Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-07-17, 07:31   #201 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Összes hozzászólás: 119
Hírnév szint: 3
Strategon_zrt. a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Strategon_zrt. részére
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt a hibát követed el amit sokan, hamar ítélkezel, ahelyett hogy eleget értelmeznél.
Mybusiness nagyon ellenszenvezik a (szerinte) primitív emberekkel, ezért támadja őket ilyen stílusban.
Jelen esetben arra célzott hogy amit megoszt strategon az annyit ér, hogy ennyi erővel kifestőzhetne is.
Azt látom Ő csak ehhez ért! Rá kell hagyni!
Régi 2016-07-17, 11:30   #202 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 240
Hírnév szint: 4
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Azt a hibát követed el amit sokan, hamar ítélkezel, ahelyett hogy eleget értelmeznél.
Mybusiness nagyon ellenszenvezik a (szerinte) primitív emberekkel, ezért támadja őket ilyen stílusban.
Jelen esetben arra célzott hogy amit megoszt strategon az annyit ér, hogy ennyi erővel kifestőzhetne is.
Ehhez a hozzászóláshoz komolyan gratulálnom kell. Eddig tartott míg úgy-ahogy fel tudtam dolgozni.

Nem is tudom hol kezdjem.
Az egyetlen magyarázat ami eddig eszembe jutott, hogy vagy nem olvastad el az előző hozzászólásomat, vagy nem arra reagáltál.

1. Az idézett hozzászólásban semmiféle ítélkezés nem volt. Elő szokott fordulni, de az idézett hozzászólásban nyoma sem volt.
2. Ha netán mégis ítélkeztem volna, szerinted 1000+ hozzászólás után megítélni valakit az túl hamar van? Szerinted mégis meddig kellene várnom, hány ezer hozzászólásig?
3. Ez a legjobb: "ellenszenvezik a (szerinte) primitív emberekkel", ez minimum az év poénja ha nem az évtizedé.
- inkább azt mutasd meg kivel nem ellenszenvezett még soha (nem sok ilyet fogsz találni),
- ha NZ egyszer visszajön a fórumra és beleköt valakibe, akkor őt is megvéded azzal, hogy ő csak "a (szerinte) hazudós emberekkel ellenszenvezik" ??
4. Azért az durva lenne ha Biznisz ítélné meg, hogy kinek a megosztásai mennyit érnek... ajánlom hogy olvasd vissza a hozzászólásait, és közben számold meg hány olyan van, amit szerinted volt bármi értelme beküldeni.
5. Elkövettél egy rakás hibát, amiből egyet sem vettél észre, nekem meg beszóltál egy olyanért amit el sem követtem. Soha nem fogom tudni megszokni hogy ilyen emberek is vannak a világon...

Ne érts félre, nem a csak itt használt, eldobható nicknevem becsületéért aggódom, ezt akkora gyalázat nem érheti, hogy akár csak egyetlen álmatlan éjszakám is legyen miatta. Csak szerettem volna ha tudod, hogy ennél bugyutább hozzászólást még nem sokat olvastam. Legközelebb ne felejts el meditálni.
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-07-17, 14:34   #203 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Volt ítélkezés, céloztál rá hogy kéne neki agy..
Érzem a stílusában a haragot, sok oktató és cég húzza be az embereket a reklámaival, megosztott elemzéseivel, még ott vannak azon tréderek is akik írnak hülyeségeket, ez is bosszantó.
A kép ami szinezve lett indikátorokkal én se hiszem hogy sokat ér, olyan mintha kifestőzne.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-17, 17:15   #204 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

[QUOTE=nlot;81344]Ehhez a hozzászóláshoz komolyan gratulálnom kell. Eddig tartott míg úgy-ahogy fel tudtam dolgozni.

Nem is tudom hol kezdjem.

Csodálom ezt a sok szabad vegyértéket. Most mikor a BIST100-at (Istanbul) szerkeszted és színezed körzővel, vonalzóval és okos szoftverekkel.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-18, 02:09   #205 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 240
nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.nlot elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Te elolvastad egyáltalán amit írtam?
Mert a kérdéseimre nem válaszoltál,
és gondolom Biznisz korábbi hozzászólásaiból sem gyűjtögetted ki azokat,
amik szerinted többet érnek mint a Strategon által megosztott kép.

Hihetetlen komolyan, leírok valamit, és mindenki érti, csak az nem aki válaszol.
Ha ez így halad kénytelen leszek levonni a tanulságot, és befejezni.
(És ezt veheted célzásnak, ítéletnek, vagy aminek akarod.)
Lehet hogy időmilliomos vagyok, de erre még én sem érek rá...
nlot nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-18, 04:19   #206 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

nlot:

"Hihetetlenül komolyan leírom" Néked, hogy az úgynevezett technikai elemzésnél tudományosabb módszer a kávézaccból való jóslás.

Szerencsejáték-szisztémákba is csavarodnak be némelyek. Egyéni döntés, persze a döntés a következmények vállalása is.
Régi 2016-07-18, 07:08   #207 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

"Kedves" Mybusiness
Te tényleg egy f... vagy! Tesókám kattincs a Strategon által megosztott képre aztán tárd ki két szemed de jól mert az egy cikk amit a facebookra posztoltak. Ha már vállalod magad akkor firkancs már fel valami sikersztorit a kereskedéseidről aztán utána fikázz bárkit is. Az a rákfajta vagy aki a vödörben kétségbeesetten kalimpál szerencsétlen élete miatt.

Tapatalkkal küldve az én H60-L04 eszközömről
profitos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-18, 07:47   #208 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
Hírnév szint: 2
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

látom már korán reggel megvan a hangulat..
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-18, 14:14   #209 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

[QUOTE=profitos;81352]

Kik is beszélnek így "tesókám"? Nem a sitten?
Régi 2016-07-18, 15:52   #210 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem tudom kinek címezzem, mert hosszú a lista
Nekem még sosem volt bajom vele.
Az tény hogy más szemmel látja a világot mint Ti, de hát nem ezt szajkózzátok állandóan, hogy több szem többet lát ???
Az összes aki szidja egy mazochista.
Fogadni merek hogy az ilyenek facebookjában is szép számmal vannak még követésben olyanok akik naponta nyomják a Tibi atyás és egyéb nyomorék videokat, csak ott max nem szólnak be érte, hanem csendben élvezik a "műsort".
Ha valakinek nem tetszik a szemléletmód amire próbál rávilágítani (én pl kinézem belőle, hogy hetente max egy kötése van amikor megszalad keze és itt és általában emiatt unatkozik), akkor ne olvassa. Nem bonyi.
Én pl baromira ráéerek elolvasni és simán lehet hogy mazo is vagyok (újabban hetente egyetlen kötésem sincs!)
Sőt most épp annyira ráérek, hogy utánajártam ki lehet.
Megtaláltam az interneten. Majdnem hatalmas üzletet kötött. Akkorát amekkoráról itt sokan csak álmodni szoktak.

Mellékeltem

//ui: halál a májra! Pálinka vs Sör egy belvárosi kocsmában?
Csatolt kicsinyítések
strategon-zrt-majbusiness.jpg  
Régi 2016-07-18, 23:43   #211 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

nlot,
Olvastam és tisztába vagyok az eddigi szólásaival, csak meg akartam osztani miért ilyen ő, hogy jobban értsétek az okait. Aféle igazságosztó.
Hogy eddig mikor volt igaza visszamenőleg azt összefoglalva: szereti támadni az oktatókat, ez jogos mert nemigen szoktak felmutatni hosszú távú eredményt, az alapokat és sok mindent meg ingyen meg lehet tanulni netről, előadásokból.
Általában van logika a támadásaiban. Ellene van még a tech elemzésnek, ő dolga, én viszont hiszek benne.
Ha valamivel nem ért egyet és beszól az oké, csak tehetné szerényebben, megértőbben, van aki hülyeségeket mond, másnak más a hibája, nem kellene leharapnia a fejét.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-09-12, 13:30   #212 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Alapbeállítás

A Strategon Értékpapír Zrt. befektetési eszközök széles skáláját kínálja hazai befektetők részére. Ügyfeleink számára elérhetőek mind a magyar, mind a jelentősebb nemzetközi tőkepiacok.
Általános tájékoztató adatok:

• Ügyfeleink letéteinek védelme érdekében Társaságunk a Befektető–védelmi Alap tagja. A biztosítás mértéke: 100 000 EUR (~ 30 000 000 HUF).
• A Társaság felügyeletét a Magyar Nemzeti Bank látja el. Engedélyszámaink: E-III/973/2007; E-III/973/2008; ENIII-43/2010.
A Strategon Értékpapír Zrt. saját számlás kereskedési tevékenységet nem végez (ellentétben más befektetési szolgáltatókkal), így a cég saját spekulációs tevékenysége nem jelent kockázatot az ügyfélvagyonra nézve.
Erősségünk
• Az általunk kínált tőkepiaci termékek között az azonnali termékek (pl.: részvények, állampapírok), illetve az ezekből származtatott (határidős, opció) instrumentumok is megtalálhatóak, a világ összes jelentős piacára közvetlen elérést biztosítunk.
• Társaságunk célja az ügyfelek igényeinek magas színvonalú kielégítése, a kínálkozó lehetőségek sikeres kihasználása, és az optimális portfólió kialakítása. Ebből a célból sokoldalú, mind a hazai, mind a nemzetközi piacokon tapasztalt szakemberekből álló gárda áll az ügyfeleink rendelkezésére.
• Kedvező díjstruktúránkkal az Ön kereskedésének eredményességét kívánjuk segíteni. Az Ön sikere a mi sikerünk alapja.

Strategon Forex

Demószámla

Régi 2016-09-12, 14:46   #213 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha a Matolcsyék felügyelnek akkor minden O.K. Ezt a szöveget vazze!
Régi 2016-09-12, 16:46   #214 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Alapbeállítás

A Strategon Értékpapír Zrt. befektetési eszközök széles skáláját kínálja hazai befektetők részére. Ügyfeleink számára elérhetőek mind a magyar, mind a jelentősebb nemzetközi tőkepiacok.

• Ügyfeleink letéteinek védelme érdekében Társaságunk a Befektető–védelmi Alap tagja. A biztosítás mértéke: 100 000 EUR (~ 30 000 000 HUF).
• A Társaság felügyeletét a Magyar Nemzeti Bank látja el. Engedélyszámaink: E-III/973/2007; E-III/973/2008; ENIII-43/2010.
A Strategon Értékpapír Zrt. saját számlás kereskedési tevékenységet nem végez (ellentétben más befektetési szolgáltatókkal), így a cég saját spekulációs tevékenysége nem jelent kockázatot az ügyfélvagyonra nézve.
Erősségünk
• Az általunk kínált tőkepiaci termékek között az azonnali termékek (pl.: részvények, állampapírok), illetve az ezekből származtatott (határidős, opció) instrumentumok is megtalálhatóak, a világ összes jelentős piacára közvetlen elérést biztosítunk.
• Társaságunk célja az ügyfelek igényeinek magas színvonalú kielégítése, a kínálkozó lehetőségek sikeres kihasználása, és az optimális portfólió kialakítása. Ebből a célból sokoldalú, mind a hazai, mind a nemzetközi piacokon tapasztalt szakemberekből álló gárda áll az ügyfeleink rendelkezésére.
• Kedvező díjstruktúránkkal az Ön kereskedésének eredményességét kívánjuk segíteni. Az Ön sikere a mi sikerünk alapja.

Strategon Forex

Demószámla

Régi 2016-09-12, 17:25   #215 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha Matolcsyék felügyelnek nincs gond
Régi 2016-09-12, 18:39   #216 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha Matolcsyék felügyelnek nincs gond
Elég gáz amit csinálsz... Látom trollkodni azt szeretsz! Szerintem elég infantilis...
Régi 2016-09-12, 18:53   #217 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Alapbeállítás

Erősségünk

Strategon Forex

Demószámla

Régi 2016-09-12, 22:28   #218 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elég gáz amit csinálsz... Látom trollkodni azt szeretsz! Szerintem elég infantilis...
Nehogy trollkodás legyen a Matolcsy-felügyeleten röhögni vagy elképedni, hogy van pofája vkinek ezzel előállni.
(A trollok legalább nem pályáznak a pénztárcádra.)

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
Régi 2016-09-13, 10:11   #219 (permalink)
Szenior tag

Strategon_zrt. logója

Alapbeállítás

Strategon Forex

Demószámla

Régi 2016-10-25, 20:34   #220 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Csuti Ákos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Strategon_zrt. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Strategon Forex

Demószámla

Tisztelt Uram!

A honlapjukon 2-szer is igényeltem MT4 demo-t az elmúlt két napban. Semmiféle visszajelzés nem érkezett. Meg tudhatom az okát?
Csuti Ákos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-10-25, 20:54   #221 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Csuti Ákos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tisztelt Uram!

A honlapjukon 2-szer is igényeltem MT4 demo-t az elmúlt két napban. Semmiféle visszajelzés nem érkezett. Meg tudhatom az okát?
Szerintem bármelyik MT4-ből nyithatsz egy Strategonos demót.
File/ Számlanyitás.
A felugró ablakban legörgetsz a brókerlista aljára: + új brókercég hozzáadása sorba kattintasz. Beírod hogy Strategon, és megkeresi a szervereit. Strategon-Demo Strategon Zrt. Tovább, Új demó számla, Tovább.
Mezőket kitöltöd, pipa a hírlevélre, Tovább, Befejezés.

Használ, próbál, örül.
Régi 2017-04-05, 11:03   #222 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Bóczán Laciról tudtok valamit? Ki szeretném utalni a náluk egy éve pihenő pénzemet de nem válaszol, hiába írok neki.
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-05, 13:32   #223 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bóczán Laciról tudtok valamit? Ki szeretném utalni a náluk egy éve pihenő pénzemet de nem válaszol, hiába írok neki.
Rossz strategoniat valasztottal.
Az etikett resze, hogy eloszor mindig a befizetesi lehetosegekrol kell erdeklodni (virtualisan), hogy valtozott e szamlaszam, nehogy felremenjen ha szeretnél még plusszba beutalni.
Régi 2017-04-08, 08:30   #224 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
gabcy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is próbáltam velük felvenni a kapcsolatot. Hívtam őket telefonon, de nem vették fel. Kértem a weboldalukon visszahívást, de semmi reakció. Végül küldtem emailt is de semmi válasz. Működik még ez a társaság? :-(
gabcy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-08, 09:30   #225 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 112
flyati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

De jó hogy nem hallgattam a Lacira és maradtam az FCA brókereknél !
flyati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-10, 19:15   #226 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
B.Laszlo a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok

2016 Szeptember 15. óta nem dolgozom a Strategon Zrt-nél. Az értékesítést kiszervezték, továbbá komoly átalakítások voltak. A kiutalásokkal kapcsolatosan telefonon vagy emailen kell intézkedni. Demószámla tekintetében pedig az ertekesites@strategon.hu email címen kell jelezni!

Sok sikert minden kereskedőnek!

Üdv
Laci
B.Laszlo nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-12, 11:33   #227 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.origo.hu/gazdasag/2017051...trategont.html
Régi 2017-05-12, 11:38   #228 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.origo.hu/gazdasag/2017051...trategont.html

Remélem mindenki visszakapta a pénzét !
Régi 2017-05-12, 13:47   #229 (permalink)
Tag

z1ggur4t logója

Összes hozzászólás: 39
Hírnév szint: 1
z1ggur4t a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

má megin van valami? a múltkori ügyfelek pénzébe kézzel belenyúlkálás ki lett magyarázva de mi ez az új hülyeség amiről megint cikk kellett megjelenjen..minek pénzt tenni olyan bandába ahol valami felmerül bizonyos időszakonként..
z1ggur4t nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-12, 15:33   #230 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 370
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"Hajrá!"

...
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Equilor Befektetési Zrt. Herp Brókercégek 2 2016-06-23 21:25
Consequit Zrt. Ex Brokernet Mikike Brókercégek 29 2014-09-09 12:24
zrt. részvény eladása papitu Kezdőknek 4 2014-04-03 13:20
Global Business Union Zrt. Laura69 További befektetési formák 49 2014-02-19 14:37
Moneywheelinvest-Strategon Jegenye Brókercégek 16 2013-04-01 16:43

A pontos idő 17:55 , a GMT +1 időzóna szerint.