Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-12-20, 12:14   #1501 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.055
Hírnév szint: 3
equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.equalizer már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudom neked milyen a kapcsolatod a shortossal meg Ádámmal, de egy dolgok kérlek vegyél figyelembe:
Eddig minden egyes rosszindulatú TIPPjüket megcáfoltam. Mindegyiket.

Nem tudom miért nem dolgozol már egy brókercégnek, ez a te dolgod. Nem tudom mennyi ideig dolgoztál, ez is a te dolgod, viszont akkor van annyi rálátásod a dolgokra, hogy ha picit gondolkozol, rájössz, hogy miért nem lehetséges ez az egész:

A Saxo Bank egy likviditi provider. Admiral Markets nem.
Ha a Saxo trading EGYETLEN likviditi providerje a bankja, aki a bankközi piacon letudja fedezni a tradeket, az az ŐK dolguk. Biztos vagyok benne, hogy jó kockázati osztályuk van, ahol megfelelően tudják allokálni a tradereket/tradeket a megfelelő végrehajtási csatornákra (A/B book).

Azon felül, hogy felfogjuk venni a kapcsolatot azokkal akiket említettek itt páran, ne téveszd össze, hogy az Admiral más mint a Saxo. Nekünk nincs bankunk.

Kicsit akkor tovább megyek az állításommal, hiszen egészen pontosan ezt mondtuk, kommunikáltuk, mutattuk, bizonyítottuk a felügyeleteknek is, akik mindent rendben találtak.

Az Admiral Markets UK ügyfeleinek a kötéseit minden esetben NDD, STP végrehajtással teljesítjük. Az Admiral Markets cégcsoportnak X (ez titkos infó, lehet rajta lovagolni) likviditás szolgáltatója van. Pontos kimutatást is adtunk, hogy a megbízásoknak hány százaléka került hozzájuk tavaly és idén is (MNB-nek júniusban küldtük el) illetve a szerződéseket is csatoltuk. FCA szintén megkapja ezt az infót, akik ha jól tudom rendszeresen ellenőrzik ezt azokkal a partnerekkel.

Értem én, hogy divat egy brókercégbe belekötni, de ezt ésszel tegyétek szerintem. Neked is azt tudom mondani, hogy inkább kérdezz akkor ha nem vagy 100%-ig biztos az infóban, mintsem állíts, mert ebben az esetben azokat akik olvassák ezt a fórumot, téves infóhoz juthatnak (bár azon vagyok, hogy ne) vagy téves következtetést vonjanak le.

Mi történik ilyenkor:
Mennek egy olyan céghez amiről nem beszéltek. Ha nem értenek hozzá, akkor könnyen kerülnek olyan céghez mint például azok akik most a kripto miatt nagyot szívhatnak, mert nagyobb kockázatot vállaltak mint kellett volna. Lehet ők nem kriptozni akarnak, de ha dől az a cég, akkor keresztet vethetnek a pénzükre.
Amikor ez megtörténik, akkor te is tudsz majd érzelemmentesen témát váltani mint az a két srác? Vagy te is beállsz az áldozatok közé ahogy azt ők tették eddig? Nem lesz lelkiismeret furdalásod, hogy volt közöd ehhez?

Ezek nem egyszerű kérdések. Én tudom, hiszen jóval az előtt hagytam ott az Iront vagy ETX-et mielőtt bármi történt volna. Az első voltam aki elhagyta és akkor még semmi baj nem volt náluk, mégis rossz érzésem van, hogy ilyen cégnek dolgoztam...viszont amit most ti csináltok az sokkal rosszabb. Azt mondjátok, hogy értitek a piacot és a brókereket, pedig csak tippelgettek (te erre rájátszol még egy lapáttal) és ezzel megvezettek embereket, akik ha ezek alapján döntenek és rossz céghez mennek, akkor bukhatják a pénzüket a túlságosan magas kripto kockázat vállalás miatt....

Persze minket lehetett szidni amikor nem olyan teljesítést adtunk mint azok, viszont majd nem fogtok akkor amikor látjátok, hogy mi 0 kockázatot vállaltunk a kripto kereskedésnél és még mindig biztonságban van az ügyfelek pénze.

Ráadásul tudod jól, hogy egy FCA szabályozás alatt nem mondhatok, írhatok olyan dolgokat amik nem igazak. Nem is értem, ha valóban egy nagy cégnél dolgoztál, akkor ezeket miért nem veszed figyelembe, és miért írsz olyanokat, mintha egy bérkommentáló lennél a shortosnak és barátjának?
Na jo, gyere tisztazzunk par dolgot:

Nem tudom neked milyen a kapcsolatod a shortossal meg Ádámmal - Semmi. Lenyegeben en sem ertem a problemajukat, Adamnak van jo par es shortosnak is, de ez az ok gondjuk...

Nem tudom miért nem dolgozol már egy brókercégnek. Nem tudom mennyi ideig dolgoztál. - Soha nem dolgoztam brokernek. Soha nem is fogok. Alapjaban veve soha nem dolgoztam masnak sem... es nem is szeretnek ezutan sem. A kereskedesbe hobbibol csoppentem bele es meg mindig eszerint is csinalom.

ha picit gondolkozol, rájössz, hogy miért nem lehetséges ez az egész - a szitu az, hogy ha picit is gondolkozol, egybol rajossz, hogy mi a szitu... es az igazsag nem az amit Te reklamozol... ezert irtam ide, nem masert, nem szemelyesekdesbol.

Értem én, hogy divat egy brókercégbe belekötni, de ezt ésszel tegyétek szerintem. - Nem a brokercegbe kotok bele, semmi bajom az Admirallal, ugy ahogy mas MM brokerrel sem, hanem a roluk szolo falcs allitasokkal...

Mennek egy olyan céghez amiről nem beszéltek. - Es akkor mi a problema?

Amikor ez megtörténik, akkor te is tudsz majd érzelemmentesen témát váltani mint az a két srác? - Mar most is erzelemmentesen temat tudok valtani. Ez az egesz hozzaszolasom erzelemmentesen tortent, egy dologra vilagitottam ra, es meg sem szolaltam volna, ha nem ordas nagy ferditesekrol olvasok. A szerencsed az, hogy itt, egyelore, a hozzaszolok kozul senki nem tud erthetoen, racionalisan cafolni/argumentalni... az aki tudna, pedig tul johiszemu, hiszen felfogja azt, hogy mindenkinek, meg HalaszUr-nak is, meg kell valamibol elnie... erted, nem?

Nem lesz lelkiismeret furdalásod, hogy volt közöd ehhez? - Nem, nem lesz... de neked lesz, ha a sors megcafolja a mostani allitasaidat? Es tovabbmenve, ha lesz is, az aldozatok mit ernek a te lelkiismeretfurdalasoddal? Hiszen abbol nem tudnak majd kenyeret venni... Ugy olvastam valahol, hogy meg IronFX-nel is gyurtad valamikor... akkor biztosan mar vannak aldozataid, ez cafolhatatlan. Ok mit ertek a te esetleges lelkiismeretfurdalasoddal? ne legyunk mar gyerekek...

amit most ti csináltok az sokkal rosszabb. - Megis miert? Az en nevemben beszelgethetunk csak... en csak annyit mondtam, hogy megvannak az Admiralnak is a hidden agenda-i... ezt pedig csak te tudod, hogy mik, ha ralatsz belulrol... a tobbiek csak tippelnek. Viszont a liquidity provider stika az valos nalatok, a tobbi dumat nem tudom...

értitek a piacot és a brókereket - en szemelyesen a piacot nem ertem es sosem fogom... aki mast mond, hazudik vagy nagykepuskodik (vagy csak hallucinal)... viszont elore tudom latni. - a brokereket viszont ertem is es elore is tudom latni. Miert? Mert mint mondtam, belatasom van egy nagy broker kulisszai moge... Egy olyan broker aki mellett az Admiral egy torpe.

megvezettek embereket - ez nem igaz... az, hogy miskuraltok a likviditas providerekkel es/vagy rajtuk keresztul az evidencia es nem megvezetes... a tobbi kritikat amit kaptal nem ismerem, igy nem is nyilvanitok velemenyt latatlanban.

ezek alapján döntenek és rossz céghez mennek, akkor bukhatják a pénzüket a túlságosan magas kripto kockázat vállalás miatt - itt ket dolgot emelnek ki, az egyik az, hogy engem nem erdekel ki milyen ceghez megy es mekkorat es miert bukik ott... indulasbol, ha valaki az alapjan hoz dontest, hogy Adam vagy shortos, vagy en itt mit mondunk az mar magaban egy sargacedula... a masik pedig az, hogy nagy valoszinusegel nem a kripto tulvallalas a vezeto ok amiert egy akarmilyen brokernel (Admiralnal is) penzt lehet bukni...
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-20, 16:01   #1502 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 475
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Közeleg a szeretet ünnepe, ezért az ördög ügyvédjének hálátlan jelmezébe bújva szeretnék néhány gondolatot megosztani veletek Zalán védelmében. A látszattal ellentétben mégsem Zalán érdekében teszem mindezt, hanem hogy bizonyítsam: saját érdekeink ellen teszünk, ha vérpadra fektetésével az utolsó interaktív, arccal rendelkező esélyünket is kivégezzük, aki által módunk nyílna jobban megismerni a velünk szemben álló „ellenfelet”.

1. A brókercégekről: Szabályozatlan piacon kereskedünk. A brókertől önkorlátozást elvárni hasonló illúzió, mint egy kuplerájba betérve azt várni, hogy szerelemből lesznek kielégítve az igényeink. A sikeres kereskedés elsőszámú szabálya a kockázatkezelés. Ez a devizakereskedés során ott kezdődik, hogy eldöntjük: elfogadjuk-e az OTC piac egyenlőtlen erőviszonyait és a játékszabályok hiányát vagy sem. Van választásunk: lehet tőzsdén kereskedni szabályozott körülmények között, lehet strukturált betétekkel spekulálni a lakossági bank tresaury-n, de az is egy döntés, ha egyáltalán nem kereskedünk. Ugyanakkor, ha mégis nyitunk egy Forex brókernél számlát, azt csak abban a tudatban tegyük, hogy Dávid áll szemben Góliáttal, csak a kimenetel a real világban jellemzően kevésbé romantikus. Mert itt utólagos reklamációnak helye nincs. Kezet a szívre: hányan olvastátok el a választott bróker végrehajtási politikáját? Megsúgom: szinte minden esetben az egy diktátum, melynek egyedüli célja, hogy minden felelősséget és kockázatot ránk hárítson át. De őszintén: hasonló helyzetben, ha a lehetőségünk nyílna rá valamennyien a saját érdekeinket helyeznénk az előtérbe. Ne feledjük, az Iron botrány is úgy kezdődött, hogy a traderek egy csoportja rést talált a pajzson, szóval mi sem vagyunk szentek. Dávid lenyúlt pár milkát Góliáttól. De aztán az visszaütött. Félre ne értsetek: Mocskos szemét módon, de ha nincsenek szabályok akkor a természet törvényei uralkodnak: mindig az erősebb kutya b...ik. A szabályozó hatóság egy szabályozatlan piacon (atyám mekkora oximoron!) alapvetően csak formai megfelelőséget vizsgál: ha a felek között született szerződés és az általános irányelvek formailag nem sérültek, akkor még a magasságos FCA sem tehet semmit. Erkölcstelen és abszurd? Igen az. De azzal, hogy megnyitottuk a forex számlát tudnunk kell és felvállaltuk, hogy hamiskártyásokkal ültünk le egy asztalhoz. Ha ezek után veszítünk valójában csak magunkat hibáztathatjuk, hisz mi hoztuk a másik felet olyan helyzetbe, hogy képes legyen kizsebelni minket.

2. Zalánról. Emlékezzetek: az SNB floor eltörlése előtt három nappal a nemzeti bank elnöke pislogás nélkül belemondta a kamerába, hogy az árfolyamgát megszüntetése nincs napirenden. Vagy 2008-ban a legnagyobb hazai ingatlanalap termékmenedzsere egy szép őszi napon a szemembe mondta, hogy minden a legnagyobb rendben, ennek ellenére másnap az alap 6 hónapra bezárt, hogy utána 30 százalékos bukóval nyisson ki újra. Mire akarok kilyukadni? Még a „normális” világban is ahol pénzről van szó az érdekek gyakran írják felül a jó erkölcsöt. Akkor miért várjuk el, hogy a szürke zónában a bróker legyen a legjobb barátunk? Zalán szerintem azzal követte el a legnagyobb hibát, hogy túl jól akarta csinálni a dolgát. Marketing célzattal felvállalta, hogy a fórumon minden kérdésre válaszol, de nem gondolta végig, hogy az összes brókercég tevékenysége által felhalmozódott frusztráció levezetésére ő lesz a villámhárító. Lehet őt bírálni, és ütni vágni, de azt az egyet azért ismerjük el: tökös legény, hisz a szakmából egyedüliként állja itt a pofonokat immáron évek óta. Nyilván lehet, hogy egy pénzéhes, gátlástalan fickó, aki a megtévesztésünk által jut a napi orgazmushoz. De csak egy pillanatra legyünk méltányosak. Képzeljük el azt, hogy ő egy elkötelezett salses, aki kicsit stréber, kicsit naív módon csak felmondja nekünk a céges oktatáson hallott okosságokat. Nincs dealing desk, ECN végrehajtás stb. Szerintetek, ha egy cég tényleg csal a tulajdonosok beavatják az öt országgal arréb regnáló jelentéktelen leányvállalat képviselőjét a buliba? Vele vitatkozni olyan, mint a kaszinóban a krupiéval ordítozni, hogy cinkelt volt a kocka. Ő csak egy alkalmazott, nem a gyűlölt rendszer maga. Persze el lehet őt marni innen, de vajon attól mennyiben lesz jobb nekünk. Hisz még így is ő az egyedüli, aki a több tucat brókercég közül egyáltalán szóba áll velünk. Pénzért csinálja? Nyilván igen. De önmagában ebből nem következik az, hogy hazudik. Persze az ellenkezője sem. Ugyanakkor olyat ne várjunk el tőle, amit nem tehet. Mert ne feledjük: azzal, hogy saját arcát felvállalva a cég nevében kommunikál jogilag elszámoltathatóvá válik. Ha olyat mond, amit hivatalosan nem tudhatna: kirúgják. Ha olyat enged sejtetni, ami a cége rossz hírét kelti büntetőjogi és anyagi felelősséggel bír. Ha rosszul kommunikál és ezáltal a cég rosszul teljesít annak a családja és a munkatársai egzisztenciája látja kárát. Azért sajnálni nyílván nem kell, hisz senki nem tart pisztolyt a fejéhez, de szerintem élhetőbb lenne a világ és egy csomó veszekedés lenne megelőzhető, ha megpróbálnánk a másik fejével is gondolkodni egy kicsit.

3. Végül, de nem utolsó sorban az ECN, NDD kérdéskörrel kapcsolatban a némileg leegyszerűsítő véleményem az, hogy ahol egy lot alatti tételekkel is lehet kereskedni ott nyilvánvalóan kell a háttérben egy árjegyzőnek lenni. Hogy az árjegyzést közvetlenül a brókercég végzi, vagy a likviditás szolgáltató a mi szempontunkból majdhogynem mindegy, hisz az ügyfelek lehúzása a bróker részéről informatikailag mindkét esetben lehetséges, annak mértékét alapvetően nem a mögöttes technika, hanem az azt működtető emberek mohósága vagy mértékletessége dönti el. De azért ne legyenek illúzióink: az úriember is valójában csak egy olyan vadállat, aki egy ideig tud várni...

Boldog Karácsonyt mindenkinek. Még azoknak is, akik ezek után –szándékom és a tények ellenére- egy mocskos bróker bérencnek könyvelnek el.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-12-20, 16:40   #1503 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 812
Hírnév szint: 4
Adamv a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Tényleg csak röviden:

1: Ha az rendben van amit az Iron csinál, akkor ugye a felügyelet nem ér semmit. Tehát aki mást mond hazudik. Attól hogy tudod hogy hamiskártyás a másik nem kell elfogadni hogy arról zeng mindenhol , hogy milyen becsületes.

2: Nem egyedüliként állja, hanem a volt főnöke aki pont ugyanazt csinálta az Ironfxnél mint Zalán az Admirálnál, Pontosan ugyanezt csinálta itt a forumon. És láttuk, hogy semennyire nem felelősségre vonható. Zalán ezt pontosan tudja.

3: Pontosan, ezért kell a képviselő alapján megitélni egy céget, amelyik hazudik, és direkt lassítja a teljesülést az gáz (Admiral lassítja 1 másodperccel..)
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-20, 17:38   #1504 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 587
Hírnév szint: 2
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zalán érdekében teszem mindezt, hanem hogy bizonyítsam: saját érdekeink ellen teszünk, ha vérpadra fektetésével az utolsó interaktív, arccal rendelkező esélyünket is kivégezzük, aki által módunk nyílna jobban megismerni a velünk szemben álló „ellenfelet”.
Honnan tudod, hogy minden esetben az igazságot ismered meg?

Idézet:
Zalán szerintem azzal követte el a legnagyobb hibát, hogy túl jól akarta csinálni a dolgát. Marketing célzattal felvállalta, hogy a fórumon minden kérdésre válaszol, de nem gondolta végig, hogy az összes brókercég tevékenysége által felhalmozódott frusztráció levezetésére ő lesz a villámhárító. Lehet őt bírálni, és ütni vágni, de azt az egyet azért ismerjük el: tökös legény, hisz a szakmából egyedüliként állja itt a pofonokat immáron évek óta.
Sokan szívesen lennének villámhárítók, ha megnézzük, hogy egy képviselő mennyit keres és mennyi a magyar minimálbér. Nem hiszem, hogy nagy gond jó pénzért elviselni a kritikákat egy komolytalan fórumon. Napi 12-16 órákat dolgozni szalag mellet havi 100 ezerért az gond. Ezeket most nem Zalánnak célzom, mert őt nem ismerem. Lehet, hogy tök normális. Nem tudni, de feleslegesen nem kell kockáztatni. Minden képviselőhöz így kell hozzáállni. Meg kell tartani a távolságot.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-22, 06:39   #1505 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 66
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Adózni a kivett profit után kell vagy a még nem kiutalt profit után is?

Az adó mértéke ugae 15%
A zöldfül nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-22, 07:16   #1506 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A zöldfül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Adózni a kivett profit után kell vagy a még nem kiutalt profit után is?

Az adó mértéke ugae 15%
Szia!

A még ki nem utalt tárgyévi profit után is adózni kell. Mértéke: 15%

Örülök és gratulálok, hogy ilyen "problémáid" vannak!
Régi 2017-12-22, 16:19   #1507 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Az AM-nél lehetett shortolni a BTC-t és társait?
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-22, 20:08   #1508 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

A még ki nem utalt tárgyévi profit után is adózni kell. Mértéke: 15%

Örülök és gratulálok, hogy ilyen "problémáid" vannak!
Hát ez nem jó hír sajnos

Köszi, egy hónap alatt megdupláztam a depositot elég könnyen, de nem tudom még mit hoz a jövő...
Régi 2017-12-22, 20:16   #1509 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 1.036
Hírnév szint: 6
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Hát ez nem jó hír sajnos

Köszi, egy hónap alatt megdupláztam a depositot elég könnyen, de nem tudom még mit hoz a jövő...
Fogd fel úgy ezt a hónapot, hogy kerestél +1R-t.
Ezt most úgy érzésre mondtam, de szavaidból nekem nagyságrendileg ez jött le.

Pedig az adózás mindig is így volt...

A "jó hír" az, hogy örülhetsz hogy egy ilyen kedvező adottságú országban vagy adórezidens és megúszod e jövedelem fajtát 15%-kal, ahogy Alpinforex is írta!
Ez elég egyedülálló a régióban, szóval van az éremnek jó oldala is.

Egyébként a NAV sem tudja hogy mit hoz a jövő, ezért májusig fizeted az ez évit, aztán majd a jövőt, amit nem tudod hogy mit hoz, azt majd 2019 májusban.
Ezek e "kaszinó" szabályai. Így igazságos mindkét fél részére.
Feltételezem azzal tisztában vagy, hogy a negatív eredményt is érdemes bevallani és görgetni a két évet és szembe állítani a nyerő éveddel.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-22, 20:43   #1510 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Hát ez nem jó hír sajnos

Nem akarsz DÓT fizetni ... 29.-én bekötöd az össz nyereséged és hagyod lebegni januárig ... lehet megmarad a pénzed januárra és megúszod az adót erre az évre

egy kis info: http://www.fxtanoda.hu/?q=node/41
Régi 2017-12-22, 20:59   #1511 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Feltételezem azzal tisztában vagy, hogy a negatív eredményt is érdemes bevallani és görgetni a két évet és szembe állítani a nyerő éveddel.
Azt nem tudtam, hogy a nyereség összevonható a veszteséggel
Régi 2017-12-22, 21:01   #1512 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem akarsz DÓT fizetni ... 29.-én bekötöd az össz nyereséged és hagyod lebegni januárig ... lehet megmarad a pénzed januárra és megúszod az adót erre az évre

Senki nem szeretne adót fizetni, de ez van
Régi 2017-12-22, 22:08   #1513 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Alapbeállítás

Idézet:

Szia!

Ez elég orosz rulettnek tűnik. Kicsit nyugisabb, ha két pozit szembenyitsz egy volatilis párban (minél előbb annál jobb, hogy maradjon ideje eltávolodni a belépési ponttól), a vesztőt lezárod még az idén (vigyázat, adózás szempontjából a T+2 értéknap számít!) majd a zárással egyidejűleg újranyitod a pozíciót, hogy a hedge szituáció fennmaradjon. Költség a swap és kétszeres spread. Januárban a két pozit összevezeted, hogy kifusson, ezzel az idei nyerőt sikerül legálisan és kockázatmentesen, minimális költséggel átgörgetni 12 hónappal.

Boldog Karácsonyt!
Régi 2017-12-28, 13:59   #1514 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"Kérjük vedd figyelembe, hogy az összes pozíció kriptovaluta CFD-ken lezárul a legutolsó árjegyzés szerint 2017. december 29-én pénteken, 20:59-től (EET), hogy a kriptovaluta egyenlegekkel segíteni tudjuk az ügyfeleink pozícióit, amelyek jelentősen meghaladták a belső limiteinket."

ezt ma megtudták küldeni, van 1 napod átkötni...

ezt a mocskos szar egy céget. Ezekszerint tényleg nincsenek lefedezve a poziciók.
Régi 2017-12-28, 15:05   #1515 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.428
Hírnév szint: 9
Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"Kérjük vedd figyelembe, hogy az összes pozíció kriptovaluta CFD-ken lezárul a legutolsó árjegyzés szerint 2017. december 29-én pénteken, 20:59-től (EET), hogy a kriptovaluta egyenlegekkel segíteni tudjuk az ügyfeleink pozícióit, amelyek jelentősen meghaladták a belső limiteinket."

ezt ma megtudták küldeni, van 1 napod átkötni...

ezt a mocskos szar egy céget. Ezekszerint tényleg nincsenek lefedezve a poziciók.
Az, hogy a likv szolgáltató mit csinál a pozikkal, nem tudjuk. Mi tegnap este kaptuk meg a szöveget, hogy fordítsuk le.

Nem mi vagyunk se az első se utolsó cég ahol lezárják a kripto pozikat. Nem pénzügyi termék és ezért csinálják ezt.

Nyugodtan küldj reklamációs emailt.

Forex cfd és a többi pénzügyi terméken változatlan minden.
Régi 2017-12-28, 15:06   #1516 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az, hogy a likv szolgáltató mit csinál a pozikkal, nem tudjuk. Mi tegnap este kaptuk meg a szöveget, hogy fordítsuk le.

Nem mi vagyunk se az első se utolsó cég ahol lezárják a kripto pozikat. Nem pénzügyi termék és ezért csinálják ezt.

Nyugodtan küldj reklamációs emailt.

Forex cfd és a többi pénzügyi terméken változatlan minden.
Zalán az előbb azt mondtad hogy nincs meg angolul a szöveg és vezető engedély kell hogy átküldhesd, mert neked csak magyarul küldték meg, sőt chaten azt hazudtad hogy már kiküldtétek korábban.. úgy hogy tegnap kaptad meg??
Régi 2017-12-28, 15:44   #1517 (permalink)
Szenior tag

Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán az előbb azt mondtad hogy nincs meg angolul a szöveg és vezető engedély kell hogy átküldhesd, mert neked csak magyarul küldték meg, sőt chaten azt hazudtad hogy már kiküldtétek korábban.. úgy hogy tegnap kaptad meg??
Engedélyt megadták

Nyugodj meg kérlek. Szükséged lesz a türelmedre amikor ombudsman majd válaszol neked...csatold az összes kockázati felhívást is amit kriptokkal kapcsolatban elfogadtál és amiket itt írtam...tudod úgy kerek a történet.
Régi 2017-12-28, 18:49   #1518 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 452
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Zalán a HAZUDÓS, ismerős valahonnan ez a titulus?

A saját barátaid is lehazugoznak a hátad mögött, csak szólok...
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-28, 21:05   #1519 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:

Pláne, hogy az Admiral Markets UK likviditás szolgáltatója az Admiral Markets AS
Régi 2017-12-28, 21:11   #1520 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Forex Klub eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kihagytam a felsorolásból a likviditás szolgáltatókat, és az STP/ECN számlákat.
Egyik napról a másikra tűntek el ezek a cégek a CHF árfolyamgát eltörlésének napját követően. Hetekig nem voltak elérhetők ezek a számlák.

a, Az IronFX elégedetlen volt az összes cég szolgáltatásával, és mindegyikkel szerződést bontott. Bízva abban, hogy majd egy másodvonalbeli partner mégis meg fog felelni a magas minőségi elvárásoknak.
b, Az összes cég szerződést bontott az IronFX-el. Ha én ilyen szolgáltató lennék, egészen addig teljesítenék, amíg rendesen fizetnek.
Eléggé ismerős a szitu. én azonnal szerződéstbontok és kiveszem a pénzemet ahogy lezárják a poziciót.
Szegény Zolit (D) sajnálom hogy eladta magát apróért
Régi 2017-12-28, 21:40   #1521 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Már hiányoltam shortost..mindig ketten jöttök (csak) hiszen rossz érzés, hogy senki más nem támogat titeket...

Fárasztó lehet.

Sajnállak is titeket mert eddig se és ezután se fog bejönni amit tippeltek. Feladni nem fogjátok mert nem olyanok vagytok...tradelésből egy csepp alázatot se tanultattok mint akik profitosok mert az életben nem kellett tradelnetek...nem baj.

Addig is lehet olvasni azokat az embereket akik veletek ellentétben vállalták a nevüket és küldtek valós élményt velünk kapcsolatban. Olyanokat amiket mások is megtapasztaltak és nem csak pár ember állít.

De nem fordítva szokott lenni? Mindig több a panaszos és negatív ember mint a pozítiv...most miért van fordítva? Érdemes ezen elgondolkodni....
Régi 2017-12-28, 21:50   #1522 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Engedélyt megadták

Nyugodj meg kérlek. Szükséged lesz a türelmedre amikor ombudsman majd válaszol neked...csatold az összes kockázati felhívást is amit kriptokkal kapcsolatban elfogadtál és amiket itt írtam...tudod úgy kerek a történet.
Szerencsére az angol ombudsman hamar válaszol, lehet még mindig az Ironos beidegződés van benned.
Sőt ezeket a doksikat neked kell majd becsatolni nem nekem. mindegy a következő cégnél majd kitanulod talán.
Bár te csak egy erőszakos saleses vagy semmi más, kiváncsi leszek a kiutalásom mikor fog megérkezni... jajj hát ünnepek vannak stb? ugye nem ez lesz..
Régi 2017-12-28, 22:40   #1523 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:

Sajnállak is titeket mert eddig se és ezután se fog bejönni amit tippeltek.
Azért ezt még ne hamarkodjuk el...
Régi 2017-12-29, 01:10   #1524 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Szerencsére az angol ombudsman hamar válaszol, lehet még mindig az Ironos beidegződés van benned.
Sőt ezeket a doksikat neked kell majd becsatolni nem nekem. mindegy a következő cégnél majd kitanulod talán.
Bár te csak egy erőszakos saleses vagy semmi más, kiváncsi leszek a kiutalásom mikor fog megérkezni... jajj hát ünnepek vannak stb? ugye nem ez lesz..
Majd szólok az unicreditnek, hogy nyissanak ki január 1én.
Tehát miért van az, hogy több a pozítiv névvel vállalós ügyfél mint ti akik tippelgetve akartok rosszat? Ez fordítva szokott lenni...
Régi 2017-12-29, 08:27   #1525 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Majd szólok az unicreditnek, hogy nyissanak ki január 1én.
Tehát miért van az, hogy több a pozítiv névvel vállalós ügyfél mint ti akik tippelgetve akartok rosszat? Ez fordítva szokott lenni...
ugye hogy fura, hogy senki se ir rosszat... mondjuk én probáltam de az sajnos valahogy nem került ki.
Szerintem simán te irogatod őket.
Régi 2017-12-29, 09:45   #1526 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ugye hogy fura, hogy senki se ir rosszat... mondjuk én probáltam de az sajnos valahogy nem került ki.
Szerintem simán te irogatod őket.
A tiéd kikerül sok helyre, teszel róla.

Látod...már 3. fél is bebizonyította, hogy azok valós emberek de te folytatod.
Régi 2017-12-29, 11:25   #1527 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

nah kiutalas elinditva még reggel, meglássuk
Régi 2017-12-29, 16:59   #1528 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

a pozicio kezzel zárva, a zárás 90 MÁSODPERC....

na én most szüntetem meg a számlámat

maradék kiutalása is megkérve.

- teljesülés 90 másodperc, természetesen szarabb áron
- kiutalás usd-huf konverzio 255.96 usdhuf áron. a valutaváltó is 258.5 ért veszi a dollárt

megbízhatatlan működés és lehúzás.... gratula Zalán felhoztad a céget az Iron szintjére
Régi 2017-12-29, 19:16   #1529 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
nah kiutalas elinditva még reggel, meglássuk
Kíváncsi vagyok mennyi időbe telik
Régi 2017-12-29, 19:32   #1530 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:

megbízhatatlan működés és lehúzás.... gratula Zalán felhoztad a céget az Iron szintjére
Lassan üti a Plus500 szintet is
Régi 2017-12-29, 20:32   #1531 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lassan üti a Plus500 szintet is
Nagyon messze van még a +500-tól és nem is éri utol
Csatolt kicsinyítések
admiral-markets-uk-forexcegek.gif  
Régi 2017-12-29, 20:45   #1532 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nagyon messze van még a +500-tól és nem is éri utol
Igen...a Plus 500 még a Dukascopy-t is veri
Régi 2017-12-30, 17:34   #1533 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Valahol, egy messzi messzi galaxisban:

Zoli úgy látszik személyes sértésnek veszi ha az admiralt kritizálják.

Noormális?

Utoljára módosítva: shortosgyula által : 2017-12-30 18:54
Régi 2017-12-30, 17:59   #1534 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Valahol, egy messzi messzi galaxisban:

Zoli úgy látszik személyes sértésnek veszi ha az admiralt kritizálják.

Noormális?
Nagyon bírom az ilyen ''törlő, tiltó bácsikat''... és én még nyulakra, fácánra, őzekre és vaddisznóra lövöldöztem a 2 napos vadászaton
Régi 2017-12-30, 19:41   #1535 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 298
Hírnév szint: 2
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Már nem tudom, melyik topikban (azt hiszem ebben) ,de c@maro Sárkány Péter-es facebook bemásolása elég hamar lett törölve. Persze lehet, hogy csak képzeltük a haverokkal így két sör után.

De, ha mégsem, akkor mi alapján a kemény cenzura???

Ezt is törlitek?
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-30, 20:36   #1536 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 379
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már nem tudom, melyik topikban (azt hiszem ebben) ,de c@maro Sárkány Péter-es facebook bemásolása elég hamar lett törölve. Persze lehet, hogy csak képzeltük a haverokkal így két sör után.

De, ha mégsem, akkor mi alapján a kemény cenzura???

Ezt is törlitek?
Miért törölném?
Azt törlöm, ami törvényileg kötelességem. Személyes adatok posztolása miatti törlés a leggyakoribb.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-12-30, 22:34   #1537 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért törölném?
Azt törlöm, ami törvényileg kötelességem. Személyes adatok posztolása miatti törlés a leggyakoribb.
Ne is töröld kérlek

A legszebb, hogy megint nem az történt amit itt ketten állítanak a tudomásom szerint.

Az illető saját maga törölte azt.

Az a durva, hogy ez már a sokadik olyan rosszindulatú támadásuk ami nem jött be.

Harzol, nyugodtan engedj teret ezeknek az embereknek. Nekem plusz promo felület neked meg több olvasó. Nekünk dolgoznak
Régi 2017-12-31, 13:36   #1538 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

na én most szüntetem meg a számlámat

maradék kiutalása is megkérve.

- teljesülés 90 másodperc, természetesen szarabb áron
- kiutalás usd-huf konverzio 255.96 usdhuf áron. a valutaváltó is 258.5 ért veszi a dollárt

Zalán ezek nem így történtek?

Ui: a levélben EET 20:59 es zárás van, ami kelet európai idő. helyette CET 20:59 kor volt, ami 1 órával előtte van.. Most komolyan ha az órát se ismerik mit várhatunk tőlük??
Régi 2018-01-03, 19:28   #1539 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

A korábbi 0-3 spread jól meg lett növelve fix 10-re a GBPUSD páron...köszönöm Admiral
Régi 2018-01-04, 08:44   #1540 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A korábbi 0-3 spread jól meg lett növelve fix 10-re a GBPUSD páron...köszönöm Admiral
2.1 korul van most.
Régi 2018-01-04, 22:22   #1541 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Te Zalán, melyik hülye találta ki a cégnél hogy csak longolni lehet a kriptokat? Gondolom nem léptetik elő egy ideig.

Adok egy tippet hogy hozzátok vissza az elúszott milliókat:

close only - áh fenét: open only!

long - ááá dehogy csakis: short.
Régi 2018-01-04, 22:27   #1542 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.012
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Te Zalán, melyik hülye találta ki a cégnél hogy csak longolni lehet a kriptokat? Gondolom nem léptetik elő egy ideig.

Adok egy tippet hogy hozzátok vissza az elúszott milliókat:

close only - áh fenét: open only!

long - ááá dehogy csakis: short.
Ez teljesen érthető, ha nincs mögötte fedezet, egy új terméknél ez a logikus. Az viszont nem, hogy minden csak felfelé megy
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-01-04, 22:31   #1543 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez teljesen érthető, ha nincs mögötte fedezet, egy új terméknél ez a logikus. Az viszont nem, hogy minden csak felfelé megy
Új termék? Ne viccelj, az mt4 -es cégek egy régóta long piacra ugrottak be.
Régi 2018-01-04, 22:49   #1544 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Új termék? Ne viccelj, az mt4 -es cégek egy régóta long piacra ugrottak be.
Elején nem volt ez egyértelmű, különben több xrp-d lenne
Régi 2018-01-04, 23:07   #1545 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ez igaz, neked is Viszont valaki hatalmas bakot lőtt ezzel a kripto mt4-esítéssel.
Zalán még jött az elején a hátuk mögött álló krakennel de hamar kiderült hogy ez is csak egy kamu volt.
Régi 2018-01-04, 23:16   #1546 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ez igaz, neked is Viszont valaki hatalmas bakot lőtt ezzel a kripto mt4-esítéssel.
Zalán még jött az elején a hátuk mögött álló krakennel de hamar kiderült hogy ez is csak egy kamu volt.
Régebben az Admiral büszkén hirdette a likviditásszolgáltatóit, mint pl a SEB Bank vagy a Deutsche Bank...de most még azt is titkolja, mivel a likviditásszolgáltatójuk saját maguk...tehát MM bróker
Régi 2018-01-04, 23:31   #1547 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nekem annyim van, amennyit akartam venni

Brókereknek cumi volt, mert ezzel nem sokan számoltak, így felfutnak. Mögé rakni az infrastruktúrát meg nem könnyű. Már ha ez egyáltalán volt is bármikor szempont
Régi 2018-01-05, 11:05   #1548 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kraken nem volt kamu, nem tudom mit értettél megint félre shortosgyula

Eddig csupán amiket ti tippeltettek igazolódott be, hogy kitaláció/kamu/félrevezetés...

Ha kíváncsiak vagytok a likviditás szolgáltatóinkra akkor kérdezzétek meg MNB, FCA-t. Ők is kérdezték, nekik elmondtuk, elküldtük a szerződéseket és érdekes módon ők elfogadták.

Több ügyfelünk küldött azóta újra elismerést rólunk, ez is azt bizonyítja csupán, hogy ti ketten/hárman vagytok már csak akik rossz hírünket akarjátok kelteni.

Ha valaki személyesen akar velünk találkozni, akkor jöjjön el az egyik Roadshow állomásra.

Itt láthatjátok azokat amiket jelenleg meghirdettünk, de lesz még állomás. Több mint 10 város fog szerepelni.

https://admiralmarkets.hu/education/forex-seminars

Köszi,
Régi 2018-01-05, 11:44   #1549 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hazudsz.

Az összes tréder ismerősöm (köztük olyan is aki személyes barátod) azt mondja hogy SEMMIT NEM VISZTEK SEHOVA házon belül maradnak a pozik és beszoptátok a nagy bukót a kriptokkal.

Ezek a személyek nem fantomnevek hanem valós személyek...

Tudod van egy mondás miszerint a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát.
Régi 2018-01-05, 17:24   #1550 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hazudsz.

Az összes tréder ismerősöm (köztük olyan is aki személyes barátod) azt mondja hogy SEMMIT NEM VISZTEK SEHOVA házon belül maradnak a pozik és beszoptátok a nagy bukót a kriptokkal.

Ezek a személyek nem fantomnevek hanem valós személyek...

Tudod van egy mondás miszerint a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát.
Kitaláció az egész.
Majd a te barátaid jobban tudják mint fca ))
Nevetséges és abszurd.

« Delsco | Binance »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Admiral Market As. Bróker cég Hunter008 Brókercégek 319 2015-12-27 22:11
Markets.com Zombory Brókercégek 21 2015-10-13 19:44
IC Markets chrisbf1 Brókercégek 10 2014-11-19 00:58
DF Markets Suhi Brókercégek 0 2012-03-20 19:52
IG Markets Jegesmaci Brókercégek 0 2011-01-11 11:56

A pontos idő 22:23 , a GMT +1 időzóna szerint.