Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-11-19, 18:59   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
Daytradedax a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Birger - Arete Trading

Sziasztok

Ez egy aránylag friss cikk (2016.11.18.)

http://www.finanztreff.de/news/arete...fazit/11684739

Ha jól tudom az Arete volt Birger alapja.
Amennyire értek németül, az alap -108%-ot produkált.
Ha esetleg vk. jó németes akkor segítene összefoglalni, hogy mi történt?

köszönöm
Daytradedax nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-20, 08:43   #2 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 2
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Röviden összefoglalva. Nem az alap ment csődbe, hanem egyik felhasználójuk bukta el a befizetett pénzét. A sztori úgy indul, hogy a károsult negatív értékelést adott a finanztreff oldalon az Arete cégre. A portal felvette a kapcsolatot az értékelést adó felhasználóval, hogy megtudja mi volt a háttérben. A srác hitelt érdemlő dokumentumokkal bizonyította nekik, hogy az általa előadott bukás története hiteles. A portál megpróbálta felvenni a kapcsolatot Birgerrel, hogy meghallgattasség a másik fél is, de a cég nem válaszolt. Így -mivel a történet dokumentumokkal igazolt- egy a károsulttal lefolytatott interjú formájában közzé tették a sztorit. Ennek a lényege, hogy a srác -aki egyébként civilben üzletember-2012-ben 100e eurot adott vagyonkezelésre Birgernek. Ugyan a cég a szerződésben tőkegaranciát nem vállalt, de felelős kockázatkezelést igen. Ezt alátámasztandó mutatták a max DD-t, mely 30 százalékos volt. Mivel az előző három év teljesítménye 132 százalékos volt, és az ingadozás moderáltnak tűnt, a srác belement az üzletbe. Persze a bemutatott csali számok hitelességéről nem győződött meg. Az első évben, ha szerényen is de működni látszott a dolog, a max tőkeérték 108e euro volt. Aztán 2013 júliusában egy hónap alatt 48 százalékot bukott, a veszteség novemberre 70 százalékosra nőtt, míg egy év múlva 2014 szeptemberében már csak 6e euro volt a számláján. További csavar a történetben, hogy -ha jól értem- a számlához a szerződésben kikötötten ? járt egy 50e euros hitelszerződés is. folyt köv. most mennem kell.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-11-20, 12:01   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Csak azt nem értem, hogy miért csak ez a pasas szívta meg. Akkor ő nem az alapba rakta a pénzt hanem Birger-nek adta oda, hogy forgassa? Ha meg az alapba akkor miért nincs több károsult?

Rémlik, hogy valahol olvastam, hogy Birger komoly veszteségeket ért el a Bund-on. Gyanítom, hogy nem gondolt arra, hogy mínuszba is mehetnek a hozamok - ahogy sokan mások sem.
Régi 2016-11-22, 11:44   #4 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Daytradedax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak azt nem értem, hogy miért csak ez a pasas szívta meg. Akkor ő nem az alapba rakta a pénzt hanem Birger-nek adta oda, hogy forgassa? Ha meg az alapba akkor miért nincs több károsult?

Rémlik, hogy valahol olvastam, hogy Birger komoly veszteségeket ért el a Bund-on. Gyanítom, hogy nem gondolt arra, hogy mínuszba is mehetnek a hozamok - ahogy sokan mások sem.
Ha jól értelmezem az Arete weblapján szereplő információkat, Birger cége nem egy szó klasszikus értelmében vett befektetési alapot csinált, hanem egy menedzselt számlát, tehát a hozzá befektetők lényegében személyesen neki adták a pénzt, hírneve alapján abban bízva, hogy megsokszorozza. Hogy miért csak ez az illető járt pórul? A cikk alapján koránt sem biztos, hogy csak ő bukott, az is lehet, hogy a károsultak nem kürtölik világgá a megszívatásukat (ez a történet is 2014-es, csak most került napvilágra) Különös tekintettel arra, hogy az Arete szerződés jogilag nem támadható, így a pórul járt befektetők sokak szemében akár pénzsóvár baleknak is tűnhetnek, mely nem egy vonzó imázs a pénzügyi veszteség mellé.
Régi 2016-11-22, 12:09   #5 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.278
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Birger is bukhat? Persze.
Ja, ezt nem mondták el a roadshowkon? Nem az volt a cél.
(hanem busás tiszteletdíj az oktatónak, és sok számlanyitás a brókercégeknek)
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-23, 23:06   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ezért adnék ügyfeleimnek tőkegaranciát, ha indítanék valamilyen számlakezelést.
Persze nem vagyok a témában jártas, jogilag mi a legbiztosabb módszer, a kézkezességi nem hiszem hogy elég, de valami hasonló, teljes vagyonommal felelek majd az alap tőkéért, vagy kölcsönadásival kapom a pénzt, amit ugye vissza kell majd adnom. - A lényeg, hogy biztonságban legyen a befektető.
A másik, hogy jogilag ugye nem csinálhatnék ilyet MNB engedély nélkül, tehát saját név alatt kell, és abból leadózni, majd azt valahogy ajándék formában visszaadni, de ugye az is adóköteles, szal ezt még ki kell dolgozni.
Mindenesetre tervezem, hogy összehozok egy ilyesmit, havi 3% hozamot garantálva ami évi 42%, illetve 5%-ban maximalizálva ami év végére 80%. Az efölötti hozam pedig az enyém, és igen, ebből tervezem elérni azt az anyagi szintet, amivel már megéri fő állásban ezt tolni.
Persze lesz maximalizált számlaméret, mégpedig 15 vagy 18 milla. - hogy ha bukó van, meg tudjam téríteni. (legyen fedezetem rá)
Aki bízik magában és tudja, hogy képes nyereséges lenni, az miért nem csinálja így?
Sokkal nyugodtabbak lennének az ügyfelek, és eléggé pénzmágnes konstrukció lenne.
Ti is tudjátok, hogy a tőzsdét nem szabad túlbonyolítani. Birger gondolom elszállt mint a fing, a sok vendégelőadás meg a hírnév, és elb@szta.. -vagy ha annyira ügyes tényleg, lehet áthedgelte az ügyfélpénzt a saját számlájára
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-24, 12:26   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 104
Hírnév szint: 3
chARTist a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

MentorMisi : egyetértek.

Ginew : nem értek egyet, mert tőkegaranciát nem tudsz adni, elég ha arra gondolsz, hogy van kereskedési költség, s nem is ajánlom az ebben való gondolkodást. Akinek garancia kell, az tegye a bankba vagy ahova akarja. Én azt az álláspontot képviselem, hogy akinek nem elég a banki hozam, annak valamennyi kockázatot kell vállalnia, amit előre meg kell határozni. A fix hozam ajánlása, adása is piacidegen -szerintem-.
chARTist nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-24, 23:43   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
chARTist eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
MentorMisi : egyetértek.

Ginew : nem értek egyet, mert tőkegaranciát nem tudsz adni, elég ha arra gondolsz, hogy van kereskedési költség, s nem is ajánlom az ebben való gondolkodást. Akinek garancia kell, az tegye a bankba vagy ahova akarja. Én azt az álláspontot képviselem, hogy akinek nem elég a banki hozam, annak valamennyi kockázatot kell vállalnia, amit előre meg kell határozni. A fix hozam ajánlása, adása is piacidegen -szerintem-.
Az elmúlt években rengeteg ember bizalmát megingatta a sok csaló, a sok béna, és a sok hivatalos és profi alapkezelő akik a végén mégis ellopták a zsét.
Én ha biztos vagyok magamban, merem ezt a kockázatot vállalni azért, hogy a befektetőim biztonságban bízzák rám a pénzüket.
Persze mint mondtam, limitált méretben. Nem kellenek 100 milliók, csak 4-5 ismerős/partner. Ez így korrekt és vállalható. Az összes ilyen Birger féle, meg idióta vagyok de akkoris brókercégnél kezeltszámlákat bíznak rám 30% jutalékért majd a bróker csúszópénzéért all in lenullázok mindenkit féle számlakezelők meg messziről kerülendők. Ennek a korszaknak lassan már vége, nem lesz kit átverni, és igen is vállalni kell a kockázatot, ha pénzt akarunk kapni.
Régi 2016-11-25, 08:32   #9 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mindenesetre tervezem, hogy összehozok egy ilyesmit, havi 3% hozamot garantálva ami évi 42%, illetve 5%-ban maximalizálva ami év végére 80%. Az efölötti hozam pedig az enyém, és igen, ebből tervezem elérni azt az anyagi szintet, amivel már megéri fő állásban ezt tolni.
Szia Ginew! Segítő szándékkal mondom: Rendkívül kockázatos amit tervezel! Gondolkodjunk együtt: Ha van egy olyan stratégiád, ami évről évre minimum 42% hozamot hoz, miért lenne szükséged "ügyfelekre"? 10e dollár indulótőkével 13 év alatt dollármilliomos leszel. Vagy ha a 18 milliós (a garanciád fedezetét jelentő) kockázati tőkéből indulunk ki már az első évben bruttó 7,5 millió lenne a nyereséged. Viszont, ha ugyan ezt a -profi alapkezelők 99,99 százalékának is csak álom- hozamot az ügyfeleknek csinálod meg, még egy fillért sem kerestél, 84 százalékos hozamnál lennél ott, mint ha a saját pénzeddel kereskednél. Reális? Ha 18 millióra az ügyfélszámlán 50 százalékot csinálsz abból neked még a minimálbér sem esik le. Pedig a teljesítményed a legeslegjobb kevesek teljesítményével vetekedne. Vagy nézzük pszihológiai oldalról: Adok 18 millát, te forgatod. (és ezért az állásod feladod) Ügyes vagy, első hat hónapban havi 3 százalékot csinálsz. Én boldog vagyok, te viszont éhes, hisz fél évig nem kerestél semmit. Hetedik hónapban jön egy hullámvölgy, nullás vagy. De hónap végén mégis ki kell csengetned közel félmillió forintot. Aztán a következő hónapban esetleg újra és újra. Lehetséges ez a forgatókönyv? Naná. Megviselne mentálisan és anyagilag? Minden bizonnyal...
Régi 2016-11-25, 09:20   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
AlpinForex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Ginew! Segítő szándékkal mondom: Rendkívül kockázatos amit tervezel! Gondolkodjunk együtt: Ha van egy olyan stratégiád, ami évről évre minimum 42% hozamot hoz, miért lenne szükséged "ügyfelekre"? 10e dollár indulótőkével 13 év alatt dollármilliomos leszel. Vagy ha a 18 milliós (a garanciád fedezetét jelentő) kockázati tőkéből indulunk ki már az első évben bruttó 7,5 millió lenne a nyereséged. Viszont, ha ugyan ezt a -profi alapkezelők 99,99 százalékának is csak álom- hozamot az ügyfeleknek csinálod meg, még egy fillért sem kerestél, 84 százalékos hozamnál lennél ott, mint ha a saját pénzeddel kereskednél. Reális? Ha 18 millióra az ügyfélszámlán 50 százalékot csinálsz abból neked még a minimálbér sem esik le. Pedig a teljesítményed a legeslegjobb kevesek teljesítményével vetekedne. Vagy nézzük pszihológiai oldalról: Adok 18 millát, te forgatod. (és ezért az állásod feladod) Ügyes vagy, első hat hónapban havi 3 százalékot csinálsz. Én boldog vagyok, te viszont éhes, hisz fél évig nem kerestél semmit. Hetedik hónapban jön egy hullámvölgy, nullás vagy. De hónap végén mégis ki kell csengetned közel félmillió forintot. Aztán a következő hónapban esetleg újra és újra. Lehetséges ez a forgatókönyv? Naná. Megviselne mentálisan és anyagilag? Minden bizonnyal...
Ez amit írtál így igaz, de nem ez lenne a terv.
Először is, nincs nekem 13 évem erre, meg se élném.
Mivel nem toborzásnak írtam ide, ezért nagaon sok részletet nem említettem, pl hogy annyi kockázata azért lenne a befektetőknek, hogy az első negyedév után ha minuszos a téma, vége a dolognak és én buktam, ők pedig hozam nélkül visszakapják az alapot. + lenne egy max DD is a szabályomban..de persze erre mindre nem lenne szükség.
Csak saját vagyonnal nem menne, mivel kpban nem állna rendelkezésre ennyi pénzem, ingatlan jelzálogosíása bankkal meg elég rossz ötlet, ellenben fedezetnek be merném vállalni.
1 év lenne csak, ami alatt én bőven megkeresem azt, ami nekem kell. 2 cégem irányítása eléggé lefoglal, de nincs asszony, szal este 9-hajnali2ig ráérek, napközben meg telón ránézek félóránként ha akció van. Nekem így simán összejön havi 9-10% a legesleg óvatosabb hozzáállással. (Ha am párezer dolcsis számlán tudok bohóckodni napi 5-25%ot ha az időm engedi, ez is bőven menne.) kb a legrosszabb eset az, ha valami nagaonnagy bénázás miatt tényleg csak a havi 3%-ot csinálom meg amit igérek, de az esetben legalább az ismerőseimnek tettem jót, én meg abbahagyom az egészet..
1x élünk, abból sincs már sok, minek vacakoljak?
Régi 2016-11-25, 12:25   #11 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.278
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ha valakinek hosszú távon ilyen eredményei és tervei vannak, akár szólhatnék is az érdekében egy alapkezelőnél és alátolnak néhány milliárdot.

De szerintem túl nagy felelősség ekkora hozamokat ígérni nagyobb tőkénél egy kiszámíthatatlan piacon. Kisebbel meg nem biztos, hogy megéri dolgozni. Legfeljebb a sajáttal.
(És akkor már pl. a tőkenövelő szabadfelhasználású jelzáloghitel kamata se gond. Ja, olyat is tudnék ajánlani. )
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-25, 15:49   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha valakinek hosszú távon ilyen eredményei és tervei vannak, akár szólhatnék is az érdekében egy alapkezelőnél és alátolnak néhány milliárdot.

De szerintem túl nagy felelősség ekkora hozamokat ígérni nagyobb tőkénél egy kiszámíthatatlan piacon. Kisebbel meg nem biztos, hogy megéri dolgozni. Legfeljebb a sajáttal.
(És akkor már pl. a tőkenövelő szabadfelhasználású jelzáloghitel kamata se gond. Ja, olyat is tudnék ajánlani. )
Ott van Birger, vagy Pintérék az Ironnal karöltve, vagy a sok brókernél lévő pamm számlák/számlakezelők, de a buda cash vagy a questor is szivesen vállal pár milliárdot
Az a baj a sok pénzzel, hogy előbb utóbb meghaladja a becsület árát.
Egy barátomnak egy XM-es hivatalos számlakezelő nullázta le a 25 vagy 28ezer dollárját, és gondolom volt még vagy 100 ügyfél hozzácsatolva. Ha csak 10%ot kapott az Xmtől a bebukott pénzek után, már jó neki.

Update: ja, am hónapokig ingadozott a kereskedése, kb stagnált, majd Trump választáskor 1 nap alatt elúszott minden. Egy felelős trader alapból nem kockáztat ekkora %ban, + nem kereskedik elnökválasztáskor. Ezért gondolom, hogy a cél az volt, hogy bebukja a munkaadójának a sok ügyfélpénzt - hisz előtte mikor felnyomta az egyenleget, megkapta az emberektől a 30% jutalékot, utána már jöhetett a bezuhanás, és a brokitól is a jatt.
Régi 2016-11-25, 19:02   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"...ingatlan jelzálogosíása bankkal meg elég rossz ötlet, ellenben fedezetnek be merném vállalni. "

Nem látom a különbséget.
Ha elzálogosítod, akkor is fedezet.

Csak akkor van különbség, ha az ügyfelek felé nem gondolod komolyan a fedezetet.

Ha ügyfelek pénzét kezeled az nem legális itthon, ha a bank pénzét forgatod akkor nem ütközöl törvénybe.
Nem riogatni szeretnélek, de az MNB bírság több tízmillió szokott lenni a "tiltott betétgyűjtés" kategóriában.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-25, 19:49   #14 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Van még valami ami nem hangzott el mégpedig a bróker csőd kockázata. Ezt a tényezőt nem tudod 100%-ban kivédeni, csak az esélyeket tudod csökkenteni a megfelelő bróker kiválasztásával. Lehet, hogy minimális DD-vel hozod a tervezett hozamot magadnak és az ügyfeleknek is, aztán egyszer csak "withdrawal denied". Ez a rémálom mindannyiunk számára.
Régi 2016-11-25, 20:31   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"...ingatlan jelzálogosíása bankkal meg elég rossz ötlet, ellenben fedezetnek be merném vállalni. "

Nem látom a különbséget.

Csak akkor van különbség, ha az ügyfelek felé nem gondolod komolyan a fedezetet.

Ha ügyfelek pénzét kezeled az nem legális itthon, ha a bank pénzét forgatod akkor nem ütközöl törvénybe.
Nem riogatni szeretnélek, de az MNB bírság több tízmillió szokott lenni a "tiltott betétgyűjtés" kategóriában.
Idézet:
Daytradedax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Van még valami ami nem hangzott el mégpedig a bróker csőd kockázata. Ezt a tényezőt nem tudod 100%-ban kivédeni, csak az esélyeket tudod csökkenteni a megfelelő bróker kiválasztásával. Lehet, hogy minimális DD-vel hozod a tervezett hozamot magadnak és az ügyfeleknek is, aztán egyszer csak "withdrawal denied". Ez a rémálom mindannyiunk számára.
A bank nem hitelez annyit, mint amennyiért el lehet pl adni.
Tudom h nem legális, ezért kérek kölcsön, ami a saját pénzem lesz akkor már.
A broki csőd reális veszély, erre nincs megoldás, max hogy 10 brókernél helyezem el a zsét, és másoló progival egy VPS-en összekötöm őket.
Régi 2016-11-26, 09:23   #16 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.699
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Ginew eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A bank nem hitelez annyit, mint amennyiért el lehet pl adni.
Tudom h nem legális, ezért kérek kölcsön, ami a saját pénzem lesz akkor már.
A broki csőd reális veszély, erre nincs megoldás, max hogy 10 brókernél helyezem el a zsét, és másoló progival egy VPS-en összekötöm őket.
a vastagon kiszedettben érzek egy kis képzavart...

bizonytalan befektetők örök dilemmája:
adjon e kölcsön vagy csak szimplán (el)költsön
Régi 2016-11-26, 18:57   #17 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 368
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
fxtrader55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Nem látom a különbséget.

Amennyiben banki kölcsönből trédelsz nem kell annyit leosztanod a nyereségből mint az általad felvázolt verzióban.
Azt jól olvastam hogy hozamgaranciát is akarsz vállalni? Mert ha igen az nagy felelőtlenség lenne. Sok sikert egyébiránt!

A legegyszerűbb egyébként ha van egy hiteles kereskedési számlakivonatod nem kell semmit garantálnod, az garantálja a sikert
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-26, 20:14   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
Hírnév szint: 8
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Amennyiben banki kölcsönből trédelsz nem kell annyit leosztanod a nyereségből mint az általad felvázolt verzióban.
Azt jól olvastam hogy hozamgaranciát is akarsz vállalni? Mert ha igen az nagy felelőtlenség lenne. Sok sikert egyébiránt!

A legegyszerűbb egyébként ha van egy hiteles kereskedési számlakivonatod nem kell semmit garantálnod, az garantálja a sikert

Szerintem ezt nem nekem akartad címezni
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-11-26, 22:30   #19 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 368
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Mindketten Ginewnek címeztük.
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

« Acfx | ETX Capital »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Birger Schäfermeier határidős DT stratégiái spekulans Határidős kereskedés 93 2017-12-07 16:40
social trading/copy trading schaffer Kereskedések, stratégiák 10 2017-04-02 18:44
Birger Schäfermeier jan.10 szeminárium safe Tőzsdei képzések 33 2015-12-20 16:41
MB Trading Soley Brókercégek 4 2015-09-07 10:12

A pontos idő 10:15 , a GMT +1 időzóna szerint.