Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-04-26, 20:39   #101 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 15
Hírnév szint: 1
totti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Érdekelne a késöbbi fejlemény.
Létrehoztam egy csoportot ahol lehetőleg csak DCFX élőszámlával rendelkezők csatlakozását várnám.
https://www.facebook.com/groups/1425...14039/?fref=ts
totti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-26, 21:59   #102 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Kovács Attila a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!December 22.-én hívtam vissza a Dcfx-től a pénzem nagyobb részét eés mar 2 időpontot kaptam,amikorra nem jött meg ,és azóta már időpontot sem tudnak adni a pénzem kifizetésére!+senki nem veszi fel a telefont!
Ha vki tud vmi megoldást kérem segítsen!
Kovács Attila nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-04-26, 22:01   #103 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
Hírnév szint: 3
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Sajnálom, sok pénz?
Én buktam elég tanulópénzt, én kezeltem a számlám, de végeredmény ugyan az.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 09:26   #104 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kovács Attila eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!December 22.-én hívtam vissza a Dcfx-től a pénzem nagyobb részét eés mar 2 időpontot kaptam,amikorra nem jött meg ,és azóta már időpontot sem tudnak adni a pénzem kifizetésére!+senki nem veszi fel a telefont!
Ha bankkártyával DEPO-ztál talán van esélyed, csak hosszadalmas a procedura.
Régi 2017-04-27, 10:09   #105 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 368
Hírnév szint: 2
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem értem miért vagytok betojva, hiszen továbbra is hozzák a nyereséget.

http://www.myfxbook.com/members/fx21...21-dmam/752854
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-27, 13:45   #106 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

esetleg olyan akinek megjött a pénze az is megoszthatná hogy mennyi idő múlva mennyi "kuncsorgás"után jutott a pénzéhez.
Régi 2017-04-27, 14:30   #107 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

5 hónapról tudok az egyik konkrét esetben. Belső körös emberke volt. Aki a piramis alján van annak SOHA lesz a dátum.
Régi 2017-05-01, 18:36   #108 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Hírnév szint: 8
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Amúgy az FX21 mióta kereskedik a DCFX brókernél? Azelőtt, még amikor én is próbálkoztam velük, a német fennhatóságú Sensus-nál voltak. (csak érdeklődésként kérdezem, semmi több. )
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-01, 19:09   #109 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Sensus most hova tartozik? Valaha azt hallottam hogy átigazolt ciprusra vagy ilyesmi.
Régi 2017-05-01, 19:29   #110 (permalink)
Szenior tag

Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sensus most hova tartozik? Valaha azt hallottam hogy átigazolt ciprusra vagy ilyesmi.
Fogalmam sincs, amikor engem anno bevitt Zalán, akkor még BaFin alá tartozott -elvileg- a bróker, legalábbis ezt hangoztatták.
Régi 2017-05-01, 19:45   #111 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem találom a honlapját se.
Régi 2017-05-02, 09:55   #112 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Most utánakerestem Google-n, GBE Brokers néven megy tovább. Azt hiszem nincs több kérdésem a dologgal kapcsolatban....
Régi 2017-05-17, 08:10   #113 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Élő számlával rendelkező DCFX eseket várok eszmecserére az alábbi csoportba.
https://www.facebook.com/groups/1425...14039/?fref=ts
Régi 2017-06-15, 03:00   #114 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Dr.Szalacsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Én 5 hónapja várok a pénzemre. Ígéreteket én is kaptam, pénzt természetesen nem.
Egyértelműen szélhámos, csaló banda.
Néhányan a főkolomposok közül:
Dombai Zoltán https://www.facebook.com/dombai.zoltan
Katona Attila https://www.facebook.com/attila.katona.3532
Dr.Szalacsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-15, 07:24   #115 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Két éve vagy tag itt a fórumon, 3 éve szóltunk hogy ez piramis, csalás, nincs valós kereskedés.
Régi 2017-06-15, 07:30   #116 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A ti pénzetekből.
Csatolt kicsinyítések
dcfx-broker-szamlakezeles-dombaiek.jpg  
Régi 2017-06-15, 16:44   #117 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Csupán csak érdeklődés szinten Shortosgyula úr az adatlapja szerint 2016.04.18 án regisztrált az oldalra,hogy sikerült három éve szólni bárkinek is itt a fórumon?
Régi 2017-06-15, 16:45   #118 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem lehetne hogy csak tényeket írjunk?
Régi 2017-06-15, 17:48   #119 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.347
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
totti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az a legutóbbi regisztráció dátuma. Van, hogy ''Törölt felhasználó'' néven jelenik meg, aki kilépett vagy töröltette a ''nick-jét'' a fórumról. Gyula nagyon régi ''visszajáró'' tag.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-15, 19:58   #120 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Azt szoktam.

2010 óta itt vagyok a fórumon, reseteltem magam tavaly.
Régi 2017-06-15, 22:12   #121 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ok akkor elnézést kérek.
Régi 2017-06-16, 09:04   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ok akkor elnézést kérek.
no problem
Régi 2017-06-21, 07:19   #123 (permalink)
rpr
Tag

Összes hozzászólás: 95
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem hagyjuk a profitosokat. Megvan mindenkinek róluk a véleménye. Én dolgoztam velük, beleláttam valamennyire, de enélkül is, ha csak a tényeket nézem, negatív a véleményem. Ettől én Petit még kedvelem, mert sokat tanultam tőle, Józsi meg vicces figura, és rendes srác

Viszont a DCFX, ehh.....
Azert ez erdekelne h mi s velemenyed roluk. Tekintve h ket tanfolyamot is elvegeztem naluk. Tenyleg kivancsi kennek mert en csak a kulso mazat latom. Figyeltem pedig h F.G milyen autobol szall ki de nem lattam
Egyebkent szimpatikus az biztos.
De hogy mennyire kamu amit csinalnak azt nem tudom.
Ha te veluk dolgoztal jobban belelathattal talan...hogy egyatalan igy kereskednek e.
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-21, 08:35   #124 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

"De hogy mennyire kamu amit csinalnak azt nem tudom.
Ha te veluk dolgoztal jobban belelathattal talan...hogy egyatalan igy kereskednek e."

Miért fontosak ezek az infók számodra?
Az az elméleti tudás, amit átadnak jók. A gyakorlat meg rajtad áll.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-23, 10:07   #125 (permalink)
Tag

z1ggur4t logója

Összes hozzászólás: 39
z1ggur4t a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

tényleg elgondolkodtatásra késztet bárkit is ez a foshalom? milyen elméleti tudást adtak át, hogy mi a japán gyertya? olvasgassatok már egy kicsit erről a szarról hogy zűrös ahogy van...nem hiszem el, hogy még mindig itt tartunk. megérdemli aki befizet nekik a rendelkezésre álló információk mellett.
z1ggur4t nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-23, 11:55   #126 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
z1ggur4t eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tényleg elgondolkodtatásra késztet bárkit is ez a foshalom? milyen elméleti tudást adtak át, hogy mi a japán gyertya? olvasgassatok már egy kicsit erről a szarról hogy zűrös ahogy van...nem hiszem el, hogy még mindig itt tartunk. megérdemli aki befizet nekik a rendelkezésre álló információk mellett.
Én befizettem és nem bántam meg. Ne okoskodj feleslegesen.
Régi 2017-06-23, 11:57   #127 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.506
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azert ez erdekelne h mi s velemenyed roluk. Tekintve h ket tanfolyamot is elvegeztem naluk. Tenyleg kivancsi kennek mert en csak a kulso mazat latom. Figyeltem pedig h F.G milyen autobol szall ki de nem lattam
Egyebkent szimpatikus az biztos.
De hogy mennyire kamu amit csinalnak azt nem tudom.
Ha te veluk dolgoztal jobban belelathattal talan...hogy egyatalan igy kereskednek e.
Már évek óta nem tudok róluk semmit kb.

Amiket leírtam itt is korábban, azokat most is így gondolom, egyéb változás nem történt részemről
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-24, 00:52   #128 (permalink)
Tag

z1ggur4t logója

Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én befizettem és nem bántam meg. Ne okoskodj feleslegesen.
namost jól le lettem baszva. lófaszt fizettél te be mit véded te ennyire ezt a bandát az előző hozzászólásodban is? ha jön mégvalaki, annak is megírod a frankót? a céggel üzleti kapcsolatban állva én is tudok bárhova ilyeneket írni. azt meg hagyjuk már hogy te egy elégedett ügyfél vagy aki most fogja magát és melléáll itt a cégnek, személyenként reagálva. az ilyen és előző postodhoz hasonló stílusú hozzászólások mögött érdek van, messziről bűzlik. erre már légy olyan jó ne válaszolj, leszarom ki vagy. aki meg benyalja a hülyeséged, nekem végülis mindegy, fizessetek be minél több kétes eredetű céghez, ne olyat válasszatok semmiképp amivel kapcsolatban fel se hozható faszság. nyilván amiket itt leírtak mások hogy mi történt, az nem igaz, elpárolgott, megszűnt mert másik vezetőség van, másik cég csinálta, boba fett lelőtte, elvitték a dementorok, stbstbstb...
Régi 2017-06-24, 08:51   #129 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A túlzott drog és alkohol fogyasztás káros az egészségre.
Régi 2017-06-24, 09:11   #130 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem lehet, hogy ti két különböző társaságról beszéltek (el egymás mellett)?? Profitosok és dcfx...
..csak mielőtt egymás torkának esnétek...
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-24, 11:37   #131 (permalink)
Tag

z1ggur4t logója

Alapbeállítás

leszarom ezt a nyomorultat, arra nem méltatom hogy neki címezve írjak ennél valaha is többet mint feljebb. azért írtam le amit leírtam, mert a túlnyomó részét az ide látogatóknak passzív olvasók teszik ki, és tudom hogy elgondolkodtatja őket. speciel jól látod most erről az abcdfxről beszéltem, de a profitosokról is már megosztottam markánsan a véleményem, aztán jöttek a levelek hogy hát sajnos ez így van ahogy mondom, meg hogy mit tudok inkább helyette, meg ilyenek...
Régi 2017-06-24, 13:39   #132 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Na most a Tényleg, a DCFX nek milyen képzéseik vannak,kik a tulajdonosai, stb légyszíves ne zanzásítva más cégekkel indulatoktól mentessen ird le légyszíves amit erről a csapatról tudsz. Mert ezt a fórumot olvasók zöme ezt érdekelné.

Köszi.
Régi 2017-06-24, 13:56   #133 (permalink)
Tag

z1ggur4t logója

Alapbeállítás

nincs a fejeden szem, vagy tényleg hülyének nézel? ezt és az összes ehhez hasonlót nem láttad?

Idézet:
Idézet:
Dr.Szalacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én 5 hónapja várok a pénzemre. Ígéreteket én is kaptam, pénzt természetesen nem.
normális vagy? ki a faszt érdekel milyen képzéseik vannak. majd biztos mindjárt beírom ide mert te azt mondtad.

egyszerű, akinek a történteken kívül nem elég ez a 3 oldal amit itt talál, és még bármi érdekli erről a cégről, az menjen is hozzájuk, meg is érdemli. de ez hogy hogy nem világos? nem olvastad végig amit írtam, vagy mi? najó utoljára válaszoltam inkább ilyen szarságra, mert felesleges a további, így is lesz majd akit felráznak a postjaim.
Régi 2017-06-24, 14:12   #134 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Na most a Tényleg, a DCFX nek milyen képzéseik vannak,kik a tulajdonosai, stb légyszíves ne zanzásítva más cégekkel indulatoktól mentessen ird le légyszíves amit erről a csapatról tudsz. Mert ezt a fórumot olvasók zöme ezt érdekelné.

Köszi.
Szerintem keverve van a dcfx és a profitosok csapata. Az előbbi brókercég, az utóbbi oktató csapat. (Ettől függetlenül lehet a dcfx-nek is oktatása felőlem, fogalmam sincs. Egyik céggel sem volt tapasztalatom,csak olvasok róluk.)
Ami itt a heves indulatokat generálja, az a brókercég és tevékenysége, amit nem lenne szabad összemosni a profitosok tevékenységével.
moncsicsi78 elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-24, 21:08   #135 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 742
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
nincs a fejeden szem, vagy tényleg hülyének nézel? ezt és az összes ehhez hasonlót nem láttad?

normális vagy? ki a faszt érdekel milyen képzéseik vannak. majd biztos mindjárt beírom ide mert te azt mondtad.

egyszerű, akinek a történteken kívül nem elég ez a 3 oldal amit itt talál, és még bármi érdekli erről a cégről, az menjen is hozzájuk, meg is érdemli. de ez hogy hogy nem világos? nem olvastad végig amit írtam, vagy mi? najó utoljára válaszoltam inkább ilyen szarságra, mert felesleges a további, így is lesz majd akit felráznak a postjaim.

Szerintem ha majd kigyógyulsz ebből az elmebajból ami most rajtad van, utána tégy ide kommenteket, bármilyen témáról legyen is szó.
Ha észre vetted volna, azért az olvasók között vannak itt normális, legalább átlagos iq-val rendelkezők, akik szerintem nem kíváncsiak a Te többnyire káromkodó, legallja hozzászólásaidra.
Mindenki megérti hogy egy megkeseredett, mindenből kiábrándult életunt fazon vagy, de megkímélhetsz minket az efféle kocsmai szint alatt 3 szinttel lévő kommunikációdtól.

Köszönöm, (talán többek nevében is)
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-24, 21:27   #136 (permalink)
Tag

z1ggur4t logója

Alapbeállítás

ha neked ebből ez következik hogy ilyen lennék az legyen a te problémád. vannak normális cégek, lehet ezzel az egésszel normálisan foglalkozni és összességében hiába nem dolgozok már ilyen tetűrágóknak, sikerült elég olyan emberrel megismerkednem akik sikeresek a kereskedésben és tanultam tőlük, illetve kizárólag privát módon én is foglalkozom vele tovább. elnézést de a degeneráltsághoz nem tudok szuperlatívuszokban hozzászólni, viszont kezdett nem tetszeni, hogy még majdhogynem elkezd a topik olyan irányba menni, mintha itt a korábban elhangzottak meg sem történtek volna. de legalább akit befűztek valamilyen előadáson vagy behálózott egy ügynökük és véletlenül idetéved, talán mégegyszer átgondolja az egészet. és ha úgy találom jónak, igen is offenzíven fogok beírni ilyen helyre, ez kicsit jobban figyelmet csal a témára aminek ilyen hang lett adva. aztán hogy rólam mit gondolsz, akit életedben nem láttál és azt se tudjuk egymásról hogy melyikünk kicsoda, meg végtelenül hidegen hagy. magam részéről ennyi, nem kell megszakérteni, elmondtam amit jónak láttam.
Régi 2017-06-24, 21:44   #137 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem ha majd kigyógyulsz ebből az elmebajból ami most rajtad van, utána tégy ide kommenteket, bármilyen témáról legyen is szó.
Hát nem a lábával van gond az biztos.
Régi 2017-06-24, 22:18   #138 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha észre vetted volna, azért az olvasók között vannak itt normális, legalább átlagos iq-val rendelkezők, akik szerintem nem kíváncsiak a Te többnyire káromkodó, legallja hozzászólásaidra.
Mindenki megérti hogy egy megkeseredett, mindenből kiábrándult életunt fazon vagy, de megkímélhetsz minket az efféle kocsmai szint alatt 3 szinttel lévő kommunikációdtól.

Köszönöm, (talán többek nevében is)
Abban van igazság hogy elment ez a topic is és a zavarosban halászós is az eredeti témától. Ott is már lassan szó sincs arról amiről kellene: adott egy átverés amit pénzért árul egy valaki aki türhőparasztnak mutatta eddig magát a youtubeon és itt is.
Itt viszont adott egy magyar fehérgalléros bűnözői kör (tudom hogy unjátok de sajnos ez van) akik lerabolják a hiszékeny magyarokat pár évente. Családok mentek miattuk tönkre és szerintem bele is haltak páran szó szerint. (quantum, 3tg. dcfx stb) ezekről el nem ítélően nyilatkozni minimum bűnpártolás.
A stílusal lehet vitatkozni de a tartalom rendben van.
Régi 2017-06-25, 00:09   #139 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
"Sziasztok!December 22.-én hívtam vissza a Dcfx-től a pénzem nagyobb részét eés mar 2 időpontot kaptam,amikorra nem jött meg ,és azóta már időpontot sem tudnak adni a pénzem kifizetésére!+senki nem veszi fel a telefont!
Ha vki tud vmi megoldást kérem segítsen!"
"Én 5 hónapja várok a pénzemre. Ígéreteket én is kaptam, pénzt természetesen nem."

Úgytűnik igaza van z1ggur4t-nak. Márpedig akit csodamacska elismer az el van ismerve
Régi 2017-06-26, 09:39   #140 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 742
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Abban van igazság hogy elment ez a topic is és a zavarosban halászós is az eredeti témától. Ott is már lassan szó sincs arról amiről kellene: adott egy átverés amit pénzért árul egy valaki aki türhőparasztnak mutatta eddig magát a youtubeon és itt is.
Itt viszont adott egy magyar fehérgalléros bűnözői kör (tudom hogy unjátok de sajnos ez van) akik lerabolják a hiszékeny magyarokat pár évente. Családok mentek miattuk tönkre és szerintem bele is haltak páran szó szerint. (quantum, 3tg. dcfx stb) ezekről el nem ítélően nyilatkozni minimum bűnpártolás.
A stílusal lehet vitatkozni de a tartalom rendben van.
Természetesen egy fillért sem tennék ilyen jellegű brókercéghez, ebben maximálisan egyetértünk, csak a stílus ahogy ez elő lett vezetve, az hagy némi kívánni valót.
Csaló cégek mindig is voltak, mindig is lesznek.
Arra a szintre kellene felnőni, hogy valaki mérlegelni tudja önállóan hogy hova, mennyi pénzt tesz és tesz-e egyáltalán.
Ez amolyan "pénzügyi intelligencia" alap szint.
Ha valakinél még ez sincs meg, akkor ilyen forex, trade, meg hasonlókhoz hozzá sem kellene nyúlnia.

Nem ismerem részletesen az ilyen quantum, meg hasonlók történetét, de egy kaptafa lehet az összes.
A polgár kipróbálja pici pénzzel.
Jól megy, tetszik neki.
Utána betolja a nagy lóvét, az összeset ami van.
Aztán mg beszopja az egészet full tőkével.
Dettó mint a kereskedésben.
Ugyanígy bukja el a legtöbb résztvevő a pénzét.
A világ nem változik.

Azért jó a forex, mert ez a legnagyobb piac, tehát a világ összes bukója elfér benne!!!
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-26, 10:20   #141 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Természetesen egy fillért sem tennék ilyen jellegű brókercéghez, ebben maximálisan egyetértünk, csak a stílus ahogy ez elő lett vezetve, az hagy némi kívánni valót.
Így van. Ráadásul én rpr-re reagáltam és egyikünk sem a gagyi dcfx brókerről beszélt,gondolt. Csak idejött okoskodni ez a nyomi. Ahelyett, hogy először olvasni tanult volna meg, ha már írni nem tud.
Régi 2017-06-26, 10:43   #142 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.506
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Azért jó a forex, mert ez a legnagyobb piac, tehát a világ összes bukója elfér benne!!!

Ez kész

Viszont utóbbi időben engem is többen megkerestek a dcfxszel kapcsolatban. Volt egy srác, aki 300ezer dolcsit akart betolni hozzájuk saját zsebből, és engem is megkérdezett. Remélem, végül nem tette be.

Mindenesetre bíztató, hogy elég sokan kikérik mások véleményét, nem csak a mézesmadzagnak hisznek.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-06-26, 11:00   #143 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez a topik azért jött létre hogy társadalmi munkában, full ingyen, szívességből próbáljunk infokkal segíteni másokon akik nem elég tájékozottak, cserébe viszont naivak és/vagy mohók. Ne keverjünk ide más témákat, mint pl a profitost.

Nem kevés időt és energiát öltünk bele ebbe a karitatív projektbe itt is és a 3tg szekcióban is, sőt jut eszembe még pár helyen
Régi 2017-06-26, 12:18   #144 (permalink)
Tag

z1ggur4t logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez kész

Viszont utóbbi időben engem is többen megkerestek a dcfxszel kapcsolatban. Volt egy srác, aki 300ezer dolcsit akart betolni hozzájuk saját zsebből, és engem is megkérdezett. Remélem, végül nem tette be.

Mindenesetre bíztató, hogy elég sokan kikérik mások véleményét, nem csak a mézesmadzagnak hisznek.
Azért arra kíváncsi volnék, hogy akinek 300k usd-t összeszedni volt esze, mi volt a csízió amikor akár csak 1 ilyen céget is megkeresett, hacsak nem pénzmosás. azért ez elég furcsa, hogy ilyen céghez csak úgy beúszna egy ekkora hal. de ha mégis akkor mit hihet vajon? ..az a vicc hogy lehet nem kamu, rengeteg ügyfelem volt aki nem tudom hogyan de valahogy sok pénzt csinált, viszont olyan síkhülye volt nem is az hogy pénzügyi intelligenciában, de alapvető gondolkodásban ilyen téren, hogy kiábrándító.
Régi 2017-06-26, 19:54   #145 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://index.hu/belfold/2017/06/26/1...olo_albroker/#
dombai visszaesőként vajon mennyit kap?
Régi 2017-06-26, 20:40   #146 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ő a lottónyertes.............
Régi 2017-06-29, 18:40   #147 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Azért arra kíváncsi volnék, hogy akinek 300k usd-t összeszedni volt esze, mi volt a csízió amikor akár csak 1 ilyen céget is megkeresett, hacsak nem pénzmosás. azért ez elég furcsa, hogy ilyen céghez csak úgy beúszna egy ekkora hal. de ha mégis akkor mit hihet vajon? ..az a vicc hogy lehet nem kamu, rengeteg ügyfelem volt aki nem tudom hogyan de valahogy sok pénzt csinált, viszont olyan síkhülye volt nem is az hogy pénzügyi intelligenciában, de alapvető gondolkodásban ilyen téren, hogy kiábrándító.
Örökölt v lottón nyert. Válóperben jutott hozzá.
18 évesek 30M-ós autóval közlekednek.
Szted mindenki maga szedi össze a vagyonát?

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-07-05, 18:00   #148 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

semmi új fejlemény a Dcfx ügyel kapcsolatban? Aki tud valami új infót ne tartsa magába.
Régi 2017-07-12, 07:30   #149 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Úgy hallottam hogy egykét embernek megjött "kisebb" pénze mostanság. A remény hal meg utoljára....
Régi 2017-10-09, 16:19   #150 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Kokó1968 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Óva intek mindenkit,hogy közelebbi kapcsolatba kerüljön a "tisztelt" DCFX Brókercéggel.
2017.március.31-én igényeltem vissza egy bizonyos összeget,
Azóta semmi.
Már válaszra sem méltatnak.
Eddig még csak írogattak.hogy ekkor és emekkor küldik a pénzt.hát persze,hogy semmi.
Majd augusztusban szabadságra mentek.Azóta szintén semmi.
Legutóbb a személyzetre hivatkoztak,hogy nem olvasták el az emailt.
Legközelebb a takarítónőnek nem lesz tisztítószere.
Több mint 7 hónapja könyörgök a pénzemért és még csak le sem sajnálnak.
Kokó1968 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
DAX bróker? Mighti Brókercégek 22 2016-03-09 19:39
Futures broker GP57 Brókercégek 3 2015-05-28 20:18
Fio Broker harzol Brókercégek 4 2014-06-12 20:36
külföldi bróker lehetőség Péter90 Tőzsdei képzések 1 2013-06-10 09:57
Commodity broker Taurus Brókercégek 2 2010-08-24 12:36

A pontos idő 18:38 , a GMT +1 időzóna szerint.