Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Befektetés egyéb formái > Bankbetétek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-12-08, 20:54   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
Béci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás MagNet Bank

Mit tudtok mondani a MagNet bankról?

Én ma hallottam a hirdetésüket és nagyon szimpatikus volt, amit hallottam. Magyar tulajdon, ingyenes számlavezetés és akciós 7,75%-os lekötött betét.

Rettentő jól hangzott mindez, de ugyanakkor teljesen ismeretlenek számomra. Honnan került elő hirtelen egy magyar bank? Van ennek valami árnyoldala?
Béci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-12-10, 19:25   #2 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
Hírnév szint: 5
Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

http://www.bankszovetseg.hu/bankszov...=&v=8660086880

Én is most hallok róla először.
Kis bank, ettől még lehet jó. Takszövből alakult bankká, ami azt illeti én is egy olyan bankban dolgozok, ami másfél éve még (tizen x éves) multú takszöv volt.
Talán forráshiány jelentkezett, ezért a rendkívül magas kamat. Ez még nem baj.
Az ilyen kis bankok reklámjait viszont nem látod a tévében minden reklámban, mint a jótépé vagy a ráfázol bankokét.
Betétek gondolom ugyanúgy biztosítva vannak, mint máshol, innentől kezdve (én) rájuk bíznám a pénzem.
Csabi1987 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-12-10, 20:15   #3 (permalink)
Tag

dixo logója

Összes hozzászólás: 81
Hírnév szint: 6
dixo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Béci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mit tudtok mondani a MagNet bankról?

Én ma hallottam a hirdetésüket és nagyon szimpatikus volt, amit hallottam. Magyar tulajdon, ingyenes számlavezetés és akciós 7,75%-os lekötött betét.

Rettentő jól hangzott mindez, de ugyanakkor teljesen ismeretlenek számomra. Honnan került elő hirtelen egy magyar bank? Van ennek valami árnyoldala?
Unicredit hasonló kamatot ígér akciósan. Mindkettővel az a baj, hogy csak pár hónapra szólnak (utána fizetheted a számlavezetést, míg a pénzed egy alacsonyabb százalékon kamatozik).
dixo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-14, 22:37   #4 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 4
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
dixo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Unicredit hasonló kamatot ígér akciósan. Mindkettővel az a baj, hogy csak pár hónapra szólnak (utána fizetheted a számlavezetést, míg a pénzed egy alacsonyabb százalékon kamatozik).
Ha nem akarsz azzal plusz költségeket, akkor például befektetési alapba is teheted ahol a pénzt bankbetétbe helyezik és a kamatnak köszönhetően lesz nagyobb értéke a jegynek. (Pl tőke és hozamvédett alapok)
üdv
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-11, 14:03   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Zsuzsi2 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Zsuzsi2 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás MagNet Bank

Kedves Béci!

A MagNet Magyar Közösségi Bank egy 15 éves cég, HBW Express Takarékszövetkezetként kezdte működését, majd HBW Express Bankká alakult, tavaly pedig Magyarországon egyetlenként elkezdte a közösségi bankolást. Valóban, 70%-ban magyar magánszemélyek a tulajdonosok, 30%-ban pedig egy spanyol közösségi bank. A lényeg, hogy láthatod, mire költik a pénzedet, nem támogatnak társadalmilag, környezetileg káros vállalkozásokat. Minden évben megy egy levél, hogy mennyit kerestek rajtad(!) és ennek 10%-át melyik alapítványuknak ajánlod fel. Van célirányos "támogató" betétjük is.

A honlapon amúgy mindent megtalálsz: www.netbank.hu
Természetesen a betétekre ugyanúgy vonatkozik OBA garancia, az ügyfélkezelés roppant barátságos, minden fiók egységesen 8-17óráig van nyitva. A betétek ráadásul nem befektetésesek, így biztos a hozam.

Most 4 hós KamatRoll a legjobb 6,25/6, 75/7%-kal, a folyószámlán nem kell forgalomnak lennie, így is 0Ft a szlavezetés, utalás 100.000.-ig, NetBank,kivonat, kp felvét 1.000.000.-Ft-ig.

Ha gondolod, gyere, nézz be Erzsébeti Fiókunkba (1203 Bp, Kossuth L. u. 21-29.) és beszélgessünk még!

Üdv:Zsuzsi
Zsuzsi2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-11, 14:06   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Zsuzsi2 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Zsuzsi2 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kedves Csabi!
Köszönöm szépen a megerősítést! megjegyzem, kamatokban mindig is élen járt a HBW is, csak nem volt akkora reklámja. Gyere bátran, az Erzsébeti Fiókban várunk!
Zsuzsi
Zsuzsi2 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-16, 11:44   #7 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Béci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Zsuzsi2!

Köszönöm a válaszod. A 10%-os felajánlás nekem nem szimpatikus. Legyetek inkább annyival olcsóbbak és majd a zsebemben maradt pénzből jótékonykodom magam, ha szeretnék.

A cél nemes, de nem ilyen világot élünk.
Béci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-16, 15:38   #8 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
Hírnév szint: 5
Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zsuzsi2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...a folyószámlán nem kell forgalomnak lennie, így is 0Ft a szlavezetés, utalás 100.000.-ig, NetBank,kivonat, kp felvét 1.000.000.-Ft-ig.
Ha ez az "olcsóság" nem tetszik, szerintem nyugodtan menj a Zótépéhez.

Nem néztem utána, de ha tényleg ezek a kondícióik, akkor annál jobbat az egész országban nem találsz.
Csabi1987 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
bank, bankok, MagNet, MagNet Bank

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
OTP Bank részvény Attis OTP 155 2013-07-28 18:01
FHB Bank NyRt Attis A kategóriás részvények 1 2010-07-09 09:11

A pontos idő 02:29 , a GMT +1 időzóna szerint.