Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > BÉT > B kategóriás részvények

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-11-30, 22:10   #51 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 73
Hírnév szint: 8
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Vampónia! Nem a CIG az egyetlen UI terméket forgalmazó termék!
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-11-30, 22:45   #52 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 73
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Észrevettétek, hogy hogyan hullámzik a magyar piac a kormányváltások között? Egyszer, még egyetemista koromban, amikor erre felfigyeltem, amikor még azt sem tudtam, h mi az a japán gyertya, (de már érdekelt a tőzsde, és naponta figyelgettem az árfolyamokat a teletexten mert még netem sem volt) megkérdeztem erről egy brókert, hogy ez miért van így, de nem tudott érdemben válaszolni.
1994-1998, bal oldali kormányunk idején gyakorlatilag bull piac, szépen muzsikáltunk. Nem mondom, hogy nem voltak lejtmenetek, de összességében long oldalon volt érdemes kereskedni.
1998-2002 fidesz. csökkenés, oldalazás, aztán gyenge lendületű emelkedés. Ami az elmúlt ciklusban jött, azt ebben a ciklusban visszaadtuk. Persze nem kell 4 évig tartó csökkenő piacokra gondolni, de összességében nem volt jó bolt a magyar piac ezekben az időkben. Pedig az EU úgy emlegette Magyarországot, mint a mintaállam, a tőzsde mégsem muzsikált ennem megfelelően.
2002-2010 szintén MSZP. Tisztán emlékszem 2002-ben, a választások másnapján, hétfőn még a híradó is említette, hogy a Budapesti értéktőzsde emelkedéssel reagált a tegnapi MSZP-s győzelemre. Igaz voltak lejtmenetek a 8 év alatt, volt egy válságunk is, de összességében elmondható, hogy sokkal jobb idők voltak ezek az évek tradelgetésre mint az előző 4. A Fotex részvény például meghatszorozódott! Hogyha valaki OTP-vel kereskedett, sokkal jobb eredményeket tudott elérni ebben a ciklusban, mint az előzőben.
2010, szintén fidesz. Nézzetek rá a piacokra. Persze a globális hangulat sem rózsás, de sokat elárul, hogy ma az ÁKK nem tudta eladni az össze állampapírt, annak pedig semmi köze nemzetközi hangulathoz.
Persze lehet, hogy van hülyeség abban, amit mondtam. NEM KELL SZÓ SZERINT ÉRTENI! Nem értek a magyar piachoz, kicsi drága, nem likvid. ÉS NEM VAGYOK MEGRÖGZÖTT MSZP-S! Ez csak az én megfigyelésem, ami hosszú évek óta tart, és már megint beigazolódni látszik. Érdekesnek tartom, és ha tényleg nagy vonalakban ránézel a magyar piacra, vagy akár te is nyomok követted a piacot ezekben az időkben, érted amit írok.
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-12-03, 17:42   #53 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
Hírnév szint: 7
Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
viskia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ma az ÁKK nem tudta eladni az össze állampapírt, annak pedig semmi köze nemzetközi hangulathoz
Hogy ne lenne?
http://portfolio.hu/gazdasag/messzir...sj.142382.html
Csabi1987 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-08, 21:47   #54 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Béci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez a 666 forintos árfolyam elkeserítő. Szerintetek lehet jogi, vagy egyéb módon tenni bármit is a biztosítási ügynökkel szemben, aki miatt több százezer forintot veszítettem?

Egészen biztosra ígérte, a következő szavakkal a CIG emelkedését:
Személyesen garantálom neked, hogy emelkedni fog az ára.

Az egy dolog, hogy átvertek. Az viszont már nem tetszik, hogy ebből a kedves üzletkötőnek nem lesz semmi problémája. Azóta is dolgozik tovább befektetési tanácsadóként.
Béci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-09, 09:19   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Béci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez a 666 forintos árfolyam elkeserítő. Szerintetek lehet jogi, vagy egyéb módon tenni bármit is a biztosítási ügynökkel szemben, aki miatt több százezer forintot veszítettem?

Az egy dolog, hogy átvertek. Az viszont már nem tetszik, hogy ebből a kedves üzletkötőnek nem lesz semmi problémája. Azóta is dolgozik tovább befektetési tanácsadóként.
Ha tudod bizonyítani ezt a mondatod akkor esetleg igen, egyébként nem. Ez volt a tanuló leckéd, hogy soha senki nem tudhatja a holnapi árfolyamokat sem. Egyébként lehet 5éves időtávban gondolta, és akkor még igaza is lehet például.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-09, 13:25   #56 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 10
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Röviden szólva ezt buktad és semmit sem tehetsz! Egyébként ha nem mondott időtávot akkor nem feltétlenül vert át! Ha befektetésként vetted, akkor egyébként sem kell nézegetni egy hónap után a papírt! Van egy ismerősöm aki 1600 körül vett Matávot.......Masszív befektetés vagy 10 éve.....és még az is lehet egy darabig, mert az elmúlt 8 évben nem ment 816 fölé! Az is "befektetési" tanácsadó javaslatára történt.....
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-10, 20:34   #57 (permalink)
Tag

Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Unhappy

Idézet:
..dolgozik tovább befektetési tanácsadóként.
Érettségivel, meg mondjuk Tesco-árufeltöltői előző munkatapasztalattal.
Erről írtam már regényeket itt.
Szégyen, hogy ilyenek pénzügyi tervezik meg hozzá nem értő emberek jövőjét.

Olvasgatnivaló: koklerbroker.blog.hu
Régi 2010-12-10, 20:42   #58 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

S nem azért hogy belédrúgjak, de:

"Személyesen garantálom neked, hogy emelkedni fog az ára."

Emelkedett is! November 11-én, 12-én, 18-adikán ..

http://www.imageserve.info/img_store...c11c7528c2.jpg
Régi 2010-12-10, 21:01   #59 (permalink)
Tag

dixo logója

Összes hozzászólás: 83
dixo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Csabi1987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érettségivel, meg mondjuk Tesco-árufeltöltői előző munkatapasztalattal.
Erről írtam már regényeket itt.
Szégyen, hogy ilyenek pénzügyi tervezik meg hozzá nem értő emberek jövőjét.

Olvasgatnivaló: koklerbroker.blog.hu
Ez eddig rendben van... de mitévő legyen az az ember, akinek van mit megtakarítani, van is annyira intelligens, hogy ezt meg is tenné (gondolva rosszabb vagy öregebb időkre), de "nem pénzügyből keresi kenyerét", ergo nem ehhez ért. Hova menjen? Kösse le bankban, esetleg TBSZ, vagy hagyja magát rábeszélni egy ügynökkel, esetleg képezze ki magát tőzsdéből és csinálja meg magának?

TBSZ nem hoz sokat,
Baki lekötés még annyit sem,
Befektetéshez kötött életbiztosításon már eleget köszörültük a nyelvünket...
Egy középkorú ember mire megtanul úgy tőzsdézni, rutinosan (HA egyáltalán van affinitása rá) már fél lábbal a sírban is van.
dixo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-10, 21:04   #60 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Felőlem aztán mindenki csináljon amit akar...
Régi 2010-12-14, 19:43   #61 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Vamponia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Csabi1987!
A Cig az egyetlen olyan biztosító, tudomásom szerint, amelyik ilyen típusú Ul terméket forgalmaz. Ez is kb 2 éve van a piacon. Szerintem rövidesen meg fognak jelenni az ajánlatok között a másodkézből eladó megtakarításos termékek. A szerződés min 3 éves befizetést tesz kötelezővé, ezért akik megkötötték még nem érték el a kilépés lélektani határát, mivel ennyi időre minimum terveztek.

Viskia hol írtam azt, hogy a CIG az egyetlen UL terméket forgalmazó biztosító???
Vamponia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-14, 20:04   #62 (permalink)
Tag

dixo logója

Összes hozzászólás: 83
dixo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Vamponia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Csabi1987!
A Cig az egyetlen olyan biztosító, tudomásom szerint, amelyik ilyen típusú Ul terméket forgalmaz. Ez is kb 2 éve van a piacon. Szerintem rövidesen meg fognak jelenni az ajánlatok között a másodkézből eladó megtakarításos termékek. A szerződés min 3 éves befizetést tesz kötelezővé, ezért akik megkötötték még nem érték el a kilépés lélektani határát, mivel ennyi időre minimum terveztek.

Viskia hol írtam azt, hogy a CIG az egyetlen UL terméket forgalmazó biztosító???
Az ilyen másodkézből való megtakarítást kik fogják kínálni? Az aki belefárad vagy nem bírja fizetni? Vagy esetleg úgy kínálgatják majd őket, mint egy jól menedzselt portfólió, ami megvásárolható (és hasznot akarnak húzni majd belőle)? Hogy kell ezt szerinted elképzelni?
dixo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-14, 20:19   #63 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Vamponia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szerintem inkább egyfajta kiszállási stratégia lehet. Nem kell az ügyfélnek nagy veszteséggel kiszállnia, ha talál valakit aki átveszi a számlát tőle. Természetessen a hozam bukó az elindítónak, de az átvevő úgy tud egy megtakarítási számlát átvenni, hogy a futamidő lerövidült és a hozama is látszik. Ráadásul a Járaiék egy csomó érdekességet is becsomagoltak a szerződésbe, hogy a piacon egyedülálló termékkel tudjanak megjelenni.
Vamponia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-14, 22:04   #64 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 9
Unicum a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem ez a CIG biztosító nagyon nem szimpatikus.
Alapvetően már az gyanús, hogy a biztosítási piacon hogyan lehet újat nyújtani. A biztosításnak olyan egyszerűnek kellene lennie, mint a faék. Ha túlbonyolítják az valószínűleg nem az ügyfélnek lesz jó.

Itt van a tőzsdei részvényük.
Amikor először szólt az ismerősöm, aki miatt egyáltalán tőzsdézni kezdtem, hogy lehet majd CIG részvényt venni még pozitív volt a hozzáállásom. Igen szép hozamokkal kecsegtetett, méghozzá gyorsan. Konkrétan karácsonyra duplázást.
Aztán mások is megtaláltak vele. Mindenhonnan az dőlt, hogy 2000 forint lesz a CIG. Még csak nem is elemzők mondták, hanem szájról szájra terjedt, brókernetes ügynökök felől.

Most nézzük meg hol tartunk! A pénz 2/3-a bukta és még mindig úgy gondolhatják a nagyok, hogy ez még lejjebb megy, mert különben már vennék.

No nem okoskodok tovább, mert nem értek hozzá. Piszkálja a csőröm, ha egy biztosító valójában nem is köt biztosítást, hanem befektetést kínál.
Unicum nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-23, 11:47   #65 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Patrióta a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Azt gondolom,hogy ha valaki egy kicsit is otthon van a tőzsdén,akkor hosszú távban gondolkodik.
Véleményem szerint a Pannónia részvény egy hosszú távon nagyon jó profitot termelő részvény lesz. Az várható volt,hogy az opciók miatt a kibocsájtás után esni fog. Sok ilyet láthattunk már. Akkor még nem is beszéltünk a gazdasági környezetről és a politikai dolgokról.
Türelem. Ez ki fogja magát rúgni. Aki türelmes,annak meg fog térülni. Aki türelmetlen az tegye folyószámlára a pénzét és nézze hogyan romlik az értéke.
Egy dolog biztos. Nem közvetítőn keresztül érdemes tájékozódni(Brókernet).

Üdv.

Pat.
Patrióta nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-23, 17:45   #66 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 82
Mag28 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lehet meglepő.
A legtöbben akik tőzsdéznek napon belül, vagy maximum pár napban gondolkodnak. Engem is meglepett.

CIG emelkedéssel kapcsolatban. Vagy valóban felfelé veszi az irányt, vagy nem. Én nem hiszek a biztosítók gyors növekedésében. Azt csak olyan kondíciók vállalásával tudják elérni, ami később nekik veszteségeket okozhatnak.
Brókernetes értékesítés persze más. A semmit is eladják az embernek vagyonokért ha rajtuk múlik.

Ez csak az én véleményem. Részben a témában olvasott hozzászólások nyomán.
Te mitől vagy ilyen magabiztos?
Mag28 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-27, 09:39   #67 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez a várakozásokhoz mérten milyen hír?
http://index.hu/gazdasag/blog/2011/0..._cig_pannonia/

Gondolom nem meglepő, hogy erősen veszteséges a CIG. A mértéke viszont nem tudom kisebbnek, vagy nagyobbnak számít a várthoz képest.
A részvény árfolyama nem mozdult nagyon ki, szóval ebből arra gondolnék, hogy pont ezt várta a piac.
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-27, 10:12   #68 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez a várakozásokhoz mérten milyen hír?
http://index.hu/gazdasag/blog/2011/0..._cig_pannonia/

Gondolom nem meglepő, hogy erősen veszteséges a CIG. A mértéke viszont nem tudom kisebbnek, vagy nagyobbnak számít a várthoz képest.
A részvény árfolyama nem mozdult nagyon ki, szóval ebből arra gondolnék, hogy pont ezt várta a piac.
Szia

Emlékeim szerint a CIG vezetősége már a tőzsdére való bevezetésekkor elmondta , hogy a következő évben még veszteséges lesz a cég. (Vagy 1-2 év?! Erre nem emlékszem pontosan.) + Hosszútávban gondolkodnak, tehát nem a következő pár hónapban, hanem években szeretnék a bevételeket növelni, veszteségeket csökkenteni, és profitot "termelni".
Elvégre az van még tervbe, hogy az A kategóriába kerüljenek, feltételezem ha komolyan gondolják, akkor tenni is fognak érte a következő években.
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-04, 15:04   #69 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 79
Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás

Elég szépen visszajött múlt héten a CIG részvény árfolyama.
Jöttek közben a hírek is, miszerint az általános biztosítási piac is érdekli őket.
A VIT Nyugdíjpénztárral is megállapodtak, de nekem továbbra is kétségeim vannak, mert túl nagy mértékben a várakozások irányítják az árakat és nem a teljesítmény.
Régi 2011-04-16, 12:40   #70 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Béci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Emberek. Végre valahára nullában vagyok.
Hogyan tudom eladni a részvényeimet, amire anno a tanácsadóm rábeszélt? Le akarom zárni ezt a történetet, mert elegem van a "tuti üzletből".
Béci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-16, 16:32   #71 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

A közvetítő által tudod eladni, ahogy vetted is.
Régi 2011-06-18, 18:05   #72 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
ani007 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Átruháznám 270 Eft. értékű Pannónia Befektetési Életbiztosításom! Másfél éves díj van befizetve, féléves díj 90 Eft.
ani007 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-09-22, 22:12   #73 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Az árfolyamot látja mindenki. Mögöttes teljesítményről milyen infók vannak?
Régi 2011-10-27, 10:31   #74 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Járai szája úgy tűnik megint csak járt, mert ez a CIG bizony egy nagy nulla.
Régi 2011-11-12, 10:49   #75 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Egy hosszabb cikkben elemezgetik a CIG Pannónia rossz teljesítményét és annak okait:
http://www.portfolio.hu/vallalatok/p...n=portfoliobox

Az nekem különösen érdekes, hogy a "korábbi tulajdonosok" eladják részvényeiket. Pedig mekkora volt már a Járai szája.
Régi 2011-12-23, 09:36   #76 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Moki a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem feltétlenül adjál el. Nekem van egy Brókernetes ismerősöm, aki még boldog is, hogy csökkent az árfolyam, mert most 530-ért tud CIG részvényt venni. Korábban még a kedvezményével is drágább volt. Abban biztos, hogy hosszabb távon rengeteget fog nyerni vele. Ki tudja!?
Moki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-03-27, 08:54   #77 (permalink)
Tag

Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.Attis már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Attis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pusztán a számokat és a mögöttes tartalmat nézve viszont én nemhogy 938-ért, vagy 750-ért, de még 300-ért sem vennék CIG részvényeket.
Elnézve a mostani 224 Ft-os árfolyamot eszembe jutott ez a téma. Ejj, de beletaláltam anno.
Régi 2013-03-27, 09:01   #78 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Piperin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Illetve Brókernetes ismerősöm szerint ez most nagy durranás. 5-8 szoros áremelkedés esélyes - akár 1 év alatt, és akkora az érdeklődés hogy lehet, hogy a 3. napon lezárják a jegyzést (mert lejegyzik az összeset - vagy elegendőt), az intézményi befektetőkhöz már nem is jut el....
Brókernetes ismerősöd és az összes brókernetes ügynök szegénységi bizonyítványa lett kiállítva sokadszorra.
Azt mondják, ami az értékesítéshez kell. Eladnak pocsék termékeket, sokszoros áron.

Sokuk biztos elhitte, hogy mostanra 5-8000 Ft lesz egy részvény. Mennyit is tévedtek?

Kb. ennyivel rosszabb a Brókernet és a CIG Pannónia annál, mint amit magukról el akarnak hitetni.
Régi 2013-03-27, 09:02   #79 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Moki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem feltétlenül adjál el. Nekem van egy Brókernetes ismerősöm, aki még boldog is, hogy csökkent az árfolyam, mert most 530-ért tud CIG részvényt venni. Korábban még a kedvezményével is drágább volt. Abban biztos, hogy hosszabb távon rengeteget fog nyerni vele. Ki tudja!?
Kérlek kérdezd meg most a brókernetes ismerősödet, hogy mit gondol a dologról!
Régi 2013-12-27, 15:03   #80 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Remington a hírnévhez vezető út elején jár.
Unhappy CIG Pannónia

Szép napost!

Van valakinek információja, elképzelése, hogy mi történik a CIG részvényekkel?
198-ról pár hónap alatt felmászott 245-re. Valahol azt olvastam, hallottam, hogy tulajdonosok kezdtek bevásárolni az ár felverése érdekében? Igaz lehet ez?
Remington nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-12-27, 15:09   #81 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Ha vettél, akkor tegyél be egy SL-t és no problem. Ha nem, akkor pedig inkább találj valami jobb részvényt
  Válaszol idézettel
Régi 2013-12-27, 15:38   #82 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Az egész egy vicc. A Brókernetre épült piramis.

Előbb az ügynökökkel próbáltak eladni minél több pocsék terméket (UL biztosítást), aztán amikor elfogyni látszott a sok balek, akkor rásózták az ügynökökre a semmit nem érő részvényeket.

Ennyire kicsi cég, ilyen piacon, ilyen tulajdonosi szerkezettel bármit összehoz. Pár vezető, aki tulaj is ki akart szálni. Megpendített pár hírt, minimálisan felverte az árat, aztán mindent eladott, bedöntve a CIG piacát.

Lesz még ilyen.
Régi 2013-12-27, 16:40   #83 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Én is ismerek olyan ügynököt, aki vette a CIG-et mint a cukrot, még a nagyi pénzét is feltette rá, mert olyan biztos tippje volt

Kemény világ ez (vol.2)
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
CIG, életbiztosító, Járai Zsigmond, Pannónia, UL biztosítás, Unit Linked

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 19:47 , a GMT +1 időzóna szerint.