Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-25, 14:40   #1201 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 69
Hírnév szint: 2
Timothy Wilson a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
z1ggur4t eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
jahh, haldoklik a laza napi 4 trillió usd forgalmú piac és nem lesz ki szolgáltasson lakossági szinten. nem inkább arra gondoltál, hogy az értékesítőknek csengett le egy aranykorszak? mert az viszont kétség kívül így van.
Nyilván a retail piacra gondoltam. Nekem mindegy, hogy 4 trillió vagy 4 kvadrillió dollár a forgalom, ha a saját visszafogott célomat nem tudom kiszedni belőle.

Az értékesítőkkel nem keresem a kapcsolatot, de egyszer az egyik véletlenül (?) elkotyogta, hogy vannak a cégnél sikeres ügyfelek akik haza is utalnak pénzt, de azért ne százezer forintokra gondoljak...
Timothy Wilson nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-25, 16:42   #1202 (permalink)
Tag

Hírnév szint: 1
binarytrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Timothy Wilson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nyilván a retail piacra gondoltam. Nekem mindegy, hogy 4 trillió vagy 4 kvadrillió dollár a forgalom, ha a saját visszafogott célomat nem tudom kiszedni belőle.

Az értékesítőkkel nem keresem a kapcsolatot, de egyszer az egyik véletlenül (?) elkotyogta, hogy vannak a cégnél sikeres ügyfelek akik haza is utalnak pénzt, de azért ne százezer forintokra gondoljak...
Legyen igazad, és legyen igaza az értékesítőnek. De! Gondolj bele: szerinted ha egy svájci , angol, norvég stb. állampolgár harcba száll kemény pár tízezer forintokért forexen, az nem a világ legnagyobb barma?
binarytrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-06-25, 17:26   #1203 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Valahol el kell kezdeni. Tízezret kockáztatsz egy téten attól még később emelheted fokozatosan. Amennyit megengedhet magának mindenki annyival kezdjen. Ne ítélj elhamarkodottan. Végső cél a minél nagyobb profit.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-25, 18:04   #1204 (permalink)
Tag

Alapbeállítás the miracle cat

te miracle cat

komolyan, te most vasárnap este direkt értetlenkedsz, hogy legyen beszélgető partnered hétfő reggel piacnyitásig?

Mire írtam amit irtam? Arra, hogy mindenki , főleg a sok bukott trader forintosítva méri a forex nyereséget. Mintha az csak a magyarok privilégiuma lenne, forexen kereskedni. Svajci meg Angol ember 10x annyi fizetéssel, és egy más életszínvonallal szerinted számlát nyitva bárhol, ha reálisan csak pár tízezret lehetne kiszedni? Fentebbi hozzászóló szerint "nem százezreket" Svájci, meg angol üzletember eur meg font milliókkal szerinted bohóckodna havi pár tízezerért? Nem csak forexen hanem bárhol? Kétlem.
Régi 2017-06-25, 19:00   #1205 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Vasárnap éjfélkor nyitnak a határidős piacok magyar idő szerint. A fx is a legtöbb brókernél ekkor.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-25, 19:10   #1206 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Az értékesítő valószínűleg a magyar traderekre mondta hogy többségüknél ne százezrekre gondoljon. Van az az ügyfélkategória aki alig tud megélni a kétszázezer alatti fizetéséből, de szeretne forexen próbálkozni. Na ők nyilván eleinte nem nagy tétekkel fognak játszani, nem engedhetik még maguknak. Ha sikeressé válnak idő után, akkor később növelhetik a tétet ha jól megy a kereskedés. Érdemesnek találom a forexet arra hogy kitörj a melóból. Ha nem akar napi sok órát erre fordítani felmehet h1re úgy meló mellett is lehet figyelni. Melóba szüneten mobilról lehet menedzselni a pozit, nyitni zárni pillanat alatt. Még nagyobb idősíkon már igen keveset kell egy nap törődni vele. Ha egy traden 15 ezret kockáztat akkor lehet akár 30 vagy több is ahol kiszáll. Ha van idő, türelem kis idősíkon sokkal többet lehet keresni és gyakrabban. A nagyobb idősík előnye meg hogy alig kell foglalkozni vele, lassan alakul, viszont kevesebb a profit. Ha sikerül havi ötven körül keresni eleinte, kis vagy nagy síkon, akkor idővel emelni lehet a lotot egyre jobban fokozatosan attól függően mekkora pénze gyűlt össze, meg a tudásszinjétől is.
Régi 2017-06-25, 19:16   #1207 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Persze igaz hogy ha tízezreket lehetne csak kiszedni az baromság lenne. Viszont ami a nem gazdag magyar ügyfeleket érinti ők ne számítsanak százezrekre, addig el kell jutni idővel.
Régi 2017-06-25, 19:16   #1208 (permalink)
Tag

Alapbeállítás énüzletem

énüzletem:

nyilván a londoni nyitásra értettem
Régi 2017-06-25, 19:20   #1209 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

the miracle cat:

rendben, neked van igazad, ne ragozzuk. ettől függetlenül sokan gondolják úgy , hogy ebből globálisan nem vehető ki párszáznál több. Erre írtam, hogy baromság.
Régi 2017-06-25, 19:24   #1210 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megértelek, szerintem is baromság hogy nem vehető ki annyi.
"Ki az aki tízezrekért trédel?" Erre akartam csak reagálni, hogy érdemes akkor is belekezdeni a kereskedésbe ha csak annyit engedhetek magamnak hogy tízezreket kockáztassak egy tréden, idővel emelni lehet a lotot. Csak ennyit akartam hozzáfűzni.
Régi 2017-06-25, 20:43   #1211 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tudom hogy másról beszéltél csak többfelé járt az eszem. Nem figyelmesen olvastalam a korábbi szólásodat. Általában én mondom hogy legyünk átgondoltabbak, de most én nem olvastam el rendesen amit írtál.
Régi 2017-06-25, 21:03   #1212 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
binarytrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
the miracle cat:

rendben, neked van igazad, ne ragozzuk. ettől függetlenül sokan gondolják úgy , hogy ebből globálisan nem vehető ki párszáznál több. Erre írtam, hogy baromság.
Ami leginkább korlát lehet, hogy a brókereknél a tőkével/lotok számával általában a margin is nő.
Ráadásul egész Európában korlátozzák a tőkeáttételeket az OTC-n a szabályozók. Ez kb egy évvel ezelőtt indult folyamat.
Azért néhány ezer dolláros üzletek még "nincsenek veszélyben"

Régi 2017-06-25, 21:36   #1213 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nő a margin ha egyre nagyobb lotot akarok, de ha az egyenlegem is nő akkor az arány megmarad. Minél nagyobb a tőkém annál többet kell bent hagynom hogy nagyobb lotot nyithassak. Persze csak a tőkém x százalékát érdemes bent tartani.
Régi 2017-06-25, 21:46   #1214 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A lényeg, hogy magasabb összegek és kisebb tőkeáttétel.
Hogy kinek milyen tőkeáttétel ideális az jelentősen különböző és több tényezős kalkuláció.

Régi 2017-06-25, 22:02   #1215 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ahhh, te mikor kezded az éjjeli portaszolgálatot? Nálunk már kiosztották az egyenruhákat

Régi 2017-06-25, 22:34   #1216 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát amint megkerestem a kis napi tízezer hufomat
Régi 2017-07-11, 19:15   #1217 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Tibcsi84 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tisztelt Xm!

Tegnap este írtam a honlapjukra segítség kérés céljából hogy archiválták a számlám és nem tudok belépni a felhasználói oldalamra, kaptam választ hogy minden rendben tudok kereskedni (ezt tudom)és minden rendben. Csak a felhasználói oldalra nem enged be miszerint archivált a számlám.
Segítséget szeretnék kérni ezen probléma orvoslására!

Köszönettel: Oláh Tibor
Tibcsi84 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-12, 08:27   #1218 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Összes hozzászólás: 224
XM képviselő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Tibcsi84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tisztelt Xm!

Tegnap este írtam a honlapjukra segítség kérés céljából hogy archiválták a számlám és nem tudok belépni a felhasználói oldalamra, kaptam választ hogy minden rendben tudok kereskedni (ezt tudom)és minden rendben. Csak a felhasználói oldalra nem enged be miszerint archivált a számlám.
Segítséget szeretnék kérni ezen probléma orvoslására!

Köszönettel: Oláh Tibor

Kedves Tibor!

Kérem legyen szíves privát üzenetben elküldeni, hogy pontosan melyik számlájáról van szó és felveszem a kapcsolatot az ügyfélszolgálatos kollégákkal, hogy segíteni tudjunk Önnek.

Köszönettel,

Dóri - XM képviselő
XM képviselő nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 08:42 , a GMT +1 időzóna szerint.