Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-02-06, 21:52   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás IronFx pertársaság

Több olvasói megkeresést kaptunk a valodiforexen az ironfx utóbbi időben tapasztalható nemfizetése miatt.
Ismerünk ügyvédet aki nagy gyakorlatot szerzett tőzsdei károsultak képviseletében, segítséget szeretnénk nyújtani azoknak akik nem tudják hová forduljanak.
Pertársaságban alacsonyabbak az ügyvédi költségek és hatékonyabb szokott lenni az ügymenet, nagyobb médiafigyelem stb.

Írjatok a ponzi.ironfx@gmail.com -ra.

Hamarosan kiderül szándékos pénzvisszatartásról van -e szó vagy fizetésképtelen a cég.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-07, 09:08   #2 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.277
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

https://www.youtube.com/watch?v=WNZ5ey71qXc
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-02-07, 14:07   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 773
Hírnév szint: 3
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás elfogadott kiutalás eltüntetve

Írtam emailt is, én benne vagyok.

3 hete csúszik az elfogadott kiutalásom (összeget a számlájáról kiutaltuk, a(z) Bank tranzakciót jóváhagyta a Finanszírozási Osztályunk.), 2 hétig nyugtattak hogy mindenkinek csúszik, sok a munka stb. de ne aggódjak megkapom, ekkor meguntam, elkezdtem hívogatni minden nap az account managerem és Németh Zoltánt..
Erre Németh Zoltán közölte, hogy lejárt a lakcím igazolásom januárban... biztos elfelejtettek szólni.. jah persze, de küldjem be és már intézi is.
Azonnal beküldtem, a mai válasza a számlám vizsgálat alatt van, ami lehet pár hónap is nincs rá szabályuk!!!!??, de ne aggódjak a pénzem náluk biztonságban van!!!
Sajnos papírt nem tudnak adni róla, hogy hol van és mi történik vele, mert a magyar ironfxnek semmi jogköre nincs, de ha ő azt mondja akkor úgy van.

Na én itt untam meg a hazudozását ezért úgy döntöttem jogi útra terelem a dolgot. Fogjunk össze úgy nagyobb esélyünk van!
(természetesen az account managerem pénteken se volt elérhető, de gyanítom nem is lesz már sokáig az ironnál mint ahogy sokan mások is menekülnek)
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-07, 14:37   #4 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Erre Németh Zoltán közölte, hogy lejárt a lakcím igazolásom januárban... biztos elfelejtettek szólni.. jah persze, de küldjem be és már intézi is.
Magyar lakcímkártyán nincs is érvényességi idő.
Régi 2015-02-07, 14:53   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Magyar lakcímkártyán nincs is érvényességi idő.
nem azt írta, h lejárt a lakcímkártya, hanem a lakcímigazolás. ezt az én brókerem is rendszeresen ellenőrzi
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-07, 15:30   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Alakul a létszám...
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-08, 12:00   #7 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 31
Lali75 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Csatlakozom! Sztem ismeritek a storymat.
Lali75 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-10, 10:05   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Úgy látszik a cég gátlástalansága újabb szintre lépett.

Ajánlom az alábbiakat figyelembe venni, amibe talán lehet kapaszkodni:

- A kifizetéseket valótlanul tüntetik fel teljesítettnek, miközben el sem indítják.
- Több heti halogatás után jönnek az ígéretek az utalási bizonylatról, egyebekről.
- Ezután jön az emailek és telefonhívások ignorálása, amikor elérhetetlen a kapcsolattartó.
- Ha még ezek után mindig "zaklatja" őket az ügyfél, akkor jön a levél, hogy vizsgálat alatt van a számla.

Ha vizsgálat alatt van a számla, akkor miért tüntetik fel teljesítettnek a kifizetést?
Miért csak kiutalás elfogadása után hetekkel jön a "vizsgálat"? Miért nem egyből a kereskedés lezárulta után?
Miért hazudnak és miért nem lehet elérni az ügyfélkapcsolattartókat?

Ajánlom mindenkinek, hogy a cég alkalamazottaival történő minden beszélgetést rögzítsen, valamint minden email-t és chat beszélgetést mentsen el!

Valószínűleg abban bíznak, hogy nem mer az ember jogorvoslatért folyamodni, valamint a nyilvánossághoz fordulni, azért mert "visszaélt" a bónusszal.

Teljesen egyértelmű, hogy a cég egyetlen célja a kifizetések visszatartása, bármi áron.

Egy kis médianyilvánosság szintén jót tenne az ügynek, így akinek van újságíró ismerőse az ne legyen rest!
Humble nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-11, 21:07   #9 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Lali75: a te eseted más mint az enyém, az szimpla köztörvényes lopás, tegyél büntetőfeljelentést!!

Kíváncsi vagyok ki vállalja a felelősséget ezekért "vizsgálatokért", rá ugye börtön várhat ha elítélik (érdekes, hogy itt nem csak gyanú esetén ugye Zoli??), mindegy én mindent megteszek érte.
Régi 2015-02-13, 17:08   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nos elindult a dolog, a hivatalos ügyvédi felszólítás elment, pár nap és haladhatunk tovább.

Amire megkérnék minden ráérő kollégát: kerestük a TC-ben, hogy pontosan mire alapozva tarthatnak bent minden pénzt egy számláról, de nem találtunk ilyet. Zoltán szerint van ilyen de nem mondja meg mi az.... jogi osztálytól is kértem , ők természetesen nem válaszolnak.

Akinek van ideje olvasgasson (a TC t mentsétek, mert lehet holnapra belekerül visszamenőleg) és tegyétek be ha van valami.
Régi 2015-02-13, 18:06   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 339
Lacóka789 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Véleményem szerint teljesen mindegy mi szerepel a TC-ben, az Uniós jogszabályoknak kell megfelelni és az a mérvadó!
Azt írnak bele, amit akarnak, nem számít!
15 napig nem válaszolsz az e-mailra, ezért nem fizetnek.
Nem tudnak veled beszélni telefonon, nem utalnak.
8 lottal nyomod, ezért visszafogják a kiutalást.
Alapos a gyanú, hogy máshol lefedezted?
Egy gyilkost sem ítélnek el alapos gyanú alapján!
Megtiltják, hogy máshol kereskedj?
Ezek nem jogi kritériumok. Semmit sem ér.
Érdekes az is, csak azokkal kekeckednek, akik nagy lottal
nyernek. Akik 5000 lottal buknak, az teljesen rendben van,
annak nem adják vissza az elbukott pénzt, mert visszaélt a
bónusszal.
Veszett ügy az Iron számára. Valóban komoly következménye lehet
ennek. Az ilyen pénzügyi csalásokat már nagyon komolyan veszik
az Unióban és az USÁ-ban.
Lacóka789 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-13, 23:09   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nagyon hasznos ez az oldal, az Alparit követően (nem volt devizaügyletem) az IronFx-et gondoltam megcélozni.
Nekem mint érdeklődőnek is elfelejtettek válaszolni.
Kívánok sikert nektek!
Akármilyen mocskok a megegyezés csak gyorsabb lehet a pernél. Valamivel hatásosan kellene fenyegetni őket, persze nem két pofonnal. Nem mintha sajnálnám ezeket.
Üdv mindenkinek
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 11:23   #13 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ide is berakom:

Én ezeket hallottam az Irontól telefonban:

Állítólag szervezett bűnözés épült arra hogy a bónuszt kicsalják, van pl egy fő ember, ő szólt 15 haverjának hogy nyisson számlát, az az egy fő ember kezelte a számlákat és áthedgelte a bónuszokat.
Pl úgy buktak le hogy az Iron felhívta telefonon egyiket aki nevére lett bónuszos számla nyitva és ő azt se tudta mi az a forex...
Állítólag a bónuszcsalók szidják csak őket, sok nicknéven, hogy nem fizet... ezzel zsarolják őket hogy adják oda a bűnözéssel, hedgeléssel nyert pénzt,
(a bónusz hedgelés egy lopás).
Nem tudom mi igaz ezekből.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 11:52   #14 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 740
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ide is berakom:

Én ezeket hallottam az Irontól telefonban:

Állítólag szervezett bűnözés épült arra hogy a bónuszt kicsalják, van pl egy fő ember, ő szólt 15 haverjának hogy nyisson számlát, az az egy fő ember kezelte a számlákat és áthedgelte a bónuszokat.
Pl úgy buktak le hogy az Iron felhívta telefonon egyiket aki nevére lett bónuszos számla nyitva és ő azt se tudta mi az a forex...
Állítólag a bónuszcsalók szidják csak őket, sok nicknéven, hogy nem fizet... ezzel zsarolják őket hogy adják oda a bűnözéssel, hedgeléssel nyert pénzt,
(a bónusz hedgelés egy lopás).
Nem tudom mi igaz ezekből.
Miért vagy ezen meglepődve?
Nem kell hozzá PHD hogy ezt magyar észjárású emberek megcsinálják!
Nem is ezen megy a vita, hogy loptak-e el bónuszt, vagy sem, hanem azon hogyha nem volt pontosan úgy leírva, megfogalmazva, hogy a "kiskapukat" is be lehessen csukni, akkor jogilag minden és mindenki támadható.
Szerintem az nem is kérdés, hogy egy halom bónuszt elloptak páran.
Mivel átbukott pénzek, bónuszok és azok bukásához szükséges tőkére illetve "nyereség" jellegű pénzekre is rátette a kezét az iron, ezért nyilván hogy csak a jogi út marad sokaknak.
Egyébként gyanítom hogy a lényegi pénzek már rég ki lettek szedve.
Ezek a vitás esetek, maradék pénzek, már csak olyan "hab a tortán", bónusz a bónuszon lenne.
Azt meg hogy kinek van, lesz igaza, majd az idő, meg a jogi szervek eldöntik.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-15, 17:44   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás cysec bejelentés

A cysec bejelentés kész is van, megkérek mindenkit töltse ki és küldje el.

A kapcsolat tartóhoz Németh Zolit írjátok ez az ő bulija, ha bármi kérdés van van , ide írjátok.

http://www.forexpeacearmy.com/forex-...tml#post194549

Itt tudtok olvasni egyéb sorstársakról, biztos ők is rohadt visszaélők...

Itt az online form, nagyon egyszerű és kb 5 perc kitölteni.

http://www.cysec.gov.cy/en-GB/complaints/cifs/

Minél többen küldjük be annál előbb látja be Zoli, hogy a törvényeknek megfelelően kell eljárniuk.
Régi 2015-02-17, 16:59   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kész van az angol perlés előtti felszólítás, akinek kell, írjon emailt.
Régi 2015-02-17, 22:35   #17 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Hírnév szint: 0
Daddy842 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Kész van az angol perlés előtti felszólítás, akinek kell, írjon emailt.
Szia Ádám!

A telefonos beszélgetésünkre hivatkozva szeretném elkérni a felszólítást.

doszi1492@gmail.com

Előre is köszi.

ui.: ha tudok vmiben segíteni ismered az elérhetőségem.
Daddy842 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-23, 16:52   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 107
Hírnév szint: 4
Today a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Örülök a kezdeményezésnek. Hamarosan minden kapcsolódó adat, bizonyíték és információ publikálva lesz az interneten, ami engem illet. Amennyiben a CySEC nem kezeli megfelelően az ügyet (amire sajnos van esély), a CySEC ügyintézésével kapcsolatos összes dokumentum is kikerül az internetre. Amennyiben ez bekövetkezik, talán majd elgondolkodnak a továbbiakon. Ha a CySEC hiteltelenné válik, az az összes CySEC által felügyelt brókert érinteni fogja, ezért bízom benne, hogy a hitelességüket nem áldozzák be az IronFX oltárán.
Today nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-23, 18:05   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.479
Hírnév szint: 8
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Today eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Örülök a kezdeményezésnek. Hamarosan minden kapcsolódó adat, bizonyíték és információ publikálva lesz az interneten, ami engem illet. Amennyiben a CySEC nem kezeli megfelelően az ügyet (amire sajnos van esély), a CySEC ügyintézésével kapcsolatos összes dokumentum is kikerül az internetre. Amennyiben ez bekövetkezik, talán majd elgondolkodnak a továbbiakon. Ha a CySEC hiteltelenné válik, az az összes CySEC által felügyelt brókert érinteni fogja, ezért bízom benne, hogy a hitelességüket nem áldozzák be az IronFX oltárán.
A baj az, hogy a CySec-nek nincs JELENLEG annyi tőkéje, hogy fedezze az összes Ironost, úgyhogy mindenki mondjon egy imát este, hogy még az Iron kifizesse. Ez elég komoly forrásból van.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-23, 19:03   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

sajnos ez nem kérdés, Ironnál van 2mrd usd szerintem kb. Mármint annyinak kéne lenni. Ezt esélytelen, hogy a cysec kifizesse.
Gondolod az ima segít?
Ha van komoly forrásod azt derítsd ki, pontosan mi van, mert ez így extra gyors csőd lesz.
Régi 2015-02-23, 19:10   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.479
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Van komoly, ciprusi, és ő mondta, megy az egyezkedés a ciprusi fejesekkel már, ugye az Iron meg a ciprusi politikusok jó haverok. Szóval már megy a háttérben a dolog. Hogy ebből mi igaz és mi nem, én csak leírtam, amit hallottam. Pánikot nem akarok kelteni, de ami hozzám eljutott, hogy Ironnak a marketingje húzta meg nagyon a kasszát a kínaiak kiszállása után, ezért most filléreznek, és ezért indult el a dolog, ez volt a trigger. Ez az, amit én hallottam, lehet, hogy tény, lehet, hogy nem, de nem akarok belefolyni.

És hogy a konkurens cégeknek sem érdekük az Iron bedőlése, mert az iparágnak nem tenne jót, bár a likviditást nem csökkentené a kiesése

Viszont SZERINTEM a CySec dolog igaz, és most vakarják a fejüket.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-02-27, 08:32   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás fca

Szóval. Van angliai segítságünk mint már írtam, eléggé haladnak. Kellene tolni emailban vagy telefonon az FCA hoz a bejelentéseket, szerezzünk Zolinak pár szép napot. Az FCA elérhetőséget a következő üzenetbe rakom

Complaint against IronFX Global UK Limited is authorized and regulated by the Financial Conduct Authority (FCA no. 585561)

Your words or your complaint xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx

Your Name: xxxxxxxxxxx
Your Postal Address: xxxxxxxxxx
Your Post Code: xxxxxxxxxxxx
Your Cell Number: xxxxxxxxxxx
Your Date of birth: xxxxxxxxxxx

IronFX Account 123xxxxx (welcome bonus) requested amount: 10xxxxx EUR/USD

Let me kindly mention that I'd like to allow Mr.Rana Jawad Ali and his legal advisor to follow up my case.

Name: Rana Jawad Ali
E mail: ceo@forexmaneuver.com
Cell: 44 3308 0803 80

Best Regards
Your Name
Régi 2015-02-27, 08:34   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Fca: + 44 20 7964 0500
priya.mitra@financial-ombudsman.org.uk

Ha lehet csatoljatok screenshotot , és irjátok le , hogy sokszor kerestétek és nem válaszoltak.

Zoltan Nemeth neve valamilyen kontextusban kerüljön bele!
Régi 2015-02-27, 08:59   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás Fca

Tehát a következő sablont kell kitölteni:

Complaint against IronFX Global UK Limited is authorized and regulated by the Financial Conduct Authority (FCA no. 585561)

Your words or your complaint xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Your Name: xxxxxxxxxxx
Your Postal Address: xxxxxxxxxx
Your Post Code: xxxxxxxxxxxx
Your Cell Number: xxxxxxxxxxx
Your Date of birth: xxxxxxxxxxx

IronFX Account 123xxxxx (welcome bonus) requested amount: 10xxxxx EUR/USD

Let me kindly mention that I'd like to allow Mr.Rana Jawad Ali and his legal advisor to follow up my case.

Name: Rana Jawad Ali
E mail: ceo@forexmaneuver.com
Cell: 44 3308 0803 80

Best Regards
Your Name

és el kell küldeni az FCA email címére ami a következő:

Fca: + 44 20 7964 0500
priya.mitra@financial-ombudsman.org.uk
Régi 2015-03-02, 16:06   #25 (permalink)
Kitiltott

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 1.789
IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül IronFX NZ részére
Alapbeállítás

remélem nem fizettek sem az ugyvédnek meg ennek a nagyon segítokész uriembernek...
csak kidobott pénz lenne
IronFX NZ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-03, 11:11   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zoltán Németh IronFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
remélem nem fizettek sem az ugyvédnek meg ennek a nagyon segítokész uriembernek...
csak kidobott pénz lenne
Ha annyira aggódsz az anyagi helyzetünk miatt, akkor csak simán fizessétek ki amivel tartoztok.

Egyébként a segítőkész úriember nem kér pénzt. (ha esetleg mégis, hivatkozzatok rám és nem fog)
Régi 2015-03-03, 11:58   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha annyira aggódsz az anyagi helyzetünk miatt, akkor csak simán fizessétek ki amivel tartoztok.

Egyébként a segítőkész úriember nem kér pénzt. (ha esetleg mégis, hivatkozzatok rám és nem fog)
Zoltánunk azt sugallja, inkább az összes ügyvédre szánt pénzt
fizessük be az Ironhoz , úgy járunk a legjobban.

Meglátjuk, a perek elkerülhetetlenek és bukja ezeket valószínűleg az
Iron!
Nem lesz jó reklám, sem ez, sem a média felhajtás.
Régi 2015-03-03, 12:43   #28 (permalink)
Kitiltott

IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.IronFX NZ már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Lacóka789 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zoltánunk azt sugallja, inkább az összes ügyvédre szánt pénzt
fizessük be az Ironhoz , úgy járunk a legjobban.

Meglátjuk, a perek elkerülhetetlenek és bukja ezeket valószínűleg az
Iron!
Nem lesz jó reklám, sem ez, sem a média felhajtás.
pontosan jobban jártok ha hozzánk fizettek be egy Mirror szamlára...
Ezt a terméket pont nektek találtuk ki!

ha pereskedni akartok hát legyen, remélem majd azt is brírjátok amikor kiderul hogy minden jogszeruen tortént az IronFX-nél!
Régi 2015-03-04, 16:33   #29 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
teze740 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Zoltán! Én most találtam ezt a fórumot. Nem szeretnék pereskedni, de hogyan juthatok hozzá a pénzemhez. Olyan alszámláról sem hajlandóak visszautalni, amin egyáltalán nem kereskedtem. Sem Ön, sem a számla managerem, Polyanszky Attila nem válaszol a leveleimre. Van más lehetőség, mint a peres út?
teze740 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-04, 18:04   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás fca

update:

Miután elküldtétek Priyanak a levelet és megvan a case number , küldjétek el az FCA részére. Mehet ugyanaz a levél nyugodtan.

E mail to: consumer.queries@fca.org.uk
Email tárgy: REF: 202 832 528 Iron FX Global UK Limited FCA (Licence no.585561)
Régi 2015-03-04, 18:33   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mivel Zoltán többször mondta , hogy a Cysec nem fog segíteni mert a CEO nagy haverja mindenkinek, megkérlek titeket, hogy küldjétek el az FCA panaszt nekik is. Így nemzetközi botrány nélkül nehéz lesz kibújniuk a vizsgálat alól.
Az FCA nem akar fizetni az ügyfeleknek azért mert nem végzi a dolgát rendesen a ciprusi felügyelet.

chairman@cysec.gov.cy
vice-chairman@cysec.gov.cy
info@cysec.gov.cy
supervision@cysec.gov.cy
authorisations@cysec.gov.cy
legal@cysec.gov.cy
Régi 2015-03-04, 20:54   #32 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

Idézet:
Mivel Zoltán többször mondta , hogy a Cysec nem fog segíteni mert a CEO nagy haverja mindenkinek
Ádám folyamatosan hazudsz! Ilyet sosem mondtam és nem is sugalltam.
az FCA persze hogy nem fog veled foglalkozni hiszen semmi kozod hozzájuk.
Régi 2015-03-04, 21:13   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szerencsére intenzíven foglalkozik az üggyel.
Régi 2015-03-04, 21:37   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Zoltán

Ha esetleg erre utaló bizonyítékot juttatna el valaki hozzám , írásos vagy hanganyag formájában, akkor hozzájárulsz hogy közzétegyem?
Régi 2015-03-05, 22:40   #35 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Liebeck a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Egy érdekes cikk az IronFX-ről :
http://www.portfolio.hu/vallalatok/u....1.211023.html
Liebeck nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-06, 13:06   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Megkeresésünkre a ciprusi tőzsdefelügyelet megerősítette, hogy jelenleg vizsgálat folyik a cég ellen, és hogy rengeteg ügyfélpanaszt kapnak a kereskedési tőke visszautalásának megtagadása miatt. "

A cikkből
Régi 2015-03-06, 13:39   #37 (permalink)
Kitiltott

Alapbeállítás

a cikkbol:

Mit mond a cég?

Telefonon kerestük az IronFX ciprusi irodáját az ügyben, ahol 5 perc várakozás után azt tanácsolták, küldjünk emailt és majd arra válaszolnak. A cég Londonban dolgozó értékesítési menedzsere, Németh Zoltán viszont telefonon válaszolt kérdéseinkre, ezt az alábbiakban változatlan formában közöljük:

Ha csak a magyar piacot nézzük, több mint 5300 elégedett kereskedő van a rendszerben, ennek egy kis hányada jelenleg az az ügyfélállomány, mely hangadó és a kifizetések elmaradását firtatja, hiszen a számláik vizsgálat alá kerültek. Számuk kevesebb, mint 100 ember. A nálunk futó bónusz programnak van egy felhasználási feltétele, ezt mindenki elfogadja, amikor számlát nyit az IronFX-nél. Két és fél évvel ezelőtt kezdtünk el először bónusz promóciót kínálni, akkor 20 százalékkal indultunk, a szerződéses feltételekben pedig már ekkor benne volt, hogy "hedgelés", vagyis két számlának a szembeállítása nem megengedett. Az is benne volt a szerződéses feltételekben, hogy ilyen esetben a cég a bónuszt visszaveheti. Később ezeket a fogalmakat pontosítottuk, az is belekerült a szerződésekbe, hogy az elért profitokat is el lehet törölni, illetve jogi eljárások is kezdeményezhetők ilyen esetekben.

Az, hogy eddig nem érvényesítettük a felhasználási feltételekben szereplő szankciókat, nem azt jelenti, hogy korábban nem voltak ilyen visszaélések. Őket eddig egész egyszerűen letiltotta az IronFX, azaz a továbbiakban nem kaptak ilyen kedvezményeket. Normál körülmények között persze továbbra is kereskedhettek. Most azonban az ilyen problémák észlelésekor a gyanús ügyfélszámlák kivizsgálás alá kerülnek, amíg pedig ez tart, addig a cég nem hagyja jóvá az ügyfelek kiutalási kérelmeit. A számlák továbbra is aktívak, az ügyfelek által feltételezetten elért profit a számlán van, de a pénz a kivizsgálás végéig itt marad. A kiutalások folyamata 5-10 napot is igénybe vehet, ez a folyamat korábban gyorsabb volt, most azonban a kivizsgálások folyamata ezt lelassítja, ezeket manuálisan kell elvégezni.

A kifizetések leállása először Kínában kezdődött, tavaly év vége felé, majd Magyarországra is fokozatosan elértek a kivizsgálások, ennek megkezdése január közepére tehető. Emiatt nem meglepő, ha egyesek a svájci frank-sztorihoz kapcsolják hozzá, igazából azonban ehhez nincsen köze a folyamatnak.

Megjegyezném, és egyúttal hangsúlyoznám is az esettel kapcsolatban: a problémákat most az kelti, hogy az ügyfelek eddig hozzá voltak szokva a gyors kiutalásokhoz. A visszaélők által keltett visszhang pedig a rendes ügyfelekben is bizonytalanságot kelt, akik többnyire nem hiszik, hogy az IronFX-nél baj lenne, de ettől még gyorsan letesztelik a szolgáltatót egy gyors kiutalásnál. Az említettek miatt viszont ezeknél a próbakiutalásoknál is sorbaállás van.
Régi 2015-03-06, 14:05   #38 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Zoltán, megkérlek hogy ne szemeteld tele ezt a topicot az idézeteiddel, viszont ha ennyire ráérsz akkor válaszolhatnál arra a kérdésre amit az ironfx topicban többen, többször feltettünk:

Mikor került bele a TC -be a profittörlés lehetősége?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-03-06, 14:20   #39 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 246
Alapbeállítás

Shortosgyula!

Te tudtad, hogy állítólag Zalán is az Ironnál dolgozott? A másik témánál írták. Nem mintha gond lenne
Piros nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-06, 14:25   #40 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Shortosgyula!

Te tudtad, hogy állítólag Zalán is az Ironnál dolgozott? A másik témánál írták. Nem mintha gond lenne
ez csak azoknak újdonság, akik mostanában estek be a fórumba
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-06, 15:48   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ez csak azoknak újdonság, akik mostanában estek be a fórumba
Értem és még ki volt ottani alkalmazott? Így könnyebb eligazodni a vélemények között.
Régi 2015-03-06, 19:24   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Lassanként a büntetőfeljelentés is aktuális lesz. Gyűjtsétek a bizonyítékokat.
Régi 2015-03-07, 15:17   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lassanként a büntetőfeljelentés is aktuális lesz. Gyűjtsétek a bizonyítékokat.
Hát igen, gondolom pro-contra lesz a dolog. Kíváncsi leszek ki nyer majd.
Régi 2015-03-07, 15:51   #44 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 5
megaagy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Piros eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hát igen, gondolom pro-contra lesz a dolog. Kíváncsi leszek ki nyer majd.
Én meg arra leszek kíváncsi, mennyit kell majd guggolnia Zolinak.
Az ugye tiszta ha tudom, hogy sikkaszt a cég akinél dolgozok és azt nem jelentem akkor bűnszövetkezetben elkövetett sikkasztásért engem is felelősségre vonnak Btk 317.
2-8 év
És ha borul a bili mindig a legkisebbet lökik alá...
megaagy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-07, 15:57   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
megaagy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az ugye tiszta ha tudom, hogy sikkaszt a cég akinél dolgozok és azt nem jelentem akkor bűnszövetkezetben elkövetett sikkasztásért engem is felelősségre vonnak Btk 317.
2-8 év
Á, nincs itt sikkasztás a Zoltán szerint, minden a legnagyobb
rendben van. Az aprócska problémáról pedig kizárólag
a csaló bónusz abuserek tehetnek.....
Régi 2015-03-07, 18:42   #46 (permalink)
Szenior tag

ChyberBoB logója

Összes hozzászólás: 313
ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.ChyberBoB elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül ChyberBoB részére
Alapbeállítás

Idézet:
megaagy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
2-8 év
A 2012.évi C törvény a Büntető Törvénykönyvről

317. § Terrorcselekmény feljelentésének elmulasztása.

Ez hogy jön ide?

A sikkasztás a 372.§ ha jól tudom.

A jogszabály mai napon (2015.III.7.) hatályos állapota alapján

Utoljára módosítva: ChyberBoB által : 2015-03-07 18:43 Oka: Az utolsó sort a teljesség kedvéért még beírtam.
ChyberBoB nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-07, 18:46   #47 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
ChyberBoB eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A 2012.évi C törvény a Büntető Törvénykönyvről

317. § Terrorcselekmény feljelentésének elmulasztása.

Ez hogy jön ide?

A sikkasztás a 372.§ ha jól tudom.

A jogszabály mai napon (2015.III.7.) hatályos állapota alapján
Pénzügyi terroristák, robbantani fognak. Portfólió is megírta:Újabb brókercégnél ketyeg a bomba?.
Régi 2015-03-08, 21:18   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezeket nem nekünk kell kitalálni, pontosan erre van a rendőrség. Be kell menni, elmondani mi történt: 1 hónapig sehol se volt a pénz, aztán visszadátumozgattak, és most a kifejezett utasításunkra nem adják ki.

Majd ők besorolják, és ami a lényeg ismeretlen tettes ellen kell, ha nem tudjuk kétséget kizáróan bizonyítani, hogy Zoltán is benne van (érdekes itt nem elég a gyanú ugye??), de ezt majd kivizsgálják ők, ez a dolguk. A jelenlegi hangulatban, szerintem haladni fognak vele...
Régi 2015-03-08, 21:23   #49 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezeket nem nekünk kell kitalálni, pontosan erre van a rendőrség. Be kell menni, elmondani mi történt: 1 hónapig sehol se volt a pénz, aztán visszadátumozgattak, és most a kifejezett utasításunkra nem adják ki.

Majd ők besorolják, és ami a lényeg ismeretlen tettes ellen kell, ha nem tudjuk kétséget kizáróan bizonyítani, hogy Zoltán is benne van (érdekes itt nem elég a gyanú ugye??), de ezt majd kivizsgálják ők, ez a dolguk. A jelenlegi hangulatban, szerintem haladni fognak vele...
Én nagyon várom, hogy végre kiderüljön, hogy kinek van igaza!
Régi 2015-03-09, 13:05   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az ombudsman bejelentéseket legyetek szívesek ide küldeni :
complaint.info@financial-ombudsman.org.uk

Jelenleg több mint 100 bejelentés vár feldolgozásra csak Priya-nál, nem nagyon bírják az iramot.
Válaszol

Címkék
IronFX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
IronFX IronFX NZ Brókercégek 11488 2017-11-23 14:05
Ironfx károsultak Lali75 Brókercégek 14 2017-01-21 01:14
IronFX Éles kereskedési verseny IronFX NZ Tőzsdejátékok 20 2012-09-17 13:52
IronFX Demó Verseny IronFX NZ Tőzsdejátékok 59 2012-04-13 13:51

A pontos idő 09:24 , a GMT +1 időzóna szerint.