Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-11-01, 12:14   #1 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 359
Hírnév szint: 3
mergodon a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül mergodon részére
Thumbs up topsteptrader.com

Sziasztok,

Nem tudom mennyire releváns ez a téma itt (ha duplikáció akkor elnézést!), de aki esetleg érdeklődik hogy komolyan veszi azt hogy megtanul kereskedni, és nem hisz a könnyen megszerzett pénzbe, annak érdemes itt kezdenie.

Fontos hogy az oldal csak angolul/oroszul van, de természetesen fogadnak kereskedőket a világ minden tájáról is, így a regisztációhoz elegendő a minimális angol tudás.

Oké de miről is szól ez a dolog? A cég kockázati befektetéssel foglalkozik, és tradereket keres. Kicsit olyan mint a kezelt számlák története, de kicsit komolyabb felvétellel, és támogatással a cég részéről. Nagyon röviden összefoglalva a felvétel során egy "combine challanget" kell teljesítened:
https://www.topsteptrader.com/learnm...combine-signup
Sok paraméter létezik, de alapjában két fajta megközelítés van. Az egyik esetben azt vállalod hogy 10 kereskedési nap során teljesíted a feltételeket, amit azzal jutalmaznak hogy sikeres teljesítés esetén visszakapod a challange árát. A másik esetben havi díj ellenében probálkozhatsz és nem vagy időhöz kötve.

Kérdezhetnétek persze hogy mi a jó poén abban hogy 200USD fizetsz, és ha sikerül teljesítened a célt, akkor nem kapod meg amit kerestél nekik? Nos sok sikert ahhoz hogy elsőre sikerüljön a challange.

A dolog érdekességét az adja, hogy egy éve tanulás, probálkozás és kihívás után sikerült megcsinálnom a challanget, és junior trader státuszba kerültem náluk ami azt jelenti hogy folyosítják a pénzt a kereskedői számlára, és elkezdhetek éles pénzt is keresni. Aki részleteket akar olvasi a témában a kereskedési naplómat nézze meg (angol), vagy meghallgathatjátok az interjút amit velem készítettek:
http://youtu.be/ST-2JUTmFk4?list=UUT...ZU6Ivf3F2AEVUQ (angol)

Szóval aki komolyan veszi a dolgokat, annak érdekes kérdés lehet ez a megközelítés is. Ja igen. Nincs metatrader mint kereskedési platform, csak a szokásos T4, MarketDelta, Ninjatrader, Sierra Chart MultiChart, eSignal. T4-et egyébként ingyen adják használatra...

Remélem minden fontosat leírtam, hátha valakinek izgalmas info volt, kérésekre szívesen válaszolok amire tudok, de aki komolyabban érdeklődik inkább közvetlenül nekik írjon vagy itt lehet még olvasgatni a témában:
https://www.bigmiketrading.com/vendo...-anything.html
mergodon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-01, 20:57   #2 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

4 hete hallottam róla, de picit hihetetlen, hogy 10 nap után egy nagyobb összeget bíznának rád.
Írhatsz még róla, érdekel.
Régi 2014-11-01, 21:50   #3 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Hírnév szint: 0
fxMisi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem akarok itt okoskodni, ezért csak a saját tapasztalatomat írom ide. Arra azért készüljön fel mindenki, hogy 10 nap alatt 9000$ kell teljesíteni ! Nos nekem ez meg is volt csak az volt a probléma, hogy a max napi limit minimum -3000$ ban van meghatározva, és ezt sajna lebegőben túl léptem 423$- al. Azóta küldözgetnek e-mailt minden héten kettőt hármat, hogy micsoda ragyogó lehetőség és fizessek be ezt azt-hát nem tudom, mert én csak eddig jutottam. Egy próbát megért, de mivel olyan cégnél dolgozom ahol 1hónapra kell 8000$ profitot elérni, és nem kell soha semmiért fizetni semmit így nem is folytattam a dolgot.
fxMisi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-01, 22:52   #4 (permalink)
Szenior tag

Traders Night logója

Hely: Budapest, Vendel utca 11., IV. emeleti Konferenciaterem
Összes hozzászólás: 328
Hírnév szint: 5
Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Traders Night már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Jó cucc, pár hónapja Árpi felvetette, de sajna devizákban gyenge, így egyelőre nem próbáltam, de ha lesz határidős tapasztalatom, ki fogom próbálni.

Árpit kérdezzétek, de állítólag korrektek.
Traders Night nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-02, 03:25   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Pár dolog. Nekem mint kezdő trader kényelmesebb volt ide pénzt puffogtatni mint elhinni hogy bármilyen másik forex bonusbol is valaha fogok pénzt vissza látni. Lehet persze elveken vitatkozni hogy demo nem demo de ez pont a kettő között van.
Forex meg nincs. Ígérik mar egy ideje szóval majd csak lesz
Azért a 100Kusd-t radbiznak 10 nap után nem annyira egyszerű történt. 10 nap alatt 6% profit maximum 3% drawdown mellett. Egyébként miután ez megvan és kapsz pénzt mar nincs profit cél csak kőkemény szabályok. Nem mehetsz 10nap után profit minuszba és a heti összesítésben is pozitívnak kell lenned.
Ajanlani mint írtam csak azért ajánlom mert szerintem jobb így akar tanulni is. Hátránya persze pont az hogy nem forex és nincs metatrader.
Szegényeket meg ne bántsátok hogy hírleveleznek unscribe gomb tökéletesen működik ellenük.
Régi 2014-11-02, 20:52   #6 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
mergodon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pár dolog. Nekem mint kezdő trader kényelmesebb volt ide pénzt puffogtatni mint elhinni hogy bármilyen másik forex bonusbol is valaha fogok pénzt vissza látni.
Ha jól értettem 20x futtottál neki. Kitartásból kiváló!
A forexes szárnypróbálgatásaid mikorra nyúlnak vissza? (rémlik, hogy ez is elhangzott az interviewban, de ez a kérdezős verzió most egyszerűbbnek tűnik, mint visszatekerni
Régi 2014-11-02, 21:12   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha jól értettem 20x futtottál neki. Kitartásból kiváló!
A forexes szárnypróbálgatásaid mikorra nyúlnak vissza? (rémlik, hogy ez is elhangzott az interviewban, de ez a kérdezős verzió most egyszerűbbnek tűnik, mint visszatekerni
Ja 20-szor. Jo kis penzt otthagytam nekik, de joval kevesebbet mint elotte amikor azt hittem tudok kereskedni. Kitartas egy dolog, jobban szamitott hogy szeretem csinalni. Ugy konnyu kitartonak lenni
Forexet soha nem vettem komolyan. Alapokat profit.hu tanfolyamon tanultam, amibol kesobb nem lett semmi. Utana probaltam robotozni, szinten kuka. Spike trade kuka. After news trade, kuka.
Aztan kezdtem el neten kutatni, hogy hogyan is csinaljak kulfoldon, es igy jott a hataridos kereskedes/ninja trader etc... Forex-en az elo kereskedesek plusszosak voltam mert vagy demoztam, vagy makom volt news/spike trade kapcsan, illetve amikor nem volt makom, akkor mar csak nyeremenyt kockaztattam.
Szoval forex-et kilottem teljesen az eletembol.
Régi 2014-11-02, 21:30   #8 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ja 20-szor. Jo kis penzt otthagytam nekik, de joval kevesebbet mint elotte amikor azt hittem tudok kereskedni. Kitartas egy dolog, jobban szamitott hogy szeretem csinalni. Ugy konnyu kitartonak lenni
Forexet soha nem vettem komolyan. Alapokat profit.hu tanfolyamon tanultam, amibol kesobb nem lett semmi. Utana probaltam robotozni, szinten kuka. Spike trade kuka. After news trade, kuka.
Aztan kezdtem el neten kutatni, hogy hogyan is csinaljak kulfoldon, es igy jott a hataridos kereskedes/ninja trader etc... Forex-en az elo kereskedesek plusszosak voltam mert vagy demoztam, vagy makom volt news/spike trade kapcsan, illetve amikor nem volt makom, akkor mar csak nyeremenyt kockaztattam.
Szoval forex-et kilottem teljesen az eletembol.
Akkor abban egyetérthetünk, hogy ez a challenge nem azoknak való akik 1-2-3 nyomogatják a forexet metabűvöletben.

A "nyeremény" utáni negatív hangulatodról kár hogy nem írtál itt semmit se. (amit a cég új elvárásai okoztak: https://www.bigmiketrading.com/tradi...journal-6.html)

Egy nyerő stratégiával a zsebemben azon nagyon elgondolkoznék miért erőltetik a T4-et. Az tutti, hogy nem sok vonalat húznék bele, vagy telenyomnám pár kamuindikátorral
Régi 2014-11-02, 21:35   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Akkor abban egyetérthetünk, hogy ez a challenge nem azoknak való akik 1-2-3 nyomogatják a forexet metabűvöletben.

A "nyeremény" utáni negatív hangulatodról kár hogy nem írtál itt semmit se. (amit a cég új elvárásai okoztak: https://www.bigmiketrading.com/tradi...journal-6.html)

Egy nyerő stratégiával a zsebemben azon nagyon elgondolkoznék miért erőltetik a T4-et. Az tutti, hogy nem sok vonalat húznék bele, vagy telenyomnám pár kamuindikátorral
Olvasd tovabb a journal-t. Azert nem irtam mert nem relevans. Nem eroltettek a T4-et, elnezest kertek hogy copypaste levelet kuldtek at. Ninja-n fogok kereskedni ahogy eddig is. Az meg hogy negativ voltam, mert nem ontottek ram rogton a 100K USD-t, hanem azt mondtak hogy csinaljam mar meg megegyszer (erosebb feltetelek mellett) gondolom ertheto a reszukrol Te sem adnal valakinek penzt aki 20-szor probalkozott aztan 21-re makja volt:P
Régi 2014-11-02, 23:39   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

és akkor ez neked miért is lesz jó? jutalékot kapsz a 100k terméséből?
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-02, 23:43   #11 (permalink)
Szenior tag

Lightbulb

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
és akkor ez neked miért is lesz jó? jutalékot kapsz a 100k terméséből?
Nekem tobb dolog miatt jo. Egyreszrol mint irtam, megkimelt attol hogy az osszes vagyonomat eltozsdezzem de megis azt ereztem vegig van miert kuzdeni.
Amire te gondolsz az pedig ez: http://help.topsteptrader.com/knowle...r-profit-split
60% kapok, 15K USD ossz profit utan mar 70% 30K USD ossz profit utan pedig 80%-ot. Persze el kell oda jutni... minden lepessel egyre kozelebb vagyok
Régi 2014-11-03, 00:42   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Nekem tobb dolog miatt jo. Egyreszrol mint irtam, megkimelt attol hogy az osszes vagyonomat eltozsdezzem de megis azt ereztem vegig van miert kuzdeni.
Amire te gondolsz az pedig ez: http://help.topsteptrader.com/knowle...r-profit-split
60% kapok, 15K USD ossz profit utan mar 70% 30K USD ossz profit utan pedig 80%-ot. Persze el kell oda jutni... minden lepessel egyre kozelebb vagyok
na ennek akkor utánanézek, mert valljuk be, elég hihetetlennek tűnik.
miután csináltál egy sikeres 10 napos bulit, adnak 100k-t h kezeld, és ha nyerő vagy, 60-70-80%-a a profitnak a tied.. Szívből kívánom, hogy így legyen, csak tudod, meg láthatod, van itt a fórumon több hasonló trader gyűjtő cég is, azaz volt, akikről kiderült, hogy mégsem olyan csodavilág mint mondták. És így elsőre ez is hihetetlenül hangzik
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-03, 05:45   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
na ennek akkor utánanézek, mert valljuk be, elég hihetetlennek tűnik.
miután csináltál egy sikeres 10 napos bulit, adnak 100k-t h kezeld, és ha nyerő vagy, 60-70-80%-a a profitnak a tied..
Ooo... szerintem azert egy ici picit leegyszerusited ezt a folyamatot. Itt vannak az interjuk akiknek sikerult 3-4 ev alatt:
https://www.youtube.com/watch?v=ST-2...wqeQtzUGU6hbQp 80 ember. Szoval azert nem trivialis atjutni a szuron. Tehat jon is majd rogton a kovetkezo problema, hogy mennyi penzt keresnek azzal hogy hirdetik magukat hogy csinald meg naluk a tesztet ... Szerintem nagyon sokat, de joval kevesebbet, mint a churn and burn forex cegek.

Egyebkent nezz utana nyugodtan, tobb szem tobbet lat! Ha egyeb kerdesed van nyugodtan szolj...
Régi 2014-11-11, 06:20   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Aki szeretne kiprobalni a ninjatrader-t, plusz erdekli a future piac, es esetleg 80-20% profit-ben valo kereskedes, annak egyre jobb es jobb lehetosegei vannak a topsteptrader-nel:
https://www.topsteptrader.com/blog/u...-topsteptrader

Egyebkent most huztam le a statisztikat, amiota kiraktam ezt a postot +5 uj magyar jelent meg a site-on (legalabbis aki kitoltotte a hovatartozasat) Szoval mar megerte a dolog.

Van ingyenes trial is:P
Régi 2014-11-11, 13:04   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 219
Hírnév szint: 8
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Aki szeretne kiprobalni a ninjatrader-t, plusz erdekli a future piac, es esetleg 80-20% profit-ben valo kereskedes,
Ezt pontosan hogy érted? A cég kínál valami szignál szolgálatást, vagy mi?
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-11, 13:11   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezt pontosan hogy érted? A cég kínál valami szignál szolgálatást, vagy mi?
Nincs signal. Ahogy az elso postban is irtam csak azota valtozott a dolog. Ha kereskedsz naluk, es jo vagy, akkor adnak penzt hogy kereskedjel nagyobb tokebol. 80% profitot megtarthatsz, es csak 20%-ot tesznek el.

A test - elo kereskedes - penzbe kerul. Combine-nak hivjak oket weboldalon. Ha ninjatrader-t akarsz hasznalni azt is ki tudod probalni naluk ezek szerint mar ingyen (a ninjatrader-nek eleg borsos ara van megvenni)

Signal szolgaltatasok pedig tokeletesen ertelmetlenek szerintem...
Régi 2014-11-11, 13:13   #17 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Signal szolgaltatasok pedig tokeletesen ertelmetlenek szerintem...
Ebben egyet értünk, viszont nem tudtam hirtelen, mire kontextusban is érted ezt a 80-20 arányt.
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-11-11, 13:20   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ebben egyet értünk, viszont nem tudtam hirtelen, mire kontextusban is érted ezt a 80-20 arányt.
bocsi... post elejen tisztaztam mivel foglalkozik a topstep, ott meg 60-40% volt az arany, most mar 80-20%
Régi 2015-02-06, 19:29   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 267
safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kedves Mergodon,

Nagyon köszönöm, hogy feltetted ezeket az információkat, és nagyon hálás lennék, ha írnár pár sort, hogy mi történt azóta.
safe nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-07, 10:44   #20 (permalink)
Tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 98
Hírnév szint: 4
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

https://www.bigmiketrading.com/tradi...naling-37.html
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-09, 11:09   #21 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
skylight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
tanulságos a napló. Különösen a karácsonyi "meglepi" rész.
Érdemes elolvasni. Kivéve az utolsó bejegyzést. Valami segghülye keresi ott a régi barátját a nevemben.
Régi 2015-02-22, 10:47   #22 (permalink)
Szenior tag

safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.safe már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Egy rakás jó webináriumot is felraktak:

https://www.bigmiketrading.com/webinars/
Régi 2015-02-27, 09:23   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kedves mergodon,

Sikerült benntmaradni "funded trader"-ként?
Azt olvastam, hogy nemcsak a bekerülés nem könnyű, de a benntmaradás sem.
Régi 2015-02-27, 16:15   #24 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Épp minap beszéltem Mátéval, kis szünetet tartott, de már csinálja újra!

Erős a srác! Én drukkolok neki!
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-14, 08:55   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Épp minap beszéltem Mátéval, kis szünetet tartott, de már csinálja újra!

Erős a srác! Én drukkolok neki!
A szünet mit jelent? Újracsinálta a "Trading Combine"-t?
Persze mi is drukkolunk neki.
Régi 2015-05-02, 14:18   #26 (permalink)
Új tag

Hely: Pannónia filmstúdió
Összes hozzászólás: 24
A kockásfülű nyúl a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Lassan én is neki látok a topstep-nek. Érdeklődnék, hogy van valaki aki túljutott a trading combine-on és sikerült tartósan bent maradnia?
A kockásfülű nyúl nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-05, 21:26   #27 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
A kockásfülű nyúl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Lassan én is neki látok a topstep-nek. Érdeklődnék, hogy van valaki aki túljutott a trading combine-on és sikerült tartósan bent maradnia?
Hívnálak fülemülének, de az itt plágium.
Nyulambulam??

No, ha a kombinén túljutok, akkor már bennt szoktam maradni.
De a tartósság az mindig nézőpont és timeframe kérdése.
(Nagyon nem mindegy, hogy tiktak / perces gyertyákról, van szó, vagy ór(i)ás elnyelőkről beszélünk.)
Állítólag jó a kék tabletta.

Régi 2015-05-06, 13:42   #28 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szoktál???? Mint egy visszatérő vendég? Átjutsz a kombinén aztán be-ki-be-ki? :-D
Nem szoktam gyorsan elmenni, szóval remélem most sem lesz másképp. :-)
Mik a tapasztalatok amúgy? Korrekt a cég?
10 napos kombinét szoktad csinálni?
Régi 2015-05-06, 14:11   #29 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szoktál???? Mint egy visszatérő vendég? Átjutsz a kombinén aztán be-ki-be-ki? :-D
Nem szoktam gyorsan elmenni, szóval remélem most sem lesz másképp. :-)
Mik a tapasztalatok amúgy? Korrekt a cég?
10 napos kombinét szoktad csinálni?
Nem neveztem még be rá. Szerintem nem is fogok.
Amit érdemes megfontolnod:
ha nagyon jól megy a kereskedés, akkor minek bohóckodnál velük és a hülye szabályaikkal. Pár ezer dollárból feltornászhatod magad akárhova.

ha bizonytalan vagy benne, akkor simán lehet otthagysz tösször többszáz dollárt a demora...(mint Mergodon) ..amiből nyithatnál egy rendes éles számlát. (az áhított koncentrációs fegyelmet az is meg tudja adni)
Régi 2015-05-06, 14:19   #30 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ha nagyon jól megy a kereskedés, akkor minek bohóckodnál velük és a hülye szabályaikkal. Pár ezer dollárból feltornászhatod magad akárhova.

ha bizonytalan vagy benne, akkor simán lehet otthagysz tösször többszáz dollárt a demora...(mint Mergodon) ..amiből nyithatnál egy rendes éles számlát. (az áhított koncentrációs fegyelmet az is meg tudja adni)
.......
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-05-06, 14:36   #31 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Az az oka, hogy én a határidős piacot preferálom. Ott meg ugye lotok vannak, se minilot se mikrolot. Oda bizony 1-2000 EUR-s számla kevés lesz. Illetve szeretem ha alacsony a spread, és 1 tick elmozdulás már bőven fedezi a kötési díjat. Instumentumtól függően de általában az EUREX-en én a Globex-en 1 tick elmozdulás 5-10 EUR bevételt jelent, mig a kötési díjak ennek csak töredéke.
A másik oka pedig az hogy sosem kezeltem a saját pénzem (hosszú sztori), és megmondom öszintén,nem is akarom. Ez megszokás kérdése, ember függő. Majd talán egyszer eljön az az idő is, de az biztos nem most lesz.
Régi 2015-05-06, 15:10   #32 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Az az oka, hogy én a határidős piacot preferálom. Ott meg ugye lotok vannak, se minilot se mikrolot. Oda bizony 1-2000 EUR-s számla kevés lesz. Illetve szeretem ha alacsony a spread, és 1 tick elmozdulás már bőven fedezi a kötési díjat. Instumentumtól függően de általában az EUREX-en én a Globex-en 1 tick elmozdulás 5-10 EUR bevételt jelent, mig a kötési díjak ennek csak töredéke.
A másik oka pedig az hogy sosem kezeltem a saját pénzem (hosszú sztori), és megmondom öszintén,nem is akarom. Ez megszokás kérdése, ember függő. Majd talán egyszer eljön az az idő is, de az biztos nem most lesz.
A topstepnél sztem kénytelen leszel kezelni a pénzedet,
de feladsz itt egy hirdetést, hogy pénzkezelőt keresel és nem lesz gondod onnantól semmire
Régi 2015-05-06, 16:04   #33 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Hmmm, ezt most meg kell fontolnom. :-D Mindenesetre én megtudom érteni ha valaki inkább a topstepet választja. Ha jobban bele gondolunk, azt a 200$ beugrót nehány tick elmozdulásból vissza lehet keresni. Persze jogos a kérdés hogy hányszor fizetjük be...
Régi 2015-05-07, 08:48   #34 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Összes hozzászólás: 119
Strategon_zrt. a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Strategon_zrt. részére
Alapbeállítás

Idézet:

Szia

Szvsz. szerint nem rosszak a szabályok. Ha jobban belegondolsz a pénzedet te sem adnád oda és nem lennél elnézőbb az általuk felállított szabályoknál. Ez így korrekt szerintem. A havidíjról csak annyit, hogy tétje van. A demón csak bohóckodás folyik.
Régi 2015-05-08, 21:30   #35 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia

Szvsz. szerint nem rosszak a szabályok. Ha jobban belegondolsz a pénzedet te sem adnád oda és nem lennél elnézőbb az általuk felállított szabályoknál. Ez így korrekt szerintem. A havidíjról csak annyit, hogy tétje van. A demón csak bohóckodás folyik.
Valóban nem.
Kurva jól ki van találva és tálalva!

Kb annyira könnyű megcsinálni, mint egy 200 dolláros éles számlát feltuningolni 1000-re.
Kockázatilag hasonló kategória.
Ha ezt kétszer egymás után megcsinálod a saját szabályaiddal, akkor a tőkeáttétel miatt, kb ugyanott leszel nyereségügyileg. Anélkül, hogy arra az instrumentrumra ugrálnál amire ők fütyülnek.
Régi 2015-05-10, 08:54   #36 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Összes hozzászólás: 119
Strategon_zrt. a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Strategon_zrt. részére
Alapbeállítás

Idézet:
Valóban nem.

Kb annyira könnyű megcsinálni, mint egy 200 dolláros éles számlát feltuningolni 1000-re.
Ha ezt kétszer egymás után megcsinálod a saját szabályaiddal, akkor a tőkeáttétel miatt, kb ugyanott leszel nyereségügyileg. Anélkül, hogy arra az instrumentrumra ugrálnál amire ők fütyülnek.
Ha könnyű akkor hajrá!
Régi 2015-05-12, 22:31   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Valóban nem.

Egyetértek, aki ezt meg tudja csinálni, az már elég, ha a saját pénzével kereskedik, feltéve ha ugyanúgy viseli a saját pénze kockáztatását, mint a másét.

egyéb: van egy új magyar harcos náluk:
https://www.topsteptrader.com/blog/c...y-for-this-nft
Régi 2015-05-13, 06:43   #38 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
safe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyetértek, aki ezt meg tudja csinálni, az már elég, ha a saját pénzével kereskedik, feltéve ha ugyanúgy viseli a saját pénze kockáztatását, mint a másét.

egyéb: van egy új magyar harcos náluk:
https://www.topsteptrader.com/blog/c...y-for-this-nft
nem hallgattam még meg az internewt, de szerintem ez a fazon 14 évnyi tapasztalattal és robotos hozzáállásal lehet unatkozott már és kihívásból ugrott neki.

//ps: (bár nehéz is lett volna ma adják le
Régi 2015-10-18, 18:15   #39 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Régen volt errefele mozgás.

Mostanság többen is kipróbáljuk. Nekem elég sok idő kellett, mire tudtam ezekhez a feltételekhez adaptálni a stratégiámat a szűk stopok miatt.

Mindenesetre meggondolandó lehet többeteknek is. A feltételek kemények, de utána megenyhül a szívük
Régi 2015-11-02, 19:55   #40 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Gondoltam megprobalom, aztan meglatjuk:

Egy pozi a mai napbol:
https://youtu.be/CLxDfKKnWp0
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-11-16, 20:31   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sikerült zöldágra vergődni náluk:

Ha beírjátok kuponkódnak, hogy tradercentrum, akkor 20% diszkontot kaptok

Almostakbal, mi a helyzet?
Régi 2015-11-17, 10:59   #42 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sikerült zöldágra vergődni náluk:

Ha beírjátok kuponkódnak, hogy tradercentrum, akkor 20% diszkontot kaptok

Almostakbal, mi a helyzet?
Szia David,

elsore nem sikerult, tegnap kezdtem ujra.
Régi 2015-11-17, 20:34   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hajrá!
Régi 2015-11-17, 22:43   #44 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Alapbeállítás

Idézet:
Hajrá!
Köszönöm, igyekszem
Két kereskedési nap letelt sikeresen, bár ez nem jelent semmit
Régi 2017-07-19, 23:00   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Saját platformmal jöttek ki

http://i.imgur.com/s7fCRSx.png
Régi 2017-07-19, 23:29   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Beépített jigsaw, nincs commission??? Hoppáré!

http://i.imgur.com/pSmLcOX.png
Válaszol

« XM.com | Dukascopy »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 16:45 , a GMT +1 időzóna szerint.