Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-02-15, 14:08   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

:-) beszéld meg a céggel, ha nem tetszik a promóció részletei, vagy a versenyhivatallal!!!

Kockázatos: ne kelljen már idéznem a kockázati felhívást se forex se opciós oldalakról!!!!!!!

Elveszíteni, érteni kell hozzá, forex-nél hány ember veszti el a kezdeti letétjét??? 98% az MNB szerint.

Valóban, de úgy látszik nem vagy tisztában egyes forex cégek bónusz rendszerével. Van olyan, ami a forgalom arányában írják jóvá a bónuszt, ami végül is igazi pénzzé konvertálódik át. Szerinted ott hányszorosát kell átpörgetni a saját tőkédnek???????? Szerintem tisztában kellene lenni a piacon lévő ajánlatokkal, és utána megszólalni. Élből én is tudnák mindent kritizálni.
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 14:35   #52 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
Hírnév szint: 8
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
5+5 rizikó mentes kereskedés forex és bináris opción
Idézet:
Kockázatos: ne kelljen már idéznem a kockázati felhívást se forex se opciós oldalakról!!!!!!!
Akkor most melyik?
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-02-15, 15:55   #53 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

a kereskedés önmagában rizikós
Régi 2015-02-15, 16:27   #54 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Amennyiben a kereskedő ez miatt bátrabban kockáztat a lehetőségekhez mérten és megugrik a számláján a pénz, úgy senki nem fog panaszkodni!!!

Mindig feltételei vannak a promóciók adta lehetőségeknek, feltéve, hogy az tényleges előnyt is nyújt!!

Iparági összehasonlítást végezve itt elsősorban a forex brókercégekre gondolva, természetesen kivétel, ahol már elérhető a bináris opció is :-) semmivel sem hátrányosabbak a feltételei követelményei a promóciók által kínált előnyök kihasználásának.
Régi 2015-02-15, 16:32   #55 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Ha el tudom találni hogy a következő 1 percben emelkedik akkor ennyi erővel simán tradelhetek is, úgy egyszerűbb és nincs határ mennyit nyerhetek, amennyit megy az ár, nem csak a feltett x összeg bizonyos % át.
Sokszor a néhai nagy nyerők ellensúlyozzák a kis stoppokat, binárisnál ha fix amit nyerhetek akkor az nekem korlátozott.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 16:46   #56 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

:-) csakhogy én 1 pip elmozdulással is megnyerem a befektetésem 70-85%-át, forexen meg a kötés költségét sem kapom vissza ekkora elmozdulásra. Arról nem is beszélve, hogy pont a nagy ralikról marad le az ember mindig :-). illetve forexen napközbeni tingli-tangli lekereskedhetetlen, mert nem éri meg, bináris opcióval igen!!!!!!
Régi 2015-02-15, 16:52   #57 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

1 pippel az kaszinó, hosszú távon nem lehet csak a szerencsére bízni, fx helyett meg ott a határidős index pl dax.
Oldalazásban is lehet nyerni, csak tudni kell reagálni a chartra.
A találati arány meg elég jó kell legyen, mert többet vesztek mint nyerek az opcióban 1 traden, ha meg olyan nagy vagyok, hogy kb 70% feletti akkor kicsit nagyobb idősíkon simán inkább tradelni érdemes.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 17:14   #58 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Fx be ha nyerek az minimum akkora mint a stoppom, de a 10 szerese is lehet ha megszalad az ár, és annál nincs is jobb érzés.
Tegyük fel kockáztatok 5% ot, de minimum annyit nyerek ha sikerül,
az opcióban meg alig nyerek a feltett, kockázatott pénzemhez képest, arról nem is beszélve hogy ha inkább csak fogadnának opcióval a tradelés helyett, akkor nem lenne mire fogadni.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-16, 13:11   #59 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 514
Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Dvit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fx be ha nyerek az minimum akkora mint a stoppom, de a 10 szerese is lehet ha megszalad az ár, és annál nincs is jobb érzés.
Tegyük fel kockáztatok 5% ot, de minimum annyit nyerek ha sikerül,
az opcióban meg alig nyerek a feltett, kockázatott pénzemhez képest, arról nem is beszélve hogy ha inkább csak fogadnának opcióval a tradelés helyett, akkor nem lenne mire fogadni.
Azok a szegény focisták is...kiköpik a tüdejüket, amíg mások meg csak ikszelgetnek...
Dvit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-20, 11:11   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

demo lehetőség az option fair-nél
Régi 2015-02-20, 18:58   #61 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.277
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
demo lehetőség az option fair-nél
Azt érdemes hozzátenni, hogy:
- a sikeres regisztráció után
- a demo számla 500€-val 5 napig érvényes, majd
- a demó számlán keletkezett nyereség jóváírásra kerül a kereskedési számlára az első befizetés után, mint BÓNUSZ.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-20, 19:40   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.479
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na, demót kipróbálom itt is. Átírják az élesre tényleg? Mert akkor ki nem hagyom.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-20, 19:42   #63 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Mondjuk kicsit furcsa lenne, ha csinálok 10k dollárt demón, majd bónuszként felhasználom, és a nyereséget kifizetik? Ez kissé hihetetlen lenne, de ha így van, kipróbálom. Még nem olvastam el a feltételeket, de inkább felhívom Batiz Gabit.
Régi 2015-02-21, 08:14   #64 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez kissé hihetetlen lenne, de ha így van, kipróbálom. Még nem olvastam el a feltételeket, de inkább felhívom Batiz Gabit.
Nem kell azonnal Batiz Gabit keresni:
https://optionfair.com/binary/generi...1c_&affid=1582
Régi 2015-02-21, 09:40   #65 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem kell azonnal Batiz Gabit keresni:
https://optionfair.com/binary/generi...1c_&affid=1582
Igen, láttam én is, köszönöm.

Jövőhéten kiderül a valóságban is.
Régi 2015-02-22, 18:43   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na, beregeltem, holnaptól pörög a piac Majd megírom az észrevételeimet.
Régi 2015-02-22, 23:56   #67 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Na, beregeltem, holnaptól pörög a piac Majd megírom az észrevételeimet.
Ha gennyes bróker lennék, akkor olyan szabályt hoznék, hogy nyereséget csak akkor vehess ki, ha lekereskedted a kívánt mennyiséget (500 bonusra 20 ezer), illetve ha mindenképpen hamarabb kellene az alapletéted sörre+kenyérre, akkor le kell hogy mondj a nehezen összegyűjtögetett profitodról + bonusodról. (ha még gennyesebb lennék, akkor nem tennék ilyen könnyítést se

Nem olvastam újra a feltételrendszert, lehet rosszul is emléxem, az is lehet hogy máshol volt leírva, de mintha lett volna egy olyan apróbetűs, hogy főszabályként a bonus összege semmiképpen sem lehet nagyobb mint az alapletét, bár ez még nem zárná ki hogy rátolj 9500at a cél érdekében.
De hagy is a picsába az apróbetűket, ráérsz bogarászni ha elérted az ezret.
Régi 2015-02-23, 10:57   #68 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na, már most kezd elegem lenni!

Három kötés, gbpusd-n, ebből első bukta, másik kettő nyerő, 15 perces, 81% kifizetés mindegyik esetben.

Eleve 25 eurót tettem be, mint letét. Elsőt buktam, azonnal 50-et vontak le!
Utána megint 25-öt tettem be, nyertem 45-öt. Ez így még arányban van, de!
Utána ismét 25-öt tettem be, és nyertem 20-at!!! 80% hozam volt írva, direkt megnéztem, a kötés pillanatában!

Azt, hogy miért kaptam kevesebbet, passz. De ezeket hol írja ki előre pontosan?
Ugyanis a hozamra mindkét nyerő esetben 45-öt kapok, nem? Az 90 dolcsi plusz, azaz 540-ben kellene a számlámnak lennie? Nemdebár?

Lehet, én vagyok a hülye, és nem tudom kezelni, de nem értem a logikát. 15 perces volt mindhárom kötés. Ha valaki érti ezt, ne habozzon!

Üdv!
Csatolt kicsinyítések
optionfair-kepernyokep-2015-02-23-10-51-09.jpg  
Régi 2015-02-23, 11:26   #69 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

De ha 25+25*0,8=45, akkor nem értem, ha bukok, miért 2*25-öt vonnak le? Mi értelme? Mert így valójában a második esetben 90%-os a kifizetés. Utána meg nem értem, a harmadiknál mi történhetett.
Régi 2015-02-23, 11:31   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
De ha 25+25*0,8=45, akkor nem értem, ha bukok, miért 2*25-öt vonnak le? Mi értelme? Mert így valójában a második esetben 90%-os a kifizetés. Utána meg nem értem, a harmadiknál mi történhetett.
25x 0,8=20
tehát elsőre bukta, és levontak valamiért véletlenül még 25-öt, következőnél 20 járt volna de hozzácsapták a tévesen levont 25-öt így lett 45, a harmadik meg már pontos, hol a gond? (lehet nem jól értelek)

Egyenlegednek ugye most +15-ben kéne lennie
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-23, 11:52   #71 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igen, én is gondoltam erre is már, de mi az, hogy "lecsaptak" pluszba valamennyit még? Értem, visszaadták, de ez így kissé vicces, a mai szoftverek világában.

Arról nem beszélve, a nyerőkhöz a hozamnál 45-öt ír azóta is.

Köszönöm válaszodat mindenesetre!
Régi 2015-02-23, 19:42   #72 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 17
Hírnév szint: 7
pucsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hello

Ha régebben már regisztráltam úgy nem lehet demózni?
pucsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-27, 13:43   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás észrevételek

No, ma lejár a demó számlám, így ami ennek a pár napnak a tapasztalata számomra:

1.A platformon vannak hibák, nem kevés, látszik, még van hova fejlődni. Azt nem figyeltem, mennyire rajzolják a grafikonokat, de kb rendben voltak.

2.Nem minden egyértelmű a kezelésnél, főleg az elején. Tudom, ez az egész bináris opciós téma market maker elven működik, de ettől még ha kiforrott lesz a kezelőfelület, a jóváírások, a szoftverhibák minimalizálódnak, akkor jó lehet.

3.Érdekes újítás az idő tényező az egészben. Másképp kell gondolkodni kissé, főleg a pénzmenedzseléssel, de összességében nem feltétlen nagyobbak a költségek, mint egy sima forexes cégnél. Ott is simán kifizethetünk 5-8%-ot egy kötésre, vagy még többet is. Viszont egyelőre ez drágább. Azt gondolom, ez még fog kedvező irányba változni idővel, ahogy a spreadek is csökkentek az évek alatt.

Összefoglalva: érdekes a dolog, nem jobb vagy rosszabb, mint bármi más, hiszen általában nem a termékkel van a baj, hanem a fejekkel. Viszont még kell idő, mire ezek a felületek profivá válnak, főleg a leírások, magyarázatok (magyarul gyalázatosak még, angolul meg gyakran hiányosak). Viszont ebből a szempontból jó, hogy felhívtak tanításra, és egyből meg akartak óvni az éles pénzes kereskedéstől.

Szerintem érdemes kipróbálni, demóban mindenképpen! Jó kihívás a szigorú időtényező ebben.

Üdv!
Régi 2015-03-02, 14:41   #74 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

"we lowered our minimum deposit to $250. "
Régi 2015-03-05, 20:00   #75 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 67
szisa a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
https://hu.zulutrade.com/binary-trader/1831

Tisztábban lásson az ember, hogy lehet e nyerni vagy sem.
Szakértelem, jó stratégia.
Megtudhatjuk mi történt?
szisa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-06, 14:25   #76 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csak másolók voltak, pénz nem :-)
Régi 2015-03-06, 14:30   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

még így is 1700 pozíció volt 53% találati aránnyal, ha csak a végét nézzük. Mielőtt bedobtam az unalmast 59% találati arány 1200 tranzakció. Nem 10 meg 15 nyerő pozíció, mint a honlapokon!!!!!!!!!!!!!!!!!
Régi 2015-03-06, 14:55   #78 (permalink)
Szenior tag

Forex Gump logója

Hely: Veszprém
Összes hozzászólás: 399
Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Gump elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Csak másolók voltak, pénz nem :-)
Kifejted részletesebben? Ezek szerint te szándékosan ki...tál a követőkkel?
Forex Gump nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-19, 13:44   #79 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Válaszolna nekem valaki ha megkérem, hogy ugye ha bekerülési áron zár az ügylet, akkor visszakapom a tétet, de mikor nyerek? Ha pld. 1.20000-on vettem és arra fogadok, hogy fel fog menni, akkor 1.20001-nél nyerek legalább, vagy 1.20010-nél, tehát 1 pont vagy 1 pip(10 pont) kell a nyeréshez legalább?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-03-29, 10:46   #80 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Átnézve a bináris opciókat hirdető lapokat, meg kellett állapítani kifejezetten reklámoldalak, még az általuk mutatott nyereséges kereskedések is úgy vannak összeollózva :-) mert a megbízási idők néha össze vannak keverve pl. a http://binary.blogger.hu/ http://www.binarisopcio.com/ on előbb van 18,05 perc aztán 18,04 meg hasonlók de lehet, hogy csak hiba a mátrixba :-))).
Aki komolyabb segítséget akar ne hozzájuk forduljon.
Régi 2015-03-29, 11:33   #81 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 9
Drogos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Vigyázzon mindenki! Bináris opcióval nem lehet pénzt keresni hosszu távon. Legalább 70% os találati arány kell hozzá.

Ne hagyjátok hogy habibabu belevigyen titeket a biztos bukóba jutalékért teszi....

A korábban belinkelt zulutrades kereskedő is hatalmasat bukott. A zulutraden az első 10 embernek a szlája kevesebb mint két hónapos. Az elsőnek a minimális deposit szükséglete 10.000 dollar azért mert martingale alapú stratégiát használ.

Szóval vagy tanuljatok meg forexezni vagy inkabb irány a kaszinó ott nagyobb esélyed van nyerni mint a bináris opciókkal.
Drogos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-29, 11:38   #82 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vigyázzon mindenki! Bináris opcióval nem lehet pénzt keresni hosszu távon. Legalább 70% os találati arány kell hozzá.

Ne hagyjátok hogy habibabu belevigyen titeket a biztos bukóba jutalékért teszi....

A korábban belinkelt zulutrades kereskedő is hatalmasat bukott. A zulutraden az első 10 embernek a szlája kevesebb mint két hónapos. Az elsőnek a minimális deposit szükséglete 10.000 dollar azért mert martingale alapú stratégiát használ.

Szóval vagy tanuljatok meg forexezni vagy inkabb irány a kaszinó ott nagyobb esélyed van nyerni mint a bináris opciókkal.
Jól mondod!
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-29, 11:52   #83 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:

Visszakérdeznék: forex-szel tudsz pénzt keresni hosszú távon? Neked elképzelhetetlen a 70%-os találati arány? Ha kapsz a kezedbe egy eszközt és azzal nem vagy sikeres, csak az eszköz a hibás?
Régi 2015-03-29, 12:01   #84 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Én kereskedtem a forexen és az amerikai részvénypiacon hosszú távon nyereségesen.

Nekem elképzelhetetlen a 70% os találati arány főleg ha csak indikátort használ az ember 1:1 es rr aránynál.

Persze ha pl a tp 5 pipre a sl 10 pipre helyezed akkor simán elképzelhető de akkor nem leszel nyereséges.

Ha olyan eszközt kapok a kezembe aminél 70% os találati arány esetén lehetek csak nullába akkor az eszköz a hibás mert a rulettnél ez csak 50%.

Forexen akár 30% os találati aránnyal is nyereséges lehetsz ha az átlagos nyerő pl 3 szor akkora mint a vesztő.
Régi 2015-03-29, 12:15   #85 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem elképzelhetetlen a 70% os találati arány ...
Oké, akkor TE ne csináld. Igaz, 30% találati aránynál valóban öngyilkosság bináris opciózni.

(De ha megnézed a következő linket, azért nem elképzelhehetlen más találati aránnyal dolgozni: Én így látom )
Régi 2015-03-29, 12:33   #86 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Ha olyan eszközt kapok a kezembe aminél 70% os találati arány esetén lehetek csak nullába akkor az eszköz a hibás mert a rulettnél ez csak 50%.
Ha daytrade-ről van szó akkor forexben sem jobbak az esélyek.
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-29, 12:57   #87 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igazából kb 56-57% találati aránnyal nyereséges lehet az ember!! Természetesen ez is olyan mint a forex nem egy egyenes nyíl a felhők irányába a profit görbéd, hanem hullámzó.
Régi 2015-03-29, 13:04   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Illetve, minden olyan forexes fenegyereknek, aki szerencsejátékot és egyebet ír le a bináris opcióval kapcsolatban, ajánlom a következő videót,, rögtön a kezdő gondolatokat érdemes elolvasni :-))))) én úgy gondolom ezzel a fanyalgók el is vannak intézve, természetesen, ha észreveszik magukat!!!!

https://youtu.be/dO_L5eSUmso
Régi 2015-03-29, 13:22   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://youtu.be/_qrxDxT1hDY
Régi 2015-03-31, 11:55   #90 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 13
Hírnév szint: 3
zolibacsi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez minek minősül? bináris?

https://demo.gwazy.com/en/demo#trade
zolibacsi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-31, 12:10   #91 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

igen, annak
Régi 2015-04-01, 10:19   #92 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az Option Fair platformján lehet kereskedni bináris opcióval és forexen egyszerre. Mind a kettőt ki lehet próbálni, kinek mi jön be :-)

http://go.tradefinancialpartners.com...fair&bta=35116
Régi 2015-04-01, 10:32   #93 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Illetve, minden olyan forexes fenegyereknek, aki szerencsejátékot és egyebet ír le a bináris opcióval kapcsolatban, ajánlom a következő videót,, rögtön a kezdő gondolatokat érdemes elolvasni :-))))) én úgy gondolom ezzel a fanyalgók el is vannak intézve, természetesen, ha észreveszik magukat!!!!

https://youtu.be/dO_L5eSUmso
Mi vagyunk a kockázatkezelés mesterei
A vállalkozó szellem megtestesítői
Alkalmazkodunk az örökké változó dzsungelhez...

De azt sehol sem írja hogy olyan hülyék lennénk hogy bináris opciózunk. Mivel Mi vagyunk a kockázatkezelés és menedzselés mesterei biztosan nem kereskedünk olyan termékkel ami szinte biztosan veszteséghez vezet.

Érdemes elolvasni opcióguru véleményét erről a témáról:

http://www.tozsdeforum.hu/blog/opcio...-menekuljetek/

Bocs habibabu Te nyílván azért írogatsz időnként ebbe a topicba hogy jöjjenek az ügyfelek, én meg kötelességemnek érzem megóvni őket...
Régi 2015-04-01, 11:00   #94 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Opcioguru, aki természetesen ért, ahhoz, amit csinál, reklámozza az általa preferált opció brókert, valamint saját oktatásait. Szerinted miért?

A.) egy nagyon kedves ember?

B.) mert érdeke fűződik hozzá?

Úgy látszik, te nem vetted észre magad. A forexnek is pont olyan bősz ellenzői vannak, mint te a bináris opciónak, valószínűleg ennek köszönhető ez a videó is, minden egyes szavával.
Régi 2015-04-01, 11:15   #95 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Illetve, elolvastam, mit írt Opcioguru.

Valóban az egy perces opció, szerintem is a szerencsejátékhoz áll közelebb, de szerinted csak erről szól a bináris opció, mármint az egy perces opció kötögetésről??????

1-15 perces bináris opciók, mondjuk egy skalpolási technikának felfogható. Persze lehet elmélkedni, ki mit nevez skalpolásnak.

Opcioguru is csak ezt említette meg, de ezzel én sem foglalkozok .
Régi 2015-04-01, 11:21   #96 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Opcioguru, aki természetesen ért, ahhoz, amit csinál, reklámozza az általa preferált opció brókert, valamint saját oktatásait. Szerinted miért?

A.) egy nagyon kedves ember?

B.) mert érdeke fűződik hozzá?

Úgy látszik, te nem vetted észre magad. A forexnek is pont olyan bősz ellenzői vannak, mint te a bináris opciónak, valószínűleg ennek köszönhető ez a videó is, minden egyes szavával.
Habibabu egy nagyon kedves bináris ember lehet.
Érdeke fűződik hozzá, hogy minél többen elbinárisozzák a gatyájukat?
Ki tudja. Ennyi reklám után akkor sem lennék meglepve, ha másodállásban be lenne jelentve valamelyikhez.

Mindenkinek van rá legalább 4 opciója mihez kezd vele.
a. 00000001 00000010 betolja a zsét.
b. lexarom tabletta
c. demozik 00000001-et
d. felhívja a veszélyeire a figyelmet

Én a c, verzió után beneveznék még Drogossal a 'd'-re is. (bár a 'c' előtt is a 'd' játszott első ránézésre, de megettem a demo-pudingot.
Régi 2015-04-01, 11:49   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Én valóban kedves ember vagyok, mert én hajlandó vagyok segíteni, sima reklámoldalakat működtető emberekkel ellentétbe.

Mindegy, hogy forex vagy bináris opció.
Régi 2015-04-01, 17:26   #98 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Opcioguru, aki természetesen ért, ahhoz, amit csinál, reklámozza az általa preferált opció brókert, valamint saját oktatásait.
Opcióguru.
Már a névválasztás is szerény. De nekem különösen a „66% a valószínűsége, hogy az ár oldalaz, vagy esik, ahelyett, hogy emelkedne” elmélete tetszett.

Forexpo

De láthatólag vannak rajongói. Tisztelet nekik.
Régi 2015-04-02, 11:07   #99 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én valóban kedves ember vagyok, mert én hajlandó vagyok segíteni, sima reklámoldalakat működtető emberekkel ellentétbe.

Mindegy, hogy forex vagy bináris opció.
Kifejlesztettem egy egyszerű technikát a technikai elemzéshez, ami természetesen használható a forexeseknek és a bináris opciósoknak is!!

Leírom mégegyszer, hogy akit valóban érdekel a forex vagy a bináris opció, annak segítek, bizonyos feltételek mellett.

bemutatom itt, majd pár mondatban, képekkel.
Régi 2015-04-02, 11:12   #100 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Amúgy még egy gondolat, ha valaki ért a technikai elemzéshez, annak mindegy, hogy forex, részvény, árukkal, vagy éppen bináris opcióval kereskedik!! Aki nem ért hozzá, annak is mindegy végül is :-)
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Optionfair caiman Brókercégek 2 2016-08-31 20:18

A pontos idő 09:23 , a GMT +1 időzóna szerint.