Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-07-09, 12:42   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 101
Hírnév szint: 2
lotmoney a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Ausztrál brókercégek

A billió (trillion) dolláros államadóssággal küzdő USA és a széteséssel szemezgető UK és EU devizái helyett biztonságosabbnak tartom Ausztrália dollárját a főbb devizák közül. AUD számlát azonban jobbára csak ausztrál brókerek kínálnak (illetve nemzetközi cégek ausztráliai leányai is, de ezek inkább csak ausztrál állampolgároknak).

Eddigi kutakodásaimból úgy tűnik azonban, hogy az ausztrál felügyelet (ASIC) által kibocsátot jogosítvány (AFSL) nem kötelez befektetővédelmi alap általi biztosítás nyújtására - de ez még nem teljesen világos számomra.

Léteznek más stabil(nak mondott) devizák is, de én egy olyan országot mely nem rendelkezik sem energiaforrással sem termőfölddel gazdasága és lakossága fenntartáához, azt én nem tudom stabilnak tekinteni. Ráadásul devizáik nem is fődevizák.

Főbb ausztrál brókerek:
https://www.compareforexbrokers.com....forex-brokers/

Jöhetnek a tapasztalatok, akinek már van esetleg!
lotmoney nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-09, 13:05   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ne haragudj meg, de nem értelek. 1000$-os szláról beszélünk.
Ilyen tételnél ne agyald túl magad. Nyiss vmi megbízható UK brókernél számlát, ott normális(abb) felügyelet van, csőd esetén némi angol tudással a pénzednél vagy 50k fontig.
Devizákról: nyugodj meg, ha az usd v az euró összedől, az aud sem fog virgonckodni szóval ezt sem kell túlpörögni.(akkor max a fizikai arany lesz a nyerő)

"de én egy olyan országot mely nem rendelkezik sem energiaforrással sem termőfölddel gazdasága és lakossága fenntartáához, azt én nem tudom stabilnak tekinteni."- azért ezt gondold át még egyszer Japán kb. megfelel ezeknek a kritériumoknak. Akkor az érveid szerint Venezuela stabilabb, mint Japán
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-07-09, 14:21   #3 (permalink)
Szenior tag

Smile

Idézet:
stingy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne haragudj meg, de nem értelek. 1000$-os szláról beszélünk.
Ilyen tételnél ne agyald túl magad.
...

"de én egy olyan országot mely nem rendelkezik sem energiaforrással sem termőfölddel gazdasága és lakossága fenntartáához, azt én nem tudom stabilnak tekinteni."- azért ezt gondold át még egyszer Japán kb. megfelel ezeknek a kritériumoknak. Akkor az érveid szerint Venezuela stabilabb, mint Japán
1. Nem csak magamra gondoltam a téma megnyitásával.

2. Azért Japán nem olyan súlyos hely e szempotokból mint HK meg Szigapúr. HK-ban meg Sz.púrban legfeljebb virágládába lehet rizst vetni.
Venezuela nyilván elég nagy káoszban van az államműködés minden területén: az energiaforrással és termőfölddel rendelkezést az egyensúlyban tartott államháztartás, rendezett pénzügyi helyzet MELLETT, nem helyette tekintendő szempontnak szántam.
Régi 2016-07-09, 21:32   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Svájc sem a vízierőművei és a milkatehenei miatt megbízható
Oroszország pedig a brutális ellenpélda!
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-14, 14:10   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Találtam még két, megbízhatóbbnak tűnő ausztrál brókercéget (bár FCA licence-ük nincs sajnos)

Vantage FX
Global Prime

ez utóbbi A könyves(?) bróker
Régi 2016-07-14, 19:47   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A befektető védelmi alap kérdését ne ugorjátok át.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-14, 19:51   #7 (permalink)
Szenior tag

_pda_ logója

Összes hozzászólás: 1.271
Hírnév szint: 8
_pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton._pda_ elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

az adózási oldalt sem kellene elfelejteni
_pda_ nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-14, 20:07   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A befektető védelmi alap kérdését ne ugorjátok át.
Ezt jeleztem is a nyitóban.
Régi 2016-07-14, 20:10   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
_pda_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
az adózási oldalt sem kellene elfelejteni
azt gondoltam elég a kettős adóztatással tisztában lenni pszáf belekeverése nélkül:

http://njt.hu//cgi_bin/njt_doc.cgi?docid=19151&mobile=1
nav.gov.hu/data/cms219353/4_Maganszemelyek_kulfoldrol_szarmazo_jovedelmenek_ adoztatasa__es_jarulekkotelezettsege.pdf
Régi 2016-07-14, 21:08   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
[/URL]
No, a GPs demoreg után jött is a mail, amiben írják is:

Did you know that Global Prime is one of the only brokers in the world that offer a trade receipt on any trade taken which shows which Liquidity provider took your trade? This proves that we do not take the other side of trades and do not 'run a B-Book'. What this means for you as a trader is peace of mind knowing that we won't be trading against you and it is in our best interest for you to be a profitable trader.
Régi 2016-07-17, 19:49   #11 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
TradingBud a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Amennyiben ausztrál brókercéget kerestek, tudom ajánlani a Pepperstonet. 2 féle számlatipusuk van. Standard és Razor(ECN).

ASIC licenszel rendelkeznek, elérhető bázisdevizák: USD, EUR, GBP, CHF, JPY, AUD, SGD, NZD, HKD

Részletesebb leirás itt található a cégről: https://tradingbud.com/brokers/pepperstone

A TradingBud ügyfelei az alap kereskedési kondicioknál jobbat kapnak, ennek mértékét itt találhatjátok: https://tradingbud.com/rebates_docs/pepperstone.html

Az extra cashback minden nap reggel 6:30 szerver idő körül íródik jová az ügyfél kereskedési számláján.
TradingBud nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-24, 21:40   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A

ThinkForex
és
AxiTrader

UK és AUS ággal is rendelkezik - de sajnos az utóbbi ausztrál ága nem fogad Mo-ról ügyfelet.
Régi 2017-10-03, 12:18   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
tibi_tozsde a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
lotmoney eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A billió (trillion) dolláros államadóssággal küzdő USA és a széteséssel szemezgető UK és EU devizái helyett biztonságosabbnak tartom Ausztrália dollárját a főbb devizák közül. AUD számlát azonban jobbára csak ausztrál brókerek kínálnak (illetve nemzetközi cégek ausztráliai leányai is, de ezek inkább csak ausztrál állampolgároknak).

Eddigi kutakodásaimból úgy tűnik azonban, hogy az ausztrál felügyelet (ASIC) által kibocsátot jogosítvány (AFSL) nem kötelez befektetővédelmi alap általi biztosítás nyújtására - de ez még nem teljesen világos számomra.

Léteznek más stabil(nak mondott) devizák is, de én egy olyan országot mely nem rendelkezik sem energiaforrással sem termőfölddel gazdasága és lakossága fenntartáához, azt én nem tudom stabilnak tekinteni. Ráadásul devizáik nem is fődevizák.

Főbb ausztrál brókerek:
https://www.compareforexbrokers.com....forex-brokers/

Jöhetnek a tapasztalatok, akinek már van esetleg!
Mi a véleményetek ezekröl az ausztrál brókerekröl: http://binaryoptionsaustralia.com/au...forex-brokers/

Nem tudom miért de en jobban megbizok ezekben.
tibi_tozsde nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-03, 15:27   #14 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 587
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
tibi_tozsde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mi a véleményetek ezekröl az ausztrál brókerekröl: http://binaryoptionsaustralia.com/au...forex-brokers/

Itt bizalomnak semmi helye.
Sose bízz egyetlen brókerben sem, csak kereskedj náluk, ha megfelelő kockázaton belülinek ítéled meg.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-10-03, 16:49   #15 (permalink)
Szenior tag

equalizer logója

Hely: Marosvasarhely, RO
Összes hozzászólás: 341
Hírnév szint: 1
equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.equalizer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
tibi_tozsde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Sajnalom, nincs ahogy ezt most kihagyjam, egyszer meg megkoszonod nekem... vagy nem.

Ez a gondolatod, hogy "nem tudom miert, de jobban megbizok ezekben" arra mutat, hogy, egyelore, semmi kozod sincs a kereskedeshez, parhuzamos vagy minden alapelvvel ami a kereskedeshez kell. Miert? Mert a nem tudom miert kifejezi, hogy nem neztel utana, nem tudsz rola semmit, sejtesed sincs rola - a kereskedesben ez vegzetes hiba, itt mindennek utan kell nezni, egyszoval tudni kell... a "jobban megbizok ezekben" arra mutat, hogy te meg a HalaszUr poefix szignaljait is megvenned, ha jobban biznal abban mint masban... ez is vegzetes hiba... de a ket dolog osszekombinalva az igazi atombomba...

Ne haragudj...
equalizer nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Brókercégek bírságok Zalán Brókercégek 62 2017-05-31 07:01
Brókercégek hozzáadott szolgáltatásai safe Brókercégek 1 2014-02-28 10:19
Magyar brókercégek 888tms Brókercégek 43 2013-11-25 16:54
Brókercégek minősítő rendszere trademark Brókercégek 2 2013-03-26 14:55

A pontos idő 02:46 , a GMT +1 időzóna szerint.