Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > BÉT > B kategóriás részvények

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-06-21, 21:06   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 285
Hírnév szint: 9
Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Kisbefektető már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Visonka Nyrt

A Visonka Takarmánykeverő Szolgáltató és Kereskedelmi Nyrt részvényei holnaptól forognak a BÉT-en!

Az agyam eldobom. Ennek mi értelme van?
Egyrészt 99,98%-ban a KEG tulajdona a cég, másrészt full komolytalannak tűnik. Az egy dolog, hogy nem is hallottam eddig erről a Visonka nevű Bács-Kiskun megyei cégről, ami nem is csoda, mert nem vagyok jártas a takarmánykeverésben.
Viszont most, hogy szerettem volna utánanézni a cégnek mit találok. Ingyenes tárhelyen megy a cég weblapja.

Ha egy cég erre nem képes 3000 forintot költeni évente, akkor mit akar a tőzsdén?
Kisbefektető nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-06-22, 19:42   #2 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A Visonka Takarmánykeverő Szolgáltató és Kereskedelmi Nyrt részvényei holnaptól forognak a BÉT-en!

Egyrészt 99,98%-ban a KEG tulajdona a cég, másrészt full komolytalannak tűnik. Az egy dolog, hogy nem is hallottam eddig erről a Visonka nevű Bács-Kiskun megyei cégről, ami nem is csoda, mert nem vagyok jártas a takarmánykeverésben.
Viszont most, hogy szerettem volna utánanézni a cégnek mit találok. Ingyenes tárhelyen megy a cég weblapja.

Ha egy cég erre nem képes 3000 forintot költeni évente, akkor mit akar a tőzsdén?
Sajnos olyan az egész ország, amilyen a tőzsdéje.
Régi 2011-06-24, 20:51   #3 (permalink)
Tag

Zeeman logója

Összes hozzászólás: 81
Hírnév szint: 8
Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Kisbefektető eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A KEG kb 30%-ot visz most a tőzsdére a Visonkaból de később ez nőhet!

Az ok pedig nem a tőzsdei kereskedés hanem az ezzel megnyíló kötvénykibocsátási lehetőségek... Ezért nem érdekli őket hogy meggyőzzenek hogy vedd az ő részvényüket...

A tőzsdei bevezetés nem olcsó mulatság! Ezek szerint olcsóbb oda bevonulni és azon keresztül kötvényt kibocsátani mint banktól hitelt kapni??? Na ez gáz...
Vagy valami más van a háttérben... Soha nem lehet tudni, de majd kiderül.

Címkék
KEG, Visonka, Visonka részvény

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 02:46 , a GMT +1 időzóna szerint.