Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-06-21, 18:52   #101 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Mészike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És ezt játszd el egy fogyasztóvédelmis előtt. Ott, ha 8 van akkor épp odaírva, akkor bukta a boltnak, oda kell adni annyiért
(Még egy utolsó hsz )

Basszus, akkor hívni fogok egy fogyasztóvédelmist és amikor elkezdik az új Mazda árát kiírni lecsapok a bokrok közül mint egy hete figyelő tigris. Mekkora ötlet! Lesz egy Mazdám 8 forintért!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-21, 18:54   #102 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mészike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És ezt játszd el egy fogyasztóvédelmis előtt. Ott, ha 8 van akkor épp odaírva, akkor bukta a boltnak, oda kell adni annyiért
De azok, akik éppen visszakapták az akkor elbukott pénzüket, ugyanerre hivatkozva, azok, gondolom, nem mennek reklamálni a felügyelethez meg fogyasztvédelemhez, meg sehová sem, hogy mekkora igazságtalanság történt!...

Az meg, hogy ez egy MM bróker, mindenki előtt világos, nyilván.. Az is, hogy az mivel jár. Fölösleges azon rugózni, hogy kiközvetítik-e a kötéseket vagy sem. Frászt!
De ezt előre tudja mindenki, aki itt kereskedik, nemde?

Mint ahogy azt is, hogy abban az időben nincs kereskedés, tökmindegy, miért, náluk nincs.
Lehet vitatkozni rajta, hogy ez mit jelent, meg hogy hogy lehet ilyet tenni, hogy képzelik, stb., csak semmi értelme. Előre megírták, értesítést küldtek, tetszik vagy sem, erre mondják: "megszoksz vagy megszöksz".
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-06-23, 17:41   #103 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Betettem pár limitet az XM 50 EUR-s promo számlájára a webes felületről. Az MT4-en látom is lent a kereskedés listában mindet, de a grafikonon nem, miért lehet ez, valamit nem jól állítottam be az MT4-ben?
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-23, 19:02   #104 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Betettem pár limitet az XM 50 EUR-s promo számlájára a webes felületről. Az MT4-en látom is lent a kereskedés listában mindet, de a grafikonon nem, miért lehet ez, valamit nem jól állítottam be az MT4-ben?
Megvan...
Régi 2014-06-25, 11:13   #105 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Összes hozzászólás: 224
Hírnév szint: 4
XM képviselő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tisztelt XM Ügyfeleink!

Az XM nagy örömmel tájékoztatja Önöket legújabb oktatási kezdeményezéséről, a napi forex tréningek elindításáról, melyeket elismert forex szakkereskedőink és szakoktatóink, Szoboszlai Attila és Sándor Zsolt, fognal tartani budapesti irodánkban.

Amint azt bizonyára sokan tudják Önök közül, komoly erőfeszítéseket tettünk annak érdekében, hogy a legkiválóbb minőségű deviza kereskedési oktatást biztosítsuk magyar ügyfeleinknek. Mintegy két évvel ezelőtt pontosan ezért indítottuk el heti webináriumainkat és a Budapesten tartott magyar nyelvű szemináriumainkat.

Mindezen kezdeményezés folytatásaként június 26-tól, minden hétköznap, 14.00 órai kezdettel tartanak szakoktatóink élő tréningeket. A 28 részes tréningsorozat minden egyes előadása egy különálló témakört tárgyal, majd ezt demó kereskedés követi. Ez utóbbi pedig kiváló alkalmat biztosít majd a résztvevőknek az újonnan elsajátított ismeretek gyakorlati alkalmazására.

A részvétel minden olyan ügyfelünk számára ingyenes, aki legalább 1500 euró egyenleggel rendelkezik XM éles számláján/számláin.

Az egyes témakör(ök) kiválasztásához és az előzetes helyfoglaláshoz, valamint a részletek megtekintéséhez kérjük látogassanak el az XM magyar nyelvű honlapjára: www.xm.com/hu/live-training

Sok szeretettel várjuk Önöket!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
XM képviselő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-28, 16:14   #106 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
Hírnév szint: 8
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nyitottam egy számlát az Xm-nél,ilyen gyors végrehajtást még én nem láttam.
De a kamatok itt is az egekben úgy látom.
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-28, 17:08   #107 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
kismentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nyitottam egy számlát az Xm-nél,ilyen gyors végrehajtást még én nem láttam.
De a kamatok itt is az egekben úgy látom.
Pont olyan gyors mintha egy demo számlán kötnél...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-28, 18:23   #108 (permalink)
Szenior tag

kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pont olyan gyors mintha egy demo számlán kötnél...
kb olyan gyors!
Utaltam rá kártyáról,nagyon régen fizettem be forex számlára,le vagyok maradva azt hiszem,azonnal megjelent a számlámon 100% bónusszal együtt.Ez is elég gyors.Vagy ez is demo?
Kiváncsi vagyok a kifizetésekre majd!
Mindenesetre majd beszámolok róla.
Régi 2014-06-28, 18:49   #109 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kb olyan gyors!
Utaltam rá kártyáról,nagyon régen fizettem be forex számlára,le vagyok maradva azt hiszem,azonnal megjelent a számlámon 100% bónusszal együtt.Ez is elég gyors.Vagy ez is demo?
Kiváncsi vagyok a kifizetésekre majd!
Mindenesetre majd beszámolok róla.
Szerencséd, hogy nem Skrill-ről fizettél be.
Most olvastam egy külföldi fórumon, hogy az Armada-tól hetekig nem jött meg a kifizetés, a bróker a Skrill-re hivatkozott, és ki is derült, hogy valóban ott akadt el. Állítólag nem először fordul elő náluk.
Régi 2014-06-28, 19:08   #110 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerencséd, hogy nem Skrill-ről fizettél be.
Most olvastam egy külföldi fórumon, hogy az Armada-tól hetekig nem jött meg a kifizetés, a bróker a Skrill-re hivatkozott, és ki is derült, hogy valóban ott akadt el. Állítólag nem először fordul elő náluk.
Én nem skrillezek,de kiváncsi vagyok hogy pld el leszek-e tanácsolva fél év után.
Nem arbitrálok,nem scalpolok,hosszan tartom,nem trükközöm sehogyan.
De egyszer szoktam befizetni..
Régi 2014-06-28, 21:53   #111 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A Random Capital Pamm Guru szolgáltatását milyennek tartjátok?
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-28, 21:56   #112 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A Random Capital Pamm Guru szolgáltatását milyennek tartjátok?
gondolom, a topikjában alkalmasabb lenne
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-30, 13:15   #113 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Tisztelt XM Ügyfeleink!

Szeretettel meghívjuk Önöket az XM budapesti irodájának avatóünnepségére. Ünnepelje velünk ezt a nagyszabású eseményt Budapest belvárosában 2014. július 6-ikán déli 12 és d.u.4 óra között.

Budapesti irodánk megalapítása jelentős eseménynek számít cégünk történetében, hiszen az XM első Európában megnyitott irodája, amely elsősorban oktatóközpontként működik, és ügyfelünk számára nyitva áll. Teljes munkaidőben dolgozó magyar munkatársaink és elismert magyar előadóink olyan oktatócsomagot kínálnak az érdeklődőknek, amely színvonalát és sokrétűségét tekintve egyedülálló: heti 2 élő webinárium, heti 1 élő szeminárium és napi forex tréningek hétfőtől-péntekig.

Találkozzon személyesen Costas Cleanthous cégalapítónkkal, Tasos Papanastasiou Marketing és Értékesítési Igazgatónkkal, budapesti irodavezetőnkkel Holtság Gergővel, és természetesen rangos oktatóival, Szoboszlai Attilával és Sándor Zsolttal.

Magyar munkatársainkkal is megismerkedhet – mégpedig egy olyan összejövetelen, amelyről sem az ünnepi lakoma,, sem a jó hangulat, sem pedig a meglepetések nem fognak hiányozni!

A rangos eseményre itt jelentkezhet: http://www.xm.com/hu/budapest-office-opening-event

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Régi 2014-07-01, 08:33   #114 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Tisztelt XM Ügyfeleink!

Újabb promóciót indít az XM magyarországi ügyfeleinek, a FORMA 1 MAGYAR NAGYDÍJ NYEREMÉNYJÁTÉKOT 2014. június 30. és július 17. között, amelyre szeretettel meghívjuk Önöket!

Szereti a pezsgő hangulatot, a gyorsaságot és a kivételes versenyszellemet? Nevezzen be nyereményjátékunkra és a sorsolás szerencsés győzteseként megnyerheti a különleges díjakat.

Nyereményjátékunk győztese 1-1 exkluzív jegyet nyer a Forma 1 Magyar Nagydíjon való részvételhez, mégpedig 2 napra + szállást 2 főre és 2 napra luxusszállodában. Ha a Hungarroring lelátójáról mintegy testközelből szeretné figyelni kedvenceit, már most benevezhet nyereményjátékunkra és részt vehet a sorsoláson.

További részleteket honlapunkon olvashat a következő linkre kattintva: http://www.xm.com/hu/budapest-grand-prix-lucky-draw

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Régi 2014-07-02, 18:03   #115 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Csilla,

a havi kivonaton azt látom az 50 EUR nodepo bónuszra:
"credit NDB - Promo 77 - EUR50 Free, value date: 2014.09.05"

szeptember 5-e után elévül?
addig össze kell hozni a 2 lot kereskedési mennyiséget?
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-02, 18:15   #116 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csilla,

a havi kivonaton azt látom az 50 EUR nodepo bónuszra:
"credit NDB - Promo 77 - EUR50 Free, value date: 2014.09.05"

szeptember 5-e után elévül?
addig össze kell hozni a 2 lot kereskedési mennyiséget?
Idézet:
XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

A megadott link 1 hétig érvényes és eddig tudtok vele regisztrálni, ebben az esetben jár a már korábban említett 50 Euró, aminek felhasználására nincs utána időkorlát.
A kereskedéshez először is érvényesítenetek kell a számlátokat, amit max 24 órán belül feldolgozunk. A buszbérlet nem rossz ötlet, de ha mellékeltek még egy személyit vagy útlevelet, esetleg egy jogsit valamint egy közüzemi számlát, mindenki jobban jár

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
..........................
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-02, 18:38   #117 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bocs, elkerülte a figyelmem.
De azt is olvastuk már, hogy nincs itt semmiféle feltétel és csak duplázni kell a számlát ésatöbbi...

aztán miután sokadjára kérdeztem, akkor azért kiderültek az egyéb feltételek....

akkor csak simán annyit kérdezek, hogy mit jelent a havi kivonaton az a "value date"?
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-03, 19:05   #118 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Fontos figyelmeztetés!

Holnap este senki se majomkodjon a Zarannyal mert most negyedórával még hamarabb lesz a korai !!
Csatolt kicsinyítések
xm-com-azarany.png  
Régi 2014-07-03, 20:40   #119 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Tisztelt XM Ügyfeleink!

Újabb promóciót indít az XM magyarországi ügyfeleinek, a FORMA 1 MAGYAR NAGYDÍJ NYEREMÉNYJÁTÉKOT 2014. június 30. és július 17. között, amelyre szeretettel meghívjuk Önöket!

Szereti a pezsgő hangulatot, a gyorsaságot és a kivételes versenyszellemet? Nevezzen be nyereményjátékunkra és a sorsolás szerencsés győzteseként megnyerheti a különleges díjakat.

Nyereményjátékunk győztese 1-1 exkluzív jegyet nyer a Forma 1 Magyar Nagydíjon való részvételhez, mégpedig 2 napra + szállást 2 főre és 2 napra luxusszállodában. Ha a Hungarroring lelátójáról mintegy testközelből szeretné figyelni kedvenceit, már most benevezhet nyereményjátékunkra és részt vehet a sorsoláson.

További részleteket honlapunkon olvashat a következő linkre kattintva: http://www.xm.com/hu/budapest-grand-prix-lucky-draw

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Az a promóciót virítsd Kiscsillag ahol a mai nfp alatt bekötött és 2 perccel(!) később teljesült pozik törlését abszolváljátok de villámgyorsan...

A budapesti iroda nyitásának alkalmából örvendeztettétek meg ma az ügyfeleket ?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-07-04, 12:11   #120 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
bocs, elkerülte a figyelmem.
De azt is olvastuk már, hogy nincs itt semmiféle feltétel és csak duplázni kell a számlát ésatöbbi...

aztán miután sokadjára kérdeztem, akkor azért kiderültek az egyéb feltételek....

akkor csak simán annyit kérdezek, hogy mit jelent a havi kivonaton az a "value date"?
Kedves attiati,

A havi kivonaton a "value date" a rendszer által generált kifejezés, a no deposit bonus-t ez nem befolyásolja és természetesen korlátlan ideig felhasználható marad.

Üdvözlettel,

Csilla XM - képviselő
Régi 2014-07-04, 15:08   #121 (permalink)
Új tag

Hely: Inárcs
Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Darth Trader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Innen van olyan trader aki megy/menne a megnyitóra?
Darth Trader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-07, 08:27   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

XM nél folyamatos kapcsolat megszakadás,és offline,miközben 3 másik brokercégnél zavartalanul fut a platform éppen....
Régi 2014-07-07, 08:43   #123 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
XM nél folyamatos kapcsolat megszakadás,és offline,miközben 3 másik brokercégnél zavartalanul fut a platform éppen....
Nálam zavartalan mindegyik metánál.
Régi 2014-07-07, 08:58   #124 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nálam zavartalan mindegyik metánál.
UPDATE: csak nem figyeltem elég sokáig...
Régi 2014-07-07, 12:35   #125 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 110
sorosgyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Darth Trader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Innen van olyan trader aki megy/menne a megnyitóra?
nem.
sorosgyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 09:53   #126 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Pankusz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Megmagyarázná valaki hogy ennél a "korrekt " brókercégnél hogy lehet hogy egyik napról a másikra máshová kerülnek az EUR/USD-n megnyitott pozik.
A piros vonalak a pozik eredeti helyét jelölik de utána járhattok ha megnézitek a kötés időpontját.
xm-com-xm.jpg
Pankusz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 10:06   #127 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Tisztelt Kereskedők!

Július 6., vasárnap, egészen rendkívüli nap volt számunkra, az XM munkatársainak.

Ezen a napon tartottuk ugyanis új irodánk hivatalos megnyitóját Budapesten. Amellett, hogy igen előkelő helyet sikerült megszereznünk a magyar fővárosban, az iroda minden szükséges eszközzel fel van szerelve ahhoz, hogy első európai forex központunkként működhessen a jövőben.

Az oktatási szolgáltatásokért a két Tradepedia minősítéssel rendelkező magyar szakoktató, Szoboszlai Attila és Sándor Zsolt felel, akik mindketten széleskörű tapasztalattal rendelkeznek a deviza kereskedésben, ugyanakkor egyedi és hatásos stílusban tudják átadni értékes ismereteiket. Új irodánkban különféle szolgáltatásokat kínálnak a Napi forex tréning-sorozattól a szombatonként tartott Heti szemináriumokon át a kéthetente jelentkező Élő interaktív webináriumokig bezárólag.
Bővebb tájékoztatásért lásd: http://www.xm.com/hu/

Természetesen ilyen helyzetben csak hatalmas bulival elégedhettünk meg, és pontosan ilyet is tartottunk. Az ügyfelek és a díszvendégek vasárnap délre érkeztek meg a különleges esemény helyszínére, ahol a VIP-k, köztük a budapesti iroda vezetőjének lebilincselő felszólalásai mellett a szórakoztatásról profi DJ és a gyönyörű Bottleflyers lányok gondoskodtak. A meghívottakat finomabbnál finomabb falatokkal, valódi ételkülönlegességekkel és széles italkínálattal vártuk.

Mindent összevetve fantasztikus élményben lehetett részünk, és nagyon hálásak vagyunk mindenkinek, akik lehetővé tették az esemény megszervezését és lebonyolítását, továbbá mindazoknak, akik jelenlétükkel emelték az ünnepség fényét.

Látogasson el http://www.xm.com/hu/new-budapest-of...ally-open-5002 oldalra, ahol rövid válogatást tekinthet meg az eseményen készült fényképekből és természetesen az ünnepségen készült video is megtekinthető.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Régi 2014-07-11, 10:24   #128 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Csilla!

A promóció helyett inkább a fent említett problémával foglalkozzatok.
Chaten sem kaptam segítséget és emailre sem jött válasz.
Mi a fene folyik az XM-nél??????????????
Régi 2014-07-11, 10:28   #129 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pankusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Megmagyarázná valaki hogy ennél a "korrekt " brókercégnél hogy lehet hogy egyik napról a másikra máshová kerülnek az EUR/USD-n megnyitott pozik.
A piros vonalak a pozik eredeti helyét jelölik de utána járhattok ha megnézitek a kötés időpontját.
Csatolás 5583
Valami "variation"van náluk úgylátom.Olyan ez mint a rollover..
Van broker,ahol minden nap éjfélkor megcsinálják.
Régi 2014-07-11, 10:28   #130 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Csatolás 5583
Jó lenne egy kielégítő válasz rá!...
Régi 2014-07-11, 10:34   #131 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tisztelt Kereskedők!

Július 6., vasárnap, egészen rendkívüli nap volt számunkra, az XM munkatársainak.

Ezen a napon tartottuk ugyanis új irodánk hivatalos megnyitóját Budapesten. Amellett, hogy igen előkelő helyet sikerült megszereznünk a magyar fővárosban, az iroda minden szükséges eszközzel fel van szerelve ahhoz, hogy első európai forex központunkként működhessen a jövőben.

Az oktatási szolgáltatásokért a két Tradepedia minősítéssel rendelkező magyar szakoktató, Szoboszlai Attila és Sándor Zsolt felel, akik mindketten széleskörű tapasztalattal rendelkeznek a deviza kereskedésben, ugyanakkor egyedi és hatásos stílusban tudják átadni értékes ismereteiket. Új irodánkban különféle szolgáltatásokat kínálnak a Napi forex tréning-sorozattól a szombatonként tartott Heti szemináriumokon át a kéthetente jelentkező Élő interaktív webináriumokig bezárólag.
Bővebb tájékoztatásért lásd: http://www.xm.com/hu/

Természetesen ilyen helyzetben csak hatalmas bulival elégedhettünk meg, és pontosan ilyet is tartottunk. Az ügyfelek és a díszvendégek vasárnap délre érkeztek meg a különleges esemény helyszínére, ahol a VIP-k, köztük a budapesti iroda vezetőjének lebilincselő felszólalásai mellett a szórakoztatásról profi DJ és a gyönyörű Bottleflyers lányok gondoskodtak. A meghívottakat finomabbnál finomabb falatokkal, valódi ételkülönlegességekkel és széles italkínálattal vártuk.

Mindent összevetve fantasztikus élményben lehetett részünk, és nagyon hálásak vagyunk mindenkinek, akik lehetővé tették az esemény megszervezését és lebonyolítását, továbbá mindazoknak, akik jelenlétükkel emelték az ünnepség fényét.

Látogasson el http://www.xm.com/hu/new-budapest-of...ally-open-5002 oldalra, ahol rövid válogatást tekinthet meg az eseményen készült fényképekből és természetesen az ünnepségen készült video is megtekinthető.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Ha Budapesten nyitottatok európai központot,akkor annak csak örülhetünk!
Inkább itt,mint máshol!
Régi 2014-07-11, 10:45   #132 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Így kb 500-600$-nyi profitomat vettek el.Remélem visszateszik a pozikat a helyükre mert ez elég gáz.Ennyi erővel lepakolhatják 1000 pippel lentebb is és oda a számla.
Régi 2014-07-11, 10:49   #133 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Így kb 500-600$-nyi profitomat vettek el.Remélem visszateszik a pozikat a helyükre mert ez elég gáz.Ennyi erővel lepakolhatják 1000 pippel lentebb is és oda a számla.
Az 500 dollár profitodnak jóvá kell lennie írva a számlatörténetedben!
Régi 2014-07-11, 10:53   #134 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Még nem zártam le egyik pozit sem,mind nyitva van csak sokkal rosszabb helyre kerültek
Régi 2014-07-11, 10:54   #135 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Valami "variation"van náluk úgylátom.Olyan ez mint a rollover..
Van broker,ahol minden nap éjfélkor megcsinálják.
Ez itt most mit jelent?
Régi 2014-07-11, 11:04   #136 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ez itt most mit jelent?
rollower,tulajdonképpen mintha lezárnák a poziciót,jóváirják az addigi eredményed,és újranyitják az aktuális áron.Egyenleged nem változik.
De majd Csilla drága elmondja pontosan mit csinálnak,vagy én kérem a fizetését.
Régi 2014-07-11, 11:09   #137 (permalink)
Szenior tag

Hely: Kenderes
Összes hozzászólás: 265
simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.simifx már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül simifx részére
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Csatolás 5583
Hát ez nem semmi........ A megadott időpontokban az M1-es gyertyákat kikerestem és feljegyeztem a high-low értéküket. Érdekes........

1. pozi: 1,36495-1,36477 Ehhez képest 1,36101-nél nyílt a pozi.
2. pozi: 0,89060-0,89051 Ezt rendben találtam 0,89082-nél nyílt a pozi.
3. pozi: 1,36564-1,36546 Ehhez képest 1,36101-nél nyílt meg a pozi.

Érdekes, hogy az 1. és a 3. pozi pipre ugyanott nyílt az XM szerint.......pffff....

4. pozi: 0,88707-0,88698 Ezt is rendben találtam.
5. pozi: 1,36823-1,36809 Ehhez képest 1,36073-nál nyílt meg ez a pozi.
6. pozi: 1,36329-1,36322 Ehhez képest 1,36073-nál nyílt meg ez a pozi.

Itt is az 5. és 6. pozi nyitási árfolyama pipre megegyezik, úgy, hogy 9 (!) nap van közte.

7. pozi: 0,89091-0,89086 Ez is rendben.
8. pozi: 0,89187-0,89172 Ez is rendben.
9. pozi: 1,36102-1,36076 Ez is rendben.

Különös, hogy az 5. 6. és a 9. pozi is azonos árfolyamon nyílt, és hogy az 1. 3. 5. 6. poziknál közelében nem járt a nyitási árfolyamnak.

Na ezt hogyan magyarázzátok kedves Csilla? Most már én is kíváncsi vagyok!
Régi 2014-07-11, 11:58   #138 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 41
jaki68 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok.én is így jártam éjjel .írtam a cégnek,semmi válasz
jaki68 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 12:26   #139 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ne legyetek már ennyire ünneprontók.
Hagyjátok szegény XM-eseket, hadd bulikázzanak még egy kicsit.
Nem értem, sz@ros párszáz dollárért képesek lennétek elrontani az önfeledt bulikázásukat.
Ti vérszívók! Folyamatosan élősködtök szegény brókeren, és még ezt a kis örömét is elsz@rjátok.
Ehhh ...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 12:32   #140 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Amúgy a helyzet nyilvánvaló:
A trading desk-es kollégák kicsit több koktélt szürcsölgettek el a kelleténél, és picit megszaladt a kezük. Ennyi.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 12:48   #141 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Meg az apjuk f....szát
Régi 2014-07-11, 13:29   #142 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Legyünk azért tárgyilagosak,ebből vesztesége senkinek sem származhat(elvileg).
Az más kérdés,hogy jól be tudja zavarni a tradert.(ha nincs ilyesmire felkészülve).
Régi 2014-07-11, 13:45   #143 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

WhSelfinvestnél ha fx devizákat kötsz akkor szintén ez van, éjjel lezárják, és a swap értékkel arrébb újranyitják, így adják oda, vagy veszik el a swapot, és az addig keletkezett nyereséget, veszteséget.
Sőt ha nyitsz újabb pozit a meglévő mellé akkor átlagáron összevonja egy pozivá, ha eladsz belőle akkor csökken a pozi mérete.

Viszont nyithatsz cfd pozit is, ítt megmarad minden pozi ahol nyitottad, és a swapot naponta jóváírják a számládon. Sajnos itt is hiába egy adott pozira teszem a stoppot, mindenképpen a nyitás időrendjében zárja őket.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 13:56   #144 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
rollower,tulajdonképpen mintha lezárnák a poziciót,jóváirják az addigi eredményed,és újranyitják az aktuális áron.Egyenleged nem változik.
De majd Csilla drága elmondja pontosan mit csinálnak,vagy én kérem a fizetését.
Köszi a magyarázatot, ezt így nem ismertem eddig.
Lehet, hogy nemcsak én?
Régi 2014-07-11, 14:59   #145 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 7
tipe a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezzel csak az a gond, hogy nem rollover miatti zárás/újranyitás, ilyet lehet pl. a GFT-nél is tapasztalni, csak már nem emlékszem, hogy az eur/usd.cfd, vagy az eur/usd.fx instrumentumuknál, de az egyik fajta "devizák" így működnek.

Itt az XM-nél ez egy egyszeri zárás/újranyitás volt, most épp hirtelen azt sem tudom a spread-et buktam-e újra, vagy azt leszámítva "kaptam vissza" a pozícióimat...
tipe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-07-11, 15:15   #146 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók,

A július 10.-i kereskedési időszak zárása és a július 11.-i kereskedési időszak nyitása között műszaki okokból a rendszer a megszokottól eltérően számolta a swap értékeket. Ennek értlemében a nem realizált profitokat a szerver realizálta, jóváirta az addigi eredményeket és új poziciókat nyitott meg aktuális áron, a spread levonása nélkül.

Ahogy "kismentor" és "StLui" is mondta, ebben az esetben az egyenlege senkinek nem változott, a számlákat semmilyen kár nem érte.

Amennyiben bárki szeretne részletes tájékoztatást kérni ezügyben, kérjük keresse személyes számla menedzserét, illetve küldjön e-mailt a hungarian.support@xm.com címre, melyekre rövid idő alatt részletes választ adunk.

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Régi 2014-07-13, 19:01   #147 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás

Hátha tudja valaki: a micro számlán az árutermékek is mikro lottal kereskedhetők? Vagy csak azok a forex keresztek, amik után oda van írva, hogy "micro"?
Nehogy meglepetés érjen, mikor bekötöm egy lottal az olajat, és 100 pip után nem 10, hanem 1000 dollárral leszek szegényebb (vagy gazdagabb )
Régi 2014-07-15, 09:24   #148 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hátha tudja valaki: a micro számlán az árutermékek is mikro lottal kereskedhetők? Vagy csak azok a forex keresztek, amik után oda van írva, hogy "micro"?
Nehogy meglepetés érjen, mikor bekötöm egy lottal az olajat, és 100 pip után nem 10, hanem 1000 dollárral leszek szegényebb (vagy gazdagabb )
Kedves orkati,

CFD-k esetében a szerződés mérete ugyanaz micro és standard számla esetén, tovabbá az instrumentumok nevében egyik számlatípusnál sem szerepel a ’micro’ megjelölés.
A micro számlára érvényes kereskedési feltételekről az alábbi linken kaphatsz bővebb tájékoztatást:
http://www.xm.com/assets/pdf/spreads...Micro_2014.pdf
További kérdések esetén keress bizalommal.

Eredményes kereskedést kívánok!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Régi 2014-07-15, 09:25   #149 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Tisztelt Kereskedők,

Örömmel jelentjük be, hogy sikeresen lezajlott a 2014. június 30. és július 17. között megrendezett, kizárólag magyarországi XM ügyfeleknek szóló Forma1 Magyar Nagydíj nyereményjéték.

Szívből gratulálunk a szerencsés nyertesnek, Halasi Lászlónak, aki 2 exkluzív jegyet nyert a budapesti Forma 1 Magyar Nagydíjra, valamint szállást 2 főre és 2 napra egy luxusszállodában.
Bővebb információkért lásd: http://www.xm.com/hu/xm-congratulate...aw-winner-5051.

Szép napot kívánok Mindenkinek!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Régi 2014-07-15, 10:38   #150 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves orkati,

CFD-k esetében a szerződés mérete ugyanaz micro és standard számla esetén, tovabbá az instrumentumok nevében egyik számlatípusnál sem szerepel a ’micro’ megjelölés.
További kérdések esetén keress bizalommal.

Eredményes kereskedést kívánok!

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Nem is tudom. Ha megnyitom a kis MT4-emet, és rányomok az "Új chart" gombra, akkor olyanokat látok, hogy pl. "Group 2 Micro", ezen belül pedig "AUDCADmicro". Szóval eléggé úgy tűnik, hogy azért valahol csak szerepel.
De nem is ez volt a lényeg, hanem a CFD-k, köszönöm a választ!
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:00 , a GMT +1 időzóna szerint.