Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-06-25, 15:40   #1201 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 77
Hírnév szint: 3
Timothy Wilson a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
z1ggur4t eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
jahh, haldoklik a laza napi 4 trillió usd forgalmú piac és nem lesz ki szolgáltasson lakossági szinten. nem inkább arra gondoltál, hogy az értékesítőknek csengett le egy aranykorszak? mert az viszont kétség kívül így van.
Nyilván a retail piacra gondoltam. Nekem mindegy, hogy 4 trillió vagy 4 kvadrillió dollár a forgalom, ha a saját visszafogott célomat nem tudom kiszedni belőle.

Az értékesítőkkel nem keresem a kapcsolatot, de egyszer az egyik véletlenül (?) elkotyogta, hogy vannak a cégnél sikeres ügyfelek akik haza is utalnak pénzt, de azért ne százezer forintokra gondoljak...
Timothy Wilson nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-25, 17:42   #1202 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 69
Hírnév szint: 2
binarytrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Timothy Wilson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nyilván a retail piacra gondoltam. Nekem mindegy, hogy 4 trillió vagy 4 kvadrillió dollár a forgalom, ha a saját visszafogott célomat nem tudom kiszedni belőle.

Az értékesítőkkel nem keresem a kapcsolatot, de egyszer az egyik véletlenül (?) elkotyogta, hogy vannak a cégnél sikeres ügyfelek akik haza is utalnak pénzt, de azért ne százezer forintokra gondoljak...
Legyen igazad, és legyen igaza az értékesítőnek. De! Gondolj bele: szerinted ha egy svájci , angol, norvég stb. állampolgár harcba száll kemény pár tízezer forintokért forexen, az nem a világ legnagyobb barma?
binarytrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-06-25, 18:26   #1203 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Valahol el kell kezdeni. Tízezret kockáztatsz egy téten attól még később emelheted fokozatosan. Amennyit megengedhet magának mindenki annyival kezdjen. Ne ítélj elhamarkodottan. Végső cél a minél nagyobb profit.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-25, 19:04   #1204 (permalink)
Tag

Alapbeállítás the miracle cat

te miracle cat

komolyan, te most vasárnap este direkt értetlenkedsz, hogy legyen beszélgető partnered hétfő reggel piacnyitásig?

Mire írtam amit irtam? Arra, hogy mindenki , főleg a sok bukott trader forintosítva méri a forex nyereséget. Mintha az csak a magyarok privilégiuma lenne, forexen kereskedni. Svajci meg Angol ember 10x annyi fizetéssel, és egy más életszínvonallal szerinted számlát nyitva bárhol, ha reálisan csak pár tízezret lehetne kiszedni? Fentebbi hozzászóló szerint "nem százezreket" Svájci, meg angol üzletember eur meg font milliókkal szerinted bohóckodna havi pár tízezerért? Nem csak forexen hanem bárhol? Kétlem.
Régi 2017-06-25, 20:00   #1205 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.989
Hírnév szint: 5
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Vasárnap éjfélkor nyitnak a határidős piacok magyar idő szerint. A fx is a legtöbb brókernél ekkor.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-25, 20:10   #1206 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Az értékesítő valószínűleg a magyar traderekre mondta hogy többségüknél ne százezrekre gondoljon. Van az az ügyfélkategória aki alig tud megélni a kétszázezer alatti fizetéséből, de szeretne forexen próbálkozni. Na ők nyilván eleinte nem nagy tétekkel fognak játszani, nem engedhetik még maguknak. Ha sikeressé válnak idő után, akkor később növelhetik a tétet ha jól megy a kereskedés. Érdemesnek találom a forexet arra hogy kitörj a melóból. Ha nem akar napi sok órát erre fordítani felmehet h1re úgy meló mellett is lehet figyelni. Melóba szüneten mobilról lehet menedzselni a pozit, nyitni zárni pillanat alatt. Még nagyobb idősíkon már igen keveset kell egy nap törődni vele. Ha egy traden 15 ezret kockáztat akkor lehet akár 30 vagy több is ahol kiszáll. Ha van idő, türelem kis idősíkon sokkal többet lehet keresni és gyakrabban. A nagyobb idősík előnye meg hogy alig kell foglalkozni vele, lassan alakul, viszont kevesebb a profit. Ha sikerül havi ötven körül keresni eleinte, kis vagy nagy síkon, akkor idővel emelni lehet a lotot egyre jobban fokozatosan attól függően mekkora pénze gyűlt össze, meg a tudásszinjétől is.
Régi 2017-06-25, 20:16   #1207 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Persze igaz hogy ha tízezreket lehetne csak kiszedni az baromság lenne. Viszont ami a nem gazdag magyar ügyfeleket érinti ők ne számítsanak százezrekre, addig el kell jutni idővel.
Régi 2017-06-25, 20:16   #1208 (permalink)
Tag

Alapbeállítás énüzletem

énüzletem:

nyilván a londoni nyitásra értettem
Régi 2017-06-25, 20:20   #1209 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

the miracle cat:

rendben, neked van igazad, ne ragozzuk. ettől függetlenül sokan gondolják úgy , hogy ebből globálisan nem vehető ki párszáznál több. Erre írtam, hogy baromság.
Régi 2017-06-25, 20:24   #1210 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megértelek, szerintem is baromság hogy nem vehető ki annyi.
"Ki az aki tízezrekért trédel?" Erre akartam csak reagálni, hogy érdemes akkor is belekezdeni a kereskedésbe ha csak annyit engedhetek magamnak hogy tízezreket kockáztassak egy tréden, idővel emelni lehet a lotot. Csak ennyit akartam hozzáfűzni.
Régi 2017-06-25, 21:43   #1211 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tudom hogy másról beszéltél csak többfelé járt az eszem. Nem figyelmesen olvastalam a korábbi szólásodat. Általában én mondom hogy legyünk átgondoltabbak, de most én nem olvastam el rendesen amit írtál.
Régi 2017-06-25, 22:03   #1212 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
binarytrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
the miracle cat:

rendben, neked van igazad, ne ragozzuk. ettől függetlenül sokan gondolják úgy , hogy ebből globálisan nem vehető ki párszáznál több. Erre írtam, hogy baromság.
Ami leginkább korlát lehet, hogy a brókereknél a tőkével/lotok számával általában a margin is nő.
Ráadásul egész Európában korlátozzák a tőkeáttételeket az OTC-n a szabályozók. Ez kb egy évvel ezelőtt indult folyamat.
Azért néhány ezer dolláros üzletek még "nincsenek veszélyben"

Régi 2017-06-25, 22:36   #1213 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nő a margin ha egyre nagyobb lotot akarok, de ha az egyenlegem is nő akkor az arány megmarad. Minél nagyobb a tőkém annál többet kell bent hagynom hogy nagyobb lotot nyithassak. Persze csak a tőkém x százalékát érdemes bent tartani.
Régi 2017-06-25, 22:46   #1214 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A lényeg, hogy magasabb összegek és kisebb tőkeáttétel.
Hogy kinek milyen tőkeáttétel ideális az jelentősen különböző és több tényezős kalkuláció.

Régi 2017-06-25, 23:02   #1215 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ahhh, te mikor kezded az éjjeli portaszolgálatot? Nálunk már kiosztották az egyenruhákat

Régi 2017-06-25, 23:34   #1216 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát amint megkerestem a kis napi tízezer hufomat
Régi 2017-07-11, 20:15   #1217 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Tibcsi84 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tisztelt Xm!

Tegnap este írtam a honlapjukra segítség kérés céljából hogy archiválták a számlám és nem tudok belépni a felhasználói oldalamra, kaptam választ hogy minden rendben tudok kereskedni (ezt tudom)és minden rendben. Csak a felhasználói oldalra nem enged be miszerint archivált a számlám.
Segítséget szeretnék kérni ezen probléma orvoslására!

Köszönettel: Oláh Tibor
Tibcsi84 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-12, 09:27   #1218 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Összes hozzászólás: 226
XM képviselő már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XM képviselő már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Tibcsi84 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tisztelt Xm!

Tegnap este írtam a honlapjukra segítség kérés céljából hogy archiválták a számlám és nem tudok belépni a felhasználói oldalamra, kaptam választ hogy minden rendben tudok kereskedni (ezt tudom)és minden rendben. Csak a felhasználói oldalra nem enged be miszerint archivált a számlám.
Segítséget szeretnék kérni ezen probléma orvoslására!

Köszönettel: Oláh Tibor

Kedves Tibor!

Kérem legyen szíves privát üzenetben elküldeni, hogy pontosan melyik számlájáról van szó és felveszem a kapcsolatot az ügyfélszolgálatos kollégákkal, hogy segíteni tudjunk Önnek.

Köszönettel,

Dóri - XM képviselő
XM képviselő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-02, 19:24   #1219 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Petra a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves XM!

Próbáltam zéró számlát nyitni Önöknél de ezt a választ kaptam.

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Számlanyitási kérelmével kapcsolatban kívánjuk Önt értesíteni arról, hogy kérelmét sajnos elutasítottuk.

Felhívjuk tisztelt figyelmét arra is, hogy számlanyitási kérelmének elutasításán kívül a honlapunkhoz illetve az egyes szolgáltatásainkhoz és rendszerünkhöz való ideiglenes hozzáférése is felfüggesztésre kerül.

A fentiek értelmében kérem vegye figyelembe, hogy a jövőben nem fog tudni új kereskedési számlá(k)t nyitni, illetve kereskedni cégünknél.

Döntésünk végérvényes, továbbá az itt közölt értesítéseken kívül nem kerül sor további levelezésre.

Tisztelettel:

Compliance Department

MIÉRT ?????
Petra nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-04, 14:11   #1220 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

XM képviselő már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.XM képviselő már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kedves Petra!

Köszönjük megkeresését!

Kérem legyen szíves felvenni a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal:

ugyfelszolgalat@xm.com és kollégánk örömmel segít Önnek.

Üdvözlettel,

Dóri, XM Képviselő

Idézet:
Petra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves XM!

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Számlanyitási kérelmével kapcsolatban kívánjuk Önt értesíteni arról, hogy kérelmét sajnos elutasítottuk.

Felhívjuk tisztelt figyelmét arra is, hogy számlanyitási kérelmének elutasításán kívül a honlapunkhoz illetve az egyes szolgáltatásainkhoz és rendszerünkhöz való ideiglenes hozzáférése is felfüggesztésre kerül.

A fentiek értelmében kérem vegye figyelembe, hogy a jövőben nem fog tudni új kereskedési számlá(k)t nyitni, illetve kereskedni cégünknél.

Döntésünk végérvényes, továbbá az itt közölt értesítéseken kívül nem kerül sor további levelezésre.

Tisztelettel:

Compliance Department

MIÉRT ?????
Régi 2018-04-04, 17:21   #1221 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.900
Hírnév szint: 4
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Petra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves XM!

Tisztelt Hölgyem / Uram!

Tisztelettel:

Compliance Department

MIÉRT ?????
Belefutottál az XM áprilisi tréfájába?
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-10, 10:38   #1222 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
coyote a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Pletyka, igen vagy nem ?
Csatolt kicsinyítések
xm-com-xm-pletyo.jpg  
coyote nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-10, 12:07   #1223 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 481
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kedves Forex Klub Zoli!

A hétvégén sok időt töltöttél a gép előtt, ha mással nem is, de gépeléssel az biztos. Termését olvashatta mindenki a weboldaladon, Fb. csoportodban, bár érdemi vita nem alakulhatott a cikkel kapcsolatban, hisz a legérintettebb embert letiltottad, így nemhogy elküldeni a faszba nem tud, de még korrekt hsz.-t sem írhat a cikked alá.

Ajánlom, hogy szánj a fenti kérdés tisztázására 1 percet, hívd fel az Xm-et vagy ajánlom a live chat megoldást és tisztázd a kérdést. Megmondjam miért?
Azért baszki, mert már az első FB-s hozzászólás mutatja, hogy feszültséget generáltál ezzel a posztoddal és az a legrosszabb, amit tehetsz ezen a piacon.

Volt ezzel célod is, vagy csak posztolni akartál valamit, hogy úgy tűnjön, hogy pörög a fb csoportod?
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-10, 12:58   #1224 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Idézet:
coyote eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pletyka, igen vagy nem ?
Kedves Coyote,

Köszönjük az érdeklődést a magyar irodánk felől.

Mivel irodánk a Forex oktatás céljából lett megnyitva, ami mára átalakult mindennapos, interneten elérhető webináriummá illetve piac elemzéssé, így nincs szükség az iroda fenntartására hisz az mindenki számára elérhető otthonról és nem csak azoknak, akik a fővárosban élnek.
Természetesen elérhetőek vagyunk továbbra is és szintúgy a jövőben is, akár személyesen is találkozhatnak velünk az április 14.-én tartandó Szemináriumunkon, amely az alábbi linken érhető el:

https://www.xm.com/hu/forex-seminars...64000_Budapest

Szép napot kívánunk minden egyes fórumozónak!

Üdvözlettel,

Dóri - XM Képviselő
Régi 2018-04-10, 14:34   #1225 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
coyote a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Dóri!
Köszönöm szépen a válaszodat.
Üdvözlettel: Coyote
coyote nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-10, 15:28   #1226 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 579
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért baszki, mert már az első FB-s hozzászólás mutatja, hogy feszültséget generáltál ezzel a posztoddal és az a legrosszabb, amit tehetsz ezen a piacon.
Ez valami vicc? Kelti a feszültséget, mert megkérdezte, hogy igaz-e hogy bezárják az irodát?
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-10, 16:04   #1227 (permalink)
Szenior tag

erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Az "oooo, remélem nincs semmi gáz, mert náluk vagyok." hsz-ben nincs semmi feszkó?
Nincs benne semmi aggódás, vagy bizonytalanság?
Szerintem van.

A vicc az, hogy egy véleményformáló ember nem néz a dolgok után.
Régi 2018-04-10, 16:57   #1228 (permalink)
Szenior tag

Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az "oooo, remélem nincs semmi gáz, mert náluk vagyok." hsz-ben nincs semmi feszkó?
Nincs benne semmi aggódás, vagy bizonytalanság?
Szerintem van.
Aki a hsz-t írta abban lehet, hogy van. De mi köze van ehhez fx klubnak?
Régi 2018-04-10, 18:11   #1229 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ő írta, hogy azt hallotta, hogy bezár.

Ha nekem van egy FB csoportom, ahol én vagyok a dolgok alfája és ómegája, akkor 2-szer is meggondolom, hogy mit mondok és azt a mit (is) hogyan mondom.
Azért, mert nekem, mint a csoport adminjának/gazdájának nagyobb a felelősségem, mint bárkinek ott, annak okán, hogy végül is, körém csoportosulnak az emberek. Kimondva vagy kimondatlanul is, én irányítom a dolgokat, témákat. Emiatt lett volna fontos, hogy pontosan járjon utána eme kényes kérdésnek, mielőtt valaki levonhatna bármiféle következtetést.
Régi 2018-04-10, 19:02   #1230 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 1.036
Hírnév szint: 6
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Ha nekem van egy FB csoportom, ahol én vagyok a dolgok alfája és ómegája, akkor 2-szer is meggondolom, hogy mit mondok és azt a mit (is) hogyan mondom.
Azért, mert nekem, mint a csoport adminjának/gazdájának nagyobb a felelősségem, mint bárkinek ott, annak okán, hogy végül is, körém csoportosulnak az emberek. Kimondva vagy kimondatlanul is, én irányítom a dolgokat, témákat. Emiatt lett volna fontos, hogy pontosan járjon utána eme kényes kérdésnek, mielőtt valaki levonhatna bármiféle következtetést.
Nem akar itt senki rosszat, pláne Zoli nem, hiszen az XM IB-je, pénzt kap tőlük, meg gondolom infót is.
Ahogy látod "kedvelt bróker".

A mai világban a fizikai iroda meg csak egy nyűg.
Eszembe nem jutna bemenni brókerhez személyesen, ha van itt irodája, ha nincs. Mindent online intézük ma már.

Annak idején az IronFx is ezzel ásta a sírját hogy halom számra tartotta fenn az irodáit ha kellett, ha nem, csak hogy a presztizs meglegyen.
Aztán ezt is a traderek fizették meg, először a spreaddel, aztán meg a tőkéjükkel...

xm-com-fxklub.jpg
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-10, 21:29   #1231 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Emiatt lett volna fontos, hogy pontosan járjon utána eme kényes kérdésnek, mielőtt valaki levonhatna bármiféle következtetést.
Csak hallotta, de nem tudta pontosan. Ezért kérdezte meg.

"mielőtt valaki levonhatna bármiféle következtetést."

Semmifél következtetést nem vonhat le egy legalább átlagos értelmi képességekkel rendelkező egyén abból, hogy valaki hallott valamit és rákérdez arra, hogy a hallott információról van-e valakinek bővebb infója.
Régi 2018-04-10, 23:24   #1232 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.690
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Szerintem ez sokkal valóságosabb infó, mint azé a barátodé, aki pár hónapja még az Admirál Markets bedőlésével riogatott minden elérhető fórumon. Az ugye nem volt baj.

Te is inkább törődnél a saját dolgoddal!

Az XM weboldalán már nincs fent a magyar iroda címe. Úgy tudom, hogy leépítés volt. Ott a chat, email, telefonszám, aki aggódik, az járjon utána.
Régi 2018-04-11, 07:03   #1233 (permalink)
Kitiltott

Összes hozzászólás: 28
bennfentes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lajos (erla01) te Shortosbérenc! Most épp te vagy a soros hangulatkeltő?

Várnak még az ügyfeleid a Fort Financial-nál elkezelt pénzükre?

Neked is a csalásfán lenne a helyed!
bennfentes nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-11, 09:35   #1234 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 450
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Te is inkább törődnél a saját dolgoddal!
Mint ahogy te is.
Vész stop, felezés, pip összeadás.
Basztattunk évek óta, hagyd már ezt a felezés hülyeséget, de a matek nem az erősséged. Még most sem érted miért nem jó a felezés. Csodálkozol hogy 10 év alatt sem tudtál pénzt keresni a trédeléssel.

Persze oktatni pénzért azt szeretsz. Ugyanazt mondom amit 10 éve: aki trédelést pénzért oktat, legyen transzparens számlakivonata.

Kíváncsi leszek mikor kezded el sajátodként árulni azt a setup technikát amit a csoportunknak ingyen átadtam. Gondolom ez bassza a csőröd, ezért írtad a gyűlölettől fröcsögő cikkedet hétvégén. Leült a csoportod, hiszen nem adsz semmi használható információt a kereskedéssel kapcsolatban. Csak a bullshit megy.

PS: az admiralról amit írtam, az igaz volt: nagyon sokat buktak a kriptokon. Kényszer zárták a long pozikat a mindenkori csúcs közelében, ezzel realizálva a gigantikus bukót a cégnek.
Ezt a régi Dankó Forexklub Zoli is megírta volna, csak mióta az admiral és xm pénzeli már nem olyan lényegesek ezek a dolgok...
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-11, 10:19   #1235 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.425
Hírnév szint: 8
Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

PS: az admiralról amit írtam, az igaz volt: nagyon sokat buktak a kriptokon. Kényszer zárták a long pozikat a mindenkori csúcs közelében, ezzel realizálva a gigantikus bukót a cégnek.
[/COLOR][/B]

Aki állít az bizonyít. Perelj be, vonj kétségbe hivatalosan ha akarsz, de megint hazudsz.

Azért hazudsz mert úgy állítasz be egy infót mintha 100%ra tudnád, hogy igaz lenne. Pedig nem igaz. Ahogy a többi marhaság sem amit összehozol itt-ott.

Plusz rosszindulat van mögötte, egó...az idő nem nektek dolgozik ez tény...kapálóztok. De már csak pár embert érdekel, ezért lassan elfogtok süllyedni.

A cégek jövőjét nem tudjak senki megjósolni az ESMA miatt. Lesznek akik bezárnak, lesznek akik erősebbek lesznek. Ez sok mindentől fog függeni.

Viszont amit jelen pillanatban állítasz, az hazugság és tények nélkül, rosszindulatúan megvezetsz embereket.

Ennyi.
Régi 2018-04-11, 11:17   #1236 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Viszont amit jelen pillanatban állítasz, az hazugság és tények nélkül, rosszindulatúan megvezetsz embereket.

Ennyi.
Zalán kijelented mint az admiral alkalmazottja hogy a kriptokon nem vesztett a cég? Még a heverjaid is azt terjesztik hogy majdnem belebuktatok, ugye tudod?

Te vádolsz engem hazugsággal miközben téged kaptunk többször hazugságon itt a fórumon? Kiderült hogy a sokat emlegetett likviditásszolgáltatótok a saját anyacégetek? Persze ezt sem te mondtad el, te inkább folyamatosan mellébeszélsz, terelsz, hazudsz, mint egykori főnököd Németh Zoli, akinek az itteni beceneve csak hazudós volt.

Figyelj Zalán: ugye nincs semmi kifogásod az ellen hogy a 9 éve nyitott admiral számlám (te akkor még az ironnál sem voltál...) publikussá tettem investor jelszóval és elég sokan figyeljük árgus szemekkel a teljesüléseket?
Ugye nem lesz probléma abban az esetben sem, amennyiben sikerül megtöbbszöröznöm a számlát és komolyabb nyereséget érek el? Nem küldtök el sem 1 millió sem 10 millió nyereségnél? Nem kezdenek majd el lassan teljesülni a megbízások mint egyik előző munkahelyednél, az ETX-nél?

Folyamatosan azt hangoztatja- hangoztatta itt az összes cég
(igen, még az ironfx is) hogy nektek nem probléma ha az ügyfelek nyernek, nincs érdekellentét köztetek és az ügyfelek között.

Hamarosan meglátjuk
Régi 2018-04-11, 11:26   #1237 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 7
Petra a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi megy itt??? Mik vagytok ti óvodások?
Petra nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-11, 11:31   #1238 (permalink)
Szenior tag

Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán kijelented mint az admiral alkalmazottja hogy a kriptokon nem vesztett a cég? Még a heverjaid is azt terjesztik hogy majdnem belebuktatok, ugye tudod?

Te vádolsz engem hazugsággal miközben téged kaptunk többször hazugságon itt a fórumon? Kiderült hogy a sokat emlegetett likviditásszolgáltatótok a saját anyacégetek? Persze ezt sem te mondtad el, te inkább folyamatosan mellébeszélsz, terelsz, hazudsz, mint egykori főnököd Németh Zoli, akinek az itteni beceneve csak hazudós volt.

Figyelj Zalán: ugye nincs semmi kifogásod az ellen hogy a 9 éve nyitott admiral számlám (te akkor még az ironnál sem voltál...) publikussá tettem investor jelszóval és elég sokan figyeljük árgus szemekkel a teljesüléseket?
Ugye nem lesz probléma abban az esetben sem, amennyiben sikerül megtöbbszöröznöm a számlát és komolyabb nyereséget érek el? Nem küldtök el sem 1 millió sem 10 millió nyereségnél? Nem kezdenek majd el lassan teljesülni a megbízások mint egyik előző munkahelyednél, az ETX-nél?

Folyamatosan azt hangoztatja- hangoztatta itt az összes cég
(igen, még az ironfx is) hogy nektek nem probléma ha az ügyfelek nyernek, nincs érdekellentét köztetek és az ügyfelek között.

Hamarosan meglátjuk
Meglepődtem. Végre van egy jó ötleted.
Hajrá, tedd ki persze.

Mint az Admiral alkalmazottja azt jelentem ki, hogy olyan dolgokat állítasz tényként amiről nincs tudomásod és ezért félrevezeted az embereket.

De itt a lehetőség, akkor mutasd meg...mi alapon írtad azt, hogy majdnem Admiral belebukott? Tessék...eddig csak visszakérdezni és terelni tudtál, újjal mutogatni.

Itt a lehetőség...mi alapján állítottad ezt egy nyilvános fórumon?

Barátaim nem beszélnek veled. Lehet beszélsz olyan emberekkel akik közel akarnak kerülni hozzád és azt állítják a barátaim, de megvezettek. Itt segítek neked egy kicsit, mert kellemetlen perceket fogsz okozni magadnak...írd meg privibe kik ezek és megmondom ,hogy mennyire állnak közel.

Nah itt a lehetőség...tedd ki, hogy mi alapján állítod azt, hogy Admiral a kriptok miatt majdnem csődbe ment?

A válaszom a likviditás szolgáltatokkal kapcsolatban.
MNB kérte és mutattuk is.
FCA kérte és mutattuk is.
Admiral Markets UK-nak nem egy de több likviditás szolgáltatója van.

Kötekedhetsz, hazudozhatsz, állíthatsz bármit, akkor sem fogok kiadni neked egy olyan információt ami egy cégnél titkos. Ez lehet másnál bejött, nálam nem fog.

Próbálj meg az MNB-től kikérni infót...vagy FCA-től...vannak olyan utak, ahol megtudod az igazságot....mert gondolom azt már csak elhiszed ha MNB vagy FCA azt mondja, hogy ez az állításunk igaz...ha elhitted és tényként közölted azokat amiket mások tippelgetve mondtak neked, akkor azt is elfogod hinni....csak nem fogod közölni, mert akkor nem lesz freszkó.

Te olyan álomvilágban élsz amikor azt hiszed, hogy ego piszkálással olyan dolgokat fogok neked leírni amit később felhasználhatsz...rossz indulatú vagy...velem is, volt barátaiddal és ez leszel azokkal is akik most barátként vagy ismerősként tekintenek rád.

Sajnálom, hogy ebbe a topikba jött ez elő. Ez volt az utolsó kommentem, hajrá nyugodtan lehet most tovább hazudozni és állítani minden alap vagy bizonyíték nélkül.
Régi 2018-04-11, 12:32   #1239 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Látod Zalán már megint terelsz. Félrevezeted az embereket, ez a munkád, megértem. Erre az útra léptél évekkel ezelőtt és jó vagy benne.

Mindenki megtalálja előbb utóbb, mi az amiben tehetséges.

Politikusnak is elmehetsz, ott is sikeres lehetnél, jól hazudsz.

Azt írod végre van egy jó ötletem.

Biztosan jobb mint a tiéd amikor elszegődtél egy bináris opciós céghez. Bár szerinted ez is csak hazugság.

Megkérdezem még egyszer: a kriptokon nem bukott az admiral?

Az előbb nem válaszoltál erre a kérdésre
Régi 2018-04-11, 23:38   #1240 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Minden bejegyzésedel csak erősíted azt, amit írtam rólad:
"Arrogánsan azt gondolja, hogy csak az a jó és csak az a helyes, amit ő annak gondol. Nem érdekli különösebben mások véleménye."

Nem baj, ha te nem érted, hogy mi a vészhelyzeti stop. Miért úgy számolom pipekben a hozam/kockázat arányt, ahogy. Miért hasznos a felezés, és miért nem feltétlenül hátrányos, ha......

Maradj csak a jelenlegi szinteden.
Régi 2018-04-12, 08:42   #1241 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Látod Zalán már megint terelsz. Félrevezeted az embereket, ez a munkád, megértem. Erre az útra léptél évekkel ezelőtt és jó vagy benne.

Mindenki megtalálja előbb utóbb, mi az amiben tehetséges.

Politikusnak is elmehetsz, ott is sikeres lehetnél, jól hazudsz.

Azt írod végre van egy jó ötletem.

Biztosan jobb mint a tiéd amikor elszegődtél egy bináris opciós céghez. Bár szerinted ez is csak hazugság.

Megkérdezem még egyszer: a kriptokon nem bukott az admiral?

Az előbb nem válaszoltál erre a kérdésre
Kriptok LPhez lett közvetítve.

Most te jössz. Bizonyítsd be amit állítasz.

Ha nem tudod akkor minden amit mondasz egy hazugság.
Régi 2018-04-12, 09:30   #1242 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha hazudsz, legalább próbáld meg mindig ugyanazt hazudni... Ősszel még a krakennel takaróztál

Ráadásul te fenyegettél többször perrel erre azt írod pereljelek be.

Dankó Zolinak:

a zseniális cikkedből kezdenek eltünedezni részletek, mi történt, mi a baj?
Régi 2018-04-12, 09:35   #1243 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Javaslom folytassuk a csevegést az admiral topicban, ne offoljuk szét Mónikáék játszóterét, megvan nekik a saját bajuk mostanában.
Régi 2018-04-12, 10:34   #1244 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
a zseniális cikkedből kezdenek eltünedezni részletek, mi történt, mi a baj?
Úgy van ahogy hagytam, és úgy is fog maradni. Gondolom van róla képernyőmentésed.
Csatolt kicsinyítések
xm-com-cikk_datum.png  
Régi 2018-04-12, 10:50   #1245 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem szoktam a szemetet gyűjteni kedves Dankó Zoli, viszont többen jelezték a csalódott klubtagjaid közül hogy már nem az eredeti van fent.

Még ezt is letagadod?
Régi 2018-04-12, 11:23   #1246 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nem szoktam a szemetet gyűjteni kedves Dankó Zoli, viszont többen jelezték a csalódott klubtagjaid közül hogy már nem az eredeti van fent.

Még ezt is letagadod?
"Megpróbál a nagy nyilvánosság előtt lejáratni másokat, és igyekszik ezzel befolyásolni a közvéleményt."

Az eredeti van fent Péter, szóval valaki most megint hazudik!

https://webcache.googleusercontent.c...&ct=clnk&gl=hu
Régi 2018-04-12, 12:35   #1247 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

De bizony beletöröltél.

Ahhoz mit szólnál ha én is tennék be ide a fórumra magánlevelezéseinkből egyet amiben azt ecseteled, hogy végre nem kell a kereskedéssel görcsölnöd?

Nem süllyedek le a szintedre, nem teszek fel ezekről screenshotot.

Zoli, neked soha nem volt igazán fontos a trédelés, nem is kerestél belőle egy forintot sem.

Írogathatod a lejárató cikkeidet, de nem tudsz kereskedni, ez mindenkinek egyértelmű.

Nem vagy tréder, mégis másokat oktatsz pénzért. Ez számomra csalás, szélhámosság. A csalásfára mégis tőlem függetlenül kerültél fel, semmi közöm nem volt hozzá. Sokan észrevették, hogy félrecsúsztál, bele abba a mocsokba ami ellen magad is harcoltál.
Senki nem fog nálad megtanulni pénzt keresni a trédeléssel, hiszen a "mester" eleve rossz úton jár.

Kihasználtam a havi fórum keretemet,

Bye
Régi 2018-04-13, 00:09   #1248 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
De bizony beletöröltél.
Tagadod a tagadhatatlant, és folytatod a rágalmazást tovább és tovább és tovább...
Miközben fogalmad sincs semmiről, és bizonyítani sem tudsz semmit az állításaidból.
Ráadásul még a dumámat is ellopod.
Jobb is, ha ebben a hónapban már nem járatod le jobban magad!
Régi 2018-04-13, 13:19   #1249 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 499
Etna már nem kispályás.Etna már nem kispályás.Etna már nem kispályás.
Alapbeállítás

Fú, mammeg mi folyt itt.... Csak kapkodom a fejem, jó barátok egymásnak esnek. Ti tudjátok mi az igazság, de tényleg kicsit ovi. Amúgy shortos fb miért lett állítólag read only? Politikai okai voltak?
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-13, 13:57   #1250 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.005
Hírnév szint: 10
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na, van egy jó ötletem. Ne vitatkozzunk, mert az senkinek se jó. Mivel lassan indul a margincall-projekt, ezért bárki, aki oktat, és felvállalja a számláját, az csatlakozhat hozzánk, sőt, meg is hívjuk egyúttal

Szerintem ennél jobb lehetőség a kibontakozásra senkinek sem kell.

Zalán, Forexklub Zoli, shortosgyula, erla01 Lajos, mivel ti tradereknek valljátok magatokat, gyertek! Ássuk el a csatabárdot, és tegyünk valamit a hazai forexes közösségért. A költségeket én, és két barátom álljuk, ezzel ne törődjetek Legalább egy-egy napra gyertek be.
Ugyanez vonatkozik a brókercégek oktatóira XM-esek, Admiralosok.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:06 , a GMT +1 időzóna szerint.