Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-04-30, 11:55   #1 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás ScamFx

Sziasztok! A ScamFx nevű brókercéggel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Egy nigériai cég, seychelles-i bejegyzés. Előre is köszönöm a válaszokat.

Még annyit, hogy az előbb kaptam tőlük egy emailt a warez-os freemail címemre, és azt írták (tört magyarsággal), hogy nagyon megbízhatóak. Ez jól hangzott, így kicsit utánanéztem, mert dörzsölt fickó vagyok.
Ennyit tudok egyelőre:
- nigériai cég
- seychelles-i bejegyzés
- a seychelles-i pénzügyi felügyelet mellett még további két vanuatu-i pénzügyi felügyeletnél is regisztrálva vannak (VanSEC és MindentelhiSEC)
- van valamilyen oklevelük a CySEC-től (ezt nem találtam a honlapjukon, de maga a cég CEO-ja írta nekem az emailt, így természetesen elhiszem)
- a banki hátteret a Nauru National Reserve Brokerage Bank adja
- komoly cégnek tűnik, mert nagy terjeszkedés előtt állnak. Írták, hogy lesz képviseletük Tongán, a Kajmán-szigeteken, Belizén, Anguillán és Piréziában is
- 3 hete alapították (nincs rovott múltja, ez számomra fontos)
- ezeken az email címeken érhetőek el: scamfx93515@gmail.com és scanfx123@yahoo.com (ez utóbbi "n"-el van, talán elírták?) Mindenesetre a több elérhetőség jó jel.
- ez a weblapjuk: https://scamfx82419.wordpress.com
- a weblapjukon láttam, hogy megkapták a "Best Broker Of The Year" és a "The Fastest Growing Broker" díjakat (itt minden kétségem eloszlott)
- forexen 1:100000 tőkeáttételt adnak

Engem gyakorlatilag meggyőzött, de mivel a család teljes megtakarítását tervezem náluk fialtatni, szeretném kikérni a Ti véleményeteket is, több szem többet néz alapon.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 12:09   #2 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ja, még annyit: kérlek ne gyanúsítsatok, NEM vagyok a cég munkatársa, esküszöm! De tényleg nem! Friss regisztráció ide vagy oda.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-04-30, 12:55   #3 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.400
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Bill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! A ScamFx nevű brókercéggel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Egy nigériai cég, seychelles-i bejegyzés. Előre is köszönöm a válaszokat.

Még annyit, hogy az előbb kaptam tőlük egy emailt a warez-os freemail címemre, és azt írták (tört magyarsággal), hogy nagyon megbízhatóak. Ez jól hangzott, így kicsit utánanéztem, mert dörzsölt fickó vagyok.
Ennyit tudok egyelőre:
- nigériai cég
- seychelles-i bejegyzés
- a seychelles-i pénzügyi felügyelet mellett még további két vanuatu-i pénzügyi felügyeletnél is regisztrálva vannak (VanSEC és MindentelhiSEC)
- van valamilyen oklevelük a CySEC-től (ezt nem találtam a honlapjukon, de maga a cég CEO-ja írta nekem az emailt, így természetesen elhiszem)
- komoly cégnek tűnik, mert nagy terjeszkedés előtt állnak. Írták, hogy lesz képviseletük Tongán, a Kajmán-szigeteken, Belizén, Anguillán és Piréziában is
- ezeken az email címeken érhetőek el: scamfx93515@gmail.com és scanfx123@yahoo.com (ez utóbbi "n"-el van, talán elírták?) Mindenesetre a több elérhetőség jó jel.
- a weblapjukon láttam, hogy megkapták a "Best Broker Of The Year" és a "The Fastest Growing Broker" díjakat (itt minden kétségem eloszlott)

Engem gyakorlatilag meggyőzött, de mivel a család teljes megtakarítását tervezem náluk fialtatni, szeretném kikérni a Ti véleményeteket is, több szem többet néz alapon.
Sok sikert hozzá! Én inkább a Tangában keresem a képviseletet és néha a Pizzériában.
3 hete alapitott, múltnélküli cég, aki már be is zsebelte a "Best Broker Of The Year" és a "The Fastest Growing Broker" díjakat... hmmm tényleg komoly lehet, ez minden kétséget eloszlat.
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 12:59   #4 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Ja, még annyit: kérlek ne gyanúsítsatok, NEM vagyok a cég munkatársa, esküszöm! De tényleg nem! Friss regisztráció ide vagy oda.
Légy üdvözölve, habár ez nem az én tisztem... én is csak egy újdonság vagyok itt
Olvasgasd át a Fórumot, aztán próbáld megemészteni.
Ezt nem rosszból irom.
Régi 2016-04-30, 13:11   #5 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Szia C@maro, köszi!

Nos, mivel nagyon fel lettem csigázva, írtam nekik emailt, hogy elsőkézből informálódjak.
Érdemes volt, nagyon kedvesen válaszoltak. Ezeket tudtam még meg:
- a tőkeáttétel kérésre még tovább növelhető, gyakorlatilag bármeddig (tetszik ez a rugalmasság)
- számlanyitáshoz elég akár egy közüzemi számla is, az sem baj, ha nem az én nevemen van (nem szarakodnak)
- akkora bónuszt adnak, amekkorát csak kérek, minél nagyobb a depozitom, annál inkább (nem kicsinyesek)
- látszik, hogy nem a kereskedő ellen vannak, mert van egy nagyon jó mozgóátlagos stratégia-leírás a honlapjukon (be- és kilépés is a mozgók kereszteződésnél, a mellékelt képen 57 pip profit látható!)
- a főbb devizapárok előző napi mozgásáról elemzést adnak minden nap

Engem meggyőzött.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 14:15   #6 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 804
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Idézet:
Szia C@maro, köszi!

Nos, mivel nagyon fel lettem csigázva, írtam nekik emailt, hogy elsőkézből informálódjak.
- a tőkeáttétel kérésre még tovább növelhető, gyakorlatilag bármeddig (tetszik ez a rugalmasság)
- számlanyitáshoz elég akár egy közüzemi számla is, az sem baj, ha nem az én nevemen van (nem szarakodnak)
- akkora bónuszt adnak, amekkorát csak kérek, minél nagyobb a depozitom, annál inkább (nem kicsinyesek)
- látszik, hogy nem a kereskedő ellen vannak, mert van egy nagyon jó mozgóátlagos stratégia-leírás a honlapjukon (be- és kilépés is a mozgók kereszteződésnél, a mellékelt képen 57 pip profit látható!)

Engem meggyőzött.
Bocs Bill. De te vagy nagyon kezdő vagy, vagy nagyon ostoba. Kérlek gyorsan felejts el az ilyen cégeket, vagy ha mégsem, akkor sok sikert a darálóhoz. Ne vedd személyeskedésnek. Üdv.
Régi 2016-04-30, 14:37   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia C@maro, köszi!

Engem meggyőzött.
Nagyon fel vagy csigázva látom. Majd, remélem beszámolsz a kereskedés menetéről pár hét mulva. Nagyon felcsigáztál engem is, de sajnos engem hiába hivnak fel... tuti nem tudok velük kommunikálni. Kérj egy kosár bónuszt.
Én is opciózok, habár abból is csak párral, amire stratégiát dolgoztam ki és tudom más termékből levezetni a mozgását.
Ha bróker cég lennék... én sem lennék kicsinyes.... igérnék fűt fát, csak utald már a lóvét)) .. aztán majd kitalálom, hogyha esetleg NYERNI MERSZ, miként vádoljalak meg csalással.
Régi 2016-04-30, 14:39   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

jéééé ezt a zöl sarkaspontot meg ki adta nekem?
Régi 2016-04-30, 14:41   #9 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 43
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:

Ennyit tudok egyelőre:
- nigériai cég
- seychelles-i bejegyzés

Több sebből vérzik! Tőkeáttét stb. Aki ide utal az futhat a pénze után. Nem kéne az ilyen cégeket szerintem erőltetni!
profitos nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 14:41   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Bocs Bill. De te vagy nagyon kezdő vagy, vagy nagyon ostoba. Kérlek gyorsan felejts el az ilyen cégeket, vagy ha mégsem, akkor sok sikert a darálóhoz. Ne vedd személyeskedésnek. Üdv.
figyi, te olvastad, vagy legalább betetted a googli fordítóba a cég nevét? mert úgy tűnik ebből a hsz-edből, hogy elkerülte a figyelmed :Scamfx (és itt nem az fx-en van a hangsúly)
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 14:43   #11 (permalink)
Szenior tag

willow logója

willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
figyi, te olvastad, vagy legalább betetted a googli fordítóba a cég nevét? mert úgy tűnik ebből a hsz-edből, hogy elkerülte a figyelmed a cég neve. Scamfx (és itt nem az fx-en van alényeg)
Nem tettem én sehova. Sőt az ilyen fosoknak még csak utána sem nézek.
Régi 2016-04-30, 14:45   #12 (permalink)
Szenior tag

stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem tettem én sehova. Sőt az ilyen fosoknak még csak utána sem nézek.
ok, értrm,akkor csak spontán nem megy az angol
Régi 2016-04-30, 14:47   #13 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Alapbeállítás

Idézet:
ok, értrm,akkor csak spontán nem megy az angol
Spontán b.....d.
Régi 2016-04-30, 14:48   #14 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
Hírnév szint: 0
acefx15 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Csak spontán nem megy neki az irónia és a szarkazmus (többeknek sem). Sajnos most elrontottam a játékot, pedig sokan beestek volna még szép volt Bill!
acefx15 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 14:49   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.288
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szeretném kikérni a Ti véleményeteket is, több szem többet néz alapon.
Csak fél szemmel néztem rá.
De ez nem az a cég, aminek most utaltak 100 milliárdot közpénzből az MNB alapítványai, hogy Nigériában is alakuljon ForexUniversity, ahol tanulni lehet a Matolcsy-féle unortodox közgazdaságtant az ottani devizahiteleseket megmentendő? Ja, és ha a háromszoros túlárazást elfogadják, akkor a Mészáros és tsa fogja világszerte építeni a cég irodáit?
Mert akkor biza érdemes komolyan venni ezt az egészet…
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 14:50   #16 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

C@amaro, Willow, profitos: Értem srácok, köszi!

Most kaptam tőlük egy újabb emailt (tetszik, hogy nem szarnak le, impozáns ez az ügyfélközpontúság), hogy esetleg elküldhetném nekik a bankkártyám számát és az ellenőrző kódját, így ha szükséges, ők azonnal le tudják hívni a szükséges pénzmennyiséget a számlámról, ha netán margin call fenyegetne, így el tudom kerülni azt. Hihetetlen készségesek, elképesztő!
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 14:52   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bill ...errőőől pofáztam ez előbb Gondolom adnak fejpénzt is egy kalappal.
Régi 2016-04-30, 14:55   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Én szivesen utalok bárhova, mindegy hol bukom a pénzem, lényeg hogy elmondhassam magamról hogy trader vagyok, mer az menő
Willow ne vedd komolyan, látom csak épphogy beleolvastál a topikba,az egész vicc, csak sajna nem a humor topikba tették (még) át.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 15:04   #19 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@amaro, Willow, profitos: Értem srácok, köszi!

Most kaptam tőlük egy újabb emailt (tetszik, hogy nem szarnak le, impozáns ez az ügyfélközpontúság), hogy esetleg elküldhetném nekik a bankkártyám számát és az ellenőrző kódját, így ha szükséges, ők azonnal le tudják hívni a szükséges pénzmennyiséget a számlámról, ha netán margin call fenyegetne, így el tudom kerülni azt. Hihetetlen készségesek, elképesztő!
Nekem meg sem nyitja

http://imgur.com/FQktyzN
Régi 2016-04-30, 15:09   #20 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem meg sem nyitja

Hmmmm ... érdekes. Nem értem. Nekem megnyitja. Esetleg próbáld úgy, hogy a 82419 helyett 52381-et írsz a scamfx után. Hátha úgy bejön.

Újabb jó pont a ScamFx-nek:
Átolvastam a honlapjukon az összes "Testimonials"-t, és csupa jókat írnak róluk. Egy sem volt kritizáló.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 15:12   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem meg sem nyitja

nekem sem, pedig már elindítottam az IB-től a teljes tőke visszautalását.
Bill, tegyél be lszi vmi működő linket, mert így nem tudok számlát nyitni. (vagy ha nem tudsz, add meg a számlaszámodat, oda fogom utalni, és Te majd elintézed velük.OK?
Régi 2016-04-30, 15:19   #22 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
nekem sem, pedig már elindítottam az IB-től a teljes tőke visszautalását.
Bill, tegyél be lszi vmi működő linket, mert így nem tudok számlát nyitni. (vagy ha nem tudsz, add meg a számlaszámodat, oda fogom utalni, és Te majd elintézed velük.OK?
Szia stingy, örülök, hogy Te is hamar ráéreztél, milyen előnyös ez a cég.
Túl nagy felelősség lenne ez így nekem, jobb lenne, ha közvetlenül velük lépnél kapcsolatba, nagyon rendesek, tényleg.
Ha nem jó az első link, esetleg ezeket próbáld még:
https://scamfx82419.wordpress.com/
https://scamfx7283.wordpress.com/
https://scamfx99372.wordpress.com/
https://scamfx17357.wordpress.com/
https://scamfx6287.wordpress.com/
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 15:19   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hmmmm ... érdekes. Nem értem. Nekem megnyitja. Esetleg próbáld úgy, hogy a 82419 helyett 52381-et írsz a scamfx után. Hátha úgy bejön.

Újabb jó pont a ScamFx-nek:
Átolvastam a honlapjukon az összes "Testimonials"-t, és csupa jókat írnak róluk. Egy sem volt kritizáló.
Ez valami számbörze? 666 az nem jó?
mind1, Bill, majd rajtad keresztül üzletelünk, DE A FEJpíííízT megosztjuk
Régi 2016-04-30, 15:22   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://www.facebook.com/SCAM-FX-253617861477033/

:˙)))))

szerintem a te pénzedből fognak saját domaint regisztrálni maguknak.
Régi 2016-04-30, 15:26   #25 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia stingy, örülök, hogy Te is hamar ráéreztél, milyen előnyös ez a cég.
Túl nagy felelősség lenne ez így nekem, jobb lenne, ha közvetlenül velük lépnél kapcsolatba, nagyon rendesek, tényleg.
Ha nem jó az első link, esetleg ezeket próbáld még:
https://scamfx82419.wordpress.com/
https://scamfx7283.wordpress.com/
https://scamfx99372.wordpress.com/
https://scamfx17357.wordpress.com/
https://scamfx6287.wordpress.com/
Nagyon szépen köszönöm, a 4. link jó lett. Minden ok, hétfőn elutalom a pénzt.
Tényleg csupa jókat olvasok erről a cégről mindenhol.Ha jó látom, még magyar üf.szolg. is van. Innentől nagy baj nem lehet
Régi 2016-04-30, 15:29   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bill, másolj már be valami mééélt ide tőlük, teljesen be vagyok zsongva.
Stingy, melyik 4???
Régi 2016-04-30, 15:31   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

fejbelüvöm a netszolgáltatómat...
Régi 2016-04-30, 15:34   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Nagyon szépen köszönöm, a 4. link jó lett. Minden ok, hétfőn elutalom a pénzt.
Tényleg csupa jókat olvasok erről a cégről mindenhol.Ha jó látom, még magyar üf.szolg. is van. Innentől nagy baj nem lehet
Örülök, hogy a 4. link jó lett, így nem kell az újabbakat betennem.
Ne várj hétfőig, ha azonnal utalsz, akkor küldenek neked ScamFx-es golyóstollat postán.
Magyar ügyfélszolgálat? Ezt nem is tudtam! Újabb jó pont! Köszi az infót!
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 15:35   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Stingy, melyik 4???
a 17357-es végű. Még magyar nyelv is van
Régi 2016-04-30, 15:36   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

fényképezzétek már le nekem
nekem is kell golyóstoll!!!!
Régi 2016-04-30, 15:45   #31 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Stingy, melyik 4???
Itt egy részlet az egyik emailből:

Idézet:
From: CEO ScamFx
Subject: Best broker, win 1000% per week!
To: Bill

Kedves ugyfelunk,

Kerem, kuldeni osszes penz azonnal, adunk sok jo service, bonus, esokopeny, stb ...
Megbizhato vagyunk, en mondani ScamFx CEO, ev broker vagyunk, nalunk sok pip kaphato stb ...
Komoj broker ScamFx, mindenfele dij kapott, es lesz sok uj dij is meg ...
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 15:46   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Itt egy részlet az egyik emailből:
Még joooo, hogy háttámlás a székem
Régi 2016-04-30, 15:52   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

É feladtam.... vissza teszem a pénzt a matrac alá. Nem lesz sem esokopenyem árfolyamesés ellen, sem fejbelövős golyóstollam
Régi 2016-04-30, 15:56   #34 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 98
Hírnév szint: 4
marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.marcelhossa már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Hétfon már én is náluk kezdek
marcelhossa nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 16:07   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bill, neked nem gyanus, hogy még saját imél címük sincs? mindjárt meghekkelem, hogy ki nyitotta...

http://imgur.com/a/L63Gn
Régi 2016-04-30, 16:08   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
most már te is felcsesztél ....csak én maradok le???
Régi 2016-04-30, 16:09   #37 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
marcelhossa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Örülök, hogy segíthettem!
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 16:10   #38 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Bill, neked nem gyanus, hogy még saját imél címük sincs? mindjárt meghekkelem, hogy ki nyitotta...

http://imgur.com/a/L63Gn
A gmail a Google-é, a másik pedig a Yahoo. Mindkettő világcég. Nyugodt vagyok felőlük. Mi ezzel a gond?
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 16:39   #39 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Most látom, hogy egy másik topikban valaki a visszahívás idejéről kérdez.
Ötletet kaptam, és emailben megérdeklődtem ezt a dolgot a ScamFx-nél.
Ezt kaptam:

Idézet:
Subject: Best broker, win 3000% per day!

Kedves ugyfelunk,

Mi vagyunk legjob viszszahivas.
Kaptuk dij epp most: "Best Withdrawal Processing Time Worldwide"
ScamFx van buszke ennek dij, remelni te is buszke velunk egyut
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 16:54   #40 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egyik ámulatból a másikba esek: rákérdeztem, hogy általában mennyi a teljesülési idő megbízáskor az MT4-ükben?
Visszakérdeztek, hogy mennyi legyen? Mondom: a lehető leggyorsabb. Erre ők: 0.1 ms jó lesz? Köpni-nyelni nem tudtam! Ezek tényleg az ügyfélért vannak!
Őrület!
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 17:09   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Én sem tudok köpni-nyelni 1xre, nem vagy 1edül. Remélem majd beszervezel... habár fogalmam nincs, hogy tudnék ugy üzletkötni 0.1 msel, ha az oldalt sem tudom megnyitni.
Szerintem meg azt nem ők döntik el, hanem a pinged.
Régi 2016-04-30, 17:17   #42 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Gondoltam egyet, és megkérdeztem emailben, van-e valamilyen díjuk még, amiről eddig nem tudtam? Gyors választ vártam, nem is csalódtam.
Íme:

Idézet:
Subject: Best broker, win with us 5000% profit every hour!

Kedves ugyfelunk,

ScamFx csinal kornyezet vigyaz ra nagyon. Ez ScamFx fontos phyloso fia.
Van dij: "The Most Green Brokerage Firm Ever Worldwide".
Buszke vagyunk ScamFx dij, remelni te is buszke oszsze viszsza nekunk velunk
Es kapni holnap meg uj 5 dij mindenfele fajta
  Válaszol idézettel
Régi 2016-04-30, 17:48   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Persze... el is feledtem, holnap van a dijkiosztó nap.
Már el is utaltad a pénzt? ... vagy még gondókocc?
Régi 2016-04-30, 18:35   #44 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gondoltam egyet, és megkérdeztem emailben, van-e valamilyen díjuk még, amiről eddig nem tudtam? Gyors választ vártam, nem is csalódtam.
Íme:
Bill, te az a Bill vagy aki azt pénzkereső robotot szerkesztette, Anno itt, most törölt felhasznállóként?
Régi 2016-04-30, 21:25   #45 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.910
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Akik ennyire nem értik a tréfát, hát olyanok is vannak.
Amúgy jó az ajánló! Gratulálok
Naponta indulnak hasonló topikok.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-01, 07:43   #46 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.384
Hírnév szint: 8
Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

En mar 4 hete ismerem oket.

Tok jo tippeket adtak. Pl mult heten mondta nekem a head of f. Trading hogy az apple a kinaikkal kotott egy titkos szerzodest ea tengeralatjarokat epit nekik. De a kinaik ugy latszik le akarjak mondani es ezert eset az apple arfolyama.

Nagyon sokat kerestem rajta csak sajnos utana sok zar devizat kotottem be mert azt mondtak es nem volt eleg penzem kint...de en hibam es remelem legkozelebb igazuk lesz.
Régi 2016-05-01, 11:33   #47 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 180
xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.xyz123 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
csak hülyéskednek..
xyz123 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-05-01, 11:43   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
En mar 4 hete ismerem oket.

Tok jo tippeket adtak. Pl mult heten mondta nekem a head of f. Trading hogy az apple a kinaikkal kotott egy titkos szerzodest ea tengeralatjarokat epit nekik. De a kinaik ugy latszik le akarjak mondani es ezert eset az apple arfolyama.

Nagyon sokat kerestem rajta csak sajnos utana sok zar devizat kotottem be mert azt mondtak es nem volt eleg penzem kint...de en hibam es remelem legkozelebb igazuk lesz.
Nekem meg azt kamuzták, hogy az Apple a Lengyel piac végett bukott le, mert valami rejtett alma raktárra leltek és most elárasztják a világot.
Ha tudtam voona.. vettem vooona én is tengeralatjárót
Régi 2016-05-01, 23:16   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.910
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Nekem meg azt kamuzták, hogy az Apple a Lengyel piac végett bukott le, mert valami rejtett alma raktárra leltek és most elárasztják a világot.
Ha tudtam voona.. vettem vooona én is tengeralatjárót
Óvatosan Urak, sztem tuti, hogy akad akinek felkelti az érdeklődését.
Esetleg vmi marketingesnek (pl Noémi, az IPO-val bénázó).
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-02, 22:05   #50 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 86
gabi999 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
acefx15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak spontán nem megy neki az irónia és a szarkazmus (többeknek sem). Sajnos most elrontottam a játékot, pedig sokan beestek volna még szép volt Bill!
Szép volt Bill .
Pirézia , teljesen meggyözött .
gabi999 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 05:21 , a GMT +1 időzóna szerint.