Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2018-02-08, 15:13   #1701 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.404
Hírnév szint: 8
Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ja, hogy a világelső, szavahihetőségben és forgalomban is, mára csak egy ciprusi cég lett. Hitelrontásról meg inkább ne beszélj, mert neked olyanod sosem volt. A bizalmat csak egyszer lehet eljátszani, te azt már nagyon rég megtetted. A hitelrontást te csináltad, meg a másik nyomi, az Iron reklámozásotok kb annyiból állt, hogy más cégeket fikáztatok, és ment a hazudozás az olcsó spreadekről, ami különben kimagaslóan magas volt.
oké, akkor tegyük ezt tisztába.

Akkor is ciprusi cég volt amikor ott dolgoztam.
Nem volt hitelem? Mert? Már rég nem voltam a égnél amikor elkezdődtek a problémák.
Más cégeknek a gyengeségeit megmutattuk, igen. És?

Komolyan...szerinted a világ egy csupa gumimacikból és csillámpónikból álló, rózsaszínű állom világ?

Most is simán kitenném a többi cégről amiket kapok, csak nincs időm ezzel foglalkozni.

Te most konkrétan fogtál valamit amihez sok közöd nincs, megpróbálod felnagyítani, azt mutatni, hogy értesz valamihez amihez nem. Ezt ne tedd, mert arra a szintre süllyedsz mint itt ketten. Te ennél sokkal jobb vagy.

Gondolkozz már kicsit de tényleg...több mint fél évvel azelőtt közöm nem volt az Ironhoz. Amikor eljöttem, konkrétan a Zoli kitalált történeteket, hogy lejárasson Ezt ráadásul pont azok mondták el nekem legelőször, akik itt most egoból járatják le magukat.

Oké, amit mondasz az olyan, mintha én azt mondanám, hogy te lopsz. Hazudsz és lopsz. Miért? Mert trader vagy. Hiszen neked az a jó ha más sokat veszít, hogy te nyerj. Ellopod mások pénzét! És köztudott, hogy aki lop az hazudik is...

Érzed? Semmi köze a valósághoz.
Attól, hogy az Ironnál dolgoztak emberek, nem jelenti azt, hogy loptak, vagy miattuk történt bármi is. Azok akik elmentek előtte, sőt még azok is akik akkor mentek el amikor kiderült ez az egész, pont nem ők azok akikre azt kéne mondja egy értelmes ember, hogy elvesztette a hitelét.

Komolyan nem értem néha, hogy hogyan tudnak itt egyesek 2 vonalat felrajzolni a chartra és döntést hozni.....
Régi 2018-02-08, 15:24   #1702 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 295
Hírnév szint: 7
Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
oké, akkor tegyük ezt tisztába.

Már rég nem voltam a égnél amikor elkezdődtek a problémák.
Más cégeknek a gyengeségeit megmutattuk, igen. És?

Gondolkozz már kicsit de tényleg...több mint fél évvel azelőtt közöm nem volt az Ironhoz. Amikor eljöttem, konkrétan a Zoli kitalált történeteket, hogy lejárasson Ezt ráadásul pont azok mondták el nekem legelőször, akik itt most egoból járatják le magukat.

Oké, amit mondasz az olyan, mintha én azt mondanám, hogy te lopsz. Hazudsz és lopsz. Miért? Mert trader vagy. Hiszen neked az a jó ha más sokat veszít, hogy te nyerj. Ellopod mások pénzét! És köztudott, hogy aki lop az hazudik is...

Érzed? Semmi köze a valósághoz.
Attól, hogy az Ironnál dolgoztak emberek, nem jelenti azt, hogy loptak, vagy miattuk történt bármi is. Azok akik elmentek előtte, sőt még azok is akik akkor mentek el amikor kiderült ez az egész, pont nem ők azok akikre azt kéne mondja egy értelmes ember, hogy elvesztette a hitelét.

Komolyan nem értem néha, hogy hogyan tudnak itt egyesek 2 vonalat felrajzolni a chartra és döntést hozni.....
Fogalmam sincs, miről beszélsz. Nem tudom, és nem is érdekel, Zoli miket terjesztett rólad, elég volt pár sorod olvasni amikor még ott voltál, én erről beszélek. A többi céget próbáltad lejáratni ezerrel, amit te a gyengeségüknek nevezel. Még a számokban is ment a kamu, hogy olcsó spreadek, amit igazán könnyű ellenőrizni. Nagyon, nagyon drága volt, irreálisan.
Tibor nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2018-02-08, 15:28   #1703 (permalink)
Szenior tag

Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.Zalán elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Tibor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fogalmam sincs, miről beszélsz. Nem tudom, és nem is érdekel, Zoli miket terjesztett rólad, elég volt pár sorod olvasni amikor még ott voltál, én erről beszélek. A többi céget próbáltad lejáratni ezerrel, amit te a gyengeségüknek nevezel. Még a számokban is ment a kamu, hogy olcsó spreadek, amit igazán könnyű ellenőrizni. Nagyon, nagyon drága volt, irreálisan.
Azok tények voltak, amit ügyfelek küldtek...nem kellett lejáratni, lejáratták magukat a cégek és az ügyfeleik...
Régi 2018-02-08, 16:01   #1704 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 295
Hírnév szint: 7
Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Tibor már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Azok tények voltak, amit ügyfelek küldtek...nem kellett lejáratni, lejáratták magukat a cégek és az ügyfeleik...
hát persze
Tibor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-08, 16:34   #1705 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 63
Hírnév szint: 0
Alapbeállítás

Idézet:
A volatilitás miatt tágította a likviditás szolgáltató.

Tanulni nem autodidakta módin lehet.
Akkor már ilyen 2-3 szoros spread tágulások lesznek a jellemzők az indexeknél is?

...csak mert korábban nem volt ilyen
A zöldfül nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-08, 16:39   #1706 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 145
Hírnév szint: 2
gtome a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak annyit mondtam, hogy bizonyos ügyfélkörrel szemben van kitettsége a cégnek és szó szerint kimásoltam, hogy az AS a liquidity provider a többi cégnek a csoporton belül.

Azt a részt elismered, hogy van a cégnek kitettsége bizonyos ügyfelekkel szemben? Továbbra is hozzáteszem, hogy számomra ez nem negatív addig a pontig amíg ez nem veszélyezteti a céget és nem jelentkezik stopvadászatban.
Decemberben feltettem egy kérdést, azóta ha jól láttam nem érkezett válasz. Megtennéd most, hogy válaszolsz?

Ahol azt kérdezem, hogy a cégnek van-e kitettsége bizonyos ügyfelekkel szemben, ott a cég alatt értem az Admiral Markets Uk, AS, Group, tudom is én milyen entitások vannak még összességét. Tehát ha a UK-nek nincs, de az AS-nek mondjuk van, attól számomra az még kitettség ügyféllel szemben.

Ahogy írtam korábban is, nekem bizonyos feltételek fennállása esetén nincs gondom azzal, ha vesztő traderek ellen köt egy broker, a baj azzal van, ha közben az ellenkezőjét állítja.
Régi 2018-02-09, 09:16   #1707 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 804
Hírnév szint: 4
Adamv a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Ráadásul voltak olyan TIPPEK, hogy mi mennyit vesztettünk a kripton...és, hogy nagy ház lesz...nem lett..sőt hamarosan újabb kripto CFD-kel lehet majd kereskedni nálunk.

Ráadásul további 20 instrumentummal bűvölt az ajánlatunk. Sőt, ebben az évben új számla típussal és még több termékkel jövünk ki.

Ennyit azokról akik TIPPelgetnek és direkt rosszindulatú kérdésekkel és pletykákkal próbálják megállítani az Admiral működését Magyarországon.

Ugye nem kell bemásolni, hogy Ironfx mit mondott a chf bedőlés után... hogy gigakasza volt nekik.
Tehát akkor ha jól értem nálatok úgy működik a piac, hogy mindent termékre van 1db likviditásszolgáltatótok, aki azt csinál amit akar, pl szól hogy következő nap minden pozit le kell zarni, vagy csak olyan spreadet ad amilyet akar (tudom nagy a vola.. csak máshol nem emelkedtek a spreadek.. ott biztos kissebb volt, bár én már nem vagyok Admirál ügyfél)

Gondolom hiába kérek egy hiteles kimutatast a kriptokrol mert az titok
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-09, 18:16   #1708 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Na jönnek a megemelt és változó spreadek az indexekre az Admiralnál....minden változás egyre csak rosszabb...

Hiába írják, hogy 0,8 a spread, már egy jó ideje 130 és ez a többire is jellemző
Régi 2018-02-28, 06:13   #1709 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 126
Hírnév szint: 3
flyati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Dax 12407-12417 ?
Örült spread !
flyati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-28, 15:01   #1710 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Dax 12407-12417 ?
Örült spread !
Igen ez a reggeli spread az átállás miatt volt.

Dolgoznak rajta, hogy álljon be és ha minden igaz akkor stabil lett mostanra...ha holnap is ilyen lesz akkor visszaállunk a másik szolgáltatóra.

Zalán
Régi 2018-02-28, 18:09   #1711 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:

Dolgoznak rajta, hogy álljon be és ha minden igaz akkor stabil lett mostanra...ha holnap is ilyen lesz akkor visszaállunk a másik szolgáltatóra.

Zalán
Mennyire fog beállni?

Mi ez az új Invest számla?
Régi 2018-03-01, 10:06   #1712 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.774
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kicsit ambivalens érzésem van a most következő hozzászólással kapcsolatban,
ezért szeretném előre leszögezni: nem barátom a Zalán,
és az Admiral helyett is tudnék kapásból mondani legalább 5 céget ahol szivesebben nyitnék számlát (bár nem fogok).
Csak azért van ott számlám, mert ez az egyetlen amelyik véletlen túlélte a pusztítást
amit rendeztem köztük

No ennyi negatívum után jöjjön a pozitívum:
Tegnap egy dupla kísérletet végeztem.
Az egyik része az volt hogy szerettem volna elkapni a nyamvadtakat,
amint kispájkolják az AUDCAD short pozimat. Videorögzítő bekészítve,
párhuzamosan másik chart mellé illesztve....

Ugyebár alapból elég nagy spread van rajta.....semmiből nem telt volna
nekik egy picit beletoldani.
1 óra alatt kb 5x volt hajszál-halálközeli élményem a pozíciókkal kapcsolatban

//lezártam belőle 0.01et hogy látszódjon, milyen szoroson evickélt keresztül....

Bár lehet az a titka hogy sűrűn kell nyomni a printscreen gombot
és azt érzékeli a meta .... és addig disabled van a sppike szubrutinnak

de egyelőre köszönöm Zalán, hogy nem tettetek még át az autodílerre,
és köszönöm Gyula a Shortos a kísérletet!

Régi 2018-03-01, 12:21   #1713 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 804
Adamv a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Zalán
Megint uj szolgáltató? lassan nem marad senki
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-04, 12:31   #1714 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
01011001001 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy nálatok mekkora profit elérése esetén lassul be a szerveretek? Kérlek mielőbb válaszolj, nagyon fontos lenne!
01011001001 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-04, 18:19   #1715 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
01011001001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy nálatok mekkora profit elérése esetén lassul be a szerveretek? Kérlek mielőbb válaszolj, nagyon fontos lenne!
Majd ha pozíció nyitásnál sorozatosan azt írja ki, hogy: "Nincs árjegyzés"
Régi 2018-03-06, 21:44   #1716 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 423
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
01011001001 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Zalán ilyen álnok kérdésre mit válaszoljon?
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-03-13, 08:46   #1717 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Dax 0.8 spread a multé sajnos ! Kb 1 körül mozog éjszaka meg 10
Régi 2018-03-13, 11:00   #1718 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Dax spread felugrott 1.5 re majd le 0.8 ra ! Valaki videjo játékozik a gombokkal ?
Régi 2018-03-13, 23:31   #1719 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Állítólag ez az állapot március 23.-ig tart az óraátállítás miatt
Régi 2018-03-28, 18:30   #1720 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

https://www.esma.europa.eu/press-new...protect-retail
Régi 2018-03-28, 18:47   #1721 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

http://www.radu.hu/2018/03/az-esma-e...-csokkenteset/

...avagy a kisbefektetők ellehetetlenítése a tőzsdén...
Régi 2018-03-28, 21:10   #1722 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Zalán, mit gondolsz hány ügyfeletek marad az ESMA korlátozás után?

A forex, részvény, arany kereskedés gyakorlatilag kilőve, a brutális letét miatt.
Régi 2018-03-31, 18:33   #1723 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Lehet hogy Ausztrál brokerekhez kell mennünk ?
Régi 2018-03-31, 20:03   #1724 (permalink)
rpr
Szenior tag

Összes hozzászólás: 117
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hogy lehet hivatalos kereskedove valni? Errol van vkinek infoja? ESMA szabalyok elvileg rajuk nem vonatkoznak.(mondjuk ez is milyen mar)
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-06, 23:05   #1725 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Ezen az új Admiral.Invest számlán valódi tőzsdei végrehajtás van? Vagy csak ez is humbuk?
Régi 2018-04-07, 13:38   #1726 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.675
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
A zöldfül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezen az új Admiral.Invest számlán valódi tőzsdei végrehajtás van? Vagy csak ez is humbuk?
Szóval, a többin nincs
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-07, 19:50   #1727 (permalink)
Tag

Talking

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szóval, a többin nincs
"Elméletileg az van"
Régi 2018-04-11, 18:28   #1728 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

"emellett az Admiral Markets-nél már elérhető a Forex kereskedés 1:10-es tőkeáttétellel"

Nahát, micsoda előny
Régi 2018-04-12, 08:36   #1729 (permalink)
Szenior tag

shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Zalán, az eredeti észt admiral és a UK két külön cég?
Régi 2018-04-12, 10:32   #1730 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Zalán, az eredeti észt admiral és a UK két külön cég?
Nem válaszolsz egy kérdésemre sem.

Ha nem tisztelsz meg ennyivel, akkor nézz saját magad utána a dolgoknak.

Csak állítasz olyan dolgokat amiket nem tudsz bizonyítani. Semmi bizonyíték nélkül. Mégis miért válaszoljak neked?

Akik kíváncsiak a kérdésedre, keressenek fel minket vagy e-mailen: info@admiralmarkets.hu

vagy a weboldalon a livechaten is feltehetik a kérdést.

Részemről te választ nem kapsz amíg nem tisztázod le, hogy mi alapján állítasz olyan dolgokat amiket.

Kértem, hogy küld el mi alapján mondod, erre a válaszod az, hogy terelek. Válaszoltam neked és kértem küld el, erre vagy új kérdéssel jössz, vagy én terelek.

Valaki magyarázza meg nekem mi a logika a viselkedésedben.
(anyacég + leányvállalatok vannak (UK, AS, ASIC, CySEC). fióktelepek, helyi szabályozás és engedélyezés mindenhol ahol fizikálisan jelen vagyunk. Nem csak anyacégnek hanem a leányvállaltoknak is van külön likvidit providere. A kötések továbbítása és annak mértékei viszont üzleti titok és csak felügyeleti szervek kapták/kapják meg amikor kérik. Kérték, megnézték, minden oké.)
Régi 2018-04-12, 10:35   #1731 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
kockasseggu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kicsit ambivalens érzésem van a most következő hozzászólással kapcsolatban,
ezért szeretném előre leszögezni: nem barátom a Zalán,
és az Admiral helyett is tudnék kapásból mondani legalább 5 céget ahol szivesebben nyitnék számlát (bár nem fogok).
Csak azért van ott számlám, mert ez az egyetlen amelyik véletlen túlélte a pusztítást
amit rendeztem köztük

No ennyi negatívum után jöjjön a pozitívum:
Tegnap egy dupla kísérletet végeztem.
Az egyik része az volt hogy szerettem volna elkapni a nyamvadtakat,
amint kispájkolják az AUDCAD short pozimat. Videorögzítő bekészítve,
párhuzamosan másik chart mellé illesztve....

Ugyebár alapból elég nagy spread van rajta.....semmiből nem telt volna
nekik egy picit beletoldani.
1 óra alatt kb 5x volt hajszál-halálközeli élményem a pozíciókkal kapcsolatban

//lezártam belőle 0.01et hogy látszódjon, milyen szoroson evickélt keresztül....

Bár lehet az a titka hogy sűrűn kell nyomni a printscreen gombot
és azt érzékeli a meta .... és addig disabled van a sppike szubrutinnak

de egyelőre köszönöm Zalán, hogy nem tettetek még át az autodílerre,
és köszönöm Gyula a Shortos a kísérletet!

Egy hónap eltelt. Találkoztál olyan dolgokkal ami nem tetszett vagy éppen tetszett?
Régi 2018-04-12, 10:40   #1732 (permalink)
Szenior tag

ambrika logója

Hely: Jelenleg a Balcsi alsó végénél.
Összes hozzászólás: 226
ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A "Professzionális kereskedő" nyilatkozatról lehetne néhány szót váltani?
ambrika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-12, 10:45   #1733 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ambrika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A "Professzionális kereskedő" nyilatkozatról lehetne néhány szót váltani?
Természetesen.
Ez egy lehetőség csak és lesznek előnyök és hátrányok. Például a Negativ Balance Protection elvesztése. Viszont pont azon dolgozunk, hogy a professzionális kereskedőnek mi megadjuk ezt.

Vannak feltételek és kemény elbírálás, hogy ki lehet ilyen. Lehet lesznek változások a jövőben. Azt se tudja senki, hogy pontosan mikor fog hatályba lépni ez a változás. Lehet Május 1 lehet Június vége.

Az Admiral weboldalán a kereskedőtérbe belépve tud mindenki jelentkezni erre. Nem én vagy a budapesti személyzet fogja eldönteni, hanem a Compliance részleg.

Arra kérek mindenkit, hogy írjon az info@admiralmarkets.hu emailre ha ennél több infóra lenne szüksége, és mi mindent megteszünk, hogy felhívjunk mindenkit.
Régi 2018-04-12, 13:53   #1734 (permalink)
Szenior tag

ambrika logója

Hely: Jelenleg a Balcsi alsó végénél.
Összes hozzászólás: 226
ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.ambrika már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Természetesen.
Ez egy lehetőség csak és lesznek előnyök és hátrányok. Például a Negativ Balance Protection elvesztése. Viszont pont azon dolgozunk, hogy a professzionális kereskedőnek mi megadjuk ezt.

Vannak feltételek és kemény elbírálás, hogy ki lehet ilyen. Lehet lesznek változások a jövőben. Azt se tudja senki, hogy pontosan mikor fog hatályba lépni ez a változás. Lehet Május 1 lehet Június vége.

Az Admiral weboldalán a kereskedőtérbe belépve tud mindenki jelentkezni erre. Nem én vagy a budapesti személyzet fogja eldönteni, hanem a Compliance részleg.

Arra kérek mindenkit, hogy írjon az info@admiralmarkets.hu emailre ha ennél több infóra lenne szüksége, és mi mindent megteszünk, hogy felhívjunk mindenkit.

OK! Kösz!
ambrika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-12, 17:07   #1735 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Két hónap elteltével újra próbálkozom.

Idézet:
gtome eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Decemberben feltettem egy kérdést, azóta ha jól láttam nem érkezett válasz. Megtennéd most, hogy válaszolsz?

Ahol azt kérdezem, hogy a cégnek van-e kitettsége bizonyos ügyfelekkel szemben, ott a cég alatt értem az Admiral Markets Uk, AS, Group, tudom is én milyen entitások vannak még összességét. Tehát ha a UK-nek nincs, de az AS-nek mondjuk van, attól számomra az még kitettség ügyféllel szemben.

Ahogy írtam korábban is, nekem bizonyos feltételek fennállása esetén nincs gondom azzal, ha vesztő traderek ellen köt egy broker, a baj azzal van, ha közben az ellenkezőjét állítja.
Decemberi hozzászólás:

Csak annyit mondtam, hogy bizonyos ügyfélkörrel szemben van kitettsége a cégnek és szó szerint kimásoltam, hogy az AS a liquidity provider a többi cégnek a csoporton belül.

Azt a részt elismered, hogy van a cégnek kitettsége bizonyos ügyfelekkel szemben? Továbbra is hozzáteszem, hogy számomra ez nem negatív addig a pontig amíg ez nem veszélyezteti a céget és nem jelentkezik stopvadászatban.
Régi 2018-04-12, 21:12   #1736 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Egy hónap eltelt. Találkoztál olyan dolgokkal ami nem tetszett vagy éppen tetszett?
Volt mindegyikből
Nem szeretem a brókercégeket és ez már nem fog megváltozni,
de mindent összegezve a rövid verzió:
Ez a mostani Admiral (a hangsúly a mostanin van, mert ki tudja melyik mikor kurvul el) nem rosszabb mint bármelyik hasonló MT4 only bróker.

------------------------------------------

Hosszabban: hajszálnyi negatív dolgok vannak egyelőre csak amikkel lehet együtt élni.
Kérdés persze hogy mi a cél. Nekem pl feszültséglevezetőnek tökéletesen megfelelő. Ütöm-vágom-nyomom ha rámjön.
Most pl verseny van, hogy ki nyírja ki hamarabb. Az ESMA miatti plussz margin, vagy én
Nyerésre állok .... szóval no para, nem én leszek aki miatt be kell lassítani, de lehet felajánlom a maradékot Gyulának.

Mielőtt jönne pár dokumentált konkrétum, egy friss élmény:
AUDNZD long limit betéve jó előre, vízszintes stratégia.
Bekapcsolom a gépet és látom hogy a spread szemre kb 6 milliméternyi, de nem kötötte be, pedig nemrég járt alatta 9 milliméternyivel is.
Egy gyors kurvaanyázás után megnyugtattam magam vele hogy amikor beköthette volna, akkor nyitott ki az amcsi piac, és biztos azért szúrt le csak a bid, de az ask a helyén maradt. Van ilyen.
Ezt ne számítsuk sehova.
Legyen semleges élmény bár belegondolva hogy a TP irányába ment tovább és el is érte volna ....nos jött egy kákettő
Viszont bekötötte pár órával később és 1 pointnyira! megnyalta a stoppot, amit nem vert ki. Ez pozitívum.
Még akkor sem ütötte ki, amikor nem ment a gépem. Offlineban is megnyalogatta 1 pointnyira. Később persze elbuktam.
//Lehet hogy tudta előre mi lesz, és azért nem verte ki előtte hogy ne idegeljen feleslegesen?? az ilyenekért később mindig vissza szoktak jönni!
Már ideje lenne stratégiát írni rá.

Másik nüansznyi érdekesség:
szerda este nyitott USD/RUB short pozícióra a tripla swapot csütörtök este írták jóvá.
Rá lehetne fogni arra hogy az oroszok húsvétkor biztos bevodkáztak és azért csúszott a Téplussz3nap??,
de a sima swapot megadta azonnal.... Mivel egy fél gömb fagyiról se volt szó ezért remélem nem baj hogy ezért nem reklamáltam.
Azt sem gondolnám hogy annyira nincs likviditásotok hogy a kamatot kamatoztatjátok még egy napig
Valószínűleg tényleg vmi pravoszláv népszopás lehet a hátterében.

Akkor most legyen egy pozitívum, ami ha jobban belegondolunk sajnos negatívum:

Van egy kérdésem...!!

Ha jobban megnézed ezt a 45510321 számú kötést, rájössz hogy valami gebasz van az MT4 szerveretekkel.
Ez nem pozitív slippeage....
Annál kicsit jobb....vagy mégsem??? Mert csak a gyertya rövidebb a valóságnál...
De a lényeg ahogy Korda Gyuri bácsi mondaná: de MEGADTAAA!!

és végül még egy grafikai gebasz, ami viszont sokkal jobban zavar.
Most akkor elérték a Románok a trendvonalat vagy sem???
Hajszálkereszttel mérve 705 !!! pip eltérés van.
Ez persze valószínúleg nem olyan hiba amihez az Admiralnak köze van,
de hidd el hogy voltak/vannak/lesznek olyan kuncsaftok akik az ilyenek miatt longolják előbb-utóbb az MT4 kilincset.

Nem tudom van e ráhatásotok a Metaquotesre, de hogy egy használható dolgot is mondjak:
Programozásilag nem lenne nagy kunszt nekik megcsinálni azt hogy az árakat ne BID értéken, hanem a (BID/ASK)/2 képletet alkalmazva tárolja el.
Sok ember boldog lenne tőle.

Persze a legjobb lenne ezt az ügyfél által választható módon, de ne legyünk telhetetlenek.
A jelenlegi féloldalas historikus szart középre igazítaniuk tényleg rém egyszerű lenne és szerintem senki sem tiltakozna ellene.

Régi 2018-04-13, 03:12   #1737 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.675
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Volt mindegyikből
Nem szeretem a brókercégeket és ez már nem fog megváltozni,
de mindent összegezve a rövid verzió:
Ez a mostani Admiral (a hangsúly a mostanin van, mert ki tudja melyik mikor kurvul el) nem rosszabb mint bármelyik hasonló MT4 only bróker.

------------------------------------------

Hosszabban: hajszálnyi negatív dolgok vannak egyelőre csak amikkel lehet együtt élni.
Kérdés persze hogy mi a cél. Nekem pl feszültséglevezetőnek tökéletesen megfelelő. Ütöm-vágom-nyomom ha rámjön.
Most pl verseny van, hogy ki nyírja ki hamarabb. Az ESMA miatti plussz margin, vagy én
Nyerésre állok .... szóval no para, nem én leszek aki miatt be kell lassítani, de lehet felajánlom a maradékot Gyulának.

Mielőtt jönne pár dokumentált konkrétum, egy friss élmény:
AUDNZD long limit betéve jó előre, vízszintes stratégia.
Bekapcsolom a gépet és látom hogy a spread szemre kb 6 milliméternyi, de nem kötötte be, pedig nemrég járt alatta 9 milliméternyivel is.
Egy gyors kurvaanyázás után megnyugtattam magam vele hogy amikor beköthette volna, akkor nyitott ki az amcsi piac, és biztos azért szúrt le csak a bid, de az ask a helyén maradt. Van ilyen.
Ezt ne számítsuk sehova.
Legyen semleges élmény bár belegondolva hogy a TP irányába ment tovább és el is érte volna ....nos jött egy kákettő
Viszont bekötötte pár órával később és 1 pointnyira! megnyalta a stoppot, amit nem vert ki. Ez pozitívum.
Még akkor sem ütötte ki, amikor nem ment a gépem. Offlineban is megnyalogatta 1 pointnyira. Később persze elbuktam.
//Lehet hogy tudta előre mi lesz, és azért nem verte ki előtte hogy ne idegeljen feleslegesen?? az ilyenekért később mindig vissza szoktak jönni!
Már ideje lenne stratégiát írni rá.

szerda este nyitott USD/RUB short pozícióra a tripla swapot csütörtök este írták jóvá.
Rá lehetne fogni arra hogy az oroszok húsvétkor biztos bevodkáztak és azért csúszott a Téplussz3nap??,
de a sima swapot megadta azonnal.... Mivel egy fél gömb fagyiról se volt szó ezért remélem nem baj hogy ezért nem reklamáltam.
Azt sem gondolnám hogy annyira nincs likviditásotok hogy a kamatot kamatoztatjátok még egy napig

Akkor most legyen egy pozitívum, ami ha jobban belegondolunk sajnos negatívum:

Van egy kérdésem...!!

Ha jobban megnézed ezt a 45510321 számú kötést, rájössz hogy valami gebasz van az MT4 szerveretekkel.
Ez nem pozitív slippeage....
Annál kicsit jobb....vagy mégsem??? Mert csak a gyertya rövidebb a valóságnál...
De a lényeg ahogy Korda Gyuri bácsi mondaná: de MEGADTAAA!!

és végül még egy grafikai gebasz, ami viszont sokkal jobban zavar.
Most akkor elérték a Románok a trendvonalat vagy sem???
Hajszálkereszttel mérve 705 !!! pip eltérés van.
Ez persze valószínúleg nem olyan hiba amihez az Admiralnak köze van,
de hidd el hogy voltak/vannak/lesznek olyan kuncsaftok akik az ilyenek miatt longolják előbb-utóbb az MT4 kilincset.

Nem tudom van e ráhatásotok a Metaquotesre, de hogy egy használható dolgot is mondjak:
Programozásilag nem lenne nagy kunszt nekik megcsinálni azt hogy az árakat ne BID értéken, hanem a (BID/ASK)/2 képletet alkalmazva tárolja el.
Sok ember boldog lenne tőle.

Persze a legjobb lenne ezt az ügyfél által választható módon, de ne legyünk telhetetlenek.
A jelenlegi féloldalas historikus szart középre igazítaniuk tényleg rém egyszerű lenne és szerintem senki sem tiltakozna ellene.

Gondolom ÉN, ezt akartad írni: (BID+ASK)/2
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-13, 06:10   #1738 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Gondolom ÉN, ezt akartad írni: (BID+ASK)/2
jaja...elég furcsa chart jönne ki belőle....
pedig tucatnyi helyen beütöttem már a programomban...
legalább kiderült hogy volt értelme leírni a longosabb verziót is.
Valaki biztosan elolvasta.
De bakker ilyen korán?
Tudom...aranyat lel...
Hát leltem én is.
Csak a poén kedvéért,
mert ide stílszerű:
Vagy 2-3 hete véletlenül az XAUUSD chartot nyitottam meg.
Egyből vadul nyomogattam neki a gombot, de korai volt az öröm
Nem akarta ideadni februári árfolyamom.
Na a BID per ASK per kettő még ennél is kisimultabb grafikon lenne a béka segge alatt.

Zalán,
ennek mi értelme hogy a döglött arany chart is elérhető ?

Régi 2018-04-13, 09:47   #1739 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Nem tudom melyik időszakról beszélsz pontosan, de most volt ortodox húsvét valamikor a mi húsvétunk után. Nem lehet, hogy az orosz nyuszi kamatot dug el tojás helyett? A lényeg, hogy megtaláltad.
Régi 2018-04-13, 22:51   #1740 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Petra a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Zalán!
Hozzád lenne egy kérdésem. Az Admiral felügyeletenként szét szedi az ügyfeleket? Azért kérdezem mert ha Esma behozza a tőkeáttét korlátot az uniós cégeknek akkor van e olyan megoldás,hogy magyar ügyfélként az asic felügyelethez tartozzak. Vagy így sem tudok 1:500-at használni az új esma szabályok miatt vagy asic-ot nem érinti vagy magyarként nem lehetek asic alatt?
Petra nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-14, 22:45   #1741 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Az indexekre akkor max. 1:20 tőkeáttét lesz elérhető?
Régi 2018-04-16, 09:50   #1742 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Sziasztok,

Az ESMA szabályoknak még nincs hatása a kereskedésre. Ezek előterjesztések és nem kezdték el még beépíteni az országok.

Nem azért nem válaszolunk ezekre mert nem tudunk vagy nem akarunk, hanem mert még simán változhat. Nem is tudjuk mikor lép hatályba.

Mindent időben fogunk kommunikálni, jelenleg nincs mit tenni.

Lesz mindenkinek ideje majd eldönteni, hogy szeretne-e vagy tud-e szakmai ügyfél lenni. Pontos leírás lesz példákkal, hogy mit jelentenek ezek. Becslésem szerint ez kb az ügyfelek 10%-át fogja érinteni max, olyan megkötések lesznek.

Sok sikert a hétre!
Régi 2018-04-16, 09:56   #1743 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Csütörtökön éles skalp kereskedés.

Mennyire szeretnél te is skalpolni a részvény vagy Forex piacon?

Az elmúlt több mint 10 évben Hideg Zoltán olyan fegyelmet és technikát fejlesztett ki, ami képessé tette arra, amire sokan csak vágynak. Részvény és Forex piacon képes kereskedni rövid távon szinte bármikor.
Most mindent megmutat nektek egy előadásban!

Regisztrálj a webináriumra.

Figyelem!

Zolit feltétel nélkül csak most, illetve a budapesti szemináriumon fogjátok tudni megnézni élőben, májustól már éles számlával kell rendelkezni, de továbbra is ingyenes lesz.

Budapesti szeminárium regisztráció
Régi 2018-04-17, 13:49   #1744 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 252
independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.independence már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Petra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...hogy magyar ügyfélként az asic felügyelethez tartozzak. Vagy így sem tudok 1:500-at használni az új esma szabályok miatt vagy asic-ot nem érinti vagy magyarként nem lehetek asic alatt?

Úgy értelmeztem a szabályozást, hogy ezt meg tudod tenni. Ha egy másik felügyelet alá tartozó brókernél vagy, akkor annak a felügyeletnek a szabályai vonatkoznak rád, tehát mehet a nagyobb tőkeáttétel. Ez azonban csak akkor megy, ha az adott brókernek nincs működési engedélye az EU-ban. Ha van, vagy itt van biztosítva, akkor nem fog menni, tehát az Admiralnál ez nem lehetséges.
De ha lehetne, sem látok kisebb brókerkockázatot, mert a lazább felügyelet alá tartozó iroda ugyanúgy keresztbe tud tenni, mintha csak ott lenne jelen, hiszen a másik felügyelet irányába van csak kötelezettsége.

Más:
Ami a hatályba lépést illeti az a hivatalos közzététel utáni második hónap, azaz június eleje körül.
És, hogy lesz-e lazítás? Kizárt.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-17, 15:13   #1745 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Petra a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgy értelmeztem a szabályozást, hogy ezt meg tudod tenni. Ha egy másik felügyelet alá tartozó brókernél vagy, akkor annak a felügyeletnek a szabályai vonatkoznak rád, tehát mehet a nagyobb tőkeáttétel. Ez azonban csak akkor megy, ha az adott brókernek nincs működési engedélye az EU-ban. Ha van, vagy itt van biztosítva, akkor nem fog menni, tehát az Admiralnál ez nem lehetséges.
De ha lehetne, sem látok kisebb brókerkockázatot, mert a lazább felügyelet alá tartozó iroda ugyanúgy keresztbe tud tenni, mintha csak ott lenne jelen, hiszen a másik felügyelet irányába van csak kötelezettsége.

Más:
Ami a hatályba lépést illeti az a hivatalos közzététel utáni második hónap, azaz június eleje körül.
És, hogy lesz-e lazítás? Kizárt.

Vajon mi lesz a helyzet az angol cégekkel ha 2019-ben a britek kilépnek az unióból?
Petra nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-04-17, 15:55   #1746 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Jelen tudomásunk szerint, hiába mentek más brókerhez, mert rájuk is érvényes lesz a szabály. Egy európai ügyfélnek nem lehet magasabb tőkeáttételt adni. Egy pár hónapig menni fog, de utána fognak szólni az ASIC-nak aki majd a helyi brókereknek.

Még mindig nem lehet tudni, hogy mikortól lesz hatályos. ESMA kiadta az igaz, de a felügyeletek még nem tájékoztatták a brókercégeket, helyi hatóságok még nem kezdték el a kommunikációt.

Ha lesz több infó, akkor majd szólunk. Addig megy minden úgy ahogy eddig.
Régi 2018-04-17, 15:57   #1747 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Petra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vajon mi lesz a helyzet az angol cégekkel ha 2019-ben a britek kilépnek az unióból?
Szerintem várjuk meg azt, hogy miben egyeznek meg a Britek az EU-val első lépésként
Kb Nostradamusnak kell lenned, hogy ezt megmond.
Régi 2018-04-19, 11:33   #1748 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nézzétek meg ezt a 3 chartot, mindegyik dow m1 ugyanaz az időszak. Az egyik nagyon eltér.

Behúztam egy vízszintes vonalat a reggel 8.14-es csúcsra.

Az admiral chartján 5 pontnyi mozgás eltűnt.

Zalán meg tudod magyarázni?

Honnan veszitek a DJ30 adatot?
Csatolt kicsinyítések
admiral-markets-uk-image-23-.png.png
Megnézték: 51
Méret:  84,5 KB
Azonosító:  13250   admiral-markets-uk-image-24-.png.png
Megnézték: 50
Méret:  77,5 KB
Azonosító:  13251   admiral-markets-uk-image-25-.png.png
Megnézték: 51
Méret:  104,5 KB
Azonosító:  13252  

Régi 2018-04-19, 12:56   #1749 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Alapbeállítás

Nálam megvan a a mozgás.
"AdmiralMarkets Live" nevű szerver, MT4 kliens.

-----------------------------------
Ettől független továbbra is szeretném ha lenne legalább 1 olyan számlatípus,
ahol a grafikonok középárfolyamon rajzolódnak a jelenlegi BID helyett.
A szavazás mindjárt elbukik

Central Price Chart

Zalán! Úgy tűnik sajnos senki sem akarja hogy legyen egy egyedi marketingeszközöd.......írná az index

A másikban meg nyomatnák a zemberek döntöttek, nem kell kavarnit

//bár a kétharmados többség megvan hozzá /

Talán nem a választások után kellett volna bedobnom.
Ez van. Majd rajzolok máshol.
Lehet meg kellene néznem a régi ájronos zero-spread típust, hátha be lehet még röffenteni
Csatolt kicsinyítések
admiral-markets-uk-admiral_dj30.png  
Régi 2018-04-19, 12:58   #1750 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kockás, tekerd még balra chartot, ott van egy hajnali spike ami fontos pont a trendvonalaknak. Ezen bukott ki hogy nem stimmel a chart.
Válaszol

« topsteptrader.com | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 6 (0 tag és 6 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Admiral Market As. Bróker cég Hunter008 Brókercégek 319 2015-12-27 21:11
Markets.com Zombory Brókercégek 21 2015-10-13 18:44
IC Markets chrisbf1 Brókercégek 10 2014-11-18 23:58
DF Markets Suhi Brókercégek 0 2012-03-20 18:52
IG Markets Jegesmaci Brókercégek 0 2011-01-11 10:56

A pontos idő 18:01 , a GMT +1 időzóna szerint.