Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-04-01, 21:08   #1 (permalink)
rpr
Tag

Összes hozzászólás: 63
Hírnév szint: 3
rpr a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Nem market maker broker

Arra gondoltam, hogy jó ötlet lenne össze gyüjtenénk egy helyre a nem Market maker brókereket.
Illetve szivesen hallgatom az ellenvélemyeneket is esetlegesen, hogy miért mind1 mogy mm vagy nem mm borkernél vagyunk.
rpr nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-02, 00:45   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Ahol van mm mellett nem mm is: Fxpro, Amdiral markets.
Saxo bank nemtom fx-re mm e, de azt hiszem van valódi tőzsdei részvény, határidős... Mindez egy számlán.
Lmax vagy a partnere Ultrafx. Dukascopy ecn állítólag.
Ha egy cég nem árulja el a szolgáltatóit, legalább annyit róla hogy valahány bank, akkor az gyanús. Arra gyanakszom hogy kicsi a likviditása, vagy egy mm adja neki, vagy egy nála jobb olcsóbb bróker és azért nem adja ki a nevét nehogy közvetlenül ott nyissunk számlát.
Ctrader-es (ecn-re fejlesztett platform) cégeket érdemes figyelni. Fejből nem tudom a neveiket.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-04-02, 01:04   #3 (permalink)
Szenior tag

A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Aki megteheti menjen nem mmhez, de előnye az mmnek a kis számlanyitási összeg és a nagyobb választék.
Amit lehet mondjuk fx, azt érdemes inkább ndd ecn dma vagy stp számlán tradelni, legalább is megbízhatóbbnak gondolom.
Ha valaki akar nyitni új számlát akkor örülnék ha támogatná inkább a nem mm eket azzal hogy ott tradel.
Közvetítőn keresztül pl Globe gain időnként lehet kisebb a nyitóösszeg.
Régi 2017-04-02, 07:38   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 392
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Arra gondoltam, hogy jó ötlet lenne össze gyüjtenénk egy helyre a nem Market maker brókereket.
Illetve szivesen hallgatom az ellenvélemyeneket is esetlegesen, hogy miért mind1 mogy mm vagy nem mm borkernél vagyunk.
Nem létezik mm,ecn,stp..stb. Ezek csak marketing kitalációk. Van szabályozott piac(CME,Eurex..stb) és szabályozatlan(Forex,CFD..stb).
A komolyabb traderek nem foglalkoznak Forex és CFD piaccal. Ha Forex,CFD brókernél nyitsz számlát és történik valami(lásd Ironfx),
akkor magadra vess.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-02, 08:20   #5 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.059
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
rpr eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Mit ittál kedves barátom annél a borkernél?
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-02, 08:37   #6 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem létezik mm,ecn,stp..stb. Ezek csak marketing kitalációk. Van szabályozott piac(CME,Eurex..stb) és szabályozatlan(Forex,CFD..stb).
A komolyabb traderek nem foglalkoznak Forex és CFD piaccal. Ha Forex,CFD brókernél nyitsz számlát és történik valami(lásd Ironfx),
akkor magadra vess.
CFD is szabályozott.
Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg azokat akik értenek hozzá. Pl MNB
Régi 2017-04-02, 20:44   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az attól függ kinél kötődik. Ha cégen belül aki szembe fogad veled az nem egészséges. A ctrader platform cfd re lett kifejlesztve, ecn, szabályozott formában, ahol az ajánlati lista látszik pl fxpronál. Ők állítják hogy van 10 bank meg egyéb intézet akik adják a likviditást. Hogyan meg hány cégeken keresztül azt nem tudom.
Lehet hogy hazugság, én ezt nem tudhatom.
Régi 2017-04-02, 20:47   #8 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szabályozott piac hol van devizára? Nem futuresre gondolok.
Mennyire bízhatok abban? Vannak rossz hírek a nagybankok csalásairól.

Van egy jó kérdés, mi lesz ha Admiralnál lesz bo?
Régi 2017-04-02, 21:06   #9 (permalink)
Szenior tag

kockasseggu logója

Összes hozzászólás: 1.667
Hírnév szint: 6
kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.kockasseggu elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

LMAX ?
meg az átCURRENEX is gyanús hogy szabályok alapján működik (bár lehet hogy saját magát felügyeli
Régi 2017-04-03, 16:31   #10 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.877
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
A csodamacska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Miért tartotok úgy a tőzsdétől mint a tűztől? Közben örökké megy ez az mm/ecn/stop hunting végtelenített történet. Az EU pedig egyértelműen fékre lépett a derivatív OTC-n.
Bocs az udvariatlanságért

Tapatalkkal küldve az én SM-A510F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-03, 18:17   #11 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Miért tartotok úgy a tőzsdétől mint a tűztől? Közben örökké megy ez az mm/ecn/stop hunting végtelenített történet. Az EU pedig egyértelműen fékre lépett a derivatív OTC-n.
Bocs az udvariatlanságért

Mert kevís a píííz ! Nem elég a tőzsdére, meg amúgy is már drága az Apple, meg a több is...ááááá, nincs már abban pénz, mert felmentek az árak, teli van minden buborékkal, meg manipulációval.
Nem érdemes már ott kockáztatni.

Foxer kell nekünk, mert nincs sok tőke, de azt a keveset is úgy kellene elhelyezni hogy legyen jó nagy tőkeáttét és a bróker meg garantálja hogy nagyon vigyáz a pénzünkre és hogy nem fog visszaélni semmivel.
És ne legyen MM mert azt szeretnénk ha a mi 0.05 lottós pozink, (amit védünk a 6 pipes stoppal), az aztán a "valós" piacra menne ki!
Nehogy az forduljon elő még csak véletlen sem, hogy én venni akarok pl ejróujesdét, aztán valami marketmaker akarjon éppen abban a pillanatban megszabadulni tőle, aztán nekem adja el.
Ki tudja mióta van már nála...akár romlott is lehet, vagy bármi.
Adja oda másnak, nekem a friss kell, a bankköziről direktben!

Szóval óvatosak vagyunk, így tanították hogy a "töke védelem" az a legfontosabb, meg hogy kezeltetni kell a kockázatot is, meg ilyenek...
A bróker az frankó legyen! Csak TSP, vagy STP vagy nem is tudom hogy kell mondani, de olyan legyen, ne az a maniméker fajta, meg dílingdax-os!!!
És még legyen olcsó a szpreddje is, szóval ne akarjon Rajtam meggazdagodni!
Meg aztán tudjon mindenféle világnyelvet (pl. Magyart) az ügyfélszolgálat.
De ne hívogassanak, meg ne írjanak e-mailt, csak akkor ha én kérdezek, de viszont akkor azonnal.
És igen, adjon bónuszt is! De ne úgy adja mint a Ciprusiak, hanem adja is meg ne is, végül is nem fogom használni, de azért adja...És adja írásba azt is, hogyha nem használom, de esetleg akarom, akkor nem fog megbüntetni érte. Ha meg használom, akkor viszont ne legyen túl sok, mert az gyanús, de kevés se legyen, mert akkor meg minek. Szóval legyen kicsivel több mint máshol, de ne olyan sok mint legutóbb. (de azért legyen).

Aztán ha kellene vissza a pénzem, azt még lehetőleg aznap kapjam meg, vagy akkor amikor gondolok rá hogy most már lassan kellene. Legyen rugalmas, de azért legyen komoly is! Meg nagy cég legyen, ha lehet a legnagyobb, az sem baj ha ő a bank, de akkor viszont ne legyen manipuláció, mert azt nem szeretjük. Lehet kicsi stop vadászat, de semmiképpen se a miénk (vagyis hogy ne az enyém). (inkább picivel fizetek több szpredddet, de rám aztán ne lőjenek..)

Ja, és ne rajzolja át a gyertyákat!!! Ha valamire befeszülök, az az átrajzolt gyertya. Attól kiver a víz! Nagyon nem bírom. Nem azért fizetek a metáltrédernégyért, hogy más rajzolja az én saját gyertyáimat. Majd az én szoftverem rajzolja azokat, a piac meg csak kövesse, végül is ez a bróker feladata hogy kivigye a piacra a gyertyákat. Ez a minimum!

Szóval úgy akarunk játszani mint a nagyok, csak kicsiben és hogy sokat keressünk. Mert ugye a devizapiac az a vilááááág legnagyobbbbb piaca! Szóval nagyok akarunk lenni!
Ott akarunk kereskedni ahol a bankok. Mert a bankok nagyon gazdagok, szóval mi is azok akarunk lenni. Szerintem van esély. Esély mindig van, ha összefogunk...ha segítjük egymást...szóval lehetünk mi a 10%, akinek odaadják a 90% pénzét, mármint azokét akik úgyis elveszítenék.
Szóval ha úgyis, akkor inkább adják oda nekünk, ne vesszen kárba, vagy menjen a brókerekhez...

Szóval ilyen piac kell nekünk, meg ilyen bróker! Ezen alább nem adjuk!
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-03, 19:23   #12 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Tback:
Ez nagyon jól sikerült!

Régi 2017-04-04, 08:35   #13 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 157
Hírnév szint: 1
Gyuri a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Szerintem is

Tapatalkkal küldve az én SM-G357FZ eszközömről
Gyuri nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-04, 15:28   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mondjuk hogy valódi ecn, kiviszi a pozikat egy nagy likviditás szolgáltatóhoz aki áll vegyesen nagy bankokból brokikból, sokkal jobb az esélyem hogy nem baszik ki velem mint egy mm. Az ecn eknél elvileg kisebb a spred, swap, meg a teljesítés sebessége is. Sokkal jobbnak tűnik. Azért mondom hogy elvileg mert nem tudok példákat mondani mert ha felsorolnék pár nevet ki tudja valóban ecn e vagy csak marketingből írja.
Bónuszról senki nem beszélt ebben a topikban.
Nagyon fontos hogy ne legyen érdek ellentét, nem véletlen az a sok rossz hír az mmekről meg a bo-ról.
Régi 2017-04-04, 16:32   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 867
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Esti mese Cysec modra , vagy a ciprusi valosag?
http://financefeeds.com/live-cysec-c...tely-lambasts/
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-04, 17:37   #16 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.315
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
suncika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Esti mese Cysec modra , vagy a ciprusi valosag?
http://financefeeds.com/live-cysec-c...tely-lambasts/
Ez nagyon jó.
BOnak vége.
Kebabfx cégeknek vége.

Végre.
Régi 2017-04-05, 06:55   #17 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
Hírnév szint: 9
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Tback. Üdv.
Na most azt áruld el, hogy honnan tudtad, hogy én milyen brókert szeretnék, vagy egyáltalán hogyan szeretnék biznicelni? Nem vagy te egy médium?
Régi 2017-04-05, 07:00   #18 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 606
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tback. Üdv.
Na most azt áruld el, hogy honnan tudtad, hogy én milyen brókert szeretnék, vagy egyáltalán hogyan szeretnék biznicelni? Nem vagy te egy médium?
https://www.youtube.com/watch?v=CBYatyxFFd8

Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-05, 09:25   #19 (permalink)
Tag

cane logója

Összes hozzászólás: 61
Hírnév szint: 2
cane a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
perfect
cane nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-04-08, 15:14   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az mtf is szabályozott valahogy, csak más mint a rendes szabályozott piac.
Régi 2017-04-08, 17:02   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Fúdeundi😊

Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Nem tudok kereskedést indítani! Gyuri Kereskedések, stratégiák 17 2017-03-16 21:41
Why income investors would be a prosper market Centaura Tőzsde hírek 0 2016-08-12 14:14
Admiral Market As. Bróker cég Hunter008 Brókercégek 319 2015-12-27 21:11
Első lépsek kezdőknek; >Forex Market< Ph03n!x Kezdőknek 160 2014-04-13 14:24
Apollo Money Maker (AMM) Expert Advisor HZFX Devizatőzsde 14 2012-12-13 09:16

A pontos idő 07:19 , a GMT +1 időzóna szerint.