Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2009-07-15, 14:24   #1 (permalink)
Tag

Hely: Jászberény
Összes hozzászólás: 70
Hírnév szint: 9
Stockwalker a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás EQUITAS vagy ERSTE ?

Itt írtam pár gondolatot a két brókercégről,össze is hasonlítottam őket,remélem segít majd a cikk hogy eldöntsd melyiknél akarsz majd számlát nyitni.
http://thestockwalker.blogspot.com/2...kes-egyeb.html
Stockwalker nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2009-07-16, 16:04   #2 (permalink)
Tag

Madi logója

Összes hozzászólás: 93
Hírnév szint: 9
Madi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

itt vannak az Equitas jutalékai:
http://download.equitas.hu/kondicios_lista_20080616.pdf

Szóljatok, ha tudtok olcsóbbat!!
Madi nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-04-02, 23:47   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
capa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tényleg csak ez számítana? Az ár? Ha elmész a boltba banánt venni, és kétfajta van: egy 250 Ft-ért, és egy 300-ért, melyiket választod? Te meg sem nézed az árut, és csak az ár számít? Nem lehet, hogy a 250 Ft-os banán ízetlen, vagy már kezd rohadni? Jobban jársz, ha 50 ft-tal olcsóbban veszed a banánt, és utána kidobod, mert ehetetlen?
Gondolkozz!!

Merthogy számos olyan oldal van ahol a 0,45 helyett 0,3-mal lehet kereskedni az Erste Banknál pl: http://tozsdekedvezmeny.hu/ vagy http://vilagtrend.hu/
capa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-03, 20:17   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
capa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tényleg csak ez számítana? Az ár? Ha elmész a boltba banánt venni, és kétfajta van: egy 250 Ft-ért, és egy 300-ért, melyiket választod? Te meg sem nézed az árut, és csak az ár számít? Nem lehet, hogy a 250 Ft-os banán ízetlen, vagy már kezd rohadni? Jobban jársz, ha 50 ft-tal olcsóbban veszed a banánt, és utána kidobod, mert ehetetlen?
Gondolkozz!!

Merthogy számos olyan oldal van ahol a 0,45 helyett 0,3-mal lehet kereskedni az Erste Banknál pl: http://tozsdekedvezmeny.hu/ vagy http://vilagtrend.hu/
Nem csak az ár számít, de ha valaki online akar a bét-en kereskedni, nincs sajnos olcsóbb stabilabb platform az equitas-nál. Csak több panaszt hallottam máshol trédelőktől
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-25, 10:58   #5 (permalink)
Új tag

Hely: Sopron
Összes hozzászólás: 8
Trialgit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Trialgit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Csak megerősíthetem StLui véleményét kiemelve a stabil platformot és az ügyfélszolgálat hozzáállását. Korábban az összes lehetséges fórumoldalt is átböngésztem, ugyanerre az eredményre jutottam.

Ami nem jelenti azt, hogy az Erste rossz, ott is vannak sokan, csak többet panaszkodnak.
Trialgit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-20, 11:34   #6 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
ervin már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ervin már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem csak az ár számít, de ha valaki online akar a bét-en kereskedni, nincs sajnos olcsóbb stabilabb platform az equitas-nál. Csak több panaszt hallottam máshol trédelőktől
4 és fél éve vagyok az Equitasnál, anno mindenki ezt ajánlotta. Valóban ez a legolcsóbb, és problémám még nem volt velük (bár másik céget nem próbáltam még).
ervin nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-08, 23:06   #7 (permalink)
Szenior tag

Hely: Jelenleg Győr.
Összes hozzászólás: 118
Hírnév szint: 7
silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.silverspeed már nem kispályás.
Alapbeállítás

Szerintem elmondható mindkettőről, hogy nevesek és több éves tapasztalatuk (Vagy ha úgy jobban tetszik, múltjuk) van.
Vagy feldobunk egy érmét és majd elválik, vagy akinek több szabd ideje van akkor ír egy listát mik a fontossági szempontok , azok mellé ír egy számot mondjuk 1-től 5-ig mindkét brókernél külön külön és amelyik jobb értéket ér el az lesz
silverspeed nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-22, 17:42   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Linda a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Arról szeretnék érdeklődni, hogy az erste netbróker és az erste bróker közt mi a különbség azaz bármelyiknél tudok részvényt venni eladni, befektetni? A netbrókernek láttam van egy bemutató "demója" az éles számlanyitásnál is így nézhet ki?
Még valami:
A Questor webbróker demója az ugyanaz a webbróker mint az equitasé? És ezek éles számlanyitásnál is így néznek ki?

Köszönöm
Linda nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-22, 17:47   #9 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 71
Hírnév szint: 8
Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Csabi1987 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Bróker és netbróker közt az a különbség, ami a bank és a netbank közt.
Questornál csak demó számlám volt, éles nem, de egy demó nyilván ugyanúgy néz ki mint az éles (ez így van programoknál, játékoknál, mindenhol).
Az Equitasnak tök máshogy néz ki a webbróker rendszere, mint a Questoré. Nyilván a funkciók 99%-ban megegyeznek.
Csabi1987 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-22, 18:26   #10 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
Linda a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igen, csak van hogy kiírják az oldalukon, hogy ezzel meg ezzel lehet kereskedni aztán a demón mégsem. Ennek nem tudom mi az értelme? És az Equitas webbrókere könnyen kezelhető (bár Neked biztos)? kár hogy nincs demójuk. Mert nekem a questoré meg a netbrókeré könnyen kezelhető és valami ilyet keresek, mert nem feltétlen ezeknél szeretnék éles számlát nyitni.
Linda nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-01-22, 22:33   #11 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 82
Hírnév szint: 8
Mag28 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem egy bonyolult dolog. Még én is meg tudtam tanulni.
Equitas webbróker is egyszerű, de én jobban szeretem a PETIt. No az is elég egyszerű.

Egyesek szerint ezek mind túl keveset tudnak, de amire nekem kell annyit bőven tud mindegyik.
Mag28 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
brókercég, Equitas, Erste, Erste Bróker, KBC Equitas

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Erste Netbróker alga Brókercégek 53 2016-12-05 19:26
KBC Equitas és PETI kliens Kisbefektető Brókercégek 75 2016-03-25 05:58

A pontos idő 21:27 , a GMT +1 időzóna szerint.