Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2015-07-13, 10:51   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 23
Hírnév szint: 3
Erno.ACFX a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Acfx

Kedves Fórumozók!

Örömmel szeretném tájékoztatni Önöket, hogy az ACFX immáron magyar kereskedőknek is ajánlja szolgáltatásait! Honlapunk, szolgáltatásaink már magyar nyelven is elérhetőek!

Engedjék meg, hogy bemutassam Önöknek az ACFX-t:

Az ACFX-t 2010-ben alapították az Atlas Group tagjaként, mely Dél-Kelet Európa egyik legnagyobb üzleti konglomerátuma. A csoport tevékenységi köre jól diverzifikált, a hozzá tartozó társaságok pénzintézeti, pénzügyi szolgáltatások, biztosítás, ingatlan, termelés és gyártás, kereskedelem, média valamint oktatás és kultúra terén aktívak. A tevékenységi körök diverzifikációja a kockázat porlasztás egyik első eszköze és a stabilitás alapja.

Az ACFX az Atlas Capital Financial Services Ltd kereskedelmi neve – online Forex és CFD Bróker – melyet a Ciprusi Értékpapír és Tőzsdebizottság (CySEC) szabályoz és felügyel (license száma: 085/07). Emellett az ACFX rendelkezik az angol FCA regisztrációjával, regisztrációs száma: 480859

Az ACFX robosztus kockázatkezelési eszközöket használ, melyek a közelmúltban a pénzügyi piacokon tapasztalt sokkszerű extrém volatilitás idején is igazolták kiválóságukat. Bizonyíték tulajdonképpen a Svájci Központi Bank (SNB) januári döntését követő felfordulás a piacon, mely számos versenytársunkat – s ezzel együtt sajnos sokszor kereskedőket - hozta nehéz helyzetbe, vagy éppenséggel eredményezte tevékenységük felfüggesztését, miközben az ACFX megőrizte stabilitását és Ügyfelei bizalmát.

Az ACFX-nél a legfontosabbak közt szerepel, hogy Ügyfeleinknek biztonságot, átláthatóságot, rugalmasságot, kiemelkedő technikai színvonalat és stabil, megbízható kereskedési környezetet ajánljunk.

Az ACFX célja, hogy elősegítse Ügyfelei kereskedését személyes, a nap 24 órájában elérhető szolgáltatással Ügyfeleink befektetési stílusához és tapasztalatához alakított ajánlatokkal. Ennek megfelelően az ACFX kereskedési számlák széles választékát kínálja, a Fix és Változó spread számlától kezdve az STP, az Iszlám vagy Nyers Spread számlákig, hogy minden kereskedési stílusnak alkalmas környezetet kínáljunk. További információ a számlatípusokkal kapcsolatban: http://www.acfx.com/hu/start-trading/account-types

Több mint 150 elérhető pénzügyi eszköz, Ügyfeleink kereskedhetnek devizákkal, nemesfémekkel, részvényekkel és határidős termékekkel piacvezető, 0 piptől kezdődő spreadekkel! Egyszerűen tesztelhet bennünket akár demo, akár valós környezetben: http://www.acfx.com/hu/start-trading/accountforms

Minden új Ügyfelünknek lehetősége van résztvenni bónusz promóciónkban, melynek mértéke 30% jelenleg. Meglévő Ügyfeleink részt vehetnek Ismerős ajánlása promóciónkban! Részletekért kérem olvassák el mindkét promóció feltételeit!

Ügyfeleink mellett üdvözöljük azokat, akik partneri programjaink keretében szeretnének együttműködni velünk, mely keretében kiemelkedő visszatérítéseket, s teljesítményhez kapcsolódó további jutalékokat ajánlunk!

Bármi kérdésük, javaslatuk van az ACFX-xel, illetve a velünk történő kereskedéssel kapcsolatban, kérem keressenek bizalommal, s örömmel válaszolok megkeresésükre itt a fórumon vagy az erno.borondy@acfx.com email címen.

Böröndy Ernő
Sales Manager
Atlas Capital FX
Erno.ACFX nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-13, 11:23   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 782
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kedves Ernő

Érdeklődnék, hogy az FCA az csak regisztráció vagy felügyelet is, tehát az ügyfelek oda tartoznak-e? Per esetén pontosan hol lehet perelni a céget.

Az hogy a januári CHF probléma nem érintette a céget, hol lehet hitelt érdemlően ellenőrizni? Sajnos az előző munkahelye is ezt állította és fizetésképtelenek azóta.

Gondolom érti miért ingott meg a bizalom a 2010 ben alapított, ciprusi, bónuszt adó cégek iránt.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2015-07-14, 02:04   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
begin4ex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Ernő

Érdeklődnék, hogy az FCA az csak regisztráció vagy felügyelet is, tehát az ügyfelek oda tartoznak-e? Per esetén pontosan hol lehet perelni a céget.

Az hogy a januári CHF probléma nem érintette a céget, hol lehet hitelt érdemlően ellenőrizni? Sajnos az előző munkahelye is ezt állította és fizetésképtelenek azóta.

Gondolom érti miért ingott meg a bizalom a 2010 ben alapított, ciprusi, bónuszt adó cégek iránt.
Nincs új a nap alatt folyamatosan nyújtott bónusz ügyben úgy tűnik. Elég a weboldal aljára görgetni.
"Hivatalos közlemények: Az AtlasCapital Financial Services Limited engedélyező és szabályozó szerve a Ciprusi Értékpapír- és Tőzsdebizottság (CySEC) (engedélyszám: 085/07) továbbá a 480859 számon regisztrálva van az egyesült királyságbeli Financial Conduct Authority (FCA) szervezetnél."
begin4ex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-14, 12:11   #4 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Ádám,

Nagyon jó a kérdés, s igyekeztem megfelelően fogalmazni, hogy ne legyen a felügyelet és a regisztráció jelentése rosszul értelmezve. Ahogy Begin4ex is rávilágított ismételten a kulcs mondatra, a Cysec a felügyeleti és szabályozó szerv, s mint ilyen a pénzügyi hatóság, mely jogkörrel rendelkezik amennyiben vitás kérdés fordul elő. A regisztráció fogalma nem terjed ki erre. Javaslom erre figyeljen minden esetben amikor brókercégekkel kapcsolatban tájékozódik.

Azt hiszem fél évvel az eseményeket követő zavartalan működés mutatja legjobban és leghitelesebben, hogy nem érintette a céget a CHF dolog. Kérem kövesse az ACFX-t továbbra is, azt gondolom az idővel a bizalma erősödni fog.

Természetesen tökéletesen értem, de ne feledje, ha általánosítás alapján dönt akkor felületes...gondoljon arra a közvéleménykutatásra, amely egyetlen - vagy mondjuk nem reprezentatív - mintavétel alapján következtet a sokaság egészére. Ön hinne neki?

A bónusszal kapcsolatban: a bónusz egy igényelhető, de nem kötelező promóció. A nyitott ajtó nem kötelez a belepésre, a választás szabadsága az öné, a kereskedőké. Higyje el, számos kereskedővel találkoztam, aki kifejezetten pozitív a bónusszal kapcsolatban és valóban kedvezőbb feltételeket teremtett a kereskedés során.

Remélem tudtam segíteni!
Régi 2015-07-14, 12:22   #5 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.281
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha jól láttam, a tulajdonosi kör montenegrói. Én imádom Montenegrót, mert valóban gyönyörű ország, de azért messze nem pénzügyi nagyhatalom. Mint ahogy az Atlas Group sem egy hosszú ideje működő tisztán pénzügyi vállalkozás (kicsit Quaestoros a feeling).

Nem lehet, hogy itt csak valami white label brókerségről van szó?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-14, 12:29   #6 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Erno.ACFX eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Ádám,

Nagyon jó a kérdés, s igyekeztem megfelelően fogalmazni, hogy ne legyen a felügyelet és a regisztráció jelentése rosszul értelmezve. Ahogy Begin4ex is rávilágított ismételten a kulcs mondatra, a Cysec a felügyeleti és szabályozó szerv, s mint ilyen a pénzügyi hatóság, mely jogkörrel rendelkezik amennyiben vitás kérdés fordul elő. A regisztráció fogalma nem terjed ki erre. Javaslom erre figyeljen minden esetben amikor brókercégekkel kapcsolatban tájékozódik.

Azt hiszem fél évvel az eseményeket követő zavartalan működés mutatja legjobban és leghitelesebben, hogy nem érintette a céget a CHF dolog. Kérem kövesse az ACFX-t továbbra is, azt gondolom az idővel a bizalma erősödni fog.

Természetesen tökéletesen értem, de ne feledje, ha általánosítás alapján dönt akkor felületes...gondoljon arra a közvéleménykutatásra, amely egyetlen - vagy mondjuk nem reprezentatív - mintavétel alapján következtet a sokaság egészére. Ön hinne neki?

A bónusszal kapcsolatban: a bónusz egy igényelhető, de nem kötelező promóció. A nyitott ajtó nem kötelez a belepésre, a választás szabadsága az öné, a kereskedőké. Higyje el, számos kereskedővel találkoztam, aki kifejezetten pozitív a bónusszal kapcsolatban és valóban kedvezőbb feltételeket teremtett a kereskedés során.

Remélem tudtam segíteni!
Tehát akkor ha jól értelmezem vitás esetben a Cysechez kell fordulni, akik a 6 hónapja fizetésképtelen cég esetében sem tettek eddig semmit.

Pontosan milyen és hogy érvényesíthető garanciákat tudnak ajánlani, hogy ne következzen be önöknél is az ami az IronFX-nél? (Ami ugye kb novemberig volt a munkahelye...)
Régi 2015-07-14, 18:39   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tehát akkor ha jól értelmezem vitás esetben a Cysechez kell fordulni, akik a 6 hónapja fizetésképtelen cég esetében sem tettek eddig semmit.

Pontosan milyen és hogy érvényesíthető garanciákat tudnak ajánlani, hogy ne következzen be önöknél is az ami az IronFX-nél? (Ami ugye kb novemberig volt a munkahelye...)
becsszó
Régi 2015-07-15, 10:21   #8 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Jó reggelt,

Kedves Moneymentor!

Biztosíthatom és megerősítem, nem white label-ről van szó!
Montenegro valóban nem pénzügyi nagyhatalom, de ennek nem igazán van jelentősége, hisz maga az Atlas Capital nem Montenegróban bejegyzett cég. Az Atlas Group egyáltalán nem kis csoport, ami szerintem pedig igazán fontos az a diverzifikáltsága, ennek megfelelően az ágazati vagy földrajzi kockázatok terítése.

Kedves Ádám!
Ha jól gondolom Ön nem új a forex területén, ugye? Igen, a CYSEC felügyeli, s rendezi a vitás kérdéseket! A mondat második felével kapcsolatban nem igazán vagyok kompetens, mivel pontos és megbízható információval nem rendelkezem és nem tudom mi történt, vagy mi történik náluk. A fórumot olvasva a legtöbbet elhangzott dolgok a bónusz visszaélés és a CHF, ami nem kicsi és nem gyakran előforduló esemény volt a piacon.

Az ACFX karakterében, szellemiségében, működésében, üzleti modelljében teljesen eltér!

Például, valóban nyújtunk bónuszt, de kérem olvassa el a bónusz feltételeit és Ön biztosan látni fogja a különbséget és hogy ez mit jelent!
Amennyiben Ön szerint a CHF ügy okozott náluk problémát, - ami mint említettem elég nagy horderejű esemény volt a piacon (egyes piaci kommentek szerint 20 évente fordul ilyen elő), - akkor egyetért velem abban, hogy maga az a tény, hogy az ACFX-t az ilyen horderejű esemény nem ingatta meg elég jó bizonyítvány a stabilitásra vonatkozóan, illetve arra, hogy ne következzen be hasonló esemény? Önnek mint kereskedőnek fontos az, hogy stabilan működjön egy bróker?

A CySEC mellett létezik a pénzügyi ombudsman intézménye, ESMA, és ha jol tudom van egy European Payment Order, aminek az intézményérol ugyancsak érdemes tájékozódni.

Összefoglalva, igenis megvannak a fórumok amelyeknél eljárhat panasz esetén, s az ACFX működése a stabilitás és racionális növekedés mentén történik a biztonságot tartva szem előtt elsősorban, s ezt a fentiek alátámasztják szerintem, s ez az első és legfontosabb garancia!

Remélem kielégítő választ tudtam nyújtni.

Szép Napot!
Régi 2015-07-16, 02:00   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jó reggelt,

Kedves Moneymentor!

Montenegro valóban nem pénzügyi nagyhatalom, de ennek nem igazán van jelentősége, hisz maga az Atlas Capital nem Montenegróban bejegyzett cég. Az Atlas Group egyáltalán nem kis csoport, ami szerintem pedig igazán fontos az a diverzifikáltsága, ennek megfelelően az ágazati vagy földrajzi kockázatok terítése.

Kedves Ádám!
Ha jól gondolom Ön nem új a forex területén, ugye? Igen, a CYSEC felügyeli, s rendezi a vitás kérdéseket! A mondat második felével kapcsolatban nem igazán vagyok kompetens, mivel pontos és megbízható információval nem rendelkezem és nem tudom mi történt, vagy mi történik náluk. A fórumot olvasva a legtöbbet elhangzott dolgok a bónusz visszaélés és a CHF, ami nem kicsi és nem gyakran előforduló esemény volt a piacon.

Az ACFX karakterében, szellemiségében, működésében, üzleti modelljében teljesen eltér!

Például, valóban nyújtunk bónuszt, de kérem olvassa el a bónusz feltételeit és Ön biztosan látni fogja a különbséget és hogy ez mit jelent!
Amennyiben Ön szerint a CHF ügy okozott náluk problémát, - ami mint említettem elég nagy horderejű esemény volt a piacon (egyes piaci kommentek szerint 20 évente fordul ilyen elő), - akkor egyetért velem abban, hogy maga az a tény, hogy az ACFX-t az ilyen horderejű esemény nem ingatta meg elég jó bizonyítvány a stabilitásra vonatkozóan, illetve arra, hogy ne következzen be hasonló esemény? Önnek mint kereskedőnek fontos az, hogy stabilan működjön egy bróker?

A CySEC mellett létezik a pénzügyi ombudsman intézménye, ESMA, és ha jol tudom van egy European Payment Order, aminek az intézményérol ugyancsak érdemes tájékozódni.

Összefoglalva, igenis megvannak a fórumok amelyeknél eljárhat panasz esetén, s az ACFX működése a stabilitás és racionális növekedés mentén történik a biztonságot tartva szem előtt elsősorban, s ezt a fentiek alátámasztják szerintem, s ez az első és legfontosabb garancia!

Szép Napot!
Az ESMA nem foglakozik ezzel a területtel mint hatóság, csak figyelemmel követi az eseményeket.
ESMA vs forex piac és brókerek

Talán a FISMA ahova lehet még panaszt benyújtani, de ettől még sok-sok hónapig húzódhatnak a dolgok, ha a Cysec nem intézkedik.
Régi 2015-07-16, 07:50   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 183
Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Humble már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jó reggelt,

Kedves Moneymentor!

Kedves Ádám!

Szép Napot!
Kedves Ernő!

Mint ön is valószínűleg tudja, a volt munkaadója, az IronFX megmutatta, hogy hogyan lehet kijátszani a felügyeleteket és teljesen jogtalanul visszatartani ügyfelek ezreinek a pénzét.

Ezek után jogosan merül fel a kétely minden ciprusi brókerrel szember az emberekben, hiszen a CySEC mint felügyeleti szerv semmit nem ér.

Amennyiben szeretné elnyerni az ügyfelek bizalmát 2 dolgot javaslok:

1. Kerülje a mellébeszélést! Ezt hagyjuk meg a volt főnökének, Zoltánnak!

2. Amennyiben tanáccsal tud szolgálni az ügyfeleknek, hogy hogyan juthatnak hozzá a pénzükhöz az IronFx-től biztos vagyok benne, hogy ebből lesznek jó páran akik hálából önöknél fektetnék be azt a pénzt.

Megértem, hogy nem mondhat rosszat a volt munkaadójáról, így egy fiktív történeten keresztül próbáljuk levezetni a dolgot:

Kedves Ernő! Én nagyon szeretnék önöknél befektetni, de félek attól, hogy a cég nem fogja kifizetni a pénzem, ha egyszer úgy döntök, hogy kiveszem. Milyen lehetőségeim vannak ilyen esetben?

Mint tudjuk, a befektetői kompenzációs alap csak akkor fizet ha a cég csődöt jelent. Ameddig ez nem történik meg addig nem számíthat az ügyfél az ő segítségükre.

A CySEC-nek nincs jogköre a brókercéget fizetésre kényszeríteni. Az egyetlen amit ők tenni tudnak az a felügyeleti bírság. Ettől az ügyfélnek még nem lesz pénze.

Az ESMA csak akkor foglalkozik az üggyel, ha az ügyfél bizonyítani tudja, hogy megkereste a brókert és a CYSEC-et is, és egyik sem foglalkozott érdemben az ügyével.

Ezt nagyon sok ügyfél már csak a nyelvi akadályok miatt sem tudja megtenni, mert naivan azt gondolták, hogy a magyar nyelvű ügyfélszolgálat és az MNB regisztráció elég garancia, és majd az esetlegesen felmerülő problémákat is tudják magyar nyelven intézni, ami viszont nem így van.

Szóval, milyen tanácsot tud adni azon ügyfeleknek akik szeretnének a pénzükhöz jutni egy olyan cégtől aki nem fizet, nem jelent csődöt, esetleg az ügyfél nem is beszél angolul?
Humble nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-16, 23:36   #11 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Nem tudom mért problémáztok, utalj be 100 usd t, ha lehet olyan keveset, nem nagy rizikó, ha van nyereséged mindig vedd ki, ha nem fizet ki csak keveset buktál.
Megéri kockáztatni több okból,
többség nem nyer, elveszti a beutaltat, nekik fölösleges aggódni, úgyse lesz mit kiutalnia,
aki meg nyereségessé válik de tegyük fel nem fizetik ki, akkor is kis pénzt rakott be, alig vesztett, folytassa máshol a tradelést.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-16, 23:49   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom mért problémáztok, utalj be 100 usd t, ha lehet olyan keveset, nem nagy rizikó, ha van nyereséged mindig vedd ki, ha nem fizet ki csak keveset buktál.
Megéri kockáztatni több okból,
többség nem nyer, elveszti a beutaltat, nekik fölösleges aggódni, úgyse lesz mit kiutalnia,
aki meg nyereségessé válik de tegyük fel nem fizetik ki, akkor is kis pénzt rakott be, alig vesztett, folytassa máshol a tradelést.
Azért ezt most te sem gondolod, hogy komolyan, ennek mentén kellene tájékozódni és dönteni?...
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-17, 01:13   #13 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Szabályozott bróker esetére mondtam, többnyire fizetnek, ritkán ha nem akkor meg csak kis benti pénz úszik. Ne forgass ki. Lehet tájékozódni csak nem megbízható, iront világelsőnek mondták, honlapjuk szerint legmegbízhatóbb díjat is nyerték valaha.. ennyit a tájékozódásról, az a biztos ha keveset tartasz bent, így kipróbálhatod a ciprusiakat is, minimális a veszteni való kis összeg esetén, akinek meg sok a pénze az többet rizikózhat. Nagyobb lot nagyobb stop miatt.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-17, 01:31   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Humble eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szóval, milyen tanácsot tud adni azon ügyfeleknek akik szeretnének a pénzükhöz jutni egy olyan cégtől aki nem fizet, nem jelent csődöt, esetleg az ügyfél nem is beszél angolul?
káromkodás, sok levelezés ide-oda-amoda egy angolul tudó ismerős (ha nincs, hivatalos fordítóiroda) segítségével, majd ima és egyes pont ismét
Régi 2015-07-17, 09:18   #15 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szabályozott bróker esetére mondtam, többnyire fizetnek, ritkán ha nem akkor meg csak kis benti pénz úszik. Ne forgass ki. Lehet tájékozódni csak nem megbízható, iront világelsőnek mondták, honlapjuk szerint legmegbízhatóbb díjat is nyerték valaha.. ennyit a tájékozódásról, az a biztos ha keveset tartasz bent, így kipróbálhatod a ciprusiakat is, minimális a veszteni való kis összeg esetén, akinek meg sok a pénze az többet rizikózhat. Nagyobb lot nagyobb stop miatt.
Nem forgatom ki, amit írsz, hanem megkérdeztem, hogy mindezt tényleg komolyan gondoltad-e. Nagy különbség!
De úgy látom, igen, komolyan gondoltad...

Szerintem pont az általad emlegetett "másik cég" miatt nagyon is jogos a többiek kérdése: az ilyen-olyan reklám-felügyeletek, meg honlap-ígéretek mellett mi a valódi garancia a törvényes működésre!
És ne az legyen már, hogy "hát utaljunk be olyan keveset, ami a kukába is mehetne". Ez csak az egyik fele a dolognak.
Persze, értem én, mit mondasz, és ebben igazad van, csak arra akartam rávilágítani, hogy megette a nagy büdös fene, ha tényleg ott tartunk, hogy ennyire nem lehet biztosra menni abban, hogy egy elvileg szabályozott cégtől legalább azt visszakapom, amit beutaltam, illetve hogy csak én veszíthetem el a pénzemet kereskedésemmel, és nem ő lopja el.
Régi 2015-07-17, 11:51   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Humble,

Ahogy említettem korábban, megvannak azok az intézmények, ahol eljárhat, és minden bejegyzésemben, telefonon vagy emailben igyekszem korrekt tájékoztatást nyújtani legjobb tudásom szerint.

CySEC az első fórum, de ezzel párhuzamosan az MNB-nél is lehetőség van, és érdemes panaszt tenni.
Vettem a fáradtságot és felvettem a kapcsolatot mind az MNB-vel, mind az ESMA-val, hogy tájékozódjam! Eszerint az MNB bizonyos panaszok esetén maga is eljár (fogyasztóvédelem), míg prudenciális hatáskörbe eső panaszok esetén felveszi a kapcsolatot az illetékes felügyelettel.

További tájékozódás után: ha a CySEC figyelmeztetést kap egy másik tagállamból, hogy egy CIF (Cyprus Investment Firm) megszegi az EC szabályozást, lefolytatja a megfelelő eljásrást, s informálja a kompetens hatóságot, illetve az ESMA-t az eljárás kimeneteléről.
Ugyancsak, az ESMA kérése esetén minden információt megad az ESMA-nak.

Ami még érdekesebb: Ha a CySEC egy másik tagállam kompetens hatóságától kérést kap egy ellenőrzés, vizsgálat lefolytatására, akkor lefolytatja a viszgálatot, vagy engedi a kérelmező hatóságoknak a vizsgálat lefolytatását, vagy engedi auditoroknak vagy külső szakértőknek viszgálat lefolytatását- Mindemellett ESMA személyzete részt vehet a CySEC felügyeleti tevékenységében, ami magában foglalhatja a közösen, helyszínen lefolytatott vizsgálatot.
Jelenlegi tudásom szerint az ESMA-hoz lehet fordulni panasszal a helyi felügyelet által lefolytatott viszgálattal szemben (annak gyakorlata sért valamely irányelvet, szabályt) Ez is fontos szerintem, különösen ha ön így vélekedik. Ezt frissítem amint választ kapok az ESMA-tól.
Eszerint a CySEC nem egy hermetikusan elzárt környezetben működik, s saját belátása szerint tesz vagy nem tesz valamit mint ahogy esetleg feltételezi, s ez ugyancsak fontos.

Emellett mint írtam, létezik a European Payment Order (Európai Fizetési Meghagyás) intézménye, mely odahaza perelhető, amennyiben a kötelezett nem teljesíti, közvetett információim alapján ez is alkalmazható, de erről én ügyvédnél, illetve kamaránál érdeklődnék.

A CySEC valóban nem utasíthat fizetésre, csak szankciókkal kényszeríthet a jogsértő állapot helyreállítására, így például pénzbírságtól kezdve a licence teljes vagy részleges felfüggesztéséig, vagy végső esetben visszavonásáig. Az MNB-nél egy panasz kivizsgálásának a határideje 90 nap, feltételezem a CySEC-nél is ekörül van, ezt ellenőrizni fogom.

Amennyiben egyébkent megnézi a CySEC oldalát (http://www.cysec.gov.cy/en-GB/home/ ) a Latest board decisions alatt, vagy olvassa a kapcsolódó híreket, akkor látni fogja, hogy dolgozik a felügyelet, s szabja ki a büntetéseket vagy éppen visszavon licence-ket, szerintem azok a cégek nem állítanák azt, hogy a CySEC semmit nem csinál, s ahogy írtam korábban, az általánosítás ezért felületes.

Remélem tudtam segíteni és erősíteni a bizalmát az ACFX-vel kapcsolatban, bármi további kérdésük van az ACFX-vel kapcsolatban szívesen válaszolok!
Régi 2015-07-17, 15:46   #17 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 86
Hírnév szint: 9
gabi999 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
begin4ex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
becsszó
Azzal már tele van a padlás , a pince , már csak a garázsban fér el .

Az Iron elintézte ( és természetesen a CySec maga is ) a Cysec becsületét .
Szvsz , többen nem hiszünk eme szabályzás ténylegességében .
gabi999 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-17, 17:05   #18 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem forgatom ki, amit írsz, hanem megkérdeztem, hogy mindezt tényleg komolyan gondoltad-e. Nagy különbség!
De úgy látom, igen, komolyan gondoltad...

Szerintem pont az általad emlegetett "másik cég" miatt nagyon is jogos a többiek kérdése: az ilyen-olyan reklám-felügyeletek, meg honlap-ígéretek mellett mi a valódi garancia a törvényes működésre!
És ne az legyen már, hogy "hát utaljunk be olyan keveset, ami a kukába is mehetne". Ez csak az egyik fele a dolognak.
Persze, értem én, mit mondasz, és ebben igazad van, csak arra akartam rávilágítani, hogy megette a nagy büdös fene, ha tényleg ott tartunk, hogy ennyire nem lehet biztosra menni abban, hogy egy elvileg szabályozott cégtől legalább azt visszakapom, amit beutaltam, illetve hogy csak én veszíthetem el a pénzemet kereskedésemmel, és nem ő lopja el.
A cysec nek nem érdeke sokáig hagyni iron dolgát, ha nem lépne fel azzal rontaná Ciprus hírét, kevesebben fektetnének oda.
Valószínű csak időt hagyott ironnak hátha össze szedi magát és fizetni tud, ha ez nem lesz akkor gondolom intézkedni fog.
Eddig nem tette az nem jelenti azt hogy nincs remény.
Nem tudom a liquid esek vissza kapták e a pénzüket pl.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-17, 17:59   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 467
Hírnév szint: 4
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem hiszem, hogy Ernőt azért kéne baszlatni, mert dolgozik. Próbál dolgozni, de mivel az ironáál megégette magát pár ember, jönnek a hülyébbnél hülyébb kérdések. Amúgy 1-1 kérdezőnek meg nem mindegy? Úgysem fog sor kerülni pénz ki/visszautalásra, mert addig nyomkodja a gombot, mag elbukja a depot is.

Nekem van személyes tapasztalatom az ACFX-el. A sprd átlagosan vacak, teljesülések átlagosak, mt4, kapcsolattartás jó volt (angolul), ha kérdeztem válaszoltak.
Depo gyors és ami a lényeges a visszahívás is elég jól működött. Ami kiváltképpen tetszett, hogy ők voltak az egyetlen ciprusi cég, aki kér(d)és nélkül, automatikusan küldött mailben egy swift riportot, hogy tényleg elindította a pénzt akkor, amikor én azt kértem.

Akinek cipruson melege van, az mehet a ködös Albionba. Jan 1től tán 100.000gbp lesz a garancia(ha jól emlékszem) és az angol felügyelet valóban hatékony.
Ernőt meg ne szívassátok, nem sok értelme van.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-17, 18:14   #20 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ilyesmit írtam én is. Úgy is valszeg elbukja az egészet a többség.
Értem én hogy megbízhatóságot akarnak, de akkor ott a magyar brokik (a legerősebben szabályozott jelenleg).
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-17, 18:26   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem pedig nagyon rossz irányban kapizsgáltok a személyeskedést illetően és a megbízhatóság kérdésében is. Legalábbis én nem vettem észre az ACFX itt jelenlévő képviselőjének személye elleni támadásokat (s hála Istennek, úgy tűnik, ő sem veszi magára), a megbízhatóság pedig ténykérdés legyen, ne pusztán szubjektív mérlegelés tárgya, és nagyon jogos ezt feszegetni.
Hogy ki mennyit fog elbukni a beutalt pénzből: ez sem érv semmire. Lehet, hogy valaki totál bukó, nem tud kereskedni, de esetleg ezt belátva, egyszer haza akarja utalni a megmaradt pénzét. Itt erről (is) van szó, nem arról, hogy mindenki tripláz, meg 10-szerez.
Régi 2015-07-17, 21:21   #22 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Aki bukó az legtöbbször nem adja fel hamar, kiutalás helyett demózik egy ideig aztán folytatja a tradelést realon.
Ráadásul ha keveset utalsz be akkor nem marad mit kiutalnod, annyit érdemes beutalni amit el is használni szánsz, így nincs mit aggódnod.
Tudom kell a biztosíték, de nincs, ha nem pl angliaihoz akarok menni hanem ciprusihoz akkor ki tudom próbálni, nincs sok veszteni valóm.
Bár ott tartanék hogy az legyen a legnagyobb bajom hogy nyereséges lennék de találni kéne jó brokit, ha egyik nem fizet akkor mennék a másikhoz és ott gazdagodnék meg.
Engem a gyors teljesülés és olcsóság érdekel, mert általában fizetni szoktak, inkább az előző kettővel vannak gondok.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-17, 22:32   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 467
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Akkor olvass a sorok közt Moncsicsi, Ádám szerintem baszogatja Ernőt. Olvasd el, pikírten megemlíti, hogy az előző munkahelyén mi volt, sima baszlatás, piszkálás. Minek?
Nem védem Ernőt, nem ismerem, de szerintem ez tök gáz, hogy ez itt szóba kerül. Kit érdekel, hogy mi volt ennél, annál, amannál a cégnél?! Ha ebből indulunk ki, akkor felsorolhatunk kb 20 olyan scam brókert, akik miatt már az Ironhoz sem kellett volna beutalni (hisz mások átvertek 20szor).
Nem veszi fel, nem veszi magára? Persze, mert nem küldhet el egy "kérdezőt" sem élből a jó édes anyukájába, mert akkor jön a pampogás újfent, hogy egy sales-es nem beszélhet így egy klienssel stb stb.

A másik meg, hogy a személyeskedés / nem személyeskedés kérdésköre feltűnt, de magáról a cégről nincs szó, pedig fentebb leírtam a tapasztalataimat, melyek eléggé hitelesek, mivel magam éltem meg.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-18, 10:53   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor olvass a sorok közt Moncsicsi, Ádám szerintem baszogatja Ernőt. Olvasd el, pikírten megemlíti, hogy az előző munkahelyén mi volt, sima baszlatás, piszkálás. Minek?
Nem védem Ernőt, nem ismerem, de szerintem ez tök gáz, hogy ez itt szóba kerül. Kit érdekel, hogy mi volt ennél, annál, amannál a cégnél?! Ha ebből indulunk ki, akkor felsorolhatunk kb 20 olyan scam brókert, akik miatt már az Ironhoz sem kellett volna beutalni (hisz mások átvertek 20szor).
Nem veszi fel, nem veszi magára? Persze, mert nem küldhet el egy "kérdezőt" sem élből a jó édes anyukájába, mert akkor jön a pampogás újfent, hogy egy sales-es nem beszélhet így egy klienssel stb stb.

A másik meg, hogy a személyeskedés / nem személyeskedés kérdésköre feltűnt, de magáról a cégről nincs szó, pedig fentebb leírtam a tapasztalataimat, melyek eléggé hitelesek, mivel magam éltem meg.
Olvasok én a sorok között/mögött, kedves erla01, hidd el! Sőt, nemcsak a sorok között, hanem magukat a sorokat is. (Ez sem árt, mert már jóformán csak mögöttes gondolatok után kutatunk...)
Nagyon sok mindenkiről és mindenről nagyon sok minden kirajzolódott a pörgős, másik topik másik témája kapcsán.
De szerintem ennyi OFF éppen ennyivel több, mint ami ide illene, úgyhogy elnézést az ACFX-től!
Régi 2015-07-18, 11:58   #25 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem védem Ernőt, nem ismerem, de szerintem ez tök gáz, hogy ez itt szóba kerül. Kit érdekel, hogy mi volt ennél, annál, amannál a cégnél?!
MLM-ben, vagy épp biztosítós cégeknél is gyakori, hogy az ügynök árulja a saját portékáját, természetesen mint legjobbat, ami épp elérhető a piacon, aztán ha elfogytak a madarak, csökken a jutalék, a problémás ügyfelek felelős gondozása helyett átmegy egy másik céghez, kezdődik minden elölről.

Szerinted ez ügyfélként lényegtelen. Kár is szóba hozni. Amúgy is elég infó van a reklámokban. Nem értem, de biztos mindenki sok ilyen ügyfelet akar magának.

(ez csak eszembe jutott, persze semmi köze semmihez. Az Acfx platformot attól még ki lehet próbálni demón, MT4-en, weben, mobilon… )
Régi 2015-07-21, 17:39   #26 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

ECN PRO számla, alacsony spread jutalék nélkül

Engedjék meg, hogy tájékoztassam Önöket az ECN PRO számlatípus bevezetéséről az ACFX-nél! A számlatípust elsőrorban skalpoló kereskedőknek ajánlom, alacsony, 0.5 –től induló, átlagosan 1 pip spread (EURUSD mint referencia), s mindez kapcsolódó jutalék nélkül. Ugyancsak fontos a limit & stop szintek minimum távolsága: EURUSD 1 pip mint referencia. Kérem tekintsék meg a teljes táblázatot itt: http://www.acfx.com/hu/start-trading/forex-majors , az ECN PRO, majd a Spread fülre kattintva! A számlatípus egyéb kondícióit megtalálják a: http://www.acfx.com/hu/start-trading/account-types link alatt az ECN PRO fülre kattintva.

Bármi kérdésük van, kérem keressenek bizalommal: erno.borondy@acfx.com
Régi 2015-07-22, 07:25   #27 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Moncsicsi, szerintem te adtál piros negatív hírpontot, ez gerinctelen volt, ha nem te akkor innen valaki.
Meg kellett volna érvelned hogy mért nincs igazam és esélyt adni hogy védekezzek mielőtt elítélsz és lepontozol.
Arról volt szó hogy vita indult hogy érdemes e , megbízható e az acfx, mert ciprusi sysec ben nem bízott a kérdező. Az volt a kérdés hogy sysec en kívül mi garantálja a fizetést, erre nem jött elfogadható válasz, mert az nem érv hogy eddig mindig fizettek, meg szabályozza a sysec, mert iron is fizetett évekig, ugyan az a szabályozója, most még se fizet, ugyan ezt megteheti más ciprusi is ennyi erővel.
Szóval nincs garancia, se sysec, se az hogy eddig fizetett, mert ugyan ez igaz volt ironra aztán egyszer csak elkezdett nem fizetni.
Én azt írtam hogy mivek nincs garancia így csak annyit tehet aki ki akarja próbálni az acfx vagy más ciprusit, az fizessen be keveset, mindig csak keveset tartson bent, így pici a rizikó, veszteni való, erre te beszóltad hogy ez nem ilyen egyszerű, szerinted hülyén gobdolom, akkor mond már te mit javasolsz, ha valaki akar befizetni ebbe a cégbe, én azt mondom neki minimális pénzt megér rizikózni.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-22, 09:57   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Moncsicsi, szerintem te adtál piros negatív hírpontot, ez gerinctelen volt, ha nem te akkor innen valaki.
Na, ilyen se volt, hogy valakit elküldjek a p...ba, de most megteszem, nyilvánosan is!

Kérdezd meg az admintól, biztos ki lehet valahogy nyomozni, kitől kaptad, és fogd vissza magad a vádaskodással, mert nagyon messzire mentél!
A paranoia kezelését viszont jó pénzért vállalom!
Régi 2015-07-22, 18:10   #29 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Azt mondtam valaki volt innen, szerintem te, nem azt hogy biztos vagyok benned csak hogy szerintem.
Azért is írtam ki nyilvánosan hogy ha nem te volták akkor ismerjen magára az illető itt, csak valószínűnek gondoltam hogy te voltál, valaki lepontozott, nem tudtam ki és felbosszantott.
Paranoia? Nem értem.
Valaha írtam harzolnak hogy ha lepontoznak azt nem lehet visszavonni pedig ha kiderül hogy nem volt jogos kéne, azt kértem oldja meg hogy a lepontozást vissza lehessen vonni.
Baszott válaszolni.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-22, 18:18   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ha nem te voltál akkor sajnálom, ma elég rossz napom volt megint, elég ingerült vagyok az emberek miatt, nem gondoltam át mit teszek, írok ide, nem akartalak megbántani, elég rosszul vagyok mostanában.
Elég bántó volt hogy harzol nem méltatott válaszra, nagy divat ez hogy ha az embereket nem érdekli valami akkor nem ír vissza választ, bunkóság.
Vártam a választ, másnap is.. nézegettem a leveleim jött e, ez szivatás, jobb lett volna ha ír egy nemet vagy rövid választ, mint hogy várok sokat és rendszeresen nézegetem jött e válasz.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-07-29, 19:19   #31 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás Acfx IB

Kicsit tesztelgettem az Acfx-t. Gyors teljesülés (lásd a képen: kisebb-nagyobb pozival, építés, scalp, daytrade. Mt4 elemzésre, web és mobil pozíciómenedzselésre)

Beszélgettem Ernővel. Tetszik az ügyféltámogatás, és a részben fundamentális szemlélet.

Számlanyitás 50 usd-tól? Bónusz? Negatív egyenleg elleni védelem? Kezdőknek is lehet ez az egyik jó választás.

Ja és Montenegró, kedvencem.

Szóval innentől megalapozottan tudom ajánlani ezt is.

Aki rajtam keresztül nyit legalább egy minimális összegű éles számlát, ingyenesen csatlakozhat a moneymentor Facebook csoporthoz (benne elmélet, gyakorlati megoldások, aktualitások, elemzések, tippek, ötletek), igénybe veheti a konzultációs lehetőséget, és kedvezményesen hozzájuthat egyéb moneymentoros szolgáltatáshoz.
Csatolt kicsinyítések
acfx-acfx-mm-teszt.jpg  
Régi 2015-08-02, 07:38   #32 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kicsit tesztelgettem az Acfx-t. Gyors teljesülés (lásd a képen: kisebb-nagyobb pozival, építés, scalp, daytrade. Mt4 elemzésre, web és mobil pozíciómenedzselésre)

Beszélgettem Ernővel. Tetszik az ügyféltámogatás, és a részben fundamentális szemlélet.

Számlanyitás 50 usd-tól? Bónusz? Negatív egyenleg elleni védelem? Kezdőknek is lehet ez az egyik jó választás.

Aki rajtam keresztül nyit legalább egy minimális összegű éles számlát, ingyenesen csatlakozhat a moneymentor Facebook csoporthoz (benne elmélet, gyakorlati megoldások, aktualitások, elemzések, tippek, ötletek), igénybe veheti a konzultációs lehetőséget, és kedvezményesen hozzájuthat egyéb moneymentoros szolgáltatáshoz.
Kaptam ezért egy feketepontot. A megjegyzésben az volt írva, hogy „stílus”.

Megkérdezhetem kedves jóakarómat, mi a baj ennél a kommentnél a stílussal?
Régi 2015-08-02, 14:25   #33 (permalink)
Szenior tag

Almostakbal logója

Hely: Ahol nem is gondolnad
Összes hozzászólás: 287
Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Almostakbal már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Kedves Moneymentor,

A csatolt kep semmit nem arul el a brokerrol, teljesulesrol es egyebekrol, max arrol, hagyan sikerult ez a par tred, es milyen kiralyok vagyunk reklam.

Akkor nekem is van egy jo brokerem piszok lassu teljesulessel.
Csatolt kicsinyítések
acfx-akkor-ez-jo-broker.jpg  
Almostakbal nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-02, 14:31   #34 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Kaptam ezért egy feketepontot. A megjegyzésben az volt írva, hogy „stílus”.

Megkérdezhetem kedves jóakarómat, mi a baj ennél a kommentnél a stílussal?
Én is ugyan ezen akadtam ki, adogatják a piros pontokat, névtelenül, marha nagy emberek ettől.
Ha baja van velem valakinek az mondja a képembe hogy meg tudjam védeni magam és vitatkozzuk meg nincs e igazam.
Kaptam már jogtalanul piros pontot és igazságtalannak tartom hogy ilyen esetben nem védekezhetek.

Másik bajom:
Sokan itt marha okosnak hiszik magukat, ha valami hibát követnek ráfogják a brókerre vagy bárkire, de annyi alap tudásuk sincs hogy ne told be minden vagy túl sok pénzt a brókerhez, meg negatív egyenleged lehet hír vagy egyéb csúszás, gap miatt.
Akik ennyire alap szinten se értenek ehhez mért a legveszélyesebb dologgal, tőzsdével foglalkoznak?
Van az a mondás hogy aki hülye haljon meg, ez durván hangzik, de azt jelenti vállalj felelősséget ha te voltál a bolond és rossz döntéseket hoztál, ráadásul elég nagy is a magabiztosságuk, meg leghamarabb ők ugatnak be.

Amúgy a te kommenteddel nekem az a bajom hogy érdekelt vagy, így kevésbé bízom a pozitív kritikádban, jobban örültem volna egy nem jutalékos semleges véleménynek.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-08-02, 15:28   #35 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
Hírnév szint: 8
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Régen jártam erre, kezd olyan lenni a fórum mint valami ovi.
Piros vagy feketepontot kaptam brühühü....
Azért valahol irigyellek titeket, hogy ezek a legnagyobb problémátok.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-02, 16:50   #36 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem csak a pontozás idegesít, ez csak utolsó csepp, az hogy sok az idióta aki túl gyakran bosszant fel, már nagyon kevés a türelmem, kisebb pl fórumos dolgokon is felmérgelem magam, rég óta sokmindent tűrtem emberektől, elegem van már az idiótákból.
Próbálok pozitív lenni, de nehezen megy.
Az hogy meg sokaknak több gondjuk van ne rojátok fel, mert ki teremtette azokat?
Sokak mondják hogy kevés a fizetésük, nem marad elég hó végére, de közben 100-200 ezerért vesznek telefont, cigivel ölik maguk és millió ruhát vesznek.. úgy dobálják nem becsülve a pénzt mint ha égetné őket, meg van hogy nagyobb vagy több darab hitelt vesznek mint ami szükséges.
Van kivétel, de nézzen már tükörbe mindenki.
Mindenki vállalhatná a felelősséget, pl én lusta voltam tanulni, gyári munkás lettem, de nem nyavajgok milyen sok bajom van, vállalom hogy én ezt az életet teremtettem magamnak.
Azt mondod brühühüzök, ha neked annyi bajod van mért inkább itt trollkodva szólsz be nekem?
  Válaszol idézettel
Régi 2015-08-02, 18:10   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Milyen pontok? Hol vannak ezek?
Régi 2015-08-02, 19:08   #38 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Almostakbal!
Több bróker platformját figyeltem egyidejűleg. Ebből következett a megállapítás.
Király a görbéd, tetszik a bátorságod, amivel a tőkeáttételt kezeled. Ezt ajánlanád a kezdőknek is?

Szallac!
Napokig dolgoztam a teszten, felraktam egy olyan kimutatást, amit még egyes oktatók is lehetetlennek tartanak (80% körüli találati arány, sorozatos nyerők, stb.). Ez mögött szerintem van átadható tapasztalat. De nem vagyok pszichiáter, így nem értettem a pontozó motivációját…

Lehet, hogy valaki jó magyar szokás szerint azt a tetemes jutalékot irigyli, amit a mentorálás során egy 50 usd-s számlán microlottal kereskedő kezdő után lehet kapni? Vagy simán csak konkurencia?

moszad!
Kösz, hogy éppen most benéztél. Ha tanulni nem is tudtunk belőle, de ez is növelte a topic olvasottságát.
Régi 2015-08-02, 19:49   #39 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem mondom hogy irigylem, csak ha ott dolgozik vagy partner valaki akkor kevésbé bízom a dícséretében, mert érdeke van, de ezzel azt se mondom hogy rossz a cég.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-08-02, 21:52   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem mondom hogy irigylem, csak ha ott dolgozik vagy partner valaki akkor kevésbé bízom a dícséretében, mert érdeke van, de ezzel azt se mondom hogy rossz a cég.
ez kevésbé érdekes, de majd ha FCA licenc is lesz akkor jelezzetek :-)
Régi 2015-08-14, 08:14   #41 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Már van magyar nyelvű napi elemzés az Acfx-nél.
Régi 2015-08-14, 12:08   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Már van magyar nyelvű napi elemzés az Acfx-nél.
látom pénzért bármit...

ha menne a kereskedés azt csinálnád...nem itt árulnád magad
Régi 2015-08-14, 12:35   #43 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
látom pénzért bármit...

ha menne a kereskedés azt csinálnád...nem itt árulnád magad
Nem kötelező élned a lehetőséggel, te biztos profi vagy, no meg hozzáértően választasz brókert (ahogy olvasom az Ironfx topicban).

Kösz a jóindulatot, de nem muszáj rajtam kitöltened a frusztrációidat.

Viszont másoknak hasznos lehet, amit át tudok adni:
Csatolt kicsinyítések
acfx-acfx-mm-teszt2.jpg  
Régi 2015-08-14, 12:55   #44 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem kötelező élned a lehetőséggel, te biztos profi vagy, no meg hozzáértően választasz brókert (ahogy olvasom az Ironfx topicban).

Kösz a jóindulatot, de nem muszáj rajtam kitöltened a frusztrációidat.

Viszont másoknak hasznos lehet, amit át tudok adni:
Értem, tehát nem kapsz semmiféle támogatást az ACFX-től?
Régi 2015-08-14, 13:03   #45 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Értem, tehát nem kapsz semmiféle támogatást az ACFX-től?
Nem. Bár gondolkodunk olyan lehetőségeken, amellyel mindkét fél és az ügyfelek is jól járnak. Ha előre lépünk, nem tartom titokban.
Régi 2015-08-14, 15:12   #46 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Fórumozók!

Egy reagálás az ACFX partneri programjával kapcsolatban:

Partneri megállapodásaink kereskedési forgalom alapú jutalékot ajánlanak! (s nem profit megosztáson alapuló javadalmazást, mint néhány brókercég esetén).

Ezt azért tartottam fontosnak megjegyezni, mert ilyen értelemben nincs érdek konfliktus a partner és az általa közvetített ügyfél között. A közvetítő partnernek érdeke az, hogy az ügyfele jól kereskedjen, s minél tovább, minél sikeresebben kereskedjen, hisz ebben az esetben magasabb a kereskedett forgalom. Ezért érdeke, hogy legjobb tudása szerint segítse ügyfelét! A kereskedő ügyfélnek hasonlóan a sikeres kereskedés a célja és érdeke.

Legitim modelnek tekinthető, ha egy komoly kereskedési tapasztalattal rendelkező személy, vagy forex oktatással foglalkozó magánszemély, vállalkozás kedvezményesen vagy akár ingyenesen ajánl szolgáltatást a forex iránt érdeklődő, de kevés tárgyi és/vagy piaci ismerettel rendelkező személyek részére, s ellentételezésként mint közvetítő részesül jutalékban. Ebben a modelben az érdeklődő megtakaríthatja akár egy tanfolyam árát/ mentorálásban részesülhet/brókerpiaccal kapcsolatban segítséget kap a tájékozódásban/ EA szolgáltatás vehet igénybe, stb, hisz az, hogy egy partner által nyit számlát a brókercégnél, nem fogja emelni a kereskedése költségét, vagy megforditva, ha kifizeti egy tanfolyam, szolgáltatás árát egészében, és közvetlenül regisztrál számlát, attól nem lesz alacsonyabb a kereskedés költsége.

Mindazoknak ajánlom az ACFX Közvetítő Partner programját, akik ismereteikre és tapasztalatukra alapozva segíteni tudják a forex iránt érdeklődőket! Partneri programunk nagyon versenyképes forgalom alapú jutalékot ajánl, napi jóváírással, s teljes átláthatóságot ajánl partner portálunkon keresztül.

Kellemes Hétvégét kívánok mindenkinek!
Régi 2015-08-14, 15:42   #47 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 215
lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.lost89 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Fórumozók!

Egy reagálás az ACFX partneri programjával kapcsolatban:

Partneri megállapodásaink kereskedési forgalom alapú jutalékot ajánlanak! (s nem profit megosztáson alapuló javadalmazást, mint néhány brókercég esetén).

Ezt azért tartottam fontosnak megjegyezni, mert ilyen értelemben nincs érdek konfliktus a partner és az általa közvetített ügyfél között. A közvetítő partnernek érdeke az, hogy az ügyfele jól kereskedjen, s minél tovább, minél sikeresebben kereskedjen, hisz ebben az esetben magasabb a kereskedett forgalom. Ezért érdeke, hogy legjobb tudása szerint segítse ügyfelét! A kereskedő ügyfélnek hasonlóan a sikeres kereskedés a célja és érdeke.

Legitim modelnek tekinthető, ha egy komoly kereskedési tapasztalattal rendelkező személy, vagy forex oktatással foglalkozó magánszemély, vállalkozás kedvezményesen vagy akár ingyenesen ajánl szolgáltatást a forex iránt érdeklődő, de kevés tárgyi és/vagy piaci ismerettel rendelkező személyek részére, s ellentételezésként mint közvetítő részesül jutalékban. Ebben a modelben az érdeklődő megtakaríthatja akár egy tanfolyam árát/ mentorálásban részesülhet/brókerpiaccal kapcsolatban segítséget kap a tájékozódásban/ EA szolgáltatás vehet igénybe, stb, hisz az, hogy egy partner által nyit számlát a brókercégnél, nem fogja emelni a kereskedése költségét, vagy megforditva, ha kifizeti egy tanfolyam, szolgáltatás árát egészében, és közvetlenül regisztrál számlát, attól nem lesz alacsonyabb a kereskedés költsége.

Mindazoknak ajánlom az ACFX Közvetítő Partner programját, akik ismereteikre és tapasztalatukra alapozva segíteni tudják a forex iránt érdeklődőket! Partneri programunk nagyon versenyképes forgalom alapú jutalékot ajánl, napi jóváírással, s teljes átláthatóságot ajánl partner portálunkon keresztül.

Kellemes Hétvégét kívánok mindenkinek!
Melyik brókercég fizet a partnernek akkor ha az új ügyfél veszít? Ilyet még nem is láttam. Privátban is jöhet, tényleg kíváncsi vagyok.
lost89 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-08-14, 16:06   #48 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.622
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ahhoz nagyon sokat kell kereskedni az ügyfélnek, hogy az ajánlónak ez megérje. A legjobb forgalom alapú visszatérítések is megállnak 10$ / 1lot környékén. A kezdő a pár 100 dollárjával és a mikro lotjaival sose termeli ki még egy olcsóbb oktatás költségét sem, belátható időn belül.

Vannak viszont fejpénzes megoldások, amik már vonzóbbak az ajánlónak is, ezekről viszont hallgatni szoktak a brókerek.
Régi 2015-08-14, 16:22   #49 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ahhoz nagyon sokat kell kereskedni az ügyfélnek, hogy az ajánlónak ez megérje. A legjobb forgalom alapú visszatérítések is megállnak 10$ / 1lot környékén. A kezdő a pár 100 dollárjával és a mikro lotjaival sose termeli ki még egy olcsóbb oktatás költségét sem, belátható időn belül.

Vannak viszont fejpénzes megoldások, amik már vonzóbbak az ajánlónak is, ezekről viszont hallgatni szoktak a brókerek.
Pontosan így van. Ja, és nincs fejpénz.

Aki ezt irigyli, annak lila gőze sincs, mennyi időt, energiát, munkát kell felelősen, az ügyfél érdekében a mentorálásra áldozni.

De nem kötelező ez sem. Van választás a végletekig: több ezer eurós sztároktatóktól az ingyenes fórumozásig…
Régi 2015-08-14, 16:37   #50 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kedves Forex Klub!

Ha példaul Önök kb 5000HUF/hó összegért ajánlják tréding room szolgáltatásukat, az annyit jelent, hogy egy fentebb leírtakhoz hasonló ajánlattal az ügyfele már kb 2 lot/hó kerekedésétől ingyenesen veheti igénybe a szolgáltatást. Az ügyfél megtakarított 5000 HUF-t, míg Önök szintén ugyanakkora bevételben részesültek. Egy ilyen ajánlat akár több érdeklődőt is vonzhat. Picit kisebbek a számok a Traders Night esetén. Természetesen az Önök dolga, hogy miként szervezik az előadásaikat, csupán a konkrét példa kedvéért írtam ezt le. Ez alapján azonban Önöknek is tudom ajánlani!

Ahogy említettem, forgalom alapú jutalékot ajánlunk, egyszeri one-off javadalmazást az ACFX nem kínál jelenleg. Ezekről azonban tudni kell, hogy jellemzően minimum forgalomhoz vannak kötve, illetve akár minimum befizetéshez is, illetve amennyire ismerem, inkább honlap megjelenéshez.
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 05:54 , a GMT +1 időzóna szerint.