Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-03-19, 16:51   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
Hírnév szint: 1
NIXON a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás IQ OPTION, vélemények?

Sziasztok a kérdésem hogy mi a véleményetek róla?Valakinek van valami személyes tapasztalata?A bináris piacon úgy tudom ez a broker viszonylag megbizható viszonylag jó feltételeket nyújt? Eu-s szinten az adóbevallás mennyire jó?
NIXON nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-19, 17:55   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.891
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A bináris nem bróker, nem piac hanem bukméker v tippmix. Esetleg itt a piros hol a piros.
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-03-19, 18:30   #3 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nem ez volt a kérdés. Ha van még hozzá fűzni valód akkor a kérdésre válaszolj
Régi 2017-03-19, 19:54   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 411
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
NIXON eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok a kérdésem hogy mi a véleményetek róla?
Felejtsd el a bináris piacot és ezt a brókert is.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-19, 20:07   #5 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.326
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Sziasztok a kérdésem hogy mi a véleményetek róla?Valakinek van valami személyes tapasztalata?A bináris piacon úgy tudom ez a broker viszonylag megbizható viszonylag jó feltételeket nyújt? Eu-s szinten az adóbevallás mennyire jó?
BO esetében az adózás a szerencsejátékból származő jövedelem.
Régi 2017-03-20, 01:12   #6 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Sokkal szerényebben ha van rá mód.
Régi 2017-03-20, 07:14   #7 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
BO esetében az adózás a szerencsejátékból származő jövedelem.
Döntsd már el Zalán:

Noble Option

idézet tőled: "Tavaly az FCA felvette viszont a BO kereskedést és ezáltal hivatalosan is kikerült a szerencsejáték megítélés alól."
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 07:17   #8 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sokkal szerényebben ha van rá mód.
Nem tisztem védeni, de Nixon-nak teljes mértékben igaza volt. Amennyiben nem tudsz, vagy nem akarsz érdemben a tényleges kérdésre válaszolni, akkor inkább maradj olvasója a témának. Vagy még az se. Ezt akár az egész fórumra vonatkozóan érthetjük.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 07:39   #9 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Döntsd már el Zalán:

Noble Option

idézet tőled: "Tavaly az FCA felvette viszont a BO kereskedést és ezáltal hivatalosan is kikerült a szerencsejáték megítélés alól."
Ez nagyon rég volt ..... nem tudom ki vagy

FCA-nak nem sikerült megbirkóznia ezzel a falattal úgy látszik. Sőt...azóta az egyik legnagyobb BO cég le is húzta a redőnyt. Akkor is szerencsejáték jövedelemnek számított, most is az.

Sajnálom, hogy FCA nem szabályozza. Sokkal jobb lenne az embereknek ha szabályok közé lenne szorítva a sok kis BO marketing cég. Láttam mi folyik ott és köszönöm szépen többet nem kérek abból. Ha azt gondoljátok a FX cégek szemetek és átláthatatlanok akkor BO cégektől ugranátok ki az ablakon
Régi 2017-03-20, 07:40   #10 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Összes hozzászólás: 356
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia!

Személyes tapasztalatom nincs.

Öt perc kutakodás után az alábbi benyomásokat szereztem:

Negatívumok:

- ciprusi felügyelet alá tartozik
- mindössze 3 éves múltra tekint vissza
- eredetileg Investlab Holdingnak hívták a mögöttes céget
- a domaint egy ingyenes weblap szolgáltató jegyzi (godaddy)

Pozitívum:

- MNB figyelmeztetés nincs rá
- scam broker listán nem találtam rá vonatkozó figyelemfelhívást
- nincs bónusz (=csalipénz balekoknak, melynek fedezete a rendszerbe kódolt bukta)
- minimális tőkével elkezdhető (=10 dollár, => minimális kockázat)

Összegzés:

Önmagában a bináris opció nagy valószínűségű bukta. Mindez megspékelve ciprusi felügyelettel extra kockázat. Ha ennek ellenére mindenképp ezt az utat akarod járni ez a cég sem tűnik rosszabbnak a többinél. De, hogy most nincs rá hivatalos negatív értékelés, az nem jelenti azt, hogy a jövőben sem lesz. Ha egyszer dől, akkor a pénzed elérhetetlen lesz, tehát a beutalás összegét szerintem ennek figyelembevételével tervezd. Sok szerencsét.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 08:13   #11 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Ez nagyon rég volt ..... nem tudom ki vagy

FCA-nak nem sikerült megbirkóznia ezzel a falattal úgy látszik. Sőt...azóta az egyik legnagyobb BO cég le is húzta a redőnyt. Akkor is szerencsejáték jövedelemnek számított, most is az.

Sajnálom, hogy FCA nem szabályozza. Sokkal jobb lenne az embereknek ha szabályok közé lenne szorítva a sok kis BO marketing cég. Láttam mi folyik ott és köszönöm szépen többet nem kérek abból. Ha azt gondoljátok a FX cégek szemetek és átláthatatlanok akkor BO cégektől ugranátok ki az ablakon
Mi az, hogy ki vagyok? Elárulom neked: egy szimpla kereskedő, aki mindig vevő az új információra , függetlenül attól, hogy az jó vagy rossz egy adott cég tekintetében. Információ. Ez a lényeg. Senkit nem képviselek, egyszerűen tele van a hócipőm attól, hogy hülyére veszik az embert, kiutalja egy céghez a pénzt, majd mások elkezdik azt a céget/szektort ekézni. És természetesen náluk minden hepi, minden fájn minden kúl. Az informatika világában meg nem nehéz visszaolvasni valaki hozzászólásai között, de aki évek óta a fórum olvasója, az előtt nem titok, hogy bo cégnek is toltad a szekerét. Az , hogy neked ott miért nem volt jó , a te magánügyed, és személy szerint engem nem is érdekel. Fura is lenne, ha egy salesnek és egy tradernek azonosak lennének az érdekei. És ezt nem bántásból írom, csak hát na....nonszensz maga a gondolat is. És elárulom, ha már adózás, hogy ha 30%-ot kellene belőle, nekem az is megérné, ha cserébe mindig és minden esetben garantált a bukó mérete.

Lehet bedől, lehet csalás, de adjuk már meg az esélyt arra, hogy legalább egy topic fennmaradjon a témát képviselve, ahol azon agyament, szerencsétlen lúzer, egyesek szerint "szerencsejáték függő" egyének juthassanak adott esetben fontos információkhoz, és cserélhessenek eszmét a témával kapcsolatban. Ugyanez a cryptocurrencykre is vonatkozik, amit szintén próbáltak pár éve itt szétmocskolni, most meg baromi nagy a csend. Engem személy szerint az is érdekel, és minden ami az üzleti élettel összeegyeztethető, legyen az határidő, vagy egy elnöki választásra való közönséges fogadás. És ne egy sales akarja már megmondani az embernek, hogy hol forgassa a pénzét.

Lásd, én például nem ekézem most sem a fx cégeket, hiszen van fx számlám is két helyen, és nem is tervezem megszüntetni. Írod, hogy azóta a legnagyobb bo cég rolózott, ez megint egy komolytalan érv volt részedről, ismerve az elmúlt pár év történéseit az összes szegmensben.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 09:26   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mi az, hogy ki vagyok? Elárulom neked: egy szimpla kereskedő, aki mindig vevő az új információra , függetlenül attól, hogy az jó vagy rossz egy adott cég tekintetében. Információ. Ez a lényeg. Senkit nem képviselek, egyszerűen tele van a hócipőm attól, hogy hülyére veszik az embert, kiutalja egy céghez a pénzt, majd mások elkezdik azt a céget/szektort ekézni. És természetesen náluk minden hepi, minden fájn minden kúl. Az informatika világában meg nem nehéz visszaolvasni valaki hozzászólásai között, de aki évek óta a fórum olvasója, az előtt nem titok, hogy bo cégnek is toltad a szekerét. Az , hogy neked ott miért nem volt jó , a te magánügyed, és személy szerint engem nem is érdekel. Fura is lenne, ha egy salesnek és egy tradernek azonosak lennének az érdekei. És ezt nem bántásból írom, csak hát na....nonszensz maga a gondolat is. És elárulom, ha már adózás, hogy ha 30%-ot kellene belőle, nekem az is megérné, ha cserébe mindig és minden esetben garantált a bukó mérete.

Lehet bedől, lehet csalás, de adjuk már meg az esélyt arra, hogy legalább egy topic fennmaradjon a témát képviselve, ahol azon agyament, szerencsétlen lúzer, egyesek szerint "szerencsejáték függő" egyének juthassanak adott esetben fontos információkhoz, és cserélhessenek eszmét a témával kapcsolatban. Ugyanez a cryptocurrencykre is vonatkozik, amit szintén próbáltak pár éve itt szétmocskolni, most meg baromi nagy a csend. Engem személy szerint az is érdekel, és minden ami az üzleti élettel összeegyeztethető, legyen az határidő, vagy egy elnöki választásra való közönséges fogadás. És ne egy sales akarja már megmondani az embernek, hogy hol forgassa a pénzét.

Lásd, én például nem ekézem most sem a fx cégeket, hiszen van fx számlám is két helyen, és nem is tervezem megszüntetni. Írod, hogy azóta a legnagyobb bo cég rolózott, ez megint egy komolytalan érv volt részedről, ismerve az elmúlt pár év történéseit az összes szegmensben.
Reméltem egy keresztnevet legalább, ezért írtam sok írásod van már, jó lenen tudni ki kicsoda.

Szerintem pont azért mert dolgoztam BO cégnek, tudok véleményt írni.
Az, hogy FCA évek óta nem engedélyezte, szerencsejáték kategória, nem jelenti azt, hogy nem tudtok pénzt keresni rajta. Matek nincs melletted az tény, de minden lehetséges....

Bocs ha sértésnek vetted, nem volt az.

Viszont köszönöm szépen, trader is vagyok. Talán ezért tudom pontosan, hogy milyen oktatás kell a kezdőknek és mik lesznek a buktatók...nah mindegy
Régi 2017-03-20, 09:38   #13 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem ismersz se régről sem pedig korábbról. Ne tarts attól, hogy valami konkurencia vagyok, vagy egy sértett a múltból. Nem. És még fx céget sem ekézek, sőt Admiral sokban jó, és ha más céghez megyek át, lehet ki is próbálom. Ezzel nem jutunk előrébb, ha én is elkezdek minden céget ostorozni. Természetesen van mindnek jó és rossz oldala, de ezt a kereskedőnek kell eldönteni, mennyire jó neki. Ha túlsúlyba kerül a negatív oldal, akkor váltani kell. Mind érdekből vagyunk itt, és az érdekek teljesen eltérőek lehetnek. Ezért valakinek ami rossz, másnak az lehet egy jó hely. A hozzászólásod többi részéhez már nem a magamfajta lesz a célközönség, ezért ahhoz nem is akarok hozzáfűzni semmit.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 10:18   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem ismersz se régről sem pedig korábbról. Ne tarts attól, hogy valami konkurencia vagyok, vagy egy sértett a múltból. Nem. És még fx céget sem ekézek, sőt Admiral sokban jó, és ha más céghez megyek át, lehet ki is próbálom. Ezzel nem jutunk előrébb, ha én is elkezdek minden céget ostorozni. Természetesen van mindnek jó és rossz oldala, de ezt a kereskedőnek kell eldönteni, mennyire jó neki. Ha túlsúlyba kerül a negatív oldal, akkor váltani kell. Mind érdekből vagyunk itt, és az érdekek teljesen eltérőek lehetnek. Ezért valakinek ami rossz, másnak az lehet egy jó hely. A hozzászólásod többi részéhez már nem a magamfajta lesz a célközönség, ezért ahhoz nem is akarok hozzáfűzni semmit.
Nem minden céget "ekézek"
Pl ott van Interactive Brokers. Imádom a céget. Részvényre a legjobbak. Példaértékű ahogy a depo/Wd megy náluk. Opciózni is nagyon jók bár kezdők ne akarjanak ott kereskedni szerintem. A trading tools és beállítások nagyon királyok. Szeretem a céget.

Ha valami/valaki jó valamiben akkor elismerem.
Régi 2017-03-20, 12:42   #15 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Köszönöm, a válaszokat!
Csak nem az admiral-es molnár zalán?

Mindenféle képen az opciós kereskedés érdekelne szóval van valaki aki esetleg tud ajánlani kezdők számára egy jó opciós brokert?
Régi 2017-03-20, 12:49   #16 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

(Demó számlával , ha van ilyen)
Régi 2017-03-20, 14:38   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm, a válaszokat!
Csak nem az admiral-es molnár zalán?

Mindenféle képen az opciós kereskedés érdekelne szóval van valaki aki esetleg tud ajánlani kezdők számára egy jó opciós brokert?
Látom tudsz kis és nagybetűt használni és ékezeteket.

Ezek szerint neked sem kell kapáért a szomszédba menni. Gratula.
Jó lesz neked a BO, hajrá.
Régi 2017-03-20, 14:50   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 813
Hírnév szint: 5
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Te kritizálod helyesírás miatt?
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 15:20   #19 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Mire ez a hatalmas arc? Problémád van valamivel?
Meséld csak el hogy mi zavar téged.
Előben nem eresztesz el ilyen vagány dumákat igaz?

Nem Mo-ban nőttem fel.
Régi 2017-03-20, 15:23   #20 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Kisbetűvel írtad a nevét.
Régi 2017-03-20, 15:34   #21 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 683
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
moncsicsi78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne csodálkozz.
Extrovertált, szangvinikus/kolerikus típus.
Így kell megérteni, fogadni minden mondatát.
Emellett komoly "divergencia" is van benne, ha érted mire gondolok.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 15:39   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Stílus miatt nem helyesírás miatt.
Régi 2017-03-20, 15:44   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mire ez a hatalmas arc? Problémád van valamivel?
Meséld csak el hogy mi zavar téged.
Előben nem eresztesz el ilyen vagány dumákat igaz?

Nem Mo-ban nőttem fel.
Élőben nem válaszolnék. Nem lenne értelme.
Olyan nincs, hogy külföldön nőttem fel és nem tudom mit jelent a kis és nagy betű használata neveknél.

Mindegy. Hajrá! Kívánom keres nagyon sokat BO kereskedéssel és fizessék is ki.
Régi 2017-03-20, 16:06   #24 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Túlon túl elbizakodott vagy.Lehet hogy nem válaszolsz csak ne csodálkozz amikor kapsz egy balost.Lehet életed során kaptál már párat csak nem dicsekedsz vele.

Külföldön mások a szokások jobb ha tőlem tudod és nem a helyesirásra gondolok , de ha neked az a legnagyobb problémád hogy kisbetűvel irták a neved akkor elszomoritó az egesz. Valószinüsítem hogy Napoleon-komplexusod lehet
Régi 2017-03-20, 16:19   #25 (permalink)
Szenior tag

moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Stílus miatt nem helyesírás miatt.
A nagy- és kisbetűk eltévesztése (amire egyébként utaltál) helyesírási hiba, nem stílusbeli kérdés.
De ha már a stílus is szóba került...
Régi 2017-03-20, 16:33   #26 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 153
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Szerintem ebbe beleszaladtál.
Függetlenül attól, hogy igazad van-e a stílust illetően, bróker képviselőként nem vet rád túl jó fényt, ha így írsz. Bár ez a te szakmád, lehet, hogy beelefér.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 16:53   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Túlon túl elbizakodott vagy.Lehet hogy nem válaszolsz csak ne csodálkozz amikor kapsz egy balost.Lehet életed során kaptál már párat csak nem dicsekedsz vele.

Külföldön mások a szokások jobb ha tőlem tudod és nem a helyesirásra gondolok , de ha neked az a legnagyobb problémád hogy kisbetűvel irták a neved akkor elszomoritó az egesz. Valószinüsítem hogy Napoleon-komplexusod lehet
Minden OK, megmaradtál a tárgynál a binárisnál.
Felhívom szíves figyelmedet, hogy az opciós kereskedés fogalmának semmiféle köze sincs a bináris opcióhoz. Az opciós kereskedés a legösszetettebb tőzsdei művelet.
Mindezt azért mert mint írtad az "opciós kereskedés érdekel".
Régi 2017-03-20, 17:04   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
independence eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem ebbe beleszaladtál.
Függetlenül attól, hogy igazad van-e a stílust illetően, bróker képviselőként nem vet rád túl jó fényt, ha így írsz. Bár ez a te szakmád, lehet, hogy beelefér.
Jah ha brókernél vagy akkor ne szólj ha valami nem tetszik? Nem tudtam, hogy vége a demokráciának...mea culpa...
Régi 2017-03-20, 17:08   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Komolyan? Ez a szint amit képviselni akarsz?
Mégis milyen bajom lenne? Nekem írtad amit, a mondatodnak ez a réaze volt sértő...erre te bunyóról kezdesz beszélni...? Fenyegetés lesz a következő? Mire fel?

Nem is értelek.
Régi 2017-03-20, 17:09   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Jah ha brókernél vagy akkor ne szólj ha valami nem tetszik? Nem tudtam, hogy vége a demokráciának...mea culpa...
Legalább nem emlegetted fel a jogi lépés lehetőségét. Ez is haladás, lehet végül mégiscsak férfivá érsz?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 17:09   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A nagy- és kisbetűk eltévesztése (amire egyébként utaltál) helyesírási hiba, nem stílusbeli kérdés.
De ha már a stílus is szóba került...
Megint nem érted. Nem tévesztett Ő semmit....
Régi 2017-03-20, 17:12   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az a vicces, hogy amióta BO cégek ellen lépek fel szaporodtak meg az ilyen beszólások...
Régi 2017-03-20, 17:18   #33 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Zalánt ignoráltam jelképesen, a kapás hasonlata miatt. Megjegyzem, egész hétvégén elemeztem a kertben, kapát, ásót, vasvillát nem kímélve. Nem kicsit sértő ez a hasonlat.

Folytatva a tényleges témát:

Igen, sok helyen van demó lehetőség.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 17:25   #34 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az a vicces, hogy amióta BO cégek ellen lépek fel szaporodtak meg az ilyen beszólások...

Ha az ovodás szinvonalat képviseljuk hogy ki szólt be kinek és ki kezdte akkor mélyedj egy kicsit magadba
Régi 2017-03-20, 17:26   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Zalánt ignoráltam jelképesen, a kapás hasonlata miatt. Megjegyzem, egész hétvégén elemeztem a kertben, kapát, ásót, vasvillát nem kímélve. Nem kicsit sértő ez a hasonlat.

Folytatva a tényleges témát:

Igen, sok helyen van demó lehetőség.
Ignorálj...jelkép volt. Én is használok kapát néha. Ez jelző volt és nem tárgy.

Mindegy...
Régi 2017-03-20, 17:29   #36 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 683
Hírnév szint: 3
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az a vicces, hogy amióta BO cégek ellen lépek fel ...
Az a baj h nem veszed észre hogy mennyire nem tudnak emberek azonosulni azzal, hogy egy fx brókercég "vezetőségi" tagja, aki a HU piacot felügyeli, annak ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásai vannak.
Egy magát tradernek mondó és ilyen komoly tisztet betöltő, felnőtt emberhez nem igazán méltó a más cégek, más termékek forgalmazóinak sárral dobálása.
Nem kell itt senki ellen "fellépni"...szükségtelen.
Ellened sem "lépett fel" senki amikor még Iron fronton ment a hülyítés, sőt utána sem.

Akkor maradnál sokak szemében komoly és hiteles, ha az AM topicban segítenél azoknak akik segítséget KÉRNEK tőled.
Szerintem ez egy saleses, pláne vezetőségi tag feladata egy ilyen helyen.
A polihisztorság itt annyira nem nyerő.

De majd kijavítanak a többiek, ha tévedek.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 17:30   #37 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.415
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért ez nem egy kedves mondat, akármennyi is az igazságtartalma:

Tegnap épp ezért szóltam akárkinek, korábban Megalith-nek.

Nem baj, ha nem értünk egyet, de normálisan, kedvesen, viccesen, légyszi
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 17:37   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Tegnap épp ezért szóltam akárkinek, korábban Megalith-nek.

Nem baj, ha nem értünk egyet, de normálisan, kedvesen, viccesen, légyszi
Csak hogy a kettő között hatalmas a különbség.

"Nem ez volt a kérdés. Ha van még hozzá fűzni valód akkor a kérdésre válaszolj"

Ezt egy személynek írta.
Én viszont az FX brókerekről írtam le a tömör véleményem. Amit neked válaszoltam abban sem volt bántó.
Régi 2017-03-20, 17:38   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megint nem érted. Nem tévesztett Ő semmit....
Értem én, Zalán, hogy mi sértett meg téged, de magad szolgáltattál a válaszoddal okot arra, hogy egyúttal a helyesírásra, stilisztikára is kitérjünk, s akkor a stílust nem is említettem -, amit viszont én remélek, hogy megértesz!
Egy komoly cég (illetve sok komoly cég) komoly képviselőjének erre is illene figyelmet fordítani, egyáltalán nem mellékes. (Sokat gondolkoztam, hogy a legutóbbi álláshirdetéseiteket kijavítsam-e, természetesen mindennemű ellenszolgáltatás nélkül, s végül azért nem tettem, mert féltem, sértő lenne.)

Nem szeretnélek megbántani, remélem, ezt elhiszed!

Elnézést kérek az off-ért, itt befejeztem!
Régi 2017-03-20, 17:39   #40 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.415
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Csak hogy a kettő között hatalmas a különbség.

"Nem ez volt a kérdés. Ha van még hozzá fűzni valód akkor a kérdésre válaszolj"

Ezt egy személynek írta.
Én viszont az FX brókerekről írtam le a tömör véleményem.
Igaz-igaz De kicsit kedvesebben is el lehet küldeni nagyobb francba a cégeket is
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-03-20, 17:45   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ha az ovodás szinvonalat képviseljuk hogy ki szólt be kinek és ki kezdte akkor mélyedj egy kicsit magadba
Kérlek mond meg éb mikor szóltam be neked...
Régi 2017-03-20, 17:50   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az a baj h nem veszed észre hogy mennyire nem tudnak emberek azonosulni azzal, hogy egy fx brókercég "vezetőségi" tagja, aki a HU piacot felügyeli, annak ilyen és ehhez hasonló megnyilvánulásai vannak.
Egy magát tradernek mondó és ilyen komoly tisztet betöltő, felnőtt emberhez nem igazán méltó a más cégek, más termékek forgalmazóinak sárral dobálása.
Nem kell itt senki ellen "fellépni"...szükségtelen.
Ellened sem "lépett fel" senki amikor még Iron fronton ment a hülyítés, sőt utána sem.

Akkor maradnál sokak szemében komoly és hiteles, ha az AM topicban segítenél azoknak akik segítséget KÉRNEK tőled.
Szerintem ez egy saleses, pláne vezetőségi tag feladata egy ilyen helyen.
A polihisztorság itt annyira nem nyerő.

De majd kijavítanak a többiek, ha tévedek.
Az a baj, hogy már nem tudok az átverés mellett elmenni. Ebből fakad minden vita...tudom. Érdeket sértek itthon ezzel de ez van. Sajnálom de sok embernek segítek ezzel.
Régi 2017-03-21, 07:28   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ennyire padlón vagy mentálisan vagy egyszerűen gondot okoz a szövegértés?
Nem azt írtam, hogy nem írhatod le képviselőként a véleményedet, hanem hogy nem ÍGY kellene. Képviselőként nem engedheted ezt meg magadnak.
Remélem így világos, hogy mire gondolok zsenikém.
Régi 2017-03-21, 12:11   #44 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ennyire padlón vagy mentálisan vagy egyszerűen gondot okoz a szövegértés?
Nem azt írtam, hogy nem írhatod le képviselőként a véleményedet, hanem hogy nem ÍGY kellene. Képviselőként nem engedheted ezt meg magadnak.
Remélem így világos, hogy mire gondolok zsenikém.
Oké, úgy látszik nagyon más ponton vagyunk. Nem csak Te meg én, hanem nagyon sokan. Tisztázzunk valamit:

Ha olyan sales/kapcsolattartó/számlamenedzserre van szükségetek akik mindig kedves és mézes mázos hangon mindenben igazat ad, akkor ne velem beszéljetek.

Nekem nem az a dolgom, hogy mindenkinek tetsszen amit csinálok vagy ahogy beszélek. Az az idő rég elmúlt már, hogy csak ilyen lehet a sales.
Az a dolgom, hogy olyan csapatot hozzak létre aki tud nektek segíteni, olyan partneri kapcsolatokat építsek ki ami jó nekünk is és ügyfeleknek is.

Ha valakinek nem fog tetszeni amit csinálok akkor joga van ezt mondani természetesen. Viszont az nem állja meg a helyét, hogy én nem mondhatom. Vállalom azt a kockázatot, hogy emiatt nem leszek szimpatikus pár embernek.

Szerintem az ügyfeleink a legmagasabb szintű szolgáltatást megkapják tőlünk és ha bármi bajuk, kérdésük van akkor tudtunk segíteni.

Az, hogy az elmúlt pár hétben megszaporodtak a támadó kommentek az annak köszönhető, hogy BO ellenes vagyok és megvannak az eszközeim is arra, hogy megnehezítsem a dolgukat. Miért teszem ezt? Mert úgy gondolom félrevezetik nagyon keményen az ügyfeleket. Ezt bizonyítja az is amit Forex Klub FB oldalán Zoli posztolt és ez csak egy a sok közül.

MNB-el folyamatosan tartom a kapcsolatot, tudják mit csinálok, mit tervezek. Nagyon jó kapcsolatom van velük. Félre senkit nem tájékoztatunk, nem ígérünk olyan dolgokat amik nem igazak, nem adunk olyan promot, amivel arra ösztönözzük az ügyfeleket, hogy többet kereskedjenek (ESMA új szabály amit sok cég nem tart be, BO cég meg egyáltalán nem, de nem is kell ezek szerint nekik).

Tehát ez van. Ezt a fórumot kevesen olvassák egyébként. Nem is azért válaszolok vagy posztolgatok, mert innen jönne az ügyfeleink nagy része. Viszont arra jó, hogy tapasztalatot és visszajelzést kapjak.

Tehát amit az elmúlt hetekben teszek az pár embernek nem tetszik mert merek felvállalni olyan dolgokat ami sérti pár ember érdekét. Ez van.

Indíthatnak ezek az emberek lejárató kampányt, küldhetnek olyan embereket akik tagadják, hogy közük lenne hozzájuk, teljesen mindegy. Az idő majd megmondja, hogy igazam van-e.

Egy dologra figyelek és figyeltem is. Nem használok vulgáris szavakat vagy ami nem felel meg etikailag mint magánember.

Legyen a topik viszont ON szerintem. Megnéztem ezt a BO céget. Tényleg nincs promozva a bónusz, ez szimpatikus. Tehát hajrá, sok sikert mindenkinek.
Régi 2017-03-21, 14:38   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Oké, úgy látszik nagyon más ponton vagyunk. Nem csak Te meg én, hanem nagyon sokan. Tisztázzunk valamit:

Ha olyan sales/kapcsolattartó/számlamenedzserre van szükségetek akik mindig kedves és mézes mázos hangon mindenben igazat ad, akkor ne velem beszéljetek.

Nekem nem az a dolgom, hogy mindenkinek tetsszen amit csinálok vagy ahogy beszélek. Az az idő rég elmúlt már, hogy csak ilyen lehet a sales.
Az a dolgom, hogy olyan csapatot hozzak létre aki tud nektek segíteni, olyan partneri kapcsolatokat építsek ki ami jó nekünk is és ügyfeleknek is.

Ha valakinek nem fog tetszeni amit csinálok akkor joga van ezt mondani természetesen. Viszont az nem állja meg a helyét, hogy én nem mondhatom. Vállalom azt a kockázatot, hogy emiatt nem leszek szimpatikus pár embernek.

Szerintem az ügyfeleink a legmagasabb szintű szolgáltatást megkapják tőlünk és ha bármi bajuk, kérdésük van akkor tudtunk segíteni.

Az, hogy az elmúlt pár hétben megszaporodtak a támadó kommentek az annak köszönhető, hogy BO ellenes vagyok és megvannak az eszközeim is arra, hogy megnehezítsem a dolgukat. Miért teszem ezt? Mert úgy gondolom félrevezetik nagyon keményen az ügyfeleket. Ezt bizonyítja az is amit Forex Klub FB oldalán Zoli posztolt és ez csak egy a sok közül.

MNB-el folyamatosan tartom a kapcsolatot, tudják mit csinálok, mit tervezek. Nagyon jó kapcsolatom van velük. Félre senkit nem tájékoztatunk, nem ígérünk olyan dolgokat amik nem igazak, nem adunk olyan promot, amivel arra ösztönözzük az ügyfeleket, hogy többet kereskedjenek (ESMA új szabály amit sok cég nem tart be, BO cég meg egyáltalán nem, de nem is kell ezek szerint nekik).

Tehát ez van. Ezt a fórumot kevesen olvassák egyébként. Nem is azért válaszolok vagy posztolgatok, mert innen jönne az ügyfeleink nagy része. Viszont arra jó, hogy tapasztalatot és visszajelzést kapjak.

Tehát amit az elmúlt hetekben teszek az pár embernek nem tetszik mert merek felvállalni olyan dolgokat ami sérti pár ember érdekét. Ez van.

Indíthatnak ezek az emberek lejárató kampányt, küldhetnek olyan embereket akik tagadják, hogy közük lenne hozzájuk, teljesen mindegy. Az idő majd megmondja, hogy igazam van-e.

Egy dologra figyelek és figyeltem is. Nem használok vulgáris szavakat vagy ami nem felel meg etikailag mint magánember.

Legyen a topik viszont ON szerintem. Megnéztem ezt a BO céget. Tényleg nincs promozva a bónusz, ez szimpatikus. Tehát hajrá, sok sikert mindenkinek.

Ez így teljesen rendben van.
Szerintem nem az a fő gond, hogy leírod a véleményed, még akkor is, ha sokaknak nem tetszik. Ez ok.
Az, hogy valakit – ugyan nem vulgáris szavakkal, de elég erősen fogalmazva – a szájából kilógó kapanyéllel rohangáló parasztnak nevezel, azért mert kérdéséből érezhetően más véleményen van, vagy mert rákérdezett a nevedre (még, ha kis kezdőbetűkkel is), az nincs rendben.
Azt sosem lehet tudni, hogy ezt az oldalt ki olvassa, de ami ennél fontosabb, hogy az internet korában élünk, így belinkelhető olyan oldalra, amit már olyanok olvasnak, akiknek ez esetleg számít.

És, hogy kit érdekel, hogy ki olvassa,? Hát a kis befektetőt, akinek bróker kell a melóhoz. aki Odaviszi nektek a pénzt, amiből a te fizetésed egy része is származik. Ha nyilvánosan így nyilatkozol ezekről az emberekről, akkor hogy állsz hozzájuk és problémájukhoz a színfalak mögött.

Az pedig, hogy nem mézes mázaskodsz, hanem egyenes vagy, az alap lenne minden brókernél. De ez nem egyenlő azzal, hogyha valaki kérdez, vagy tudatlanságából fakadóan esetleg okoskodik, akkor rögtön leparasztozd.
Ok. Nem akarok beledumálni a dolgodba, engem nem érint, csak észrevétel volt.
Ezt a csontot szerintem lerágtuk. 
Régi 2017-03-21, 16:17   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ez így teljesen rendben van.
Szerintem nem az a fő gond, hogy leírod a véleményed, még akkor is, ha sokaknak nem tetszik. Ez ok.
Az, hogy valakit – ugyan nem vulgáris szavakkal, de elég erősen fogalmazva – a szájából kilógó kapanyéllel rohangáló parasztnak nevezel, azért mert kérdéséből érezhetően más véleményen van, vagy mert rákérdezett a nevedre (még, ha kis kezdőbetűkkel is), az nincs rendben.
Azt sosem lehet tudni, hogy ezt az oldalt ki olvassa, de ami ennél fontosabb, hogy az internet korában élünk, így belinkelhető olyan oldalra, amit már olyanok olvasnak, akiknek ez esetleg számít.

És, hogy kit érdekel, hogy ki olvassa,? Hát a kis befektetőt, akinek bróker kell a melóhoz. aki Odaviszi nektek a pénzt, amiből a te fizetésed egy része is származik. Ha nyilvánosan így nyilatkozol ezekről az emberekről, akkor hogy állsz hozzájuk és problémájukhoz a színfalak mögött.

Az pedig, hogy nem mézes mázaskodsz, hanem egyenes vagy, az alap lenne minden brókernél. De ez nem egyenlő azzal, hogyha valaki kérdez, vagy tudatlanságából fakadóan esetleg okoskodik, akkor rögtön leparasztozd.
Ok. Nem akarok beledumálni a dolgodba, engem nem érint, csak észrevétel volt.
Ezt a csontot szerintem lerágtuk. 
Ezek szerint nem rágtuk le

Azt, hogy valakit aki tudatosan azt írja amit szóvá teszek nem jelenti azt, hogy mindenki aki olvassa az paraszt. Már bocs de ez a logika enyhén szólva is hibás.
Veled se voltam egy véleményen, mégsem parasztozlak le. Tehát nem is értem ezt az érvelést.

Az, hogy az emberek kéréseire és problémáira hogyan reagálok...az pedig egyértelmű...nézd meg, hogy ha kérdése volt valakinek akkor hogyan válaszolok...teljesen máshogy.

Szerintem (remélem igazam van) ez azért az embereknél tiszta. Remélem továbbá azt is, hogy számodra is megfelelő volt az indokom.
Régi 2017-05-30, 19:56   #47 (permalink)
Adi
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Adi a hírnévhez vezető út elején jár.
Lightbulb

Helló! Nem vagyok tőzsde zseni! Nekem a felület átláthatósága miatt tetszett meg az iqoption! Binaris opció máshol is van tudom néztem máshol is regisztrálva vagyok pl.: iforex... Nem tudom melyik jó melyik nem, nem csinálom 5 -6 éve csak 1 éve demon a kereskedést! Binaris opcion dolgoztam ki egy stratégiát ami működik! Nekem nincs 3+milliom és egész napom a gép elött, hogy kereskedjek ezért választottam ezt! Demón heti 100-150 ezer össze jön... kipróbáltam élesbe is! 2szer befizetve majd kivéve, volt hogy napi 20 ezret kivettem egy héten át és mindig másnapra jött az utalás! (iq option) Nincs rossz tapasztalatom de ha valaki más is kapcsolatban állt, áll velük írhatna mert jó lenne az infó! Adózás ügyben is írhatnátok ha ennyire vágjátok a témát! Előre is köszi! Véleményeket írjatok de fikázót!
Adi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-31, 07:17   #48 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Adi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helló! Nem vagyok tőzsde zseni! Nekem a felület átláthatósága miatt tetszett meg az iqoption! Binaris opció máshol is van tudom néztem máshol is regisztrálva vagyok pl.: iforex... Nem tudom melyik jó melyik nem, nem csinálom 5 -6 éve csak 1 éve demon a kereskedést! Binaris opcion dolgoztam ki egy stratégiát ami működik! Nekem nincs 3+milliom és egész napom a gép elött, hogy kereskedjek ezért választottam ezt! Demón heti 100-150 ezer össze jön... kipróbáltam élesbe is! 2szer befizetve majd kivéve, volt hogy napi 20 ezret kivettem egy héten át és mindig másnapra jött az utalás! (iq option) Nincs rossz tapasztalatom de ha valaki más is kapcsolatban állt, áll velük írhatna mert jó lenne az infó! Adózás ügyben is írhatnátok ha ennyire vágjátok a témát! Előre is köszi! Véleményeket írjatok de fikázót!
Most összezavartál

Oké, nem fikázók:

Nagyszerű lehetőség előtt állsz és nagyon jó, hogy ennyire kitartó vagy. Nagyon kevesen találtak stratégiát Bináris Opcióra (BO) pláne ami sikeres is, ezért most meg van a lehetőséged, hogy egy élő városi legendává nőd ki magad. Gratula!

Mindent bele hiszen ez egy nagyon jó lehetőség. Nem láttam sok helyen ilyen esélyeket az biztos. Az igaz, hogy ha vesztesz akkor a teljes összeget elveszted (még akkor is ha csak 1-2 pipre nem volt igazad) viszont ha igazad volt és nyersz akkor a bekötött pénzed 80%-át is visszanyerheted ÉS MÁR CSAK 20% KELL, hogy NULLÁBA gyere ki. Fantasztikus.

Ha meg sokat nyersz akkor tutira mehetsz, hogy ki fognak fizetni (a 20e nem sok). Erre garancia a Ciprusi CySec ami felügyeli az összes BO céget, hiszen ők azok akik be akarják szüntetni ezt az egészet és ezért nem fogják engedni, hogy a cégek ne fizessenek ki nagy profitot az ügyfélnek.

Szerintem még fejeld meg egy szignál szolgáltatással is, csak hogy tuti legyen az üzlet.
Régi 2017-05-31, 15:42   #49 (permalink)
Adi
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Adi a hírnévhez vezető út elején jár.
Cool

Akkor most mondj nekem egy tuti oldalt mi 1000% ban nem nyeli el a pénzed!? Bármelyik bedől te(tréder) leszel az utolsó aki megtudja! Mikor már kimnetettek mindent, lehet ez bármilyen felügyelet alatt, nem fogod visszakapni a pénzt!!! Max 10 éves pereskedés aztan semmi! Soha nem lehet tudni melyik cég jön! De ez ilyen! Az, hogy ki mit tud belőle kihozni az meg egy más tészta! Ne írj nem érdekel! Tipikus magyar..... normálisan is lehet irni de nem tudsz! Véleményt és esetleg olyan ember irását vártam aki próbálta már! Értem én ha nyerek a brókercég veszít és az nem tetszik nekik de a másikba is bele lehet nyúlni.. Nagyon sok videó van ahol megmutatját még a metás kereskedésbe is bele tudnak "szólni"! Figyelem másik oldalon a chartot és ha nem ugyan olyan kitörlöm magam az iqoptiontól!
Adi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-31, 16:07   #50 (permalink)
Szenior tag

Talking

Idézet:
Adi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Akkor most mondj nekem egy tuti oldalt mi 1000% ban nem nyeli el a pénzed!? Bármelyik bedől te(tréder) leszel az utolsó aki megtudja! Mikor már kimnetettek mindent, lehet ez bármilyen felügyelet alatt, nem fogod visszakapni a pénzt!!! Max 10 éves pereskedés aztan semmi! Soha nem lehet tudni melyik cég jön! De ez ilyen! Az, hogy ki mit tud belőle kihozni az meg egy más tészta! Ne írj nem érdekel! Tipikus magyar..... normálisan is lehet irni de nem tudsz! Véleményt és esetleg olyan ember irását vártam aki próbálta már! Értem én ha nyerek a brókercég veszít és az nem tetszik nekik de a másikba is bele lehet nyúlni.. Nagyon sok videó van ahol megmutatját még a metás kereskedésbe is bele tudnak "szólni"! Figyelem másik oldalon a chartot és ha nem ugyan olyan kitörlöm magam az iqoptiontól!
Fél év max fca alatt...nem mindegy
NDD brokernel nincs last look

Tradeltem BO piacon

Címkék
bináris brókerek, iqoption, tőzsde

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Plus500 vélemények harzol Brókercégek 1464 2017-11-13 21:01
Könyv vélemények Norbi Tőzsdei könyvek 157 2017-05-12 12:50
Noble Option Zalán Brókercégek 82 2016-02-23 16:32
Binary Option Sityu Kezdőknek 4 2014-10-02 16:21
Option bot bravafx Opciós ügyletek 0 2012-11-15 08:39

A pontos idő 05:56 , a GMT +1 időzóna szerint.