Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-10-22, 08:42   #51 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.333
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én pl pont tegnap vettem észre 2 hét után, hogy NEM EU és USD piac időben a spread DAX-on 2 pip. Persze az a plusz 1 pip nem oszt nem szoroz, főleg, hogy akkor mozgások sincsenek nagyon.
Szia,

Igen, piaci nyitvatartás után a spreadek megfognak ugrani picit. Éjjel is tudtok kereskedni akkor lehet ez több is mint 2 pip. Cserébe egy ázsiai nagy mozgást hamarabb betudtok kötni nálunk.
Régi 2014-10-22, 09:15   #52 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Persze. Megvan az oka annak, hogy sehová nem írtam és a srácok se mondják ezt, mert szerintem ezt a feltétel nem sokan tudják elérni...de ha mégis akkor ez annyit tesz ki, hogy:

Ha valaki pl 10e EUR-val nyitja a számláját és kap mondjuk 50%-os bónuszt (5000 EUR ) akkor MT4-en 15,000 lotot kell kereskedjen, hogy az 5000 EUR bónuszt kitudja venni mint saját pénzt.

Ugyan ezt a példát használva a pro platformon ami webes és spread betting számlát alkalmazva 1500 lotot jelent.
Rendben. Köszönöm.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-10-22, 12:48   #53 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ha jól veszem ki az ügyfelek szavaiból, mindenkinek van egy gondolata az internet adóval kapcsolatban.

Jó hír, hogy most a véleményekből keresni is lehet, hiszen vannak Magyar részvények is nálunk. Lehet shortolni vagy longolni.
Régi 2014-10-22, 15:49   #54 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

FCA által felügyelt cégként amikor ügyfél kiutalást kezdeményez felfogunk keresni mindenkit, hogy a megfelelő dokumentumokat betudjuk kérni. Nekünk ezt meg kell tegyük sajnos.

Amint a tőke lekerül a kereskedési számláról, 24 órán belül az ügyfél számláján kell legyen ha a kiutalás banki időben történt. Nem 3-5 nap, ez EUs törvény.

A pénz eredetét kell beazonosítani nekünk, ezért olyan dokumentumot fogunk kérni ahol ezt látni lehet, hogy ügyféltől jött a pénz. Amint a jogi osztályunk mindent rendbe talál, átkerül a kiutalási osztályhoz. Ez részünkről optimális esetben 1 napot szokott igénybe venni.

FSCS - FCA felügyelet mellett a mi kompenzációs rendszerünk 50,000 GBp-ben maximalizálja az ügyfelenkénti kártérítést ha esetleg cégünkkel történik valami.

Ha valakit nem keresünk fel, kérlek titeket, hogy vegyétek fel velem a kapcsolatot a +3670 779 1668 számon.
Ide is írhatok, de gyorsabb a telefon.

Gondoltam ezeket inkább megosztom veletek, mert ezek a leggyakoribb kérdések és úgy látszik valahonnan az ügyfelek hamis információkkal lettek gazdagabbak.

Köszönöm,
Zalán
Régi 2014-10-22, 16:37   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
Hírnév szint: 5
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

A pénz eredetét kell beazonosítani nekünk, ezért olyan dokumentumot fogunk kérni ahol ezt látni lehet, hogy ügyféltől jött a pénz. Amint a jogi osztályunk mindent rendbe talál, átkerül a kiutalási osztályhoz. Ez részünkről optimális esetben 1 napot szokott igénybe venni.
Ez miért nem a befizetésnél történik meg?
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-22, 16:46   #56 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
lost89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez miért nem a befizetésnél történik meg?
Nem nem mindenki fizet be bankszámláról. Jó, hogy feltetted a kérdést, köszönöm. Kiutalni jelenleg csak bankszámlára fogunk tudni de dolgozunk a skrill-es megoldáson is.

Az eddigi ügyfélállomány nem használ skrillt ezért nem volt rá szükség.

Arra van viszont lehetőség ha valakinek itthon nincs bankszámlája, hogy azonos kockázati besorolású országban lévő, saját nevén létező számlára utaljuk ki az összeget. Pl. Szlovákia oké, de Tanzánia már nem.
Régi 2014-10-22, 18:30   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kedves Ügyfeleink,

ETX Capital óraátállítás miatti módosítások: 2014. október 26. vasárnap - Október 31. péntek

Október 26-án, vasárnap, az órákat egy órával visszaállítják a Brit nyári idő (BST) és a Közép-európai nyári idő (CEST) végén, míg az Egyesült Államokban a téli időszámítás (DST) csak november 2-án ér véget. Emiatt a következő módosításokat eszközöljük a kereskedési órákban:

Minden amerikai részvény, értékpapír, kötvény, kamatláb és árucikk egy órával későb nyit és zár október 26. vasárnap és október 31. péntek között. Az S&P 500, US Tech 100 és Wall Street Daily Future szerződéseket hétfőtől csütörtökig 21:15, pénteken pedig 21:13 időpontban zárják. A Brent Crude és Nymex Crude Daily Future szerződéseket 19:30 időpontban zárják.

Az Euro Stocks 50, France 40, Germany 30 és UK 100 részvények a következő időpontban nyitnak: Október 26-án 23:03, hétfőtől csütörtökig pedig 23:01 időpontban zárnak.

Október 26. vasárnap a Hong Kong 40 részvények, illetve az összes ausztrál és Dél-afrikai értékpapír és részvény egy órával később nyit és zár. Ezek az időpontok 2015. márciusig változatlanok maradnak.

Az összes FX piac október 31-én pénteken korábban, 21:45 időpontban zárnak.

Vegye figyelembe, hogy a fenti információ a kiadás időpontjában helyes, de előzetes figyelmeztetés nélkül módosulhat.

Ha kérdései vannak a kereskedési időpontokkal kapcsolatban, akkor vegye fel velünk a kapcsolatot.

Kockázati figyelmeztetés: a veszteségek meghaladhatják befizetését. További információkért lásd a következő címet: www.etxcapital.hu/risk.

A Pénzügyi Eljárások Hatósága (FCA) engedélyével és felügyeletével, Pénzügyi szolgáltatás regisztrációs száma (124721.)
Régi 2014-10-30, 15:17   #58 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A fórumot olvasgatva:

Várunk minden olyan kereskedőt sok szeretettel akik nem a bónusz miatt kötelezik el magukat egy brókercég mellett, hanem a kereskedési feltételek miatt.

Várunk minden olyan kereskedőt akiknek elegük lett a ciprusi/orosz, ausztrál és több off-shore brókerből.

Várunk minden olyan kereskedőt akik részvényekkel, indexekkel, ETF-kel, kötvényekkel szeretne kereskedni.

Angol háttér, 50 év, szűk spreadek, gyors végrehajtás (200-300 msec), piaci swapok, újrajegyzés nélküli kereskedés, aszimmetrikus mentes slippage még fontosabb hírek alatt is!

Demo számla regisztráció

Éles számla regisztráció
Régi 2014-10-30, 17:16   #59 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.278
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A fórumot olvasgatva:

Várunk minden olyan kereskedőt sok szeretettel akik ...

Angol háttér, 50 év...
A kommentet olvasgatva:

Elhiszem, hogy vártok mindenkit.

De pl. ezt az 50 évet kifejtenéd?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-30, 17:17   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A kommentet olvasgatva:

Elhiszem, hogy vártok mindenkit.

De pl. ezt az 50 évet kifejtenéd?
Anyacégünk a Monecor Ltd jövőre lesz 50 éves. ETX Capital a trading részlege.
Régi 2014-10-31, 00:17   #61 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Daxra a legjobb mt4-es broker. Nekem meg csak ez számít: olcsó legyen és sokat menjen, alkalmazni lehessen rá a klasszikus setupokat. A dax jelenleg pont ilyen.
A swap elég magas de daytradenél nem számít. 1 pip spread jutalék nélkül és ami nagyon tetszik: nincs requote, azonnali a teljesülés - nem úgy mint máshol...
Idézet:

Angol háttér, 50 év, szűk spreadek, gyors végrehajtás (200-300 msec), piaci swapok, újrajegyzés nélküli kereskedés, aszimmetrikus mentes slippage még fontosabb hírek alatt is!
Érdekes nekem ez az ellentmondás. Kicsit Iron-ikus hogy nagy valahol a swap és a képviselő szerint az piaci, nem kötekedem csak leírtam, remélem nem haragszik meg Zalán rám.

Lehet hogy sok helyen a piacinál olcsóbb swapot számítanak mert a spread és jutalék visszahozza a veszteséget, a legtöbb forgalmat a daytraderek csinálják amúgy is.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-10-31, 07:46   #62 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Érdekes nekem ez az ellentmondás. Kicsit Iron-ikus hogy nagy valahol a swap és a képviselő szerint az piaci, nem kötekedem csak leírtam, remélem nem haragszik meg Zalán rám.

Lehet hogy sok helyen a piacinál olcsóbb swapot számítanak mert a spread és jutalék visszahozza a veszteséget, a legtöbb forgalmat a daytraderek csinálják amúgy is.
Kérlek mond meg nekem, hogy milyen devizában kereskedel és megmondom milyen swap-ot adunk.

Szerintem kevés helyen adnak plusz pl. a GBP/USD long irányra. De ez csak 1 példa..

Jah és nem mondtam, hogy a legjobb, a legilyenebb, legolyanabb...
Régi 2014-10-31, 09:15   #63 (permalink)
Szenior tag

ChyberBoB logója

Összes hozzászólás: 313
ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChyberBoB részére
Alapbeállítás

Kedves Zalán, én S&P határidőt kereskedek, mennyi a spread és vagy a komissió nálatok erre a termékre? Még az EUR/USD is érdekel, de az igazat szeretném elolvasni! Amit tapasztalni is fogok, mert ahol korábban dolgoztál ott sosem az volt amit mondtak, még főműsor időben sem sajnos, pedig jó lett volna ha igazak az állítások.
ChyberBoB nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-31, 09:40   #64 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.619
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Zalán, én S&P határidőt kereskedek, mennyi a spread és vagy a komissió nálatok erre a termékre? Még az EUR/USD is érdekel, de az igazat szeretném elolvasni! Amit tapasztalni is fogok, mert ahol korábban dolgoztál ott sosem az volt amit mondtak, még főműsor időben sem sajnos, pedig jó lett volna ha igazak az állítások.
Rajta van a képen, ha kell, teszek be USA nyitás után is egyet.
Csatolt kicsinyítések
etx-capital-s-p500.pngp500.png
Megnézték: 200
Méret:  131,5 KB
Azonosító:  5900  
Régi 2014-10-31, 09:47   #65 (permalink)
Szenior tag

ChyberBoB logója

Összes hozzászólás: 313
ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChyberBoB részére
Alapbeállítás

Köszönöm.

Ez a kép nálam még értelmezésre szorul
CFD igaz?
Mi az, hogy a kamat típusa százalékban kifejezve? A határidőn nincsen kamat!!!
És az, hogy a kontraktus mérete 10?
A spread 2 tick azt látom. Ez gondolom ha nyitva van Amerika akkor kevesebb, mondjuk 1 tick, ami még jó is lehet.
ChyberBoB nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-10-31, 12:28   #66 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Zalán!

Csak Shortosgyula állítását állítottam szembe a tiéddel, én egyenlőre napon túl nem tudok kereskedni a kis számlaméretem miatt, ezért nem is tudom mi jó vagy rossz swap mert eddig nem kellett foglalkoznom vele.

Daytradre meg nincs időm úgyhogy jól meg vagyok lőve, végső kétségbeesésemben arra gondoltam hogy Daxot skalpolnék, de az minimum 1 lottal éri meg mert a spreaden kívül fix asszem 3 euro/megbízás-ba kerül nálam a jutalék. Ami egyébként nem számít ha valaki pl 10 lottal skalpol.

ChyberBoB!

Indexre is szokott némelyik cég napontúli díjat kérni, ők nem azt mondják hogy -6 euro hanem pl az instrumentum hány százaléka.

Én azt szeretném hogy mindenki pipben írja le a swapot mert úgy ki tudom számolni hogy egy hónap alatt a grafikonon megy 100 pipet valami a swap meg 20 at visz el akkor megéri e. Én így szeretem számolni.

A 10 méret valószínű minilotot jelent.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-01, 07:21   #67 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Szia Zalán. Számlanyitáskor forint átutalást is elfogadtok?
Régi 2014-11-01, 14:37   #68 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Link
Na de most őszintén. Zalán?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-01, 21:57   #69 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kifejtenéd?
Mer az xm, iron-nál is ugyanezt kérdezted és érdekelne.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-02, 18:30   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kifejtenéd?
Mer az xm, iron-nál is ugyanezt kérdezted és érdekelne.
inkább ne, olvasd el ott
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-02, 20:28   #71 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Érdemes volt elolvasnom.

Tanulság:
-Iron tüskézik, oda se megyek ahogy az Xm is
(ez olyan nálam mint egy megcsalás, nincs bocsi se bizalom utána)
-csak komoly céghez érdemes mennem ők talán megbízhatóbbak
-mt4 gonosz

Kiváncsi lennék hogy ecn számlán volt e az Ironnál, hogy ott is lehet e ilyen.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-03, 07:36   #72 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Zalán. Számlanyitáskor forint átutalást is elfogadtok?
Itthon forintos számla hamarosan bevezetésre kerül. Ha nekünk forintot utalsz bármelyik számlánkra akkor mi spot + 0,75%-ért fogjuk leváltani neked és tesszük a kereskedési számládra.
Régi 2014-11-03, 07:44   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Link
Na de most őszintén. Zalán?
Hali,

Mi a kérdés? Van-e ilyen a brókercégeknél? Szerintem ez már nem új dolog, hogy igen.
Használják-e? Ez sem új, valaki igen, valaki nem.
Sok plug-in van a Metaquotes-nak amit brókercégek vehetnek. Pl ECN környezet létrehozása de cégen belül marad a kötés.

Ma már tényleg ritka az olyan cég akiről ne lehetne print screent csinálni.

Túl régóta vagyok a szakmába már, hogy valamire azt mondjam, hogy a leg leg leg. Viszont azt mondhatom, hogy eddig, itt, ennél a cégnél a bróker monitoros rendszerünk nagyon szép eredményeket mutatott az ETX Capitalról. 0,4 slippage volt amit egyszer kaptam az is FOMC hír alatt. Újrajegyzést nem kaptam, ugyan olyan gyors a ki és belépés még 500% hozam után is...
Régi 2014-11-03, 09:28   #74 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hali,

Mi a kérdés? Van-e ilyen a brókercégeknél? Szerintem ez már nem új dolog, hogy igen.
Használják-e? Ez sem új, valaki igen, valaki nem.
Sok plug-in van a Metaquotes-nak amit brókercégek vehetnek. Pl ECN környezet létrehozása de cégen belül marad a kötés.
...
ez, h valaki azt mondja, h igen, létezik (meg még sok egyébb)
nem csak urban legend
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-03, 10:00   #75 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez, h valaki azt mondja, h igen, létezik (meg még sok egyébb)
nem csak urban legend
Ha jól emlékszem videó is készült régen erről...

De olyan is létezik (és ez nem csak urban legend), hogy nem használ ilyen plug-int brókercég.
Ha egyszer rajta kaptok egy céget akkor ők máskor is használtak már és fognak is valószínűleg. Ha van olyan cég, ahol nem láttátok akkor ott valszeg nem használnak és nem is fognak....100%-os választ remélem nem az itthoni képviselettől reméltek...
Régi 2014-11-03, 10:10   #76 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ha jól emlékszem videó is készült régen erről...

De olyan is létezik (és ez nem csak urban legend), hogy nem használ ilyen plug-int brókercég.
Ha egyszer rajta kaptok egy céget akkor ők máskor is használtak már és fognak is valószínűleg. Ha van olyan cég, ahol nem láttátok akkor ott valszeg nem használnak és nem is fognak....100%-os választ remélem nem az itthoni képviselettől reméltek...
persze, láttam is
csak a másik oldalról sohasem láttam még leírva sehol, h igen, létezik

persze ennél sokkal komolyabb dolgokat is megoldottak már az IT-ban

másik cég topikjában már voltak utalások arra, h folyamatosan monitorozzák az accountokat, h kiderítsék az esetleges visszaéléseket
ez is természetes a cégek részéről

itt inkább az általános fair viselkedés kérdőjeleződik meg folyamatosan
azt meg elég könnyű elcseszni, és rögtön ott marad a bélyeg
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-03, 10:18   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
persze, láttam is
csak a másik oldalról sohasem láttam még leírva sehol, h igen, létezik

persze ennél sokkal komolyabb dolgokat is megoldottak már az IT-ban

másik cég topikjában már voltak utalások arra, h folyamatosan monitorozzák az accountokat, h kiderítsék az esetleges visszaéléseket
ez is természetes a cégek részéről

itt inkább az általános fair viselkedés kérdőjeleződik meg folyamatosan
azt meg elég könnyű elcseszni, és rögtön ott marad a bélyeg
Ezzel teljesen egyetértek.
Azt nem értem, hogy ha kiderül, hogy az van, akkor miért maradnak ott emberek?
Brókercég annyi van mint csillag az égen.
Bár az is igaz, hogy egy kezemen megtudom számolni, hogy hánynál nem voltak vagy legalább is nem láttam valami csesztetést az elmúlt évek során.

Vannak viszont tényleg olyan IT problémák ami mindenhol előfordulhat. Nem az a kérdés, hogy előfordulnak-e hanem, hogy a brókercég miként reagálja le azt...
Régi 2014-11-03, 10:57   #78 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

IT probléma és direkt csalásra kifejlesztett célszoftver használata az bizony nem ugyanaz.
Fentebb elismerted, hogy az ETX használja. Kérdem: mire?
Mire másra lehet használni egy direkt csalásra kifejlesztett célszoftvert, mint csalásra?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-03, 11:10   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Capitano el-Trollo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
IT probléma és direkt csalásra kifejlesztett célszoftver használata az bizony nem ugyanaz.
Fentebb elismerted, hogy az ETX használja. Kérdem: mire?
Mire másra lehet használni egy direkt csalásra kifejlesztett célszoftvert, mint csalásra?
Fentebb elismertem, hogy létezik ilyen.
Minden brókercég eltudja dönteni, ezt mennyire használja.
Régi 2014-11-03, 11:16   #80 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szerintem teljesen felesleges ezen vitatkozni, melyik brókercég használja, és az mire. Szerény véleményem szerint a Magyarországi Support bármelyik cégnél csak kis szeletet lát/kap az egész tortából, ergo ők, még ha kényszerítenék sem tudnának mondani 100%-os információkat.

Továbbá pedig mindenki maga dönti el, melyik brókercégnél akar kereskedni. Sokaknak bejön az Iron (ahogy nekem is anno, de a magas költségek már bökték a szemem), a többieknek pedig nem.

Nekem speciel az ETX egy nagyon jó cégnek tűnik eddig. Kb 1 hónapja kereskedek náluk éles számlán, és eddig semmilyen fennakadást nem tapasztaltam (kereskedés, ki-/visszautalás, stb...).

Gyors, megbízható, alacsony költségekkel. Nekem más nem kell.
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-03, 11:24   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem teljesen felesleges ezen vitatkozni, melyik brókercég használja, és az mire. Szerény véleményem szerint a Magyarországi Support bármelyik cégnél csak kis szeletet lát/kap az egész tortából, ergo ők, még ha kényszerítenék sem tudnának mondani 100%-os információkat.

Továbbá pedig mindenki maga dönti el, melyik brókercégnél akar kereskedni. Sokaknak bejön az Iron (ahogy nekem is anno, de a magas költségek már bökték a szemem), a többieknek pedig nem.

Nekem speciel az ETX egy nagyon jó cégnek tűnik eddig. Kb 1 hónapja kereskedek náluk éles számlán, és eddig semmilyen fennakadást nem tapasztaltam (kereskedés, ki-/visszautalás, stb...).

Gyors, megbízható, alacsony költségekkel. Nekem más nem kell.
Ha majd egyszer saját brókercégem lesz, akkor lesz ilyenre is rálátásunk
Régi 2014-11-11, 11:53   #82 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egy újabb adalék:

Nem kéne elvileg nagy hír legyen de javítottunk újra a Forintos swapokon.

Ha lenne kereskedéssel kapcsolatban megjegyzésetek, kritikák vagy bármi akkor kérlek írjatok nekem, hogy még jobbá tudjam tenni számotokra a kereskedési körülményeket.

A héten még írok oktatással kapcsolatban is. FCA/Compliance kicsit lassan engedélyezik őket de úgy látszik minden rendben lesz.
Trading szobára a feliratkozásokat is várjuk: ferenc.fuleki@etxcapital.com -ra.
Régi 2014-11-11, 19:37   #83 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Adricsek a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szia Zalán!

Mi is szeretnénk csatlakozni az ETX Capital-hoz, de előtte lenne néhány fontos kérdésünk.
1.) A számlanyitáskor a befizetett összegre ad a cég bónuszt. Van-e rá lehetőség hogy ne kérjem a bónuszt, hanem csak a saját befizetett összegemmel kereskedjek?
2.) Ha el kell fogadnom a bónuszt, és tegyük fel hogy a teljes befizetésemet elveszítem a bónusszal együtt, akkor a bónusz összegét vissza kell fizetni?
3.) Tegyük fel hogy befizetek mondjuk 1000 Eurót kezdésként. Erre ad a cég mondjuk 200 Euro bónuszt. Tehát 1200 Euro-val kereskedhetek. Mennyit kell elérnem ahhoz hogy kezdeményezhessek kifizetést?
4.) Ha le szeretném nullázni a számlámat egy idő után, akkor a bónuszon felüli teljes összeget kivehetem?

Előre is nagyon köszönjük a válaszaidat!

Adricsek és Andris
Adricsek nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-12, 08:37   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Adricsek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Zalán!

Mi is szeretnénk csatlakozni az ETX Capital-hoz, de előtte lenne néhány fontos kérdésünk.
1.) A számlanyitáskor a befizetett összegre ad a cég bónuszt. Van-e rá lehetőség hogy ne kérjem a bónuszt, hanem csak a saját befizetett összegemmel kereskedjek?
2.) Ha el kell fogadnom a bónuszt, és tegyük fel hogy a teljes befizetésemet elveszítem a bónusszal együtt, akkor a bónusz összegét vissza kell fizetni?
3.) Tegyük fel hogy befizetek mondjuk 1000 Eurót kezdésként. Erre ad a cég mondjuk 200 Euro bónuszt. Tehát 1200 Euro-val kereskedhetek. Mennyit kell elérnem ahhoz hogy kezdeményezhessek kifizetést?
4.) Ha le szeretném nullázni a számlámat egy idő után, akkor a bónuszon felüli teljes összeget kivehetem?

Előre is nagyon köszönjük a válaszaidat!

Adricsek és Andris
Sziasztok,

1. Van rá lehetőség, hogy ne kérd a bónuszt. Ilyenkor kérheted azt, hogy a tőkeáttétel legyen 1:500 inkább.

2. Amennyiben nem kéred, hogy a bónuszt töröljük a számládról, úgy ha lejár a határidő, visszafogja venni a cég a bónuszt. Amennyiben nem tudja mert nincs elegendő tőke a számládon, úgy annyit veszünk vissza amennyi rajta van.

3. Ebben az esetben, jelenleg, a megadott bónusz 300%-át kell kereskedned, azaz 600 lot-ot, hogy a bónuszt kivehesd. Kifizetést egyébként bármikor kezdeményezhetsz.

4. A profit teljes mértékben az ügyfélnél marad.
Jelenleg az angol oldalunkon olvashatjátok a felhasználási feltételeket de remélhetőleg pénteken magyarul is elérhető lesz a weboldalon.

Nem véletlen, hogy nem hirdetem a bónuszt se itt se más fórumon. Az ETX Capitalnál a kereskedési feltételek enyhén szólva is versenyképesek nincs szükség bónuszra, hogy azzal szerezzünk piaci részesedést. Ha valaki csak a bónusz miatt szeretne jönni akkor gondolja meg még egyszer inkább.

Az angol háttér (az első Brit bróker cég aki irodát nyitott itthon), gyors teljesülések, piaci swapok, széles piaci instrumentumok azok amelyek igazán számítanak nálunk. Az oktatási rendszer amit Füleki Ferenccel dolgozunk ki egyedülálló lesz itthon. Ezek amik igazán számítanak.
Régi 2014-11-12, 08:55   #85 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 359
Hírnév szint: 4
mergodon a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül mergodon részére
Alapbeállítás

Idézet:
Skalpoloknak egy tipp:

- Spread távolságra lehet tenni a SL és TP szinteket.

Ez pl. Dax-on 1 pip-et jelent, EURUSD-én 1.2-1.4 pip-et (változó) konkrétan.
Ugh...:P Durva dolgokat irsz... lattal mar ugyfelnel ilyen mukodo strategiat?
Régi 2014-11-12, 08:58   #86 (permalink)
Szenior tag

Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy durván/extrém skalpoló robotnál ez ez nagy plusz lehet!
Régi 2014-11-12, 08:58   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem.
De láttam skalpolókat.
Láttam profitos skalp tradert, de ők nem stopoztak vagy profitoztak, hanem kézzel zártak.
Régi 2014-11-12, 08:59   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Egy durván/extrém skalpoló robotnál ez ez nagy plusz lehet!
Ez viszont igaz.
Régi 2014-11-14, 18:05   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kellemes hétvégét mindenkinek.

Jövőhéten elkezdjük a webináriumokat! Érdemes követni. Jelenleg minden webináriumra a regisztráció ingyenes.

Hétfő Piaci Összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/447444543
Kedd Gyertyaalakzatok: https://www4.gotomeeting.com/register/643171007
Szerda Trendelemzés: https://www4.gotomeeting.com/register/672542175
Csütörtök Piaci Összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/790313263
Régi 2014-11-14, 19:34   #90 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem nagyon tudom értelmezni az "Indikatív különbözetek" nevű táblázatot... http://www.etxcapital.hu/markets/forex.aspx
Valaki meg tudná mondani, hogy most akkor mennyi az EURUSD és a GBPJPY spreadje?
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-15, 09:07   #91 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
orkati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem nagyon tudom értelmezni az "Indikatív különbözetek" nevű táblázatot... http://www.etxcapital.hu/markets/forex.aspx
Valaki meg tudná mondani, hogy most akkor mennyi az EURUSD és a GBPJPY spreadje?
Igazából, ha le akarnám egyszerűsíteni, akkor az első oszlopot kell nézned, és felfelé kerekítened!

Tehát: EURUSD: 1pip (ha megnézed, a táblázat szerint 0,7, de élőben ennyi)
GBPJPY: 4pip (táblázat szerint 3,9, de élőben ennyi)
Régi 2014-11-15, 12:45   #92 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Igazából, ha le akarnám egyszerűsíteni, akkor az első oszlopot kell nézned, és felfelé kerekítened!

Tehát: EURUSD: 1pip (ha megnézed, a táblázat szerint 0,7, de élőben ennyi)
GBPJPY: 4pip (táblázat szerint 3,9, de élőben ennyi)
Köszi, jól hangzik, lehet, hogy benézek egy demóra
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-16, 20:48   #93 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

EURUSD - de furán néz ki a chart nálam:

http://www.mql5.com/en/charts/263799...m5-etx-capital
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-16, 20:54   #94 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
EURUSD - de furán néz ki a chart nálam:

http://www.mql5.com/en/charts/263799...m5-etx-capital
Jogos, nálam is!

Lehet, hogy a G20 miatt függesztették fel a kereskedését...
Régi 2014-11-17, 08:23   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Heti Piaci áttekintő

Ez a webinárium sorozat hétfőnként és csütörtökönként betekintést ad a pénzügyi piacokba. Kielemezzük a főbb piacokat technikailag és fundamentálisan egyaránt.
Az EUR, JPY, HUF, amerikai indexek, DAX, arany, olaj mostani mozgásai, milyen fundamentumok vannak a háttérbe, technikai szintek, potenciális be- és kiszállási pontok.

Füleki Ferenc közel 8 éves kereskedési tapasztalatával fogja elemezni ezeket az eszközöket. Várunk mindenkit sok szeretettel, 5-kor kezdünk.
Régi 2014-11-17, 17:01   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Heti Piaci áttekintő

Ez a webinárium sorozat hétfőnként és csütörtökönként betekintést ad a pénzügyi piacokba. Kielemezzük a főbb piacokat technikailag és fundamentálisan egyaránt.
Az EUR, JPY, HUF, amerikai indexek, DAX, arany, olaj mostani mozgásai, milyen fundamentumok vannak a háttérbe, technikai szintek, potenciális be- és kiszállási pontok.

Füleki Ferenc közel 8 éves kereskedési tapasztalatával fogja elemezni ezeket az eszközöket. Várunk mindenkit sok szeretettel, 5-kor kezdünk.
Hétfő Piaci Összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/447444543

Kezdünk. Érdekes dolgok történtek mostanában, érdemes meghallgatni.
Régi 2014-11-17, 21:02   #97 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Zalán, én bírlak téged meg minden, de hogy lehet h kaptam tőled, az Etx nevében spam emailt, a céges címemre? nem emlékszem h pont azzal én felíratkoztam volna bárhova..
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-17, 21:12   #98 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zalán, én bírlak téged meg minden, de hogy lehet h kaptam tőled, az Etx nevében spam emailt, a céges címemre? nem emlékszem h pont azzal én felíratkoztam volna bárhova..
Zalánnak címezted a kérdést, de mivel én is foglalkozom marketinggel, az ismereteim alapján a céges e-mail publikus, azaz nem számít spam-nek oda küldeni semmit, ameddig le nem iratkoznak ahonnan kapták. Hivatalosan lehet ilyen listákat venni kategorizálva stb. az erre szakosodott cégektől (mellesleg nem éri meg...). Minden újonnan piacra lépő vállalkozás be szokott ezzel próbálkozni. Az, ha eleve a spam-be megy, az meg a marketingest minősíti, mert kicsit kapzsi módon egyszerre túl sokat küldenek ki olyankor és nem szakaszolva, amit még elbír egy egy szűrő :-)
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-17, 21:17   #99 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zalánnak címezted a kérdést, de mivel én is foglalkozom marketinggel, az ismereteim alapján a céges e-mail publikus, azaz nem számít spam-nek oda küldeni semmit, ameddig le nem iratkoznak ahonnan kapták. Hivatalosan lehet ilyen listákat venni kategorizálva stb. az erre szakosodott cégektől (mellesleg nem éri meg...). Minden újonnan piacra lépő vállalkozás be szokott ezzel próbálkozni. Az, ha eleve a spam-be megy, az meg a marketingest minősíti, mert kicsit kapzsi módon egyszerre túl sokat küldenek ki olyankor és nem szakaszolva, amit még elbír egy egy szűrő :-)

De honnan tudják? Én alkottam meg az email címem, én találtam ki, hogy került be a rendszerbe? Cégalapításkor még nem létezett.. Még nagyon email se.. mindenesetre fura volt, hogy többen nézték ki ez, odapillantok.. Nahát, én ezt ismerem
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-17, 21:55   #100 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
De honnan tudják? Én alkottam meg az email címem, én találtam ki, hogy került be a rendszerbe? Cégalapításkor még nem létezett.. Még nagyon email se.. mindenesetre fura volt, hogy többen nézték ki ez, odapillantok.. Nahát, én ezt ismerem
Ha erre rákeresel a Google-ban, kiad pár ötletet, hogy hogyan és honnan :-) Röviden: mivel nem tiltja a törvény cégek esetében, akár ahol az e-mail címet regisztráltad, az a cég is eladhatta simán, bármilyen kisdobos becsszóra is állítják, hogy ezt ők ugyan soha nem tennék meg... de erről ennyit, és bár ez undorító, ez a valóság... sajnos... De azon is el lehet gondolkodni, hogy hányszor fogadunk el 33 gépelt oldalas nyilatkozatokat egy kattintással, amiben azt sem tudjuk, hogy mit fogadunk el, mert különben nem frissül fel egy adott és nélkülözhetetlen program. A többségénél ott van, hogy mostantól információt gyűjthet rólad amit természetesen nem ad át harmadik félnek...
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Random Capital harzol Brókercégek 51 2017-04-20 22:04
Sensus Capital Markets Forex Robot World Brókercégek 21 2015-07-02 11:10
Mayzus - United World Capital (UWC) MayzusPartner Brókercégek 39 2013-11-13 14:18
United World Capital kipe001 Brókercégek 1 2011-04-30 18:01

A pontos idő 05:36 , a GMT +1 időzóna szerint.