Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Bemutatkozás

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-04-23, 14:20   #1 (permalink)
RFx
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
RFx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Üdv! 649 kötésből 640 plusszos!

Sziasztok!
2éve foglalkozom Forex-el. Miután már több millió ft-ot elbuktam, persze nyertem is közben, de a végeredmény csak mínuszos lett, azóta másképp látom a dolgokat.
Olyan automatizált Forex kereskedési lehetőséget kerestem, amely egyrészt a 20-30%-os éves hozamot hozó részvényportfólióknál többre képes, másrészt nem kell traderként egész nap a gép előtt ülni.
Ez év januárjában egy barátom mutatott egy olyan lehetőséget, amellyel havi 5% körüli nettó hozamot realizál. Magam is belevágtam, nagyon meggyőző volt a robot működése.
Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett,és 5 éve működő, éles, nagy számlákon, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő robotot kínál (komplett autzomatizált rendszer, sok 100 robot működik ). Náluk nyitottam élő számlát, amely februárban nettó 4,6%, márciusban nettó 6,5% hozamot produkált a számlámon.
Számomra nagyon fontos volt, hogy a saját nevemre nyitott számla hozzon havi 5% körül. Ezt teljesíti az "ígértek" szerint.
Érdekességképp jegyzem meg, hogy a kb. 649 db kötésből csupán 9 db lett mínuszos, összesen 1 dollár körüli értékben...
Ha valakit érdekel ez a megoldás, szívesen küldök infókat és megmutatom akár a saját nevemre szóló élő számlámat.
üdv
RFx
RFx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-23, 15:17   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

rfx küld el privbe
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2011-04-23, 15:39   #3 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
RFx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
2éve foglalkozom Forex-el. Miután már több millió ft-ot elbuktam, persze nyertem is közben, de a végeredmény csak mínuszos lett, azóta másképp látom a dolgokat.
Olyan automatizált Forex kereskedési lehetőséget kerestem, amely egyrészt a 20-30%-os éves hozamot hozó részvényportfólióknál többre képes, másrészt nem kell traderként egész nap a gép előtt ülni.
Ez év januárjában egy barátom mutatott egy olyan lehetőséget, amellyel havi 5% körüli nettó hozamot realizál. Magam is belevágtam, nagyon meggyőző volt a robot működése.
Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett és 5 éve működő, éles, nagy számlákon, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő robotot kínál (komplett autzomatizált rendszer, sok 100 robot működik ). Náluk nyitottam élő számlát, amely februárban nettó 4,6%, márciusban nettó 6,5% hozamot produkált a számlámon.
Számomra nagyon fontos volt, hogy a saját nevemre nyitott számla hozzon havi 5% körül. Ezt teljesíti az "ígértek" szerint.
Érdekességképp jegyzem meg, hogy a kb. 649 db kötésből csupán 9 db lett mínuszos, összesen 1 dollár körüli értékben...
Ha valakit érdekel ez a megoldás, szívesen küldök infókat és megmutatom akár a saját nevemre szóló élő számlámat.
üdv
RFx
Csak nem te vagy Cyntia01?
http://devizatozsde.blog.hu/2008/05/...edes#c13195091

http://forum.index.hu/Article/jumpTr...5079&t=9045503

http://forex-mindenkinek.blog.hu/201...am#more2815869
Forex Klub nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-23, 15:58   #4 (permalink)
RFx
Új tag

Alapbeállítás

Szia!

Nem
De látom, ő is erről beszél.Köszönöm a linkeket.
Régi 2011-04-23, 17:56   #5 (permalink)
Szenior tag

forexmaniac logója

Összes hozzászólás: 153
Hírnév szint: 8
forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.forexmaniac már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

elég nagy handicap-el indul ezen a fórum szerintem az mlm martingale stratégia, sztem be is lehet zárni a topicot keressen az illető máshol balekokat...
forexmaniac nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-23, 18:22   #6 (permalink)
RFx
Új tag

Alapbeállítás

Ez nem lóverseny és nem az mlm-ről van szó.
Egy fantasztikus a piacon egyedülálló forex automatizált kereskedésről. Semmi másról.
Régi 2011-04-23, 21:24   #7 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Mindenhonnan máshonnan töröltem a hozzászólásokat, mert nem reklámfelület a fórum.
Ez a téma viszont szerintem maradhat, legfeljebb ha a tagok többsége negatívan nyilatkozik róla, akkor negatív reklám lesz.

RFx! Megkérdezhetem, hogy neked mi hasznod abból, ha ezt az állításod szerint jól működő rendszert népszerűsíted?
Szerintem az erre adott válaszból megtudhatunk fontos dolgokat.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-12, 09:02   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Trend76 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Én egy olyan automatizált Forex kereskedési lehetőséget kerestem, amely egyrészt a 20-30%-os éves hozamot hozó részvényportfólióknál többre képes, másrészt nem kell traderként egész nap a gép előtt ülni.

Egy barátom mutatott egy olyan lehetőséget, amellyel havi 5% körüli nettó hozamot realizált már egy ideje. Figyeltem a számláját több, mint 2 hónapig, majd magam is belevágtam, nagyon meggyőző volt a robot működése.

Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő fő robotot kínál (a sok technikai háttérrobot mellett). Náluk nyitottam élő számlát márciusban, amely nettó 7% körüli hozamot produkált. Február 4,5%, április picit gyengébb 3% körül.

70%-os tőkevédelem van!

Érdekességképp jegyzem meg, hogy az eddigi kötéseimből összesen 1 dollár körüli értékben lett mínusszal zárt pozíció.

Ha valakit érdekel ez a megoldás, szívesen küldök infókat, statementeket.

üdv.
Trend76
Trend76 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-12, 12:26   #9 (permalink)
Adminisztrátor

harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ajánlom mindenkinek a nyitó hozzászólás és Trend76 hozzászólásának összehasonlítását.
A web egyéb szegletei is tele vannak a kísértetiesen hasonló esetekkel.

A következtetéseket mindenki vonja le maga, főleg megbízhatóság kérdésében...
Régi 2011-05-12, 14:04   #10 (permalink)
Új tag

RolandPax logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 26
Hírnév szint: 7
RolandPax a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs up

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ajánlom mindenkinek a nyitó hozzászólás és Trend76 hozzászólásának összehasonlítását.
A web egyéb szegletei is tele vannak a kísértetiesen hasonló esetekkel.

A következtetéseket mindenki vonja le maga, főleg megbízhatóság kérdésében...
Ez a szitu nagyon gáz...
RolandPax nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-05-12, 21:07   #11 (permalink)
Adminisztrátor

Alapbeállítás

Egyébként a hozzászólást én mozgattam át ide egy másik témából. Gondoltam itt relevánsabb...
Régi 2011-06-18, 19:44   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 131
Billy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igazán meggyőző ez a Cyntia01!Főleg az ajánlói száma győzőtt meg!
Régi 2011-06-19, 09:59   #13 (permalink)
Tag

Zeeman logója

Összes hozzászólás: 81
Hírnév szint: 8
Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Zeeman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Vajon miért érzem hogy az ilyen nagyot nyerő hozzászólók aztán eltünnek és nem lehet velük egy jót beszélni ezekről a nyerő stratégiákról?
Tele van a net ilyen szuper ajánlatokkal! Aki meg belemegy annak grat...
Régi 2011-10-16, 09:32   #14 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
atomjani a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
RFx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Van egy cég, amely egy 5 éven át fejlesztett,és 5 éve működő, éles, nagy számlákon, matematikai elvek és algoritmusok alapján teljesen önállóan kereskedő robotot kínál (komplett autzomatizált rendszer, sok 100 robot működik ). Náluk nyitottam élő számlát, amely februárban nettó 4,6%, márciusban nettó 6,5% hozamot produkált a számlámon.
üdv
RFx
Engemet az érdekel, hogy mennyire működik hatékonyan mondjuk 10 éves távlatban. 5 év nem olyan sok idő. Az ígéretekkel nem megyek semmire. Szerintem havi %% ugyan több a semminél, de gondolom megfelelő tőzsdei tudással több is kihozható a pénzből.
Az se mellékes, hogy a robot nem e úgy készült, hogy minél több ügyleteket, tranzakciókat végezzen, ami a brókereknek vagy kinek lenne jó. Mert lehet hogy X Ft nyereség elérésére elég lenne 5 megbízás, de ők kihoznak 20 megbízást belőle, ami még biztosítja ezt az összegű nyereséget.
Régi 2011-10-16, 11:51   #15 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
atomjani eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Engemet az érdekel, hogy mennyire működik hatékonyan mondjuk 10 éves távlatban. 5 év nem olyan sok idő. Az ígéretekkel nem megyek semmire. Szerintem havi %% ugyan több a semminél, de gondolom megfelelő tőzsdei tudással több is kihozható a pénzből.
Az se mellékes, hogy a robot nem e úgy készült, hogy minél több ügyleteket, tranzakciókat végezzen, ami a brókereknek vagy kinek lenne jó. Mert lehet hogy X Ft nyereség elérésére elég lenne 5 megbízás, de ők kihoznak 20 megbízást belőle, ami még biztosítja ezt az összegű nyereséget.
Nem hiszem, hogy kapsz választ.

Címkék
automata kereskedés, bemutatkozás, FOREX, robot

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 17:07 , a GMT +1 időzóna szerint.