Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-10-09, 22:30   #151 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
rodeo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is hasonlóképp jártam...
Nem lehetne ezeket az "embereket" karácsonyra meglepni valamivel ?
Több száz ha nem ezer embert loptak meg, egy perközösség esetén már csak a jutalék miatt meglehetősen jól járna az ügyvéd aki kicsit a lábukra lépne...
Persze ez lehet hogy álom, de nem biztos.
Szerintetek ?
rodeo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-15, 09:31   #152 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 452
Hírnév szint: 3
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Megleptétek már őket elég sok pénzzel...

https://www.youtube.com/watch?v=R8UdnG0MXh4
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-01-18, 08:10   #153 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.010
Hírnév szint: 10
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

http://dcfxbrokerscam.blogspot.hu/20...es-zoltan.html
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-18, 11:09   #154 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 587
Hírnév szint: 2
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem gondoltam volna róluk. Kb. 10 éve Herbály és Dombai csinált tanfolyamot Csizmadiával. Tőlük(is) kezdtem el tanulni régen. Mondjuk nem értem, hogy az emberek
miért bízzák másokra a pénzüket.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-18, 17:54   #155 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 74
Hírnév szint: 7
eurusd a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hat igen, a profitpottyos f.gabornak is minek kellett promozni oket annyira...
eurusd nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-18, 18:05   #156 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 299
Hírnév szint: 7
Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
eurusd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hat igen, a profitpottyos f.gabornak is minek kellett promozni oket annyira...
Feketére gondolsz? Hát tőle lestem el pár dolgot, kicsit alakítva, de tulajdonképpen neki köszönhetem azt, hogy jól megy
Tibor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-27, 14:35   #157 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Forexsystems a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás DCFX károsultak számára

Drága urak és hölgyek!

Megnéztem a dcfx weblapját és már ott rengeteg probléma van ami a gagyiság jele:

1. a társaság nem rendelkezik sem EU sem US regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatást, valamint portfólió és vagyonkezelést az Európai Únión belül sem az USA-ban.

2. a nagyobbik baj az, hogy sem az Egyesült Arab Emírségek területén sem pedig Seychelles szigeten nem rendelkezik Pénzügyi regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatási tevékenységet, vagyon kezelést pedig pláne nem a fent leírt területeken!

3. a társaságnak van egy regisztrált telephelye az Egyesült Arab Emírségekben, valamint egy székhelye Seyychelles szigetén.

4. az MNB mivel Európán belülre terjed a joghatósága nem fog tudni túl sok mindent tenni az ügy érdekében.

5. amit ilyenkor érdemes lenne megtenni első lépésben az az, hogy megkeresitek a Seychelles-i valamint az Egyesült A. E.-ken belüli pénzügyi felügyeletet és panaszt tesztek, hogy nem kapjátok meg a pénzt.

6. második esetben pedig rendőrségi feljelentést tesztek a Seychelles valamint az Egyesült A.Een belüli irodájukhoz legközelebbi rendőrségen a cég ellen.

7. ha befektetésre szánjátok el magatokat akkor mindig olyan társaságot válasszatok amely az Európai Únión belül regisztrálva és pénzügyi regulációval rendelkezik.
Valamint tagja a kárrendezési alapnak is. Így ha probléma merül fel a céggel kapcsolatban, megfogjátok kapni a pénzeteket!
Forexsystems nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-27, 16:16   #158 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.010
Hírnév szint: 10
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért EU is épp elég korrupt (Iron pl), szóval óvatosan azzal is, de nyilván ezeken a noname üdülőhelyeken még szerintem normálisan működő államszervezet sincs. Vagyis amikor én jártam ilyen helyeken, ez volt a benyomásomXD

Az a tuti, ha bárhol, bárhová, bármikor annyi pénz van kint vagy megy ki, aminek a teljes elvesztése esetén legalább van még egyszer ennyi pénz egy hasonló játékra.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-30, 21:16   #159 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 1.036
Hírnév szint: 6
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forexsystems eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Drága urak és hölgyek!

Megnéztem a dcfx weblapját és már ott rengeteg probléma van ami a gagyiság jele:

1. a társaság nem rendelkezik sem EU sem US regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatást, valamint portfólió és vagyonkezelést az Európai Únión belül sem az USA-ban.

2. a nagyobbik baj az, hogy sem az Egyesült Arab Emírségek területén sem pedig Seychelles szigeten nem rendelkezik Pénzügyi regulációval, azaz nem végezhet pénzügyi szolgáltatási tevékenységet, vagyon kezelést pedig pláne nem a fent leírt területeken!

3. a társaságnak van egy regisztrált telephelye az Egyesült Arab Emírségekben, valamint egy székhelye Seyychelles szigetén.

4. az MNB mivel Európán belülre terjed a joghatósága nem fog tudni túl sok mindent tenni az ügy érdekében.

5. amit ilyenkor érdemes lenne megtenni első lépésben az az, hogy megkeresitek a Seychelles-i valamint az Egyesült A. E.-ken belüli pénzügyi felügyeletet és panaszt tesztek, hogy nem kapjátok meg a pénzt.

6. második esetben pedig rendőrségi feljelentést tesztek a Seychelles valamint az Egyesült A.Een belüli irodájukhoz legközelebbi rendőrségen a cég ellen.

7. ha befektetésre szánjátok el magatokat akkor mindig olyan társaságot válasszatok amely az Európai Únión belül regisztrálva és pénzügyi regulációval rendelkezik.
Valamint tagja a kárrendezési alapnak is. Így ha probléma merül fel a céggel kapcsolatban, megfogjátok kapni a pénzeteket!

Ez is jó sok sebből vérzik....
Te sem vagy trader, az tisztán látszik.
A 7 pontoddal szerintem nem sok emberen segítesz.

A 6. pontodnál estem le a székemről a röhögéstől....
Voltál már egyáltalán Dubaiban? És Seychelles-en?
Húúúú....sötétség....

Minden esetre első bemutatkozó írásként nem gyenge tanácsok, az biztos.
Gondolom valami MásikFx-nél vagy supportos, vagy ilyesmi.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
DAX bróker? Mighti Brókercégek 22 2016-03-09 19:39
Futures broker GP57 Brókercégek 3 2015-05-28 20:18
Fio Broker harzol Brókercégek 4 2014-06-12 20:36
külföldi bróker lehetőség Péter90 Tőzsdei képzések 1 2013-06-10 09:57
Commodity broker Taurus Brókercégek 2 2010-08-24 12:36

A pontos idő 23:25 , a GMT +1 időzóna szerint.