Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Kötetlen > Bemutatkozás

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2011-04-30, 17:26   #1 (permalink)
Új tag

Libertine Angel logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Libertine Angel a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás bemutatkozás

Sziasztok Mindenkinek!

Tavaly végeztem el Horváth András tőzsdeiskoláját, de már előtte elolvastam jó pár könyvet a tőzsdével kapcsolatosan. Rendszeresen vettem/veszek részt webináriumokon. Folyamatosan igyekszem fejleszteni tudásomat , s nagyon örültem, mikor megtaláltam a fórumotokat. Régóta olvaslak Benneteket és nagyon sokat tanultam Tőletek. Rádöbbentettetek, mennyi mindent nem tudok. Special thanks to HWtrader and Sidious!:-)
Libertine Angel nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-07-10, 22:05   #2 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
adamdudas a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Én :)

Sziasztok!

Ádám vagyok, alkalmazott gazdasági matematikusnak tanuló egyetemista srác aki intenzíven érdeklődik a tőzsde, befektetések és csak úgy általában a gazdaság iránt!
A későbbiekben az egyetemen pénzügy-matematikát szeretnék tanulni mesterszakon és ilyen területen is akarok majd elhelyezkedni.
Egyébiránt jobban érdekel még a programozás és a sport világa.
Érdeklődő,nyitott,energikus,tanulékony,de még kezdő embernek írnám le magam, éppen ezért is vagyok itt: sokat szeretnék tanulni, választ kapni a majd felmerülő kérdéseimre, vagy csak véleményt mondani, később pedig (ha oda elértem) én is válaszolni azoknak akiknek erre szükségük mutatkozik.
Szóval sziasztok
adamdudas nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2012-07-11, 18:25   #3 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 800
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
adamdudas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Ádám vagyok, alkalmazott gazdasági matematikusnak tanuló egyetemista srác aki intenzíven érdeklődik a tőzsde, befektetések és csak úgy általában a gazdaság iránt!
A későbbiekben az egyetemen pénzügy-matematikát szeretnék tanulni mesterszakon és ilyen területen is akarok majd elhelyezkedni.
Egyébiránt jobban érdekel még a programozás és a sport világa.
Érdeklődő,nyitott,energikus,tanulékony,de még kezdő embernek írnám le magam, éppen ezért is vagyok itt: sokat szeretnék tanulni, választ kapni a majd felmerülő kérdéseimre, vagy csak véleményt mondani, később pedig (ha oda elértem) én is válaszolni azoknak akiknek erre szükségük mutatkozik.
Szóval sziasztok
Szia.
Sok sikert, és kitartást. Hosszú lesz az utad, és rögös. De soha ne add fel, ha elakarod érni a célodat. Nincs garancia arra, hogy sikeres leszel a pénz világában, de ez az egész megtanit arra, hogy megismerd magad, és nagyobb türelemmel tudd kezelni a problémákat az életben. Márha nem adod fel túl korán a küzdelmet. Hidd el lesznek jó, és rosszabb napok is. Veszithetsz pénzt, önbecsülést, sőt van akinek az egészsége is rámegy, de ha ésszel, és értelemmel műveled az egészet, akkor csak nyerhetsz. Mindenféle téren. És nem keveset, hanem nagyon is sokat. Tehát sok kitartást mégegyszer.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
bemutatkozás

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 15:51 , a GMT +1 időzóna szerint.