Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-11-25, 19:25   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
camaropeti a hírnévhez vezető út elején jár.
Exclamation forex robot probléma

Sziasztok

Robotokhoz értő személy segítsége kellene.
Van nekem egy olyan problémám, hogy letöltöttem a synergy nevű indikátor rendszert a metatrader 4-hez, illetve egy ehhez való robotot és a probléma az annyi lenne, hogy a robot egyszerűen nem kereskedik automatikusan, csak akkor ha kipipálom rá a kézi megerősítést. Kézi megerősítésnél természetesen kéri, hogy erősítsem meg, de én azt szeretném, ha önállóan is nyitna pozíciókat.

belinkelem a robotot, meg az indikátorokat, leírást és arra kérnélek, hogy tesztelgessétek egy kicsit, hátha ti jobban rá tudnátok jönni a problémám okára.

Lírom most nagyvonalakban, hogy melyik fájlban mit találtok:

Derk synergy system:

ebben találjátok a robotot (ami sajnos nem igazán önálló), meg különféle fájlokat amiket szerintem egyértelmő, hogy mit melyik mappába kell rakni, mert ugyanúgy vannak mappákba rendezve, mint a metatraderben is. Van benne template, én a szürkét használom, de ez már részletkérdés, illetve van még benne egy angol nyelvű leírás, hogy a robotban melyik beállítás mit csinál, szerintem viszonylag lehet érteni.

Synergy:

Ebben csak néhány indikátor, meg egy template van, illetve ami még szerintem egy fontos dolog, hogy ebben van egy chaikin's volatility kalenzo nevezetű indikátor is, ami szerintem azért lehet fontos, mert a robotnak van egy olyan beállítása, hogy figyelje a volatilitást. Azt figyeltem még meg, hogy ha ebben a csomagban lévő synergy template-et hívom elő a metatraderben akkor ebben nyilakkal jelzi a belépési pontokat, a Derk csomagban lévő meg nem, és a robot azokon a helyeken nyitna hol a nyilakat kirakja

Synergy basic:

ez egy pdf file ami leírja, hogy mi is ez a synergy rendszer, hogyan dolgozik, mit kell rajta figyelni. Tele van ábrákkal, nagyon egyszerű a megértése.

Rátennétek magatoknál légyszives valamilyen demo számlára, hogy leteszteljétek, hogy mi miatt nem dolgozik önállóan a robot? Már mindenféle variációt meggpróbáltam A bemenő adatoknál a max lot méretét 1-re állítottam, hátha emiatt nem nyit, de ezt követően sem dolgozott.

Köszi a segítésget előre is, gondolom, valamikor jövőhéten várható a megoldás, mivel hétvége jön.

Tehát mégegyszer a lényeg:
miért nem dolgozik a robot önállóan, csak kézi megerősítéssel. Légyszi valaki jöjjön rá, mert ez így nagyon nem jó. Alapvetően nagyon jó robot, bármin kereskedik, de hogy egész nap alőtte kéne ülni, hát...
És még végezetül annyit, hogy az eszközök -> beállítások -> expert advisors így van beállítva (leírom ami ki van pipálva, amit nem írtam ide azon nincs pipa):

expert advisor engedélyezése
élő kereskedés engedélyezése
DLL import engedélyezése
külső expert import engedélyezése

Szóval akkor a mellékletek (datára töltöttem, mert közvetlenül az oldalra nem lehetett, mert nagyobb a megengedettnél):
http://data.hu/dir/xzj6rv9gs4118264
camaropeti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-28, 18:10   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
calitca a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Peti
Hétvégén leltem ezt az oldalt valamint a problémádat a synergy-vel. Letöltöttem felraktam a hétvégén de csak ma du-n jutott eszembe elindítani. Alpari demora tettem fel. Nem tudtam kiszűrni hogy melyik timeframe-ben kellene futtatni. m15-re tettem. Buy sell nyilak megvannak és kötöget is. Már bekapcsolásnál indított egy buy-t, de az kistoppolódott most egy sell-be van benne. Azért csodálkoztam hogy azonnal kötött mert az eszközök/beállítások/ea-nál csak két pipa van. Ea engedélyezés és a külső expert import engedélyezés. (Csak szólok én nem túl rég kezdtem robotozni) Biztos mindent bemásolgattál az expert és temlates mappákba?
calitca nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-11-29, 18:35   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Igen, minden be van másolva, de közben én is próbálkoztam, és sikerül mostmár. Nálam is nyit - zár, bár néha azért csinál veszteséget. Valószínűleg pénteken azért nem tudtam mit csinálni, mert összevissza állítgattam az időket, meg változtattam mindenfélét, pedig valószínűleg lesben állt, csak nem volt kedvező helyzet.
Mostmár csak olyan kéne nekem ezzel kapcsolatban, hogy a mellékelt angol nyelvű leírás alapján, ha esetleg valaki tudna csinálni egy magyar nyelvű leírást arról, hogy melyik változó mit állít a robot beállításainál. Nem feltétlenül egy szó szerinti fordítás kell, mert könnyen lehet, hogy abból nem értenék meg mindent, hanem inkább olyan hétköznapi nyelven leírva, hogy mi mit csinál, és melyik helyen mi a mértékegység. A mértékegységet úgy gondolom, hogy van ahol egy szám %-ot jelent, van ahol a "gyertyák" / oszlopok számát, van ahol pipet, szóval ha valaki segíteni egy értelmőt írni hozzá az nagyon szuper lenne.
Meg fogok csinálni egy illusztrációt, hogy mi lenne az igényem, hogy mikor nyisson és mikor zárjon és ha valaki megcsinálja annak a .set fájlját, akkor mindenki nagyon jól járna, hiszen hatalmas profitokat tud termelni a robot egy jó beállítás mellett.

Lényegében ennyi lett volna, az ábrákat hamarosan elkészítem, és akkor felrakom az oldalra, vagy a datára, hogy meg tudjuk vitatni.
Köszönöm mindenki segítségét aki foglalkozott a dologgal, még jelentkezem.
Régi 2011-11-29, 18:49   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

és még annyit, hogy nem javaslom a 15 perces időt, inkább a H1 vagy H4 amiken jól dolgozik, de a gyári beállításokkal néha termel veszteséget, ezért már megálmodtam a szerintem tökéletes beállítást neki, amit majd az ábrával el is magyarázok, hogy mire gondoltam, aztán légyszi fogjunk össze, hogy minden fórumolvasónak lehessen egy nagyon jól működő ingyenes robotja.
Régi 2011-12-13, 12:34   #5 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

sziasztok ismét

csináltam egy képet arról, hogy mennyire rosszkor nyit és zár a robot.
A lényeg amit kigondoltam, hogy az lenne a legjobb, hogyha mondjuk nyit egy shortot akkor olyankor zárja azt be amikor megjelenik az első kék oszlop, és longnál pedig fordítva, akkor zárjon, ha megjelenik a piros oszlop.
A képen jól látható, hogy eur/gbp -n nyitott egy shortot, de amikor növekvőre változott a trend, és nyitott egy longot, még akkor se zárta le a már jócskán veszteséges short pozícióját (azt én zártam be kézzel).
Ez a gyári beállítás valami eszméletlenül sz@r. 3 hét alatt a 3000-es számlát redukálta 140-re. Egy robottól nem ezt várná az ember.
A lényeg az lenne, hogy nagyon jó lene, ha valaki tudna abban segíteni, hogy a fent leírt módon nyisson és zárjon a robot, mert azzal a beállítással, ha veszítene, akkor nem sokat, viszont maximalizálva lenne a nyerés.
Azt tudom, hogy van a robotban stop loss és take profit állításra lehetőség, de ott pipben lehet megadni és úgy gondolom, hogy amit én gondoltam neki beállítást az jobb lehet.

Régi 2011-12-14, 12:59   #6 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 8
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
camaropeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok ismét

A lényeg amit kigondoltam, hogy az lenne a legjobb, hogyha mondjuk nyit egy shortot akkor olyankor zárja azt be amikor megjelenik az első kék oszlop, és longnál pedig fordítva, akkor zárjon, ha megjelenik a piros oszlop.
A képen jól látható, hogy eur/gbp -n nyitott egy shortot, de amikor növekvőre változott a trend, és nyitott egy longot, még akkor se zárta le a már jócskán veszteséges short pozícióját (azt én zártam be kézzel).
Ez a gyári beállítás valami eszméletlenül sz@r. 3 hét alatt a 3000-es számlát redukálta 140-re. Egy robottól nem ezt várná az ember.
A lényeg az lenne, hogy nagyon jó lene, ha valaki tudna abban segíteni, hogy a fent leírt módon nyisson és zárjon a robot, mert azzal a beállítással, ha veszítene, akkor nem sokat, viszont maximalizálva lenne a nyerés.
Azt tudom, hogy van a robotban stop loss és take profit állításra lehetőség, de ott pipben lehet megadni és úgy gondolom, hogy amit én gondoltam neki beállítást az jobb lehet.

Én azt gondolom,hogy ha egy stratégiába ilyen direkt módon belenyulsz,akkor abból csak rosszul fogsz kijönni.Ha a robotod nyereséges valójában,akkor az csak hosszútávon fog memutatkozni.Azzal nem hinném hogy segítesz magadnak,ha hírtelen megváltoztatod a stratégiát.Inkább akkor csinálj magadnak egy sajátot,azt részletesen fogod ismerni.
Régi 2011-12-14, 22:56   #7 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
camaropeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok ismét

Szia Peti
Én is futtatom a robotot- az általad nem ajánlott- m5-ön. Mellékelem a mai termést, a kötések csak egy része látszik, de az eredmény csak a mai nap.
Fut mellette egy másik robot is de ha azt levesszük is aránylag jó napja volt.
(reggel 9 körül indítottam) Nekem jól nyit a zárásokkal nem boldogult de megoldottam.
http://kephost.hu/share-5BE7_4EE918DD.html
Régi 2011-12-15, 10:29   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Hírnév szint: 7
TakeUrPills a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
calitca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Peti
Én is futtatom a robotot- az általad nem ajánlott- m5-ön. Mellékelem a mai termést, a kötések csak egy része látszik, de az eredmény csak a mai nap.
Fut mellette egy másik robot is de ha azt levesszük is aránylag jó napja volt.
(reggel 9 körül indítottam) Nekem jól nyit a zárásokkal nem boldogult de megoldottam.
http://kephost.hu/share-5BE7_4EE918DD.html
Szia calitca!

Le tudnád részletesebben írni, hogy hogyan orvosoltad a zárással kapcsolatos problémákat a beállításokban?

Előre is köszönöm
TakeUrPills nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-15, 11:56   #9 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
TakeUrPills eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia calitca!

Le tudnád részletesebben írni, hogy hogyan orvosoltad a zárással kapcsolatos problémákat a beállításokban?

Előre is köszönöm
Szia
Felteszek két képet. A robot beállításához nem nyúltam. Jól látszik hogy amit egyik robot nyit a másik zárja. Nem tudom hogy van én is véletlenül fedeztem fel.
http://kephost.hu/share-ECD5_4EE9D0BD.html
http://kephost.hu/share-5C8F_4EE9D0BD.html
Régi 2011-12-15, 12:51   #10 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
TakeUrPills a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
calitca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia
Felteszek két képet. A robot beállításához nem nyúltam. Jól látszik hogy amit egyik robot nyit a másik zárja. Nem tudom hogy van én is véletlenül fedeztem fel.
http://kephost.hu/share-ECD5_4EE9D0BD.html
http://kephost.hu/share-5C8F_4EE9D0BD.html
Nekem azonban csak a Synergy rendszer robotja van telepítve. :/
TakeUrPills nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-20, 14:58   #11 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
TakeUrPills eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia calitca!

Előre is köszönöm
Engem is érdekelne a dolog, hogy hogyan oldottad meg. A hozzá adott .set fájlt használtad hozzá alapbeállításnak? Most én is csináltam egy újabb demó számlát, kipróbálom megint, hogy mit teljesít 5 percesen. Abban egyébként biztos vagyok, hogy nem rossz robot ez, csak egy jó beállítás kellene neki. nálam mindenesetre a teljes 3000-es számlát kb 2 hét alatt lenullázta, de H4 idősíkon. Legalább tudjuk, hogy arra ne rakjuk, pedig fentebb azt írtam, de akkor az mégse jó.
Régi 2011-12-24, 20:52   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 248
muzzi03 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek,

Mostanában én is ismerkedem a robotokkal, van egy jó stratégiám, amit lehet hogy le kellene programoznom, csak az a gond vele, hogy akkor termel igazán jól, ha kézzel menedzselem és sok benne az olyan tényező amit a robotok szerintem nem tudnak figyelembe venni. Na mind1. Én is kipróbálom majd camorapeti által feltett robotot és próbálom variálni a paramétereket. És megpróbálkozok lefordítani az angol instrukciót ha még releváns és nyilván meg is osztanám veteletek. Jó lenne ha ki tudnánk találni valamiféle működő rendszert, és támogatom hogy csináljuk és segítsünk egymásnak. Őszintén szólva kicsit szkeptikus is vagyok a programozott kereskedéssel kapcsolatban, hiszen félve merném rábízni a tőkém egy ,,robotra", főleg úgy, hogy az akkor is nyit pozíciókat amikor én nem látom, vagy nem vagyok ott (persze tudom, hogy ez a lényege). Viszont ha egy hosszabb perióduson keresztül tesztelve lenne, és nyereségesen működne, akkor belevágnék. Azt szeretném azért megkérdezni tőletek, hogy ti tényleg mernétek éles számlához használni robotot, és ha igen milyen mértékű felügyelettel?
Végül egy másik topikban belinkelt robot rendszert reklámozó tag honlapját is szeretném, hogy megnézzétek, és elmondanátok a véleményeteket róla, hogy működhet-e vagy hogy miért nem jó.

Ez lenne az: http://www.apollomoneymaker.webs.com/

És mégegyszer, ha segítek azzal, hogy lefordítom az angol leírást, úgy hogy megpróbálom érthetővé tenni akkor szívesen vállalom.

Mindenkinek jó kereskedést!
muzzi03 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-24, 20:59   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ja és még egy kérdésem lenne, ha robotot használok MT4-ben, például ezt a synergyt, akkor tudok attól még kézzel kereskedni ugyanazon a számlámon?

Előre is kössz a válaszokat!
Régi 2011-12-25, 14:47   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Üdv,

Találtam egy elvileg jól működő robotot, a youtube-on is van róla egy videó, elvileg 500 $ ból csinált 10 milliót 3 év alatt amit azért nem hiszek el. A szoftvert bérelni lehet több napra, hétre, hónapra. Elolvastam a weboldalon található angol leírását és egészen meggyőző (persze tudom hogy nem véletlenül ). Főleg azt emeli ki, hogy ellentétben a sok robottal, nem azzal kelti fel a figyelmet, hogy a backward teszteken jól prosperál, hanem, hogy real-time üzemmódban hozza az eredményeket. És erre bíztatnak, hogy próbáld ki a demo számládon és majd meglátod.

A javasolt timeframe az a H4-es, hiszen ott nem olyan nagy a volatilitás mint mondjuk M1-M5-ön (megjegyzem azért lehetne próbálgatni más idősíkokon is). Az ismertetőben jól leírja a beállításokat, néhány paraméteren Én változtattam (pl. a hedgelést választottam a how to entry-nél illetve a maximális kötésszámot csökkentettem - user_orders). Nos Én visszateszteltem EURUSD-n, amit javasol is, hiszen ebben a párban a legnagyobb a forgalom és H4-en ahogy írta. 5000 $-os számlán csináltam a tesztet, de nem hozta az eredményeket, mert teljesen leszívta a számlát. Megnéztem H1-en is de ott sem ment, hónapos periódusban vizsgáltam egyébként. A következő lépés, hogy élő demon próbálom ki és majd meglátom ott hogyan működik, bár ezek után nem sok reményt fűzök hozzá. Azért javaslom, hogy ti is próbáljátok ki, hátha én rontok el valamit.
Itt van a link, felül a zöld DOWLOADRA kattintva tudjátok letölteni. Aki tud angolul annak javaslom a szöveget is az oldalon.

http://www.wavegenix.com/forex/

Éles számlához meg kell venni,vagyis bérbe lehet venni.
Régi 2011-12-25, 17:18   #15 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Tudtok nekem olyan robotot ajánlani ami biztosan hoz profitot, illetve élő számlán is működik? (alpari, AdmiralMarkets) Nem baj ha keveset profitál, de lényeg, hogy minden hónapot plusszal zárja. Fontos még a pozíció nyitásnál egyből állítson SL-t.
Ha valaki tudna nekem küldeni olyan oldalt ahol signalokat küldenek az is érdekelne.
Köszi, és kellemes ünnepeket!
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-25, 18:32   #16 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

Idézet:
muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv,

Az ismertetőben jól leírja a beállításokat, néhány paraméteren Én változtattam (pl. a hedgelést választottam a how to entry-nél illetve a maximális kötésszámot csökkentettem - user_orders).
Miért változtattál egyből a paramétereken ?
valakik nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-25, 21:44   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért mert 1 hét alatt majdnem lenullázta a számlát, de majd ha jövő héten real time ban próbálom demon, akkor alapbeállításokkal fogom futtatni. Akárcsak camorapeti által kitett robotot, aztán majd alakítgatunk rajta ha nagyon nem jó. Bár Alterman véleményére is adok, miszerint lehet, hogy hosszabb távon működik jól és nem ajánlatos egyből belenyúlni. Viszont az a gond, hogy nem jut el hosszabb távra, mert lenullázza az elején az egyenleget.
A lényeg, hogy jövő héten tesztelés alá vetem és majd meglátjuk, esetleg ha valaki kiötöl vmi okosságot az megoszthatná, természetes énis így teszek.

Üdv
Régi 2011-12-25, 21:49   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nufy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudtok nekem olyan robotot ajánlani ami biztosan hoz profitot, illetve élő számlán is működik? (alpari, AdmiralMarkets) Nem baj ha keveset profitál, de lényeg, hogy minden hónapot plusszal zárja. Fontos még a pozíció nyitásnál egyből állítson SL-t.
Ha valaki tudna nekem küldeni olyan oldalt ahol signalokat küldenek az is érdekelne.
Köszi, és kellemes ünnepeket!
Próbáld ki amiket itt belinkeltek, illetve azt amit Én is ajánlottam. Vagy ez kifejezetten Alparis ügyfeleknek van: http://www.hunforex.hu/strategiak/autochartist_alpari
Régi 2011-12-27, 10:35   #19 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 27
scapesound a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Én a magam részéről befejeztem a kereskedést manuálisan és robotokkal egyaránt. A robotoknál nm hallottam volna, hogy évekig ment volna sikeresen ugyanolyan eredménnyel, mint ami a reklámban elhangzik róluk. Kissé öngyilkos vállalkozásnak tartom... Korábbi bejegyzésekben elmondtam, hogy a devizatőzsdei lehetőségeket mindenképp ki szeretném használni, így a kezelt számlás szolgáltatók között néztem szét. Sokan közülük robotokat használnak, így a befektetés előtt érdemes megnézni, hogy mióta üzemel a szolgáltatás.
scapesound nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-27, 20:19   #20 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 157
Alapbeállítás

Van pár robotom, és a stratégia tesztel próbálom tesztelni, de valami miatt nem bírok hosszútávon tesztelni. Csak 2-3 max4 hónapra visszamenően. Valaki tudna erre megoldást, hogyan tudom letesztelni pl 2005 óta?
Én arra gondoltam, hogy az AdmiralMarkts nem küldi el a régebbi adatokat.
Válaszokat előre is köszönöm!
Nufy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-12-29, 11:04   #21 (permalink)
Új tag

Hely: Toronto
Összes hozzászólás: 11
HZFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia,

Mivel én készítettem a saját tapasztalatom alapján és a BSI weboldala alapján a magyar nyelvű weboldalt, ezért érthető hogy én válaszolok, mivel nekem van tapasztalatom az AMM-el kapcsolatban: nagyon jó a robot! Próbáld ki 2000 dollárral!

https://www.apollomoneymaker.com

HZ

Idézet:
muzzi03 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv mindenkinek,

Mostanában én is ismerkedem a robotokkal, van egy jó stratégiám, amit lehet hogy le kellene programoznom, csak az a gond vele, hogy akkor termel igazán jól, ha kézzel menedzselem és sok benne az olyan tényező amit a robotok szerintem nem tudnak figyelembe venni. Na mind1. Én is kipróbálom majd camorapeti által feltett robotot és próbálom variálni a paramétereket. És megpróbálkozok lefordítani az angol instrukciót ha még releváns és nyilván meg is osztanám veteletek. Jó lenne ha ki tudnánk találni valamiféle működő rendszert, és támogatom hogy csináljuk és segítsünk egymásnak. Őszintén szólva kicsit szkeptikus is vagyok a programozott kereskedéssel kapcsolatban, hiszen félve merném rábízni a tőkém egy ,,robotra", főleg úgy, hogy az akkor is nyit pozíciókat amikor én nem látom, vagy nem vagyok ott (persze tudom, hogy ez a lényege). Viszont ha egy hosszabb perióduson keresztül tesztelve lenne, és nyereségesen működne, akkor belevágnék. Azt szeretném azért megkérdezni tőletek, hogy ti tényleg mernétek éles számlához használni robotot, és ha igen milyen mértékű felügyelettel?
Végül egy másik topikban belinkelt robot rendszert reklámozó tag honlapját is szeretném, hogy megnézzétek, és elmondanátok a véleményeteket róla, hogy működhet-e vagy hogy miért nem jó.

Ez lenne az: http://www.apollomoneymaker.webs.com/

És mégegyszer, ha segítek azzal, hogy lefordítom az angol leírást, úgy hogy megpróbálom érthetővé tenni akkor szívesen vállalom.

Mindenkinek jó kereskedést!
HZFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-01-17, 20:30   #22 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Megpróbáltam újra a synergy-t teljesen gyári beállításokkal, most viszont egyáltalán nem nyit semmit. Min kéne állítani, hogy dolgozzon?
Régi 2012-02-17, 19:08   #23 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 6
papa64 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Befagyott?

Érdekesen indult ez a téma de most valhogy befagyott.

Szeretném én is megosztani a tapasztalataimat. Kereskedem manuálisan is, de mostanság kapisgálok a robotok között.
Most éppen a SYNARGY-t és a 100 PIPS.et próbálom és hihetetlen dolgokat művel az Alpari DEMO számlán. Ma kb 15.00 órakor a demo számlán kb 5000 € volt ami mostanra kb 2-3 ora alatt (pontosan 19:07 órára) 5 522,30 €.
Ami cca 10 % 2-3 óra alatt.
H O P P Á
papa64 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-17, 19:47   #24 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
papa64 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekesen indult ez a téma de most valhogy befagyott.

Szeretném én is megosztani a tapasztalataimat. Kereskedem manuálisan is, de mostanság kapisgálok a robotok között.
Most éppen a SYNARGY-t és a 100 PIPS.et próbálom és hihetetlen dolgokat művel az Alpari DEMO számlán. Ma kb 15.00 órakor a demo számlán kb 5000 € volt ami mostanra kb 2-3 ora alatt (pontosan 19:07 órára) 5 522,30 €.
Ami cca 10 % 2-3 óra alatt.
H O P P Á
19.46-kor már 5 545,-€
Régi 2012-02-17, 19:57   #25 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
19.46-kor már 5 545,-€
19:56
5.589,-:d
Régi 2012-02-17, 19:58   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
19:56
5.589,-:d
JA!
Péntek este
Régi 2012-02-17, 20:12   #27 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Elszórakozok itt magam is.
20:10 -kor hihetetlen: 5 661,70 -nél tartok, ami ma délután kb. 500,- € nyereség lenne.
Lehetséges ez??????
Régi 2012-02-18, 09:32   #28 (permalink)
Szenior tag

Hely: Bp
Összes hozzászólás: 228
aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.aSzabe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Elszórakozok itt magam is.
20:10 -kor hihetetlen: 5 661,70 -nél tartok, ami ma délután kb. 500,- € nyereség lenne.
Lehetséges ez??????
Megfelelő money management-tel bármi megtörténhet.

Gondolom figyeled a kötés-(ek) nyitó kockázatát és nem csak az elért nyereséget?
aSzabe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-18, 12:08   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Az az igazság, hogy rengeteg üzletet nyitott egyszerre. Csak ebben láttam egyenlőre a problémát, de ez remélem orvosolható, még ha arányosan kisebb nyereséget hozna is.
Régi 2012-02-19, 08:53   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Az az igazság, hogy rengeteg üzletet nyitott egyszerre. Csak ebben láttam egyenlőre a problémát, de ez remélem orvosolható, még ha arányosan kisebb nyereséget hozna is.
Egy nagy baj van az ilyen szutyok robotokkal: bekockáztatják rendszeresen a komplett számlát néhány % nyereségért.
Hasonló mintha orosz ruletteznél: minden lövéssel megnyersz egy fogadást de hiába ha előbb -utóbb jön egy ami mindent visz...
  Válaszol idézettel
Régi 2012-02-20, 13:48   #31 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem ért itt valaki hozzá, hogy ne nyisson ennyi pozit a robot egyszerre és hogy a kockáztatott összeget is lejebb állítaná mondjuk 2%-ra
Régi 2012-02-22, 08:15   #32 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ha valakit érdekelne az eredmény.
Ma febr 22-én 08:12 kor az állás 7.683,12€.
Ami febr 17-től ( amikor 5000-es demoval kezdtem ) 2680,-€ nyereségnek felelne meg.
Régi 2012-02-22, 08:58   #33 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 277
barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kuld at minden reszevel egyutt es megnezem mit tehetek. Egyebkent nekem a Synergy nem megy, meg mindig keres kbzo kulso fajlokat
barabasi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-22, 13:06   #34 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ment e-mailben
Régi 2012-02-22, 13:59   #35 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ami febr 17-től ( amikor 5000-es demoval kezdtem ) 2680,-€ nyereségnek felelne meg.
Készülök a duplázásra.
Mindjárt meg lessz az 5000 (amivel kezdtem) duplája
Most 4269,12
5 nap alatttttt !!!
Régi 2012-02-22, 16:41   #36 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezt a sinergy-vel csináltad? Mik a beállításaid? Én már nagyon el sem indítottam, mert untam egy kicsit a dolgot, hogy semmit nem csinál, gyári beállítással és ha meg elkezdek belenyúlni, akkor biztos, hogy vagy nem zár időben, vagy a legrosszabbkor nyit, szóval tuti minuszt csinál.
Aki pedig kérdezte, hogy hogyan lehet azt, hogy a robot csak a számla 2%-át kezelje:
a robot beállításaiban legyen a TradeSizePercent: 2
Ez elvileg azt jelenti, hogy a számla 2 %-ával kereskedik.
Éremes még beállítani a minlots és maxlots-ot. ez pedig értelemszerűen azt jelenti, hogy mennyi lotot nyithat minimum és maximum.

Aki pedig felajánlotta, hogy lefordítaná nekünk a robot leírását úgy, hogy egy viszonylag kezdő is értse, annak köszönjük szépen, természetesen továbbra is lenne rá igény, legalábbis a magam nevében.
Akinek pedig nagyon jól kereskedik a sinergy robot az légyszi vagy írla ide, hogy a gyárihoz képest min változtatott, vagy töltse fel data.hu-ra a .set fájlt a saját beállításaival. Előre is köszi.
Régi 2012-02-23, 07:41   #37 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ezt az egészet nem a SYNERGYEA műveli.
Kezdetben kb. 3 robotot futattam demóban - mindet egyszerre és egy MT-n.
(kb 30-50 abôakom volt nyitva egyszerre, mind EURUSD - a legtöbb M1-es idővel) Rengeteg stratégia és és mindenféle indikátorok. Van mit csinálni a metatredernek, hogy mindezt győzze.
A robotok közűl csak a 100pips maradtt, mert rájöttem, hogy ez az amelyik jól dolgozik. Robotokat is teszteltem többet is, de ...
Bár most rájöttem, hogy nem elég a robotot teszt módban elindítani egy bizinyos időszakra ráállítva, mert borzasztó külömbségek mutatkoznak, ha demon reális időben futtatom a robotot vagy teszt módban. Mindkét esetben az időszak azonos volt.
Egy hét alatt borzasztó nagy külömbség lett a két eredmény között.
Jó hír viszont, hogy mindíg plusszban volt a végén.
Hát nemtudom .. hogyan tovább.
Azthiszem rengeteg tesztelés továbbra is. Esetleg más szolgáltatók metatrederén is - most talán ez fog következni.
(Elnézést a helyesírásért, de nem vagyok született magyar.)

Ja és még elfelejtettem az aktuális állást. Túl lépne az 5.000,- (ami 100 %) haszon. Most 5.375,22 nél tartunk.
Régi 2012-02-23, 10:22   #38 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás Itt a vég:

Rulett asztalt csinált a robot a metatrederből.
Most úgy elhúzott mínuszba, hogy mindjárt lenullázza amit egy hét alatt összekeresett. -4528 € a nyitott üzletek összege. Ha még ebből ki is jön pluszban igazán csak most látom, hogy kötéltánc ez a robot (biztonsági öv nélkül).
Régi 2012-02-23, 17:07   #39 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 277
barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.barabasi már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Synergy nalam nem teljesit tul jol. Ha Martingale be van kapcsolva akkor erosebb, de olyankor ugye erosebb a bukta is.
barabasi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-28, 21:22   #40 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2
befeketetö a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv.

Szeretnék robotot ajánlani ingyenes számla nyittásal. Jól működik és törvényes bejegyzett cégekről van szó! Nekem jó a tapasztalatom tavaly évegén csatlakoztam. Éves színten netto 50% a hozam és 70%-os tőke védelem! Molnár Tibor T.0620440-4857 Email:befekteto839@gmail.com
befeketetö nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-02-28, 21:30   #41 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2
befeketetö a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv.

Tudok megfelelő robotot ajánlani! Keresen meg köszönőm!

Befektető
befeketetö nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-29, 06:28   #42 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

én a leírás alapján a quantum robotjaira gondolok. Az alfa robot dolgozik ilyen adatokkal tadawullfx MAM számlán. Bár ez nem igazán a témához kapcsolódik, ugyanis a "forex robot probléma" témába írtál. a reklámnak nyiss egy másik helyet légyszi.
Régi 2012-04-09, 11:36   #43 (permalink)
Új tag

portosz1 logója

Összes hozzászólás: 7
portosz1 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Pláne most, hogy bebukott :-)

Címkék
automata kereskedés, indikátor, robot, synergy

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Minimál élő számla - hová és melyik robot? Pandinvs Automata kereskedés 5 2013-10-28 12:47
Wall Street Forex Robot MZsolt Automata kereskedés 8 2013-01-20 20:23
Super fx robot EA fred Automata kereskedés 1 2010-06-18 15:39

A pontos idő 06:11 , a GMT +1 időzóna szerint.