Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-03-09, 12:31   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 339
Hírnév szint: 3
Lacóka789 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az ombudsman bejelentéseket legyetek szívesek ide küldeni :
complaint.info@financial-ombudsman.org.uk

Jelenleg több mint 100 bejelentés vár feldolgozásra csak Priya-nál, nem nagyon bírják az iramot.

Ma reggel a Gazdasági Rádióban volt egy riport Magas Istvánnal
A Corvinus Egyetem tanszékvezetőjével.
Azt mondta, igaz a Buda-Cash üggyel összefüggésben, ha hozzá nyúlnak
az ügyfél pénzhez az sikkasztás, (tudom, ezt már írta itt valaki)
még akkor is, ha a pénz később az ügyfeleknek megtérül.

Egyetértek azzal, hogy a rendőrséghez is be lehet, ill. érdemes
bejelenteni az ügyet. Vajon hol lehet ezt megtenni?
Lacóka789 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-09, 18:04   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

mondjuk a rendőrség sokat nem tud elérni.. arra nem alapoznék.. volt már rendőrségi ügyem, még tadawull témában, annyit mondott a nyomozó, hogy az ilyen nagy cégek szóba se állnak a magyar rendőrséggel, nem tudnak mit tenni, amúgy is, csak minden 2. irodában van PC, lassú netes kapcsolattal, így még online is megterhelő bármilyen alapadatnak utánanézni ..
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-03-09, 19:56   #53 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
bpbp a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Pertársaságban alacsonyabbak az ügyvédi költségek és hatékonyabb szokott lenni az ügymenet, nagyobb médiafigyelem stb.

Írjatok a ponzi.ironfx@gmail.com -ra.

Hamarosan kiderül szándékos pénzvisszatartásról van -e szó vagy fizetésképtelen a cég.
írtam erre a mailre, de nem válaszolt senki
bpbp nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 08:53   #54 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
Harkály a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

@Shortosgyula: küldtem pü-t. Légyszi válaszolj rá, köszönöm.
Harkály nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 18:12   #55 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
bpbp a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Írjatok a ponzi.ironfx@gmail.com -ra.

Hamarosan kiderül szándékos pénzvisszatartásról van -e szó vagy fizetésképtelen a cég.
kapott már valaki választ erről az e-mail címről?
bpbp nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 18:16   #56 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
bpbp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
kapott már valaki választ erről az e-mail címről?
Igen, kaptam, megcsináltam mindent, amit itt ajánlottak,
működik is, foglalkoznak az üggyel.
Régi 2015-03-12, 08:24   #57 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Superman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok,
én is ebben a cipőben járok. nem vagyok abuser, mégsem kapom meg a pénzemet az ironfx-től.
segitene valaki hogyan tudok csatlakozni a perhez?
köszi
Superman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-12, 08:59   #58 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Superman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
sziasztok,
én is ebben a cipőben járok. nem vagyok abuser, mégsem kapom meg a pénzemet az ironfx-től.
segitene valaki hogyan tudok csatlakozni a perhez?
köszi
Perről egyelőre még nem tudok, szervezés alatt áll.
A kínaiak tudtommal már nyomják.
Azt kell először megcsinálni, amit itt javasolnak.
(Ombudsman, ha visszaigazolt FCA, CySec)
Régi 2015-03-12, 13:37   #59 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Írj emailt, telefonszámmal, és felvesszük veled a kapcsolatot.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-15, 10:31   #60 (permalink)
Új tag

Hely: Pannónia filmstúdió
Összes hozzászólás: 24
A kockásfülű nyúl a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek! Én a ciprusi felügyeletnél nyomtam fel őket és hál istennek visszakaptam a pénzem. Sok idő kellett hozzá, de van remény. Az FCA-nél is próbáloztam, de ők azt mondták telefonon, hogy az Ombudsmannál kell próbálkozni. Addig már nem jutottam el mivel utaltak. Kitartást mindenkinek!
A kockásfülű nyúl nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-15, 15:51   #61 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
A kockásfülű nyúl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdv mindenkinek! Én a ciprusi felügyeletnél nyomtam fel őket és hál istennek visszakaptam a pénzem. Sok idő kellett hozzá, de van remény. Az FCA-nél is próbáloztam, de ők azt mondták telefonon, hogy az Ombudsmannál kell próbálkozni. Addig már nem jutottam el mivel utaltak. Kitartást mindenkinek!
Gratula! Tudnál abban segíteni, hogy e-maileket vagy bármi más kommunikációt bemasolsz ide? Csak azért mert Zoltán azt hazudja nincsenek ilyen perek....reményt adsz sokaknak.
Régi 2015-03-15, 18:06   #62 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A kockásfülű nyúl eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Köszönjük, tényleg reményt adsz itt sok kereskedőnek!
Én sem temetném a CySec-et, több 100 panaszt biztosan nem
fognak figyelmen kívül hagyni. Az Uniós jogszabályoknak megfelelően
kell működniük, ha elvesztik hitelességüket, ki fog oda
pénzt vinni? Az már Ciprus nemzeti érdeke, hogy a pénzpiac
jól működjön ott. Nem tudnám elképzelni, hogy falazzanak az Ironnak.
Ez esetben az Unióhoz lehet fordulni, az gáz lenne nekik.

Az mit jelenthet, hogy a CySec a bíróság elé viszi a panaszokat?
Miért tesz ilyet, miért nem ő dönt az ügyben?
Régi 2015-03-15, 18:18   #63 (permalink)
Új tag

Hely: Pannónia filmstúdió
Összes hozzászólás: 24
A kockásfülű nyúl a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A ciprusi felügyeletnél egy online formot kellett kitöltetni így az nincs meg. Az irnonfx-nél pedig naponta zaklattam az online operátort. Ő végül adott egy e-mail címet: funding@ ironfx.com. Itt megadtam a számlám részleteit, tájékoztattam, hogy felnyomtam őket, és ezt folytatni is fogom ha nem kapom meg a pénzem. Végül kértem tőlük egy időpontot, hogy mikorra fognak legkésőbb utalni. Erre jött meg válaszként a pénz. Ha e helyett egy időpontot adnak (mondjuk 2 hónap) akkor ezt a mailt már lehet továbbítani az Ombudsmannak. (legalábbis nekem ezt mondta az FCAs alkalmazott) A lényeg hogy először tájékoztatni kell őket, hogy ez nem frankó, és ha nem kapsz megfelelő választ további lépéseket fogsz tenni. Az erre az e-mailre kapott választ kell majd továbbítanod az Ombudsmannak. Azt hiszem, hogy a válaszadásra 48 órájuk van, de nem tudom biztosan, nekem ezeket is az FCA-s kolléga mondta telefonon. Ja, még valami. Az FCA egyedi esetekkel nem foglalkozik állítólag. Ők a céget mint piaci szereplőt egészben vizsgálják.
A kockásfülű nyúl nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-16, 07:19   #64 (permalink)
Tag

elektromosgyalogos logója

Összes hozzászólás: 31
elektromosgyalogos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszi az infót!

Már hetek óta csak ígérgetnek, miközben ezen a számlámon alig van kötés és nem is kereskedtem már fél éve rajta. Tehát nincs is mit vizsgálni! Ma én is felnyomom őket...
elektromosgyalogos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-16, 16:53   #65 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Superman a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

köszi a választ. az utóbbi napokban még hallottam pár nemfizetésről. ide iráyítok mindenkit. ezek az Iron-osok tényleg hülyének nézik az embert.
Superman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-04-15, 11:40   #66 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás lépések

ahogy ígértem, ha halad valami jelentkezem:

Amit lehet tenni:

Európai Fizetési Meghagyás:

https://e-justice.europa.eu/content_...orms-156-hu.do

itt az A jelű formanyomtatvány kitöltése, ezt el kell vinni egy közjegyzőhöz, ott a követelés 3%-át befizetve azonnal elküldik. (1 héten belül)

Utána Iron vár pár hetet mielőtt átveszi... majd 3 dolog lehet:

1: fizet.
2: nem válaszol

Akkor automatikusan jogerőre emelkedik 30 nap után és behajtható.

3: ellentmondással él. (Ezt csinálja időhúzásból)

Ha ellentmondással él, akkor automatikusan per lesz belőle, MAGYAR BÍRÓSÁGON!!! ennek az illetéke + 3% (tehát összesen 6% illeték)
Így viszont a perek összevonhatóak, egy komolyabb médiafigyelemmel megsegítve nem lehet gond.

A másik feladat:

Fut már egy nyomozás az Iron ellen, mindenki csatlakozzon aki csak tud. Nagyon készségesek szerencsére.
Régi 2015-06-03, 09:44   #67 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 50
Perhaps a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Feljelentés

Én is kértem az ironfx fórumon, hogy aki már valamilyen formában feljelentette a céget valahol, az írja már meg hogy én is, meg esetleg még akit megkárosított az ironfx csatlakozhassunk hozzá, de eddig egy ember jelentkezett csak. Én megteszem a feljelentést ezen a héten mindentől függetlenül, csak furcsa hogy itt mindenki habzó szájjal köpködött az ironra aztán a tettek mezején meg a nagy semmi.... vagy csak nem írja, viszont azt meg nem értem, mert ugyebár a népi közmondás ia azt tartja hogy sok lúd dizsnőt győz, tehát a csoportos feljelentéssel nagyobb lenne az esély.

Te tudsz esetleg valamilyen pozitív dologról beszámolni így 3-4 hónap távlatában?[/QUOTE]
Perhaps nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-03, 18:45   #68 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Perhaps eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
csak furcsa hogy itt mindenki habzó szájjal köpködött az ironra aztán a tettek mezején meg a nagy semmi
Gondolkodj már kicsit
Szerinted miért emlegette ironzoli a fórumon a nav-ot?
ha netán VÉLETLENÜL kimaradt az adóbevallásból az fx nyereség, akor szted elmegy emberünk feljelentgetni? (az iron munkatársa meg pusztán felebaráti szeretetből centre pontos adatokat tud szolgáltatni, ha akar...)
melyiknek nagyobb az esélye: ciprusi bíróságon megszivatni az iront, vagy névtelen bejelentés után kapni egy szja ellenőrzést vagyonosodásival megspékelve. ne legyünk már naivak, mindig a bank nyer.(90% magától veszít, a maradékot simán megszivatja a kaszinó- mert ezeket a cégeket továbbra se hívjuk már brókernek....)
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-03, 19:20   #69 (permalink)
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 39
SLaci a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolkodj már kicsit
Szerinted miért emlegette ironzoli a fórumon a nav-ot?
ha netán VÉLETLENÜL kimaradt az adóbevallásból az fx nyereség, akor szted elmegy emberünk feljelentgetni? (az iron munkatársa meg pusztán felebaráti szeretetből centre pontos adatokat tud szolgáltatni, ha akar...)
melyiknek nagyobb az esélye: ciprusi bíróságon megszivatni az iront, vagy névtelen bejelentés után kapni egy szja ellenőrzést vagyonosodásival megspékelve. ne legyünk már naivak, mindig a bank nyer.(90% magától veszít, a maradékot simán megszivatja a kaszinó- mert ezeket a cégeket továbbra se hívjuk már brókernek....)
---------------
1.)Az " fx nyereség" mégis hogyan értelmezhető , ha nem fizette ki az IRONFX ?

2.)Ha az IRONFX "centre pontos adatokat tud szolgáltatni" akkor ezzel el is ismerte a bűnösségét

3.)Esetleg a NAV kezdeményez nemzetközi eljárást az IRONFX ellen .

... vagy nem jól gondolom ???
SLaci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-03, 20:06   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
SLaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
---------------
1.)Az " fx nyereség" mégis hogyan értelmezhető , ha nem fizette ki az IRONFX ?

2.)Ha az IRONFX "centre pontos adatokat tud szolgáltatni" akkor ezzel el is ismerte a bűnösségét

3.)Esetleg a NAV kezdeményez nemzetközi eljárást az IRONFX ellen .

... vagy nem jól gondolom ???
ugye ez most nem komoly?...
szted a nav-ot érdekli, hogy kifizette-e a broki a nyereségedet v nem?
ugye azt sem gondolod, hogy az szja-t csak az adott ügyleten keletkezett nyereségedből az adott brókernél lévő szláról kell kifizetni? akkor el kell, h keserítselek: ha árfolyamnyereséget realizáltál, akkor ki kell fizetned az szja-t, és a nav-ot k.vára nem fogja érdekelni, hogy ezt miből teszed.(már persze akkor, ha tudomására jut. jelenleg nem kell jelenteni a brókereknek, jövőre már igen, erre figyeljen mindenki!)
ha ellopják a bevételed, akkor nem kell befizetni az áfá-t?- most te amolyan álnaív vagy, vagy tényleg ezeket gondolod?- ha ez így működne, akkor minden vállalkozót, cégtulajt..naponta 2x lopnának meg, rabolnának ki..

az iron csak azt ismeri el, h árfolyamnyereséget realizáltál. ami adóköteles.
az, h kifizették, v miért nem, az egy teljesen más ügy lesz.

a nav az ironfx ellen.
erről valaki januári álma jutott eszembe: pereljük be a svájci jegybankot...lassan jobb ez a fórum, mint vmi vicclap.
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-03, 20:15   #71 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
begin4ex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
ahogy ígértem, ha halad valami jelentkezem:

Amit lehet tenni:

Európai Fizetési Meghagyás:

https://e-justice.europa.eu/content_...orms-156-hu.do

itt az A jelű formanyomtatvány kitöltése, ezt el kell vinni egy közjegyzőhöz, ott a követelés 3%-át befizetve azonnal elküldik. (1 héten belül)

Utána Iron vár pár hetet mielőtt átveszi... majd 3 dolog lehet:

1: fizet.
2: nem válaszol

Akkor automatikusan jogerőre emelkedik 30 nap után és behajtható.

3: ellentmondással él. (Ezt csinálja időhúzásból)

Ha ellentmondással él, akkor automatikusan per lesz belőle, MAGYAR BÍRÓSÁGON!!! ennek az illetéke + 3% (tehát összesen 6% illeték)
Így viszont a perek összevonhatóak, egy komolyabb médiafigyelemmel megsegítve nem lehet gond.

A másik feladat:

Fut már egy nyomozás az Iron ellen, mindenki csatlakozzon aki csak tud. Nagyon készségesek szerencsére.
Egy kalappal mindenkinek. Az FCA/angol ombudsman viszont valószínű, hogy nem illetékes közvetlenül, mert ők csak a UK céget felügyelik. Attól tartok (persze kérdezni nem kerül semmibe náluk), hogy a legtöbb amit megtehetnek, hogy a Global részleg regisztrációját törlik (tehát elvileg onnantól kezdve nem nyújthat szolgáltatást UK-beli állampolgároknak legálisan), valamint a UK állampolgárok ügyében eljárnak, akik a Globálban ragadtak be.

Viszont amit még a "költséges" közjegyző előtt "megkérdezhettek", az a két alábbi hely:
1.) Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság – Európai Fogyasztói Központ
2.) FISMA

Üdv.
begin4ex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-06-03, 20:27   #72 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egy kalappal mindenkinek. Az FCA/angol ombudsman viszont valószínű, hogy nem illetékes közvetlenül, mert ők csak a UK céget felügyelik. Attól tartok (persze kérdezni nem kerül semmibe náluk), hogy a legtöbb amit megtehetnek, hogy a Global részleg regisztrációját törlik (tehát elvileg onnantól kezdve nem nyújthat szolgáltatást UK-beli állampolgároknak legálisan), valamint a UK állampolgárok ügyében eljárnak, akik a Globálban ragadtak be.

Viszont amit még a "költséges" közjegyző előtt "megkérdezhettek", az a két alábbi hely:
1.) Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság – Európai Fogyasztói Központ
2.) FISMA

Üdv.

Látom vannak szagértők.

A helyzet jelenleg így áll: (sorolom)

Egy csoport most kezdi perelni az Iront cipruson.

Egy csoport beadott feljelentést a ciprusi ügyészségen az Iron ellen.

Több feljelentés is ment már Magyarországon de azért nagy haladás nincs, idővel lesz.

Az én ügyem perszakaszba ért, amit tárgyalják természetesen jelentkezek vele, Zoli is jön majd

Az én Cysec bejelentésem lassan lejár.. kénytelenek lesznek reagálni rá.

Ütni kell őket mint a répát maguktól soha nem fognak fizetni.
Régi 2015-06-03, 22:05   #73 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolkodj már kicsit
Taníts mester
Én nem trollkodni szoktam fórumokon és nem is észt osztani ismeretlen embereknek, de köszönöm a megjegyzésedet a bejegyzésemre, és csak annyit fűznék hozzá, hogy nem mindenki felejti el VÉLETLENÜL (mint ahogyan írod) a bevallásában megemlíteni az esetleges nyereségét (többek között én sem... tudomtudom, "hülye" vagyok, de hát így neveltek hogy a közösbe is azért illik néha bedobni valamit) így nem érint ha Németh Zoltán Nav fenyegetésekkel rémisztget (ez már az ő szegénységi bizonyítványa).

Adamv akkor tőled kérdeznék pár dolgot, mivel írod hogy már tettél lépéseket.
"A másik feladat:

Fut már egy nyomozás az Iron ellen, mindenki csatlakozzon aki csak tud. Nagyon készségesek szerencsére."

Rendben, éppen ezt szeretném, azért kértem volna itt segítséget olyantól aki már "járatos" ebben. Csatlakoznék én, na de milyen szerveknél, hol, kihez?
A rendőrségi feljelentést a héten meg fogom tenni, viszont úgy gondoltam, hogy azért egy személynél több fog megkeresni és megadni egy ügyiratszámot mondjuk amire már hivatkozhatok a saját feljelentésem kapcsán.

Lehet én vagyok naiv valóban hogy azt gondolom hogy feljelentéssel, panasszal el fogok (fogunk) érni valamit is.. de kérdezem én, hogy itt a fórumon siránkozással többre lehet menni, meg írogatni a Németh Zoltánnak aki magasról sz*rik arra hogy neked az összegyűjtögetett pénzecskédet visszautalja-e az általa képviselt cég? Neki semmi érdeke hogy te megkapd a pénzedet, őt és a hozzá hasonló embereket csak az érdekli, hogy a saját fizetése és a jutaléka meglegyen (nyilván a te elvesztett, vagy ellopott pénzedből, mi másból).
Régi 2015-06-04, 07:30   #74 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Ezt most reggel találtam Portfolion, lehet ebbe az irányba is érdemes elmenni.

http://www.portfolio.hu/premium/az_e....4.214961.html
Régi 2015-06-09, 20:41   #75 (permalink)
Új tag

nyilhegy logója

Hely: XVIII. Budapest
Összes hozzászólás: 3
nyilhegy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Károsultak!

Az lettem én is. Speciális károsult.
Nekem ugyanis egy SZŰZ számlám van az IronFx-nél.
Az a számla csak létre lett hozva. Ennyi, pont.
Az IronFx több, mint negyed éve megtagadja a kifizetést. (03.06-óta)

A türelmem és jóindulatom elfogyott. Ügyvédeim megerősítették, hogy jogomban áll nyilvánosságra hozni a velem történteket.
Bevállalom, megteszem, minden létező fórumon és formában, ameddig csak szükséges.

Aki akar több infót, támogatna ötlettel, bármivel az keressen meg! lastforexlesson@gmail.com
Kiss Attila Bp. XVIII.
nyilhegy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-08, 00:17   #76 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 57
Siena már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Siena már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás Ironos károsultak

Sziasztok!
Ugyan csak most regisztráltam, de én is a tettek mezejére léptem...
Ahogy olvasom az itteni hozzászólásokat már réges régen kellene, hogy legyen egy közösség, aki valószínűleg több sikert tudna elérni, mint mindenki egyenként.
Szívesen benne lennék egy ilyen társaság létrehozásba, mert az ügyintézésem során jelezték az illetékesek, hogy ha több magyar károsult jelezné az igényét, akkor hatásosabb lenne az ügymenet...Mit szóltok hozzá aktív károsultak? :-)
Siena nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-13, 10:04   #77 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 57
Siena már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Siena már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Látom vannak szagértők.

A helyzet jelenleg így áll: (sorolom)

Egy csoport most kezdi perelni az Iront cipruson.

Egy csoport beadott feljelentést a ciprusi ügyészségen az Iron ellen.

Több feljelentés is ment már Magyarországon de azért nagy haladás nincs, idővel lesz.

Az én ügyem perszakaszba ért, amit tárgyalják természetesen jelentkezek vele, Zoli is jön majd

Az én Cysec bejelentésem lassan lejár.. kénytelenek lesznek reagálni rá.

Ütni kell őket mint a répát maguktól soha nem fognak fizetni.
Szia Adamv,
Hogy alakul az ügyed jelenleg? Történt előrelépés?
Siena nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-09-07, 08:43   #78 (permalink)
Új tag

Hely: London
Összes hozzászólás: 11
Hírnév szint: 4
PippPakk a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Sajnálattam látom, hogy nem történik semmi az ügyben. Véleményem szerint sajnos nem is fog, ugyanúgy ahogy az Alpari ügyében sem történt az MTS Broker csődjekor, pedig az 3 évvel korábban volt..
Az egész CySEC egy elég nagy össznépi átverésre épül, és nagyon sok brókercég érdekelt benne.

Mikor veszik már észre az emberek, hogy devizákkal nem holmi nyomorult MT4 bókernél kell kereskedni (ami a legjobb esetben is csak deviza CFD), hanem normális brókercégnél? Pedig van néhány jó nevű bróker, USA-ban, rendes szabályozott keretek között.
Ja, és egyre több valódi bankközi bróker van, nyilvános kötéslistával, Level II-vel. Esetleg határidős számla is jó, az sem nagy ördöngősség.

Kicsit tanuljatok tovább, az MT4-ről meg szálljunk már le, és ne az orosz/ázsiai/ciprusi forexmaffiát tömjük tovább csak azért, mert ezek a cégek jönnek be a google-ban első oldalakra.

A pertársaság ugyan jó ötlet, de még inkább egy komoly webportált kéne már csinálni, ami lerántja erről a 10 éve folyó forex-őrületről a leplet.
PippPakk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-11-16, 10:08   #79 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
fxmyway a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Adamv, hogy áll most az ügy?
köszi
fxmyway nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-11-24, 07:13   #80 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
fxmyway a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

???
Hahó! Van itt valaki?
fxmyway nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
IronFX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
IronFX IronFX NZ Brókercégek 11481 2017-09-29 17:09
Ironfx károsultak Lali75 Brókercégek 14 2017-01-21 00:14
IronFX Éles kereskedési verseny IronFX NZ Tőzsdejátékok 20 2012-09-17 12:52
IronFX Demó Verseny IronFX NZ Tőzsdejátékok 59 2012-04-13 12:51

A pontos idő 00:00 , a GMT +1 időzóna szerint.