Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Bemutatkozás

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-06-02, 14:47   #1 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás sidius visszatérése

Üdvözlök mindenkit!

Azért gondoltam, hogy nyitok egy bemutatkozó topicot, mert bár kb. 4-5 évvel ezelőttig aktív tagja voltam a fórumnak, de aztán olyan irányba fordult az életem, hogy nem nagyon értem rá fórumozni. Most ahogy talán kissé nyugodtabb vizekre eveztem a hajómat, talán ismét több időm juthat erre a tőzsdei fórumra. A távollétem alatt sem szakadtam el a tőzsdétől, ami 1998 óta az életem része (mondhatnám, hogy örök szerelem), de az elmúlt időszakban inkább a hosszabb több hónapos illetve éves pozícióim voltak, mert másra is koncentrálnom kellett. Piacaim elsősorban a deviza illetve indexek és áruk irányában találhatóak. Aki már régen is itt volt a fórumon az tudja, hogy több brókernél tartok számlát, mint például a Dukascopy, vagy Alpari illetve van egy nem túl aktív számlám az Oandánál is. Sajnos az Alpari csőd elég kellemetlenül érintett, de lassan pénzemhez jutok. Az Alpari kiváltására nyitottam számlát az FXPronál, de ez a bróker tesztelés alatt van, még nem végleges, hogy maradok. Tervezem, hogy nyitok egy topicot amiben leírom, hogy szerintem milyen instrumentumot érdemes figyelni és miért illetve ha lehet akkor belépést is javasolok majd. Hát elöljáróban ennyit és mindenkinek sok sikert!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-02, 15:05   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Szia,
Furcsálltam is hogy eltűntél, Alpari bukásáról rögtön te jutottál eszembe.
Ez a trédelés annyira csábító, ha jobban el tudnám az irányt találni marha jól keresnék, gombnyomásokra van a végtelen pénz, mintha rengeteg pénz lenne előttem de egy üvegfal elválasztana tőle, az hogy az irányt nem eléggé tudom eltalálni (még).
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-06-02, 16:16   #3 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia,
Ez a trédelés annyira csábító, ha jobban el tudnám az irányt találni marha jól keresnék, gombnyomásokra van a végtelen pénz, mintha rengeteg pénz lenne előttem de egy üvegfal elválasztana tőle, az hogy az irányt nem eléggé tudom eltalálni (még).
"Eltalálni" a nagyobb valószínűségű irányt csak egy eleme a dolognak.
Megfelelő pozícióméret, megfelelő stop, türelmesnek lenni negatívban, legalább ilyen türelmes lenni pluszban, menedzselni a pozíciót, stb… (ahh, ma is (relatíve) sokat kereshettem volna GU-n, ha egy kicsit még ráülök a kezemre... Nem olyan könnyű mindig ezt sem eldönteni… )

Üdv sidius!
Előre is kösz a tartalmas beírásokért. Kíváncsi vagyok, mennyit változott a látásmódod az elmúlt időben.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-02, 16:26   #4 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Jó újra itt látni Sidius!!!
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-02, 17:08   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 4
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Sidius írásait mindig jó volt olvasni. Ő nem törölte magát a fórumról, így megamaradtak a gondolatai az olyan kezdő kereskedőknek is, akik sosem tudtak vele beszélgetni. Ezt köszönjük szépen! Nem sok ember nevére emlékeznek évek múltán is...
Jó hogy visszatértél!
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-03, 18:05   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 471
Hírnév szint: 7
papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.papa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Örömmel latom, hogy itt vagy Sidius !
papa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-08, 07:13   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 125
Hírnév szint: 5
Dzsabba a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Heló Sidius

Örülök hogy újra itt vagy. Figyelünk
Dzsabba nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-16, 17:58   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 3
Roberto69 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

2012 ben kezdtem el foglalkozni a tőzsdével akkor találtam rá erre a fórumra is .
Akkor főleg a te írásaidból próbáltam infót gyűjteni aztán egyszer csak neki álltam élesben kereskedni azóta elkezdtem keresni a friss írásaidat de sajnos nem találtam .
Most örülök hogy újra itt vagy.
Így ismeretlenül kimondottan a hozzászólásaidra támaszkodva téged tartalak az egyik leghitelesebb figurának itt a fórumon .
ÖRÜLÖK HOGY ÚJRA ITT VAGY !!!
Roberto69 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 13:43 , a GMT +1 időzóna szerint.