Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-04-07, 17:41   #151 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Moneymentor más tészta, mindent megtesz csak valahogy keressen pár fillért végre. Többen mondtuk, hogy ezt a céget kerülni kell ahogy minden Ciprusi céget, de ő a hatalmas funda és egyéb tudásával leoltott mindenkit.
Most látjuk mit ér a tudása. Bárki aki befizetett volna az ő általa ajánlott céghez, bukja a pénzt.. Szégyen.
Ha valaki azt hiszi, egész nap lógók a neten és figyelem, hogy épp mi történik a fórumon, téved.

Ma épp Móron jártam, mikor Ernő elhívott (engem is többek közt), és tájékoztatott, hogy a tulajdonos lecseréli a menedzsmentet a kialakult helyzet miatt.

Mivel (más közkedvelt oktatóval, IB-tanácsadó céggel ellentétben) NINCS EGYETLEN OLYAN ÜGYFELEM SEM, AKINEK BERAGADT VOLNA PÉNZE AZ ACFX-NÉL, így nekem tök nyolc, mi fog történni. Nem vagyok tulajdonos, fizetett menedzser, alkalmazott bróker, fogadatlan prokátor, hogy a céget védjem. Ha bedől, tanulok belőle, és soha többé nem IB-skedem, mert nem vállalhatok felelősséget azért, ami tőlem függetlenül történik. És levettem az utolsó reklámot is a weboldalamról.

Éppen ezért pofátlan kötözködésnek tartom, amit ez az adamv nevű idióta folyamatosan megenged magának velem szemben.

Javaslom, keressen fel egy pszichiátert és/vagy baszogassa közeli hozzátartozóját, esetleg a fent említett IB-ket.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-07, 18:51   #152 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Hírnév szint: 3
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha valaki azt hiszi, egész nap lógók a neten és figyelem, hogy épp mi történik a fórumon, téved.

Ma épp Móron jártam, mikor Ernő elhívott (engem is többek közt), és tájékoztatott, hogy a tulajdonos lecseréli a menedzsmentet a kialakult helyzet miatt.

Mivel (más közkedvelt oktatóval, IB-tanácsadó céggel ellentétben) NINCS EGYETLEN OLYAN ÜGYFELEM SEM, AKINEK BERAGADT VOLNA PÉNZE AZ ACFX-NÉL, így nekem tök nyolc, mi fog történni. Nem vagyok tulajdonos, fizetett menedzser, alkalmazott bróker, fogadatlan prokátor, hogy a céget védjem. Ha bedől, tanulok belőle, és soha többé nem IB-skedem, mert nem vállalhatok felelősséget azért, ami tőlem függetlenül történik. És levettem az utolsó reklámot is a weboldalamról.

Éppen ezért pofátlan kötözködésnek tartom, amit ez az adamv nevű idióta folyamatosan megenged magának velem szemben.

Javaslom, keressen fel egy pszichiátert és/vagy baszogassa közeli hozzátartozóját, esetleg a fent említett IB-ket.
Kedves moneymentor

Igazi érett üzletemberként viselkedsz, anyázol, idiótázol, miután megpróbáltál pár embert behúzni (most vagy simán pénzért vagy a hozzáértés hiánya miatt kb mindegy) Az , hogy egy ügyfeled se fizetett be , csak azért van mert egyszerűen nincs ügyfeled, azért is próbálsz innen szerezni elkeseredetten. Kellemetlen lehet, az eddigi kamu "szakértő" , ahogy tünteti el a dolgait és húzódik a homályba. Lassan keresni kell egy másik fórumot, ahol nem ismer senki ott lehet folytatni a vetítést.

Szégyen amit művelsz. Tényleg inkább kútfúrónak kellett volna menned.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-04-07, 19:39   #153 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves moneymentor

Igazi érett üzletemberként viselkedsz, anyázol, idiótázol, miután megpróbáltál pár embert behúzni (most vagy simán pénzért vagy a hozzáértés hiánya miatt kb mindegy) Az , hogy egy ügyfeled se fizetett be , csak azért van mert egyszerűen nincs ügyfeled, azért is próbálsz innen szerezni elkeseredetten. Kellemetlen lehet, az eddigi kamu "szakértő" , ahogy tünteti el a dolgait és húzódik a homályba. Lassan keresni kell egy másik fórumot, ahol nem ismer senki ott lehet folytatni a vetítést.

Szégyen amit művelsz. Tényleg inkább kútfúrónak kellett volna menned.
Azért arra kíváncsi vagyok, hogy a személyeskedésen kívül mi indokolja ezt a támadást.

Egy profi trader nem így viselkedik: van egy koncepció, azt kipróbálja, ha bejön, oké, ha nem, akkor stop loss.

Utoljára leírom, nem mintha magyarázkodnom kellene, hogy itt mi volt a koncepció: sok guruval ellentétben van egyfajta tudásom, 9 év tapasztalatom, saját stratégiám (amiből a bírálókkal ellentétben mutattam is ízelítőt). Néha-néha megkeresnek tanácsért – no de nem a dollármilliomosok, hanem azok a kispénzű traderek, akik nem tudnának máshol vagyonokat fizetni oktatásért, és max. 50-100 usd-t szeretnének elhelyezni valami bónuszos számlán, ahol elkezdenének élesben is kereskedni.
Ilyeneknek ideális megoldásnak tűnt az elmélet mellé gyakorlásra az Acfx, amit ugyebár előtte teszteltem, a tulajdonosi háttér és kapcsolatai elég komolynak tűnt, és az IB jutalék esetleg csekély mértékben ellensúlyozta volna a mentorálást.
Nem hiszem, hogy ez átverés szagú, inkább egyfajta win-win állapot. Legalábbis azt hittem.

De tényleg tévedtem: egyeseknek én nem ajánlottam a forexezést, másoknál nem is volt rá valós igény, és közben a cég is nehéz helyzetbe került.

Sajnálom. Tanultam belőle. De nincs kitől elnézést kérnem, mert senkit sem károsítottam meg se közvetve, se közvetlenül. Stop loss.

És ne felejtsük már el, hogy közben több más közismert tanácsadó-oktató cég is nyomult ezen a területen…

Szóval az, ki ebben a helyzetben engem inkább felelősnek lát, mint bárki mást (tulajdonost, menedzsert, brókert, IB-t, stb), szerintem egy elfogult, ostoba barom.
Régi 2016-04-07, 20:07   #154 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

No akkor most STOP! Mostantól, aki személyeskedik, vagy nem tud kulturáltan megnyilvánulni az kap egy pár nap időt lehiggadni.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-08, 09:08   #155 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm, de nem tervezem leszerződni senkivel. Egyszerűen azt ajánlom, ahol nekem jó tapasztalatom van.

Az Fxpro a jövőben teljesítményhez köti az IB-skedést, így valószínűleg nem fogom megújítani a szerződésem.

A Globegain-en sok általad említett bróker is elérhető, de nekem nem biznisz gyakorlatilag ingyen védenem a céget ezen a fórumon.

Az Acfx egyelőre marad.
Ez 2 hónapja volt. Többen is szóltunk , hogy baj lesz. Te csak idiótázol mindenkit inkább. Azzal dicsekedni, hogy egy ember se nyitott alattad számlát... tehát ingyen szívattad be magad? Gratula.
Régi 2016-04-08, 09:35   #156 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ez 2 hónapja volt. Többen is szóltunk , hogy baj lesz. Te csak idiótázol mindenkit inkább. Azzal dicsekedni, hogy egy ember se nyitott alattad számlát... tehát ingyen szívattad be magad? Gratula.
Már vártam az újabb elmés hozzászólást. Edison szavaival válaszolnék: „Nem buktam el, csak találtam tízezer utat, ami nem járható.”

Tehát nem „szívattam be” magam, nem is dicsekszem, hanem kipróbáltam egy lehetőséget. Ez is jóval több, mint amit egy hozzád hasonló fórumozó egész életében csinál.

Ha nem nyitottak számlát nálam (mert pl. a Kockázati kérdőív kitöltése után nem javasoltam nekik a forexezést, vagy nem ígértem gyors gazdagodást), az a baj? Ha sokan nyitottak volna, akkor meg az lenne?

Mármint neked. Mert én nagyívben teszek a véleményedre. Kivéve, ha valaha is kérted a tanácsom, megfogadtad, rajtam keresztül kereskedtél…

Ha nem, mennyé’ szépen vissza az Iron topicba és nyalogasd a sebeidet, amit mint brókerválasztó-bónusz-zseni szereztél.
Régi 2016-04-08, 09:48   #157 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 138
Laller74 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mi lenne ha a farok méregetést privát üzenetek formájában folytatnátok mert erre itt senki sem kíváncsi.
Laller74 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-08, 09:49   #158 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Gondolom azt tudod , hogy Edison elefántokat ölt, hogy bebizonyítsa az igazát. (Egyenáram legyen az általános), és mint látod elbukott. Pont mint te.

Más azért az , hogy én a saját pénzemet bukom, vagy te pedig más pénzét kockáztatod...és azzal keresel. (vagyis keresnél, néztem a cégedet mennyi nyereséget termel, nem találtam sajnos semmit)

Tényleg a "javaslataidért" pontosan milyen felelősséget vállalsz a pénzért cserébe amit kapsz érte? Gondolom van felelősség biztosításod.

Laller74: Miért itt mire vagy kíváncsi? ennek a cégnek is annyi, vége. Vagy akkor szerinted hagyni kéne , hogy boldog-boldogtalan reklámozzon Iron jellegű cégeket? Reméljük legközelebb Moneymentor átgondolja kit ajánl.
Régi 2016-04-08, 09:59   #159 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem mindenki tisztában van a jelenlegi helyzettel.Attól nem változik semmi,hogy egymást szapuljátok.Mindenki tudja hogy ciprusi brókert használni kockázatosabb.Nem értem mit szeretnél ezzel elérni Ádám? Moneymentor kérjen elnézést,vagy szüntesse meg a honlapját, vagy csak egyszerűen írja le hogy igazad van?Mivel lennél elégedett ,hogy végre elengedd ezt a dolgot?
Régi 2016-04-08, 10:02   #160 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igazad van, amíg el nem kezdni reklámozni a következő halott céget nem szólok hozzá.
Régi 2016-04-08, 10:17   #161 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Gondolom azt tudod , hogy Edison elefántokat ölt, hogy bebizonyítsa az igazát. (Egyenáram legyen az általános), és mint látod elbukott. Pont mint te.

ennek a cégnek is annyi, vége. Vagy akkor szerinted hagyni kéne , hogy boldog-boldogtalan reklámozzon Iron jellegű cégeket? Reméljük legközelebb Moneymentor átgondolja kit ajánl.
Szerintem mindent elmondtam már, ami fontos volt a témában. Tévedtem. Sajnálom. Reklám levéve. Károsult nincs. Nem célom a jövőben IB-skedni, nyilvánosan oktatni, tanácsot adni.

Innentől cseveghetünk. Én soha nem vadásznék, nem bántanék elefántokat se, csak hogy sárba tiporjam a konkurenciát (ebben az esetben ugyebár Teslát). Egyébként vannak nagyobb állatok is.

Apropo… Szoktál így zaklatni más IB-ket, oktatókat, brókereket, biztosítási-, hitel-, LTP- és egyéb tanácsadókat is, csak mert te elbuktad a pénzed? Ez a problémád?

Öntsd ki pici szíved fájdalmát. Kianalizáljuk. Hátha segít feldolgozni…
Régi 2016-04-08, 10:50   #162 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem mindent elmondtam már, ami fontos volt a témában. Tévedtem. Sajnálom. Reklám levéve. Károsult nincs. Nem célom a jövőben IB-skedni, nyilvánosan oktatni, tanácsot adni.

Innentől cseveghetünk. Én soha nem vadásznék, nem bántanék elefántokat se, csak hogy sárba tiporjam a konkurenciát (ebben az esetben ugyebár Teslát). Egyébként vannak nagyobb állatok is.

Apropo… Szoktál így zaklatni más IB-ket, oktatókat, brókereket, biztosítási-, hitel-, LTP- és egyéb tanácsadókat is, csak mert te elbuktad a pénzed? Ez a problémád?

Öntsd ki pici szíved fájdalmát. Kianalizáljuk. Hátha segít feldolgozni…

Ha lehet akkor ezt inkább privátban.Vagy nyissatok neki külön topikot.
Régi 2016-04-08, 13:00   #163 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem lezárták. Én legalábbis csak ezért nem tiltottam ki mindkettőjüket pár napra.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-08, 14:02   #164 (permalink)
smk
Szenior tag

smk logója

Összes hozzászólás: 815
Hírnév szint: 9
smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.smk elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ok nélkül? Szóltam én is meg sokan mások , hogy ne reklámozd az ACFX-et és semelyik Ciprusi brókercéget mert nagy a baj náluk.
Tudsz ACFXről valami gyakorlati információt? Mi baj van? Nem fizetnek ki?
smk nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-28, 18:45   #165 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nos kedves Ernő, akkor mit lehet tudni a gyors kivizsgálásról?
Régi 2016-04-28, 20:11   #166 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
Hírnév szint: 2
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Elhúzódik még egy pár hónapig...
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-02, 12:57   #167 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kedves Moneymentor

Rákérdeznél Ernőre , hogy mi a szar van a céggel? Eltelt 1 hónap és lapítanak mint a szar a fűben.. Hátha téged tájékoztat.

Köszi
Régi 2016-05-02, 13:06   #168 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Moneymentor

Rákérdeznél Ernőre , hogy mi a szar van a céggel? Eltelt 1 hónap és lapítanak mint a szar a fűben.. Hátha téged tájékoztat.

Köszi
Mint korábban próbáltam megértetni veled , különösebben nem izgat az, ami tőlem függetlenül történik. De még nem telt el a felfüggesztés 1 hónapja sem. Majd Ernő jelentkezik, ha van fejlemény.
Addig is jó KERESKEDÉST mindenkinek!
Régi 2016-05-05, 09:09   #169 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ernő?????? hol tart a kivizsgálás??? Hétfőn lesz nyitás?
Régi 2016-05-05, 13:08   #170 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Erno.ACFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kedves Ádám,

Nem válaszoltam korábban, mert - bármilyen meglepő- sajnos semmi új információval nem rendelkezem a vizsgálattal kapcsolatban, s nem tudom mi lesz a licence felfüggesztés végeredménye. Hogy lesz e nyitás hétfőn? Jó kérdés...
Erno.ACFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-05, 13:55   #171 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Akkor lehet ideje új melót keresni. Bár látom , hogy Zoltán barátodhoz már simulsz hátha lesz valami jó etoro meló.. na az nagy szégyen lenne.
Régi 2016-05-10, 20:48   #172 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Na letelt a hónap... ahogy nézem még mindig zárva...
Régi 2016-05-12, 12:02   #173 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 867
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Na letelt a hónap... ahogy nézem még mindig zárva...
Zarva is marad meg sokaig, talan mar nem is nyitnak.
Sajnos nem igazan haladnak az abuserek kivizsgalasaval.
Erno javaslom ujorjal be az ironhoz es kerjel segitseget, ott vannak igazan jo szakemberek a bonusz mesekben, esetleg meg szakvelemenyt is kerhettek a Reed Smith ugyvedi irodatol.
De a valosag az ,hogy ezek a montenegroi tulajok dobbantottak a penzel, aztan kitalaltak a swapos csalo meset.
http://www.cysec.gov.cy/CMSPages/Get...f-2de9f7debbb2
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-12, 12:07   #174 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"6.2. Return to existing clients all of their funds and profits earned. "

érdekes az ironnál ez miért nem megy másfél éve?
Régi 2016-05-12, 12:12   #175 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"6.2. Return to existing clients all of their funds and profits earned. "

érdekes az ironnál ez miért nem megy másfél éve?
Mert az iron mukodik, oket nem lehet felfuggeszteni...
amugy ez 6.2 pont csak parasztvakitas az ACFX nem fizet
Régi 2016-05-12, 14:21   #176 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A hirek szerintt meg egy ciprusi vilagelso broker elmegy a p.....a
Nos a befektetesi alap a cysec-nel igy nagyon hamar kiurul a kassza, alig van 16 millio dolcsijuk.
http://atozforex.com/news/breaking-is-acfx-closed/

erdekes resz:

Based on the information AtoZForex has received from reliable sources close to the company, ACFX is ready to announce its bankruptcy and go through liquidation process.

es az ugyfelekre mi var:
It is likely that the company will not be issuing any witdrawal for those who appears to have abused ACFX terms & Conditions, bad part is that even the ICF would not help for those if they are pleaded guilty.
Régi 2016-05-12, 14:42   #177 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ezt tegnap kaptam, gondoltam megosztom:

"A kiemelkedő és páratlan színvonalú szolgáltatás biztosításának alapköve a kereskedési megbízások mind precízebb teljesítése.
Az Atlas Capital FX a jelenlegi tájékoztatójával a brókercég átlátható működését szándékozik erősíteni.
Az alábbi jelentésben az ACFX a megbízások teljesítésének precizitásáról, legutóbbi slippage (csúszás) adatairól nyújt információt!

Slippage (Csúszás) statisztika 2015 Július – 2015 December időszakra:

STP Számlákon:
• 86.52%-a a megbízásoknak slippage nélkül
• 7.94%-a a megbízásoknak pozitív slippage-vel
• 5.54%-a a megbízásoknak negatív slippage-vel
Market making számlákon:
• 96.69%-a a megbízásoknak slippage nélkül
• 2.04%-a a megbízásoknak pozitív slippage-vel
• 1.27%-a a megbízásoknak negatív slippage-vel "

(Ugye mondanom sem kell, hogy ha valaki számlanyitásban gondolkodik, azt a weboldalamon keresztül is megteheti.)
Érdekes, hogy a hihetetlenül fejlődő cég csődbe megy. Ezért nem hiszünk el soha semmit mocskos hazudozó cégeknek. Mondjuk érdekes hogy ez miért nem csalás...
Régi 2016-05-12, 14:53   #178 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Érdekes, hogy a hihetetlenül fejlődő cég csődbe megy. Ezért nem hiszünk el soha semmit mocskos hazudozó cégeknek. Mondjuk érdekes hogy ez miért nem csalás...
Tényleg érdekes. Nem látok át és nem is értek néhány dolgot.
(pl.: Miért jár el most pedáns gyorsasággal a Cysec, míg Ironnál nem? A publikált eredmények után hogy kerülhetett ilyen helyzetbe egy nemzetközileg elismert szakember és cégbirodalom?)
Utólag biztos majd okosabbak leszünk.
Csatolt kicsinyítések
acfx-cgi_nyc_2010-620x350.jpg  
Régi 2016-05-12, 15:10   #179 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Talan azert mert , ha az elnokokkel cimbizel nem tesz jot az uzletnek
Ironkanal is ez tortentt
Kerulni kel azt a brokit ahol a tulaj elnokokkel cimboral ez a tanulsag
Csatolt kicsinyítések
acfx-ironfx-markos-kashouris-anastasiades.jpg  
Régi 2016-05-12, 17:22   #180 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Finance Magnates friss.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-12, 17:38   #181 (permalink)
Tag

royalinvest logója

Összes hozzászólás: 42
royalinvest a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
(pl.: Miért jár el most pedáns gyorsasággal a Cysec, míg Ironnál nem?
Biztos vagyok benne hogy erre tudod a választ. Amúgy meg a CySEC mégiscsak egy felügyelőszerv, az nem úgy van hogy akárki megveszi kilóra. Folyamatosan vágják meg és zárják be az ilyen sufnituning ltd-ket és a többi nagyobba is ugyanúgy belekötnek ha kell.
royalinvest nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-12, 18:55   #182 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
royalinvest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Biztos vagyok benne hogy erre tudod a választ. Amúgy meg a CySEC mégiscsak egy felügyelőszerv, az nem úgy van hogy akárki megveszi kilóra. Folyamatosan vágják meg és zárják be az ilyen sufnituning ltd-ket és a többi nagyobba is ugyanúgy belekötnek ha kell.
Igazad van a CySEC tenyleg egy felugyelo szerv, felugyeli ,hogy az ugyfelek lehetoleg ne kapjak meg a penzuket.
Mit gondolsz az ACFX problemai most kezdodtek? dehogy meg 2015 elejen ,mint a legtobb kivallo ciprusi broker buktak egy nagyot,csak mindenki titkolja,es nem is tudhatod mert egyik broker se kozli ,a pontos tartozasat az ugyfelek fele.
Most kezd kibukni a szar amit a CySEC csinalt es az Iron, mar a ciprusi brokerknek harangoztak alig tesznek be penzt, megrendult a bizalom.
Nemsokara mas ciprusi broki is bukni fog mert csod kozelben vannak,
Az ACFX-nel meg ugyanaz a mese a nyilvanossag fele mint az ironnal, kinai csalok meg swap csalas...En ezt nem kamuzom be swap gyujtogettesel nem lehet kifosztani egy brokert, es azt se hiszem,hogy az ACFX-nel ezt nem vettek eszre , dehogynem szandekosan hagytak hatha meg jon be penz, es indoknak is jo mert igy minden ugyfel csalo lett es a kutya se fizet.
Visszaterve a CySEC-hez 16 honap alatt nem voltak kepesek eldonteni ,hogy mi legyen az ironnal, mert rettegnek,hogy nekik kel kifiztni a minusz 200 millio dolcsit, inkabb huzzak az idot atterelnek az ombudsmanhoz .
Ez az egesz mese rajuk fog rohadni ,ha surgosen nem tesznek konkret hiheto lepeseket az ugyfelek erdekeben,mert mindenki menekul a ciprusi brokerektol.
CySEC-nel korulbelul 10 uj broker var license aktivalasra van aki mar 2015-tol var, akkora a problema,hogy a CySEC mar nem is meri aktivalni a licenseket.
Lassan a szar huzza le a budit cipruson
Régi 2016-05-16, 12:45   #183 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért kemény, korrekten tájékoztató ernő eltűnt mint szar a ködben. Mondjuk itt többet már nem rúg labdába az tuti, lehet keresnie kell valami rendes munkát.

Gondolom láttátok , hogy csőd lett/lesz a vége a mostani hírek szerint.
Régi 2016-05-17, 08:21   #184 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Erno.ACFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Adam, az ACFX május elején megszüntette a munkaviszonyom, így mint ACFX képviselő nem vagyok már kompetens, hogy írjak. Tényeket nem tudtam írni, véleményeket, találgatásokat pedig nem hiszem, hogy kellett volna. Az ACFX egy jól működő cég volt, ezt kb három hét alatt sikerült múlt időbe tenni, nyilván ehhez nem egy hibát kell elkövetni néhány embernek. A Cysec tette, teszi a dolgát, ahogy mindig tennie kellene, legalább erre jó a példa.
Etoro miatt pedig nem kell aggódnia.
Erno.ACFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-18, 15:11   #185 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Azért kemény, korrekten tájékoztató ernő eltűnt mint szar a ködben. Mondjuk itt többet már nem rúg labdába az tuti, lehet keresnie kell valami rendes munkát.

Gondolom láttátok , hogy csőd lett/lesz a vége a mostani hírek szerint.
Személyesen ugyan nem ismerem, de a kommentjei alapján Ernő messze a legkorrektebb "bennfentes", akivel eddig ebben az iparágban találkoztam.
Ne bántsuk, ha nem adott rá okot. Van éppen elég joggal püfölendő figura, széles a választék ...
  Válaszol idézettel
Régi 2016-07-08, 10:31   #186 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Megkerült az ACFX vezetőség

http://scam.hu/2016/07/08/megkerult-...jak-a-levegot/
Régi 2016-11-11, 09:10   #187 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://financefeeds.com/exclusive-ac...here-is-cysec/
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 09:52 , a GMT +1 időzóna szerint.