Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-09-14, 15:32   #1301 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tökéletes mellébeszélés, Zoli barátod büszke lenne rád.

Amint kapok választ a panaszomra újra írok, ha jó ha nem.. eddig nem kapkodnak... pedig ha csak egy adathiba lenne azon nincs mit húzni az időt...
Látod? A jogi osztály betartja amit kell én meg nem és ahogy kaptam választ, küldtem neked...
Régi 2017-09-14, 15:40   #1302 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyobbnak képzeled magad és jobbnak a céget ahol alkalmazott vagy, mint a valóság.

Keresőben az első 2 találat, (ami nem fizetett hirdetés) ez:

http://www.wvwv.org/forex-brokers/fo...s-ranking.html

http://fairreporters.net/economy/lar...olume-in-2015/

Nem vagyok az ellenséged, se a cégedé, de nem is tudok sokszor azonosulni az üzletpolitikával amit képviselsz.
Ettől még akár kereskedhetnék is nálatok, pont ugyanúgy mint bármely más, nekem megfelelő cégnél.
Tudom, te csupa jó akarat vagy

Itt AM AS-ről van szó
Tuti oldal akik IronFX-et és akkoriban csak Cysec engedéllyel rendelkező cégek A+ meg A osztályba sorolják

Kommentek magukért beszélnek.

Ráadásul azt állítják ezek a cégek a VILÁG legnagyobbjai trading vol alapján. Te mint sokat tudó Trader (tényleg így gondolom), nem találod azt furának, hogy nincs benne egy Japán se???
Régi 2017-09-14, 15:49   #1303 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem próbáljátok meg pl a Forex Magnets céget.

Lényeg az, hogy nem azok a cégek a legnagyobbak amiket mi annak hiszünk. Admiral Markets pedig nem kicsi. Én nem oszthatom meg, de ti megtalálhatjátok.
Régi 2017-09-14, 15:49   #1304 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudom, te csupa jó akarat vagy

Itt AM AS-ről van szó
Tuti oldal akik IronFX-et és akkoriban csak Cysec engedéllyel rendelkező cégek A+ meg A osztályba sorolják

Kommentek magukért beszélnek.

Ráadásul azt állítják ezek a cégek a VILÁG legnagyobbjai trading vol alapján. Te mint sokat tudó Trader (tényleg így gondolom), nem találod azt furának, hogy nincs benne egy Japán se???

Nincs okom rá hogy az ellenséged legyek.
Néha van véleményem, néha nem tetszik, de az engem hidegen hagy.

Én csak kitettem a 2 oldalt, gondolom van még sok ilyen.
Majd ha lesz olyan független oldal ahol úgyszintén hiteles adatok lesznek arról az AM-ről, ahol te dolgozol, azt gondolom közkincsé fogod tenni.

Nem találom furának hogy egy Japán sincs benne, mivel A keresésem Európára/Amerikára szólt.

Egyébiránt nekem mindegy hogy AM vagy másik cég benne van-e ilyenekbe valahol, vagy sincs.
Csupán rákerestem és megmondom őszintén hogy azt vártam hogy az AM több helyen, nagyobb forgalommal és jobb pozícióban lesz fenn. De nem ez van.

Nem vagyok "sokat tudó trader", ezt rosszul látod.
Alpinforex az akire ez elmondható, a legnagyobb tisztelettel (tényleg így gondolom, hogy egy élő lexikon).
Én csak egy átlagos trader vagyok, semmi több.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-14, 16:18   #1305 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mondjuk ez durva, ha az Ironnak még mindig ennyi a forgalma...

http://www.wvwv.org/forex-brokers/la...x-brokers.html

admiral-markets-uk-wv.jpg
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-14, 18:21   #1306 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

vannak olyan független cégek akik adatokat adnak ki a froex brókercégekről..ezek riportok arról, hogy mekkora trading vol megy át pl adott cégen...ha tudod mennyi ügyfele van az általad említett cégeknek és hozzáférsz majd a trading volhoz, akkor kapsz egy képet
Ilyen "független" cégekhez volt már szerencsém. Szóra sem érdemes a legtöbb. Cipruson még a felügyelet is előre le van fizetve ellenőrzések előtt, de a tiszta MM-kereskedést ők sem tudják ellenőrizni, ha külön bankszámlára allokálják a depositot. Mármint a forgalomra értve.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-14, 19:44   #1307 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.875
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szerintem próbáljátok meg pl a Forex Magnets céget.

Lényeg az, hogy nem azok a cégek a legnagyobbak amiket mi annak hiszünk. Admiral Markets pedig nem kicsi. Én nem oszthatom meg, de ti megtalálhatjátok.
Rátok szálltak. Mondhatom mert a csalók üldözése főfeladat sztem.
Ez kivédened szinte képtelenség.
Sok volt a promóció, ezt lehetett tudni.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-14, 20:12   #1308 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Rátok szálltak. Mondhatom mert a csalók üldözése főfeladat sztem.
Ez kivédened szinte képtelenség.
Sok volt a promóció, ezt lehetett tudni.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
Nincs ezzel semmi gond.
A legrosszabb ha nem beszélnek rólad. Ez tetszik nekem, hogy 2 ember folyamatosan adja nekem a lehetőséget a megjelenésre. Nem tudnak olyan példát mutatni hónapok óta ami durva lenne csak most a kriptoval kapcsolatban ami egy szabályozatlan piac.

Forex és cfd-re pedig olyan cégekhez vagyunk kötve akik a világ legjobbjai.
Régi 2017-09-14, 20:13   #1309 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ilyen "független" cégekhez volt már szerencsém. Szóra sem érdemes a legtöbb. Cipruson még a felügyelet is előre le van fizetve ellenőrzések előtt, de a tiszta MM-kereskedést ők sem tudják ellenőrizni, ha külön bankszámlára allokálják a depositot. Mármint a forgalomra értve.
Német és angol cégeket kell nézni...de ezt te is tudod..
Régi 2017-09-14, 20:14   #1310 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nincs okom rá hogy az ellenséged legyek.
Néha van véleményem, néha nem tetszik, de az engem hidegen hagy.

Majd ha lesz olyan független oldal ahol úgyszintén hiteles adatok lesznek arról az AM-ről, ahol te dolgozol, azt gondolom közkincsé fogod tenni.

Nem találom furának hogy egy Japán sincs benne, mivel A keresésem Európára/Amerikára szólt.

Egyébiránt nekem mindegy hogy AM vagy másik cég benne van-e ilyenekbe valahol, vagy sincs.
Csupán rákerestem és megmondom őszintén hogy azt vártam hogy az AM több helyen, nagyobb forgalommal és jobb pozícióban lesz fenn. De nem ez van.

Nem vagyok "sokat tudó trader", ezt rosszul látod.
Alpinforex az akire ez elmondható, a legnagyobb tisztelettel (tényleg így gondolom, hogy egy élő lexikon).
Én csak egy átlagos trader vagyok, semmi több.
Nem véletlen, hogy Admiral ennyi ideje piacon van. Lassan halad előre de az biztos
Régi 2017-09-14, 21:51   #1311 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Összes hozzászólás: 347
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Ha már Tback ilyen kedvesen megszólított (ugyan túlértékelsz, de azért köszönöm szépen ) élve Zalán felvetésével –„Én nem oszthatom meg, de ti megtalálhatjátok”- néhány kigooglizott információval szeretném segíteni a tisztánlátást AM-ügyben:

1. A magyar AM anyacégének, az Admiral Market UK-nak a konszolidált eredménykimutatása az e-beszamolo.hu oldalról szabadon letölthető, innen származnak az alábbi adatok. (Megjegyzem: igen sok beszámolót láttam már, de ilyen részletezettségűt még nem. Magyar szemmel kulturális sokk az UK FRS Standard ) A lényeg: 2016-ban az UK csoport 3,5 millió font, azaz kb 1,22 milliárd forint bevételt ért el. Összehasonlításképp: ez az összeg 2013-ban még csak 42 ezer, 2014-ben 464 ezer, 2015-ben pedig 1,5 millió font volt. A 2016-os bevétel robbanás 8 új leányvállalat (köztük a magyar) aktív marketing kampánnyal támogatott megnyitásából, részben pedig az észt AM AS ügyfeleinek integrálásából származott. Érdekesség, hogy a stratégiai jelentés szerint a társaság fő bevételi forrása a társaság ügyfelei által bonyolított üzletkötések forgalma alapján az AMAS-nak (az észt anyacégnek) felszámított jutalék, azaz –értelmezésem szerint- az ügyfelek által fizetett spread, és egyéb díjaknak csak egy része kerül vissza az UK leányvállalathoz. Az expanziónak köszönhetően 2016-ban a cég adózás előtti éves eredménye 24 563 GBP veszteséget mutatott (2015-ben 96 469 GBP volt a nyereség), elsősorban a növekedéshez kapcsolódó igazgatási költségek 153%-os növekedése miatt. Az alkalmazottak száma (vszeg az új leányoknak köszönhetően) 2016-ban ötszöröződött, a zárólétszám 50 fő volt, melyből 4 magyar (mely időközben az idén 6 főre nőtt). Az egy főre jutó bevétel ebből következően mintegy 70 ezer font lehetett. Mindez persze önmagában semmit nem mond, hisz se az ügyfélszám, se a trading volumen nem derül ki belőle. Ugyanakkor a transzparencia, és a dinamikus növekedés egy potenciális ügyfél számára ha nem is garancia a megbízhatóságra, de legalább nem riasztó jel.

2. Az AM súlycsoportját a versenytársakkal kontextusba helyezni képes összehasonlító adatokat a financemagnetes egy 2013 évi tanulmányából sikerült benchmarkolnom. (Figyelem ezek az adatok az UK-t is magában foglaló csoport egészére, tehát az AMAS-ra vonatkoznak) Az első érdekesség, hogy a vizsgált időszakban a havi 7000 milliárdos FX retail forgalom 54 százaléka számunkra ismeretlen japán cégekhez köthető. Legalábbis nekem a világ viszonylatban legnagyobbnak kimutatott TOP3 fx bróker neve: GMO, DMM, Cyber Agent nem mond semmit vszeg azért, mert szinte kizárólag a japán piacra koncentrálnak. Az 500+ globálisan működő bróker közül 45 ért el a vizsgált hónapban 10 milliárd USD feletti forgalmat (=trading volumen azaz nem egyenlő a céges bevétellel!) Ez az egész piac 40 százalékát tette ki. Ezen a listán az AM havi 35 milliárddal a 21., az aktív traderek száma alapján 25 ezer fővel pedig 19. Az egy traderre jutó forgalom 1,4 millió dollár /hó volt, ezzel az AM a 32. a sorban.

3. Mi következik mindebből? A potenciális ügyfél biztonsága szempontjából szerintem semmi. Az Alpari forgalma ugyanezen a listán 248 milliárd, az FXCM-e 358 milliárd volt, a traderszám 170 illetve 197 ezer... mégis csődbe mentek. Vagy az Interaktív Brókersnek vagy a Dukascopynak kevesebb ügyfele van, mint az AM-nek. De ettől vajon rosszabb cégek lennének? Oda akarok kilyukadni, hogy a tisztességesség vagy annak hiánya, azaz a partnerkockázat pusztán méret alapján ezen a piacon szerintem nem ítélhető meg. Az FCA vs Cysec ellenőrzés mérlegelése valamelyest javít az esélyeinken, a csődtől ugyan önmagában ez sem véd meg, de utólag a jogsérelmek kezelésében és a tőkevisszaszolgáltatás minőségében viszont ennek köszönhetően zongorázni lehet a különbséget (lásd. Alpari vs Ironfx) Szerintem tudomásul kell vennünk, hogy a partnerkockázat az üzletünk része, így véleményem szerint akkor járunk el helyesen, ha a money managementünket ennek figyelembevételével fogalmazzuk meg (diverzifikáció, gyakori kiutalás, tőkegarancia független cégtől stb.) Zalán hiperaktivitását lehet szeretni vagy nem szeretni, de szerintem célravezetőbb, ha ezt minden potenciális érdeklődő egy lehetőségnek fogja fel: a felelős döntés megalapozása érdekében magyar nyelven, real time bármilyen kérdés feltehető egy kompetens, arccal rendelkező embernek. A válaszok értékelése persze szubjektív, de még a nem kielégítőnek tartott válasz is több, mint amit a legtöbb bróker cég nyújt az érdeklődőknek.

Megjegyzés: Mielőtt valaki felvetné: Nem ismerem Zalánt, nem állunk üzleti kapcsolatban és nem vagyok az AM ügyfele. Az adatok forrása:
http://www.e-cegjegyzek.hu/
https://www.slideshare.net/FinanceMa...rt-for-q2-2013
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-15, 07:14   #1312 (permalink)
rpr
Tag

Összes hozzászólás: 63
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Ha már Tback ilyen kedvesen megszólított (ugyan túlértékelsz, de azért köszönöm szépen ) élve Zalán felvetésével –„Én nem oszthatom meg, de ti megtalálhatjátok”- néhány kigooglizott információval szeretném segíteni a tisztánlátást AM-ügyben:

1. A magyar AM anyacégének, az Admiral Market UK-nak a konszolidált eredménykimutatása az e-beszamolo.hu oldalról szabadon letölthető, innen származnak az alábbi adatok. (Megjegyzem: igen sok beszámolót láttam már, de ilyen részletezettségűt még nem. Magyar szemmel kulturális sokk az UK FRS Standard ) A lényeg: 2016-ban az UK csoport 3,5 millió font, azaz kb 1,22 milliárd forint bevételt ért el. Összehasonlításképp: ez az összeg 2013-ban még csak 42 ezer, 2014-ben 464 ezer, 2015-ben pedig 1,5 millió font volt. A 2016-os bevétel robbanás 8 új leányvállalat (köztük a magyar) aktív marketing kampánnyal támogatott megnyitásából, részben pedig az észt AM AS ügyfeleinek integrálásából származott. Érdekesség, hogy a stratégiai jelentés szerint a társaság fő bevételi forrása a társaság ügyfelei által bonyolított üzletkötések forgalma alapján az AMAS-nak (az észt anyacégnek) felszámított jutalék, azaz –értelmezésem szerint- az ügyfelek által fizetett spread, és egyéb díjaknak csak egy része kerül vissza az UK leányvállalathoz. Az expanziónak köszönhetően 2016-ban a cég adózás előtti éves eredménye 24 563 GBP veszteséget mutatott (2015-ben 96 469 GBP volt a nyereség), elsősorban a növekedéshez kapcsolódó igazgatási költségek 153%-os növekedése miatt. Az alkalmazottak száma (vszeg az új leányoknak köszönhetően) 2016-ban ötszöröződött, a zárólétszám 50 fő volt, melyből 4 magyar (mely időközben az idén 6 főre nőtt). Az egy főre jutó bevétel ebből következően mintegy 70 ezer font lehetett. Mindez persze önmagában semmit nem mond, hisz se az ügyfélszám, se a trading volumen nem derül ki belőle. Ugyanakkor a transzparencia, és a dinamikus növekedés egy potenciális ügyfél számára ha nem is garancia a megbízhatóságra, de legalább nem riasztó jel.

2. Az AM súlycsoportját a versenytársakkal kontextusba helyezni képes összehasonlító adatokat a financemagnetes egy 2013 évi tanulmányából sikerült benchmarkolnom. (Figyelem ezek az adatok az UK-t is magában foglaló csoport egészére, tehát az AMAS-ra vonatkoznak) Az első érdekesség, hogy a vizsgált időszakban a havi 7000 milliárdos FX retail forgalom 54 százaléka számunkra ismeretlen japán cégekhez köthető. Legalábbis nekem a világ viszonylatban legnagyobbnak kimutatott TOP3 fx bróker neve: GMO, DMM, Cyber Agent nem mond semmit vszeg azért, mert szinte kizárólag a japán piacra koncentrálnak. Az 500+ globálisan működő bróker közül 45 ért el a vizsgált hónapban 10 milliárd USD feletti forgalmat (=trading volumen azaz nem egyenlő a céges bevétellel!) Ez az egész piac 40 százalékát tette ki. Ezen a listán az AM havi 35 milliárddal a 21., az aktív traderek száma alapján 25 ezer fővel pedig 19. Az egy traderre jutó forgalom 1,4 millió dollár /hó volt, ezzel az AM a 32. a sorban.

3. Mi következik mindebből? A potenciális ügyfél biztonsága szempontjából szerintem semmi. Az Alpari forgalma ugyanezen a listán 248 milliárd, az FXCM-e 358 milliárd volt, a traderszám 170 illetve 197 ezer... mégis csődbe mentek. Vagy az Interaktív Brókersnek vagy a Dukascopynak kevesebb ügyfele van, mint az AM-nek. De ettől vajon rosszabb cégek lennének? Oda akarok kilyukadni, hogy a tisztességesség vagy annak hiánya, azaz a partnerkockázat pusztán méret alapján ezen a piacon szerintem nem ítélhető meg. Az FCA vs Cysec ellenőrzés mérlegelése valamelyest javít az esélyeinken, a csődtől ugyan önmagában ez sem véd meg, de utólag a jogsérelmek kezelésében és a tőkevisszaszolgáltatás minőségében viszont ennek köszönhetően zongorázni lehet a különbséget (lásd. Alpari vs Ironfx) Szerintem tudomásul kell vennünk, hogy a partnerkockázat az üzletünk része, így véleményem szerint akkor járunk el helyesen, ha a money managementünket ennek figyelembevételével fogalmazzuk meg (diverzifikáció, gyakori kiutalás, tőkegarancia független cégtől stb.) Zalán hiperaktivitását lehet szeretni vagy nem szeretni, de szerintem célravezetőbb, ha ezt minden potenciális érdeklődő egy lehetőségnek fogja fel: a felelős döntés megalapozása érdekében magyar nyelven, real time bármilyen kérdés feltehető egy kompetens, arccal rendelkező embernek. A válaszok értékelése persze szubjektív, de még a nem kielégítőnek tartott válasz is több, mint amit a legtöbb bróker cég nyújt az érdeklődőknek.

Megjegyzés: Mielőtt valaki felvetné: Nem ismerem Zalánt, nem állunk üzleti kapcsolatban és nem vagyok az AM ügyfele. Az adatok forrása:
Az a resze nekem addig kimaradt h toke garancia fuggetlen cegtol.
Mire gondolsz itt?
Kosz
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-15, 08:24   #1313 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Összes hozzászólás: 347
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az a resze nekem addig kimaradt h toke garancia fuggetlen cegtol.
Mire gondolsz itt?
Kosz
Szia!

Néhány példa a teljesség és a célzatosság igénye nélkül. Érdemes az általad kiszemelt brókercégeknél rákérdezni, hogy náluk van-e hasonló:

Interactive Brokers/ értékhatár:500.000 USD/ garantőr:SIPC
https://www.interactivebrokers.com/e...p?ib_entity=uk

Saxobank/ értékhatár:100.000 EUR/ garantőr: Danish Guarantee Fund https://www.home.saxo/legal/protecti...l-client-funds

Dukascopy/ értékhatár: 100.000 CHF/ garantőr: esisuisse - Deposit Insurance
Itt lehetőség van a depositot bankgarancia formájában is elhelyezni.
https://www.dukascopy.com/swiss/engl...nt-protection/

Admiral Markets/ értékhatár:50.000 GBP/ garantőr:FSCS
https://admiralmarkets.hu/about-us/r...ncial-security

Remélem soha nem kell megtapasztalni a saját bőrünkön, hogy miként működik ez a gyakorlatban. Addig marad a hit és a a tapasztalat, hogy pl. Az Alpari csőd esetén fizetett a biztosító.

Ahogy egy általam nagyra becsült forex blogger írta: az nem előny ha van betétbiztosítás, de az egyértelmű hátrány, ha nincs.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-15, 09:41   #1314 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Köszönöm.

2013-as adatokból nehéz következtetni ezt jól tudom. A tény, hogy az elmúlt években azért nem 180 fokkal, de átrendeződött a forgalom. Rajta vagyunk, hogy egyre jobbak legyünk és nagyobb szeletet kapjunk a tortából.

Ha sikerül egyszer tőzsdére menni, akkor szerintem még ennél is transzparenseb lesz a kimutatásunk.
Régi 2017-09-15, 15:14   #1315 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
Hírnév szint: 5
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Admiral

Az e-beszámolóról töltsétek le a tavalyi évi beszámolót, mint fióktelep vannak nyilvántartva.
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-16, 14:33   #1316 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 185
tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Kivéve,ha rövid távon (m1).Ott felejtettem 8-9 ezer forintot,simán lezárták kb.1 hónapig nem kereskedtem rajta.Személyeskedni fogok:remélem ennyi a napi béred(bruttó)Sajnálom a kezdő devizakereskedőket akik olvassák és próbálják értelmezni ezeket a fórum hozzászólásokat és azzal lesznek elfoglalva,hogy kiszűrjék a suttyó reklámokat.Nyitni kellene egy új topicot:ki tud nagyobbat hazudni!! Bárki kereskedést,szolgáltatót,demo számlát,nyakkendős kisgyereket,félbolond üzletkötőt stb.lát,tegye közzé.Vállalom,hogy közben termelem a GDP-t.
tapci nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-16, 14:58   #1317 (permalink)
Szenior tag

tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.tapci már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem titok,megfordultam már néhány szolgáltatónál:Budacash,Svisscout,Ébredés,saját kereskedés vicces admirál,mig,saxo.Nem írok tutit De:L-Max-nál bérelek szervert.Londonban.Éljen a töketlen jutalék!!!
Régi 2017-09-16, 16:30   #1318 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
tapci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem titok,megfordultam már néhány szolgáltatónál:Budacash,Svisscout,Ébredés,saját kereskedés vicces admirál,mig,saxo.Nem írok tutit De:L-Max-nál bérelek szervert.Londonban.Éljen a töketlen jutalék!!!
Kicsit nehez tudjuk értelmezni amit írtál...1 hónapig nem kereskedtél és arhíválva lett a számlád? Az nem tünt el, ott van csak kérned kell, hogy aktiv legyen újra.
Régi 2017-09-16, 17:37   #1319 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszönöm!
Nem vagy te rossz srác, csak a másik oldalon állsz.Biztos jópofább lenne,ha kizárólag csak önsegélyező módon működne minden topic.Mindíg ez az ajánlgatás fiú vagyok de megdörzsölöm a cicimet(ti is)az olyan jó nem ?Fújj
Régi 2017-09-17, 14:50   #1320 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 381
Hírnév szint: 1
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sracok, megvan, hogy hogyan lehet 800 dollarbol 350.000.000 dollart csinalni 2 het alatt... ...uzenet azoknak, akik hisznek a sokszazszorozasban rovid ido alatt...

https://www.youtube.com/watch?v=RoTm0qiiWwI
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-19, 19:21   #1321 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://admiralmarkets.hu/analytics/...io-nem-letezik
Régi 2017-09-25, 15:03   #1322 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás admirál panasz

Sajnos, semmi válasz nem érkezett a panaszomra 2 hét alatt (csak annyi hogy megkapták)
Holnap reggel megy a panasz az ombudsmanhoz.

valahogy azért másra számítottam....
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-25, 16:51   #1323 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

valahogy azért másra számítottam....
Mert miert szamitottal masra? Mi okod volt masra szamitani?
Régi 2017-09-25, 20:05   #1324 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
equalizer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mert miert szamitottal masra? Mi okod volt masra szamitani?
Lehet azért mert én válaszoltam neki amikor nekem küldte.
Lehet azért mert egy adott időn belül mindenkinek válaszolunk.

Holnap reggel rákérdezek ettől függetlenül bár én nem kaptam meg azt a levelet.
Régi 2017-09-26, 04:17   #1325 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:

Lehet azért mert én válaszoltam neki amikor nekem küldte. - aha... valoszinuleg no brainer valasz lehetett, ha meg mindig a valaszt keresi a srac...

Lehet azért mert egy adott időn belül mindenkinek válaszolunk. - csak birja kivarni az ember...

Holnap reggel rákérdezek ettől függetlenül bár én nem kaptam meg azt a levelet. - a csusztatasok eseteben mindig az van, hogy elkuldod minden lehetseges ugyosztalynak a keresedet, de a valasz egy hosszu ido utan az, hogy megsem kuldted annak akinek kellett... vagy "pont szabadsagon voltam" amikor kuldted, vagy "a felelos kollega volt epp szabadsagon", vagy "a fenebe, valami van a szerverrel, mert az e-mail nem jott meg nekem", vagy ilyesmi, szines a fantazia ilyenkor...
Régi 2017-09-26, 08:10   #1326 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lehet azért mert én válaszoltam neki amikor nekem küldte. - aha... valoszinuleg no brainer valasz lehetett, ha meg mindig a valaszt keresi a srac...

Lehet azért mert egy adott időn belül mindenkinek válaszolunk. - csak birja kivarni az ember...

Holnap reggel rákérdezek ettől függetlenül bár én nem kaptam meg azt a levelet. - a csusztatasok eseteben mindig az van, hogy elkuldod minden lehetseges ugyosztalynak a keresedet, de a valasz egy hosszu ido utan az, hogy megsem kuldted annak akinek kellett... vagy "pont szabadsagon voltam" amikor kuldted, vagy "a felelos kollega volt epp szabadsagon", vagy "a fenebe, valami van a szerverrel, mert az e-mail nem jott meg nekem", vagy ilyesmi, szines a fantazia ilyenkor...
Ezeket melyik broker cegnel tapasztaltad? Mert tuti nem nalunk.

Amit nekem kuldott arra kapott pontos valaszt.

Azert kerdem hogy melyik cegnel voltak ezek a valaszok mert osszemosod egy masik ceggel az admiralt...ami felrevezeto.
Régi 2017-09-27, 12:14   #1327 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

Hát ezekszerint nem sikerült rákérdezni. Egyébként nem meglepő , hogy veled nem osztják meg, hány ember van alattad? 3-4?

"Acknowledgement of your Complaint
I am writing to acknowledge receipt of your recent complaint.

Admiral Markets UK Ltd takes all such matters very seriously and your complaint will be investigated carefully and with urgency. You will be kept fully informed of any action taken to resolve the problem. We shall contact you further in due course but in the meantime, I enclose a copy of our Complaint Handling Guide for your information."
Régi 2017-09-27, 12:29   #1328 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Hát ezekszerint nem sikerült rákérdezni. Egyébként nem meglepő , hogy veled nem osztják meg, hány ember van alattad? 3-4?

Admiral Markets UK Ltd takes all such matters very seriously and your complaint will be investigated carefully and with urgency. You will be kept fully informed of any action taken to resolve the problem. We shall contact you further in due course but in the meantime, I enclose a copy of our Complaint Handling Guide for your information."
A nagy szavak inflacioja: "seriously", "carefully", "urgency", "fully" ... hagyjuk ma'... red flag
Régi 2017-09-27, 22:09   #1329 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Nagyon messze vagy az igazságtól.
És szóltam nekik.

Meg van az okuk, hogy a te leveledre még nem válaszoltak, ebben bíztos vagyok.
Régi 2017-09-27, 22:10   #1330 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A nagy szavak inflacioja: "seriously", "carefully", "urgency", "fully" ... hagyjuk ma'... red flag
Oszd meg kérlek mindenkivel, hogy te milyen szavakat használnál egy olyan emailben amiben válaszolnak, hogy megkapták a leveled?
Régi 2017-09-27, 23:47   #1331 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Te, Zalán, nálatok az aktuális ask, bid árfolyamtól mennyire lehet a legközelebb limiteket tenni? Hány pip, vagy pont? Joccakát!
Régi 2017-09-28, 04:59   #1332 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te, Zalán, nálatok az aktuális ask, bid árfolyamtól mennyire lehet a legközelebb limiteket tenni? Hány pip, vagy pont? Joccakát!
Bárhová. Nincs limit erre.
Ezt a START számlán is láthatod
Régi 2017-09-28, 05:22   #1333 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Oszd meg kérlek mindenkivel, hogy te milyen szavakat használnál egy olyan emailben amiben válaszolnak, hogy megkapták a leveled?
En, ha komoly broker lennek, akkor ennyit irnek: "Thanks for your inquiry, we will get back to you with a solution within 24 hours. Have a nice day!" - na, en ennyit irnek. mert a tobbi nagy szo amit nyomtok az csak a parasztvakitas.

Ha pedig komolytalan broker lennek, betennem a nagy, egot simogato de racionalis gondolkodast altato szavakat, mint amiket kiemeltem a dumabol...

Tudod miert engedem meg magamnak, hogy elore pofazzak? Na? ... Azert, mert majdnem biztos vagyok benne, hogy a valaszotok erre a specifikus helyzetre nem lesz kielegito... Es ha megis, akkor mar most, elore, bocsanatot kerek toled/toletek... de majd meglatjuk hiszen a crypto piac veszelyekkel jar, nem?

Minimum az "urgency" resz mar meg is van szegve ezekszerint, nem?
Régi 2017-09-28, 08:40   #1334 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bárhová. Nincs limit erre.
Ezt a START számlán is láthatod
Igen, de azért megkérdeztem, köszi
Régi 2017-09-28, 11:42   #1335 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
En, ha komoly broker lennek, akkor ennyit irnek: "Thanks for your inquiry, we will get back to you with a solution within 24 hours. Have a nice day!" - na, en ennyit irnek. mert a tobbi nagy szo amit nyomtok az csak a parasztvakitas.

Ha pedig komolytalan broker lennek, betennem a nagy, egot simogato de racionalis gondolkodast altato szavakat, mint amiket kiemeltem a dumabol...

Tudod miert engedem meg magamnak, hogy elore pofazzak? Na? ... Azert, mert majdnem biztos vagyok benne, hogy a valaszotok erre a specifikus helyzetre nem lesz kielegito... Es ha megis, akkor mar most, elore, bocsanatot kerek toled/toletek... de majd meglatjuk hiszen a crypto piac veszelyekkel jar, nem?

Minimum az "urgency" resz mar meg is van szegve ezekszerint, nem?
És mi történik ha bármi történik veled, vagy éppen valami olyan hír jön ki ami miatt nem tudnak a kollégák utána járni a dolognak, vagy hiányzik, vagy beteg, vagy éppen csak szimplán most másik projekten dolgoznak és várnod kell?

Hogy döntöd el, hogy az ügyfelek kérdései fontosabbak mint pl egy projekt amit FCA kér? Vagy éppen egy másik ügyfél kért. Persze ha pár száz ügyfeled lenne akkor lehet megtudnád...

Egyébként 8 hetünk van, hogy válaszoljunk az ügyfeleknek. Én próbálok sokkal hamarabb válaszolni amikor én kapok egy e-mailt természetesen.

Tehát ebben az esetben mi tartjuk még a határt amit FCA állított fel de az ügyfél úgy dönt, hogy ez sok és ezért megy a UK Ombudsmanhoz. Az Ombudsman természetesen nagyon rendes lesz és megkéri majd a tisztelt ügyfelet, hogy várja meg a határidőt.

Mindezektől függetlenül én naponta írok a központnak, hogy próbáljanak meg foglalkozni a levéllel. Természetesen Te is meg bárki más jöhettek ide naponta meg hetente, hogy a brókercég nem válaszol nektek, ami kicsit ellentmondásos azzal a ténnyel, hogy én minden kérdésre válaszoltam itt nektek (bár nem ez a hivatalos csatorna).

Lehet picit többet érnétek el ha leadnátok az arroganciából és a rosszindulatú, megvezető mondatokból.
Régi 2017-09-28, 12:34   #1336 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
És mi történik ha bármi történik veled, vagy éppen valami olyan hír jön ki ami miatt nem tudnak a kollégák utána járni a dolognak, vagy hiányzik, vagy beteg, vagy éppen csak szimplán most másik projekten dolgoznak és várnod kell?

Hogy döntöd el, hogy az ügyfelek kérdései fontosabbak mint pl egy projekt amit FCA kér? Vagy éppen egy másik ügyfél kért. Persze ha pár száz ügyfeled lenne akkor lehet megtudnád...

Egyébként 8 hetünk van, hogy válaszoljunk az ügyfeleknek. Én próbálok sokkal hamarabb válaszolni amikor én kapok egy e-mailt természetesen.

Tehát ebben az esetben mi tartjuk még a határt amit FCA állított fel de az ügyfél úgy dönt, hogy ez sok és ezért megy a UK Ombudsmanhoz. Az Ombudsman természetesen nagyon rendes lesz és megkéri majd a tisztelt ügyfelet, hogy várja meg a határidőt.

Mindezektől függetlenül én naponta írok a központnak, hogy próbáljanak meg foglalkozni a levéllel. Természetesen Te is meg bárki más jöhettek ide naponta meg hetente, hogy a brókercég nem válaszol nektek, ami kicsit ellentmondásos azzal a ténnyel, hogy én minden kérdésre válaszoltam itt nektek (bár nem ez a hivatalos csatorna).

Lehet picit többet érnétek el ha leadnátok az arroganciából és a rosszindulatú, megvezető mondatokból.
Tudod mi a bolcs eljaras ilyenkor? Ha jegeljuk a temat addig, amig majd dontest hoztok, utana meg majd objektiv modon kielemezzuk, hogy a valaszotok mennyire volt talalo a most felhozott ervekkel/ellenervekkel.
Régi 2017-09-28, 12:50   #1337 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tudod mi a bolcs eljaras ilyenkor? Ha jegeljuk a temat addig, amig majd dontest hoztok, utana meg majd objektiv modon kielemezzuk, hogy a valaszotok mennyire volt talalo a most felhozott ervekkel/ellenervekkel.
Az, hogy milyen választ kap résszel egyetértek.

Csak ti (vagy te) most itt más témát kezdtél el boncolgatni.

Jegeljük, addig itt egy kis marketing:
Régi 2017-09-28, 12:51   #1338 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://admiralmarkets.hu/analytics/...y-megvezetesei
Régi 2017-09-28, 13:15   #1339 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 4
holmes a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ezt írjátok:

NE hagyd ki az év legnagyobb Forex Roadshow-ját, ahol szó lesz:
▪ a befektetési lehetőségekről, a kockázatokról és a várható hozamról
▪ a MetaTrader és Supreme Edition kereskedési platformok használatáról
▪ a kriptovalutákról
▪ a tőzsdepszichológiáról
▪ a gyertya alakzatok működéséről, amelyek helyes értelmezése segíthet a sikeres kereskedésben
▪ a neuroökönómiáról: a pénzügyi agykutatás miért játszik fontos szerepet az életünkben

A konferencián Wéber Kata 10 éves kereskedési tapasztalatának egyik nagyon fontos szeletét osztja meg a résztvevőkkel!

Bárándi Eszter 8 éves befektetési tanácsadás után egy részletes és átfogó képet fog nyújtani a befektetési formákról és a szoftverek használatáról.

Tóth András a rendezvényen napjaink egyik legnagyobb üzleti lehetőségét fogja bemutatni, továbbá, hogy hogyan profitálhatsz ebből.

Ez most ez
http://24.hu/kozelet/2015/05/06/teve...lt-elozetesbe/
a Tóth András?
holmes nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-28, 13:19   #1340 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 137
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Lehet picit többet érnétek el ha leadnátok az arroganciából...
Ezek szerint, ha egy ügyfél számon mer kérni valamit – függetlenül attól, hogy igaza van vagy sem -, arrogánsnak minősül és így joggal lehet szivatni. Pl. a 8. hét utolsó napján kap választ, ami pl. egy „nesze neked fogd meg semmi”. Majd, ha reagál, kezdődik minden elölről. Ráadásul ki dönti el, hogy, ki az arrogáns az ügyfél, aki így kevesebbet fog elérni? Az ügyfélszolgálatos, aki feszült, mert pl. otthon nem megy a szekér rendesen? Vagy, hogy van ez?

Persze, amíg a casht viszi oda, addig minden happy, és mindenki készséges vele.

Ne vedd személyeskedésnek, sok helyen megy ez így sajnos.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-28, 13:35   #1341 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezek szerint, ha egy ügyfél számon mer kérni valamit – függetlenül attól, hogy igaza van vagy sem -, arrogánsnak minősül és így joggal lehet szivatni. Pl. a 8. hét utolsó napján kap választ, ami pl. egy „nesze neked fogd meg semmi”. Majd, ha reagál, kezdődik minden elölről. Ráadásul ki dönti el, hogy, ki az arrogáns az ügyfél, aki így kevesebbet fog elérni? Az ügyfélszolgálatos, aki feszült, mert pl. otthon nem megy a szekér rendesen? Vagy, hogy van ez?

Persze, amíg a casht viszi oda, addig minden happy, és mindenki készséges vele.

Ne vedd személyeskedésnek, sok helyen megy ez így sajnos.
Sok helyen megy ez persze.
Viszont itt mindenki előtt és te is olvashatod, hogy az-e vagy sem.

Én ismerem személyesen is ezeket a srácokat sok-sok éve. Tudom mikor milyenek.

"Persze, amíg a casht viszi oda, addig minden happy, és mindenki készséges vele." - volt már olyan facebook is, amikor inkább kértem valakit, hogy ne jöjjön. Egy szimpla levél elküldése is nehézség volt számára, akkor inkább ne forexen kereskedjen, vagy ne nálunk.

Egyedülálló kismama se jöjjön ha egy mód van rá, ha az utolsó megtakarítását akarja forexre fordítani.

Tehát nem mindenkit szeretnénk.

"Ezek szerint, ha egy ügyfél számon mer kérni valamit – függetlenül attól, hogy igaza van vagy sem -, arrogánsnak minősül" - Nem. Akkor arrogáns ha úgy viselkedik mint itt az a két srác (nem equlizer)

Hol van az leírva, hogy én nem támadhatom őket ha megvezető posztokat írnak? Sehol. Ráadásul akármennyire is szeretnék azt mutatni, hogy ez visszataszító, az az igazság, hogy 90% az embereknek akik olvassák, nincs problémájuk.

"Ráadásul ki dönti el, hogy, ki az arrogáns az ügyfél, aki így kevesebbet fog elérni? Az ügyfélszolgálatos, aki feszült, mert pl. otthon nem megy a szekér rendesen? Vagy, hogy van ez?" - Nem tudom máshol miként vannak ezek a dolgok. Nálunk akkor is kap választ valaki, ha arrogáns, nem tud fogalmazni, hamis dolgokat állít, ku*va anyázik, kiabál, stb stb...választ mindenki kap.

Természetesen nem szoktuk visszatartani a választ 8 hétig. Törvényileg sem tehetjük, hiszen ugyancsak FCA mondja, hogy ha a vizsgálat alatt olyan dologra derül fény ami fontos az üggyel kapcsolatban, akkor a vizsgálat lezárása előtt kötelességünk ezt az infót megosztani az ügyféllel.

Tehát lehet nem tetszik nektek ahogy válaszolok, de egy olyan céget se tudnátok mondani, aki ennyi mindent megoszt veletek és követi az előírásokat és ezeket itt meg is osztja veletek.

És nem sajnálom azokat az embereket akik védtelenek ez ellen, hogy keményen védem meg magam és a céget ha támadjak oktalanul. Gondolom mindenki ezt tenné ha olyan cégnél dolgozna amit szeret és sokan szeretik...
Régi 2017-09-28, 17:15   #1342 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 104
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

4.13. Ha egy árjegyzés vagy végrehajtás megadása során előforduló gépelési vagy más hiba miatt
jegyzési és / vagy végrehajtási hiba következik be, az ebből eredő, az Ön számlaegyenlegében
keletkezett hibákra nem vállalunk garanciát és azokért nem vállalunk felelősséget.
Abban az esetben, ha idézni és / vagy végrehajtási hiba történik, fenntartjuk a jogot a megbízás
vagy a fordított tranzakciók, záró pozíciók visszavonására és az érintett számlán a szükséges
korrekciók vagy kiigazítások elvégzésére
(ideértve a bármely, a 3.3 pontban részletezett
csúszást). Az ilyen idézési vagy végrehajtási hibákból fakadó jogviták (beleértve bármely
“csúszást”) eldöntésére kizárólagosan saját hatáskörünkbe tartozik.

3.3. Ön tudomásul veszi, hogy az általunk ajánlott árak és maximum összegek eltérhetnek
az általunk más ügyfelek részére felajánlott áraktól és a maximum összegektől, valamint
visszavonásra vagy módosításra kerülhetnek bármely (előzetes) értesítés nélkül. Fenntartjuk
kizárólagos jogunkat belátásunk szerint és az Ön előzetes értesítése nélkül bármely vagy
minden Termékünk, továbbá bármely vagy minden szállítási vagy teljesítési határnapunk
azonnali hatállyal történő megváltoztatására, visszavonására vagy elutasítására (például, ha
Ön elfogadta egy árajánlatunkat vagy egy adott áron megbízást adott le, nem áll módunkban
garanciát vállalni, hogy az Ön által leadott megbízás az adott áron teljesül. Ez az – közismert
nevén – ún. csúszás. Ugyanakkor elfogadjuk azt a megközelítést, hogy az ilyen “csúszás”
előfordulása adott esetben hasznunkra lehet, és ez adott esetben az Ön javára is válhat)

https://admiralfiles.s3.amazonaws.co...ss-HU-2017.pdf

Jó, mondjuk aki ezt így lefordította szájba vágnám, de a lényeg kihámozható így is.
Kaptatok egy fals, nem valós árat valami technikai problémának hála, és azt várjátok, hogy ezzel a cég érdemben fog foglalkozni? Komolyan? Az szép.
Kicsit lássunk már a dolgok mögé. Zalánt meg szopassuk szarrá, persze.
Mi lenne fordított esetben? Benne vagy egy wti longban, kapsz egy spikeot lefelé, olyat, hogy a számlád kisepri, akkor azt is el kéne fogadnod, ugye?
Ha követjük a panaszos fél gondolatmenetét, akkor igen. Akkor is jönnél panaszkodni? Persze, jönnél és igazad is lenne, visszakapnád a pénzed és szevasz.
Most, hogy nem kerestél egy technikai hibának hála egy fals jegyzéssel X millió $-t jár a szád, mi? Áhhh...bammeg...áhhh...legyetek már kicsit komolyabb emberek fiúk.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-09-28, 18:24   #1343 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Jó, mondjuk aki ezt így lefordította szájba vágnám, de a lényeg kihámozható így is.
Kaptatok egy fals, nem valós árat valami technikai problémának hála, és azt várjátok, hogy ezzel a cég érdemben fog foglalkozni? Komolyan? Az szép.
Kicsit lássunk már a dolgok mögé. Zalánt meg szopassuk szarrá, persze.
Mi lenne fordított esetben? Benne vagy egy wti longban, kapsz egy spikeot lefelé, olyat, hogy a számlád kisepri, akkor azt is el kéne fogadnod, ugye?
Ha követjük a panaszos fél gondolatmenetét, akkor igen. Akkor is jönnél panaszkodni? Persze, jönnél és igazad is lenne, visszakapnád a pénzed és szevasz.
Most, hogy nem kerestél egy technikai hibának hála egy fals jegyzéssel X millió $-t jár a szád, mi? Áhhh...bammeg...áhhh...legyetek már kicsit komolyabb emberek fiúk.
Gondolom az neked is világos hogy nem az összeg lett számonkérve, hanem az hogy berakom a chartot, és nem elnézéskérés lett belőle, "igen sajnos rossz árat kaptunk, elnézést kérünk" hanem Zalán elindította a fröcsögést, mert ez "vadnyugat" és csak "lejárató kampány van", utána meg jön a hazudozás, a legnagyobb brókercég, legsikeresebb, legtöbb ügyfél stb....

Egy 1000x es árat nem tudnak kivizsgálni 4 hét alatt?? Talán itt lehetne kicsit több komolyság.
Régi 2017-09-28, 20:15   #1344 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Gondolom az neked is világos hogy nem az összeg lett számonkérve, hanem az hogy berakom a chartot, és nem elnézéskérés lett belőle, "igen sajnos rossz árat kaptunk, elnézést kérünk" hanem Zalán elindította a fröcsögést, mert ez "vadnyugat" és csak "lejárató kampány van", utána meg jön a hazudozás, a legnagyobb brókercég, legsikeresebb, legtöbb ügyfél stb....

Egy 1000x es árat nem tudnak kivizsgálni 4 hét alatt?? Talán itt lehetne kicsit több komolyság.
1. Fröcsögés nem az amit én válaszolok hanem amit te vagy ti csináltok ketten.
2. Első leveledre ezt a választ kaptad
3. Másold be amikor azt mondtam, hogy legnagyobb, legsikeresebb vagy legtöbb ügyfél.

Ismételni tudom magam. Elferdíted a dolgokat és megtéveaztően közlöd.
Régi 2017-09-28, 20:35   #1345 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
1. Fröcsögés nem az amit én válaszolok hanem amit te vagy ti csináltok ketten.
2. Első leveledre ezt a választ kaptad
3. Másold be amikor azt mondtam, hogy legnagyobb, legsikeresebb vagy legtöbb ügyfél.

Ismételni tudom magam. Elferdíted a dolgokat és megtéveaztően közlöd.
En csak azert szopatlak (vagyis elmondom hangosan az igazsagot hallgatas helyett) Zalan, mert feltettem neked egy kerdest sok bullshit dumaval ezelott amire nem valaszoltal.

A kerdes az volt, hogy ha forditva lett volna a tortenet es a srac egy "fals"-nak titulalt gyertya miatt elvesztette volna a szamlajat es meg hozza csinalt volna 300k dollar adossagot is feletek, akkor visszaadtatok volna neki a szamlajat es toroltetek volna az adossagat ugyanarra a "fals" gyetyara hivatkozva? Erre egyszeru valaszt kerek, egy szoban megfogalmazva, igen vagy nem.
Régi 2017-09-29, 07:00   #1346 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
En csak azert szopatlak (vagyis elmondom hangosan az igazsagot hallgatas helyett) Zalan, mert feltettem neked egy kerdest sok bullshit dumaval ezelott amire nem valaszoltal.

A kerdes az volt, hogy ha forditva lett volna a tortenet es a srac egy "fals"-nak titulalt gyertya miatt elvesztette volna a szamlajat es meg hozza csinalt volna 300k dollar adossagot is feletek, akkor visszaadtatok volna neki a szamlajat es toroltetek volna az adossagat ugyanarra a "fals" gyetyara hivatkozva? Erre egyszeru valaszt kerek, egy szoban megfogalmazva, igen vagy nem.
Bocs nem vettem észre.
Igen. Sőt volt is ilyen gbpusd árjegyzés és az összes ügyfélnek visszaraktuk nem is kellett kérniük.
Régi 2017-09-29, 07:06   #1347 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Alapbeállítás

Idézet:
Bocs nem vettem észre.
Igen. Sőt volt is ilyen gbpusd árjegyzés és az összes ügyfélnek visszaraktuk nem is kellett kérniük.
Latod milyen egyszeru?! Mostantol kezdve van egy piros pontotok (nem red flag ) nalam.
Régi 2017-09-29, 10:18   #1348 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Azért az nagyon érdekes, hogy összesen 2-3 ember az, aki láthatóan folytatja ezt a hadjáratot ellenünk. Figyelembe véve azt, hogy hány ügyfelünk van, ez megmutatja, hogy mi is az igazság.

Kripto kereskedéssel foglalkozni jelen pillanatban fokozatosabb kockázattal jár. Azt tudom ajánlani mindenkinek, hogy mielőtt beleugrik valaki a nagy hozam miatt vagy a kaland miatt, vegye ezt figyelembe. Továbbá azt is vegye figyelembe, hogy NINCS ráhatásunk arra, hogy a tőzsdén miként, hogyan fognak teljesülni a megbízások. Ez NEM FOREX. Ott a partnerekkel teljesen más partnerségünk van és ők mind felügyelve vannak.

Az, hogy pár ember nem érti meg ezt, hiába írtam le rengetegszer nem tudok mit csinálni.

1000 emberből 2-3 embernek nem tetszik a stílus. Köszönöm szépen a többiek pozitív visszajelzését. Nem fogok változtatni ezen. Az aki direkt rosszat akar, direkt ártani akar egy cégnek, embereknek akik ott dolgoznak nem érdemlik meg, hogy ne válaszoljak nekik keményen és ne védjem meg a céget amivel az ügyfelei meg vannak elégedve (kivéve pár embert).

Ez természetes, sőt jobb is mint természetes hiszen ennél sokkal nagyobb arány szokott egy cégnél elégedetlenkedni.

Azok akik nem akarják, hogy válaszoljak nekik meg van a lehetőségük, hogy a központnak írjanak a jogi osztályunknak.

Köszi.

ezekről beszéltem: "Figyelembe véve azt, hogy hány ügyfelünk van, ez megmutatja, hogy mi is az igazság."

Ami titok azt nem lehet figyelembe venni.
A tények amit figyelembe lehet venni:

- Kamu árat adtok, és te vagy felháborodva ha valaki számon kéri
- Szándékosan lassítjátok a kötések teljesülését
- Alig dolgoztok páran Magyarországon.. jelenlét kb 0

- 2-3 ember "hadjáratot" folytat Ne röhögtesd ki magad.. Van egy éles számlám nálatok, és leírom a tapasztalatokat. Ha nem tetszik hogy ügyfél vagyok meg lehet szüntetni a szeződést, ha valótlan dolgokat írok akkor pedig simán jogi útra lehet terelni a dolgokat.
Régi 2017-09-29, 14:14   #1349 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ezekről beszéltem: "Figyelembe véve azt, hogy hány ügyfelünk van, ez megmutatja, hogy mi is az igazság."

Ami titok azt nem lehet figyelembe venni.
A tények amit figyelembe lehet venni:

- Kamu árat adtok, és te vagy felháborodva ha valaki számon kéri
- Szándékosan lassítjátok a kötések teljesülését
- Alig dolgoztok páran Magyarországon.. jelenlét kb 0

- 2-3 ember "hadjáratot" folytat Ne röhögtesd ki magad.. Van egy éles számlám nálatok, és leírom a tapasztalatokat. Ha nem tetszik hogy ügyfél vagyok meg lehet szüntetni a szeződést, ha valótlan dolgokat írok akkor pedig simán jogi útra lehet terelni a dolgokat.
1. Tehát nem írtam sehol ezt, nem mondtam sehol azt, megint félrevezetted az embereket és ezt most be is ismerted.

2. Folyamatosan ezt csinálod miután 20x megvédtem a céget és én bizonyítottam és megmagyaráztam a dolgokat.

3. Tisztában vagy mindennel amit a cég csinál. Ezért azzal is amit a múltban csináltunk és láttad, hogy bármikor amikor fals árat adott a LP az ügyfeleknek, mi megvédtünk titeket és jóváírattuk.

4. Megint félrevezeted az embereket. Kamu árat nem min adtuk, hanem a likviditás szolgáltató. EZT is tudod nagyon jó, de DIREKT rosszul fogalmazol.

5. Nektek semmilyen üzleti érdeketek nincs, hogy ezt csináljátok csupán egóból nyomjátok már. Ha pedig (vagy amikor pedig) ezt jogi útra vinnénk (vagy visszük) akkor meg az áldozat szerepét fogjátok magatokra húzni, mint ahogy azt már a barátod meg is tette.

6. Egyre többen dolgozunk itthon. A legnagyobb oldalakon ott vagyunk, 60-100 ember között jön el a budapesti oktatásainkra és vissza is kell menjünk, tehát ezzel is félreinformálod az embereket.

7. Már több ember is megírta rólatok, hogy rosszindulatú, gyerekes a viselkedéseteket.

8. "Van egy éles számlám nálatok, és leírom a tapasztalatokat." Pontosabban olyan tapasztalatot írsz CSAK le ami crypto kereskedés és amiről már mondtuk, hogy és kint is van a weboldalon, hogy vigyázzatok. SŐT ezt szemináriumon is elmondjuk. Erre te veszel egy problémát a crypto kereskedésnél és általánosítasz. Ez kb olyan, mintha én azt mondanám, hogy mindenki aki fórumra ír az rosszindulatú csak mert vagy te és a barátod. Pedig ez nem igaz.

9. Egy olyan árat kaptál ami egyértelmű hamis ár volt. Kb. olyan mintha EURHUF 30,015/30,016 lenne. Ez előfordul minden cégnél és soha nem adják oda az ügyfélnek ezeket az irreális árat és soha nem kérik számon az irreális árat. Az EURCHF esetében viszont reális árak voltak ha esetleg ezt akarod példaként felhozni.

10. Legbelül te sem vársz semmit ebből, csak valamiért van időd és ezért csinálod. Nem baj, nekem ezzel teret adsz, hogy kommunikálhassak Ezt szeretném megköszöni viszont. Ezek után minden egyes válaszomba egy reklámot is beteszek, hogy legyen értelme a beszélgetésünknek.

Például itt olvashatjátok az extra figyelmeztetést:

https://admiralmarkets.hu/start-trad...trument/bchusd
Régi 2017-10-12, 07:36   #1350 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://admiralmarkets.hu/education/...ta-konferencia

őadók:

Csizmadia Tamás, kriptojogász, Ph.D. aspiráns:

2010 óta érdeklődési szinten foglalkozik a bitcoin-blokklánc technológiai rendszerekkel. 2015-ben egy cikksorozatot jelentetett meg a darkweb működéséről, több angol nyelvű cikk szerzője.

Fekete Balázs, a Bitcoin Bázis alapítója, ICO és blokklánc technológiai tanácsadó:

2013-ban találkozott először a kriptopénzekkel és 2015 óta aktív részese a nemzetközi kriptopénz közösségnek. Élt Kínában, Egyesült Királyságban és Grúziában, a peer-to-peer gazdaság elkötelezett híve.

Elek Zsófia, kriptopénz blogger, befektetés elemző és kockázatkezelő:

2013-ban került kapcsolatba a kriptopénzekkel és a blokklánc technológiával. Bitcoin bányászattal kezdte amivel azóta felhagyott, de a blokklánc technológiában rejlő lehetőségek továbbra is lenyűgözik, így a kriptogazdaságot bloggerként és szaktanácsadóként erősíti.

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Admiral Market As. Bróker cég Hunter008 Brókercégek 319 2015-12-27 21:11
Markets.com Zombory Brókercégek 21 2015-10-13 18:44
IC Markets chrisbf1 Brókercégek 10 2014-11-18 23:58
DF Markets Suhi Brókercégek 0 2012-03-20 18:52
IG Markets Jegesmaci Brókercégek 0 2011-01-11 10:56

A pontos idő 02:22 , a GMT +1 időzóna szerint.