Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-02-01, 08:45   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás Optionfair

Az Optionfair-nél már nem csak bináris opció, hanem forex kereskedés is elérhető egy platformon belül.

Forex
Az izgalmas, új koncepció az online Forexnél, amely egyesíti az egyszerűséget, a rugalmasságot és a kockázatkezelést a bináris opciók nyílt végű kereskedéseit és a magas Forex tőkeáttételt.
Mozogjon az OptionFair Binári Opciók és a Forex között egyetlen kattintással és megkapja a legjobbat mindkét kereskedési világban!
Forex az gyors, biztonságos és megadja neked a legmagasabb szintű átláthatóságot és ellenőrzést a kereskedéseidnél!

A Forex jövője
Binári Opciók és Forex egymás mellett
Ellenőrizhető Rizikó
Pip Értékek
Nulla Árfolyam Különbözet
Korlátlan Visszatérités
Forex eBook
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-03, 21:01   #2 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 87
Hírnév szint: 9
Drogos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A bináris opció az aztán a business. Kockáztass 100 dollárt, ha eltalálod az irányt kapsz 80-at vagy 70-et, ha meg nem akkor elbuktál 100 dollárt. Ki az a hülye aki ezeket köti? Még a rulettben is több esélyed van nyerni.

Ez az egyik kedvenc sales oldalam:

http://www.viktoregri.net/?id=45d00b...aign=1527&sub=

Komolyan mennyi embert paliznak be ezek?
Drogos nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-02-04, 06:00   #3 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Aki hülye, tényleg ne próbálkozzon vele. Ez sem kockázatmentes.

Egyébként
Eredmény = (nyertes db * nyereség)-(vesztes db * veszteség)

Nem elég tehát csak a veszteség/nyereség, azaz RR-re figyelni. Érdekes a találati arány is. Amit viszont csak alaposabb elemzéssel lehet javítani.
Ráadásul bináris opciónál elég 1 pippel jó irányba zárni. És nincs margin call sem.

Különben a hagyományos kereskedésben, hagyományos oktatásban részt vett traderek nem szoktak bukni a nagy RR-re várva?

Vagy mennyivel „szakmaibb” dolog az, ha valakik üzletszerűen, csapatosan 8-10 lotokkal kötnek csak azért, mert van bónusz, és elemzés helyett elegendő két számlát szembeállítani, ellentétesen kötni, az egyiket elégetni és a brókerrel megosztani a veszteséget, majd a másikról zsebre tenni a nettó nyereséget? (Persze mutogatni a másodikat szokás, margin callnál meg illik a brókert szidni.)
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-04, 06:26   #4 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Picit én is utánanéztem.
Többféle opciós lehetőség létezik, nem csak annyi, hogy feljebb, vagy lejjebb lesz az ár adott idő múlva a jelenlegi értékétől.
Vannak pl. "No touch" opciók is, ahol arra is fogadhatsz, hogy az ár valamilyen árszintet nem fog elérni. Itt nőhet a valószínűség, de ezzel együtt a nyeremény is csökken.
Régi 2015-02-04, 08:55   #5 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Látom a honlapodon Te is reklámozod ezt a céget. Nyílván érdekelt vagy benne, úgy gondolom h vastag bőr kell ahhoz hogy valaki ezt ajánlja...

Ha jól értelmezem (ezekbe nem vagyok otthon) akkor 150$-t kapsz ajánlott ügyfelenként. http://optionfairpartners.com/commission-plans/

Ha a kifizetés 80%-os akkor legalább 62,5%-os találati arány kell hogy nullán legyél. A rulettben elég 50%-os találati arány is ehhez.

És ha eléred a 62,5%-os találati arányt akkor is csak 0-ba vagy. Én inkább rulettoldalt ajánlanék a honlapodon, lehet azzal is keresel ennyi jutalékot.

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Aki hülye, tényleg ne próbálkozzon vele. Ez sem kockázatmentes.

Egyébként
Eredmény = (nyertes db * nyereség)-(vesztes db * veszteség)

Nem elég tehát csak a veszteség/nyereség, azaz RR-re figyelni. Érdekes a találati arány is. Amit viszont csak alaposabb elemzéssel lehet javítani.
Ráadásul bináris opciónál elég 1 pippel jó irányba zárni. És nincs margin call sem.

Különben a hagyományos kereskedésben, hagyományos oktatásban részt vett traderek nem szoktak bukni a nagy RR-re várva?

Vagy mennyivel „szakmaibb” dolog az, ha valakik üzletszerűen, csapatosan 8-10 lotokkal kötnek csak azért, mert van bónusz, és elemzés helyett elegendő két számlát szembeállítani, ellentétesen kötni, az egyiket elégetni és a brókerrel megosztani a veszteséget, majd a másikról zsebre tenni a nettó nyereséget? (Persze mutogatni a másodikat szokás, margin callnál meg illik a brókert szidni.)
Régi 2015-02-04, 09:35   #6 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Drogos eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Látom a honlapodon Te is reklámozod ezt a céget. Nyílván érdekelt vagy benne, úgy gondolom h vastag bőr kell ahhoz hogy valaki ezt ajánlja...
Csak annyira kell hozzá vastag bőr, mint bárkinek bármi más értékesítéséhez.

Én úgy gondolom, hogy mostani feltételek mellett ezzel komplexebbé tehettem a weboldalamon kínált eszköztárat. Ezt próbáltam a kommentemben indokolni. Ez a lényeg.
Ha lesz is jutalék, azt a cégtől kapom a mentorálásért cserébe, nem az ügyfeleknek jelent plusz költséget.
Rulettben, pókerben, lóversenyben nem gondolkodom, mert azt nehezen tudnám a fund-tech stratégiámhoz kapcsolni.

De egyáltalán nem kötelező a weboldalam, vagy a kommentjeimet olvasgatnod. Van itt sztártrader-oktató-guru épp elég, akit vakon követhetsz, némi apróért cserébe részt vehetsz oktatásán, nyithatsz nála IB számlát is, stb … Sok sikert.
Régi 2015-02-04, 10:39   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://hu.zulutrade.com/binary-trader/1831

Tisztábban lásson az ember, hogy lehet e nyerni vagy sem.
Szakértelem, jó stratégia.
Régi 2015-02-04, 10:56   #8 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Hírnév szint: 8
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sosem voltam ellene semmi újnak, demo-n ki is próbáltam ezt a bináris opciós dolgot 1-3 perces intervallumban. Igazából pozitív volt a tapasztalatom, de semmivel sem érzem ezt nagyobb/jobb 'befektetésnek', mint egy kaszinót.
Mondhatjátok, hogy stratégia itt, stratégia ott, de egész egyszerűen az a tény, hogy pl 11:35:30-kor az árfolyam lejjebb lesz-e, vagy feljebb, NEM lehet megmondani...

De neked sok sikert kívánok, lehet majd egy eltévedt pillanatban én is feliratkozok a követőid közé!
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-04, 11:34   #9 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
https://hu.zulutrade.com/binary-trader/1831

Tisztábban lásson az ember, hogy lehet e nyerni vagy sem.
Szakértelem, jó stratégia.
Minden elismerésem annak aki ilyen ellenszélben is tud kereskedni! Igaz csak 1 hete kereskedik ezen a számlán, reméljük hogy a következő héten is még profitos lesz.

Azon gondolkodom hogy ezeknél a brókereknél miért nem lehet ilyen opciókat kiírni? Abból gyorsan meggazdagodnék
Régi 2015-02-10, 14:16   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Az ügyfélszolgálata, lve chat egy nulla, én konkrétan szinte semmit nem tudtam, meg, pedig többször megpróbáltam, de mindig el akarják kérni a telszámomat, hogy majd a brókerük hívogat és segít... tehát nem lettem előrébb, pedig csak annyi érdekelt volna, hogy milyen opciok vanna, a sima 30s, 5min-esek mellett, mert ha jól tudom olyan is van, ami érintésre játszik, de erről konkrétan egy betűt nem sikerült kihúzni a chatesből..
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-10, 14:45   #11 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az ügyfélszolgálata, lve chat egy nulla, én konkrétan szinte semmit nem tudtam, meg, pedig többször megpróbáltam, de mindig el akarják kérni a telszámomat, hogy majd a brókerük hívogat és segít... tehát nem lettem előrébb, pedig csak annyi érdekelt volna, hogy milyen opciok vanna, a sima 30s, 5min-esek mellett, mert ha jól tudom olyan is van, ami érintésre játszik, de erről konkrétan egy betűt nem sikerült kihúzni a chatesből..
Rövid távon 1, 2, 5 perc. A többi kérdésedre a válasz a képen. No meg, mint látod, egy kattintás és mehet a hagyományos forex is.
Ezért lenne előnyös, ha az IB-dnél érdeklődnél.
Csatolt kicsinyítések
optionfair-.jpg  
Régi 2015-02-11, 12:47   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kmisi ez igy remek, de sokkal többet nem tudtam meg a képről.. pld. a csetes nem volt hajlandó elárulni, mi a nyeremény, ha jól fogadok az ügyleten? Hány százaléka a tétnek? Csökken a nyeremény, ha később lépek be? Egyűltalán betudok lépni később, bármikor, nem csak egész perckor és egész 5 perckor, stb? Egyáltalán lehet tudni, miért ekkora titok ez az egész, amik érdekeltek, és miért kell IB-vel felvenni kapcsolatot, hogy ezt megtudjam? Vagy miért kell számlára betolni pénzt, hogy élesbe tudjam meg a működést? És miért nincs gyertyacsart, nyissak meg mellé egy metás brokert, hogy lássam a gyertyákat? Ez felvet egy újabb kérdést: a metás pillanatnyi ártól mennyire tér el ez a legagyított vonalcsart?..

kb. ennyi érdekelt volna, de látom aki sokat kérdez, az már tudhat valamit, azt meg senki nem látja szívesen.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-11, 13:04   #13 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
a metás pillanatnyi ártól mennyire tér el ez a legagyított vonalcsart?..

.
A legjobb kérdésed ez volt.
Ez valószínűleg attól függ, mennyi pénzt pörgetsz.
Nesze semmi fogd meg jól.
Én nagyon félek a webes felületektől. A fagyigépet sem szeretem, de ki fogom próbálni.
A legtöbb kérdésedre megadja a választ egy demo regisztráció anélkül hogy ezzel bárkit is fárasztanál.
(ne engem kérdezz. van barátod)
Mindemellett mégis érdemes Misinél nyitni, mert ugyebár kapsz kőbe vésett extréMMisit is hozzá.
Régi 2015-02-11, 13:19   #14 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kmisi ez igy remek, de sokkal többet nem tudtam meg a képről.. pld. a csetes nem volt hajlandó elárulni, mi a nyeremény, ha jól fogadok az ügyleten? Hány százaléka a tétnek? Csökken a nyeremény, ha később lépek be? Egyűltalán betudok lépni később, bármikor, nem csak egész perckor és egész 5 perckor, stb? Egyáltalán lehet tudni, miért ekkora titok ez az egész, amik érdekeltek, és miért kell IB-vel felvenni kapcsolatot, hogy ezt megtudjam? Vagy miért kell számlára betolni pénzt, hogy élesbe tudjam meg a működést? És miért nincs gyertyacsart, nyissak meg mellé egy metás brokert, hogy lássam a gyertyákat? Ez felvet egy újabb kérdést: a metás pillanatnyi ártól mennyire tér el ez a legagyított vonalcsart?..

kb. ennyi érdekelt volna, de látom aki sokat kérdez, az már tudhat valamit, azt meg senki nem látja szívesen.
Tényleg sajnálom, hogy láthatólag kommunikációs problémáid adódtak a chatessel.

Természetesen nem kell felvenned a kapcsolatot egy IB-vel, de ez mindenképp segítség lehet.

Egyébként hidd el, a képen szinte minden kérdésedre ott van a válasz. Nincs itt titok, le van egyszerűsítve az egész.

Mi a nyeremény? Ez esetben a kockáztatott összeg 81%-a. Mindig látod, hogy a belépéskor hány % aktuálisan. A kockáztatott összeget te választod meg. Bármikor be tudsz lépni rövid távon (1,2,5 perc), vagy választhatsz egyéb lejárati időt.
Van gyertyachart, ott a kapcsolója a „legagyított vonalcsarton”, a % jel mellett. (De korlátlan ideig használhatsz pl. egy Fxpro demót is.)

Nem kell betolni pénzt, hogy lásd a működést. Most rögtön regisztrálhatsz (lehetőleg a weboldalamon keresztül, ha már töröm itt magam ), aztán már nézegetheted is. Pénzt meg majd befizetsz, ha tényleg tetszik, és van valami jó bónusz-akció.

Az alapfogalmakról meg olvashatsz a weboldalamon:
Régi 2015-02-11, 13:23   #15 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindemellett mégis érdemes Misinél nyitni, mert ugyebár kapsz kőbe vésett extréMMisit is hozzá.
Tényleg... Köszönöm, hogy ígéretedhez híven regisztráltál. El is küldtem neked a stratégia bőrkötéses leírását arra az e-mailre, amit megadtál.
Régi 2015-02-11, 13:28   #16 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tényleg... Köszönöm, hogy ígéretedhez híven regisztráltál. El is küldtem neked a stratégia bőrkötéses leírását arra az e-mailre, amit megadtál.
no para, nem kapkodom el.
statisztikailag nem járnék jól (a legutóbb, amikor magánéleti válságban elkezdtem gombokat nyomogatni sikerült 5000-ről nullára redukálni az egyenleget egyetlen nap alatt......So, csigavér)

de addig is lenne egy kérdés:
ha optionfairrel forexezek, van e swap, vagy bármi genyaság a hosszútávú poziciókon?

------------------------
updated:
van rajta.
megjelent egy új mező sajnos...........
Régi 2015-02-11, 14:12   #17 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kmisi, köszi hogy töröd magad és segítesz, de a kérdésemre tovabbra sem kaptam választ... a gombbal átkapcsolom gyertyacsartra...köszi, ez remek, de ettől még nem tudtam meg, hogy elüt e egy metás gyertyacsarttól. Tudom, nézzem össze magam, azonban legutóbb amikor egy konkurens opcibroki plug-inját telepítettem fel, ami elvileg megnyit egy gyertyacsartot(minek ezt így bonyolítani?). lefagyott az egész rendszer.. Miért nem lehet kapásból mt4-be tenni a bináris opciot? Kit érdekel ez a gagyi webes csart? Tehát a kérdésem továbbra is a kockas által is felhozott problem: elrezzen e a webes gyertyachart a szinkronba futó mt4-estől, mivel elvileg egy pont is elég , hogy nyerjek..

Ja és a touch trade-re szintén nem kaptam választ.. minek keressek bárkit privátba, amikro ez az OF topicja itt kilehet tárgyalni mindent. A Demo meg egy vicc.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-11, 14:29   #18 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ja és cseten Andrea(bár szerintem mind faszi női névvel), közölte, hogy fél év inaktivitást -35eu-val jutalmaznak..
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-11, 14:33   #19 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Tehát a kérdésem továbbra is a kockas által is felhozott problem: elrezzen e a webes gyertyachart a szinkronba futó mt4-estől, mivel elvileg egy pont is elég , hogy nyerjek..
Szerinted hány programsort kellett ahhoz megírni a programozójának, hogy lezáráskor odébbmásszon 1 pippel???
de elég ha arra gondolsz, hogy mikor is vannak a lezárások. Altalában egészkor, félkor, negyedkor, de még az egy percesnél is ugyebár gyertyazáráskor.
Ez az egész forex maga gyertyazáráskor mindig jobban mozog, köszönhetően a sok robotnak,
de a kézzel kötögetős fazonok között is sok van, aki kötelezően kivárja a gyertyazárást poziba lépés előtt.
Ez a leginkább óraváltáskor figyelhető meg.
Simán van nekik 1mp előtte, 1mp utána amikor kiválaszthatja a számára legkedvezőbbet. E felől nincsenek illúzióim.
Mikor fog ez előjönni??
Ki tudja. Talán ha sokat nyersz. Talán hamarabb.
Viszont máshol van rajta fogás. Van edge (csak keresd

most eszembe jutott az egyik leghasznosabb mondás, amit már itt is olvastam: "Stratégiához brókert, brókerhez stratégiát!"
Régi 2015-02-11, 15:05   #20 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

kockas: jogos a z idézet, nem mellesleg azért váltanék, mert a stratégiámat konkrétan kinyírta az chf mozgás.. vagy ezek után bármelyik hattyú, sas, stb. Ha megtaláltad az edge-t, akkor gondolom már fejed.. Viszont én megszerettem a forexes iránytradinget, ezért is kérdeztem a touch szabályait, mert ott ha annyit kell eltalálni, hogy most az ár 1.20, és 1.25 hamarabb lesz mint 1.18 akkor már fél siker.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-11, 15:13   #21 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ha megtaláltad az edge-t, akkor gondolom már fejed.. Viszont én megszerettem a forexes iránytradinget, ezért is kérdeztem a touch szabályait, mert ott ha annyit kell eltalálni, hogy most az ár 1.20, és 1.25 hamarabb lesz mint 1.18 akkor már fél siker.
Még nem fejem. Expertet kell rá írnom, ami az "API-ját" nézve nem lesz vmi ecccerű.
Régi 2015-02-12, 09:27   #22 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Hali kockas! tegnap demoztam vele.. Nos, aki itt azt irta, hogy ilyen szembeszélbe lőni kemény dolog az nem tévedett sokat.. egy példa: egy perces befektetés....látod a jeled mondjuk...van 1-2mp reagálni.... erre odahúzod az egered a fel gombra...beírod a tét összegét...megnyomod a befektet gombot..elindul egy homokóra jellegű grafika...tölt...tölt... jóváhagyja a tradet...nos, mindenki számolja ki ez hány másodpercet vesz el összesen..
A csetet én már feladtam.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-12, 09:38   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hali kockas! tegnap demoztam vele.. Nos, aki itt azt irta, hogy ilyen szembeszélbe lőni kemény dolog az nem tévedett sokat.. egy példa: egy perces befektetés....látod a jeled mondjuk...van 1-2mp reagálni.... erre odahúzod az egered a fel gombra...beírod a tét összegét...megnyomod a befektet gombot..elindul egy homokóra jellegű grafika...tölt...tölt... jóváhagyja a tradet...nos, mindenki számolja ki ez hány másodpercet vesz el összesen..
ajánlom mindenki figyelmébe ezt a postot, aki opciózáson töri a fejét
http://www.opcioguru.com/opcio/blog/...-menekueljetek
ahogy hallottam itthon ő oktat színvonalasan opciózást. én nem voltam nála, mert már kifizettem más oktatónak a tandíjat (piac ) de aki olcsóbban szeretné ennél megúszni, annak lehet érdemes megfontolni legalább egy 10.000-es bemutatót.
-a linkelt post oktatás nélkül is tanulságos-
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-12, 10:09   #24 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Sajna mostanában megint kevesebb időm lesz fórumozni, de erre azért válaszolnék.

A bináris opció egy eszköz. De ezzel is meg kell tanulni bánni, nehogy fordítva süljön el.
Nekem úgy tűnt, hogy még az alapokkal ismerkedsz. Mégis van már olyan stratégiád, ami kifejezetten az 1 perces kereskedésre lett fejlesztve? Hm.

Ha vetted a fáradtságot, láthattál egy képet a weboldalamon, amiből kiderül, hogy az 1 perces inkább a szerencsejáték kategória. Legtöbben technikai alapon, 10-15 percesen opcióznak, míg ennél nagyobb lejárati idő a fund-tech stratégiáknak kedvez.

(Múltkor feltettem egy képet a fórumra. Belépés után legalább egy órát ment jó irányba az ár. Le lehetett volna ezt bináris opció(k)val is kereskedni? Igen, de valószínűleg nem 1 percessel.)
Régi 2015-02-12, 10:12   #25 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
-a linkelt post oktatás nélkül is tanulságos-

Az biztos...tanulságos!

Pláne az ilyen baromságok:

"Aki ezek után is 1:500-as tőkeáttéttel kereskedik FX piacon az megérdemli!

FX piacon csak akkor élhetsz túl egy CHF jellegű mozgást, ha vagy opcióztál, vagy opcióval fedeztél, warrantoztál, vagy a tőkeáttéted lent volt 1:1 környékén."

csakismindentopcióvalkülönbenegybaromállatvagy.

A lényeg hogy jön a mumus, akarom mondani fekete hattyú és felfal, ha nem opciózol!
Elég korlátozott gondolkodás.

Meg ezek:

"Még ma is elképesztően sokan hisznek naiv módon a gyors tőzsdei meggazdagodásban. Nem létezik, nincs, pont."

Kétségtelenül igaz, hogy NAÍV embereknek nincs!
De azok NE is foglalkozzanak semmi pénzügyi dologgal.
Meg mi az hogy "gyors"? Mihez képest?

Folytathatnám ezzel:

"Ma már nem 2005-öt írunk, amikor bármit vettél a tőzsdén szinte nem tudtál bukni, mert minden emelkedett."

Te jóságos úristen!
Tessék mondani 2005 előtt nem bukták szarrá magukat a naív, tudatlan emberek, pont ugyanúgy mint ma???
Akkor nem küldtek ugyanilyen hírleveleket pl. az usa-ban?

Meg azért azt is megkérdezném hogy a 2005 előtti usa index, meg egy utóbbi 3-4 év indexében mi a különbség?
Ugyanezt el lehet mondani, hogy MA sem lenne szabad senkinek buknia!

Lehet hogy csak nekem tűnik elfogultnak és szűk látókörűnek egy ilyen hírlevél.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-12, 10:32   #26 (permalink)
Szenior tag

Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Meg azért azt is megkérdezném hogy a 2005 előtti usa index, meg egy utóbbi 3-4 év indexében mi a különbség?
Ezen hogy lehet bukni?
Pont úgy mint bármi máson, ha nem tudja a halandó hogy mit kell csinálni.
(ES weekly)

De majd biztos valaki 10 év múlva leírja egy ilyen helyen, hogy "ha 2010-2015-ben vettél bármit, akkor csak nyerhettél"
Utólag k...va okos mindenki.

optionfair-es-w-2015.jpg

Na, nem offolok tovább, mert gondolom itt a bináris opciózós szakértés megy.
Mert ugye az ám az igazi, ha lehet fogadni arra hogy valami fel, vagy le megy.
Lehet bele kockáztatni X összeget és ha eltalálod akkor kapsz pl. X80%-ot, ha nem akkor buktad a teljes X-et.
De hogy ne legyen ilyen egyszerű, kapsz hozzá időkorlátot is, csak hogy érezd az izgalmat is!
Nem mondom hogy ebből nem lehet pénzt csinálni, de előtte egy 5 éves normál sikeres trade előélet kétségtelenül hasznos.
Az meg mint tudjuk szinte mindenkinek megvan.
Ekkor szoktam általában áttérni a bináris opciókra a tapasztaltak.

üdv, Tomy
Régi 2015-02-12, 11:05   #27 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:

A lényeg hogy jön a mumus, akarom mondani fekete hattyú és felfal
Azért van egy jó hír, nem vigasz a pórul jártaknak, de többszörös védelem, engem kicsit megnyugtat.

1, ha éppen akkor azon tradelsz ahol beüt a baj akkor is van 50% esélyed,
50% az esély, hogy jó irányba megy neked egy ilyen fekete hattyús esetben az ár, ilyenkor nem mínuszolod magad, nagyon meg is gazdagodhatsz és megúszhatod a bajt
Még tovább csökkenti a baj valószínűségét hogy:

2, valószínű hogy éppen akkor nem tradelsz vagy
3, nem azon az instrumentumon
Ha mégis érintetté válsz a bajban:

4, sok broki akiknél nem volt negatív védelem, mégis elengedte azt, esélyes, hogy a tied is elengedi egy ilyen esetben
5, ha nem engedi el a broki akkor is lehet hogy a bíróság neked ad igazat
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-12, 11:17   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért van egy jó hír, nem vigasz a pórul jártaknak, de többszörös védelem, engem kicsit megnyugtat.

1, ha éppen akkor azon tradelsz ahol beüt a baj akkor is van 50% esélyed,
50% az esély, hogy jó irányba megy neked egy ilyen fekete hattyús esetben az ár, ilyenkor nem mínuszolod magad, nagyon meg is gazdagodhatsz és megúszhatod a bajt
Még tovább csökkenti a baj valószínűségét hogy:

2, valószínű hogy éppen akkor nem tradelsz vagy
3, nem azon az instrumentumon
Ha mégis érintetté válsz a bajban:

4, sok broki akiknél nem volt negatív védelem, mégis elengedte azt, esélyes, hogy a tied is elengedi egy ilyen esetben
5, ha nem engedi el a broki akkor is lehet hogy a bíróság neked ad igazat
Ez mind igaz lehet.
De azért valljuk be, hogy aki euchf long-ra spekizett, az sosem volt a megfontolt, óvatos trader kategóriában!
Engem csak az zavar, hogy az általánosítások, meg a kiragadott féligazságokra felépített marketing, az baromira félrevezető.
Legyen az bináris opció, forex, rulett, bármi.

A másik oldala a dolognak, hogyha nekem tetszik az fx és jól megélek belőle, attól még el tudom fogadni, hogy más módon is lehet sikereket elérni és nem írom le hogy csak az az egyedüli és a legjobb amit én csinálok és mindenki hülye ha másba kezd.
Nekem csak ez b...sza a csőrömet.
Amúgy természetesen sok általános, közhely szerű igazság is van a sorok között.
De SOHA nem a termék az amitől valaki a süllyesztőbe megy, vagy meggazdagszik! Fejben dől el minden, a termék az csak egy eszköz.
Kétségtelenül az opció az egyik olyan cucc, amit lehet annyira tudományosan tálalni, hogy behalnak a szakértőktől, meg a guruktól a nyereségvágytól fűtött kisemberek.
Régi 2015-02-12, 11:37   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Az biztos...tanulságos!

"Aki ezek után is 1:500-as tőkeáttéttel kereskedik FX piacon az megérdemli!

FX piacon csak akkor élhetsz túl egy CHF jellegű mozgást, ha vagy opcióztál, vagy opcióval fedeztél, warrantoztál, vagy a tőkeáttéted lent volt 1:1 környékén."

csakismindentopcióvalkülönbenegybaromállatvagy.

A lényeg hogy jön a mumus, akarom mondani fekete hattyú és felfal, ha nem opciózol!

Meg ezek:

"Még ma is elképesztően sokan hisznek naiv módon a gyors tőzsdei meggazdagodásban. Nem létezik, nincs, pont."

Kétségtelenül igaz, hogy NAÍV embereknek nincs!
De azok NE is foglalkozzanak semmi pénzügyi dologgal.
Meg mi az hogy "gyors"? Mihez képest?

Folytathatnám ezzel:

"Ma már nem 2005-öt írunk, amikor bármit vettél a tőzsdén szinte nem tudtál bukni, mert minden emelkedett."

Te jóságos úristen!
Tessék mondani 2005 előtt nem bukták szarrá magukat a naív, tudatlan emberek, pont ugyanúgy mint ma???
Akkor nem küldtek ugyanilyen hírleveleket pl. az usa-ban?

Lehet hogy csak nekem tűnik elfogultnak és szűk látókörűnek egy ilyen hírlevél.
Tomy, nem vagy a kedvencem (bár igazad volt), de jót írsz nagyon! Én is így gondolom abszolút!!! Azért néhányan utólag jó marketingdumákat tudnak írni. UTÓLAG! Amúgy a chart szerintem se változott, legalábbis elmúlt években. Néha ugyan a volatilitásban vannak időszakok, de ugyanaz most is alapvetően, mint korábban. Szerintem az ember változik a kereskedés során, és ezért mondják a piacra, hogy változik!

Kitörések, tüskék bárhol, bármikor lehetnek. Ez a long tail lényege!

De akik buktak a chf-en, majdnem mindenki hárítja a felelősséget (most oktatócégekre, brókercégekre gondolok). De könyörögöm, a svájci jegybank szóljon előre hogy hé, bocsi, eltörlöm a gátat, vegyetek fel short pozíciókat, mert bajbakerültök? Szerintem népetetés a portfóliótól, hogy felelőtlen az SNB... Aki végiggondolja, nem kételkedik benne, hogy a maguk szempontjából jól csinálta az SNB, és nyilvánvaló, ezt nem is lehetett máshogyan ennyi idő után.

A bináris opciókról meg annyi, hogy előbb legyen használható platform (fagyásmentes, nem csúszó), aztán visszatérhetünk rá. Még szerintem nagyon kezdetleges a cucc, de lehet, csak nekem fapad még, bár a kb 20% hátrányt én se tudom hova tenni kezdésnél.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-12, 12:24   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
A másik oldala a dolognak, hogyha nekem tetszik az fx és jól megélek belőle, attól még el tudom fogadni, hogy más módon is lehet sikereket elérni és nem írom le hogy csak az az egyedüli és a legjobb amit én csinálok és mindenki hülye ha másba kezd.
Nekem csak ez b...sza a csőrömet.
.
Kedves Tomy, nem igazán értem mi a bajod azzal, hogy egy bináris opciós topicba beszélgetünk lehetőségekről... a kiemelt mondatoddal magadnak mondasz ellent... hisz te fikázod a binárist..

Egyébként meg senki nem mondta, hogy kezdőknek való, ahogyan a forex se...
Mindamellett inkább azon lehetnél, hogy emeld a fényét a topcinak hasznos elemzéseiddel a bináris opciorol. És nem az érdekel, hogy csak 70% kifizeés de 100% bukta meg hasonlók. Ezek uncsik. A Davidnak igaza van, gagyi platform, kellően hátrányba vagy elég ha bedarál a vinyó egy szinkronba futó programtól amikor nyitnád a tradet.. na ez pld. hasznos hozzászólás.. de az ilyen "kaszinó, mert csak 70%-ot fizet" mondatokat nem tudom mire vélni az állítólagos szinteddel kapcsolatban. Volt egy jó mondatod, ami rávilágít, a termék csak egy eszköz! Fogadsz fxen, binárison, agarakra, focicsapatra bármire. Vagy bejön vagy nem. Nem tudom mit nem lehet ezen érteni.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-12, 12:35   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tomy, nem vagy a kedvencem (bár igazad volt), de jót írsz nagyon! Én is így gondolom abszolút!!!
Ez így van rendjén. Ha sokan "nem szeretnek" az azért van mert sok mindent másként gondolok. Ez az én oldalamról nézve számomra előny.
Ez jutott eszembe:

"Nem akkor leszünk magabiztosak, ha mindig igazunk van, hanem akkor, ha nem félünk a tévedéstől "
P. T. McIntyre

Amúgy végigolvastam még egyszer a levelet és itt tényleg be is fejezem, de az "i"-re a pontot a "A fekete hattyúk márpedig élnek és virulnak" rész tette fel.

Mind az 5 chart annak a bizonyítéka, amit fentebb szalllac bölcsen meglátott ebben a mondatban:
"50% az esély, hogy jó irányba megy neked egy ilyen fekete hattyús esetben az ár, ilyenkor nem mínuszolod magad, nagyon meg is gazdagodhatsz és megúszhatod a bajt"

Na, pontosan erről van szó!
Nézzük csak az első chartot: eujpy
Kíváncsi lennék hogy hány ember olvasgat itt, aki eujpy-t NAPI grafikonon tradeli?
Eleve téves még a megközelítés is, amikor 1-2 ezer dolláros számlája van sokaknak (tisztelet a kivételnek)..
Tessék csak letenni azt a chartot h1-re, vagy valami ténylegesen használtra (pláne úgy hogy e témában fentebb éppen arról győzködik a delikvenst, hogy ugyan menjen már magasabb timeframre mint m1)

optionfair-eujpy-h1.jpg

Na, ott van az a rohadt "fekete hattyú", hogy a fene enné meg azt a japcsit aki szabadjára engedte!
10. 31.-én.

De álljunk már meg egy szóra! Észre vette valaki hogy előtte is, meg utána is hogyhogynem felfelé ment az ár!?
"nem védett volna meg a stop"???? Mitől????hol??? miért???
Ja, hogy itt éppen a "gyors" (de nem ész és tudás nélküli) "hirtelen" meggazdagodást látjuk? Ez tényleg nem tűnt fel senkinek?

A többi eset pont ugyanez, csak pepitában.

A mostani euchf károsultak meg ugye ha tényleg jól magukba néznek (meg a chartba) akkor egy olyan dolgot longoltak ezerrel, ami éppen hogy előtte lefelé ment!!! Nem azzal volt a baj, hogy a kapzsiság és az valótlan biztonság érzés elvette a fél világ eszét?
Basszus, micsoda szopás!
Ja, hogy a svájci jegybank lett volna a "stop"?
Komolyan? Hát, kivették a stop-ot. Kivehették, hiszen ők is tették oda.
(azt már senki sem említi, hogy ezek közül a "longoljuktelibeazeuchf-et, hányan vettek ki nyereséget pl. dec 18.-án, amikor számukra kedvező volt a folyamat?) Persze, ha ki is vették, utána még nagyobb lett a kapzsiság és az is ment bele a következő longba, hátha még egyszer ki lesz húzva a lottó 5-ös long irányba!

Gondolom most pláne nem leszek népszerű, de lehet csavargatni a tényeket, de attól még azok nem változnak.

Na, én ezt a témát a magam részéről tényleg lezárom, mert az opcióról akartok beszélgetni.
Bár szerintem a termék mindegy, ha máshol nincs rendbe minden.

Üdv:Tomy
Régi 2015-02-12, 12:45   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

@imre,

Idézet:
attól még el tudom fogadni, hogy más módon is lehet sikereket elérni
Idézet:
Nem mondom hogy ebből nem lehet pénzt csinálni, de előtte egy 5 éves normál sikeres trade előélet kétségtelenül hasznos.
Én ezt a két mondatot írtam véleményként.
Ebben benne van, hogy LEHET bináris opcióval jól és megfontoltan kereskedni.
"Fikázni" nem ezt "fikáztam" hanem azt ha valaki egy dolgot csak egy szubjektív nézőpontból ítél meg.
(abban is igazad van hogy az én nézőpontom is szubjektív és korlátozott)

A vagy bejön vagy nem, az meg ugye édes kevés bármire is.
A kérdés hogy amikor, ahányszor bejön, mennyit hoz és ahányszor nem jön be, mennyit visz. Ebből élünk.
Lehet ez versenyló, focicsapat, vagy agár, az tényleg lényegtelen.
Régi 2015-02-12, 12:49   #33 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
az opcióról akartok beszélget

Tomy
Na ez már beszéd, és hidd el szükség is van a te nézőpontodra is meg mindekiére, hisz az visz előrébb.. A Kmisi is odalőtte egy másik topicba kissé ironizálva az agarak, lovak iránti közönbösségét. Ha belegondolunk van olyan ember, aki úgy ért a lóversenyhez, mint te az fx-hez.. Ezt hívják nyitott személyiségnek, aki elfogadja, hogy az ő nézőpontján kívül létezik még millioféle.

Tehát bináris téma, amit meg kell emésztenünk:

Kmisi, valóban 5 perces, 30 perces az hosszabb táv, 1 perc ettől függetlenül nem értem miért lenne szerencsejáték.. mondjuk jelenbe tényleg az, de ez a fagyás és a homokóra félórás futkosása miatt van.. Viszont azt nem igazán értem, miért kell fix pipben megadni egy érintéses üzlet célárát...miért nem lehet NEKEM kiválasztani egy célárat?.. És eldönteni, hogy nem kell 200% profit, elég 70-100%, de akkor beadok egy közelebbi célárat.. Ez már csak azért is röhejes, mert 1 percesnél is fizet 70-et, ahol elég 1 ponttal jóirányba zárni )) Továbbá mint írtam valahol már van mt4-alatt is futó kliens..ami elvben nem fagy. De igazad van, 5 perceshez fél óráshoz nem kell annyi Andaxin.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-12, 13:25   #34 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na jó, Tomy, beismerem, itt a fórumon a kedvencem vagy, mert tényleg jókat írsz, és ha kritizálsz valamit, azt is ésszerűen és szakszerűen, még ha fáj is, ezt hiányolom itt sok másból.

No, de hogy a bináris opcióknál maradjunk:

Pont a topicnevet adó cégtől kerestek meg, jönnének előadni. Ha van kedvetek, rámondok egy áment. De előbb ránézek, legalább a platform javult-e.

Egyébként egy másik cégnél októberben az nfp-re kötöttünk, matematikailag jól kijött a cucc, mert mindkét irányt bekötve, 5 perces opcióra kötve a kifizetés volt a rosszabb irányba is 240%, ha jól emlékszem 30 pipre eurusd-n.
Be is jött az üzlet, ki is fizette a cég, de nem erőltettük a dolgot tovább. Szóval elméletileg ilyen egyszerűbb stratégiák működhetnek (ha csak időlegesen is), mert előtte az augusztusi nfp-t és a szeptemberit is behúztuk ugyanígy demóban.

Szóval szerintem itt is, mint bárhol máshol a kereskedésben: kell némi kreativitás is.

Aztán hogy hol a brokik tűrőképessége, passz. De mivel új az egész cucc, nem hiszem, most kezdenék levágni az aranytojást tojó fekete hattyújukat

Üdv!
Régi 2015-02-14, 11:30   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

5+5 rizikó mentes kereskedés forex és bináris opción
Régi 2015-02-14, 12:28   #36 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
5+5 rizikó mentes kereskedés forex és bináris opción
Ez a reklámmondat szerintem hatalmas csúsztatás.
Ne etessük hülyeséggel a népet ha kérhetném.
Régi 2015-02-14, 12:44   #37 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyébként egy másik cégnél októberben az nfp-re kötöttünk, matematikailag jól kijött a cucc, mert mindkét irányt bekötve, 5 perces opcióra kötve a kifizetés volt a rosszabb irányba is 240%, ha jól emlékszem 30 pipre eurusd-n.
Be is jött az üzlet, ki is fizette a cég, de nem erőltettük a dolgot tovább.

Üdv!
én a legutóbbi nfp-t pont néztem ennél a cégnél.
Jóval előtte eltűntek a nagy százalékos dolgok. (nem 5 perccel)
max 91 volt amit adtak, de az ugyebár már nem jó a kétirányoshoz.....
és az még csak demo számla volt (bár bónuspontgyűjtögetős, de ha már ettől is paráznak, akkor én is tőlük
Régi 2015-02-14, 13:23   #38 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

A WH nál van opció
http://www.bpforex.hu/hu/kereskedes/opcios_kereskedes
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 13:38   #39 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
sok helyen van viszonylag megbízhatónak kinéző, normális, nem webes felületen.
a baj inkább velem van. kellene vmi közérthető (segghülyéknek való szájbarágos leírás, hogy pl hogyan tudok megjátszani egy maradva az előző példánál 5 perccel az nfp előtti eurusd-s longot.) Tudom, hogy a call gombot kell keresni, de valahogy mégse megy, mert a legutóbbi demon is bekötöttem vmit, pörög a számláló, de pl nem tudom lezárni. a felület meg olyan mint valami hieroglifákkal kitöltött exceltábla. Persze lehet hogy a várható volatilitás növekedés miatt erre a stratégiára szar kondiciókat fogok kapni, ezért részemről felejtős is az egész és marad a webes szutyok meghekkelése.
Régi 2015-02-14, 13:59   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért el kell mondani, jó pár a bináris opcióval nagyon kritikus hangot megütő személy itt a fórumon, megváltoztatta vélemyényét, miután valamilyen tapasztalatot szerzett!!!!!!!!!!!!!!!!

Ajánlom mindenkinek a tapasztalatszerzést.
Régi 2015-02-14, 14:13   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
én a legutóbbi nfp-t pont néztem ennél a cégnél.
Jóval előtte eltűntek a nagy százalékos dolgok. (nem 5 perccel)
max 91 volt amit adtak, de az ugyebár már nem jó a kétirányoshoz.....
és az még csak demo számla volt (bár bónuspontgyűjtögetős, de ha már ettől is paráznak, akkor én is tőlük
Persze, én se gondoltam, sokáig van ingyenebéd Azóta nem néztem rá. De várható volt, megszüntetik. Kicsit olyan, mint az mlm a legtöbb esetben: elején legyél ott, utána vissza se nézz. Bónuszarbitrázs szintén, de lehetne még sorolni.
Régi 2015-02-14, 14:22   #42 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ajánlom mindenkinek a tapasztalatszerzést.
Nekem az erős csúsztatással van problémám amit mintha észre se vettél volna, de most légyszi ne hagyd ki:
Tételezzük fel, hogy elvesztem mind az 500 dollárt amit beutaltam.
(nem nehéz, mondjuk ráteszem mindet a piros feketére),
de elveszíthetem 5 pörgetésből is, lényegtelen.
Ugyebár ez kockázatmentes, mert jóváírják.
Szeretném ha beírnád ide azt az összeget amit végig kell utána pörgetnem ezért a "kockázatmentes" 500-as bónuszért (mert hívjuk annak), mielőtt haza tudnám utaltatni azt az összeget ami a végére maradni fog.
Hány dollárt kell feltennem újra a kockázatmentes 500-ért hogy utána hozzájussak valamennyihez?
Na mennyi??
nem kell semmi subiduma, csak
Légyszi írj ide egy számot!
Régi 2015-02-14, 14:35   #43 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
És az bináris opció?
Egyszerű, kezdők számára is könnyen érthető maga az eszköz?
És mi köze a WH-hoz, vagy a Bpforexhez (azon túl, hogy ők is értékesítik)?

Szerintem ne keverjük össze a két dolgot. De bocs, hogy beleszóltam.

Hajrá habibabu, tiéd a terep!
Régi 2015-02-14, 14:37   #44 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Hajrá habibabu, tiéd a terep!
áhh megint kilépett, bízva abban, hogy előbb utóbb a feledés homályába taszítják a kérdést az újabb bejegyzések.......
ez is egyfajta bináris stratégia......(egysejtű)
.....de nyomni fogok reloadot ha meglátom
Régi 2015-02-14, 15:06   #45 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
áhh megint kilépett, bízva abban, hogy előbb utóbb a feledés homályába taszítják a kérdést az újabb bejegyzések.......
ez is egyfajta bináris stratégia......(egysejtű)
.....de nyomni fogok reloadot ha meglátom
Eddig nem is néztem, a "kockázatmentes" kereskedés 500 dolcsival 20 ezerbe kerül?
Van itt olyan aki pénzt látott ebből?
(nem partnerlinkes pénzre gondolok)
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-14, 15:10   #46 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Eddig nem is néztem, a "kockázatmentes" kereskedés 500 dolcsival 20 ezerbe kerül?
Van itt olyan aki pénzt látott ebből?
(nem partnerlinkes pénzre gondolok)
na végre valaki ki merte írni.
erre már majd lehet terelni a válasszal, hogy mire a 20 ezernyit megforgatod, addigra lehet már 30 ezer lesz a számládon és az nagy kasza, meg hasonlók......
Régi 2015-02-14, 18:08   #47 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
És az bináris opció?
Egyszerű, kezdők számára is könnyen érthető maga az eszköz?
És mi köze a WH-hoz, vagy a Bpforexhez (azon túl, hogy ők is értékesítik)?
Csak annyit tudok hogy van opció is, a protrader platformon.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 10:42   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért emberek tudnak nagy hülyeséget írni :-)!!!!

Bónuszokkal kapcsolatban. Mindenhol kötnek feltételt a bónuszokhoz, promóciók keretében nyújtott előnyökhöz.
Azaz ember, aki komolyan gondolja a dolgokat és min. egy két hónapban gondolkozik, azaz nem akarja kivenni az esetleges nyereséget azonnal, annak lehet ajánlani ezeket, akik azonnal felvehető, hozzáférhető nyereségben gondolkoznak, annak nem ajánlott ezek igénybevétele. Választás lehetősége az ember kezében van.
Régi 2015-02-15, 12:34   #49 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Azért emberek tudnak nagy hülyeséget írni :-)!!!!

Bónuszokkal kapcsolatban. Mindenhol kötnek feltételt a bónuszokhoz, promóciók keretében nyújtott előnyökhöz.
Azaz ember, aki komolyan gondolja a dolgokat és min. egy két hónapban gondolkozik, azaz nem akarja kivenni az esetleges nyereséget azonnal, annak lehet ajánlani ezeket, akik azonnal felvehető, hozzáférhető nyereségben gondolkoznak, annak nem ajánlott ezek igénybevétele. Választás lehetősége az ember kezében van.
Ez így van. Az egysoros 5 alkalmas rizikómentes kereskedésre csábító reklámod ettől függetlenül gusztustalan volt!
Szerintem kurva nagy rizikó egy ilyen platformon 20000 dollárnyi forgalmat átpörgetni, hogy hozzájuss a pénzedhez amit az elején elég könnyen elveszíthetsz. Főleg ha ne figyelsz az apróbetűs tényre, hogy ezt csak egy nagyon nehezen teljesíthető bonus formájában írják jóvá.
BekűggyemaGVH-nak????

rizikómentes talán ez volt:
http://tozsdesuger.blog.hu/2012/07/0...rol_tudni_kell

na azóta se mertek ilyet csinálni.
Régi 2015-02-15, 13:03   #50 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Szerintem kár elmenni abba az irányba, hogy jó magyar szokás szerint hogyan lehet a bónusszal trükközni. Ez az Ironnál is okozott némi felfordulást.

A kérdés inkább az, hogy lehet-e ezzel az eszközzel kereskedni. Ha igen, oké. Ha bónuszt is adnak hozzá, hát az se nagy baj.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Optionfair caiman Brókercégek 2 2016-08-31 19:18

A pontos idő 21:49 , a GMT +1 időzóna szerint.