Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-05-02, 07:02   #1 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 783
Hírnév szint: 6
habibabu a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül habibabu részére
Alapbeállítás AVA-option

OTC FOREX OPCIÓK ONLINE AZ AVATRADE-NÉL Emelje kereskedési stratégiáját egy magasabb szintre az AvaTrade korszerű Forex Opciós platformjával. Az AvaOptions az első elérhető online platform, ahol OTC vételi és eladási jogokkal kereskedhet. Az AvaOptions új utakat nyit a kereskedésben, amelyek nem lehetségesek az azonnali Forex kereskedéssel. Akár fedezni (hedgelni) akarja azonnali Forex kereskedését vagy szert tenni potenciális és korlátlan profit lehetőségre (lehetőségére) limitált kockázattal, az AvaOptions minden feltételt biztosít Önnek. A platform korszerű és hatékony, lehetővé teszi, hogy Ön a deviza opciók széles skálája mellett azonnali megbízásokkal is kereskedjen. Több mint 30+ devizapárral és egyéb határidős ügylettel tud kereskedni a nagy teljesítményű (Ez mit jelent) és felhasználóbarát eszközök széles skálájának segítségével, amelyekkel javítani tudja opciós kereskedési stratégiáját.
habibabu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-22, 20:41   #2 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Még mindig van kis bónusz lehetőség.
Hirdetések
Régi 2017-05-23, 12:27   #3 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.335
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
habibabu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Még mindig van kis bónusz lehetőség.
még..amíg be nem szüntetik a Binárist végre
Régi 2017-05-23, 21:10   #4 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

NA, Zalán látom ide is bepofátlankodtál... Te tényleg egy korrekt ember vagy.. Nem is tudom mit hiszel, hogy majd ha beszüntetik, mindenki hozzád rohan majd számlát nyitni, beutalni? Aki már beleásta magát, az tudja, hogy mire tudja felhasználni. Rohanj, és járasd le a kaparóst, a focit és a többit is...Mindenesetre rohadtul feltűnő ez a pattogásod a témával kapcsolatban, a hülye is vágja miért... Tudom paraszt vagyok..(de azé' utaljak ha lehet)
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-23, 21:26   #5 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egyébként a témához még annyit, hogy egy nagy, ha nem a legnagyobb magyar opciós blogger ,és oktató hírleveleiben is egyre inkább kezd a véleményhajója konszolidált irányba kanyarodni...Egy éve még tűzzel-vassal irtotta. Kb. mindennel így van , aminek nem jár utána az ember ,de gondolom vette a fáradtságot, és a laikusból átállt az olvasó oldalra, és láss csodát, jobban átgondolta a dolgot. Emzének(enzé ugye mindenkinek megvan?) még idő kell ehhez, vagy csak indok.. Mindenesetre én azt tanácsolom annak, akit érdekel, hogy olvasson utána, próbálgassa, nézegesse. Ne elégedjen meg annyival, hogy "ez szar". Ezt mindenre gondolom, nem csak erre, mert éppen elég energia-és kedv-vámpír van közöttünk a mindennapokban is. Muszáj a motivációt életben tartani.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-23, 21:32   #6 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egyébként néztem egy pár hónapos videódat, apám aludd ki magad , mert a video alapján az ábrázatod egy közeli szívroham vagy stroke felé mutat.. Pro tréderként ha neked megéri azért a pár százért, te dolgod.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-23, 22:21   #7 (permalink)
Szenior tag

Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
tejjel cukorral eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyébként néztem egy pár hónapos videódat, apám aludd ki magad , mert a video alapján az ábrázatod egy közeli szívroham vagy stroke felé mutat.. Pro tréderként ha neked megéri azért a pár százért, te dolgod.
Mi a mondanivalod?
Nem jon at.

BO egy szerencsejatek amit befognak tiltani. Ennyi. Hasznald ki ezt a par honapot barmilyen erdekeltseged van ebben.
Benne voltam es lattam mirol szol. Gusztustalan. Szerencsere meg ciprus is igy gondolja es lepni fog.
Régi 2017-05-24, 08:47   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Egyébként a témához még annyit, hogy egy nagy, ha nem a legnagyobb magyar opciós blogger ,és oktató hírleveleiben is egyre inkább kezd a véleményhajója konszolidált irányba kanyarodni...Egy éve még tűzzel-vassal irtotta. Kb. mindennel így van , aminek nem jár utána az ember ,de gondolom vette a fáradtságot, és a laikusból átállt az olvasó oldalra, és láss csodát, jobban átgondolta a dolgot. Emzének(enzé ugye mindenkinek megvan?) még idő kell ehhez, vagy csak indok.. Mindenesetre én azt tanácsolom annak, akit érdekel, hogy olvasson utána, próbálgassa, nézegesse. Ne elégedjen meg annyival, hogy "ez szar". Ezt mindenre gondolom, nem csak erre, mert éppen elég energia-és kedv-vámpír van közöttünk a mindennapokban is. Muszáj a motivációt életben tartani.
Te miről beszélsz ember? A Bináris opció az egyik (ha nem) legrosszabb fajtája a tőszdézésnek. Főleg arra lennék kíváncsi, hogy ki az a "legnagyobb magyar opciós blogger", aki támogatja, illetve szemet huny a BO felett. Ha ez így van, akkor neki si csak gratulálni tudok. Nem egy sztorit olvastam/hallottam/láttam, ahol a bróker (mivel ez aztán tényleg nincs azabályozva) ott szúrt ki az ügyfelekkel, ahol csak nem szégyellt, utána meg széttárta a kezeit.

De mint mindennek, ennek is megvan a maga rétege, aki használja, egészségükre. Csak ne menjen a BullShit, hogy ez milyen jó dolog...
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 09:21   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Te miről beszélsz ember? A Bináris opció az egyik (ha nem) legrosszabb fajtája a tőszdézésnek. Főleg arra lennék kíváncsi, hogy ki az a "legnagyobb magyar opciós blogger", aki támogatja, illetve szemet huny a BO felett. Ha ez így van, akkor neki si csak gratulálni tudok. Nem egy sztorit olvastam/hallottam/láttam, ahol a bróker (mivel ez aztán tényleg nincs azabályozva) ott szúrt ki az ügyfelekkel, ahol csak nem szégyellt, utána meg széttárta a kezeit.

De mint mindennek, ennek is megvan a maga rétege, aki használja, egészségükre. Csak ne menjen a BullShit, hogy ez milyen jó dolog...
Szerintem Opcios Geri akire a szerzo gondolt...ami erdekes mert szerinte a forex is mar egy BS...pint a BO-t fogja beken hagyni

Szerintem csak tudja, hogy nem sok van hatra es masra koncentral.
Régi 2017-05-24, 09:34   #10 (permalink)
Szenior tag

Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Zalán eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szerintem Opcios Geri akire a szerzo gondolt...ami erdekes mert szerinte a forex is mar egy BS...pint a BO-t fogja beken hagyni

Szerintem csak tudja, hogy nem sok van hatra es masra koncentral.
Direkt azért kérdeztem, mert ő is folyamatosan azt szajkózza mennyire el kell kerülni a BO "piacot", múltkor még egy volt bináris opciós ügyféltapasztalatot is megosztott, természetesen nem pozitív végkimenetellel.

Egyre több a troll ezen a fórumon, lassan már olvasni sem lesz kedve az embernek idejárni...
Régi 2017-05-24, 10:03   #11 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.495
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Azért epic pofátlanságok vannak, de tényleg.

OpcióGuru oltja a bináris opciózást.
Halász a forexet.

Nem ártana némi önkritika. Mást oltani, és azzal piacot csinálni, hát nem tudom. Nem a pénz dönti el, ki mekkora fasza csávó.
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 10:16   #12 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért epic pofátlanságok vannak, de tényleg.

OpcióGuru oltja a bináris opciózást.
Halász a forexet.

Nem ártana némi önkritika. Mást oltani, és azzal piacot csinálni, hát nem tudom. Nem a pénz dönti el, ki mekkora fasza csávó.
Az opció és bináris opció között kb akkora szakadék van, mint a forex és részvénypiac között, ha nem nagyobb. Nem védeni akarok senkit, de miért baj az, ha valaki kiáll az ellen, ami ténylegesen, köztudottan semmit nem ér, és csak az ügyfelek pénzének süllyesztőhelye?
Régi 2017-05-24, 10:59   #13 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

KEdves lizardman(ember)... Nem tudom te miről beszélsz, én egy mérhetetlen gusztustalan dologra hívtam fel a figyelmet, miszerint salesek jönnek minden topicba gusztustalankodni, ami nem az ő érdekeltségi körükbe tartozik...Ha nem tévedek te is bróker vagy vagy voltál korábban...ezért úgy is kell kezelni a véleményt. Köszönjük, hogy aggódtok a pénzünk miatt, tényleg megható.

Amúgy be akartam linkelni nektek egy frisset, hogy ti meg szokjátok ezt a gondolatot..., de nem találom, lényeg: újabb bank lett teljesen robotizált... Szóval siessetek, van még pár évetek pénzt keresni, felnőtt emberek pénzéért nagyon aggódni. Sajnos ha így halad, "trédelés" helyett nektek is el kell majd kezdeni TRÉDELNI..

Egyébként ezzel a "legrosszabb" stb jelzőkkel kb. el is árulja magáról mindenki, mekkora ásza a szakmának, és úgy általában amit üzleti életnek nevezünk...
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 11:05   #14 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egybként meg tisztázzuk: igen, köze nincs a tőzsdéhez a maga klasszikus értelmében, igen, szerencsejáték felé hajlik inkább, már aki úgy kezeli(fx-et, határidőt, életet is lehet úgy kezelni) Ezzel ki is merül a jellemzése, és innentől átevezünk egy olyan témába, hogy akkor vegyük elő a kaparóst, a foci, kézilabda meccsek kimenetelét, lovit stb... Kezdjétek már el sz.rni azt is , hisz sok ember fizet be oda is , és nem fx-be meg hatira.. Gondolom adat is van róla, kb. mekkora az össz. tőke ezekben a játékokban. De miből gondolja azt bárki is, hogy majd a betiltott lovis leszegett fejjel átmegy hozzá számlát nyitni????
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 11:09   #15 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egyébként meg Emzé múltkor leparasztozott itt egy tagot, aki el is tűnt, most ismét meggyanusított burkoltan, hogy bo ügynök vagyok, holott már korábban megkértem, ne tegye! Közöm nincs hozzájuk, de érzékeny gyomrom az annál inkább.. Most én is mondhatnák rá dolgokat, de egyből rasszistakirekesztőnek lennék nevezve.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 12:01   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
KEdves lizardman(ember)... Nem tudom te miről beszélsz, én egy mérhetetlen gusztustalan dologra hívtam fel a figyelmet, miszerint salesek jönnek minden topicba gusztustalankodni, ami nem az ő érdekeltségi körükbe tartozik...Ha nem tévedek te is bróker vagy vagy voltál korábban...ezért úgy is kell kezelni a véleményt. Köszönjük, hogy aggódtok a pénzünk miatt, tényleg megható.

Amúgy be akartam linkelni nektek egy frisset, hogy ti meg szokjátok ezt a gondolatot..., de nem találom, lényeg: újabb bank lett teljesen robotizált... Szóval siessetek, van még pár évetek pénzt keresni, felnőtt emberek pénzéért nagyon aggódni. Sajnos ha így halad, "trédelés" helyett nektek is el kell majd kezdeni TRÉDELNI..

Egyébként ezzel a "legrosszabb" stb jelzőkkel kb. el is árulja magáról mindenki, mekkora ásza a szakmának, és úgy általában amit üzleti életnek nevezünk...
Nem igazán értem miről beszélsz, eléggé össze-vissza repkednek a gondolataid, arról nem is beszélve, hogy olyan dolgokról beszélsz, amiket alátámasztani sem tudsz, nemhogy normálisan megvédeni/kifejteni.

Viszont, eléggé felkacagtam amikor, "Ha nem tévedek te is bróker vagy vagy voltál korábban" mondatod elhangzott. Semmit nem tudsz rólam, és látod, ebből is látszik, hogy te egy elég nagy troll vagy ahhoz, hogy ezen a fórumon irogass tovább.

Off topic vége, visszahúzodok a csak olvasás szinte, és inkább hagyom hogy eme tuti észt osztogató emberek foglalják el a "semmit nem tudók" helyét.
Régi 2017-05-24, 12:12   #17 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

A bo-hoz hasonló volt például pár éve a bitcoin is....kb. mindenki el lett innen zavarva, hülye csalónak lett bélyegezve, szélhámosnak, aki akár csak kérdést is tett fel vele kapcsolatban... Most mi a helyzet? Ugyanezek az emberek milliós bányagépet vesznek, és zacskóig bekapva könyörögnek másoknak, hogy okosítsák ki a bányászatból.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 12:18   #18 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem igazán értem miről beszélsz, eléggé össze-vissza repkednek a gondolataid, arról nem is beszélve, hogy olyan dolgokról beszélsz, amiket alátámasztani sem tudsz, nemhogy normálisan megvédeni/kifejteni.

Viszont, eléggé felkacagtam amikor, "Ha nem tévedek te is bróker vagy vagy voltál korábban" mondatod elhangzott. Semmit nem tudsz rólam, és látod, ebből is látszik, hogy te egy elég nagy troll vagy ahhoz, hogy ezen a fórumon irogass tovább.

Off topic vége, visszahúzodok a csak olvasás szinte, és inkább hagyom hogy eme tuti észt osztogató emberek foglalják el a "semmit nem tudók" helyét.
jaj ugyan már. Ő is csak egy névtelen ember aki próbálja beállítani magát nagynak. közben csak innen-onnan felcsipegetett morzsák alapján vezeti félre az embereket és próbál "bennfentes" infókkal nagynak tűnni.
Régi 2017-05-24, 12:18   #19 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Egyébként már nem idevaló téma, de anno én voltam az elsők között az, aki ráírt privátot egy tagra, aki a btc-t jött reklámozni, még a legelején(!!!), hogy szálljak be stb....(...) A tagot kizavarták innen, a sok profi...és a sok érdekember..

Mi a helyzet ma?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 12:19   #20 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Egyébként meg Emzé múltkor leparasztozott itt egy tagot, aki el is tűnt, most ismét meggyanusított burkoltan, hogy bo ügynök vagyok, holott már korábban megkértem, ne tegye! Közöm nincs hozzájuk, de érzékeny gyomrom az annál inkább.. Most én is mondhatnák rá dolgokat, de egyből rasszistakirekesztőnek lennék nevezve.
Akkor igazam is volt.
Lehet most is
Régi 2017-05-24, 13:18   #21 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Haha...na ez az igazán pikáns, amikor egy ex ironos és satöbbi gyanúsít meg egy privát tradert, hogy ügynök...Még ha az is lennék, ha valakinek , neked egy szavad se lehetne... Mondom jobb, ha pihensz egyet, nem ezért lettél szeretve, hanem hogy luxust teremts.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 14:04   #22 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Haha...na ez az igazán pikáns, amikor egy ex ironos és satöbbi gyanúsít meg egy privát tradert, hogy ügynök...Még ha az is lennék, ha valakinek , neked egy szavad se lehetne... Mondom jobb, ha pihensz egyet, nem ezért lettél szeretve, hanem hogy luxust teremts.
Lizardnak igaza van. Össze vissza beszélsz.
Nincs logika a mondataidban

Mi köze van annak, hogy én hol dolgoztam ahhoz, hogy te lehetsz ügynök is?
Akkor ezek szerint aki trader az ne dumáljon mert minden trader bonus abuser aki ironnál volt ügyfél?

Jaj. Inkább ne erőltessük...próbáljátok inkább meggyőzni a tradereket, hogy a BO milyen jó dolog
Régi 2017-05-24, 14:13   #23 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Logika csak számodra nincs benne, mert szeretsz könnyen felejteni...és akár ügynök is lehetek még ,ha lesüllyedek a szintedre. Aki pedig meggyőzni, vagy megnyerni akar másokat az nem én vagyok.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 15:09   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Logika csak számodra nincs benne, mert szeretsz könnyen felejteni...és akár ügynök is lehetek még ,ha lesüllyedek a szintedre. Aki pedig meggyőzni, vagy megnyerni akar másokat az nem én vagyok.
Oh hát persze..el is felejtettem, hogy te etikus trader vagy komoly háttérrel aki nem süllyed le és inkább a bináris opciós cégeket védi amit a teljes szegmens elitél és még a cysec is azon van, hogy bannelje
Oh én kis butus...

Pont az ilyen agyatlanságok miatt döntöttem úgy, hogy nem egy mindenkinek udvariasan és megjátszós stílussal válaszolok. Hátha páran észbe fognak kapni...

Grat. Védd csak tovább a sajátos etikus magaslatról
Régi 2017-05-24, 15:25   #25 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem védek senkit , és nem is ajánlottam senkinek semmit, ami a pénzpiacokhoz kapcsolódik! Sőt, aki eddig kérdezte, inkább lebeszéltem róla! Ellentétben veled...
De most komolyra fordítva, miről is akarsz meggyőzni? Hogy nem működik? Mire ez az izzadságszagú erőlködés, ami miatt ablakot kellett nyitni? Szerintem ne erőlködj, ha valakit, engem nem tudsz meggyőzni. Más meg majd eldönti mi a jó neki. Egy éve is ezt szajkóztad, hogy tavaszra vége van, majd behúzott farokkal elkullogtál...Én annak örülnék ha tovább fejlődne, a szemetet kivetné, a jó megmaradna, fejlődne, még előnyösebbé válna, ezzel együtt fx is fejlődne tovább, és nem visszafelé...Kb, úgy beszélsz, mintha máshol nem lenne 90% bukó játékos., nem lennének pénz lenyúlások stb. Egy rózsaszín köd, amit felfestesz te etika gyöngye.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 15:38   #26 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Oh hát persze..el is felejtettem, hogy te etikus trader vagy komoly háttérrel aki nem süllyed le és inkább a bináris opciós cégeket védi amit a teljes szegmens elitél és még a cysec is azon van, hogy bannelje
Oh én kis butus...

Pont az ilyen agyatlanságok miatt döntöttem úgy, hogy nem egy mindenkinek udvariasan és megjátszós stílussal válaszolok. Hátha páran észbe fognak kapni...

Grat. Védd csak tovább a sajátos etikus magaslatról
Hülyeség helyett inkább érdemi vitát ajánlok:

mint privát ember, és nem sales, válaszolj erre a kérdésre:

Beleilleszthető a bo egy kereskedői portfólióba?

a, igen

b, nem

c, igen, amennyiben ott dolgozom.
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 16:23   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hülyeség helyett inkább érdemi vitát ajánlok:

mint privát ember, és nem sales, válaszolj erre a kérdésre:

Beleilleszthető a bo egy kereskedői portfólióba?

a, igen

b, nem

c, igen, amennyiben ott dolgozom.
Régen azt hittem igen.
Sokat teszteltem és a végén nem jött ki.
Utána megkértem egy alapkezelőt, hogy ő is. Neki se jött össze.
Régi 2017-05-24, 17:19   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Mi nem jött ki?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 20:12   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

AvaOptions
OTC FOREX OPCIÓK ONLINE AZ AVATRADE-NÉL Emelje kereskedési stratégiáját egy magasabb szintre az AvaTrade korszerű Forex Opciós platformjával. Az AvaOptions az első elérhető online platform, ahol OTC vételi és eladási jogokkal kereskedhet. Az AvaOptions új utakat nyit a kereskedésben, amelyek nem lehetségesek az azonnali Forex kereskedéssel. Akár fedezni (hedgelni) akarja azonnali Forex kereskedését vagy szert tenni potenciális és korlátlan profit lehetőségre (lehetőségére) limitált kockázattal, az AvaOptions minden feltételt biztosít Önnek.
Régi 2017-05-24, 21:55   #30 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

NA bakker, letöltöttem, kipróbáltam, én ilyen ember vagyok, nem hagy nyugodni, ha nem ismerek valamit...Beregeltem aváékhoz, letöltöttem a platformot stb... Zalán, kb. az oldal tetején lőttél egy baromi nagy öngólt újfent... Javaslom töltsd le a platformot, szerintem több "ŐŐ" jönne ki belőled, mint a poénos videoban összesen.. Delta, Theta, Vega, sorolhatnám, de inkább te vedd a fáradtságot és próbáld ki. Szerintem a fórumtagok közül 90%-nak minimum egy kisebb tanfolyam, vagy netes kutakodás kell csak a platform megértéséhez. Ez is egy tanulság, ismeretlenül ne kritizálj senkit és semmit.

Habibabu ez nem is Cysec ha jól látom, hanem Asic Ausztrália? Arról mit érdemes tudni?
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-24, 22:33   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
NA bakker, letöltöttem, kipróbáltam, én ilyen ember vagyok, nem hagy nyugodni, ha nem ismerek valamit...Beregeltem aváékhoz, letöltöttem a platformot stb... Zalán, kb. az oldal tetején lőttél egy baromi nagy öngólt újfent... Javaslom töltsd le a platformot, szerintem több "ŐŐ" jönne ki belőled, mint a poénos videoban összesen.. Delta, Theta, Vega, sorolhatnám, de inkább te vedd a fáradtságot és próbáld ki. Szerintem a fórumtagok közül 90%-nak minimum egy kisebb tanfolyam, vagy netes kutakodás kell csak a platform megértéséhez. Ez is egy tanulság, ismeretlenül ne kritizálj senkit és semmit.

Habibabu ez nem is Cysec ha jól látom, hanem Asic Ausztrália? Arról mit érdemes tudni?
Az jó ha nem bináris.
Ettől függetlenül marad a véleményem azokról.
Régi 2017-05-25, 09:14   #32 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Az jó ha nem bináris.
Ettől függetlenül marad a véleményem azokról.
asdffdsaasdffdsa
Csatolt kicsinyítések
ava-option-dsc01662.jpg  
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-26, 07:31   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.financemagnates.com/forex...inary-options/

Rajta vannak, hogy betiltsák a BO vagy csak profik vehetik igénybe. Reméljük a teszt amit ki kell tölteni szintén Cysectől fog jönni.
Régi 2017-05-26, 09:07   #34 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

[QUOTE=Zalán;90417]http://www.financemagnates.com/forex...inary-options/

Tiltsák. Majd van/lesz más. Amúgy kit érdekel Ciprus? Te jársz oda pihenni.

De nem tudom miért ide írod, a székhelyeik között nincs is Ciprus+ez fx opció
http://www.avatrade.hu/about-avatrade/regulation
  Válaszol idézettel
Régi 2017-05-27, 01:15   #35 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.893
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Annyival kijavítanálak, hogy ez nem tőzsdézés, nem brókerek csinálják.
Fogadóiroda, nehéz üldözni mert pl Londonban arra is lehet fogadni, hogy a királynő milyen színű ruhában jelenik meg😊
A tőzsdei ügyletekből kell kidobni.
Jó messzire.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
IQ OPTION, vélemények? NIXON Brókercégek 69 2017-10-06 11:01
Noble Option Zalán Brókercégek 82 2016-02-23 16:32
Binary Option Sityu Kezdőknek 4 2014-10-02 16:21
Option bot bravafx Opciós ügyletek 0 2012-11-15 08:39
Mit jelent Vanilla option expiries,mit kell rola tudni? Bhagavan Kezdőknek 7 2012-10-19 10:15

A pontos idő 11:20 , a GMT +1 időzóna szerint.