Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-03-16, 19:52   #51 (permalink)
Új tag

szsolt logója

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 4
szsolt a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni, hogy a Dukascopy adatokon kívül az LMAX adatokkal hogyan kell tesztelni. Azaz hogy lehet az LMAX valós adatokhoz hozzájutni ?
szsolt nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-03-18, 16:49   #52 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Hely: Budapest / Miskolc
Összes hozzászólás: 63
Hírnév szint: 5
TozsdeProgram.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
szsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni, hogy a Dukascopy adatokon kívül az LMAX adatokkal hogyan kell tesztelni. Azaz hogy lehet az LMAX valós adatokhoz hozzájutni ?
Szia!

LMAX adatokat API-n keresztül lehet letölteni. Könnyedén pl még a TrueFX-től tudsz tick adatot szerezni.
Régi 2014-09-21, 15:37   #53 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 6
Aquarius a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia!
Áttettem expertbe. Gyanítom, a p0, p1 és p2 változóknak valami értelmes kezdőértéket kellene adni. Mi a funkciójuk?

Üdvözlettel
Aquarius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-09-21, 18:30   #54 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
humor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az iCustommel tudsz ilyen nem beépített indikátorokat lekérdezni
Szia!
NinjaTraderben ismert a Slope(indikátor). Mt4-ben nem találtam meg a megfelelőjét. Légy szíves, adj tanácsot.

Üdvözlettel
Régi 2014-09-21, 18:32   #55 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Aquarius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!
NinjaTraderben ismert a Slope(indikátor). Mt4-ben nem találtam meg a megfelelőjét. Légy szíves, adj tanácsot.

Üdvözlettel
google > slope mq4
van belőle bőven
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-09-26, 11:33   #56 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
google > slope mq4
van belőle bőven
Köszönöm szépen.
Másik kérdésem - ezt nem sikerült megtalálni - ha pl. mt4 platformon m5-ön kereskedsz, hogy olvasod ki egy felettes idősíkon (pl. H1) az indikátor (pl. EMA) értékét, anélkül, hogy oda-vissza idősíkot váltanál?
Régi 2014-09-26, 11:48   #57 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Aquarius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszönöm szépen.
Másik kérdésem - ezt nem sikerült megtalálni - ha pl. mt4 platformon m5-ön kereskedsz, hogy olvasod ki egy felettes idősíkon (pl. H1) az indikátor (pl. EMA) értékét, anélkül, hogy oda-vissza idősíkot váltanál?
egyszerű matek, ha paraméterezni akarod

H1 20MA = M5 240MA

60:5=12 20X12=240
Régi 2014-11-04, 10:42   #58 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Mivel nem igazán találtam neki megfelelő topicot, így ide írok, hátha valaki tud/fog segíteni.

Egy pozíció kezelő programot keresek, ami a következőket tudja:
- SL/TP (akár több szintes TP) előre beállítás pip-ben értékben (is)
- Automata SL csúsztatás pozitívba éréskor

Nincsenek nagy igényeim, de ez a kettő fontos lenne nagyon.

Köszönöm a segítséget előre is!
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-04, 11:04   #59 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

http://www.icefx.eu/traderagent/

Icebob remeke.
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-04, 11:09   #60 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sajnos anno eljátszottam az esélyem a próba időszakkal (próbáltam más brókerrel is, annál is lejárt licence-t ír), így egyelőre nem fogok/akarok fizetős mellett dönteni.

A javaslatot köszi, várom a további ötleteket.
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-10, 23:56   #61 (permalink)
Új tag

szsolt logója

Alapbeállítás

Sziasztok
Tudja esetleg valaki, hogy a Metán lehet-e LIMIT order megbízást adni, azaz vásárolok de csak az általam megadott árig.
Ez a részvény tradeknél szokásos beadási mód.
Nem a pending limit megbízást kérdezem.
Kb 5 hónapja megy a robotom és most belefutottam egy jelentésbe a stop order aktiválásakor.
Ezáltal jelentősen átugrotta a stoppom illetve a StopBuy megbízás vétele lényegesen messzebb teljesült.

Láttam egyszer egy programot ami autómatikusan kezelte a jelentéseket, de már nem emlékszem hol.
Köszönettel
Régi 2014-11-11, 06:55   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok
Tudja esetleg valaki, hogy a Metán lehet-e LIMIT order megbízást adni, azaz vásárolok de csak az általam megadott árig.
Ez a részvény tradeknél szokásos beadási mód.
Nem a pending limit megbízást kérdezem.
Kb 5 hónapja megy a robotom és most belefutottam egy jelentésbe a stop order aktiválásakor.
Ezáltal jelentősen átugrotta a stoppom illetve a StopBuy megbízás vétele lényegesen messzebb teljesült.

Láttam egyszer egy programot ami autómatikusan kezelte a jelentéseket, de már nem emlékszem hol.
Köszönettel
Ezt elolvastad? http://prntscr.com/55770m
Ha mindenképpen metatrader, akkor egy Dealing Desk cégnél kell számlát nyitni.
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-11, 22:14   #63 (permalink)
Új tag

szsolt logója

Alapbeállítás

Nem mindenképpen Meta. Nagyon sok hátránya van az MT4 nek tapasztaltam, de pillanatnyilag ezt ismerem. Jó volna kikerülni, de az nagyobb falat.
Addig is : A pending order helyett market és érdemes figyelni vételkor a spreadet, a jelentést, és ha nem ott teljesül az ár a stoppot is igazítani a vétel után. Ja és ha tovább tart egy order beadás vagy módosítás min 1 sec akkor jobb zárni rögtön. Egyenlőre ennyi a tapasztalat.
Régi 2014-11-17, 20:42   #64 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Herp a hírnévhez vezető út elején jár.
Smile

Sziasztok!

"Kis" segítséget vagy ötletet kérnék. Építettem egy primitív robotot, CCI alapján kötöget. Az esetek 85%-ában napon belül, 10%-ában pedig egy héten belül zárja a pozit. A maradék 5%-ban viszont elszáll az ár, és jó ha egy hónap után tud zárni. Persze ezeket a beragadt kereskedéseket kézzel is ki lehetne hozni valahogy, de gondoltam megkérdem, nincs valami bejáratott megoldás erre?

Próbálkoztam trendfilterrel, napi pivot szintekkel -még ez egész jó lett-, gondoltam be kéne adni neki a múlt havi-heti-napi ellenállásokat és támaszokat h annak közelében ne kössön, ezt még nem csináltam meg, de az eredmény mindig ugyanaz: Ha technikailag lehetséges hogy egy trendforduló elött trend irányba kössön, akkor előbb utóbb fog is. Ha meg ésszerűen szűk stopot adok neki, annyit bukik h nem éri meg. Ha a trendfiltert használom stopnak, kb. ugyanez a helyzet.

Sajnos csak tág stoppal és kisebb TPval megy, úgy viszont még akkor is kiváló eredményt hoz, ha fix kötésmérettel tesztelem és vállalom h évente egyszer bebukik egy párszáz $-os számlát, addigra viszont rendszerint megháromszorozza. (közben a profitot elvenném tőle) Dukascopy/tickstory adatokkal teszteltem. Építettem más stratégiákat is, de ez a hiba szinte mindegyiknél előjött.

Ötlet? Vagy a lehetetlenre kérdeztem rá?
Herp nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-18, 09:12   #65 (permalink)
Szenior tag

lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Herp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

"Kis" segítséget vagy ötletet kérnék. Építettem egy primitív robotot, CCI alapján kötöget. Az esetek 85%-ában napon belül, 10%-ában pedig egy héten belül zárja a pozit. A maradék 5%-ban viszont elszáll az ár, és jó ha egy hónap után tud zárni. Persze ezeket a beragadt kereskedéseket kézzel is ki lehetne hozni valahogy, de gondoltam megkérdem, nincs valami bejáratott megoldás erre?

Próbálkoztam trendfilterrel, napi pivot szintekkel -még ez egész jó lett-, gondoltam be kéne adni neki a múlt havi-heti-napi ellenállásokat és támaszokat h annak közelében ne kössön, ezt még nem csináltam meg, de az eredmény mindig ugyanaz: Ha technikailag lehetséges hogy egy trendforduló elött trend irányba kössön, akkor előbb utóbb fog is. Ha meg ésszerűen szűk stopot adok neki, annyit bukik h nem éri meg. Ha a trendfiltert használom stopnak, kb. ugyanez a helyzet.

Sajnos csak tág stoppal és kisebb TPval megy, úgy viszont még akkor is kiváló eredményt hoz, ha fix kötésmérettel tesztelem és vállalom h évente egyszer bebukik egy párszáz $-os számlát, addigra viszont rendszerint megháromszorozza. (közben a profitot elvenném tőle) Dukascopy/tickstory adatokkal teszteltem. Építettem más stratégiákat is, de ez a hiba szinte mindegyiknél előjött.

Ötlet? Vagy a lehetetlenre kérdeztem rá?
Ez olyan dolog mint hogy a martingale robot is szinte mindig nyer, kivétel mikor nem Attól hogy csak ritkán van nagy bukó még nem lesz könnyebb kiszűrni mert az azt is jelentené hogy mindig tudod mikor van nyerő ami lehetetlen.
Régi 2014-11-20, 11:36   #66 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
fxakos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Bocs, ha buta kérdés:
Az MT4 visszatesztje beleszámolja a swap-ot?
Nem láttam a riportban,s anélkül pl. egy swing trade robotnál nagyon nagy eltérések lehetnek az eredményben.

Előre is köszönöm a segítségeteket.
fxakos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-20, 17:26   #67 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Itt is megkérdezem, hiszen itt vannak a hozzáértők is többségében, hogy tud-e valaki ajánlani nekem olyan expertet, amely a porcióépítést megkönnyíti?

Nem robotot, hanem manuálisan kezelhetőt, amely előre megadható szinteken nyit újabb pozíciókat ha én belépek az általam jónak tűnő jelre? Nem csak az ingyenest keresem, a költségek nálam másodlagosak, ami jó, arra nem sajnálom a pénzt. Nekem igaz van már egy fejlesztés alatt, de ha jobbat találok, akkor szívesen kipróbálnám vagy meg is venném.
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-20, 18:03   #68 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Itt is megkérdezem, hiszen itt vannak a hozzáértők is többségében, hogy tud-e valaki ajánlani nekem olyan expertet, amely a porcióépítést megkönnyíti?

Nem robotot, hanem manuálisan kezelhetőt, amely előre megadható szinteken nyit újabb pozíciókat ha én belépek az általam jónak tűnő jelre? Nem csak az ingyenest keresem, a költségek nálam másodlagosak, ami jó, arra nem sajnálom a pénzt. Nekem igaz van már egy fejlesztés alatt, de ha jobbat találok, akkor szívesen kipróbálnám vagy meg is venném.
Kód:
http://www.forexfactory.com/showthread.php?p=7874499#post7874499
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-20, 23:13   #69 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kód:
http://www.forexfactory.com/showthread.php?p=7874499#post7874499
Köszönöm, látom, hogy aktívan részt-veszel a fejlesztésében a tesztelgetésével ennek az expertnek, amit csak helyeselni tudok. Pontosan ezen elvek alapján, amiről ott társalogtok, jó lenne egy működőt (működőbbet) látni, mert ez még azért csak az ötletelés szintjén tart. Azért meglepett, hogy a legismertebb nemzetközi fórumon is ez még hiánycikknek számít, hát itt a lehetőség a programozóknak ez a lyukat is feltölteni :-)
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-21, 08:37   #70 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Herp a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Itt egy kép egy jellemző hibáról. OK hogy túl tág a stopja, de igazából nem ez a hiba szerintem, hanem hogy a trend vége elötti kis megugrásban még kinyit. A vesztes kereskedések szinte mind ilyenek, és alig vannak. A néhány napon túli beragadás is hasonló. Mozgó átlagokkal próbáltam a trendet kiszűrni, de a megbízható párosítások annyit késnek hogy ezek a kereskedések ugyanúgy megmaradnak. Esetleg valami?
Csatolt kicsinyítések
metatrader4-expert-advisor-programozasa-futtatasa-keresk-hiba.jpg  
Herp nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-21, 16:26   #71 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 254
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Az eddigi legprimitívebb robotom, ami a korrekt out of sample előrejelzéseinek arányát stabilan valamivel 50 százalék felett tudta tartani, 35 ezer sornyi kód volt. Ha egy ennél is primitívebb robottal, fundamentális elemzés nélkül, egyetlen devizapár adataiból számolva szeretnél árfolyammozgást előrejelezni, és a kapott előrejelzések alapján pozíció-management nélkül automatán profitot termelni, a válasz: igen. A lehetetlenre kérdeztél rá.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-27, 07:57   #72 (permalink)
Új tag

Mackópajtás logója

Hely: Magyarország
Összes hozzászólás: 28
Mackópajtás a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Segítségeteket szeretném kérni a következő expertre lenne szükségem:
Az expertnek tudnia kell megadott időpontban megadott irányba megadott lotmennyiséggel pozíciót nyitni.

Pl,
1, Első pozíció
Időpont: 06:00:00
Irány: Long
Lotmennyiség: 1 lot

2, Második pozíció
Időpont: 06:00:010
Irány: Long
Lotmennyiség: 0,5 lot

Nem egy bonyolúlt expert, ki tudna ebben segíteni nekem?

Mackópajtás
Mackópajtás nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-28, 08:54   #73 (permalink)
Tag

agytrabant logója

Hely: Székesfehérvár
Összes hozzászólás: 60
agytrabant a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok, írok ea-t a Supertrend_cleared_3.mq4 alapján. A következő problémára még nem találtam megoldást. A teszterben elindítom és az első trend váltásnál nyit egy pozit. Legyen mondjuk sell. Majd zárja a köv. váltásnál. De ilyenkor nem köt buy-t. Csak sell-eket kezel amikor down trend van. Fordítva is így megy. Van valakinek ötlete mi lehet a hiba vagy mi maradt ki? Köszönöm
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: mq4 Supertrend_cleared_3_EA_1pos_V6.mq4 (3,7 KB, 74 olvasás)
Fájl típus: mq4 Supertrend_cleared_3.mq4 (3,2 KB, 73 olvasás)
Régi 2014-12-28, 10:00   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
agytrabant eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok, írok ea-t a Supertrend_cleared_3.mq4 alapján. A következő problémára még nem találtam megoldást. A teszterben elindítom és az első trend váltásnál nyit egy pozit. Legyen mondjuk sell. Majd zárja a köv. váltásnál. De ilyenkor nem köt buy-t. Csak sell-eket kezel amikor down trend van. Fordítva is így megy. Van valakinek ötlete mi lehet a hiba vagy mi maradt ki? Köszönöm
Az a baj hogyha van nyitott pozíció akkor a 62. sorban lévő return miatt nem tud lefutni a kód többi része, a következő ticknél pedig már "old_trend"
egyenlő lesz "cur_trend"-del vagyis várnia kell a következő trendre hogy nyithasson. Remélem érthetően írtam.

Egyébként az Orderselect is csak véletlenül működik. Nem így kell használni.
Ha van több nyitott pozíció akkor mindig csak az elsőt jelöli ki. Ez teszterben nem probléma, élesen is elmegy ha csak ez az egyetlen egy EA nyitogat.
Régi 2014-12-28, 10:37   #75 (permalink)
Tag

agytrabant logója

Hely: Székesfehérvár
Összes hozzászólás: 60
agytrabant a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

szia, a 62. sort komment lett. Az OrderSelect-et azért használtam úgy amiért írtad. Első robotom + egy startégia ami nem csinál pénzt. köszönöm
Régi 2015-02-24, 21:26   #76 (permalink)
Új tag

szsolt logója

Alapbeállítás

Sziasztok. Van egy 8 hónapja működő robotom ami fut élesben és demo számlán is. A demo számán 120% az élesen 10-20-45-10-20 % közt mozog a nyereség. Tehát az éles elég változó nem nyereséges, főleg a mellé teljesítések viszik el stop vagy eladási oldalon. Kérdésem az lenne akinek van tapasztalat benne, hogy a Meta kikerülésével azaz pl Java - API - kapcsolódással a brókerhez javulna-e az eredmény. Érdemes -e energiát ölni a megtanulásukba a program átírása által ? Más older típusok kezelhetőek-e ? A Java megfelelő program nyelv ehhez , merről érdemes indulni ? Nem programozó vagyok, az alap C -t és mql4-et ismerem.
Régi 2015-02-24, 22:01   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok. Van egy 8 hónapja működő robotom ami fut élesben és demo számlán is. A demo számán 120% az élesen 10-20-45-10-20 % közt mozog a nyereség. Tehát az éles elég változó nem nyereséges, főleg a mellé teljesítések viszik el stop vagy eladási oldalon. Kérdésem az lenne akinek van tapasztalat benne, hogy a Meta kikerülésével azaz pl Java - API - kapcsolódással a brókerhez javulna-e az eredmény. Érdemes -e energiát ölni a megtanulásukba a program átírása által ? Más older típusok kezelhetőek-e ? A Java megfelelő program nyelv ehhez , merről érdemes indulni ? Nem programozó vagyok, az alap C -t és mql4-et ismerem.
A cTrader-t próbáltad? https://www.spotware.com/products/cl...ications/calgo
Egyszerűbb átírni az mt4 kódot. Egy gyors tesztre jó lehet.
Régi 2015-06-06, 10:48   #78 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

ki tudna nekem egy olyan indikátort leprogramozni, ami a snake mozgóátlagtól bizonyos távolságokra berajzol egy vonalat??
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-07, 11:03   #79 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

ki tudna nekem egy olyan indikátort leprogramozni, ami a snake mozgóátlagtól bizonyos távolságokra berajzol egy vonalat??
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-29, 19:28   #80 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 24
Hírnév szint: 7
NBalázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tudnátok ajánlani egy olyan scriptet amivel pozit lehet nyitni? Olyan kellene amiben ha beállítom a tp-t és az sl-t akkor az mindíg állandó addíg amíg nem módosítom azt. Plussz: be lehessen állítani a kötés méretet is. Ha csúszó stoppja is van az még jobb.
Előre is köszönöm.
NBalázs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-29, 20:57   #81 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

A fix stop nekem is hiányzik a riskából meg a hasonló pozikezelő programokból. Ha fix stoppal akarok nyitni akkor a THV-t, vagy a Swiss Army-t használom. Mind a kettő tud BE és stopkövetést is. Ha van jobb módszer, szóljatok

http://www.forexfactory.com/showthread.php?p=3681977
http://forex-strategies-revealed.com...iling-stop-eas
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-01, 08:31   #82 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
NBalázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudnátok ajánlani egy olyan scriptet amivel pozit lehet nyitni? Olyan kellene amiben ha beállítom a tp-t és az sl-t akkor az mindíg állandó addíg amíg nem módosítom azt. Plussz: be lehessen állítani a kötés méretet is. Ha csúszó stoppja is van az még jobb.
Előre is köszönöm.
easyorder
  Válaszol idézettel
Régi 2016-03-06, 08:11   #83 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Alapbeállítás

Indicator with dynamic TP and SL
Régi 2016-03-09, 08:43   #84 (permalink)
Új tag

Mackópajtás logója

Hely: Magyarország
Összes hozzászólás: 28
Mackópajtás a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Olyan indikátort szeretnék írni, ami ha emelkedő nap van akkor az adott nap hátterét (időválasztótól - időválasztóig) halvány zöldre, ha eső nap van akkor halvány pirosra festi.

Segítsetek nekem ebben,
Köszi
Mackópajtás nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-14, 12:21   #85 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Tud valaki tesztelni 99%-os tickdatával?
Csak egy gyors teszt lenne. Kíváncsi vagyok mennyivel másabb úgy.

Régi 2016-06-15, 01:07   #86 (permalink)
Tag

TozsdeProgram.hu logója

Hely: Budapest / Miskolc
Összes hozzászólás: 63
TozsdeProgram.hu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás 99% backtest

Idézet:
lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Tud valaki tesztelni 99%-os tickdatával?
Csak egy gyors teszt lenne. Kíváncsi vagyok mennyivel másabb úgy.
Szia! Persze, én tudok. Akár a dukascopytól letöltöttel vagy a reuterstől letöltött baromi pontos tick datával (a dukascopysat teljesen leszűrik/lebutítják úgy kb egy éve). Írok egy PÜ-t.
Régi 2016-06-16, 22:46   #87 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Érdekességképpen:
a 2012-es Dukascopys ticdata egész éves statisztikájában a valutapárok között az EUR-AUD vezet. 3x annyi árváltozás volt rajta mint az EUR-CHF-en.
Pedig ugyebár Svájci a cég, főmúsoridőben pedig az ausztrálok alszanak....

Nincs elegendő hazai ügyfél aki birizgálná????
De lehet csak azért van ez mert a frank egy nyugodt lomha erő.
(ez az arány jellemző a többi évre is)
Régi 2016-10-21, 17:06   #88 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Olyan kódrészletet/scriptet keresek meta alá(valószínűleg egy sor a szénakazalban),
amit ha beépítek az init szekcióba pl egy for ciklusba ágyazva, akkor
letölti nekem az elmaradt adatokat "magától".
Nem akarok ezért 28 ablaknyi chartot folyamatosan járatni, kézzel meg lusta vagyok visszatekergetni indítás előtt, hogy bepótolja a lemaradást.
Valaki vágja a megoldást?

Címkék
expert advisor, MetaTrader4, Programozás, tőzsdeprogram, tőzsderobot

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Apollo Money Maker (AMM) Expert Advisor HZFX Devizatőzsde 14 2012-12-13 10:16

A pontos idő 22:39 , a GMT +1 időzóna szerint.