Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Bemutatkozás

Szavazás eredménye: Pozicionálhatod magad a tőzsdei tevékenységed, eredményeid alapján.
Van főálláson, nyugdíjam, egyéb rendszeres jövedelmem, vagy jelentős megtakarításom. 19 65,52%
Pénzügyi cég ügynöke, alkalmazottja vagyok. 2 6,90%
Pozitív a profitgörbém. 9 31,03%
Van saját, önálló kereskedési módszerem, stratégiá(i)m. 16 55,17%
Kizárólag a SAJÁT kereskedési tőkém nyereségéből tartom el magam, nincs más jövedelemforrásom. 1 3,45%
Nem vagyok eredményes, de az szeretnék lenni. 8 27,59%
Szoktam oktatni másokat. 2 6,90%
Időnként veszek ki némi nyereséget. 7 24,14%
Nincs semmilyen jövedelmem, de a tőzsdéből akarok élni. 1 3,45%
Voltam már valamilyen fizetős tanfolyamon. 10 34,48%
Több válaszra voksolható szavazás Szavazók: 29. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-08-21, 15:30   #1 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Ki kicsoda a fórumon? A miheztartás végett...

Indítok egy szavazást, ahol mindenki szépen pozicionálhatja magát magát a tőzsdei tevékenysége, és eredményessége alapján.
Több válasz is megjelölhető, a hazudósokat úgyis kiszúrjuk.
Aki pedig nem mer szavazni, az sunnyog.
Régi 2016-08-21, 17:27   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Mi van ha valakinek elég a nyeresége hogy megéljen, de van egyéb jövedelme, mert több lábon akar állni? Módosíthatnál eszerint.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-08-21, 19:20   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Vagy esetleg nem tekinti sportágnak a tőzsdézést.
'Oktatás", versenyek, bónuszok testvére ez kissé.
Nem feltétlenül marhaság azért az ötlet.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-21, 19:46   #4 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi van ha valakinek elég a nyeresége hogy megéljen, de van egyéb jövedelme, mert több lábon akar állni? Módosíthatnál eszerint.
Meg lennék lepve, ha valaki komolyan rányomna az 5. válaszra.
Régi 2016-08-21, 20:02   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt még bele lehetne tenni hogy a FŐ bevételi forrás a kereskedési tőkéből származik. Vagy ezt is olyan nehéz elképzelni?
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-21, 20:44   #6 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De hol vannak a kérdések?
Régi 2016-08-21, 21:15   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Fent, pipálni kell. Más kérdés nincs szerintem.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-21, 21:29   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fent, pipálni kell. Más kérdés nincs szerintem.
Tapalkom nézem de egy árva kérdést nem találok
Régi 2016-08-21, 22:20   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tapalkom nézem de egy árva kérdést nem találok
Már megtaláltam, pipáltam.
Régi 2016-08-21, 22:27   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mivel kb 20 éve tőzsdézem ezzel a profitgörbével nem tudtam mit kezdeni.
Régi 2016-08-22, 10:44   #11 (permalink)
Szenior tag

nemecsek logója

Hely: UK
Összes hozzászólás: 133
Hírnév szint: 7
nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.
Alapbeállítás

Egy honap kereskedes eredmenyebol nem akartam kovetkeztetest levonni. Esteleg lehetne olyan katetgoria is hogy 'nem reg kezdtem'. Plusz, hogy rendelkezem penzugyi alapismeretekkel (iskolaban tanultam vagy beleastam magam). En peldaul ebben is kezdo vagyok, most tanulom.
nemecsek nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-22, 12:40   #12 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szeretnék egy olyat, hogy csak baromkodni járok ide, mert jobb mint a facebook. (mostanában a piacra is. főleg krumpliért
Régi 2016-08-22, 12:49   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szólt is tegnap a gyerök,
hogy "Gáz van Apa, nagyon felszaporodott"
Csatolt kicsinyítések
ki-kicsoda-forumon-miheztartas-vegett-potato.jpg  
Régi 2016-08-22, 14:30   #14 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Máris eljött az önbevallás időszaka?
Azért van abban valami vicces, ha nicknevek játszanak „ki-kicsodát”, miközben eddig nevüket, egyéb személyes adatukat se vallották be, nemhogy vagyoni helyzetüket. Mi van, ha valaki nem őszinte? Vagy közben megváltoznak a körülményei? Vagy nem ilyen skatulyába akarja magát besorolni?
De ez a „miheztartás végett” cél se teljesen egyértelmű számomra…
Úgyhogy nem nyomok mindenhova…
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-22, 14:53   #15 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Máris eljött az önbevallás időszaka?
Azért van abban valami vicces, ha nicknevek játszanak „ki-kicsodát”, miközben eddig nevüket, egyéb személyes adatukat se vallották be, nemhogy vagyoni helyzetüket. Mi van, ha valaki nem őszinte? Vagy közben megváltoznak a körülményei? Vagy nem ilyen skatulyába akarja magát besorolni?
De ez a „miheztartás végett” cél se teljesen egyértelmű számomra…
Úgyhogy nem nyomok mindenhova…
Nekem pl a teljes portfolio áll 3 különböző szektorban (legalább fél éve). Aminek bármi lehet a vége, a minusz x milliók plussz pereskedesektől a sokmilliós nyugdíjazásomig. Egy idióta munkanélküli virtuális megtakarításokkal a jelenlegi pontos definició...
Régi 2016-08-25, 14:25   #16 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Jobb lett volna talán egyszerűbb kérdéseket feltenni.

Pontosítok a szavazásomon, hogy egyértelmű legyen:
"Van saját, önálló kereskedési módszerem, stratégiá(i)m."
Van több millió önálló stratégiám, de egyik sem elég jó. Ezért ezt nem pipáltam be.
"Nem vagyok eredményes, de az szeretnék lenni."
Nem vagyok eredményes, de már feladtam. Jelenleg máshol keresek eredményeket, ezért nem pipáltam be.
"Időnként veszek ki némi nyereséget."
Különböző abusekből leakasztottam némi nyereséget, amiket aztán kivettem, ezért ezt bepipáltam.

Érdekelne viszont a többi látszólag ellentmondásos válasz:
apapirrasokatir, Brian, m1972,
Ők saját bevallásuk szerint nem sikeresek, mégis van stratégiájuk. Az is "ér", ha valakinek van stratégiája, de az nem jó semmire? Pl "nyiss 1 LOT EURUSD longot minden reggel nyolckor, és zárd a pozíciót 5 perccel később". Ez egy tutira szar stratégia, de aki olvassa ezt a kommentet, az már ilyen alapon bepipálhatja, hogy van stratégiája....

falcon, kockasseggu, moneymentor, nemecsek, Reménykedő, willow
Ti is rendelkeztek stratégiával. Ti eredményesek vagytok, vagy pedig nem akartok eredményesek lenni? Ha eredményesek vagytok, miért nem vesztek ki időnként némi nyereséget?
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-25, 14:50   #17 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
smk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ti is rendelkeztek stratégiával. Ti eredményesek vagytok, vagy pedig nem akartok eredményesek lenni? Ha eredményesek vagytok, miért nem vesztek ki időnként némi nyereséget?
rátapintottál a lényegre.
már elég sok tuti jó stratégiám van, és mégse...
Fél évvel ezelőtt hozzákezdtem az ehhez szükséges nyugodt körülmények megteremtéséhez.
Nagy ára volt. Megszünt a biztos munkaviszonyom.
A körülmények egyre xarabbak (pl nemsokára megint új albérletbe kell költöznöm, mert amennyire idióta vagyok még a kauciót is bepörgettem egy "birkabusinessbe") ..... szóval még mindig nem kezdtem hozzá a nagy éles számlás művelethez. Ez így ebben a jelenlegi mókuskerékben öngyilkosság is lenne. Ezt megtanultam a hoszú évek alatt.
Viszont hogy jót is írjak: eszméletlenül dől a pénz egyre jobban. (de ez a feeling hullámzik napról-napra, hétről-hétre)
Néha úgy jönnek a lapok, hogy érzem végre nyugdíjba mehetek és kedvemre programozhatok/nyomkodhatom a hullámokat valami olcsó tengerparton.
Máskor meg full bukónak néz ki az összes ALLIN pozicióm mert elkezdtem a versenystratégiát nyomni a rendes piacon...
Ez a piac megvár. Néha vannak 100x fontosabbak. Szóval jelenleg hobby kategória.
Ez volt a mai setupom:
Ügyvéd, végrehajtó, ingatlaniroda, papirok a város másik végébe, majd az egyikbe....

Ha valaki le akar jönni a forexről, tudom a receptet, bár ha minden jól megy, jövő héten végre lesz időm, és megint nekikezdek
Nah ezek után mit nem pipáltam be ami igaz? Sose illettem semmilyen kategóriába. Ez van.
Régi 2016-08-25, 15:06   #18 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
... Nah ezek után mit nem pipáltam be ami igaz?
Köszi az infókat. Egyébként senkinek az állítását nem vontam kétségbe, csupán nem igazán tudtam hogy hogyan oldjam fel a látszólagos ellentmondásokat. Az én válaszaimban is voltak ilyenek, ezért részleteztem.
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-25, 15:24   #19 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
...........
Egyébként senkinek az állítását nem vontam kétségbe, csupán nem igazán tudtam hogy hogyan oldjam fel a látszólagos ellentmondásokat. Az én válaszaimban is voltak ilyenek, ezért részleteztem.
én nem állítottam ilyet.....mióta ügyvédekhez járok, sokat tanultam
de nem is kötözködni akartam, vagy mégis
Vannak itt mindenféle élethelyzetek.
Talán kellett volna egy "most hobbyból" forexezek kategória.
Biztos a többieknél is van rá magyarázat, de ha nincs, akkor mint mondtam: mentorálást vállalok
Régi 2016-08-25, 16:39   #20 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Jobb lett volna talán egyszerűbb kérdéseket feltenni.

Jó a kérdés. Bepipáltam azt, hogy van stratégiám, mert úgy érzem, hogy talán most tényleg van elképzelésem bizonyos dolgokról. Hogy miért nem veszek ki pénzt? Mert mire ide jutottam, már nincs értelme a maradékot kivenni. Ezért maradt a kicsibe játszok, mellette dolgozom, újra gyűjtögetek kategória.

Ez van.
Régi 2016-08-25, 17:04   #21 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A magam részéről ennyi pipával kívántam részt venni ebben a játékban. (Ez nem zárja ki az eredményességet, vagy az időnkénti nyereség kivételét.)
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-25, 18:34   #22 (permalink)
Szenior tag

nemecsek logója

Hely: UK
Összes hozzászólás: 133
Hírnév szint: 7
nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.nemecsek már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
En meg egy fentebbi hozzaszolasomban pontositottam, hogy mit is lehet (el)varni tolem.
Lenyegeben HWTrader strategiaja es instrukcioi az iranymutatoak. Ha 3 honapig sikeres vagyok demon, kisebb tokevel nyitok eles szamlat. Jelen pillanatban meg hatra van ketto.
nemecsek nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 00:55 , a GMT +1 időzóna szerint.