Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Haladó szekció > Automata kereskedés

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-11-30, 22:45   #101 (permalink)
Új tag

szsolt logója

Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 4
szsolt a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok

A szerintem is a robot teszt eredményeket csak óvatosan szabad elfogadni bármilyen hosszú intervallumon megy is át. Egy idő után mindegy is milyen nagy az intervallum. A robot tesztelésével elő lehet állítani különböző szép görbéket a múltban, de a valóságban majd eldől hogyan működik robot. Én is egészen fellelkesültem amikor először sikerült készítenem ilyen szép görbéket, sőt kisebb stoppal sokkal nagyobb hozamot is el lehetett érni. A valós kereskedés során viszont sok új tényező lép be ami hatására a viszonylag rövid kereskedések teljesen más képet mutathatnak. Ilyenek a spread változások néha lökések, a vételünk és az eladásunk nem ott és nem akkor teljesül ahol az ideálisan a tesztben történt. Kis stopnál egészen torz valótlan értéket ad a teszt legyen bármilyen pontosságú is az.
Viszont továbbra is keressük a nyerőt.

file:///C:/Users/Zsolt/AppData/Roaming/MetaQuotes/Terminal/78E04BC82E6FC396C320E5E39689BBFF/Donc_XauUsd2013-2014m.htm
szsolt nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-29, 11:58   #102 (permalink)
Tag

Hely: Debrecen
Összes hozzászólás: 34
Hírnév szint: 5
pipper13 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,

Nem tudom ki hogy van vele, de egy picit nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy a paprika a kertben nőtt, és nem spanyolban valami kőzetgyapot "földben"

Hasonlóan kereskedő robotnál is örülnék, ha tudnám, hogy a fejlesztője "hazai". Tudom a nevét, esetleg elérhetem, ha szükség van rá, netalán még találkozhatnánk is személyesen is.

Szóval kérlek ebbe a témában írjatok, ha ismertek magyar fejlesztésű kereskedési robotokat, ha lehet elérhetőséggel is.
En azt javasolnam minden kereskedonek, h ne sajnalja ra az idot es kezdjen el szepen tanulni mql4-ben programozni. Nem egy rocket sience... es a sajat strategiadon tanulva, tesztelgetve meg elvezetes is
En halott dolognak tartom, hogy a sajat stratimat (gyermekemet) mely allando! fejlesztest kivan massal kodoljak. Kidobott penz es energia, hatékonytalan és higgyetek nekem hosszú távon nem működik.

Tapatalk-kal küldve az én C6903-el
pipper13 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-07-01, 18:45   #103 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 84
Hírnév szint: 7
tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tozsdeelemzes.hu már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
szsolt eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok

A szerintem is a robot teszt eredményeket csak óvatosan szabad elfogadni bármilyen hosszú intervallumon megy is át. Egy idő után mindegy is milyen nagy az intervallum. A robot tesztelésével elő lehet állítani különböző szép görbéket a múltban, de a valóságban majd eldől hogyan működik robot. Én is egészen fellelkesültem amikor először sikerült készítenem ilyen szép görbéket, sőt kisebb stoppal sokkal nagyobb hozamot is el lehetett érni. A valós kereskedés során viszont sok új tényező lép be ami hatására a viszonylag rövid kereskedések teljesen más képet mutathatnak. Ilyenek a spread változások néha lökések, a vételünk és az eladásunk nem ott és nem akkor teljesül ahol az ideálisan a tesztben történt. Kis stopnál egészen torz valótlan értéket ad a teszt legyen bármilyen pontosságú is az.
Viszont továbbra is keressük a nyerőt.

file:///C:/Users/Zsolt/AppData/Roaming/MetaQuotes/Terminal/78E04BC82E6FC396C320E5E39689BBFF/Donc_XauUsd2013-2014m.htm
Teljesen egyetértek. Ráadásul miután elkészült az adott robot, tapasztalataim szerint az idő előrehaladtával egyre kevésbé hoz (ha egyáltalán hozott bármikor is a fent leírt okok miatt), hiszen folyamatosan változik a piac. Elméletileg megoldás lehet a folyamatos optimalizálgatás, de a valóságban sajnos ez sem szokott működni, hiszen így pont a stabilitását (robosztusságát) veszítjük el. Nekünk a következő vált be: folyamatosan új stratégiák és robotok fejlesztése, ugyanakkor a régebbiek bizonyos idő utáni leselejtezése. Persze rendszerfüggő a dolog.
tozsdeelemzes.hu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-08, 17:14   #104 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

Keresek egy programozót, egy saját fejlesztésű robothoz. A robot nagyvonalakban kész van!! Üzleti céú a dolog, ezért üzlettársat keresek, nem pénzért.
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-08, 17:31   #105 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Keresek egy programozót, egy saját fejlesztésű robothoz. A robot nagyvonalakban kész van!! Üzleti céú a dolog, ezért üzlettársat keresek, nem pénzért.

Valahol itt tartunk
Csatolt kicsinyítések
hazai-fejlesztesu-kereskedo-robot-snapshot-1.png  
Régi 2015-12-08, 17:42   #106 (permalink)
Szenior tag

Smile

Idézet:
Valahol itt tartunk
arany teszt, csináltam régebben minden tick-es tesztet, de mivel semmi különbség nem volt, így hagytam
Csatolt kicsinyítések
hazai-fejlesztesu-kereskedo-robot-snapshot-3.png  
Régi 2015-12-08, 21:19   #107 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Gabi a fiú a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Üzleti céú a dolog, ezért üzlettársat keresek, nem pénzért.
Ha olyan nagy potenciált látsz ebben a robotban, akkor miért nem fizetsz meg egy programozót és a későbbi összes profit a tied lehetne?
Gabi a fiú nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-09, 12:29   #108 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Gabi a fiú eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha olyan nagy potenciált látsz ebben a robotban, akkor miért nem fizetsz meg egy programozót és a későbbi összes profit a tied lehetne?
És még megannyi kínzó kérdés... Elképzelem ahogy a homlokára csap, hogy tényleg b+
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-09, 13:01   #109 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
falcon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És még megannyi kínzó kérdés... Elképzelem ahogy a homlokára csap, hogy tényleg b+
Régi 2015-12-09, 13:19   #110 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.464
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Megmondta, nem fizetne.

Csak az a gond, hogy a programozót meg is kellene győzni valamivel, hogy beszálljon pénz nélkül.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-10, 08:06   #111 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megmondta, nem fizetne.

Csak az a gond, hogy a programozót meg is kellene győzni valamivel, hogy beszálljon pénz nélkül.
ott a pont!
Egy a baj vele: a szóösszetétel, a szavak együttes ereje.
"Programozót hazai fejlesztésű robothoz" : ez így együtt nekem azt jelenti, hogy eladásra megy ki a dolog.......
DE MINEK HA JÓÓÓÓÓ?
KÖNYÖRGÖM, MINEK ELADNI??????

De engem meg tudsz győzni!!
Mondd azt hogy hogy ez tényleg nagyon jó és valóban pénzt termel én pedig ingyen nekiülök.
Ha mégsem így lesz, cserébe valóban nagyon szájba verlek
Na áll az üzlet??
Régi 2015-12-10, 08:48   #112 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Rekeszizomlázam lesz
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-10, 10:30   #113 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szimpla eladásban én sem látok fantáziát, de más irányban is el lehet mozdulni.
Programozót fizetni nem látom értelmét, mert csináll valamit, valamilyen színvonalon és utánna ugyanúgy a robotot ő is felhasználhatja, azaz azért fizessek, hohy programozzon magának le egy robotot. :-)

Viszont, ha üzlettárs, akkor neki is érdeke a jó munka és én is kihajtom belölle az elvárásaimnak megfelelő munkát.
Régi 2015-12-10, 11:06   #114 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szimpla eladásban én sem látok fantáziát, de más irányban is el lehet mozdulni.
Programozót fizetni nem látom értelmét, mert csináll valamit, valamilyen színvonalon és utánna ugyanúgy a robotot ő is felhasználhatja, azaz azért fizessek, hohy programozzon magának le egy robotot. :-)

Viszont, ha üzlettárs, akkor neki is érdeke a jó munka és én is kihajtom belölle az elvárásaimnak megfelelő munkát.
Akkor felőlem mehet a szajbaverős biznisz. Penzert ugyse dolgoztam még ebben az évezredben (koszonettel a fuckingapehnek), de így ebben a formában teljesen megfelelő, bele merek menni..
Régi 2015-12-10, 14:18   #115 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
Hírnév szint: 5
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Programozót fizetni nem látom értelmét, mert csináll valamit, valamilyen színvonalon és utánna ugyanúgy a robotot ő is felhasználhatja, azaz azért fizessek, hohy programozzon magának le egy robotot.
Ja, és ugyan mire használná a programozó azt a robotot, margin call gyártásra?

Van egy működő rendszered (tételezzük fel hogy nem az ötleteléseidhez keresel ingyen dolgozó embert, mert az elég nagy pofátlanság lenne), pillanatok alatt meg tudod keresni vele manuálisan a programozó bérét, hol itt a probléma?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-10, 15:03   #116 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Igaza van Habibaunak, egy jó programozó munkáját megfizetni nem olcsó mulatság, sokkal olcsóbb és alacsonyabb kockázatú, ha keres valakit, aki elhiszi, hogy profitos a stratégia, és ingyen elvégzi a munkát. Ha mégsem jön be a dolog, akkor nem veszik kárba a programozó bére.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-27, 21:26   #117 (permalink)
Új tag

szsolt logója

Összes hozzászólás: 12
szsolt a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tudjátok én csak hobby programozó vagyok egész más foglalkozással,
de készítettem már több tuti stratégiára és
super tanfolyami anyagra is programot.
Azt megírni tesztelni javítani szerintem azért nem kis munka.

Ami szemre tuti, az programba öntve már nem teljesen biztosan olyan mint láttuk előtte.
Úgy tudom egy programozói díj 5000-12000 Ft/óra körül van persze vállalkozás szinten.
Nekem elég furcsa a hozzá állás, hogy a programozót nem kell fizetni.
Ok. Meg kell tanulni programozni elvégre nem ördöngősség 1-2 év és menni fog.
Szerintem nem túl sokan keresnek robottal sokat, ez mindkét félnek egy nagy L U T R I.
Ez inkább hobby mint pénzkereset, mert nem minden robot pénznyerő !
szsolt nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-29, 21:46   #118 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
BeZol a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én már 2 stratégiát is leprogramoztattam programozókkal. Ami papíron jónak tűnt, arról utólag mindig kiderült, hogy igen, vannak jó szakaszok, amikor nagyon sokat tud nyerni, míg néha 1-2 hónap alatt lerotálja a számlát 0-ra. Ha a rotálós időszak alapján kitesztelsz egy jó beállítást, akkor meg a nyerő időszakban nem lesz jó. A lényeg, hogy nem volt egyik robothoz sem olyan beállítás, amivel több éven keresztül is nyereséges lett volna a robot.

Végül a második robot alkalmával áttértem a skalpolós stratégiákra. Papíron is jónak tűnt, tesztek alapján is jónak tűnt, majd a valóság alapján bukó (hálistennek csak demo számlával). Fél év alatt 3-4szer eljátszotta a robot azt, hogy lefelezte a tőkét, majd visszaduplázta. Már azon agyaltam, hogy elindítom élesben, mikor éppen egy lefelezés után jár a demo, és mikor 1,5x-eres összegig jutottam, akkor pihentetem amíg újra vissza nem esik, és ezt így évente 6-8szor mindig +50% profittal egész jó is lett volna, már mentek rendesen az álmodozások
Azért csak nem hagyott nyugodni, hogy még a metatrader4 tick tesztje is azt mutatja, hogy nincsenek ám itt felezések, már vagy 10szeres pénznél kéne tartani... Na végül sikeresen megtaláltam talán "bird"-nek a tick-teszteres metatrader 4 kiegészítését (már 1,5 éve volt, nem emlékszem pontosan mi volt), a lényeg, hogy letöltöttem a tick adatokat, beregisztráltam egy próbahétre (mert amúgy havi 300 dollár talán...), és lefuttattam a teszteket, és tádáááám, ugyanazt kaptam, mint a demo számlán élőben.
Gyors beizzítottam több optimalizációt is, mert ugye miért is támogatná a fostrader4 a több szálat, és arra jutottam, hogy ez a skalpolós robot sem nyerő hosszú távon...(konkrétan azóta pont semmit sem nyert volna, és 3hetek alatt 0-ázná a számlát, hiába volt el fél évig előtte...) Na az én tudományom itt állt meg robotozás terén, mert már nincs mit előhúzni a tarsolyból.

Aki nem egy iszonyat összetett robotot akar programoztatni, annak tudom ajánlani
Andrew R. Young - Expert Advisor Programming című könyvét.
Teli van példákkal, és programrészletekkel, igazából csak össze kell ollózni a részeket és meg is van a robot, nem kell érte 100k+-okat fizetni.

Ha lesz egyszer megint időm, és látok egy stratégiában fantáziát, akkor én biztos, hogy magam fogok nekilátni, de most se ötlet, se sok idő. (mert ugye nekem nem 3 nap lenne mint egy programozónak, hanem talán 3 hét)

Pihentetem ezt a robotos dolgot, mert konkrétan semmi sem működött hosszú távon.

Voltak ezek a BME-s srácok is, hasonló skalpolós robottal (everex elite talán). Ők valamit jobban találtak ki benne, de az sem szárnyal. Normális megbízható brókernél szépen lassan olvasztja a számlát, aztán a kevésbé ismerteknél még ment egy ideig, de ahogy nézem, már ott sem (egy darab éles számlát találni, azon szépen kiszedték a befektetés talán 5szörösét, de már jó ideje csak apad rajta az összeg). Természetesen a tick tesztek elég durva eredményeket mutatnak, mégis élesben elhasal. Gondolom egy bird's féle tick teszten kiderülne a dolog.

Van valakinek egyáltalán hosszú távon is pozitív tapasztalata a robotokkal, vagy csak ilyen looser talin vagyunk itt?
BeZol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-29, 22:06   #119 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Találkoztál már értelmes-okos, csinos-sexy, kurvagazdag Nővel, aki téged akart???
A kovetkező 4 dologból legalább 1et el kellene tudnod engedni:
meta,
skalp,
robot,
hosszútávon sikeres.
Régi 2015-12-30, 23:55   #120 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Találkoztál már értelmes-okos, csinos-sexy, kurvagazdag Nővel, aki téged akart???
A kovetkező 4 dologból legalább 1et el kellene tudnod engedni:
meta,
skalp,
robot,
hosszútávon sikeres.
Talán az utolsót.
A hedge fundoknak minden lehetőségük megvan a robotozásra, az aranycsinálásnál még nem tartanak.
Régi 2015-12-31, 02:58   #121 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Talán az utolsót.
A hedge fundoknak minden lehetőségük megvan a robotozásra, az aranycsinálásnál még nem tartanak.
Azert mergneznem azt a Hedge fundot amelyik metaval meri nyomni......kiveve persze ha ő a bróker
Régi 2015-12-31, 18:46   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azert mergneznem azt a Hedge fundot amelyik metaval meri nyomni......kiveve persze ha ő a bróker
Metával aligha a robotagyat vettem célba buék!!
Régi 2016-01-30, 09:37   #123 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

HI!

Egy indikátor leprogramozna valaki? :-))
Régi 2016-01-30, 14:35   #124 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 331
Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Nival már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
HI!

Egy indikátor leprogramozna valaki? :-))

Egy indikátort leprogramozna valaki?

Egy indikátor leprogramozna valakit?

Mi is volt a kérdés?
Nival nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-10, 12:07   #125 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

és/vagy Egy indikátor leprogramozna valaki? :-))
Régi 2016-11-01, 12:39   #126 (permalink)
Új tag

ProfitLearning logója

Összes hozzászólás: 6
ProfitLearning a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok

Uj kereskedési rendszert dobunk piacra egy teljesen uj megkozelítést hozunk a tokeatteteles kereskedésbe egyelore Mt4 és Mt5 kornyezetben bovebb informaciok itt http://www.profitlearning.net/eas/
ProfitLearning nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-01, 14:08   #127 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
ProfitLearning eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok

Uj kereskedési rendszert dobunk piacra egy teljesen uj megkozelítést hozunk a tokeatteteles kereskedésbe egyelore Mt4 és Mt5 kornyezetben bovebb informaciok itt http://www.profitlearning.net/eas/
Héjj funny boy!
EZ KOMOLY?
"Példa: Tesztjeink alapján, 0.1-es kockázattal egy €20.000 méretű számlán havi 3.5 -6% közötti átlagos hozamot várhatunk, a maximális lehivásunk várhatóan nem haladja meg a 17%-ot. Ha ugyanezt a számot 0.5-re állitjak, hozamelvárásaink megötszöröződhetnek(15-30%), ugyanakkor számitanunk kell a várható lehivás többszöröződésére is!"
Régi 2016-11-02, 14:14   #128 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 827
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"lehivás"
Ez a tervezett max Drawdown?
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-02, 14:24   #129 (permalink)
Új tag

ProfitLearning logója

Alapbeállítás

Nem, vicceltunk

Természetesen komolyan gondoltuk de majd az idő megmutatja hogy igazunk van e. Nem fogok ezen a forumon soha bohocot csinalni magambol, mikozben vedem a sajat termekemet, majd az megvédi magát. Probald ki nezd meg hogyan mukodik es majd kiderul mi lesz...
Régi 2016-11-02, 14:25   #130 (permalink)
Új tag

ProfitLearning logója

Alapbeállítás

Igen a varhato drawdonra gondoltunk
Régi 2016-11-02, 20:05   #131 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Gabi a fiú a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Éles számlán, valós időben mennyit időt futott ez az expert?
Gabi a fiú nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-03, 08:51   #132 (permalink)
Új tag

ProfitLearning logója

Alapbeállítás

A fő számla ami a honlapon is ki van téve 2015 januárja óta fut viszont ezt a számlát használtuk a kulonbozo devizapárok kiprobalasára és folyamatosan frissítettuk rajta a robotot és végig kamatos kamattal futott ezért a nagy eredmény,a végleges verzió június óta fut meg van egy két barátunk akinek odaadtuk a kész verziót azok július óta mennek

https://www.myfxbook.com/portfolio/mt4-427850/1710128

http://www.myfxbook.com/members/Prof...-alpha/1810627
Régi 2017-03-26, 10:36   #133 (permalink)
Új tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 26
Alapbeállítás

Robot vagy automatizálás! Sokan összetévesztik a kettőt. Érdemes megnézni a különbséget!
http://tradergadget.com/hu/robotvsautomatizalas/

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Kereskedő befektető kapcsolat Brian További befektetési formák 17 2014-05-06 18:50
Kereskedo klub BéBé Csevegés 10 2013-01-12 19:41
Hogyan lesz valakiből kereskedő? Sityu Kezdőknek 17 2012-02-10 01:16
A devizatőzsdén kereskedő vállalatok scapesound További befektetési formák 29 2011-11-09 08:57
tenisz kereskedő radga Bemutatkozás 2 2011-09-29 11:09

A pontos idő 22:04 , a GMT +1 időzóna szerint.