Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Bemutatkozás

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-03-09, 12:18   #51 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Kedves pénz(ÜGYES)!

Idézet:
Hiába tollas a hátad, ha nem tojsz tojást.
A kereskedés nem való mindenkinek, így neked sem. Talán egy alternatív világban megtanulsz majd kereskedni, ahelyett, hogy másokat akarnál átverni.

Tyler Durden
  Válaszol idézettel
Régi 2018-03-09, 12:18   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.012
Hírnév szint: 10
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
pénzÜGYES eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kereskedek. Közben edzek. Ezért nem válaszoltam.

Leírtam a folyamatot az ingyenes Facebook csoportomban:
1. XTB számlanyitás a pénzÜGYES weboldalon keresztül (ajánlott indulási összeg csak kb. 150.000 Ft.)
2. Kockázati kérdőív kitöltése
3. konzultáció
4. portfólió építés ETF-ekből, részvény és egyéb CFD-kből
5. rendszeres kontroll
6. türelem
7. profit

Közben olyan stratégiákra, módszerekre építek, amik nekem beváltak saját pénzem, ill. bankárként mások pénzének kezelése közben.
Így érthetőbb
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-03-09, 12:36   #53 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 1
pénzÜGYES már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.pénzÜGYES már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
tylerdurden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tyler Durden
:
Várakozásoknak megfelelően előkerült a nickneves fórum nicknevét is nicknév mögé rejtő új trollja.
Visszaolvastam mind a 9 eddigi hozzászólásodat.

Téged arra foglak felhasználni, hogy pozitív üzeneteket küldjek az általad képviselt beteg világba.
Íme az első:
„… ha sikeres vagy, és valami nagyszerűt hajtasz végre, van, aki szeretni fog, és van, aki gyűlölni. Én ebben a siker jelét látom.” – Mastin Kipp
Régi 2018-03-09, 12:44   #54 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Előttem itt már oly sokan megkérdőjelezték a "tudásodat", és egyszer sem tudtál nekik értelmesen válaszolni. Győzz meg minket, hogy értessz a kereskedéshez! Itt a Te időd, hogy bizonyíts.

Idézet:
Idővel mindenkinek nullára csökken a túlélési esélye.
Tyler Durden
  Válaszol idézettel
Régi 2018-03-09, 12:59   #55 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

pénzÜGYES már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.pénzÜGYES már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
tylerdurden eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tyler Durden
„Nem zavartak a bírálatok, mert tudtam, hogy jó úton járok.” – Peter Burwash
Régi 2018-03-09, 13:13   #56 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 452
Hírnév szint: 3
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Tüzoltó leszel s katona! Vadakat terelő juhász!
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-09, 13:22   #57 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ugyanaz a forgatókönyv, mint múltkor. Uncsi.
Durden (gyula) bejelentkezik, majd gyula (Durden) rápörög, és várja a provokáció hatását…

No de most:

„ Ne engedd, hogy más mondja meg, mi hogyan legyen.” – Liz Murray
Régi 2018-03-10, 08:56   #58 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.055
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Juuuuuuuj sracok, talaltam egy olyan cuccot amin eddig valahogy atsiklott a figyelmem mondjuk jo alibim van, mert mikozben a szerzo megeroltette a fantaziajat en sizni voltam, ezert a kihagyas... es szerintem pont ez az a topik ahol ezt kicsit bovebben ki lehetne vesezni, hiszen, az eddigi tapasztalat alapjan, csekely az eselye, hogy itt szakmai kerdeseket vitathassunk meg, de komedia/gozleeresztes helyszinenek viszont tokre megfelel... ez lenne az:

penzugyes-npa89ry.jpg

De duuuuuurva de nekem nagyon tetszik az otlet!!! Pihent agy kell hozza, finoman szolva. Mondjuk ez a remekmu azert eles ellentetben all Tyler D. azon megallapitasaval, hogy "Minden szó, amit itt olvasol, elvesz egy másodpercet az életedből. Nincs más dolgod? Annyira üres az életed, hogy őszintén: nincs semmi más ötleted, mivel töltsd ezeket a perceket?", hiszen ezt osszeallitani azert tobb idobe telt mint 1 masodperc / lombkoronara helyezett "csalo" neve, de hat mit is csinaljunk ha maga a szerzo sem tartja be a sajat tanacsat miszerint "Találkozz egy ellenkező neművel. Hagyd abba a mértéktelen vásárlást és maszturbálást." ...

A csalo fogalomra meg definiciot is ad a talanyos szerzo:

penzugyes-chql996.png

Azert felmerul bennem is az a kerdes, mint tobb racionalis gondolkodasmodu forumtarsban is az eredeti topikon belul, hogy szoros osszefuggesben az adott definicioval megis vajon hogyan kerult fel erre a fara pl. Rewand tarsunk, vagy Camaro, vagy esetleg opcioguru... (elnezest a tobbi fan csungotol, de vagy nem kerultem veluk kapcsolatba, igy nem tudom kik/mik vagy az en velemenyem is az, hogy csalok) ...

Ami viszont erdekes, az az emberek reakcioja erre a cicomas almafara, mindig is szerettem az emberek pszihologiai melysegeit megfigyelni, de ezek kozul is kiemelten a kovetkezo:

"Most telt be a pohár, most határoztam el, hogy befejezem a nickneves fórumozást, népművelést. Nincs tisztelet, nem éri meg ilyen fos fórumon adni semmit." - irta 3 honappal ezelott moneymentor, aki 3 honap utan el is felejtette, hogy mi fan is terem a "fos forumnak valo adas" es ujraprobalkozott "adni" penzUGYES-kent phoenix madar style-ban... meg mindig ervenyes a jo roman mondas miszerint "a farkas minden evben uj szort noveszt, de a szemelyisege megmarad" ...

Na, de szaladok is talalkozni egy ellenkezo nemuvel, hiszen ez a poszt elvett 6 perc es 14 masodpercet a maszturbacios idombol... de megerte kihagyni ezert cserebe
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-10, 10:04   #59 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

ualizer margójára:

"Amikor elromlanak a dolgok, és mi gyökértelenné válunk, mi van, ha nem a sors fordult ellenünk, nem az élet keménysége ez? Mi van, ha ezek a pillanatok isteni vihart jeleznek? Mi van, ha azért kerül sor ezekre a pillanatokra, mert egy ilyen pusztító erejű égi háborúban attól szabadulunk meg, ami nem igazán szolgálja kibontakozásunkat vagy spirituális fejlődésünket, ha nem büntetés ez, hanem a mi legfőbb érdekünkben történik? Mi van, ha a legrosszabb hetünk, vagy legrosszabb napunk isteni rendelés, és valójában a legjobb napunk? - Mastin Kipp"

Szóval… Mi fontos történt eddig? Pozícionáltunk egy újszerű, minőségibb szolgáltatást, árat, piaci szegmenset.
(Hogy erre jönnek irigy, ostoba, gerinctelen emberi reakciók is? Na bumm. Csak azt jelzik, hogy jó a cucc, olyan, ami nekik nem jutott eszükbe, amire ők nem képesek.)
Ez a lényeg, haladunk tovább a jó úton. Névvel, arccal, elérhetőséggel.

(Ez egy érdekes pszicho játék. Kíváncsi vagyok, mikor lesz majd áttörés a fejekben.)
Régi 2018-03-10, 10:42   #60 (permalink)
Szenior tag

equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

Mi fontos történt eddig? Pozícionáltunk egy újszerű, minőségibb szolgáltatást, árat, piaci szegmenset.
(Hogy erre jönnek irigy, ostoba, gerinctelen emberi reakciók is? Na bumm. Csak azt jelzik, hogy jó a cucc, olyan, ami nekik nem jutott eszükbe, amire ők nem képesek.)

(Ez egy érdekes pszicho játék. Kíváncsi vagyok, mikor lesz majd áttörés a fejekben.)
Maximalis joindulat mellett, ra szeretnem terelni a figyelmedet a kovetkezo dolgokra, hatha segit neked majd a kovetkezokben, a jo ut kereseseben:

- amikor kijelented, egy olyan kozossegben, legyen az akar egy "nickes fos forum" is ahol sajat elmondasod szerint 10 eve tevekenykedsz, adsz a kozossegnek, hogy pozicionaltal egy "újszerű, minőségibb szolgáltatást, árat, piaci szegmenset" akkor az a legkevesebb, hogy minden egyes fogalom hata mogott letezzen legalabb egy kis "ujszeruseg" ami differencialja az altalad eddig kinalt szolgaltatast a mostantol kezdve ajanlottol... maskepp ez a szlogen es minden amit kepviselsz atfordul a, finoman szolva, megbizhatatlan kategoriaba es ertelmet veszti... es az a 3 honap amig tavol voltal a kozossegtol, de meg az uj nick-ed fedezeke sem eleg ahhoz, hogy a "regi" feledesbe meruljon es atvegye a helyet ugyanaz a ...csoki... mas sztaniolba csomagolva... ide azert tobb ido kell. Azt ajanlom, hogy csinalj egy uj probalkozast, epits fel valami tenyleg ujat, keszits egy uj nick-et, pl. moneyUGYES vagy penzmentor es probalkozz ujra bizots, hogy tobb, de minimum ennyi sikered lesz, mint most

- az "irigy, ostoba, gerinctelen emberi reakciok"-ra pedig fel kell keszulni... ezt a Nagy Roman Mesemondoi mivoltombol tudom ajanlani neked... es ezt a legjobban azzal teszed, hogy abban amit ajanlasz kiemelkedot rittyentesz oda az asztalra... ez most neked nem sikerult, 10 ev utan sem. De meg van ido probalkozni... de, hogy a nem epito jellegu kritikak hogyan es miert jelzik azt, hogy "jo a cucc", arra meg nem jottem ra... erre egy megbizhato indikator esetleg az elegedett/elegedetlen ugyfeleid aranya lenne vagy egy folyamatosan novekedo bankszamla... inkabb ilyen indikatorokat huzz elo a farzsebedbol, hogy fogd be itt mindenki szajat aki ellened mer szolni, vagy aki melletted szol, de az kimondott igazsag neked nem tetszik...

- ez tenyleg erdekes jatek... ha mazochista vagy. Hiszen attoresre addig ne szamits amig a te hozzaallasod olyan amilyen... tudod, valaki, ejsze Einstein, mondta azt valamikor, hogy ugyanazon hozzaallas mellett mindig mas eredmenyt varni a hulyeseg legbiztosabb jele...

- privat banki szintu ugyfelet pedig ne egy "fos forumon" keress... ez csak megerositi az elkeseredettsegedet... mert egy privat banki szintu ugyfelnek valoszinuleg nincs szuksege rad vagy atlat a szitan, az eredmeny ugyanaz... leragadsz itt es szocsatakba bocsatkozol ahelyett, hogy a malomban orolnel...
Régi 2018-03-10, 11:43   #61 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

"Nem a külső körülmények döntik el, hogy valóra tudod-e váltani vágyaidat, vagy sem. … A lényeg, hogy ráébredj képességeidre, és hogy tudd, hogyan háríthatsz el a segítségükkel minden külső akadályt."

ualizer:
moneymentor még harcolt az igazáért. moneymentorként már elküldtelek volna a …
pénzÜGYESként sajnálkozva tudomásul veszem, hogy ez a te szinted és megyek tovább a saját utamon. Ha nem akarsz, ne gyere velem

(Ezért döntöttem a brand csere mellett. Olyan ez, mint a fiatal karatéka, aki idősebb korban az aikido fele fordul...)
Csatolt kicsinyítések
penzugyes-ueshiba.jpg  
Régi 2018-03-10, 13:13   #62 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Először neked kellene Pl, hogy szakmai kérdésekre szakmai választ adsz, és nem feltételezel rosszindulatot a másikról Mert egyébként lehet értelmes szakmai dolgokról beszélgetni
Régi 2018-03-10, 14:52   #63 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Először neked kellene
Mert egyébként lehet értelmes szakmai dolgokról beszélgetni
Kösz, azon vagyok...
Lehet, de láthatóan nem itt. Ezért várok bárkit, akár Téged is, a Facebookon.
Régi 2018-03-10, 15:14   #64 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

moneymentor még harcolt az igazáért. moneymentorként már elküldtelek volna a …
pénzÜGYESként sajnálkozva tudomásul veszem, hogy ez a te szinted és megyek tovább a saját utamon. Ha nem akarsz, ne gyere velem

(Ezért döntöttem a brand csere mellett. Olyan ez, mint a fiatal karatéka, aki idősebb korban az aikido fele fordul...)
Komoly lelki ellentmondasokrol arulkodnak szavaid... a baj csak az, hogy a sztaniol amibe az uj csoki humble Enedet csomagoltad ki van lyukadva... es atszivargo bele a regi Ened. mondom, hogy nehez valtozni hiszen nem tudtad megallni, hogy ne kuldj el a picsaba, meg akkor is ha tudathasadasos formaban a regi Enedet hasznaltad erre... szep ez a psziho, mi?

Rebrand-et meg akkor eszkozolnek a gazdasagi eletben, amikor egy brand alatt vegigvittek egy csomo szart es szabadulni akarnak a megbelyegezestol... de a lenyeges dolog amit kifelejtesz elvegezni ebben a proceduraban az, hogy a formai aspektus mellett a lenyegit is valtoztatni kell, hiszen ha nem, ez a brand is kieg majd.

Idézet:
Kösz, azon vagyok...
Lehet, de láthatóan nem itt. Ezért várok bárkit, akár Téged is, a Facebookon.
Szoval, a facebookon kemenyebbnek erzed magad? A tudasbazisod ezekszerint platformfuggo??? Vajon azert, mert ott torolni tudod az esetleges negativ konotacios beszolasokat es megtarthatod a seggnyalosokat, mind attol a 9 subscribertol aki a portfoliodban van, melynek haromnegyede a sajat csaladi kornyezeted? erted mar, hogy hol log ki a lolab?

Azt mondtad szereted azt amit csinalsz, a tanacsadast, boldogga tesz teged, hogy azt csinalhatod amit szeretsz. Nos ez tiszteletremelto dolog. De megegyszer hangsulyozom: vigyazz arra, hogy az esetleg szakszerutlen penzugyi/befektetesi tanacsaiddal ne rontsd el mas boldogsagat...
Régi 2018-03-10, 15:22   #65 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
[I]

ualizer:
Egyszeruen nem hagy beken a kivancsisag... : mi lehet a fejedben a kesztetoero, hogy szetbontsd a nick-emet es kiszedd belole az eq-t a ualizer elol? mondtam, hogy ez a 2018-as ev talanya szamomra...
Régi 2018-03-10, 15:46   #66 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 170
Hírnév szint: 2
gtome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyszeruen nem hagy beken a kivancsisag... : mi lehet a fejedben a kesztetoero, hogy szetbontsd a nick-emet es kiszedd belole az eq-t a ualizer elol? mondtam, hogy ez a 2018-as ev talanya szamomra...
Szerintem megsértetted valamelyik durva hozzászólásoddal, illetve nem érted őt meg ➡ arra következtet, hogy alacsony az érzelmi intelligenciád (EQ) ➡ha vmi elég alacsony, az szinte olyan mintha nem lenne ➡ nincs EQ-d ➡ ualizer lettél

Na, megoldottam?
Régi 2018-03-10, 15:49   #67 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Kedves ualizer!

Komolyan kezdem élvezni, ezeket a beszélgetéseket. Érzem, mint Yoda mester, azt az izzadságtól átfűtött erőlködést, ahogy a billentyűket vered, hogy újra és újra beszólhass…

De elárulok valamit...
A karate egyenes vonalú mozgásra épít. Véd, aztán keményen ellentámad. 8 napon túl gyógyul.
Az aikido körkörös. Kitér, tovább engedi az ellenfél erejét, mire az ugyanúgy pofára esik, mint a fenti képen Ueshiba mester támadója.
Nem személyiség-zavar ez, más név, más stílus.

Köszönöm, hogy sokakkal együtt te is ellátogattál már a Facebook csoportomba.
Azért választottam ezt a formát, mert általában arcukat, nevüket vállaló emberek vannak ott.
Várlak téged is regisztrált tagként, ha érdemben hozzá tudsz tenni. Ingyenes és a bevezető szakaszban egyelőre nyilvános.
Régi 2018-03-10, 16:27   #68 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Na, megoldottam?
Persze.
Inkább azon csodálkoztam, hogy ehhez a Te segítséged kellett…
Régi 2018-03-10, 16:41   #69 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem megsértetted valamelyik durva hozzászólásoddal, illetve nem érted őt meg ➡ arra következtet, hogy alacsony az érzelmi intelligenciád (EQ) ➡ha vmi elég alacsony, az szinte olyan mintha nem lenne ➡ nincs EQ-d ➡ ualizer lettél

Na, megoldottam?
Megoldottad. Vegre jol fogok aludni ma ejjel... valszeg azert nem ertettem, mert tenyleg tul alacsony az EQ-m... ha moneyUGYES mondja, valszeg ugy is van megertem ot, sot, tul jol megertem, ezert olykor a durvasag a hozzaszolasban... ez inkab kielezett EQ-ra utal, mint gyengere, nem? ...de nem az okot kerdeztem, amiert lehagyta az EQ-t, hanem a kesztetoerot...
Régi 2018-03-10, 17:26   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Köszönöm, hogy sokakkal együtt te is ellátogattál már a Facebook csoportomba.

Latod latod, megint beleestel a sajat ego-d csapdajaba... nem mondom, hogy nem direkt modon valtottam ki... a kis psziho jatekokat mindigis elveztem

100%-osan biztos voltam benne, hogy ha belekotok abba, hogy a bereklamozott facebook csoportodban, ahova sokakkal egyutt ellatogattam, csak 9 barat szerepel es azoknak is haromnegyede a csaladtagod, fel ora sem kell elteljen addig, amig a barataid lathatosagat letiltod... hiszen erre a reszletre nem gondoltal. Es lam lam, nincs uj a nap alatt a pszihologia teren... egesz profilt tudnek rolad kesziteni, ha eleg vastag lenne a bor a pofamon... de nem ennyire vastag, szerencsedre.

S ha mar idezos napunk van, ime egy ideillo: "A valosagban ket dolog vegtelen: a vilagegyetem es az emberi bugyutasag..."
Régi 2018-03-10, 17:40   #71 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Oké, igazad van mindenben... De igyekszem fejlődni, hogy neked is megfeleljek.
Csatolt kicsinyítések
penzugyes-dj_yoda.jpg  
Régi 2018-03-10, 18:23   #72 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Új demó verseny indul az XTB-nél. 1 hónapon át tart, virtuális 1 millióval lehet kereskedni, majd a legeredményesebbek 300, 200, 100 ezres éles számlát kapnak.

Csak azon gondolkodtam, hogy milyen stratégiával lehetne nyerni 1 hónap alatt?
Pl. a végén szállunk be, megvárjuk míg a többiek kiesnek, aztán... sokat kereskedni, kis stoppal, nagy (exponenciálisan növekvő) pozíció mérettel, kockázattal… Vagy valamibe all-in, aztán hátha jön egy jó irányú gigamozgás abban a hónapban… Vagy extrém alámartingélezünk… vagy néhány pipenként pozíciót építünk… vagy..... egyéb ötlet?

Csak az a baj, hogy a versenyzés nem jó beidegződést eredményez. Ez kőkemény spekuláció, amibe a többség a végén belebukik.

Köze nincs a befektetéshez, a „tőzsdézéshez”.

De ha ezt nekem így elmondta volna valaki 2007-ben, akkor nem fizettem volna kb. 1 millió forint tanulópénzt a piacnak az első néhány év alatt.
OK, akkor ha tuljutottunk nagy nehezen a bemutatkozason, beszelgessunk kicsit a versenyekrol.

Ez a demo verseny amit ajanlsz ez a Te szinteden komolytalansag, annyi okbol, hogy kar is megint felidezni, Tback is es a tobbiek is szepen kifejtettek, vagyis megprobaltak kifejteni, a velemenyuket. Suket fulekre talaltak... hiszen eszervek prezentacioja helyett offenziv defenzivaba vonultal... lehet az aikidos beidegzodesek a valosagban, ha penzt akarsz keresni, nem a legmegfelelobbek... maradtal volna a karatenal.

Na de itt van a kihivas, ez egy komolyabb otlet mint egy demo verseny...

http://www.worldcupchampionships.com/about/rules-2

$5.000 a minimum beszallo es ugy tredelsz ahogy akarsz/tudsz... es ettol nem kell felj, hogy rossz beidegzodesekhez fog vezetni... Ezzel bebizonyithatod, az ev vegeig, hogy van e ver a pucadban es aki megkontesztalja a tudasod, az teved.

Ha vallalod a kihivast, veled tartok ezen az utadon en is...
Régi 2018-03-10, 19:10   #73 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
ualizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Na de itt van a kihivas...
Ma már kaptam egy másik ajánlatot egy brókercégtől, hogy képviseljem. Azt hiszem, azt is elutasítom.
Ez a pénzÜGYES koncepció így is életképes, nem kell bonyolítani.

Kedves akadékoskodók, tényleg jobb, ha megbarátkoztok a gondolattal: kár itt erőlködni, a magam útját járom, nem a tiéteket…
Nem tudtok kimozdítani az Egyensúlyomból, a test, lélek, szellem belső harmóniájából.

A következő lépés, egyedül, vagy max 50 fő társaságában:
Csatolt kicsinyítések
penzugyes-yoda3.jpg  
Régi 2018-03-10, 19:38   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ma már kaptam egy másik ajánlatot egy brókercégtől, hogy képviseljem. Azt hiszem, azt is elutasítom.
Ez a pénzÜGYES koncepció így is életképes, nem kell bonyolítani.

Kedves akadékoskodók, tényleg jobb, ha megbarátkoztok a gondolattal: kár itt erőlködni, a magam útját járom, nem a tiéteket…
Nem tudtok kimozdítani az Egyensúlyomból, a test, lélek, szellem belső harmóniájából.

A következő lépés, egyedül, vagy max 50 fő társaságában:
Vicces, nalad csak ugy repkednek a jobbnal jobb ajanlatok a levegoben... csak ugy duskalsz a brokerek kozott, akik a kegyeidert harcolnak... ez tenyleg egy igazi performansz...

Meg viccesebb az, hogy siman beszallnal, de mi tobb, meg promovalod is, egy olyan XTB vicc broker demo versenyebe ahol a hiabavalo idotoltesen = capital preservation-on kivul mas hasznot nem huzol, sot mi tobb, csakis szerencsejatekszeruen kereskedve, all-in + 1:888 leverage-el lenne eselyed valamit elerni... de amikor valos szamlan kellene ugyanazt vegigcsinalni kihivaskent, ugy, hogy ertelme is legyen, hiszen ha tenyleg kereskedsz is, nem csak a szad jar, akkor csinalhatod siman itt is, real profitert es nem pocsekolva a draga idot (habar 5000Ft/oraval szamitva meg az sem draga), hasznalva egyiket a sok bejaratott strategiad kozul es kozben bizonyithatnad is a kepessegeidet eloszlatva a ködöt magad korul = tobbszoros elony, azt persze visszautasitod... de nem is vartam mast, hidd el... csak en erzem ugy, hogy fingszag van a levegoben?

A legviccesebb pedig az, hogy az utolso mondatodbol valamint a facebook profilodbol, lezaras elottrol, az tunik ki, hogy neked egyetlen ugyfeled sincs akit mentoralsz... ez azert jo is, hiszen nincs szemely akit boldogtalanna tehetsz, esetleg, hiszen a penz nem boldogit, de az elvesztese annal inkabb boldogtalanit...
Régi 2018-03-10, 20:02   #75 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Abszolút építő jelleggel írom, de ezek a demo versenyek óriási becsapások lehetnek ám. Anno 3 brókercég is megrendezte az egészet, előre le volt zsírozva minden, nulla transzparencia. Nem állítom, hogy ez is tutira olyan az XTB-nél, de mivel demo, másrészt nagy eséllyel kamu,harmadrészt egy 'kezdőnek' (akinek tanácsot adsz valszeg) semmiképpen sem ajánlandó.
Régi 2018-03-11, 07:26   #76 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
Abszolút építő jelleggel írom,
másrészt nagy eséllyel kamu,harmadrészt egy 'kezdőnek' (akinek tanácsot adsz valszeg) semmiképpen sem ajánlandó.
Ejnye, Dávid, ilyen (abszolút építő) kérdéseket a Facebookon is feltehetnél…

1. Minden új szokás kialakításához legalább 30 nap intenzív gyakorlás szükséges. Erre jók pl. az ilyen versenyek. Többek közt elősegítik kockázat nélkül a platformkezelést, termékismeretet.
2. A keleti gondolkodásban egy versenyen nem másokat, magunkat kell legyőzni. Ha gyakorolsz, közben virtuális tőkéd nem csökken, mindenképp nyertél. És akkor nem alakul ki rossz beidegződés.
3. XTB-s kérdéseket az XTB topicban, vagy az XTB ügyfélszolgálaton kellene feltenni. Én nem az XTB vagyok. Nem a tyúk, aki a tojást tojja, hanem a szakács, aki egy rántottát csinál belőle.
Jó étvágyat: http://go.xtbaffiliates.com/visit/?bta=36289&nci=7108
Régi 2018-03-11, 11:06   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Milyen facebook-csoport? Fb-on eleve kurva ritkan vagyok, szoval szinte biztos, nem nezek be oda, de azert ha adsz linket, rapillantok legkozelebb.

Amit írtál, oké, de az már haladókra vonatkozik.
Viszont, a verseny nem jó szokásokat alakít ki szerintem egy kezdőnél. Eleve sokan szerencsejáték-függőek, ami a tőzsdézésnél ki is jön az emberek nagy részéből. Másrészt a versenyzés haladó kategória minden szempontból, szerintem a versenyek ajánlását gondold át, jó tanács
Régi 2018-03-11, 12:51   #78 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
Hírnév szint: 4
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Milyen facebook-csoport? Fb-on eleve kurva ritkan vagyok, szoval szinte biztos, nem nezek be oda, de azert ha adsz linket, rapillantok legkozelebb.

Amit írtál, oké, de az már haladókra vonatkozik.
Viszont, a verseny nem jó szokásokat alakít ki szerintem egy kezdőnél. Eleve sokan szerencsejáték-függőek, ami a tőzsdézésnél ki is jön az emberek nagy részéből. Másrészt a versenyzés haladó kategória minden szempontból, szerintem a versenyek ajánlását gondold át, jó tanács
Azért a versenyeken nagyon sokat lehet tanulni, ha mást nem, lesni az ellenfél lépéseit. Anno én is sokat jártam az Arénába versenyezni, néha most is beugrok 4 órásra, 1-4 naposra. Az sem mellékes, hogy 1/3 felett (vagy alatt -nézőpont Kér.) nem végeztem. A legjobb helyezésem 3. volt 4naposon, mikor 3. nap szálltam be
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-11, 13:44   #79 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ejnye, Dávid, ilyen (abszolút építő) kérdéseket a Facebookon is feltehetnél…

1. Minden új szokás kialakításához legalább 30 nap intenzív gyakorlás szükséges. Erre jók pl. az ilyen versenyek. Többek közt elősegítik kockázat nélkül a platformkezelést, termékismeretet.
2. A keleti gondolkodásban egy versenyen nem másokat, magunkat kell legyőzni. Ha gyakorolsz, közben virtuális tőkéd nem csökken, mindenképp nyertél. És akkor nem alakul ki rossz beidegződés.
3. XTB-s kérdéseket az XTB topicban, vagy az XTB ügyfélszolgálaton kellene feltenni. Én nem az XTB vagyok. Nem a tyúk, aki a tojást tojja, hanem a szakács, aki egy rántottát csinál belőle.
Jó étvágyat: http://go.xtbaffiliates.com/visit/?bta=36289&nci=7108
''Én nem az XTB vagyok. Nem a tyúk, aki a tojást tojja, hanem a szakács, aki egy rántottát csinál belőle.''
- na látod, erre a receptre kíváncsi itt mindenki

Mellékesen, elintéz7néd a BTC vasárnapi futását is, nagyon hiányzik a grafikonról az az 1 nap, meg van bontva a folyamat... meg az a szombati 4 óra is nagyon zűrös
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-11, 17:35   #80 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
erre a receptre kíváncsi itt mindenki
Végy néhány tojást, de ne rakd őket egy kosárba: pénzÜGYES
Régi 2018-03-12, 14:52   #81 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 1.036
Hírnév szint: 6
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Anyám! Ti képesek vagytok a hétvégét, a pihenésre, feltöltődésre, regenerálásra szánható időt itt tölteni egymás basz...gatásával?
Tényleg eldobom az agyam....
Ennyit megér az a 9 követő az FB-n, meg az a pár dollár lotonként az IB link alatt?
Több diplomával ennyi?
Ez döbbenetes azért...

Ez a pár mondat elgondolkodtató:

"Ne fecséreld el életed hátralévő részét másokról való képzelgésekben, hacsak valami közhasznú célra nem vonatkoztatod gondolataidat. Bizony mondom, más kötelességed látja kárát. Mert ha azon töröd a fejed, mit is csinál a másik ember, miért csinálja, mit beszél, mit kíván, min mesterkedik - minden ilyen megzavar és elvon téged saját vezérlő értelmed figyelmes szolgálatától. Zárj ki tehát gondolataid köréből minden ötletszerűt, minden hiábavalóságot, még inkább minden hiúságot és rosszindulatot."

Marcus Aurelius
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-12, 15:33   #82 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez a pár mondat elgondolkodtató:
Hello!
Kösz, hogy nem hagyod leülni a topicot, és olvasgatod, érdekességeket fedezel fel az ingyenes Facebook csoportban is. Már megérte.

De, kedves barátom, egyébként… ne fecséreld el életed hátralévő részét másokról való képzelgésekben, hacsak valami közhasznú célra nem vonatkoztatod gondolataidat. Bizony mondom, más kötelességed látja kárát. Mert ha azon töröd a fejed, mit is csinál a másik ember, miért csinálja, mit beszél, mit kíván, min mesterkedik - minden ilyen megzavar és elvon téged saját vezérlő értelmed figyelmes szolgálatától. Zárj ki tehát gondolataid köréből minden ötletszerűt, minden hiábavalóságot, még inkább minden hiúságot és rosszindulatot." - Marcus Aurelius
Régi 2018-03-13, 11:07   #83 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
kösd fel a gatyád a versenyre,... de én most 3111-et akarok
Hello, hogy állsz?

Szerényen jelzem, hogy 50+% felett zártam az első tradet és így benne vagyok az első 3-ban az XTB versenyen.
Lehetne jobb az eredmény, de elkapkodtam. Hiba.
Benyitottam a következő tradet is, ott igyekszem ezt kiküszöbölni.

Többiek?
Régi 2018-03-14, 09:47   #84 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 481
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Adnátok egy linket, ahol lehet követni a verseny állását?
Köszönöm!
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-14, 12:53   #85 (permalink)
Szenior tag

Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Adnátok egy linket, ahol lehet követni a verseny állását?
Köszönöm!
Xtb

De hogyha az xtb.hu oldalra ha felmész, miért nem lehet ezt megtalálni (pl. a promóciók között), arra nem nagyon tudom a választ...pont ugyanúgy mint arra sem, hogy miért nem tudják kitenni a lista elejére, hogy mikor lett utoljára frissítve.
Elég amatőr az egész. (lehet hogy szándékosan. )
Régi 2018-03-14, 13:07   #86 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 481
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszönöm!
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-14, 13:49   #87 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
De hogyha az xtb.hu oldalra ha felmész, miért nem lehet ezt megtalálni (pl. a promóciók között), arra nem nagyon tudom a választ...pont ugyanúgy mint arra sem, hogy miért nem tudják kitenni a lista elejére, hogy mikor lett utoljára frissítve.
Elég amatőr az egész. (lehet hogy szándékosan. )
Mindig ez a negatívitás…. Te jobban tudnád csinálni, szervezni, vagy bármit is tenni a fórumozáson kívül?

Fentebb adtam egy linket a versenyhez: http://go.xtbaffiliates.com/visit/?bta=36289&nci=7108 , de itt egy másik is azoknak, akik egoja/pszichoja még csak véletlenül és ingyenesen sem engedi a kooperációt: https://hu.xtb.com/tozsde-verseny

Sokan megtalálják, 325-en regisztráltak.
Folyamatosan frissül az aktuális egyenleg alapján.
Nem amatőr ez, jól nyomják a srácok az elején, igaz a végén kb. 50-en már elfüstölték a számlát a nagy versenylázban.

erla01, sok sikert, ha regisztrálsz és kipróbálod.
Régi 2018-03-14, 15:38   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mindig ez a negatívitás…. Te jobban tudnád csinálni, szervezni, vagy bármit is tenni a fórumozáson kívül?
Jó hogy fórumozik, ha már te beszélsz a negativitásról
Régi 2018-03-14, 15:59   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Fentebb adtam egy linket a versenyhez: http://go.xtbaffiliates.com/visit/?bta=36289&nci=7108 , de itt egy másik is azoknak, akik egoja/pszichoja még csak véletlenül és ingyenesen sem engedi a kooperációt: https://hu.xtb.com/tozsde-verseny

Sokan megtalálják, 325-en regisztráltak.
Nem amatőr ez, jól nyomják a srácok az elején, igaz a végén kb. 50-en már elfüstölték a számlát a nagy versenylázban.

erla01, sok sikert, ha regisztrálsz és kipróbálod.

Remélem azért véleményt lehet írni egy adott dologról.
Ne haragudj, de nem vagyok olyan vakon elfogult, mint Te ezzel a dologgal kapcsolatban.

Erla01 kért egy linket.
Talán nem vette észre a másik topicban, ezért tettem ide.
Talán a Te affiliattel teleírt, cookiba égetős linkedet sem vette észre, pedig gondolom dolgoztál jó sokat vele.

A véleményem fenntartom.
Nem a srácok amatőrök, akik versenyeznek, hanem a szervezők.
Egy frissítési időpont kiírás alapvető dolog.
Ugye egyet értünk?

Az hogy egy nemzetközi cégnek, akinek van direkt .hu-s weboldala és aki csak Magyaroknak szervez egy versenyt, nem is értem hogy milyen indoka lehet, hogy a weboldalára ne tegyen ki legalább egy bannert, hogy hé emberek a kárpát medencében, CSAK nektek szervezünk egy versenyt, gyertek regisztrálni, mert kell az adatotok, az e-mail címetek!
Miért nem teszi ki, nem furcsa? Egyet értünk?

Próbálj NEM elvakult, (ebben az évben éppen aktuálisan) xtb ib partner szemüvegen keresztül látni a dolgokat, hidd el, elmúlik a lila köd és rájössz, hogy amiket írtam, az nem negatívitás, hanem negatív tények, hiányosságok, semmi több. Egy ekkora cégtől ez amatőrség, pláne ha már rendeztek máskor is versenyeket.

És még egy apróság, csak hogy majd a verseny utolsó napján ne legyen nagy csodálkozás.
A ranglistában megjelenített összegek, azok nem tőke, hanem aktuális egyenleg összegek. Nagy különbség!
Nyilván értjük hogy miért, de ha nem, akkor a képen látható.

Jó versenyzést mindenkinek!

penzugyes-xtb.jpg
Régi 2018-03-14, 16:14   #90 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 475
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

Félreértés ne essék, mindenképpen gratulálok, hisz legalább bevállaltad a megmérettetést, de érdekelne Te melyik csoportba tartozol? Azért kérdem, mert a tegnapi 50+% nyerőről tudósító posztodkor csinált screenshot szerint három versenyző ért el ennek megfelelő eredményt.

1, Akire legjobban illik a leírás (számlaszám: 10387515, eredmény 52,68%) a harmadik helyről mára a 323.-ra esett vissza -97%-kos tőkevesztéssel.

2, A tegnapi második (10389506) 58,89 százalékról 223 százalékra növelve "hozamát" mára az első helyre ugrott.

3, A tegnapi aranyérmes (10390672) 93,4 százalékról 161,6 százalékra történő profit növekedése ma már "csak" a harmadik helyre volt elég.

Megjegyzés:

A verseny lebonyolításának minőségéhez nem tudok érdemben hozzászólni, arra viszont segítőleg szeretném felhívni általad a figyelmüket, hogy a nyolc oldalas részletes versenyszabályzatból valahogy kimaradt annak leírása, hogy konkrétan mi is a nyeremény? A weboldal marketing felületén 100/200/300 ezer forinttal feltöltött reál számláról beszélnek, de a szabályzatban ez nincs benne, pedig gondolom a versenyzőknek fontos lenne tudni, hogy ez kivehető tőke, vagy tulajdonképpen csak egy margin letét.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-14, 16:19   #91 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát, úgy látszik ezek szerint, hogy ez a verseny is kamugyanús erősen Miért is nem lep meg?
Régi 2018-03-14, 16:22   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://www.youtube.com/watch?v=H9fyOFefirQ&t=144s
Régi 2018-03-14, 16:32   #93 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te melyik csoportba tartozol?.
Rosszkor csináltad azt a screenshotot. Nyugi, én még küzdök.
(Véletlenül én is elmentettem a kereskedéseim képét és a helyezés screenshotját is, ha bárkinek bizonyítanom kellene, amit írok.)

Egyébként nem gondoljátok, hogy inkább kereskednetek kellene, mint hibákat keresni, screenshotokat gyártani, kekeckedni, pszicho miatt nyavalyogni, stb?
Régi 2018-03-14, 16:37   #94 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Egyébként nem gondoljátok, hogy inkább kereskednetek kellene, mint hibákat keresni, screenshotokat gyártani, kekeckedni, pszicho miatt nyavalyogni, stb?
Ezt gondolom nekem szántad.
Tudod a kereskedés az olyan, hogy az időd nagy részében nincs teendő.
Vannak szabályok, vannak stratégiák, vannak teendők, amiket a meghatározott időben kell végrehajtani.
Ez a tevékenység nagyon, nagyon sok szabad időt ad és általában nethez köt.
Ha mással nem foglalkozol, csak traddel, akkor átélheted eme jó érzést te is.

Inkább arra válaszol, amiket kérdeztem.
Egyet értünk?
Remélem.... Ha konstruktív lenne a szemléleted, akkor már Te szóltál volna a cégnek, hogy javítsák a hiányosságaikat a saját leendő ügyfeleik érdekében.
Régi 2018-03-14, 16:47   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Konstruktivitás eléréséhez előbb szemléletbeli változás kellene
Régi 2018-03-14, 16:48   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Megjegyzés:

A verseny lebonyolításának minőségéhez nem tudok érdemben hozzászólni, arra viszont segítőleg szeretném felhívni általad a figyelmüket, hogy a nyolc oldalas részletes versenyszabályzatból valahogy kimaradt annak leírása, hogy konkrétan mi is a nyeremény? A weboldal marketing felületén 100/200/300 ezer forinttal feltöltött reál számláról beszélnek, de a szabályzatban ez nincs benne, pedig gondolom a versenyzőknek fontos lenne tudni, hogy ez kivehető tőke, vagy tulajdonképpen csak egy margin letét.[/QUOTE]

Érdekes, milyen logikus kérdések merülnek fel benned...
Keresed a kákán a csomót, látom én!

Azt írják az oldalukon, a dobogós képnél hogy : "A verseny díjai
Valós pénzzel feltötött éles kereskedési számlák!"

Ha ez igaz, akkor ugy vannak vele hogy 600,000.- ft-ba került a verseny.
Annyit megért nekik bizonyára.
(Csak hallkan megjegyzem, hogy ha új ügyfelek szerzése a cél és erről a versenyről azok az ügyfelek értesülnek, akik már eleve az adatbázisukban van, akkor nagyon amatőr a marketinges osztály. Ha meg tényleg új ügyfeleket akarnak, akkor meg legalább a saját honlapukra kitennék a versenyt. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen rendezvényeket a hozzáértő cégek meg is szokták kicsit promózni)

De nem is ez a lényeg, hanem az, hogy ha az első 3-ban van valaki, akkor a "valós" pénz használatára mik a szabályok?
Mert ha valakit ennek megszerzése motívál, csak kellene tudni hogy mit lehet utána kezdeni vele.
Abban biztos lehetsz hogy ezt nem adják oda senkinek.
Gondolom tradelni lehet vele.
Az pedig azt jelenti hogy kb 95%-ban a tiéd is lehet pár kötés alatt.
Gondolom érted mire gondolok.
Ha meg nem akarják ily "módon" esetleg hozzáférhetővé tenni, akkor csak kellene az a szabályozás, ha már egyszer fut a verseny...

Ha csak az a tiéd, amit az "valós" számlán csinálsz eredményt, akkor nulla kockázattal szintén kb a nyeremény alapot (minusz költségeket) viheted el a végén, nulla kockázattal.

Nagyon úgy érzem hogy nincs teljesen átgondolva ez az egész... Nincs bróker cégem, de ha lenne, merőben másként csinálnám.
Régi 2018-03-14, 16:55   #97 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
Egyet értünk?
Te csak egyet értesz, vagy egyetértesz?

Korábban kértem, hogy lehetőleg pozitív és konstruktív beszélgetés történjen itt, XTB-s panaszokat meg inkább az XTB topicban, vagy ügyfélszolgálaton rendezzétek.

Erre megy az egos kibicelés. Egyébként nem mindegy neked, ha úgyis csak szájkaratézol ?

De megígérem, ha ez miatt nem tudsz aludni, írok egy levelet Balázséknak az észrevételekről.

Utána nyitod nálam a számlát, vagy sok a 150 ezer?
Régi 2018-03-14, 17:05   #98 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Te csak egyet értesz, vagy egyetértesz?

Korábban kértem, hogy lehetőleg pozitív és konstruktív beszélgetés történjen itt, XTB-s panaszokat meg inkább az XTB topicban, vagy ügyfélszolgálaton rendezzétek.

Erre megy az egos kibicelés. Egyébként nem mindegy neked, ha úgyis csak szájkaratézol ?

De megígérem, ha ez miatt nem tudsz aludni, írok egy levelet Balázséknak az észrevételekről.

Utána nyitod nálam a számlát, vagy sok a 150 ezer?
Nézd, kérdeztem már sokat, sokféle módon tőled.
Válaszok 90%-ban nem érkeztek.
Ami kicsit is szakmai volt arra meg 99,9%-ban nem volt válasz.
Csodálkozol rajta hogy azt kapod amit megérdemelsz?

Ez a beszéd. Írj az észrevételekről.
Hidd el, nem rajtam segítesz, hanem magadon és azokon akik versenyeznek.
Erre a legkevésbé sem nekem illetve más, itt íróknak kellene a figyelmet felhívni...
Szóval ne miattam írj, én ettől tudok aludni, hanem amiatt, hogy ebben az évben az XTB a favoritod, tehát tegyél azért hogy még jobb cég legyen mint eddig.
Ha én jutalékért dolgoznék nekik, akkor így járnék el.

150ezer? Ne viccelj, annyit még nem láttam egyben.

Ahogy ezt tőlem már többször olvashattad, én stratégiához választok brókert. Csak ez a szempont, nem más, nem lehet engem megvenni.
Ha xtb-nek valamelyik számlatípusa szükségesen elégséges lesz valamelyik stratégiámnak, azonnal jelzem nálad, kattintok a linkedre, stb.
Win-Win üzletekben hiszek én is.

Egyébként mint brókercég, semmi rosszat nem látok az xtb-ben, mint külsős.
Ez a verseny kicsit gagyi, nem is nagyon motiváló, nincs is átgondolva, de ennyi.
Nem a versenyek miatt használunk, avagy nem egy brókert....
Régi 2018-03-14, 17:36   #99 (permalink)
Szenior tag

pénzÜGYES logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nézd, kérdeztem már sokat, sokféle módon tőled.
Válaszok 90%-ban nem érkeztek.
Nem érzem kötelességemnek, hogy mindenre válaszoljak. Főleg ha komoly szándék nincs mögötte, csak kekeckedés. Ez nem az a fórum.

Nálam a komolyság ott kezdődik, ha az ügyfél számlát nyit, csatlakozik a Facebook csoporthoz, kitölti a Kockázati Kérdőívet…

Energiavámpírokkal nem szívesen foglalkozom.
Régi 2018-03-14, 17:53   #100 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 475
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Rosszkor csináltad azt a screenshotot. Nyugi, én még küzdök.
(Véletlenül én is elmentettem a kereskedéseim képét és a helyezés screenshotját is, ha bárkinek bizonyítanom kellene, amit írok.)

Idézet:
Szia!

Sajnálom, ha hozzászólásomból annyi jött le Neked, hogy kekeckedem, hibákat keresek és screenshotokat gyártok. Nem ez volt a célom.

1. A versenyszabályzat hiányosságaira azért hívtam fel a figyelmedet, hogy Te mint partnerük szerezhess náluk egy jó pontot azzal hogy jelzed. Hidd el nekem tök mindegy, de ha utólag valaki az MNB-nél felnyomja őket az igen sok pénzbe fog fájni.

2. Screenshotot azért csináltam, mert ha már valamire időt szánok, akkor szeretnék tanulni, profitálni belőle. Ha a verseny végén nézném meg a végeredményt az nem mondana semmit, hisz az akárhány ezer százalékos hozam számomra önmagában nem értelmezhető, ha nem látom folyamatában mekkora DD volt mögötte. Ha tanácsadói kapcsolatban állnék velük, mint Te minden bizonnyal arra is tennék javaslatot, hogy edukációs jelleggel napi/heti/havi szinten egy-egy részletes teljesítmény analitikát is publikáljanak a versenyről. Ha már a marketingelés a cél legalább lenne miről beszélniük. Ha ráharapnak és bevállalod ennek megírását még akár egy kis extra pénzt is tudnál szakítani belőle...

3. Hogy személyes érdeklődésemet kekeckedésnek vetted, sajnálom, bár igazából nem csodálkozom, hogy pozitív olvasata nem volt automatikus számodra egy ilyen finoman szólva sem támogató közegben. Nekem a versenyzők masszája egy arctalan tömeg, ezért örültem bejelentkezésednek, hogy az egyik dobogós helyezett megszemélyesíthető lett, hisz így van egy „hazai csapat”, akit figyelemmel követhetek. Nyilván egyszerűbb lett volna, ha a "szerény jelzéseddel" egyidejűleg a versenyszámla számodat is beteszed, így ennek hiányában következtetnem kellett. Mivel a posztod a trade lezárását követően született, és az XTB honlapján a helyezések/hozamok reál time frissülnek jogosnak tűnik a feltétlelezés, hogy a Te számlád azon három számla között kellett lennie, akiknek az eredménye akkor meghaladta az 50 százalékot. Ennek a három számlának az életútját írtam le az előző posztban. Számomra az sem jelentett volna megrázkódtatást, ha a Tiéd a lenullázott számla, szerintem már több helyütt leírtam véleményemet az all in stílust kikényszerítő demo versenyek haszontalanságáról, fel nem foghatom miért éri meg valakinek dupla vagy semmit játszani, ha a használt technikát utána valós számlán nem tudja megismételni. Vagy ha igen miért hozza lázba az egy hónap alatt elérhető max 1000 euro nyeremény?

4. És ha már kérded miért nem kereskedek inkább? Most bizonygassam, hogy három pozim fut a háttérben a demo versenyen elérhetőnél magasabb valós potenciállal? Nem teszem, mert hiszem Te is tudod: M5 felett, ha a trader már végigzongorázta a figyelt termékeket, ha meghozta a szükséges döntéseket, beállította az ordereket és az árfigyelmeztetéseket valójában nincs más teendő, mint várni. Mondjuk pont ezt a legnehezebb... Ezért, hogy ez idő alatt valaki fórumozik? szakirodalmat olvas? tolja a fekvőtámaszt? vagy ügyeket intéz? vagy polírozza a semmit? Egyén, kedv és alkalom függő. Legalábbis akinek nincs főnöke, hogy az majd jól megmondja mit is kéne tenni.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

« spiderbait | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:08 , a GMT +1 időzóna szerint.