Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-11-18, 07:49   #101 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.335
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Jó reggelt,

Kedd Gyertyaalakzatok: https://www4.gotomeeting.com/register/643171007

A webinárium alkalmával a résztvevők elsajátíthatják a gyertyaalakzatok alapjait, amelyek a technikai elemzés építőkövei. Kitérünk majd arra is, hogy hogyan tudjuk trend vagy momentum megerősítésre használni őket, illetve mikor mutatnak fordulós jelet. Haladóbb alakzatokat is bemutatunk, amelyek már három illetve 4 gyertyából állnak.

Ha valaki esetleg szeretne megosztani olyan alakzatot amiről Feri nem beszél akkor azt külön megköszönjük.
Régi 2014-11-18, 08:59   #102 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kedves Zalán!

Anno én már jeleztem neked, hogy a devizapárok teljesülése nem alakul valami jól. Nah ezt a mai napon le is mértem, amint azt alább is láthatjátok!

Amit a képekről megtudunk:
- Minden egyéb program és chart kiiktatva, a legjobb teljesüléshez!
- Maga az internet kapcsolatommal semmi gond nincs, láthatjátok a Ping teszten is.
- DAX-on jobb a helyzet, mint EURUSD-n, fogalmam sincs miért!

Erre kérnék tőled tanácsot, mert most már kezd zavarni a dolog!

Jah, és természetesen a slippage is jelen van bőven, olyankor imádkozok, hogy az ár maradjon ott, vagy menjen tovább pluszba, amíg bezárja...
Csatolt kicsinyítések
etx-capital-eurusd_teszt.jpg   etx-capital-dax_teszt.png   etx-capital-ping.png  

Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-11-18, 09:58   #103 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Zalán!

Anno én már jeleztem neked, hogy a devizapárok teljesülése nem alakul valami jól. Nah ezt a mai napon le is mértem, amint azt alább is láthatjátok!

Amit a képekről megtudunk:
- Minden egyéb program és chart kiiktatva, a legjobb teljesüléshez!
- Maga az internet kapcsolatommal semmi gond nincs, láthatjátok a Ping teszten is.
- DAX-on jobb a helyzet, mint EURUSD-n, fogalmam sincs miért!

Erre kérnék tőled tanácsot, mert most már kezd zavarni a dolog!

Jah, és természetesen a slippage is jelen van bőven, olyankor imádkozok, hogy az ár maradjon ott, vagy menjen tovább pluszba, amíg bezárja...

Szia,

Elküldtem IT-nak, hogy nézzenek utána.

Ha valaki másnak is volt/van ilyen kérlek egy print screent küldjetek nekem.
Régi 2014-11-18, 18:17   #104 (permalink)
Szenior tag

Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia,

Köszi, és választ/megoldást mikor fogok kapni?

Egyébiránt megpróbáltam másik géppel is (izmosabbal, mint az enyém), de ugyan azok az eredmények. Annyira nem is izgatna a dolog, csak annyira reklámoztátok a 1-300ms-os kötéseket.
Régi 2014-11-18, 19:29   #105 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 638
kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.kismentor már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia,

Na Zalán jól megtanulta még az Iron fx-nél mit kell ilyenkor ártatlan szemekkel nézve mondani!
kismentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-18, 20:10   #106 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Hely: Colorado Springs, CO. USA
Összes hozzászólás: 443
Hírnév szint: 6
USSB-FX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

2 napja szenvedünk többen is a platformjukkal demóban - katasztrófa egyelőre - minden tekintetben - főleg a teljesülési időket nézve.

Párhuzamosan nézzük más platformokkal, ami azokon működik, beleértve expertbeállításokat is, az itt nem, bele kell nyúlni miattuk. Egyelőre nem lett a kedvencünk, de nem írjuk le azért, viszont az élesre már így rá sem merem tenni a pénzemet. A leírtak pedig olyan vonzóak voltak, de kb. úgy jártunk vele, mint az LMAX-al: ott is a reklám előtte jár a valóságnak jelentősen - szerintem. Rengeteg eltöltött idő a jobb beígért feltételek miatt, utána maradtunk ahol voltunk...

Meglátjuk, de nem a legjobb bemutatkozás egy ilyen hírnevű cégtől.
USSB-FX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-18, 20:48   #107 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sajnos én is egyre jobban kezdek csalódni a dolgokban... :/
Költségre tökéletes a cég, spread tágulás is teljesen okés a híreknél, de a teljesülési idő förtelmes kezd lenni...

Meglátjuk mit reagál Zalán, aztán úgy döntök a bróker sorsáról...
Régi 2014-11-18, 21:01   #108 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kíváncsiságból én is mértem egyet.
Csatolt képek

Régi 2014-11-18, 21:41   #109 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát igen, ez is bőven messze áll az állítólagos 1-300ms-os teljesülésektől, amit ígértek...

(jah, és ha kíváncsi vagy, akkor mérd le devizapáron is, ott még nagyobb valamiért a latency...)
Régi 2014-11-19, 06:11   #110 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ráteszünk Szabival mi is egy monitoros rendszert egy bika gépen és megnézzük. Ha nekünk is lassabb lesz mint ezelőtt egy hónappal akkor beszélek a központtal. Ha tényleg ennyire belassult akkor remélem visszafogják tudni állítani.
Régi 2014-11-19, 07:43   #111 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerda Trendelemzés: https://www4.gotomeeting.com/register/672542175

A webináriumon Füleki Ferenc fog arról beszélni, hogy miként tudjuk beazonosítani a trendeket “price action” alapon.

Várunk mindenkit sok szeretettel!
Régi 2014-11-19, 07:53   #112 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ráteszünk Szabival mi is egy monitoros rendszert egy bika gépen és megnézzük. Ha nekünk is lassabb lesz mint ezelőtt egy hónappal akkor beszélek a központtal. Ha tényleg ennyire belassult akkor remélem visszafogják tudni állítani.
Szia!

Már ne haragudj, de elvileg azt mondtad a legelején, hogy elküldöd a központnak (az IT-nek) a dolgot, arról sem mondtál semmiféle információt.

Továbbá pedig nem monitorozni kell, hanem egész egyszerűen lemérni egyszer. Ennyi ember (akik ide írtak most a fórumon) NEM tévedhet...

Egyébiránt mennyi idő múlva lehet számítani bármiféle válaszra (akár arra is, hogy ez van, nincs mit tenni...)?
Régi 2014-11-19, 08:55   #113 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia!

Már ne haragudj, de elvileg azt mondtad a legelején, hogy elküldöd a központnak (az IT-nek) a dolgot, arról sem mondtál semmiféle információt.

Továbbá pedig nem monitorozni kell, hanem egész egyszerűen lemérni egyszer. Ennyi ember (akik ide írtak most a fórumon) NEM tévedhet...

Egyébiránt mennyi idő múlva lehet számítani bármiféle válaszra (akár arra is, hogy ez van, nincs mit tenni...)?
Én még a héten kiderítem.
Nem is mondta, hogy tévedtek. Az biztos amit saját szememmel látok.
Régi 2014-11-19, 11:07   #114 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A leírtak pedig olyan vonzóak voltak, de kb. úgy jártunk vele, mint az LMAX-al: ott is a reklám előtte jár a valóságnak jelentősen - szerintem.
Az LMAX-nál próbáltatok metán kívüli lehetőségeket is?
(webtrader/api trading)
Régi 2014-11-19, 19:53   #115 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én még a héten kiderítem.
Nem is mondta, hogy tévedtek. Az biztos amit saját szememmel látok.
Akkor kérlek lásd a saját szemeddel, hogy amilyen jó volt az elején még (1-2 hónapja), olyan rossz most!
A mai nap 4,1 pip-es slippage volt EU-n, ráadásul mindenféle hír nélkül, csak úgy... Olyan, mintha nem bírnák a szervereik a dolgot, pedig ráadásul MM-ben nyomják, nem is ECN-n.
Régi 2014-11-19, 22:08   #116 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az LMAX-nál próbáltatok metán kívüli lehetőségeket is?
(webtrader/api trading)
Még nem, mert annyira metaőrületben égtek itt a tettestársaim és arra fejlesztettünk rá mindent, pedig a leggagyibb program szinte ami létezik kereskedésre. Én napon belül kereskedem és expert nélkül már nem is nagyon tudnék bizonyára, mert megszoktam és elkényelmesedtem...

Már nézelődünk másfelé is természetesen, de idő kell hozzá. Sajnos a fórumos, akár ez akár nemzetközi szinten a néha (inkább mindig a bérbeírók miatt) 100%-ban ellentmondó véleményekre nem lehet alapozni, meg kell tapasztalni mindent magunknak.
Régi 2014-11-20, 10:07   #117 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

Kérlek most nézzétek meg a teljesülést.

Remélem jobb lett.

Ha újra találtok ilyen problémát akkor kérlek szóljatok és elnézést a kellemetlenségért.
Régi 2014-11-20, 10:42   #118 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Kérlek most nézzétek meg a teljesülést.
Sokat javult a helyzet. Köszi a gyors közbenjárást.
Csatolt kicsinyítések
etx-capital-etx_latency_1120.png  
Régi 2014-11-20, 13:07   #119 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csütörtök Piaci Összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/790313263

JPY, GBp, EUR főleg amivel ma fogunk foglalkozni. Kötvények hozamai USA és Magyar vonatkozásban.

JPY forgalmi adó eltolása és jelenlegi kormány helyzete és ezeknek valószínűsíthető hatásai az árfolyamra.

Lesznek még ezeken kívül témák bőven, többek között a hétfőn tartott piaci kitekintés értékelése.

5-kor kezdünk.
Régi 2014-11-20, 17:10   #120 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kövezetek meg, de kiemelem:

EUR/CHF: spread 2.6 ; swap short:-0,9 ; swap long: -1,4
USD/CHF: spread 2.4 ; swap short: -1,7 ; swap long: -0,5

Egyébként valahol írták mostanság, hogy swap free számla van...csak mondom, hogy annál a cégnél fél év után írtak mégis rá egyik volt ügyfelemre mert kiakarta venni a pénzét....
Régi 2014-11-20, 17:20   #121 (permalink)
Gab
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 4
Gab a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziaztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az ETXmt4 alatt milyen futuresek vannak commodity-ben? Rbob gázolaj, palládium, platina, heating olaj, Henry hub natural gas, rough rice, orange juice, stb stb, ilyeneket lehet-e itt tradelni?
Gab nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-20, 17:25   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gab eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziaztok! Azt szeretném kérdezni, hogy az ETXmt4 alatt milyen futuresek vannak commodity-ben? Rbob gázolaj, palládium, platina, heating olaj, Henry hub natural gas, rough rice, orange juice, stb stb, ilyeneket lehet-e itt tradelni?
Szia,

Sok van nálunk.

CTRL + U
kiadja a szimbólum listát. Ott tudsz szemezgetni rendesen. Ami nincs ott esetleg, vagy ETF-ben keresnéd akkor meg az ETXpro platformot ami webes alapú próbáld ki, ott minden van.
Régi 2014-11-20, 17:43   #123 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sokat javult a helyzet. Köszi a gyors közbenjárást.
Ne haragudjatok, lehet, hogy csak én állok hozzá negatívan, vagy nem értelmezem jól, de amit feltettél méréseket, az miért is jó? Ez most a gyorsított változat? Próbáltam én is a te mintavételed alapján nézni máshol és nem is igazán fő- műsoridőben, de már ez is nagyságrendekkel jobb és van ennél még máshol gyorsabb is. A logóról bizonyára látni, hol és kinek az éles számláján készült az előbb.

Akit érdekel, az ea itt tölthető le amivel ezt mérni lehet

http://www.ultrafxvps.com/LatencyTester.zip
Csatolt képek

Régi 2014-11-20, 17:53   #124 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
USSB-FX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne haragudjatok, lehet, hogy csak én állok hozzá negatívan, vagy nem értelmezem jól, de amit feltettél méréseket, az miért is jó? Ez most a gyorsított változat? Próbáltam én is a te mintavételed alapján nézni máshol és nem is igazán fő- műsoridőben, de már ez is nagyságrendekkel jobb és van ennél még máshol gyorsabb is. A logóról bizonyára látni, hol és kinek az éles számláján készült az előbb.

Akit érdekel, az ea itt tölthető le amivel ezt mérni lehet

http://www.ultrafxvps.com/LatencyTester.zip
Te mint kereskedő, és itt a legtöbben manuális kereskedő ha érzed a különbséget 250 msec és 400 msec között akkor ügyes vagy. 400 és 1000 vagy a felett lévő teljesülést viszont észreveszed már.

Ha meg azoknál a likviditás szolgáltatóknál akarsz kötni akik a bankközi piacot alkotják és ami szerintetek "felügyelt" akkor ott van a Currenex platformunk.

Bár ez azok a nagyra becsült likviditás szolgáltatók voltak az okai a 2008-as eseményeknek és pár olyan eseménybe ami országokat érintett.
Régi 2014-11-20, 20:16   #125 (permalink)
Szenior tag

USSB-FX logója

Alapbeállítás

Köszönöm a válaszodat, ez is egy álláspont. A többi meg már természetesen ránk van bízva, mindenki eldöntheti, neki mi a megfelelő.
Régi 2014-11-21, 11:20   #126 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

Hétfői Piaci összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/833887327
Keddi Technikai elemzés – Az áralakzatok: https://www4.gotomeeting.com/register/703740047
Szerdai Technikai elemzés – Az indikátorok: https://www4.gotomeeting.com/register/807061799
Csütörtöki Piaci összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/821689783

Kellemes hétvégét mindenkinek!
Régi 2014-11-23, 15:58   #127 (permalink)
Tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 98
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Csak nálam nem toltodik be egyik etx capital oldal sem? Próbáltam 3 géprol és egy tabletrol, mindegyiknél hibát jelez
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-23, 16:00   #128 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak nálam nem toltodik be egyik etx capital oldal sem? Próbáltam 3 géprol és egy tabletrol, mindegyiknél hibát jelez
nekem megy
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-23, 16:15   #129 (permalink)
Tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 98
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nekem megy
akkor nálam van a hiba. sutiket toroltem, frissen lehúzott mozillával:

https://www.youtube.com/watch?v=Iks-...ature=youtu.be
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-24, 06:30   #130 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
akkor nálam van a hiba. sutiket toroltem, frissen lehúzott mozillával:

https://www.youtube.com/watch?v=Iks-...ature=youtu.be
Az itthoni gépemen megy nekem is.
Régi 2014-11-24, 07:49   #131 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

https://www.mql5.com/en/charts/26695...m1-etx-capital

őőőő uhhh, ez mégis mi? Azt látom hogy 170 pontos leszúrás egy tick erejéig aztán 180 fel na de nemár ... stopvadász század beindult, Szabi?

A kiutalási osztály is lehetne ilyen buzgó...
  Válaszol idézettel
Régi 2014-11-24, 08:21   #132 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
https://www.mql5.com/en/charts/26695...m1-etx-capital

őőőő uhhh, ez mégis mi? Azt látom hogy 170 pontos leszúrás egy tick erejéig aztán 180 fel na de nemár ... stopvadász század beindult, Szabi?

A kiutalási osztály is lehetne ilyen buzgó...
jó reggelt

Köszi a képet, tovább is küldtem dealingnek.

Megnézik, hogy honnan jött ez a hibás 1db ár és javítják. Mivel a DAX nyilvánvalóan és 100%-ra biztosan nem járt ott, ezért SL-ok sem lettek volna triggerelve.

Szabi kórházban van sajnos.
Régi 2014-11-24, 10:10   #133 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

Hétfői Piaci összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/833887327
Keddi Technikai elemzés – Az áralakzatok: https://www4.gotomeeting.com/register/703740047
Szerdai Technikai elemzés – Az indikátorok: https://www4.gotomeeting.com/register/807061799
Csütörtöki Piaci összefoglaló: https://www4.gotomeeting.com/register/821689783

Mai nap Füleki Ferenc beszélni fog többek közt:

- CHF párok ( arany szavazás? )
- CAD ( infláció rendben? )
- EUR ( mit tesz vajon Draghi? )
- JPY ( vajon kitart-e a koalíció? )

Ezeken kívül lesz még sok minden más, várjuk a résztvevők kérdéseit és megnézzük, hogy a múlt heti hétfői és csütörtöki elemzések kiértékelése.
Régi 2014-11-25, 09:29   #134 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

Ma érdekes webináriumot fogunk tartani. Nem csak kezdőknek...haladó koncepciókat is fog Füleki Ferenc feszegetni.

Ezen a webináriumon megtanuljuk felismerni az áralakzatok főbb jellemzőit, megtanuljuk meddig érvényesek, mekkora mozgásokat várhatunk tőlük. Ugyanakkor megismerkedhetnek a résztvevők az alakzatok haladó alkalmazásával is (második törési elv, egymásbaágyazódás, szűkebb stopp alkalmazások).
Régi 2014-11-26, 10:20   #135 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

A mai nap Füleki Ferenc dupla webináriumot fog tartani mert csütörtökön Londonban fog tartózkodni. Mivel változtatnunk kellett a mai előadáson, ezért új linket kellett létrehoznunk.

Kérem a következő linken regisztráljanak akik kíváncsiak a mai piaci kitekintőre és az indikátorokról szóló webináriumra.

Ma délután 4-kor kezdődik a piaci kitekintő:

- Tegnapi forint kamatdöntés
- JPY, USD, EUR update
- Indexek ( DAX, S&P, VIX (volatility index) )
- Arany (milyen devizába érdemes tradelni? USD vagy EUR)

Délután 5-kor folytatjuk a technikai résszel és az indikátorokat fogjuk átnézni.

Ezen a webináriumon megismerkedünk azokkal az indikátorokkal, amelyeket a technikai elemzők is használnak. Megnézzük a számítási módszerüket, de ami még fontosabb, megtanuljuk mire és hogyan használjuk őket. Megismerkedünk a trendkövető, a momentum, a volatilitás és a forgalom típusú indikátorokkal.

Az új link:

https://attendee.gotowebinar.com/reg...00000011003468

Várunk mindenkit sok szeretettel,
Zalán
Régi 2014-12-01, 10:19   #136 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jó reggelt mindenkinek!

Alább láthatjátok a heti webinárium listát és a regisztrációs linkeket. A webinárium élő megtekintése ingyenes, ha a felvételekre vagytok kíváncsiak akkor azt számlaregisztrációhoz kötöttük és egy min 500 USD befizetéshez. Ha kíváncsiak vagytok, hogy milyen felvételek készültek eddig akkor kérlek írjatok egy e-mailt nekem a zalan.molnar@etxcapital.com e-mail címre.

Az aktuális lista:

Hétfő, piaci összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...00000010991049

- JPY (a leminősítés hatásai)
- CHF (a hétvégi referendumok eredményei és potenciális hatásai a CHF-re)
- EUR (mit léphet a héten az EKB és Draghi)
- Olaj (60 alatti olaj lehetséges?)

És még sok minden más, a múlt heti elemzések kiértékelése természetesen nem maradhat el.

Kedd, haladó kereskedési technikák, divergenciák: https://attendee.gotowebinar.com/reg...43103642183426

Ezen a webináriumon megtanuljuk felismerni a divergenciákat és megtanuljuk használni őket mint trendváltó vagy éppen erősítő alakzat. Azzal is foglalkozunk, hogy milyen indikátorok a legalkalmasabbak divergenciák kereséséhez. Mindezek mellett a fals mozgásokról is szó lesz, illetve megtanulunk haladó szemléletben gondolkodni és kereskedni.

Szerda, MT4 alapok: https://attendee.gotowebinar.com/reg...50254310014978

A webináriumon a Metatrader 4 használatát sajátíthatják el a résztvevők. Kitérünk a chartok megnyitására, kezelésére, sablonok használatára, indikátorok kezelésére és megbízások beadására.

Csütörtök, Piaci összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...09067778667522

Erről majd később küldünk ki részleteket.
Régi 2014-12-01, 16:44   #137 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jó reggelt mindenkinek!

Alább láthatjátok a heti webinárium listát és a regisztrációs linkeket. A webinárium élő megtekintése ingyenes, ha a felvételekre vagytok kíváncsiak akkor azt számlaregisztrációhoz kötöttük és egy min 500 USD befizetéshez. Ha kíváncsiak vagytok, hogy milyen felvételek készültek eddig akkor kérlek írjatok egy e-mailt nekem a zalan.molnar@etxcapital.com e-mail címre.

Az aktuális lista:

Hétfő, piaci összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...00000010991049

- JPY (a leminősítés hatásai)
- CHF (a hétvégi referendumok eredményei és potenciális hatásai a CHF-re)
- EUR (mit léphet a héten az EKB és Draghi)
- Olaj (60 alatti olaj lehetséges?)

És még sok minden más, a múlt heti elemzések kiértékelése természetesen nem maradhat el.

Kedd, haladó kereskedési technikák, divergenciák: https://attendee.gotowebinar.com/reg...43103642183426

Ezen a webináriumon megtanuljuk felismerni a divergenciákat és megtanuljuk használni őket mint trendváltó vagy éppen erősítő alakzat. Azzal is foglalkozunk, hogy milyen indikátorok a legalkalmasabbak divergenciák kereséséhez. Mindezek mellett a fals mozgásokról is szó lesz, illetve megtanulunk haladó szemléletben gondolkodni és kereskedni.

Szerda, MT4 alapok: https://attendee.gotowebinar.com/reg...50254310014978

A webináriumon a Metatrader 4 használatát sajátíthatják el a résztvevők. Kitérünk a chartok megnyitására, kezelésére, sablonok használatára, indikátorok kezelésére és megbízások beadására.

Csütörtök, Piaci összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...09067778667522

Erről majd később küldünk ki részleteket.
A mai piaci kitinketőben még beszélni fogunk, hogy a nagy befektetési bankok szerint miket érdemes figyelni 2015-ben! Morgan Stanley, Bank of America, JP Morgan többek között.
Régi 2014-12-02, 10:13   #138 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A Mai webinárium izgalmasnak tűnik.

Sokan érdeklődtek a divergenciák iránt de ami a legfontosabb szerintem, hogy hogyan tudjuk használni ezeket a kereskedés során. Erről fog ma Feri előadást tartani.

Ezen a webináriumon megtanuljuk felismerni a divergenciákat és megtanuljuk használni őket mint trendváltó vagy éppen erősítő alakzat.

Azzal is foglalkozunk, hogy milyen indikátorok a legalkalmasabbak divergenciák kereséséhez. Mindezek mellett a fals mozgásokról is szó lesz, illetve megtanulunk haladó szemléletben gondolkodni és kereskedni.
Régi 2014-12-08, 14:33   #139 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Heti webináriumok:

Hétfő, Piaci összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...85667684215042

- JPY (élet 121 után)
- EUR (Draghi, NFP hosszú távú hatása)
- VIX index, S&P, DAX
- Múlt heti elemzés áttekintése és megbeszélése természetesen nem maradhat el.

Kedd, MT 4 haladó használat (megbízások, árfolyammozgás karakterisztikái): https://attendee.gotowebinar.com/reg...73882798148354

Ezen a webináriumon folytatjuk az MT4 használatát, különös figyelmet szentelve a a megbízás típusok használatának. Ugyanakkor megtanuljuk azt is, hogy az árfolyam miért mozog és az ahhoz tartozó megfelelő megbízás típus használatát is, mint például, stop market, limit, trailing stop vagy épp automata felezés.

Szerda, ETX TraderPro felület bemutató: https://attendee.gotowebinar.com/reg...84186790374402

Ezen a webináriumon bemutatjuk az ETX TraderPro felületét. Instrumentumok kezelése, chartok és indikátorok, rajzeszközök bemutatása, trade-ek elhelyezése.

Csütörtök, Piaci összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...16351721598209

Várunk mindenkit sok szeretettel!
Régi 2014-12-08, 17:33   #140 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
szisa a hírnévhez vezető út elején jár.
Exclamation adathiba?

Sziasztok!

Ezeket az adathibákat mikor javítjátok? Elég zavaróak...
Ma is volt, ill. a nov. 24-i is még "szép" chartot rajzol.

Köszi!
Csatolt kicsinyítések
etx-capital-2014-12-08-17_28_04-etxcapital-live-server-ger30-m5-.png  
szisa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-08, 17:42   #141 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
szisa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Köszi!
Tovább is küldtem és kértem javítsák ki.
Ott kötés nem történt és senkinek nem lett triggerelve a SL-ja.

Köszi.
Régi 2014-12-09, 07:25   #142 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Köszi!
Jó reggelt,

Egy chart frissítés után már a kijavított chartot láthatod/láthatjátok.

Köszönöm.
Régi 2014-12-09, 08:48   #143 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
stopvadász a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok!

Köszi!

Ha lett volna pozid és a stop ott lett volna, már benyelted volna a vesztőt!
stopvadász nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-09, 09:14   #144 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
stopvadász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha lett volna pozid és a stop ott lett volna, már benyelted volna a vesztőt!
Erről volt kérdés és már akkor mondtam, hogy mivel az ár nem járt ott, természetesen senkinél nem aktiválódott a SL.
Régi 2014-12-10, 08:03   #145 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerda, ETX TraderPro felület bemutató: https://attendee.gotowebinar.com/reg...84186790374402

Bemutatjuk azt a felületünket ahol több mint 4,000 termékkel lehet kereskedni. Kötvények, kamatlábak, amerikai, angol, magyar és sok más ország részvényei, árupiaci termékek, indexek, ETF-ek.
Bemutatjuk miként lehet kereskedni ezen a platformon, milyen költségek mellett. Ezen a platformon a termékek CFD termékek ezért a promóciót itt is igénybe lehet venni.

Az angol tőzsdének tagjai vagyunk ezért alacsony költségek, mély likviditás és széles termékpaletta vár majd minden kereskedőre.
Régi 2014-12-15, 12:08   #146 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

Ezen a héten is péntek kivételével Füleki Ferenc webináriumokat fog tartani.

Hétfő, Piaci Összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...85146874468865

- Olaj
- Japán választások
- FOMC kitekintő
- Árutőzsdei devizákról

Természetesen átvesszük azokat az instrumentumokat amikről múlt héten beszéltünk és elemeztünk.

Kedd, Rajzeszközök MT4-ben Első rész:
https://attendee.gotowebinar.com/reg...22733528513025
Szerda, Rajzeszközök MT4-ben Második rész: https://attendee.gotowebinar.com/reg...85890452072705

Ezen a webináriumon a résztvevők elsajátíthatjak az MT4 ben található összes rajzeszköz használatát. Részletesen fogjuk tárgyalni a fibonacci legyezők, gann eszközök és többféle árcsatorna használatát, nem csak elemzésre hanem kereskedésre, pozíció menedzselésre és kockázatkezelésre egyaránt.

Csütörtök, Piaci összefoglaló: https://attendee.gotowebinar.com/reg...82940324935937

Várunk minden kedves érdeklődőt.

Pipekben gazdag hetet mindenkinek!
Régi 2014-12-29, 20:17   #147 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 138
Hírnév szint: 3
Laller74 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Zalán!

Januárban lesz nálatok bonusz promóció?
Laller74 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-12-30, 06:46   #148 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Zalán!

Januárban lesz nálatok bonusz promóció?
Jelenleg nem kaptam arról értesítést, hogy folytatjuk-e vagy megszűnik, de ha valaki még decemberben utal akkor megkapja.
Régi 2015-01-05, 12:35   #149 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 138
Hírnév szint: 3
Laller74 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Most tudsz már mondani valamit a bonuszokkal kapcsolatban?
Laller74 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-07, 09:36   #150 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Laller74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Most tudsz már mondani valamit a bonuszokkal kapcsolatban?
Január 17-ig hosszabbították meg.

Bocsánat, betegség miatt kicsit lassú vagyok mostanság.

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Random Capital harzol Brókercégek 51 2017-04-20 22:04
Sensus Capital Markets Forex Robot World Brókercégek 21 2015-07-02 11:10
Mayzus - United World Capital (UWC) MayzusPartner Brókercégek 39 2013-11-13 14:18
United World Capital kipe001 Brókercégek 1 2011-04-30 18:01

A pontos idő 11:25 , a GMT +1 időzóna szerint.