Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-04-02, 10:29   #101 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Amúgy még egy gondolat, ha valaki ért a technikai elemzéshez, annak mindegy, hogy forex, részvény, árukkal, vagy éppen bináris opcióval kereskedik!! Aki nem ért hozzá, annak is mindegy végül is
Ez is egy olyan sokat hangoztatott „alapigazság”, amivel én speciel nem értek egyet.

Nem mindegy szerintem, hogy meteorológiai adatok, lázgörbe, vagy épp egy cég, egy ország, egy régió gazdasága van a charton.

De kár bárkit, bármiről győzködni...
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-04-02, 11:02   #102 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás

Igen, ebben biztos nem értünk egyet. Amikor, statisztikusok és matematikusok pénzügyi piacokon olyan képletekkel dolgoznak, amiket természetben lejátszódó folyamatok leírására használnak, akkor azt kell mondanom, egykutya, adott helyzetre, adott választ kapunk. (kicsit sarkítva), de ugyebár ezeknek az elméleteknek ez egy alaphipotézise.
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-04-02, 14:17   #103 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://opciotrader.ucoz.com/gbpaud.png

A csatorna vonalai automatikusan rajzolódik, nem kell állandóan rajzolgatni. Leegyszerűsíti a stop-los, illetve a be és kiszállási pontok meghatározását.
Régi 2015-04-03, 12:12   #104 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://opciotrader.ucoz.com/ellenallas.png

http://opciotrader.ucoz.com/ellenallas2.png

Egy egyszerű stratégia. Megkönnyíti a beszálló, kiszálló és a stop szintek elhelyezését, valamint a csatorna vonalai automatikusan rajzolódik, nem rajzolja át magát. Egyetlen feladatunk figyelni, hogy a csatorna vonalai mentén mit tesz az árfolyam. Egy nagyobb elmozdulás után az árfolyam ki jelől egy támasz vagy ellenállási csatorna vonalat és későbbiekben is (legalábbis egy darabig) szintén támaszként vagy ellenállásként funkcionál, ami nagyban megkönnyíti be és kiszállási pontjaink meghatározását. Csak figyelni kell, nem rajzolgatni :-)
Régi 2015-07-20, 16:03   #105 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

üdv a forumlakoknak, az volna a kérdésem, hogy ha esetleg valaki kereskedik, vagy használta már a Optiofair online trading szoftverét:

Milyen erősségű PC kell hozzá, hogy szaggatás és homokóra mentesen lehessen mondjuk gyorsan üzletelni rajta? Főleg RAM és CPU érdekelne, amin már szépen, gyorsan megy.

Köszi
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-21, 13:26   #106 (permalink)
Új tag

Hely: Currently Georgia, Tbilisi
Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 2
Balaxi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás OptionFair legnagyobb Magyarországon?

Helló

Valahol olvastam, asszem a binaryoptionstradors.com oldalon, hogy Magyarországon az OptionFair a vezető bináris opció kereskedő. Meg tudja ezt nekem valaki erősíteni? A leírás alapján tényleg elég impozánsnak tűnnek. Szeretnék kicsit én is beleugrani a bináris kereskedésbe, de mindenképp valamelyik nagy, megbízható kereskedőt akarom választani.

Valaki tud segíteni?

Köszönöm,

Balaxi
Balaxi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-21, 14:03   #107 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Teljesen OK ez a bináris opciózás.
Felteszel 1000 pengőt, ha nyersz kapsz 750-et, ha buksz elment mind. A risk 1 egység, a reward 0.75. Mindegy...hagyjuk...de nem. De...hagyjuk. Van egy jókomám, cimborám és az ő egyik kedvenc mondásával zárnám a hozzászólást, miszerint " a matematikát nem lehet megb@szni".

OptionFair : próbáld ki, nekem nincs tapasztalatom, Andy Vajna kaszinója is jobban fizet ennél, ott 1/1 a piros/feketére a ráta és hamarabb megtudod, hogy mi az eredmény és talán kevesebbszer is nyúlnak bele a rendszerbe.

Szép napot!

chARTist
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-21, 17:47   #108 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Felteszel 1000 pengőt, ha nyersz kapsz 750-et, ha buksz elment mind. A risk 1 egység, a reward 0.75. Mindegy...hagyjuk...de nem. De...hagyjuk. Van egy jókomám, cimborám és az ő egyik kedvenc mondásával zárnám a hozzászólást, miszerint " a matematikát nem lehet megb@szni".

OptionFair : próbáld ki, nekem nincs tapasztalatom, Andy Vajna kaszinója is jobban fizet ennél, ott 1/1 a piros/feketére a ráta és hamarabb megtudod, hogy mi az eredmény és talán kevesebbszer is nyúlnak bele a rendszerbe.

Szép napot!

chARTist
Azért ez már nem ennyire egyszerű....
Régi 2016-01-21, 18:08   #109 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért ez már nem ennyire egyszerű....
Igen.
A reward/risk megközelítés egy alapszintű dolog, csodálkozom, hogy ezen milyen kevesen tudnak továbblépni. És a találati arány? Sőt továbbmegyek: az egyes tradek megvalósulásának valószínűsége?
Kezdőnek nem ajánlanám, de a bináris opciózás is egy alternatíva magas találati arányú stratégiánál.
Régi 2016-01-21, 18:29   #110 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Teszel daxra 60 pipre sl és tp, 50% találati arány, elhanyagolható költség, hasonló mint az opció, de olcsóbb jóval.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-21, 20:13   #111 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Azért már több fajta létezik.
Csak nem vertikálisan hanem horizontális tradinget kell nyomni.

De mindegy...ez a fórum nem alkalmas arra, hogy erről beszéljünk mert itt mindenki full profi és tud mindent.
Régi 2016-01-21, 20:16   #112 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
" a matematikát nem lehet megb@szni".
Are you from Australia?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-21, 20:34   #113 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Azért már több fajta létezik.
Csak nem vertikálisan hanem horizontális tradinget kell nyomni.

De mindegy...ez a fórum nem alkalmas arra, hogy erről beszéljünk mert itt mindenki full profi és tud mindent.
Megmondom őszintén örülök, hogy véleményezted.. Direkt nem szóltam be, nehogy okoskodónak, vagy még inkább divat: beépített reklámozónak legyek titulálva... de örülök, hogy még moneymentor is beleszólt. Baromi bonyolult, baromi nehéz, de nemrég olvastam a trading volument a binárisban 2015 évre, és döbbentem, hogy mekkorát ugrott! Persze most a Forex profik jöhetnek azzal, hogy ki fog valóban tradelni, ha mindenki binárisozni fog..hoppá, de hisz akkor mégiscsak lehet belőle kivenni pénzt? Itt nincs hattyú...És ez kemény érv mellette. Én üdvözlöm, ha minél többen áttérnek binárisra, hacsak kis pénzzel is , mert akkor talán az ügyfélvesztések miatt elgondolkoznak a cégek, hogy talán már kellene valami kicsit komolyabbat csinálni szabályozás szintjén az fx piacon... Egyik fx cég is már közvélemény kutat, hogy örülnék e ha lenne náluk bináris... azért lassan de haladunk előre, remélem elérjük, hogy olyan ami egy éve volt, soha ne ismétlődhessen meg. Én szurkolok nekik.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-22, 06:56   #114 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Megmondom őszintén örülök, hogy véleményezted.. Direkt nem szóltam be, nehogy okoskodónak, vagy még inkább divat: beépített reklámozónak legyek titulálva... de örülök, hogy még moneymentor is beleszólt. Baromi bonyolult, baromi nehéz, de nemrég olvastam a trading volument a binárisban 2015 évre, és döbbentem, hogy mekkorát ugrott! Persze most a Forex profik jöhetnek azzal, hogy ki fog valóban tradelni, ha mindenki binárisozni fog..hoppá, de hisz akkor mégiscsak lehet belőle kivenni pénzt? Itt nincs hattyú...És ez kemény érv mellette. Én üdvözlöm, ha minél többen áttérnek binárisra, hacsak kis pénzzel is , mert akkor talán az ügyfélvesztések miatt elgondolkoznak a cégek, hogy talán már kellene valami kicsit komolyabbat csinálni szabályozás szintjén az fx piacon... Egyik fx cég is már közvélemény kutat, hogy örülnék e ha lenne náluk bináris... azért lassan de haladunk előre, remélem elérjük, hogy olyan ami egy éve volt, soha ne ismétlődhessen meg. Én szurkolok nekik.
ok, akkor inditok egy topikot...eddig direkt nem tettem mondjuk, de hátha vannak még olyan emberek mint te.
Régi 2016-01-22, 08:50   #115 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
ok, akkor inditok egy topikot...eddig direkt nem tettem mondjuk, de hátha vannak még olyan emberek mint te.
Régebben foglalkoztam az Optionfair-rel, de kutyát nem érdekelte. Senki nem nyitott számlát nálam, senki se kérdezett. Csak a szokásos kritika. Le is álltam vele.

Sok sikert neked. Engem érdekelne, ha a reklám mellett láthatnék egy-két haladó opciós trükköt, kereskedést is.
Régi 2016-01-22, 09:31   #116 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 339
Lacóka789 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Engem is nagyon érdekelne. Szerintem is lehet benne lehetőség,
esetleg. Persze csak óvatosan és komoly cégeknél, mint pl.
a Tradefair, Betfair érdekeltség. Semmi kétség ez fizetni fog és
nem trükközik, gondolom. Habár ahol pénz mozog, sosem lehet tudni.

Várom a topikot és a sok remek elképzelést! Köszike!
Lacóka789 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-22, 09:32   #117 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Régebben foglalkoztam az Optionfair-rel, de kutyát nem érdekelte. Senki nem nyitott számlát nálam, senki se kérdezett. Csak a szokásos kritika. Le is álltam vele.

Sok sikert neked. Engem érdekelne, ha a reklám mellett láthatnék egy-két haladó opciós trükköt, kereskedést is.
hmm
83% feletti pay-outnál elég ha magasabb a találati arányod kb. 55%-nál

de ezt inkább nem itt folytatnám
Régi 2016-01-22, 12:11   #118 (permalink)
Új tag

Hely: Currently Georgia, Tbilisi
Összes hozzászólás: 12
Hírnév szint: 2
Balaxi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Szép napot!

chARTist
Hello,

Köszönöm a visszajelzést. Nem sok tapasztalatom van ilyen kereskedési téren, de gondolom mint az élet minden szegmensében a kockáztatás imperatív. Az állam is tönkremehet, bebukhatom ott is a pénzem (bár kisebb a valószínűsége) . Köszönöm mégegyszer. Bár olvastam azon az oldalon más bináris opciós brókerről is, lehet fogom magam azt hasraütés szerűen választok.
Balaxi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-27, 21:22   #119 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
hmm
83% feletti pay-outnál elég ha magasabb a találati arányod kb. 55%-nál

de ezt inkább nem itt folytatnám
az a baj ezzel, mint a metával.
Nyitáskor is egyszerű arrébb lökni pár pippel, de főleg záráskor. Különösen ha a zárás ötpercel osztva nem ad maradékot. Akkor még több múlik a bróker "jószándékán".
A kereketlen időpontokon kívül a másik amivel védekezni lehet ez ellen az a nagyobb időtáv. A legtöbb embernek tök ugyanakkora esélye van arra 59 perc múlva is hogy feljebb vagy lejjebb lesz az árfolyam mint 1 vagy 5 perc alatt, viszont mivel az árfolyam átlagosan nagyobbat mozdul több idő alatt ezért esélye van annyira eltávolodni, ahonnan már ciki visszapofozni az uccsó pillanatban.

//ezzelmostnemreklámozniszerettemvolnaeztabinárisfos trédingsystemet, de szivesen
Régi 2016-01-28, 04:11   #120 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az a baj ezzel, mint a metával.
Nyitáskor is egyszerű arrébb lökni pár pippel, de főleg záráskor. Különösen ha a zárás ötpercel osztva nem ad maradékot. Akkor még több múlik a bróker "jószándékán".
A kereketlen időpontokon kívül a másik amivel védekezni lehet ez ellen az a nagyobb időtáv. A legtöbb embernek tök ugyanakkora esélye van arra 59 perc múlva is hogy feljebb vagy lejjebb lesz az árfolyam mint 1 vagy 5 perc alatt, viszont mivel az árfolyam átlagosan nagyobbat mozdul több idő alatt ezért esélye van annyira eltávolodni, ahonnan már ciki visszapofozni az uccsó pillanatban.

//ezzelmostnemreklámozniszerettemvolnaeztabinárisfos trédingsystemet, de szivesen
Az árak manipulációval kapcsolatban a reuters árak védenek meg. Tehát ha valaki úgy látja, hogy a bróker csalt akkor kérhet egy reuters árjegyzést és megnézzük mi volt a valós jegyzés. Ha igaza van akkor érvényesítjük az ügyfél akaratát.
Régi 2016-01-28, 10:50   #121 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az árak manipulációval kapcsolatban a reuters árak védenek meg. Tehát ha valaki úgy látja, hogy a bróker csalt akkor kérhet egy reuters árjegyzést és megnézzük mi volt a valós jegyzés. Ha igaza van akkor érvényesítjük az ügyfél akaratát.
Utolagosan en mintmezeimajom hol tudok Reuters perces adatokat nezegetni?
Régi 2016-01-28, 11:02   #122 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Irsz nekem egy emialt es mi utana fogunk nezni es elkuldjuk neked
Régi 2016-01-28, 11:37   #123 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Irsz nekem egy emialt es mi utana fogunk nezni es elkuldjuk neked
Ez se valami f.sza, mert ha egy nap kötök vagy 40-et a rövid lejáratúval, akkor 40x írjak mailt, hogy mennyi az annyi? Hülyén van amúgy ez kitalálva, alapból mindenkinek látnia kellene a Reuters árat. Vagy hogyan nézzen utána, hogy nem verték e át? Így max. puszira megy, hogy elhiszem e azt amit látok, vagy nem. Még brókerek között se ritka a több pontos ide-oda eltérés.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-28, 12:39   #124 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez se valami f.sza, mert ha egy nap kötök vagy 40-et a rövid lejáratúval, akkor 40x írjak mailt, hogy mennyi az annyi? Hülyén van amúgy ez kitalálva, alapból mindenkinek látnia kellene a Reuters árat. Vagy hogyan nézzen utána, hogy nem verték e át? Így max. puszira megy, hogy elhiszem e azt amit látok, vagy nem. Még brókerek között se ritka a több pontos ide-oda eltérés.
En a helyedbe neznek egy fuggetlen oldalt. Ha nagy az elteres a ket ar kozott, akkor kernek egy ilyen vizsgalatot.
Mi se szivesen csekkolnank 40x naponta....

Ha nem gond nem ebben a topikba valaszolnek a velunk kapcsolatos kerdesekre
Régi 2016-01-28, 13:04   #125 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
En a helyedbe neznek egy fuggetlen oldalt. Ha nagy az elteres a ket ar kozott, akkor kernek egy ilyen vizsgalatot.
Mi se szivesen csekkolnank 40x naponta....

Ha nem gond nem ebben a topikba valaszolnek a velunk kapcsolatos kerdesekre
Ok, érthető, de ti vittétek félre a nótát. Tényleg ne offoljunk. Mindenesetre ha tudsz valami hasznos infót, leírhatnád odaát.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-28, 15:13   #126 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Thomson Reuters Eikon, saját alkalmazásuk.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-28, 20:39   #127 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez is egy olyan sokat hangoztatott „alapigazság”, amivel én speciel nem értek egyet.

Nem mindegy szerintem, hogy meteorológiai adatok, lázgörbe, vagy épp egy cég, egy ország, egy régió gazdasága van a charton.

De kár bárkit, bármiről győzködni...
Erről szól az fx-iparág.
Technikai elemzések piaci ismeretek, tapasztalat nélkül.
("Gyere te is trédernek barátom.")

Itt a fórumon ment egy topic amiben arról folyt a polémia, hogy miként kellene a tőzsdei technikai elemzést a sportfogadásban alkalmazni. Ez a hülyítés eredménye.
Régi 2016-01-28, 21:55   #128 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Erről szól az fx-iparág.
Technikai elemzések piaci ismeretek, tapasztalat nélkül.
("Gyere te is trédernek barátom.")

Itt a fórumon ment egy topic amiben arról folyt a polémia, hogy miként kellene a tőzsdei technikai elemzést a sportfogadásban alkalmazni. Ez a hülyítés eredménye.
én bevásároltam fociből 10 évre visszamenőleg statisztikai adatokat pár dollárért, kell vkinek? (ingyér ha megtalálom)
van benne plussz, de a magyar bankrendszeren keresztüli pénzmozgatás ára és a beragadás rizikója miatt szerintem öngyilkosság a bennfentes bundásoknak nekimenni....
Régi 2016-01-28, 23:33   #129 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
én bevásároltam fociből 10 évre visszamenőleg statisztikai adatokat pár dollárért, kell vkinek? (ingyér ha megtalálom)
van benne plussz, de a magyar bankrendszeren keresztüli pénzmozgatás ára és a beragadás rizikója miatt szerintem öngyilkosság a bennfentes bundásoknak nekimenni....
A bundákat is benyomjuk a technikai elemzésbe, a grafikon mindent elbír
Régi 2016-01-29, 06:42   #130 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A bundákat is benyomjuk a technikai elemzésbe, a grafikon mindent elbír
Vissza fogjatok meg sirni a tuskeket....
Régi 2016-08-31, 19:22   #131 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Hírnév szint: 0
murci1959 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

annyira jó az optionfair ,hogy a honlapjukat sem lehet megnyitni
https://www.optionfair.com
murci1959 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-02, 05:58   #132 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mit újítottak?

Az OptionFair minden kereskedőjének díjmentes kereskedési értesítéseket kínál!
Nincs többé fogadás alapú kereskedési nyereség – minden kereskedési nyereség KÉSZPÉNZBEN jelentkezik, közvetlenül kereskedési számláján. A kereskedési nyereség elérése után nem szükséges volumen vagy forgalom, és a nyereség bármikor kivehető. Ami ajándék, az ajándék.
Gyorsabb kivét – a kivéti időt az igényléstől számított 1 munkanapra korlátoztuk.
Régi 2017-08-26, 12:39   #133 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Alice a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Adózás

Én most próbáltam feltölteni az optionfair számlámat először és kéri az adószámomat.. nem tudja valaki hogy kell külföldre adózni? És akkor duplán kell majd adóznom?
Alice nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Optionfair caiman Brókercégek 2 2016-08-31 19:18

A pontos idő 22:48 , a GMT +1 időzóna szerint.