Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-01-22, 07:23   #1 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás Noble Option

Alapvetően a Bináris Opciók piaca más mint amit megszoktunk.

Itt a legtöbb cég egy tied agent partnerként működik mintsem brókercégként. Azok a brókerek akiknek van BO platform, részlegük meg mind egytől egyik ciprusi engedéllyel csinálják. Igen, még a UK brókerek is...külön van a két részleg.

Tavaly az FCA felvette viszont a BO kereskedést és ezáltal hivatalosan is kikerült a szerencsejáték megítélés alól.

Noble Option. www.nobleoption.com

Lengyel cég. FCA döntése után kezdett piacot nyerni magának Lengyel országban majd itthon is. Jelenleg minden európai országban vannak ügyfelei.

Kérdésekre szívesen válaszolok bár ma tartom az első szemináriumot Budapesten (nobleoption.eu) tehát nem sokat leszek.

Kezdetleges cipőben jár ez a piac még de erőteljesen fejlődik.
Régi 2016-01-22, 09:25   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Why us-ban ezt olvasom:

Spot Capital Markets Ltd. is licenced and regulated by CySEC, Registration Number 210/13.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-01-22, 09:29   #3 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
XMMA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Why us-ban ezt olvasom:

Spot Capital Markets Ltd. is licenced and regulated by CySEC, Registration Number 210/13.
Itt a legtöbb cég egy tied agent partnerként működik mintsem brókercégként.

Spot Capital a BO piac 6ö%-át szolgálja ki -> legnagyobb likviditás itt van.
Régi 2016-01-22, 11:11   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.382
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na, engem érdekelne, hogyan is működik a bináris opciózás VALÓJÁBAN.

Rizsa nem érdekel, se a felügyelet.

Kérdéseim:

-hová, milyen szoftveren keresztül kerül a megbízásom?
-milyen a szerveroldali kiszolgáló? (segítség: annyimindent be lehet állitani, mint a metaserveren?)
-kik, és milyen piacra adnak passzív, és aktív ordereket?
-hol vannak fizikailag ezek a szerverek?

Várom a válaszokat Kíváncsi vagyok, mennyiben egyezik a jelenlegi tudásommal.

Nem akarok senkit, semmit lehúzni, eszemben sincs ilyesmi, de a tények jók lehetnek valamire
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-22, 11:35   #5 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Engem pedig az érdekelne, hogy komoly szakemberek évtizedes tapasztalattal a hátuk mögött milyen kiemelkedő előnyt látnak BO-ban a hagyományos kereskedéssel szemben, hogy teljes mellszélességgel beállnak mögé.
(A magasabb jutalékokon kívül.)
Régi 2016-01-22, 22:39   #6 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.666
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem egyszeru matekkal ki lehet szamolni hogy kinek eri meg, es kinek nem. Ha ez matematikailag nem megy, vagy nem eleg meggyozo, akkor kell egy tesztkornyezet tobb ezer kotesre beallitva es leszimulalni mindket fajta brokert, hogy melyiknel mennyi maradna meg. Skalposoknak lehet benne racio, de pl 50 pipes atlag targetnel felesleges matekozni rajta, eselytelen még 95%os ratioval is. (Eurusd)
Régi 2016-01-23, 05:30   #7 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.246
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem egyszeru matekkal ki lehet szamolni 50 pipes atlag targetnel felesleges matekozni rajta, eselytelen még 95%os ratioval is. (Eurusd)
Jó példa.
Érdekességként: tudod mekkora az Eurusd-n 50 pip elérésének valószínűsége sok év statisztikája alapján?
Éppen a tradeben töltött idő függvénye. 1 óránál kb. 10%, 2-nél kb. 30%, 6 óránál 55%, 24 óránál 75% körül. De minél hosszabb az időtáv, annál nagyobb stopban is kell gondolkodnod egy random walk piacon.
Ez helyett BO egyszerűbb: fogadsz az irányra, és 1 pippel a nyitóárad fölé kerülsz.
No, azért minden érvet nem lehet leírni, mert holnap már online trading roomokban oktatják a legjobbak.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-23, 08:32   #8 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No, azért minden érvet nem lehet leírni, mert holnap már online trading roomokban oktatják a legjobbak.
A bináris opciós oktatás és reklámozás csak az évtizedes tapasztalattal rendelkező tőzsdei szakembereknek való. Szerintem át kellene nyergelned, ott még elég nagy a vákuum amit betölthetnél.
Régi 2016-01-23, 09:05   #9 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A bináris opciós oktatás és reklámozás csak az évtizedes tapasztalattal rendelkező tőzsdei szakembereknek való. Szerintem át kellene nyergelned, ott még elég nagy a vákuum amit betölthetnél.
Kösz a tippet. De űr az van így is, pedig ma már mindenki mentorál ész nélkül.

Nem sikerült megragadnod a lényeget: a számokba korán reggel, álmos fejjel nem tudtál belekötni. Amúgy nem is lehet… Pedig innentől csak stratégia kérdése, hogy valaki hagyományos trading, vagy BO felé veszi az irányt.

Zalán, van nálatok IB? (Tök mindegy hol nincsenek ügyfeleim.) Aztán lehet, hogy megérné csinálni már valami továbbképzést a valószínűség-számításban járatlan oktató-guruknak.
Régi 2016-01-23, 09:23   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kösz a tippet. De űr az van így is, pedig ma már mindenki mentorál ész nélkül.

Nem sikerült megragadnod a lényeget: a számokba korán reggel, álmos fejjel nem tudtál belekötni. Amúgy nem is lehet… Pedig innentől csak stratégia kérdése, hogy valaki hagyományos trading, vagy BO felé veszi az irányt.

Zalán, van nálatok IB? (Tök mindegy hol nincsenek ügyfeleim.) Aztán lehet, hogy megérné csinálni már valami továbbképzést a valószínűség-számításban járatlan oktató-guruknak.
Megbeszéljük, jó ötletekre nyitott vagyok és péntek úgy láttam mások is...
Régi 2016-01-23, 09:26   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha skalp trade 70-95% találati aránnyal nem megy Forexunderground mert a pár vesztő viszi a számlát, nem kell matekosnak lenni, hogy lássuk miért fog menni BO -nál.
Régi 2016-01-23, 09:46   #12 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Valahogy úgy látom a jövőjét ennek a binárisnak, mint a legtöbb új keletű dolognak, nézik az emberek, körbe-körbe járkálják, közelítenek felé a kezükkel, de visszarántják nehogy megharapja, megégesse őket...kritizálják, kinevetik, majd szépen lassan arra lesz figyelmes az ember, hogy ezek a szkeptikusok már oktatják.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-23, 09:46   #13 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

/OFF/
Idézet:
Aztán lehet, hogy megérné csinálni már valami
továbbképzést a valószínűség-számításban járatlan oktató-guruknak.
Szivesen ajánlok neked egy másik fórumot (7261-től), ahol olyan matematikus zsenikkel társaloghatsz, akik valamilyen rejtélyes okból kifolyólag nem sokra mentek a kereskedésben ezzel a tudásukkal.
/ON/
Régi 2016-01-23, 10:06   #14 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szivesen ajánlok neked egy másik fórumot (7261-től), ahol olyan matematikus zsenikkel társaloghatsz, akik valamilyen rejtélyes okból kifolyólag nem sokra mentek a kereskedésben ezzel a tudásukkal.
Látom, azért ahhoz is volt érdemi hozzászólásod.
Basszus, elárulnád, mi a fenének vagy mindenütt ott reklámozni magad? Ez valami perverz exhibicionizmus?

Eljön az idő, mikor visszasírjuk ussb-t?

(Nekem van egy weboldalam bemutatkozni, bizalmasabb dolgokat megbeszélünk a Facebookon, e-mailben, ide meg eljárok tanulni. Kell ennél több?)
Régi 2016-01-23, 10:21   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valahogy úgy látom a jövőjét ennek a binárisnak, mint a legtöbb új keletű dolognak, nézik az emberek, körbe-körbe járkálják, közelítenek felé a kezükkel, de visszarántják nehogy megharapja, megégesse őket...kritizálják, kinevetik, majd szépen lassan arra lesz figyelmes az ember, hogy ezek a szkeptikusok már oktatják.
Azért valahol ez így van rendjén. Elsőre én se láttam benne sok mindent.
De mostanra másként látom már és kell 1 év amire leesik pár embernek a dolog lényege.

Tavaly rengeteget fejlődött és szerintem idén is...jelenik meg az applikációk, fejlesztések és a komolyabb cégek.
Régi 2016-01-23, 10:42   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért valahol ez így van rendjén. Elsőre én se láttam benne sok mindent.
De mostanra másként látom már és kell 1 év amire leesik pár embernek a dolog lényege.

Tavaly rengeteget fejlődött és szerintem idén is...jelenik meg az applikációk, fejlesztések és a komolyabb cégek.
Mondjuk platform terén még van hova. Bár én közel fél évig nézegettem demoban az mt4-el, és nagy ritkán volt csak eltérés gyertyákban, de persze élesben biztos belenyúlhatnak akkora tétnél, de akkor el kell jönni.. Forexben is belenyúlhatnak. Vagy nem nyúl bele, max nem fizeti vissza a tőkét.. Szerintem érdemes már az elején bekalkulálni egy ilyesmi bukót, lelép vele stb, és azon felül számolni az esetleges profitot. De mondom a kontrollált veszteség az nagy előny. Mondjuk ez annak, aki forexen mikro lotokat köt, annak nem hízelgő, mivel egy tavalyi hattyún is max bukott pár száz dollárt. De ha 10-50 lottal kötötte akkor már fáj.. És van aki szeretne haladni,(például én), de nem tud bekötni egy 5 lotot 5 pipes stoppal.. mert az akkora bukó ha elszáll, hogy még meg kell szülessen vagy 10x, hogy letörlessze..
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-23, 11:30   #17 (permalink)
Tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 98
Hírnév szint: 4
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Csak egy kérdésem lenne: Ki áll a másik oldalon? Máshogy megfogalmazva: Kitől veszek/kinek adok el, és ki ad el nekem/vesz tőlem?
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-23, 16:00   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak egy kérdésem lenne: Ki áll a másik oldalon? Máshogy megfogalmazva: Kitől veszek/kinek adok el, és ki ad el nekem/vesz tőlem?
Két lehetőség van.
Vagy retail bróker vagy olyan szolgáltató mint pl spot markets akinek van bróker engedély és csak a szolgáltatást lehet tőle igénybe venni mint tied agent.

Azt nem tudom, hogy itt Van-e likviditás medence pontosan mint forexen de azt hiszem igen mert forex szolgáltatás is van.
Régi 2016-01-23, 16:45   #19 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Jó példa.
Érdekességként: tudod mekkora az Eurusd-n 50 pip elérésének valószínűsége sok év statisztikája alapján?
Éppen a tradeben töltött idő függvénye. 1 óránál kb. 10%, 2-nél kb. 30%, 6 óránál 55%, 24 óránál 75% körül. De minél hosszabb az időtáv, annál nagyobb stopban is kell gondolkodnod egy random walk piacon.
Ez helyett BO egyszerűbb: fogadsz az irányra, és 1 pippel a nyitóárad fölé kerülsz.

Ilyen összehasonlításoknál mindig ugyanakkora stopban gondolkodom mint profitban. Úgy egyszerűbb számolni. A végeredmény úgyis ugyanaz.

Szerintem majdnem tök mindegy mennyi idő alatt éri el, forexen simán kiülöm az egy napot is, egy-két napnyi swapba még nem halok bele.
Binyón nem nagyon vannak hosszabb setupok, illetve ha van is több napos opciójuk azt én nem szeretem, de ez az én szoc problemem.
Az meg hogy annyi idő alatt nincs rá ugyanakkora esélyem elérni a max targetet nem riaszt vissza, mert ugyanúgy esélyem van kevesebbet is bukni.
Ez az 1 pippel felette nagyon mézesmadzagos.....
az 1 pippel felette dolog pl "megvéd" hírek vagy kurvajó piac esetén a mégnagyobb nyerőtől is......az 1 pippel lejjebb pedig a teljes tét elvesztését jelenti szembeállítva a spread+1 pipnyi bukással !! és igen, meg is tud védeni az SL-nél nagyobb bukásoktól is, meg nyerhetek vele relativ nagyot ha 1 pippel jobb vagyok..
Pro és kontra tök ugyanazok az érvek vannak, csak más a csomagolás.
A matematika áll a másik oldalon, amit nehéz megdönteni hogy finom fogalmazva írjam le a lényeget.

de hogy pozitívat is írjak:
csináltam közben egy rövid közelítős számítást, hogy mi alatt érheti meg.
Az egyszerűség kedvéért szintén ugyanolyan TP, SL értékekkel számolva:
A forexen a 15 pip elmozdulás felfele vagy lefele esélye ugyebár 50%.
A költség csúszásokkal comossioval vagy anélkül spreadnövelten legyen 1.5 pip (eur/usd)
Ha bejön az 13.5 pip nyerő, ez áll szemben 16.5 vesztővel, de majd kijavítatok ha nem jól számolok.
13.5/16.5=0.8181 tehát közel 82%.
Kb ennyit adnak ezek a binárosos lófaszok is.
Csalnak, csúsztatnak itt is, ott is, ebbe az irányba kár belemenni hogy melyik jobban.
Régi 2016-01-23, 16:47   #20 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
....... és csak a szolgáltatást lehet tőle igénybe venni mint tied agent.

..........

ha nem nyerek rajta, szidhatom a tied-et ?
Régi 2016-01-23, 16:52   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ha nem nyerek rajta, szidhatom a tied-et ?
Hehe
Régi 2016-01-23, 16:56   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ilyen összehasonlításoknál mindig ugyanakkora stopban gondolkodom mint profitban. Úgy egyszerűbb számolni. A végeredmény úgyis ugyanaz.

Szerintem majdnem tök mindegy mennyi idő alatt éri el, forexen simán kiülöm az egy napot is, egy-két napnyi swapba még nem halok bele.
Binyón nem nagyon vannak hosszabb setupok, illetve ha van is több napos opciójuk azt én nem szeretem, de ez az én szoc problemem.
Az meg hogy annyi idő alatt nincs rá ugyanakkora esélyem elérni a max targetet nem riaszt vissza, mert ugyanúgy esélyem van kevesebbet is bukni.
Ez az 1 pippel felette nagyon mézesmadzagos.....
az 1 pippel felette dolog pl "megvéd" hírek vagy kurvajó piac esetén a mégnagyobb nyerőtől is......az 1 pippel lejjebb pedig a teljes tét elvesztését jelenti szembeállítva a spread+1 pipnyi bukással !! és igen, meg is tud védeni az SL-nél nagyobb bukásoktól is, meg nyerhetek vele relativ nagyot ha 1 pippel jobb vagyok..
Pro és kontra tök ugyanazok az érvek vannak, csak más a csomagolás.
A matematika áll a másik oldalon, amit nehéz megdönteni hogy finom fogalmazva írjam le a lényeget.

de hogy pozitívat is írjak:
csináltam közben egy rövid közelítős számítást, hogy mi alatt érheti meg.
Az egyszerűség kedvéért szintén ugyanolyan TP, SL értékekkel számolva:
A forexen a 15 pip elmozdulás felfele vagy lefele esélye ugyebár 50%.
A költség csúszásokkal comossioval vagy anélkül spreadnövelten legyen 1.5 pip (eur/usd)
Ha bejön az 13.5 pip nyerő, ez áll szemben 16.5 vesztővel, de majd kijavítatok ha nem jól számolok.
13.5/16.5=0.8181 tehát közel 82%.
Kb ennyit adnak ezek a binárosos lófaszok is.
Csalnak, csúsztatnak itt is, ott is, ebbe az irányba kár belemenni hogy melyik jobban.
És mi van ha nem vertikálisan gondolkozol hanem horizontálisan?

Nem pipben hanem időben.

Mondjuk egy FED kamatülés és kamatláb van a célkeresztben? Pár hetet simán kiülsz BO tradeben. Forexen nem ha nagyon ellened megy a piac közben...
Régi 2016-01-23, 17:32   #23 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

No, tetszik ez a matekozás Alapvetően kockásseggű jól számoltál teljesen, csak leegyszerűsítem kicsit, ezt hátha többen elolvassák

Legyen másfél pip összköltség forexen.

R/R az 1:1.

Ha binárison 80-20 a kifizetés, ez 20% spread-nek felel meg.

Azaz ha 1:1-be nézzük az összes spreadköltséget, akkor +-7,5 pipes sl-tp szintnél lesz 20% az arány, tehát 7,5 pipnél kisebb célár esetén jobban megéri a bináris opciózás, nagyobb célárnál (1:1-be véve) nem éri meg, mert ott a másfél pipes spread már nem éri el a húsz százalékot. Arról nem beszélve, forexen nincs időkorlát, míg itt van.

Ez az alapfeltevés, persze van rengetegféle stratégia bináris opciózásra (pont hogy ne érje el eddig és eddig), de csak haladóbb szintnek kellene lennie. Amúgy Dukascopy-nál 90%-os a kifizetési arány, az már kezd javulni, 95%-ig meg nem foglalkozom vele

Zalán, kérdésekre lesz válasz?
Régi 2016-01-23, 18:44   #24 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
No, tetszik ez a matekozás Alapvetően kockásseggű jól számoltál teljesen, csak leegyszerűsítem kicsit, ezt hátha többen elolvassák

Azaz ha 1:1-be nézzük az összes spreadköltséget, akkor +-7,5 pipes sl-tp szintnél lesz 20% az arány, tehát 7,5 pipnél kisebb célár esetén jobban megéri a bináris opciózás, nagyobb célárnál (1:1-be véve) nem éri meg, mert ott a másfél pipes spread már nem éri el a húsz százalékot. Arról nem beszélve, forexen nincs időkorlát, míg itt van.

Ez az alapfeltevés, persze van rengetegféle stratégia bináris opciózásra (pont hogy ne érje el eddig és eddig), de csak haladóbb szintnek kellene lennie. Amúgy Dukascopy-nál 90%-os a kifizetési arány, az már kezd javulni, 95%-ig meg nem foglalkozom vele

látom te is beszoptad a Dukascopys 90%ot
ott felszámítják a spreadet is plusszba!!!!!!!!!!!!!!!!! (nem középről indulnak mint egy "rendes" binárisosnál!!)
a 7.5 contra 13.5 -- >16.5pipes 80%os arányon még el fogok majd matekozni, bár nem tudom mi a faszomnak mert nekem egyik se target.
Régi 2016-01-23, 18:52   #25 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
És mi van ha nem vertikálisan gondolkozol hanem horizontálisan?

Nem pipben hanem időben.

Mondjuk egy FED kamatülés és kamatláb van a célkeresztben? Pár hetet simán kiülsz BO tradeben. Forexen nem ha nagyon ellened megy a piac közben...
max pszicho előnyt adhat,
de azt lekezeli a bináris helyett egy robot is.
ezeket a paramétereket hiába variálod a matek/statisztika sérthetetlen bármilyen időtávon. Kb olyan lenne mint odamenni egy rulettasztalhoz és azt mondani hogy kérem szépen pörgessenek százszor, és ha 60x kijön a piros akkor kérem ezt a pénzt megduplázni....egyébként meg vigyék nincs rá szükségem.
van rá esély?: igen.
érdekel ez a lehetőség engem: nem
// aki scalpol robottal és tényleg jól is megy neki, hajrá!! aztán majd meglátjuk szeretik e ott is a nyerőket.
többieknek: gondolkozni, gondolkozni, gondolkozni !!!
Régi 2016-01-23, 18:59   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
látom te is beszoptad a Dukascopys 90%ot
ott felszámítják a spreadet is plusszba
Neee, komolyan?

Akkor mindegy, pedig reméltem, felkúsznak 95%-ra lassan, és akkor vállalható lenne, de így nem sajnos.
Régi 2016-01-23, 19:05   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
max pszicho előnyt adhat,
de azt lekezeli a bináris helyett egy robot is.
ezeket a paramétereket hiába variálod a matek/statisztika sérthetetlen bármilyen időtávon. Kb olyan lenne mint odamenni egy rulettasztalhoz és azt mondani hogy kérem szépen pörgessenek százszor, és ha 60x kijön a piros akkor kérem ezt a pénzt megduplázni....egyébként meg vigyék nincs rá szükségem.
van rá esély?: igen.
érdekel ez a lehetőség engem: nem
// aki scalpol robottal és tényleg jól is megy neki, hajrá!! aztán majd meglátjuk szeretik e ott is a nyerőket.
többieknek: gondolkozni, gondolkozni, gondolkozni !!!
Amit írtál igaz lehet a sima, 60 sec binárisnál.
Nem igaz a: one-touch, ladder, pairs opciónál.

De nem téged akarlak meggyőzni. Te majd évek múlva rájösz, hogy a BO mikor és miért jó. Nem a forex tradel kell összehasonlítani hanem mint trade portfólió diverszifikáció kell használni.
Régi 2016-01-23, 19:18   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Kicsit komplexebb ez mint gondolnánk.
Megadok minden infót te még utána kérdezel máshonnan és eltudod mondani a többieknek...így hitelesebb és pontosabb infót fognak kapni...

Alap eset az, hogy max olyan lehet mint egy forex broker. Azt tudom, hogy ha valaki vitat egy zárási árfolyamot akkor utána tudunk nézni egy reuters árjegyzésnek. Ha ügyfelünknek igaza volt akkor érvényesítjük az erőnket és javítatjuk ki spot option az.

Mi dolgozunk egy desk platformon, hogy ne web alapú platformon kelljen kereskedni annak aki nem akar.
Régi 2016-01-23, 19:52   #29 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Amit írtál igaz lehet a sima, 60 sec binárisnál.
Nem igaz a: one-touch, ladder, pairs opciónál.

De nem téged akarlak meggyőzni. Te majd évek múlva rájösz, hogy a BO mikor és miért jó. Nem a forex tradel kell összehasonlítani hanem mint trade portfólió diverszifikáció kell használni.
-Írd le légy szíves szavakkal és számokkal, hogy a BO mikor és miért jó?

-one-touch: akkor lehet velük kereskedni, amikor mindeg pénzügyi piac zárva van. Mi alapján van ár? Ki határozza meg az árat?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-23, 19:56   #30 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Érdekes marketing stratégia.
Nehogy véletlen kedvet kapjon, esetleg valaki más, aki olvashatná.
Régi 2016-01-23, 20:01   #31 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Érdekes marketing stratégia.
Nehogy véletlen kedvet kapjon, esetleg valaki más, aki olvashatná.
Hidd el hogy jol valasztott strategiat. A ket verziobol ezzel jar jobban. Az en binaris agyamat ugyis rohadt nehez meggyozni,
bukni viszont lehet vele ugyfeleket ha ravilagitok a gyenge pontjara....
Régi 2016-01-23, 20:04   #32 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Hidd el hogy jol valasztott strategiat. A ket verziobol ezzel jar jobban. Az en binaris agyamat ugyis rohadt nehez meggyozni,
bukni viszont lehet vele ugyfeleket ha ravilagitok a gyenge pontjara....
Pedig én már nagyon szívesen megnéznék egy olyan előadást, ami nem csak arról szól, hogy kattintgass minél többet 60 sec opcióval, mert az jó neked.
Régi 2016-01-23, 20:16   #33 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

One touch mézesmadzag:
Van az egyszeri trader, beszerzi a tick adatokat évekre, majd elemez. Vegigszamoltatja a setupjat, hogy hanyszor teljesült volna a one touch. Egyetlen erintes, nagy elvezet hiszen jobb a zseton arany par szazalekkal a vegere....
Na de hol a szopattyú?
Van e vantaccs akkor amikor esely is van ra??
a kerdes költői, a backtestbol viszont nehez kiszedni a onetouchmentes idosavokat.
Ha adtok onetouchot nfp elott is akkor maris utalok !(nekétszázalékost!)
Régi 2016-01-23, 20:17   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
-Írd le légy szíves szavakkal és számokkal, hogy a BO mikor és miért jó?

-one-touch: akkor lehet velük kereskedni, amikor mindeg pénzügyi piac zárva van. Mi alapján van ár? Ki határozza meg az árat?
Pontosabban us pre market.
Brókercég határozza meg, naponta egyszer reuters 19:00 órai árat csekkolnak.
Régi 2016-01-23, 20:22   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
One touch mézesmadzag:
Van az egyszeri trader, beszerzi a tick adatokat évekre, majd elemez. Vegigszamoltatja a setupjat, hogy hanyszor teljesült volna a one touch. Egyetlen erintes, nagy elvezet hiszen jobb a zseton arany par szazalekkal a vegere....
Na de hol a szopattyú?
Van e vantaccs akkor amikor esely is van ra??
a kerdes költői, a backtestbol viszont nehez kiszedni a onetouchmentes idosavokat.
Ha adtok onetouchot nfp elott is akkor maris utalok !(nekétszázalékost!)
Rossz lenne a stratégia ha ezt tennéd.

Kínai piac nagyokat mozog. Alabama és baidu kínai cég amit us piacon kereskednek. Megkötöm amikor van rá opció. 350% kifizetés mind a két irányba plusz trade összeg.

Bármelyiket érinti akkor profit.
Össze nyereség nagyobb mint befektett tőke. 1000 usdből 1900. Megtörtént 2 hete.

Mondom másként kell gondolkozni. Ha nfp akkor létra opció.
Régi 2016-01-23, 20:23   #36 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
Pontosabban us pre market.
Brókercég határozza meg, naponta egyszer reuters 19:00 órai árat csekkolnak.
Akkor en biztos a leggagyibbnal vantaccsoltam.
Allandoan szopattak vele menet kozben amikor ki-be kapcsolgattak a lehetoseget.
Most akkor mi van ezzel, talaljam el en is piacnyitas elott??
Régi 2016-01-23, 20:34   #37 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:

Mondom másként kell gondolkozni. Ha nfp akkor létra opció.
Ertem. A padlasrol kell inditani. Ratenni az osszes csaladi ezustot , letrat felvinni .... es kell még hozzà egy kötél is lefedezni ha megsem jon be....

Komolyan kivancsi vagyok mennyivel elotte zarulnak a kapuk?
Meddig lehet letrazni robbanas elott? Akiket neztem mind be voltak szarva/zarva az osszes specko opciojukkal.....
Régi 2016-01-23, 20:34   #38 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Pedig én már nagyon szívesen megnéznék egy olyan előadást, ami nem csak arról szól, hogy kattintgass minél többet 60 sec opcióval, mert az jó neked.
Most tényleg ha csak ezen múlik és nem a gyenge pszihón a gyakori vesztes sorok miatt, akkor kötöd 5 percesen, 15 percesen, 30 percesen...
1 perces valóban lutri ha hülyén nyomogatják, és esti időszakban ha nincs mozgás a spread miatt simán buksz fel-le, már ahol a spreadet is beleszámolják. Egy 1 pipes gyertya short plusz 0.3-0.8 spread és az esély a nullával erősen konvergál, hogy behúzza a lejáratkor nyerőbe.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-23, 20:48   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ertem. A padlasrol kell inditani. Ratenni az osszes csaladi ezustot , letrat felvinni .... es kell még hozzà egy kötél is lefedezni ha megsem jon be....

Komolyan kivancsi vagyok mennyivel elotte zarulnak a kapuk?
Meddig lehet letrazni robbanas elott? Akiket neztem mind be voltak szarva/zarva az osszes specko opciojukkal.....
Vagy józan paraszti ésszel kereskedsz...az is megoldás...sok rosszat láttál, tapasztaltál tudom. De vannak más jó lehetőségek mint amit ismersz vagy tudsz.

Szerintem ha átváltasz horizontális gondolkodásra akkor megérted miről beszélek.
Régi 2016-01-23, 21:40   #40 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

off:

Tényleg nem szabad forex-el összemosni, de ugyanakkor jó ha forexen elemez és ott (is) hoz döntést. Kb. mintha egy 5 rubik kockát rakna össze eggyé, vagy több sakkon játszana egyszerre. De megpróbálom megértetni, az utolsó 7 nap a naplómból(fx kereskedés, mikrolottal...mivel nem tudok a rendes lotommal kötni tavaly óta..de kondit megtartani jó, hátha lesznek jobb idők is). 0 be, zárójel addig ment el, de nem ért célárat.

01.14:

-1
-1
-1
-1
0(3)
-1
0(4)
5
-1
-1
0(1)ha nem húzom be-be, 1:5 R
2
0(3)
-1
6
2
1

01.15:

össz. +1

01.18:

0(1)
3
0(2)
0(3)
0(2)
-1
0(1)
-1
0(2)
-1
0(2)

01.19:
influenza, nem volt trade

01.20:

2

01.21

natha, nincs

01.22:

0(2)
2

namost adott 18.-a...nincs mirol beszélni, nullás nap. Érdemes megnézni a nullásokból hány R volt... ez forex. A binárisnál meg van 300+% payout bizonyos opcionál. Most felfoghatom úgy, hogy az idő miatt bukok...de forexen meg visszajön sok R nullába..kb. ugyanaz a szitu. Csak fx-en "mindössze" az életidőt bukom..Most abba ne menjünk bele miként kell menedzselni a pozit, mert azt a helyzet adja..Én kibirom ha ennyi visszajön. Viszont értelmetlen SZÁMOMRA egész nap ülni előtte breakevenért.. Ezt megtehetm binárison is 1 óra alatt. Aztán foglalkozhatok mással. Felfogás kérdése. Mondjuk vigyázzon mindenki a pénzére ez a legfőbb. Demozzon évekig vele. MAjd inkább hagyja ez az én véleményem. Ha valaki éveket beleöl, és nem kezd bele, akkor is rengeteget tanul. Ez mindenre igaz. Tanulni csak hasznos lehet, bármikor jól jöhet a tapasztalat az élet más területén.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-24, 14:06   #41 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
imre001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
.......... Ha valaki éveket beleöl, és nem kezd bele, akkor is rengeteget tanul. Ez mindenre igaz. Tanulni csak hasznos lehet, bármikor jól jöhet a tapasztalat az élet más területén.
Ha majd megvöszöm a fődemöt oszt lapátolom a ganajt, akkor lehöt majd tudom kamatoztatni a villás részeköt belűle
Régi 2016-01-24, 14:39   #42 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Ha majd megvöszöm a fődemöt oszt lapátolom a ganajt, akkor lehöt majd tudom kamatoztatni a villás részeköt belűle
Az se rossz. Vagy rájössz mondjuk x év kényszer- házi őrizetben töltött trade-tanulás közben, hogy te bob bajnok akarsz lenni, mert megihlet a slippage.
Vagy elmész rajztanárnak, a sok elemzés után. Sok alternatíva van. Amúgy az államadóság kifizetéssel még adós vagy. Pedig abba lehet többen is beszálltunk volna.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-25, 06:57   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ok...mondok egy példát.

A befektetők amikor úgy gondolják, hogy esni fognak a részvény piacok akkor safe heavenbe fektetnek, ezzel gondolom nem mondtam még új dolgot.

Mostanában elég sokat estek a piacok, ezzel se mondtam új dolgot.

Sokan keresik az alját, de nincs végtelen sok pénzünk, hogy bármikor beszálljunk. A kötvények is safe heaven. Amikor a kötvények hozamai lent lesznek nulla közelébe akkor kezdenek el majd csak újra kockáztatni és vissza tolni a pénzt a részvény piacra.

BO ellenben a forexel képes arra, hogy ezen trend fordulást elkapj anélkül, hogy szükségtelen extra kockázatot vállalnál. Gondolj egy SL szintre, azzal kösd be jó hosszan. Ha közben trend forduló lesz, még lesz időd forexen letradelni és kapod BO kifizetést is. Ha nem lesz akkor bent vagy már a tradeben és nem fog a tenyered viszketni, hogy beszállj amikor kisebb-nagyobb korrekciók vannak még csak.

Másik példa. Nézd meg, hogy a héten melyik részvénynek van gyorsjelentése. Nézd meg, hogy a lehet-e rá kötni. Nézd meg a szinteket, hogy milyen messze van, esetleg támasz-ellenállás mennyire erős. Ha úgy gondolod van reális esély arra, hogy érintse akkor hajrá. Mind a két szintet ajánlom kötni, mert nem tudhatjuk merre fogják nyomni az árfolyamot a gyorsjelentés tükrében.

Nézd meg mikor van NFP. Menj a létrára és NFP utáni időpontra kösd be az összes szintet. Fontos, hogy ne is adjon túl nagy %-ot de kicsit se mert össz költség több lehet mint nyereség illetve túl messze lehetnek a szintek.
Régi 2016-01-25, 16:15   #44 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
korrekt?.-)
  Válaszol idézettel
Régi 2016-01-25, 16:55   #45 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Alapbeállítás

Idézet:
Te, ezeknek nem egyforma a sorozatszáma?
Régi 2016-01-25, 20:10   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért remélem azt mindenki tudja, hogy nincs közöm a videóhoz....ez túl kevés.....
Régi 2016-01-26, 03:06   #47 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A szóban forgó elemzéses oldal itt van, ha valakit esetleg érdekelne. http://www.investing.com/currencies/eur-usd-technical
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-26, 04:12   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
humor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A szóban forgó elemzéses oldal itt van, ha valakit esetleg érdekelne. http://www.investing.com/currencies/eur-usd-technical
Szia,

Bocsánat de nem értem. Mikor beszéltünk eurusd elemzésről?
Régi 2016-01-26, 13:40   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 142
humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.humor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A korabban belinkelt videoban mutatt egy forex elemzos oldalt, csak nem mutatja hogy melyik is az konkretan.
humor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-01-26, 17:12   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
humor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A korabban belinkelt videoban mutatt egy forex elemzos oldalt, csak nem mutatja hogy melyik is az konkretan.
Az is lehet magát hirdette.

Címkék
bináris brókerek, binaris kereskedes, oktatás, profit

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Binary Option Sityu Kezdőknek 4 2014-10-02 15:21
Option bot bravafx Opciós ügyletek 0 2012-11-15 07:39
Mit jelent Vanilla option expiries,mit kell rola tudni? Bhagavan Kezdőknek 7 2012-10-19 09:15

A pontos idő 13:39 , a GMT +1 időzóna szerint.