Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-06-04, 13:55   #1 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Összes hozzászólás: 224
Hírnév szint: 4
XM képviselő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás XM.com

Sziasztok!

Szántó Csilla vagyok és az XM.com nemzetközileg elismert brókercéget képviselem. Nemrég csatlakoztam a fórumhoz, örömmel tölt el, hogy itt lehetek és tagjává válhatok egy ilyen nagyszerű közösségnek.

Ezentúl én foglak tájékoztatni benneteket a legújabb XM hírekről és tudnivalókról, hogy betekintést nyerhessetek egy vezető brókercég mindennapjaiba.

Sőt, ezentúl állok a rendelkezésetekre: bármilyen kérdés/kérés esetén keressetek bizalommal. Örömmel válaszolok a kérdéseitekre, hiszen azért jó dolog a fórum, mert elsőkézből kaphattok tőlem tájékoztatást, illetve sikerül ezentúl tapasztalatot cserélnünk és kölcsönosen segítenünk egymásnak.

Üdvözlettel,
Csilla - XM képviselő
XM képviselő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-04, 14:06   #2 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Kedves Mindenki!

Most, hogy már megtört a jég és túl vagyok az első bejegyzésemen, eljött az ideje annak, hogy jobban megismerjük egymást. Engedjétek meg, hogy néhány mondatban bemutassam Nektek az XM-et.

Az XM egy következő generációs nemzetközi brókercég. Az XM.COM a Trading Point Holdings Ltd kereskedelmi neve, amely kizárólagos tulajdonosa a Trading Point of Financial Instruments Ltd-nek (székhelye Limassol, Ciprus), a Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd-nek (székhelye Sydney, Ausztrália), és a Trading Point NZ Ltd-nek (székhelye Middleton Christchurch, Új-Zéland).
Az XM az EU-s Pénzügyi Eszközök Piacaira Vonatkozó Irányelv (MiFID) előírásai szerint tevékenykedik, így elmondható, hogy az Európai Unió által 100%-osan szabályozott cég vagyunk. Határokon átnyúló engedéllyel, jogszerűen vagyunk jelen az összes uniós tagállamban. Nem véletlenül írom, hogy „következő generációs”, hiszen többek között nap mint nap azért dolgozunk, hogy fejlesszük a mindennapi tevékenységünket.Hogyan? Ügyfeleink és partnereink visszajelzéseinek és igényeinek figyelembe vételével.

Kereskedőinket a befektetett tőke mértékétől függetlenül egyformán kiemelten kezeljük, s számos kedvező feltételt biztosítunk: különböző számlatípusokat kínálunk, alacsony spread-eket és akár 888:1-ig terjedő rugalmas tőkeáttételt.
Ügyfeleink több mint 100 pénzügyi instrumentummal kereskedhetnek a globális pénzügyi piacokon, beleértve a devizával, a tőkeáttételes részvényekkel, nemesfémekkel és energiahordozókkal történő kereskedést.
Döntő fontosságúnak tartjuk a valós idejű végrehajtását: a megbízások 99.35 %-ának 1 másodperc alatti végrehajtását tekintve élenjár a cégünk. 2009-ben kezdtük a működésünket, és azóta soha, egyetlen megbízást sem utasítottunk vissza. Kulcsfontosságú számunkra a szakmai minőség, és ezt elsősorban nemzetközi hírnevünk és ügyfeleink elégedettsége tükrözi.

Órákig tudnék még beszélni Nektek az XM-ről és olyan információkkal szolgálni, melyeket jó néhányan már bizonyára alaposan megismertetek. Ennek ellenére, ne feledjétek, hogy itt vagyok, állok a rendelkezésetekre, és örömmel válaszolok a kérdéseitekre.

Üdvözlettel:
Csilla - XM képviselő
Hirdetések
Régi 2014-06-04, 14:23   #3 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Üdvözlünk, kedves Csilla!

Mindig öröm ha egy neves brókercég hivatalos képviselője teszi itt tiszteletét, különösen ha Hölgy az illető

A pénteki piaczárással és vasárnapi piacnyitással kapcsolatban lenne egy kérdésem: ha jól tudom 10 perccel eltér a 23.00 magyar időtől, azaz a chart fut viszont megbízást nem fogad a rendszeretek.
Viszont amikor egy korábban elhelyezett sl vagy tp szintet ér el az árfolyam ebben az időintervallumban az teljesül?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-04, 15:16   #4 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Kedves Gyula!

Köszönöm a kedves fogadtatást. :-)

A korábban elhelyezett stop loss vagy take profit szintek akkor lesznek felülvizsgálva (illetve végrehajtva), amikor a piac megnyit, azaz magyar idő szerint hétfőnként 23:05 után.
A 10 valamint az 5 perces időszakban, amikor a piac nálunk zárva van nem teljesülnek sem a megbízások, sem az sl illetve tp szintek.

További kérdések esetén keressen bizalommal.

Szép napot,

Csilla – XM képviselő
Régi 2014-06-05, 08:35   #5 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
XM képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Gyula!

Köszönöm a kedves fogadtatást. :-)

A korábban elhelyezett stop loss vagy take profit szintek akkor lesznek felülvizsgálva (illetve végrehajtva), amikor a piac megnyit, azaz magyar idő szerint hétfőnként 23:05 után.
A 10 valamint az 5 perces időszakban, amikor a piac nálunk zárva van nem teljesülnek sem a megbízások, sem az sl illetve tp szintek.

További kérdések esetén keressen bizalommal.

Szép napot,

Csilla – XM képviselő
5 perc delay nyitáskor=market maker (a hétfő az meg gondolom vasárnap akart lenni)
Régi 2014-06-05, 08:58   #6 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Sziasztok!

Valóban, köszönöm az észrevételt. Magyar idő szerint vasárnap nyit a piac, a hétfő a szerver időre vontkozott.

Üdvözlettel,
Csilla - XM képviselő
Régi 2014-06-05, 09:43   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 110
sorosgyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
5 perc delay nyitáskor=market maker (a hétfő az meg gondolom vasárnap akart lenni)
Idézet:
Sziasztok!

Valóban, köszönöm az észrevételt. Magyar idő szerint vasárnap nyit a piac, a hétfő a szerver időre vontkozott.

Üdvözlettel,
Csilla - XM képviselő

hát a marketmaker-ség evidens, főleg h nem is lett cáfolva a felvetésed kockasseggu
sorosgyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 10:11   #8 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
sorosgyuri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
hát a marketmaker-ség evidens, főleg h nem is lett cáfolva a felvetésed kockasseggu
nekem tetszik ez a diplomatikusan IRONfx-s stílusú elhallgatásos válasz!
Hajrá Csilla, ne add fel! Attól hogy kekeckedünk néha, még szoktunk számlát nyitni ott is ahol nem kellene.
Régi 2014-06-05, 11:35   #9 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 49
Chris a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...még szoktunk számlát nyitni ott is ahol nem kellene.
Muhaha) hatalmas
Chris nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 12:28   #10 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Kedves Mindenki!

Az elhangzott felvetést nem kérdésként kezeltem, de örömmel válaszolok rá.

Bár online árjegyző (market maker) cégnek mondhatjuk magunkat, mert dealing desk-en keresztül telefonos kereskedés is lebonyolítható, STP-modellel dolgozunk, ami a megbízások azonnali lebonyolítását, azaz a megbízások 99.35 %-ának 1 másodperc alatti végrehajtását jelenti. Cégünknél ugyanakkor nincs újrajegyzés és nincs megbízás visszautasítás.

Az XM célja az ügyfelek számára legkedvezőbb árak és testreszabott, rugalmas kereskedési feltételek biztosítása, az azonnali végrehajtás és a legelőnyösebb trédek lebonyolítása. Minél több pénzt keresnek ügyfeleink, annál többet kereskedhetnek – és minél többet kereskednek, annál több pénzt keres a cégünk ezek jobb áron történő fedezésével. Az ügyfelek pozícióinak fedezésével megszüntetjük a kockázatot, és nem származik előnyünk ügyfeleink veszteségeiből. A sikeres kereskedést többek között FOREX oktatással, technikai elemzéssel és sok egyéb hasznos szolgáltatással támogatjuk.

Üdvözlettel,
Csilla - XM képviselő
Régi 2014-06-05, 17:07   #11 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Nyugdíjas Mérnök a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A saját oldalukon van leírva:
(http://www.xm.com/assets/pdf/docs/XM...nstruments.pdf)

“Transactions in derivative Financial Instruments provided by the Company are not undertaken on a
recognized exchange, rather they are undertaken through the Company’s Trading Platform and,
accordingly, they may expose the Client to greater risks than regulated exchange transactions. The
terms and conditions and trading rules are established solely by the counterparty which in this case is
the Company.”

Arról van szó, hogy az ügyletek nem elismert tőzsdén vagy más EU felügyelet által szabályozott helyen lesznek teljesítve. A szabályokat kizárólag a XM határozza meg: szabad a pálya a kopasztásra. A MIFID meg a felügyeleti szabályozás duma meg csak a brókerre vonatkozik és nem arra, hogy mit csinál az XM a nyomorék forexes megbízásaival. Az ügyletek 99.35 % – a 1 másodperc alatt teljesül? Erre nem büszkének kellene lenni, hanem egy sötét szobában szégyenkezve sunyítani…..
Semmi újdonság, 1 szóra sem volt érdemes.
Nyugdíjas Mérnök nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 17:25   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nyugdíjas Mérnök eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A szabályokat kizárólag a XM határozza meg: szabad a pálya a kopasztásra. A MIFID meg a felügyeleti szabályozás duma meg csak a brókerre vonatkozik és nem arra, hogy mit csinál az XM a nyomorék forexes megbízásaival. Az ügyletek 99.35 % – a 1 másodperc alatt teljesül? Erre nem büszkének kellene lenni, hanem egy sötét szobában szégyenkezve sunyítani…..
Semmi újdonság, 1 szóra sem volt érdemes.

Ha bemész egy kaszinóba, jobban jársz ha a cég szabályait fogadod el és úgy nyersz, mintsem hogy kritikáddal mentegetőzöl ha veszteség ér...
Hihetetlen hogy nem képesek néhányan megérteni hogy ez egy ilyen játszótér!
Akinél kereskedsz, annak a szabályait kell elfogadni.
Ha ez nem megy, ne kereskedj ott!
Ha minden céggel baja van valakinek, akkor a forex az nem az ő asztala.

Akinek b...sza a csőrét a DD meg a MM, az szedje a sátorfát, kaparja össze a kis pénzecskéjét és ott a határidős piac!
Csak aztán nem kell nyafogni hogy miért nincs 0.01 lot...?

Ha meg valaki MT4-en akar érvényesülni, akkor értse meg a rendszert és használja ki úgy hogy az megérje neki!
Aki meg abban a világban él hogy őt a bróker "kopasztja"....hát annak nagyon el kell gondolkodni még néhány dolgon a kereskedéssel kapcsolatban.

És ezt az egészet most nem az XM.com-ra írtam, hanem általában, minden ilyen jellegű cégre és problémára.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 17:43   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Tomy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Akinek b...sza a csőrét a DD meg a MM, az szedje a sátorfát, kaparja össze a kis pénzecskéjét és ott a határidős piac!
Határidős piacra melyik platformot/brokert vagy bármit javasolsz?
(szeretem a minél nagyobb híreket minél kisebb stoppal nyomkodni)
Régi 2014-06-05, 17:59   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Én nem ajánlok senkinek, semmit, pláne nem brókert!

Platform:
Ninja. Talán a legegyszerűbb és elég komoly is a legtöbb itteni kereskedőnek.
Bár nyilván lesz aki élből megmondja hogy szar, mert ugye pénzért kell megvenni...

Ezekből válogass:

http://www.marketconsensus.com/news/...eviews-ranking
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 21:18   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ha bemész egy kaszinóba, jobban jársz ha a cég szabályait fogadod el és úgy nyersz, mintsem hogy kritikáddal mentegetőzöl ha veszteség ér...

Ha meg valaki MT4-en akar érvényesülni, akkor értse meg a rendszert és használja ki úgy hogy az megérje neki!
Aki meg abban a világban él hogy őt a bróker "kopasztja"....hát annak nagyon el kell gondolkodni még néhány dolgon a kereskedéssel kapcsolatban.

És ezt az egészet most nem az XM.com-ra írtam, hanem általában, minden ilyen jellegű cégre és problémára.
Nemrég ezek szerint adtam neked pontot, ezért most nem tudok ezért a hsz-edért, pedig járna!
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 21:20   #16 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Tomynak igaza van teljesen. A baj csak azzal van, hogy a kezdoknek nem all rendelkezesukre annyi informacio, ahonnan eldonthetnek, hol kezdjek. Itt azt ertem, hogyha lenne valaki, akinek erdekeben allna, hogy tajekozott legyen a nep, sok felesleges penzkidobastol meg lehetne sporolni az embereket.
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-05, 21:29   #17 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tomynak igaza van teljesen. A baj csak azzal van, hogy a kezdoknek nem all rendelkezesukre annyi informacio, ahonnan eldonthetnek, hol kezdjek. Itt azt ertem, hogyha lenne valaki, akinek erdekeben allna, hogy tajekozott legyen a nep, sok felesleges penzkidobastol meg lehetne sporolni az embereket.
Ugyanez igaz az élet legtöbb területére
Régi 2014-06-05, 21:37   #18 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Az igaz, hogy forditva is igaz ez: a legtobb embernek nem valo a forex, pedig rnedelkezik kello informacioval, szoval nehez az egyensulyt megtalalni. Egy a lenyeg, szabalyokat el kell fogadni, en is addig hoborogtem ezen, amig buktam, utana hirtelen elkussoltam
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 07:39   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 141
szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.szeki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Traders Night eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Emlékeztek még a Worldspread nevő cégre? Az első éles számlámat náluk akartam nyitni. Annyira futtatták itthon egy neves gazdasági portálon, fsa felügyelet meg minden, gondoltam csak nem lehet rossz, azok a fiúk biztos értenek hozzá.
Gondoltam előbb kipróbálok egy forex brókert, nem sokkal később csődbe ment a worldspread.
Ezzel azért mákom volt, nem lett volna szép emlék rögtön az első számlát elbukni, úgy hogy hozzá sem nyúltam.

Én azt mondom, hogy ez bármior bármely céggel előfordulhat, mindenkinek magának kell tudni, hogy kire bízza a pénzét.
szeki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 07:48   #20 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
PeteForex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nekem az XM-nél van számlám és semmi bajom nincs velük. Sőt! Csak két cégről tudok akik normális bónuszt adnak. Az egyik az XM. Mit is értek azalatt, hogy normális bónusz. Olyan bónuszt adnak amit 100% felhasználhatok, tehát teljesen elveszthető. Rengeteg cég olyan bónuszt ad amit csak részben vagy egyáltalán nem lehet felhasználni. És azért ez MM szempontból nem mindegy
Teljesen egyetértek Tomyval.
Kíváncsi lennék melyik brókercég visz ki az éles piacra 250x,500x tőkeáttétellel. Szerintem semelyik. De javítsatok ki ha tévedek.
Régi 2014-06-06, 08:19   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ezen a fórumon van már egy XM -es topic xemarkets néven.

Ott írtam ezt:
"Bizonyára tudjátok hogy az XM bónusznak csak akkor van szerepe ha a számlán a tréder már elbukta a saját tőkéjét. Utána kezdi csak égetni a bónuszt.
Emiatt a legmegfelelőbb kockázatkezelési szisztéma az allin ennél a brókernél.
A brókercég viszont bónuszmegvonással bünteti az allint alkalmazó trédereket."

Nagyon szuper lenne az XM bónusz ha nem élne vele rendszeresen vissza a broker és venné el mostanában egyre gyakrabban, aranyos email -t mellékelve hozzá amiben csalónak minősítik a felhasználót és közlik hogy további információt nem hajlandók adni az üggyel kapcsolatban.

Kedves Csilla, esetleg erre kaphatunk megnyugtató választ?
Ugyanis az a tudat hogy az XM bárkit bármikor csalónak bélyegezhet és elveheti a bónuszt nem túl megnyugtató.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 08:49   #22 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 196
Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.Berci már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

St Lui-val ellentétben én tudtam adni egy pontot ezért a hsz-ért!
Berci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 08:55   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

XM market maker bróker, igen. MT4-en lehet kereskedni, igen.
És nem a piac szabályozott, ahol kereskedsz, hanem a cég, méghozzá egész jól.

Tetszik az azonnali teljesülés, requote nélkül. A HUF számla, meg az, hogy HUF és más számla között belső átutalás lehetséges, és persze bankártya is van.
A bónusz rendszer is jó, de azzal valóban gond van, amit Shortosgyula is jelez, hogy könnyen úgy ítélhetik, hogy hedge-elve akarja az ember lenyúlni, ezért visszavonják - holott nem feltétlenül erről van szó. Jó lenne egy másik rendszert kidolgozni erre, hogy egyértelmű legyen a helyzet.
D leginkább csak a Micro számlát ne szüntessétek meg!!

Ügyfélszolgálat nagyon jó!!! Az meg még jobb, hogy fórumokon főleg, az FPA-n nyilvánosan válaszolnak mindenre, és most már itt is, és gratulálok Csilla, hogy a köpködések ellenére udvariasan, kulturáltan, cinizmus nélkük reagálsz, állod a sarat! Reméljük, így is marad!

Ha valakinek ez nem tetszik, az ne bunkó legyen, hanem menjen az LMAX-hoz vagy ULTRAakármihez, mert csak náluk lehet kizárólag magunkat okolni a veszteségekért. - És minden más kritikát ctrl C + ctrl V-vel rakjon át az összes többi bróker topikjába is.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 09:07   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 11
Nyugdíjas Mérnök a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Tomy azzal egyetértek, hogy ha nem tudja valaki elfogadni azt, hogy egy olyan játszótéren játsszon ahol a végrehajtás nem szabályozott akkor ne kereskedjen ott.
Én éppen ezért már rég szedtem is a sátorfámat és olyan játszótérre mentem ahol a törvény által vannak a szabályok meghatározva és amik betartását a pénzügyi felügyelet ellenőrzi. A brókerem feladata pedig az, hogy az én megbízásaimat kiközvetítse a felügyelet által szabályozott játszótérre és nem az, hogy az Ő játszóterén tartassa be velem az Ő szabályait. Nem nyafogok mert most is tudok kereskedni 0.01 lot – al. Amit meg mondtál, hogy nagyon el kell gondolkodni, a kereskedéssel kapcsolatban szintén egyetértek és már régebben meg is tettem. Akkor kezdtem komolyan elgondolkodni amikor tüskéket kezdtek rajzolgatni és még a holdon lévő stopjaimat is kiszedték stb... , meg fél másodpercekkel várakoztattak, mialatt az árak elmentek Kukutyinba.. (persze nélkülem). Na de az a múlt és most már végre ki tudom használni az MT4 – et úgy, hogy az megérje nekem. Azért meg elnézést ha félreérthető voltam, ugyanis nekem semmi bajom a brókercégekkel és az XM-hez is szívesen megyek, ha a megbízásaimat felügyelet által szabályozott piacra viszi ki. Az oldalukon talált dokumentumokból nem ez derült ki. Mielőtt veszek egy fűnyírót a kertemhez, precízen elolvasom a műszaki leírásokat és ugyanezt teszem a devizázással kapcsolatban is...
(Megvizsgáltam a brókeres linket amit linkeltél. Nagyon jó és ki is tudnám bontani, hogy a forex-el kapcsolatos kisbetűs (vagy alul található) szövegek a brókercégek oldalán mit is takarnak, de már félek bármit is leírni...)
Nyugdíjas Mérnök nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 13:43   #25 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Sziasztok!

Folyamatosan kapom az XM kereskedési feltételeivel kapcsolatos kérdéseket. Amit mindig kihangsúlyozok, az a valós idejű piaci végrehajtás, újrajegyzés és megbízások visszautasítása nélkül, hiszen mindannyian tudjuk, hogy a végrehatjás a legfontosabb dolog. Továbbá, az XM megalapulása óta, több mint 10 millió újrajegyzés nélküli kereskedés zajlott le nálunk.

A brókerek közül sokan ígérnek nagy dolgokat, de mi tudjuk, hogy a szavak helyett a tettek beszélnek. Éppen ezért, lehetőséget kínálunk Nektek, hogy kipróbáljátok a mi végrehajtásunkat, s mindezt teljesen ingyen. 50 Eurót adunk, hogy ezúttal ne csupán demó (vagyis virtuális) környezetben, hanem valós számlával kereskedjetek. Nincs szükség tőke befizetésre, és amint sikerül megduplázni a pénzt, igényelhető a tőke kifizetés.

Ez most egy rövidtávú ajánlat, ami mindössze egy hétig fut, úgyhogy aki szeretné kihasználni ezt a nagyszerű lehetőséget, most tegye meg és regisztráljon a következő, egyedi linken, ami kimondottan Nektek, fórumozóknak szól: http://www.xm.com/gw.php?gid=3269

Arra figyeljetek, hogy mindeképp az általam megadott linken regisztráljatok, mivel a bónusz csak ebben az esetben kerül a számlátokra.

Eredményes kereskedést kívánok, akinek bármilyen kérdése van, keressen bizalommal!

Szép napot,

Csilla – XM képviselő
Régi 2014-06-06, 14:32   #26 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszi a lehetőséget a nép nevében.
Egy micro számlára elég is az 50 EUR. Ha valaki kíváncsi ennek a számlatípusnak a spreadjeire, az a csatolmányban megnézhet 5 fő devizapárt. NFP előtt és után 3-3 percet tartalmaz a napló file.
Csatolt fájl-ok
Fájl típus: zip Spread xm micro.zip (15,7 KB, 210 olvasás)
Régi 2014-06-06, 14:50   #27 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Valami zavart éreztem az időben. A bejegyzésednél 14.32 volt kiírva, de mire beírtam, Harzol átállította a roomingot
A csúcsidős spreadek egész jók. Egy próbát megér.
Régi 2014-06-06, 15:06   #28 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ez most egy rövidtávú ajánlat, ami mindössze egy hétig fut..
Ügyes promo.

De miért ne? Regisztráltam, letöltöttem, látom a 70usd-nyi hitelt, mint saját tőkét, de kereskedni nem tudok.

Egyébként mire értendő az 1 hét?
1 hétig lehet regisztrálni? 1 hétig él a hitel? 1 hét alatt kell duplázni, hogy kivehessem a tőkét?

Kösz a választ.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-06, 15:20   #29 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ügyes promo.

De miért ne? Regisztráltam, letöltöttem, látom a 70usd-nyi hitelt, mint saját tőkét, de kereskedni nem tudok.

Egyébként mire értendő az 1 hét?
1 hétig lehet regisztrálni? 1 hétig él a hitel? 1 hét alatt kell duplázni, hogy kivehessem a tőkét?

Kösz a választ.
Szerintem próbáld meg elküldeni legalább az anyakönyvi kivonatot/buszbérletet hogy jóváhagyjanak
Régi 2014-06-06, 15:41   #30 (permalink)
Szenior tag

XM képviselő logója

Alapbeállítás

Sziasztok!

A megadott link 1 hétig érvényes és eddig tudtok vele regisztrálni, ebben az esetben jár a már korábban említett 50 Euró, aminek felhasználására nincs utána időkorlát.

A kereskedéshez először is érvényesítenetek kell a számlátokat, amit max 24 órán belül feldolgozunk. A buszbérlet nem rossz ötlet, de ha mellékeltek még egy személyit vagy útlevelet, esetleg egy jogsit valamint egy közüzemi számlát, mindenki jobban jár

Üdvözlettel,

Csilla - XM képviselő
Régi 2014-06-06, 16:24   #31 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kedves Csilla!

Miután ezt az üzenetet kapom kiutalási kérelem után:

Hogyan lehetséges hogy visszakerül mégis az összeg a számlámra és törlitek róla az általatok kifogásolt nyerő trédet?

Market maker vagytok, nem a trédereket kell hibáztatni ha a bénaságotokat kihasználják...
Csatolt kicsinyítések
xm-com-xmpontcom.jpg   xm-com-xmpontcom2.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-07, 01:59   #32 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
Hírnév szint: 8
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Éppen ezért, lehetőséget kínálunk Nektek, hogy kipróbáljátok a mi végrehajtásunkat, s mindezt teljesen ingyen
szia Csilla

Már nyitnám is a számlát, de van pár kérdésem.
1. a bónuszhoz élesíteni kell 1 héten belül a számlát, vagy elég, ha elindítom a regisztrálási folyamatot? (nem biztos, hogy tudok keríteni bankszámlakivonatot, közműszámlát 1 héten belül. Csak lakcímkártyát)
2. micro számlán ugyanazok a termékek kereskedhetőek, mint standard számlán? (micron látok *micro elnevezésű instrumentumokat, de ha belépek a demo számlára, ott már nincsenek)
3. micro és standard számlák között van különbség a swap mértékében?

4. később át lehet váltani a számlát microról standardre és vissza?
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-07, 03:23   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

még egy kérdés:
50 eur-ból lesz 100 eur, akkor a 100 eur-ra lehet kifizetést kérni, vagy csak az 50 eur többletre?
Régi 2014-06-07, 08:01   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezt a bónust már regisztrált tag is igénybe veheti?
Régi 2014-06-07, 10:14   #35 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezt a bónust már regisztrált tag is igénybe veheti?
Igen, én már igénybe is vettem Csak nyitni kell a linkről egy új számlát, és rajta is lesz a zsé (50EUR vagy 70USD vagy 15 000HUF). Sőt, érvényesíttetni sem kellett az új számlát, érvényesítve kaptam, ez a korábban már számlát nyitottak előnye lehet. Mondjuk még nem próbáltam ordert beadni, de ránézésre jónak tűnik.
Ráadásul ha valaki még nem vette igénybe a 100%-os bónuszt, akkor az sem veszik el, ha kihasználja ezt a promót. Szóval nyomjad Berci
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-07, 10:36   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen, én már igénybe is vettem Csak nyitni kell a linkről egy új számlát, és rajta is lesz a zsé (50EUR vagy 70USD vagy 15 000HUF). Sőt, érvényesíttetni sem kellett az új számlát, érvényesítve kaptam, ez a korábban már számlát nyitottak előnye lehet. Mondjuk még nem próbáltam ordert beadni, de ránézésre jónak tűnik.
Ráadásul ha valaki még nem vette igénybe a 100%-os bónuszt, akkor az sem veszik el, ha kihasználja ezt a promót. Szóval nyomjad Berci
Köszi. Megnyitottam...aztán,ha nem lehet,akkor hétfőn úgyis visszaveszik!
Régi 2014-06-07, 10:42   #37 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 876
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés MSN-en keresztül orkati részére Üzenetküldés Skype™-on keresztül orkati részére
Alapbeállítás

Idézet:
Berci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Köszi. Megnyitottam...aztán,ha nem lehet,akkor hétfőn úgyis visszaveszik!
XM Csilla azt mondta lehet, úgyhogy szerintem megmarad
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-07, 19:12   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

azt mondjuk nem tisztáztuk, hogy a kifizetésnek milyen feltételei vannak?
"és amint sikerül megduplázni a pénzt, igényelhető a tőke kifizetés"

Csilla
ha egyetlen trade-del duplázom meg az is elég, vagy x USD értékben jutalékot kell termelnem a kifizetés előtt?
Van valami részletes és hivatalos kiírás a feltételekről?

és továbbra is él a kérdésem, hogy csak a profitra lehet kifizetést kérni, vagy az "ajándék" 50 EUR-ra is?
Régi 2014-06-07, 20:22   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Érdekes, hogy van lehetőség 50eur ingyenpénzzel tesztelni a számlát élesben, de a lényeg lassan az lesz hogy lehet kivenni azt a kemény 15000Ft-ot
Régi 2014-06-07, 21:02   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

több okból is érdekel, nem kell ironizálni, az nem visz előre
Régi 2014-06-08, 12:15   #41 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nincsenek rejtett feltételek...
Csatolt kicsinyítések
xm-com-hazudnak.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2014-06-08, 12:18   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Gyula, az 50 eur kivételének feltételiről van szó, nem a bónusz
Régi 2014-06-09, 11:03   #43 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem egyértelmű, hogy bónuszt sosem lehet kivenni, hanem mindig csak a rajta keletkezett/belőle termelt nyereséget.
Más formában már volt erről szó, nem is egyszer.
Régi 2014-06-09, 11:19   #44 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem egyértelmű, hogy bónuszt sosem lehet kivenni, hanem mindig csak a rajta keletkezett/belőle termelt nyereséget.
Más formában már volt erről szó, nem is egyszer.
Cége válogatja, van ahol a NoDeposit bónusz is kivehető bizonyos forgalom elérése után, nem csak a nyereség.
Régi 2014-06-09, 12:17   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zooli Trading Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Cége válogatja, van ahol a NoDeposit bónusz is kivehető bizonyos forgalom elérése után, nem csak a nyereség.
Na jó, de mi most az XM topikban vagyunk,nem?
Régi 2014-06-09, 17:48   #46 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
neverwin a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs down XM az igazi csaló marketmaker!

Üdvözlök mindenkit!

Egy negatív tapasztalatomat szeretném veletek megosztani az XM-el kapcsolatban. Az eset egy hétfői napon történt amikor is USA zárva volt, a likviditás emiatt kisebb volt a piacokon, emiatt fordulhatott elő egy óriási spike a goldban. Ezt meglátva be is nyitottam egy nagyobb tradet amit a rendszer be is fogadott, a trade megnyílt margint levéve. Ázsiai session nyitásakor a tradem már $28.000 profitban volt így le is zártam a tradet. A spike nem csak az XM-nél volt hanem az összes többi brókernél is. Ennek megfelelően a stopokat is kiszedték. Még az éjjel indítottam egy kifizetést, majd délelőtt érkezett az email hogy az egész profitot elvették és eltűnt a számlámról a pénz. Egyből hívtam a számlamanagerem illetve írtam nekik. Közölték hogy a piac már zárva volt, illetve a hiba nem náluk volt így a Terms and Conditions xyz pontja alapján az egész profitot bevonják és ez a végleges döntés. Ami rendkívűl érdekes, hogy ebben az időpontban még több másik brókernél is ment a gold kereskedés. 1 hét vitatkozás,levelezgetés után jóváírtak a számlámon $5000 creditet, (NEM CASHT!!!), tehát ezt nem lehet kivenni csak kereskedni vele. Na akkor kérdezem én, mégis csak náluk volt a hiba ha kompenzálni probáltak?
Miután ezt megkérdeztem tőlük jött a válasz hogy a bónusz a lojalitásom miatt kaptam és semmi közze a tradehez! Na igen.... persze
A tradet egyébként kézzel nyitottam manuálisan, soha semmiféle EA vagy bármilyen robotot nem használtam!

A management döntése végleges, a profitom elvették nem fogom visszakapni.

Ezúttal is szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy az XM egy csaló tolvaj cég. Igazi marketmaker aki a pénzedre pályázik és ha lehetősége van rá az első adandó alkalommal megszerzi azt bármi áron. Így kereskedjetek náluk.
Jelenleg a felügyeleti szervek válaszára várok, sajnos ez egy hosszabb procedúra.

Képet csatoltam a hozzászoláshoz, illetve következik az email amit küldtek a profit kitörlésével kapcsolatban.

ui.: Szeretném megkérdezni a kedves XM csapatot, ha valóban kiviszik a tradeket a piacra, akkor hogy fordulhat elő hogy az XM által állított "BEZÁRT" piacon létrejön a trade?

Dear Mr. xxxxxxxx

Following a thorough investigation of your trading account(s) by our Compliance Department, we hereby would like to inform you that, based on a detailed review of the trading activity in your account(s), we have concluded that certain transactions carried out in your account(s) on 26.05.2014 were executed at prices which do not reflect the real market rates at the time.

Pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, to which you agreed when you opened your account(s) with our Company, we are, therefore, entitled, under these circumstances, to revoke the transactions initiated in your account(s), insofar as they were executed at off-market prices and make the necessary and corresponding corrections and adjustments in your account(s) at our Company’s sole discretion. Accordingly, you will not be compensated for the profit of USD 28,368 resulting from the transactions in your account(s) that we have determined as resulting from the above-mentioned pricing error, since the transactions in your account(s) that gave rise to such profits are revoked/cancelled and any profits initially shown in your account(s) as a result of such transactions can, therefore, not be considered as legitimately made on your behalf.

Accordingly in line with the foregoing, we hereby regret to have to inform you that, pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, transaction(s) no. XXXXXXXX and XXXXXXXX initiated in your account(s) with our Company on 26.05.2014, which relied on price latency arbitrage opportunities are definitely revoked/cancelled.

This letter is official. It speaks for itself that it is sent to you without prejudice to any rights and/or remedies our Company may have in relation to this matter, now or in the future.

Sincerely,
XM Team

neverwin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-09, 17:59   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
neverwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözlök mindenkit!

Egy negatív tapasztalatomat szeretném veletek megosztani az XM-el kapcsolatban. Az eset egy hétfői napon történt amikor is USA zárva volt, a likviditás emiatt kisebb volt a piacokon, emiatt fordulhatott elő egy óriási spike a goldban. Ezt meglátva be is nyitottam egy nagyobb tradet amit a rendszer be is fogadott, a trade megnyílt margint levéve. Ázsiai session nyitásakor a tradem már $28.000 profitban volt. A spike nem csak az XM-nél volt hanem az összes többi brókernél is. Ennek megfelelően a stopokat is kiszedték. Még az éjjel indítottam egy kifizetést, majd délelőtt érkezett az email hogy az egész profitot elvették és eltűnt a számlámról a pénz. Egyből hívtam a számlamanagerem illetve írtam nekik. Közölték hogy a piac már zárva volt, illetve a hiba nem náluk volt így a Terms and Conditions xyz pontja alapján az egész profitot bevonják és ez a végleges döntés. Ami rendkívűl érdekes, hogy ebben az időpontban még több másik brókernél is ment a gold kereskedés. 1 hét vitatkozás,levelezgetés után jóváírtak a számlámon $5000 creditet, (NEM CASHT!!!), tehát ezt nem lehet kivenni csak kereskedni vele. Na akkor kérdezem én, mégis csak náluk volt a hiba ha kompenzálni probáltak?
Miután ezt megkérdeztem tőlük jött a válasz hogy a bónusz a lojalitásom miatt kaptam és semmi közze a tradehez! Na igen.... persze

A management döntése végleges, a profitom elvették nem fogom visszakapni.

Ezúttal is szeretnék figyelmeztetni mindenkit, hogy az XM egy csaló tolvaj cég. Igazi marketmaker aki a pénzedre pályázik és ha lehetősége van rá az első adandó alkalommal megszerzi azt bármi áron. Így kereskedjetek náluk.
Jelenleg a felügyeleti szervek válaszára várok, sajnos ez egy hosszabb procedúra.

Képet csatoltam a hozzászoláshoz, illetve következik az email amit küldtek a profit kitörlésével kapcsolatban.

ui.: Szeretném megkérdezni a kedves XM csapatot, ha valóban kiviszik a tradeket a piacra, akkor hogy fordulhat elő hogy az XM által állított "BEZÁRT" piacon létrejön a trade?

Dear Mr. xxxxx

Following a thorough investigation of your trading account(s) by our Compliance Department, we hereby would like to inform you that, based on a detailed review of the trading activity in your account(s), we have concluded that certain transactions carried out in your account(s) on 26.05.2014 were executed at prices which do not reflect the real market rates at the time.

Pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, to which you agreed when you opened your account(s) with our Company, we are, therefore, entitled, under these circumstances, to revoke the transactions initiated in your account(s), insofar as they were executed at off-market prices and make the necessary and corresponding corrections and adjustments in your account(s) at our Company’s sole discretion. Accordingly, you will not be compensated for the profit of USD 28,368 resulting from the transactions in your account(s) that we have determined as resulting from the above-mentioned pricing error, since the transactions in your account(s) that gave rise to such profits are revoked/cancelled and any profits initially shown in your account(s) as a result of such transactions can, therefore, not be considered as legitimately made on your behalf.

Accordingly in line with the foregoing, we hereby regret to have to inform you that, pursuant to Clauses 53.2 and 53.3 of the Company’s Terms and Conditions, transaction(s) no. XXXXXXXX and XXXXXXXX initiated in your account(s) with our Company on 26.05.2014, which relied on price latency arbitrage opportunities are definitely revoked/cancelled.

This letter is official. It speaks for itself that it is sent to you without prejudice to any rights and/or remedies our Company may have in relation to this matter, now or in the future.

Sincerely,
XM Team

1.) Ki, mikor mondta, hogy az XM nem market maker cég? - Azok. Ezt tudomásul kell venni.

2.) Azért pont jó lenne azt is megosztanod, hogy a Terms and conditions "xy pontja" pontosan melyik is, és a te esetedre ők ezt hogyan is vonatkoztatják, mert itt lenne a lényeg.

Sajnos, minden cégbek vannak terms and conditions-aik, illetve ez nem is baj, de azokban millió olyan megfoglmazás és pont van, hogy azt csak a cég tudja a maga javára fordítani.
Ezzel szerintem nincs mit tenni - utólag. Azonban ha előre elolvasnánk, és valóban belegondolnánk, hogy mit is kellene elfogadnunk, akkor most nem lenne gond.

Na, de kíváncsi vagyok, a hivatalos válasz erre mi lesz, és mit reagál nyilvános fórumon a képviselő.
Régi 2014-06-09, 18:04   #48 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
neverwin a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Bemásoltam a levelet amit küldtek, ott pontosan írja melyik pontokra hivatkoztak a terms and conditions-bol. Ja amit kihagytam még. Azt mondták hogy nem szabadott volna a tradet benyitnom mert a piac már zárva volt és ezt nekem kelett volna tudnom, ezért nem az ő hibájuk. Nekem eléggé úgy tünt, hogy a piac nyitva van :-) De ha ZÁRVA is lenne akkor hogy tudok benyitni egy tradet?!?! Miért szedi le a marginomat és nyitja meg?
neverwin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-06-09, 18:24   #49 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
neverwin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bemásoltam a levelet amit küldtek, ott pontosan írja melyik pontokra hivatkoztak a terms and conditions-bol. Ja amit kihagytam még. Azt mondták hogy nem szabadott volna a tradet benyitnom mert a piac már zárva volt és ezt nekem kelett volna tudnom, ezért nem az ő hibájuk. Nekem eléggé úgy tünt, hogy a piac nyitva van :-) De ha ZÁRVA is lenne akkor hogy tudok benyitni egy tradet?!?! Miért szedi le a marginomat és nyitja meg?
Ne hagyd magad. Valami vagy nyitva van és akkor lehet trédelni, vagy zárva és akkor jön a market closed.
De mondok egy másik lehetőséget:
meg kellene keresned az igazi károsultakat. Tudom te is az vagy, de most olyanokra gondolok, akiket kiszedtek jó nagy minusszal (vagy inkább margin call-al).
Keresd őket nemzetközi fórumokon.
Ha találsz akár egyet is, nyert ügyed van!!

//aztán lehet ide papának 20%-ot leutalni a tipp/sikerdíjért
Régi 2014-06-09, 18:32   #50 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Moncsicsi, hazudnak mint a vízfolyás.
Még olyan piti dolgokban is mint egy késve kiutalt skrill összeg.
Ezt figyeljétek:

Többszöri cseszegetésre, miért nem utalták el a pénzem ezt a levelet küldték:
"Dear Valued Client,

We can confirm receipt of your withdrawal request, however, we are unable to process your payment at the moment upon receipt of a notification from Moneybookers for the verification of your Moneybookers account.

Please be patient and we will contact you shortly.

Please do not hesitate to contact us for any further information.

Regards, "

Azonnal megkérdeztem a skrillt, igaz -e amit az XM állít (VIP ügyfél vagyok náluk).
Természetesen semmi alapja nem volt annak amivel az XM mosakodni próbált.

Egészen elképesztő hogy egy ilyen esetben mint egy csúszás, ahelyett hogy elnézést kérnének a késésért, mást okolnak.
Ha ilyen piti esetben ezt megteszik szerintetek nem tesznek meg bármit ha a pénzüket akarjuk elszedni?

Nekem szerencsém volt velük összességében, elég sok pénzt elhoztam -(elnyertem) tőlük.
Tudni kell hol a határ. Én befejeztem náluk a kereskedést.

Market maker a cég, úgy is kell kezelni. Sok pénzt nem szabad náluk tartani.
Az ügyfelek elbukott pénzére hajtanak, ha valaki nyerő azt nem szeretik.
XM szemináriumok ahol megtanítják trédelni az ügyfeleket ...
  Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 23:26 , a GMT +1 időzóna szerint.