Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Bemutatkozás

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-12-25, 13:18   #1 (permalink)
Új tag

spekulans71 logója

Összes hozzászólás: 7
Hírnév szint: 0
spekulans71 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás spekulans71 bemutatkozik.

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, ezért illik bemutatkoznom. 45 éves háromszoros családapa vagyok, vidéken élek, de a fővárosban dolgozom. A tőzsdével a 2008-2009 környékén kezdtem ismerkedni 2010-től pedig a devizapiacon kereskedem. Sok buktatón kellett keresztül jutnom, de Sidius akit talán nevezhetek a barátomnak, türelmesen és ami nagy szó teljesen ingyen segített nekem és nagyon sokat köszönhetek neki. Pár éve egész stabilan nyereségesen kereskedek, nem túl nagy tőkével, bár attól függ kinek mi a nagy.Célom a folyamatos fejlődés mind tudásban, mind pedig mentálisan és persze profitban szeretnék maradni!
Régi 2015-12-25, 15:03   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Üdv a klubban!

Nem semmi, sidiustól tanulhattál Nagy kincs lehet bizonyára a tapasztalata, de Te is kellettél hozzá!

Külön öröm, a sikeresek közé tartozol. Itt hiány van belőle.

Sok sikert a továbbiakban!
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-12-25, 20:01   #3 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
spekulans71 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, ezért illik bemutatkoznom. 45 éves háromszoros családapa vagyok, vidéken élek, de a fővárosban dolgozom. A tőzsdével a 2008-2009 környékén kezdtem ismerkedni 2010-től pedig a devizapiacon kereskedem. Sok buktatón kellett keresztül jutnom, de Sidius akit talán nevezhetek a barátomnak, türelmesen és ami nagy szó teljesen ingyen segített nekem és nagyon sokat köszönhetek neki. Pár éve egész stabilan nyereségesen kereskedek, nem túl nagy tőkével, bár attól függ kinek mi a nagy.Célom a folyamatos fejlődés mind tudásban, mind pedig mentálisan és persze profitban szeretnék maradni!
Szia.
Valahol hallottam, hogy a Sithek mindig ketten vannak,
ezért nem vagy nagy meglepetés
Viszont egyéb hasonlóságok miatt kíváncsi lennék rá hogyan látod ezt a "munka mellett trédelgetünk" kérdést, mert ránézésre ilyen szempontból hozzám képest urambocsá halmozottan hátrányos helyzetben vagy. (3 x annyi gyerek, +valszeg anyucinak is kell vmi a fa alá, meg ez a reggeli tözsdenyitáskor délutáni záráskor utazunk dolog.....
Lehet e egyáltalán átbillenni a munkahely adta biztonságon és a trédelésből megteremteni ami kell? vagy ez nem is (volt) cél?
esetleg itt kifejthetnéd (helyetttem is
Tőzsdepszichológia.

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 06:18 , a GMT +1 időzóna szerint.