Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból
Régi 2010-02-27, 09:31   #51 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
macska a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Sidius

Szia.+500-nál játszom demo pénzzel,és szeretnék valódi pénzzel is kereskedni.
Tudsz olyan magyar vagy külföldi céget amely hasonló a +500-hoz,és megbizható?Köszi!
macska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-27, 16:03   #52 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank...stb
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-03-02, 15:34   #53 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Gabriella a hírnévhez vezető út elején jár.
Unhappy

Helló!
Szerintem nem ciccel! Én is elég dinnye voltam a plus500-on. Fél órai demózás után azt hittem én vagyok a császár. Nem vesztettem csak jött a pénz. Hangsúlyozon fél órai gyakorlás után. Elötte azt sem tudtam mi az a tőzsde. Semmit. rögtön nyitottam éles számlát, Még mindig szerencsés voltam.Két nap után, én nem foglalkozom ilyen piti pénzel. Feltöltöttem alaposan a számlám. Még aznap a Hétfö volt jó emlékszem vettem földgázt, olyan mélységekben volt. De nem aggodtam, majd holnap felmegy. Estére egy fillérem sem maradt. Most már tanulok. Tudom hogy én voltam a hülye. Nem használatam a stopp gombot. Szóval így nem szabad belevágni. Tanulni tanuli. Elötte minimum egy tanfolyam. EZ NEM JÁTÉk!!!!
Gabriella nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-02, 20:11   #54 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Gabriella eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Helló!
Szerintem nem ciccel! Én is elég dinnye voltam a plus500-on. Fél órai demózás után azt hittem én vagyok a császár. Nem vesztettem csak jött a pénz. Hangsúlyozon fél órai gyakorlás után. Elötte azt sem tudtam mi az a tőzsde. Semmit. rögtön nyitottam éles számlát, Még mindig szerencsés voltam.Két nap után, én nem foglalkozom ilyen piti pénzel. Feltöltöttem alaposan a számlám. Még aznap a Hétfö volt jó emlékszem vettem földgázt, olyan mélységekben volt. De nem aggodtam, majd holnap felmegy. Estére egy fillérem sem maradt. Most már tanulok. Tudom hogy én voltam a hülye. Nem használatam a stopp gombot. Szóval így nem szabad belevágni. Tanulni tanuli. Elötte minimum egy tanfolyam. EZ NEM JÁTÉk!!!!
Ennyi! Ez mindent elmond! Aki így vág bele a tőzsdézésbe, annak a piac felfesti a homlokára a piros célkeresztet, és nem fogja eltéveszteni!
Régi 2010-03-02, 20:45   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Hírnév szint: 9
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sidius mestert kiegészíteném. (Bár már számtalanszor elmondta a véleményét ilyen ügyekben...)
Nem elég min. egy tanfolyam, kettő, három sem. Ki lesz nyírva még vagy 3-5 demószámla és az sem lesz elég. Aztán ki lesz végezve egy éles számla is.
Na onnantól fogva már tényleg nem lesz játék, már akinek komolyabb szándékai lesznek a tőzsdézést illetően. Mások legyinteni fognak és abbahagyják.
Márpedig akik kitartóan komolyan veszik a továbbtanulást, azoknak igenis terem babér.
Gabriella őszinte feltárulkozásához pedig csak gratulálni tudok. Nagyon korrekt volt.
A plus500 egész üzleti filozófiája ezen a felismerésen alapszik.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-03, 08:14   #56 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem az összes „market maker” típusú brókercég üzleti filozófiája ezen alapszik.
Persze ettől még valamennyien ilyen cégeknél vagyunk. Csak jó, ha tudjuk, ki kivel van.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-06, 14:10   #57 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

KAPTAM egy kis ZSÉÉÉT ! .......alakulok ! 4 nap alatt a 2M-ból " CSINÁLTAM "!!!!!!! 19,4 M -ót !!!!!!!! jól elkaptam -minden skalpom megvolt - .......deeeeeee MOST !!! az előző támaszokból remek ellenállás vált ! semmi pénzért nem tudom lekönyörögni 80 alá .......beragadtam 7 pozícióval ......ebből 5 elszállt ......hétfőn folyt köv .

NEM DICSEKVÉSNEK szántam !

a kifizetésekről tájékoztatlak benneteket - bár nem kértétek .

üdv

alexander

az árfolyam legyen veletek ....
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-08, 13:05   #58 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Jóreménység a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Két hete demószámlázok és pénteken kipróbáltam élesben is a rendszert. Habár csak annyit tettem, hogy a telefonszámom megadtam így kaptam 3ezer forintot. Megvan az izgalma már ilyen kis összegnél is Egyedül az zavar, hogy a cég Belizben van bejegyezve, remélem tényleg kifizetik a nyereséget.

Alleexander tényleg ennyi pénzt raktál be a rendszerbe kapásból? Amennyiben téged is kifizetnek, az azért megnyugtató lesz.
Jóreménység nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-12, 13:06   #59 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Militant a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás felhasználói nyilatkozatot

sziasztok én is elkezdtem vele demon elég jól ment, most a 3000FT-t tolom eddig 1000FT-t kasszíroztam és buktam 492Ft-t. azt szeretném megtudni hogy a felhasználói nyilatkozatot magyarul valahol nem lehet elolvasni??
Militant nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-14, 07:32   #60 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 31
Hírnév szint: 8
Darázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés MSN-en keresztül Darázs részére
Question

Idézet:
harzol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nagyon nyomul mostanában a Plus500 nevű cég.
Az interneten lépten-nyomon a hirdetésébe botlani, még itt a Tőzsde Fórumon is.
Már többször került szóba itt a fórumon is, de igazán eddig senki nem tudott első kézből származó tapasztalatokról beszámolni.

Első blikkre komoly szereplőnek tűnik, van demo számlájuk is. Ez mindenképpen pozitívum, de mint tudjuk nem ez a döntő.

Aki esetleg nem ismerné: http://www.plus500.com/hu/

Várjuk a véleményeket, tapasztalatokat és kritikákat!
Sziasztok!

Hasonlóan találkoztam én is a plus500-al. A demószámlán próbálgatom a szárnyam. Eleinte csak vaktába lőttem és örültem is mikor 2 nap alatt 2Mból 5 lett. A 3. napon meg nulláztam magam.
Nekiültem komolyabban és számításaim szerint az a legbiztosabb ha 5-10%-nál többet nem kockáztatok.
Nagyon tetszik a szoftver és a mögötte álló rendszer. (Mármint a működési elv). Viszont mikor a cégre kerestem hozzátok hasonlóan szinte semmi háttérinfót nem találtam. Nagyon érdekelne a megbízhatóság.

Pontosan milyen alternatívákat tudtok ajánlani? Fentebb v.ki említette, hogy vannak hasonló kondiciójú magyarországon működő cégek. Szeretném azokat is kipróbálni.
Említve volt, hogy magyarországon is akarnak képviseletet. De mikor? Csak terv vagy van időpont is?
Tőzsdézésből még zöldfülünek számítok bár több mint egy hónapja napi 20 órát űlök a program előtt. (kitartó típus vagyok). Ha valódi pénzzel is működik és nincs gond az utalásokkal akkor nekem bejön.

És ha kapkodva írtam a kérdéseket vagy olyat kérdeztem amire már volt válasz előre is elnézést kérek de tegnap dél óta fórumokat olvasgatok.

Előre is köszönöm a válaszokat.
üdv. Darázs
Darázs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-14, 11:00   #61 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Szia Darázs!

Hát ha szerinted 5-10% kockázat a legbiztosabb, akkor könnyen gyors menet lesz belőle. Az elfogadhatónak nevezhető kockázat pozíciónként mondjuk 2%, ha nagyon profi vagy akkor sem érdemes nagyon maximum 5% fölé menni. Nagyon profi vagy?
Több mint 1 hónapja napi 20 óra? Nem rossz, de megy még lejjebb is a lelkesedés. Egy hónapos foglalatosságot a tőzsdével még nem neveznék kitartásnak. Több év már kitartás! Szóval kitartást kívánok!

A cégeknek nem kell Magyarországon lennie, ahhoz, hogy megbízható legyen. Kérlek olvasd el a fórumot figyelmesen, mielőtt bármit is kérdezel, hogy ne kelljen számtalanszor ugyanarra kérdésre válaszolni. A forex cégekről esett már szó több helyen is. Írtad, hogy olvasod a fórumot. El fogsz jutni oda is!
Régi 2010-03-14, 15:16   #62 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

íííígen ! persze " ez " nem MŰVÉSZET ....
monta a nagy spekuláns ! SKALPOLNI ? deee teljesen letojom . ha jól megfigyeled a " periodicitást " - 5 perces fölbontásban - kb 50-60 cent között " szabályosan " megfordul - kb 10-15 percenként . jól érzed : ha NEM teszel stopot ! 1:100 tők.áttételnél NEM célszerű 5-10 % fölé menni . NEM fogja bírni a tőkéd . EZ egy " egyszerű " platform ...... elemzések ? ....... inkább csak vakmajom ....! bár nekem rendesen bejön . valós pénzzel kb - 2 nap - 400 % értem el. .
DE ! ez TERMÉSZETESEN NEM " VERSENY " .....bár lehet DARÁLNI ! és a pénzre nem lesz ráírva : daráltam .
jelenleg várom a kifizetést .
üdv
alexander

- azért az Orbis Pro Traderen minden MÁÁÁÁS ! , a Finvízzel válogathatsz kb 3000 részvény közül , a Technikai formátummal: ár-gyertya alakzat...sőt ....még a Cég tulajdonosának haja színét is kérheted -
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-14, 19:05   #63 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Hát ahogy Joe a favágó mondta a viccben mikor 15 év favágás után lement a kaszinóba és az összes keresetét eljátszotta a Póker asztalnál egy este alatt:

Könnyen jött, könnyen ment.....
Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-15, 00:37   #64 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Darázs!

Hát ha szerinted 5-10% kockázat a legbiztosabb, akkor könnyen gyors menet lesz belőle. Az elfogadhatónak nevezhető kockázat pozíciónként mondjuk 2%, ha nagyon profi vagy akkor sem érdemes nagyon maximum 5% fölé menni. Nagyon profi vagy?
Több mint 1 hónapja napi 20 óra? Nem rossz, de megy még lejjebb is a lelkesedés. Egy hónapos foglalatosságot a tőzsdével még nem neveznék kitartásnak. Több év már kitartás! Szóval kitartást kívánok!

A cégeknek nem kell Magyarországon lennie, ahhoz, hogy megbízható legyen. Kérlek olvasd el a fórumot figyelmesen, mielőtt bármit is kérdezel, hogy ne kelljen számtalanszor ugyanarra kérdésre válaszolni. A forex cégekről esett már szó több helyen is. Írtad, hogy olvasod a fórumot. El fogsz jutni oda is!
Szia Sidius!

Igazad volt. Az én számításaim is 2%-ot mondanak pontosan az alapból kockáztatott összeg 51x-se kell legyen a tőke. És köszönöm a kitartásra buzdítást. Az vagyok. 6 éve megfogadtam hogy veszek egy telket amit kizárólak kétkezű munkával fogok megkeresni. Senki nem hitt nekem csak "hülyének" néztek. Tavaly vettem egy telket 3600nm. Nem mondom, hogy könnyű volt és azt se állítom, hogy nem nélkülöztem sokat de megcsináltam. Ezt azért tettem, hogy bizonyítsam mindent lehet csak akarni kell, és kitartani!
Most az időmet azzal töltöm hogy az olajárfolyamot tanulmányozom. És hamarosan (különben ... hagyjuk) pénzt szeretnék látni eredményül.
Ami igazán érdekel azaz olaj (nem tudom miért de ezzel kezdtem el foglalkozni és megfogott. Ha jól sejtem "Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank" forex cégekre gondoltál. Ezek közzül melyik kereskedik olajjal is?

Terv szerint itt leszek tőzsdezárásig (23.15). Ha valaki beszélgetne csak szóljon.

Üdv. Darázs
Régi 2010-03-15, 09:03   #65 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kedves Darázs !

remélem NEM NÉZED TÉTLENÜL a három fehér katona menetelését .....MOST ! 81.10 - nél !!!

üdv
alaxander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-15, 11:33   #66 (permalink)
Tag

Cool

Sokmindenre jó ha közbe gtalkozik és MaffiaWarst játszik az ember amíg az árfigyelők a hellyükön vannak.

No meg a "Kereskedes de hogyan" 959 bejegyzését elolvasni se két perc. Bár az elején vagyok de már hálás vagyok HWTrader aprólékos oktatásának és Sidius 12 éves tapasztalatának. (Most telepítek egy szövegfelolvasót ).

Hmm és megtört a jég. 80.80 ig zuhant de mostmár elindúlhatna a terveim szerint 81.44ig.
Régi 2010-03-15, 15:06   #67 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Darázs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Sidius!

Igazad volt. Az én számításaim is 2%-ot mondanak pontosan az alapból kockáztatott összeg 51x-se kell legyen a tőke. És köszönöm a kitartásra buzdítást. Az vagyok. 6 éve megfogadtam hogy veszek egy telket amit kizárólak kétkezű munkával fogok megkeresni. Senki nem hitt nekem csak "hülyének" néztek. Tavaly vettem egy telket 3600nm. Nem mondom, hogy könnyű volt és azt se állítom, hogy nem nélkülöztem sokat de megcsináltam. Ezt azért tettem, hogy bizonyítsam mindent lehet csak akarni kell, és kitartani!
Most az időmet azzal töltöm hogy az olajárfolyamot tanulmányozom. És hamarosan (különben ... hagyjuk) pénzt szeretnék látni eredményül.
Ami igazán érdekel azaz olaj (nem tudom miért de ezzel kezdtem el foglalkozni és megfogott. Ha jól sejtem "Oanda, Alpari, Marketiva, Saxobank" forex cégekre gondoltál. Ezek közzül melyik kereskedik olajjal is?

Terv szerint itt leszek tőzsdezárásig (23.15). Ha valaki beszélgetne csak szóljon.

Üdv. Darázs
Ha minden igaz a Saxobanknál van olaj is. Az Oandánál és az Alparinál nincs, a Marketiva esetében meg nem is tudom, elképzelhető. Deviza, fémek, index biztos, hogy van. Jó még a WHSelfinvest, ott is elég sok minden van határidőn szerintem olaj is! Ezeknek utána tudsz nézni a cégek weboldalán. Miért éppen az olaj?
Régi 2010-03-15, 16:17   #68 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha minden igaz a Saxobanknál van olaj is. Az Oandánál és az Alparinál nincs, a Marketiva esetében meg nem is tudom, elképzelhető. Deviza, fémek, index biztos, hogy van. Jó még a WHSelfinvest, ott is elég sok minden van határidőn szerintem olaj is! Ezeknek utána tudsz nézni a cégek weboldalán. Miért éppen az olaj?
Megnézem őket de csak az egyszerűség kedvéért valamelyik hasonlít a plus500 azon nagyon figyelemreméltó tulajdonságára, hogy a haszonkulcs bele van építve a vét/ad árkülönbségbe?

Jelen pill. egy ojan stratégián dolgozom aminek az alapja kis tőke és egy "fogáson" a nyereményem 900-1100 ft. Ha jutok előbbre a statisztikával (és érdekel is valakit) akkor mondok konkrétumokat de ahoz még vagy 100-150 fogást várok.
Viszont ha ebből ki kell fizetni 500-800 ft-ot (csak tippelek) akkor már nincs értelme.
Régi 2010-03-15, 16:30   #69 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

[QUOTE=Darázs;3308]Megnézem őket de csak az egyszerűség kedvéért valamelyik hasonlít a plus500 azon nagyon figyelemreméltó tulajdonságára, hogy a haszonkulcs bele van építve a vét/ad árkülönbségbe?
QUOTE]

Mondhatni minden retail broki úgy dolgozik mint a plus500, így a felsoroltak is, azaz a spreadban(vét/ad árkülönbség) benne van minden költség.
Régi 2010-03-15, 22:28   #70 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

WHSelfinvestnél nam csak határidős, hanem SPOT oil is van.
SPOT = nagyjából a határidő ellentéte. Nem pár hónapig kereskedhető, hanem folyamatosan. Pl.: mint a részvény vagy a deviza.
Régi 2010-03-16, 13:26   #71 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

...a " három fehér katona " - amelyből őt lett !-remekül vitte a hátán fölfelé ...kb 50 centet 25 perc alatt ...
persze nem akarok beleszólni .
csak , gondoltam ...mivel írtad sokat figyeled az olaj " mozgását "

üdv

alexander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-16, 16:10   #72 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Szaisztok!

sidius: Mondhatni minden retail broki úgy dolgozik mint a plus500, így a felsoroltak is, azaz a spreadban(vét/ad árkülönbség) benne van minden költség.

Nem tudok idézni de olvastam már olyanról ahol minden mozzanat ki volt tételezve (pozinyitás, limitszabás, módosítás...).

Mighti: "WHSelfinvestnél nam csak határidős, hanem SPOT oil is van."

A WHSelfinvestnek is van demója mint ahogy látom.
És a magyar képviseletülk a BPForex.
- megbízhatóság: pipa
- magyar support: pipa
- árak és kezelhetőség: Kíváncsi agyok a tapasztalataidra mivel viszonylag régóta használod. Az én viszonyítási alapom a plus500.

alleexander: ...a " három fehér katona " - amelyből őt lett !-remekül vitte a hátán fölfelé ...kb 50 centet 25 perc alatt ...
persze nem akarok beleszólni .
csak , gondoltam ...mivel írtad sokat figyeled az olaj " mozgását "

Gondolom ez nekem szólt . Sajnos tegnap kicsit elfáradtam ezért ma hajnali 1kor haza mentem és aludtam. Nemrég érkeztem mikor a köv 40pipes ugrás volt félúton. Most finomítottam a módszeremen és kipróbálom 200.000Huf tőkével mit lehet elérni szigorú szabályokkal. (pl.: 20pipes nyereségi elvárás (25%). pl: 70pip jelent 3x20at a pozi zárás és új nyitás miatt. De így biztosabb a nyereség egy része hírtelen fordulat esetén.
Azért írom le hogy megkérdezzem jó úton haladok vagy ez értelmetlen?

Még egy kérdés:
Közbe valakinek van újabb tapasztalata a plus500nak élesben való működéséről?
Kifizetésről? (ha lehet az összeg nagysága is számítana)
Magyar képviselet mikortól?

üdv. Darázs

U.I.: Nem kellene ennyit írnom. Lemaradtam a 3.55ös 55pipről . Tanúlság: Megbízás.
Ha túl sokat írnék a véleményeimről és tapasztalataimról jelezzétek.
Régi 2010-03-16, 16:31   #73 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Szaisztok!

sidius: Mondhatni minden retail broki úgy dolgozik mint a plus500, így a felsoroltak is, azaz a spreadban(vét/ad árkülönbség) benne van minden költség.

Nem tudok idézni de olvastam már olyanról ahol minden mozzanat ki volt tételezve (pozinyitás, limitszabás, módosítás...).

Régi 2010-03-16, 16:51   #74 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

http://vilagtrend.hu/kedvezmenyek.html
Igaz ez nem olajról vagy fx-ről szól.
Régi 2010-03-16, 18:27   #75 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Darázs
Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek
Melyik brókercéget érdemes választani? Topikban Jegenyével elég részletesen kitárgyaltuk a WHS-t
Régi 2010-03-16, 18:34   #76 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Iggen közbe megtaláltam . Épp olvasom (Mighti:2010-03-04, 09:27)
És köszönöm.
Régi 2010-03-16, 19:33   #77 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kedves Darázs !

nekem is áááj love olaj !

pl ma: P0:79.89 , R1 :80.18 , S1:79.59, R2:80.58 , S2:79.02
mááár az R2 -őt is átvitte - HÁL ' Istennek - most 82 környékén gyüjt erőt . - kifullad !? -
kb 83 - 83.3 nál erős ellenállás van - így ilyenkor 82.3 fölött - kb a tőkém 50 % -val bentvagyok
csak érdekességként írom - egyáltalán nem tudományos - figyeld meg , ha teheted a gyertyák " készülését " ... azonnal érezhető a bizonytalanság !!! s ha ott vagy a gépnél ...egyértelmű !
Igen , abban is van fantázia !!! ha 3x20 at csinálsz - főként ha " átjön a lendület " , mert egyébként a spred miatt - +- 5 cent ! - nem érdemes elaprózni .
DE AZ LEGALÁBB MEGVAN , és azonnal ÚJRA mobil a pénzed ... viszont lehet egy jó pozíció " veszik " ... bááár később JÖN EGY MÉGJOBB !

ha van 200 000 ft.od én kb 30-40 ezret mozgatnék ...azt naponta megtudod duplázni ! legrosszabb esetben is napi 50% !
SOSEM EMELTEM a " tétet " ! míg nincs kb 1 mill. utána is csak a " széleken " 82 ....és 77....78 körül . mozgattam kb 50 % ot , FIGYELVE a gyertya trendet !
5 percessel még akár a középtávú trend ellen is lehet ... naponta 5-7 szer . Persze így ott ülős ... nekem megéri .

üdv

alexander

üdv
alexander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-16, 21:22   #78 (permalink)
Tag

Smile

Idézet:
alleexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kedves Darázs !

nekem is áááj love olaj !

pl ma: P0:79.89 , R1 :80.18 , S1:79.59, R2:80.58 , S2:79.02
mááár az R2 -őt is átvitte - HÁL ' Istennek - most 82 környékén gyüjt erőt . - kifullad !? -
kb 83 - 83.3 nál erős ellenállás van - így ilyenkor 82.3 fölött - kb a tőkém 50 % -val bentvagyok
csak érdekességként írom - egyáltalán nem tudományos - figyeld meg , ha teheted a gyertyák " készülését " ... azonnal érezhető a bizonytalanság !!! s ha ott vagy a gépnél ...egyértelmű !
Igen , abban is van fantázia !!! ha 3x20 at csinálsz - főként ha " átjön a lendület " , mert egyébként a spred miatt - +- 5 cent ! - nem érdemes elaprózni .
DE AZ LEGALÁBB MEGVAN , és azonnal ÚJRA mobil a pénzed ... viszont lehet egy jó pozíció " veszik " ... bááár később JÖN EGY MÉGJOBB !

ha van 200 000 ft.od én kb 30-40 ezret mozgatnék ...azt naponta megtudod duplázni ! legrosszabb esetben is napi 50% !
SOSEM EMELTEM a " tétet " ! míg nincs kb 1 mill. utána is csak a " széleken " 82 ....és 77....78 körül . mozgattam kb 50 % ot , FIGYELVE a gyertya trendet !
5 percessel még akár a középtávú trend ellen is lehet ... naponta 5-7 szer . Persze így ott ülős ... nekem megéri .

üdv

alexander

üdv
alexander
Látom kezded érteni miért olaj.
De legyél nagyon óvatos mert szokott igen hítrelen irányt váltani. Láttam már 68pipes esést 2sec alatt. Ha nem teszel korlátokat és pont neked rossz az irány akkor "bye". Ezt nagyon megtanúltam. 3x2M demó tőke.
90%ban értem mit írtál de pár kérdés: P0, R1, S1, R2, S2 mit jelentenek? és mit nevezünk erős ellenállásnak, és gyertyának?
Régi 2010-03-16, 21:26   #79 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
belacs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez tényleg ennyire egyszerű lenne? 2 nap, 400%? én 2 év alatt is örülnék neki.
Lehet én bonyolítom túl a dolgokat?
Alexander megtalálta a holy grailt??
Taníccs mester!!!
(kíváncsian várom, meddig tart a sikerszéria)
belacs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-16, 22:00   #80 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Nállam 205eHuf tőkére napi 2,5% nyereség van számítva (5eHuf).
Az első pozi 25 hordó (kb 4000Huf)
és eddig működik ha 19pip megfelelő irányú mozgást nem követ egy min50 max70pip-es elllenkező irányba kezdődő 2 periódusnál hosszabb hullám.
Ha egy ilyen bekövetkezik viszont bukta (kb 88eFT). (a módszer még csak elmélet ezért nem írom le részletesebben csak a tesztek után és igény szerint)
Akármennyi a tőke ezeknek megfelelő az azány. De a kockázatokat csökkentené egy kicsit (2 periódul helyett 2,5) kb egy 650eHufos tőke ugyancsak 4000es kezdéssel de akkor már csak napi 0,8% lenne a nyereség.
Ha ez így működik 1 hónap teszt után akkor merem kijelenteni ,hogy ok. Ami éves szinten 240%-ot jelentene. Nagyon sok (napi 12-16h) munkával.

Többieknek mik a tapasztalataik? Ez járható út? Vagy merész?
Régi 2010-03-16, 22:11   #81 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
belacs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Az elmúlt évekre teszteld, akkor se biztos hogy a jövőben jó lesz, de nagy esély van rá...
A számolást nem értem.
Napi 2,5%, ha nem veszed ki a pénzt, 200 nap alatt 140szerezed a pénzed.(ha jól számolom[kamatos kamat])
Amit a végén írsz 240%, 205e tőkére az 492e/ év, 41e/hó, ennyi munkával igen sovány órabér
(persze lehet én értek vmit rosszul)
belacs nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-16, 23:00   #82 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
belacs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az elmúlt évekre teszteld, akkor se biztos hogy a jövőben jó lesz, de nagy esély van rá...
A számolást nem értem.
Napi 2,5%, ha nem veszed ki a pénzt, 200 nap alatt 140szerezed a pénzed.(ha jól számolom[kamatos kamat])
Amit a végén írsz 240%, 205e tőkére az 492e/ év, 41e/hó, ennyi munkával igen sovány órabér
(persze lehet én értek vmit rosszul)
Ha a 205eft 2,5% vagy a 650efT 0,8% ot számolod a napi nyereség 5000ftal:

Igazad van 41e/hó.
Nem akármikor emelhetem a "tétet" mert csak 4000-rével (25hordó) lehet. Ez a minimum egység. Csak akkor emelhetek ha a tőkém elbírja. Kockázatot soha nem növelek.

Ez a te eseted. Növelek mikor lehet és nem veszek ki semmit:
1hó vége: 205+41=246
2hó: 287
3hó: 328
4hó: 369
5hó: 410 (a duplája ekkor emelheted az alapot is 4e-ről 8e-re(50hordó). Napi bev. is dula lesz.
6hó 410+82=492
7hó 574
8hó 656 (megint emelhetünk egy egységet) (köv hótól napi: 15eft)
9hó 656+123=779
10hó 902
11hó 1025 (ismét emelsz (köv. hó napi: 20eft)
12hó 1025+164=1189 BUÉK

Ha viszont a nyereséget kiveszed akkor 41x12őt veszel ki ami 492 egy év alatt.
492/205=2,4 vagy ha úgy tetszik 240%-a a tőkének. Ilyen bankot még nem láttam .
Tőke/havvi jövedelem-20%adó (ha jól tudom):
2,5%esetén
410/65600Ft
615/98400Ft
A biztonságosabb 0,8% esetén a tőke természetesen nagyobb a jövedelem ugyanennyi.

De hagsúlyozom még csak tesztelem a módszert. Előbb utóbb ez is téveszt. A kérdés csak az hogy termel az első bukásig annyit, hogy ne kelljen a tőkéhez nyúlni vagy sem.

üdv. Darázs
gtalk: fz.darazs
Régi 2010-03-17, 09:18   #83 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

sokkal messzebbre jut az ember ha nem a pénzt "számolja" ... hanem a háttérben levő érdekcsoportok - pl az azonnali vevők eladók árfolyam mozgató " harcát " , s fölfedezi a MESTERSÉGESEN keltett hullámok miben létét . inkább pszihológia , mint az " eredmények " kimutatása.

üdv
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 09:25   #84 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

az előző napi árfolyam adatokból számolhatóan ide " várható " az aznapi árfolyam ingadozás .
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 09:38   #85 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

a ma du . 5 órai " hírekig " illik meggondolni komolyabb pozíció nyitásának kockázatát . a bécsi OPEC " döntés " jelentősen elmozdíthatja az árszintet ...elképzelhető , hogy a 78-83 árcsatornából " jelentősen " kilép . VAGY NEM !
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 10:08   #86 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Nállam 205eHuf tőkére napi 2,5% nyereség van számítva (5eHuf).
Az első pozi 25 hordó (kb 4000Huf)
és eddig működik ha 19pip megfelelő irányú mozgást nem követ egy min50 max70pip-es elllenkező irányba kezdődő 2 periódusnál hosszabb hullám.
Ha egy ilyen bekövetkezik viszont bukta (kb 88eFT). (a módszer még csak elmélet ezért nem írom le részletesebben csak a tesztek után és igény szerint)
Akármennyi a tőke ezeknek megfelelő az azány. De a kockázatokat csökkentené egy kicsit (2 periódul helyett 2,5) kb egy 650eHufos tőke ugyancsak 4000es kezdéssel de akkor már csak napi 0,8% lenne a nyereség.
Ha ez így működik 1 hónap teszt után akkor merem kijelenteni ,hogy ok. Ami éves szinten 240%-ot jelentene. Nagyon sok (napi 12-16h) munkával.

Többieknek mik a tapasztalataik? Ez járható út? Vagy merész?
Nem az a kérdés, hogy járható ez az út vagy sem. Felesleges az elején a profitot számolgatnod, ami még nincs a tarsolyodban, éppen úgy mint a veszteséget. Egyetlen cél lebegjen a szemed előtt először is. Az, hogy jó trader legyél, és a kereskedéseidet igyekezz minél tökéletesebben végrehajtani. Egyáltalán a tudásodat fejleszteni. A profit az a bónusz, és majd meglátod, hogy ez nem úgy megy, hogy kiszámolod, hogy ebben az évben 400% a következőben 800% utána meg 1200%.....stb. Azt, hogy mennyi, majd a piac leadakozza, vagy nem, és a te dolgod, hogy elfogadd. Megtanulod majd tisztelni a tőzsdét. Lényeg, hogy az elején teljesen felesleges ez a matekozás, virtuális nem létező számokkal!
Régi 2010-03-17, 12:05   #87 (permalink)
Szenior tag

Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"Egyáltalán a tudásodat fejleszteni. A profit az a bónusz, és majd meglátod, hogy ez nem úgy megy...Azt, hogy mennyi, majd a piac leadakozza, vagy nem, és a te dolgod, hogy elfogadd. Megtanulod majd tisztelni a tőzsdét."

ARANYIGAZSÁG.
(M
Régi 2010-03-17, 12:11   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Még jóval régebben írtam egy közismert devizás blogba a piac iránti alázatról. Mondanom sem kell, nem értették miről beszélek, hogy jön ez ide? Azóta eltelt talán két év és a piac azalatt biztosan megértette velük. Már aki megmaradt...
Régi 2010-03-17, 12:56   #89 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

na ...az OLD Markets már " nagy napról " - kezd - " HÍREZNI " !
... hosszú távon mindenképp emelkedő ! ...a 70 támasz kb febr elején , és november közepén is erősnek bizonyult . a 83 ,3 ellenállás ...mááár veszélyesebb. De volt már " fenyegetés " a Kínai piactól / " biztosan TARTÓSAN ! 80 alá kerül " / erre válaszként AZONNAL 2 $ emelkedett ... s így mozog kb 3 hete .

...vegyél pali hírre , s adj el hitelesre ...

csak érdekességként írtam az olajosoknak - bár nem kérték -

üdv
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 14:20   #90 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

"Felesleges az elején a profitot számolgatnod"
Azért nem egészen. Matematikai háttérrel alátámasztott módszert fejlesztek. A módszer viszont attól még nem jó hogy működik. Kell egy minimum profitot biztosítson különben nem éri meg.
Nem azt mondom, hogy jaj de jó mert bizti a 400% majd 800% évente. De kell adni neki egy minimumot amit ha nem ér el akkor mással kell foglalkozni.
Az én elvárásom, hogy viszonylag minél biztonságosabb legyen és adja meg a "mindennapi kenyerünket". Azt másodlagosnak tartom egyelőre, hogy mennyi munka és odafigyelés kell. Igyekszem természetesen a jövedelmet alábecsülni. Tehát nem azt számolom, hogy mennyit lehet kihozni hanem azt hogy mi a minimum ami kijön.

Pl: Tegnap 15.10-23.50 11 pozi és 8257Ft de a csúcs 03.11 21.07-03.12 22.37ig (igen 25,5 óra) 15961Ft.

A számok itt szükségesek. Megéri 25 órát ébren maradni ~16000Ftért vagy nem. (Nekem most nagyon megérné).

Ne értsd félre és köszönöm a tanácsot. Csak azt akarom ezzel mondani, hogy nem vakarom a markom és számolom hány év múlva lesz 1milliárdom. De tudnom kell hogy 10 forintokat nyerek és boldogan éhen-halok vagy megélek belőle.
Régi 2010-03-17, 14:37   #91 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

persze , igazad van ...de Sidus is " csak " arra figyelmeztet ... picit láss túl az azonnali pénzen ...
tudod , mikor a focista is CSAK GÓLT AKAR ! AKAR ! ...tuti nem sikerül ...
ha azonban csak elkezd JÁTSZANI ... biztosan sikerül neki ...
Érzem , TE is JÁTSZANI akarsz ... DE TÜRELEM , TÜRELEM .

üdv

SOSEM FOGSZ ÉHEN HALNI ! arra ' más recept van ...
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 14:42   #92 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Egy véleményen vagyunk .

Te is észrevetted hogy a megbízásokat a plus500 nem mindig jól hajtja végre. Vagy az 1-2 pip eltérés előfordul? pl: megbizás 82.63ra és 82.62nél elindult.

( nincs chat?)
Régi 2010-03-17, 17:03   #93 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

igen , kb 2 mp mire realizál ....addigra az árfolyam természetesen elmozdul . Ha profitot realizálsz javaslom VÁRD ki mig " elviszi " - érvényesíti ....mert akkor CSAK IS AZON az árf.-on számol . ui előnyös ha limitáras megbízást adsz , akár longra-shortra . Nekem többször volt hogy az alatt a kb 2 mp alatt ....júúj...
van chatom ...de egyszerre több helyen is vagyok .
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 17:44   #94 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
igen , kb 2 mp mire realizál ....addigra az árfolyam természetesen elmozdul . Ha profitot realizálsz javaslom VÁRD ki mig " elviszi " - érvényesíti ....mert akkor CSAK IS AZON az árf.-on számol . ui előnyös ha limitáras megbízást adsz , akár longra-shortra . Nekem többször volt hogy az alatt a kb 2 mp alatt ....júúj...
van chatom ...de egyszerre több helyen is vagyok .
Épp az a poén hogy be volt állítva minden (indulás, limit, stop). Ritkán indítok élesbe. Mindig megbízásokat alkalmazok.
Régi 2010-03-17, 17:52   #95 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

...bár a Nazdaqon is tapasztaltam hasonlót , nem minden pillanatban van " minden szempontból " azonnali vevő-adó. - de ott 10-ből max kétszer ... bár ez nem STATISZTIKUS adat ! - még market megbízás sem mindíg ...
a +500 általában kb 5 centtel arréb teszi be .
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 18:38   #96 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
...bár a Nazdaqon is tapasztaltam hasonlót , nem minden pillanatban van " minden szempontból " azonnali vevő-adó. - de ott 10-ből max kétszer ... bár ez nem STATISZTIKUS adat ! - még market megbízás sem mindíg ...
a +500 általában kb 5 centtel arréb teszi be .
A 5 pipes különbséget azért még sose láttam. Nem arra gondolsz hogy mikor a vételi paramétereket állítod be a vételi árfolyamot mutatja de mikor megnyílt a pozició rögtön az eladási árgörbéjét jeleníti meg? (shortnál ugyanez cifrába).

(írhatsz sűrűbben úgy néz ki az árfolyam ingadozás a te aktivitásoddal egyenesen arányos . Meglendűltünk végre)
Régi 2010-03-17, 18:43   #97 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

ííígen !!! megjöttek a HÍÍÍÍÍÍREK !!! jjjaj

megy a " NÉP " ...
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-17, 19:44   #98 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hmmm. Lehet még nem értem a szak-zsargont.
De szép árzuhanás készűl.
Régi 2010-03-18, 17:38   #99 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

...már leült pihenni ! általában 10és 18 között tombol . mai előzetesek : Po 82.93 R1 83.41 S1 82.54 R2 83.8 S2 82.06
S2 TELJESEN megállta a helyét 82.08 ! 2 centre közelített ! R1-et 82.98 ra közelített. R2 messze volt . - persze még hosszú az est -
S1 borult 48 c . még belefért .

" olaj nélkül nem csúszik "

üdv
  Válaszol idézettel
Régi 2010-03-18, 17:56   #100 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

...kezd érdekes lenni az olaj ára : az elsődleges trend EGYÉRTELMŰ emelkedést mutat ...kb egy - másfél év . a másodlagos is SZIGORÚ kb 90 $ árat, kb 1,5 hónap múlva ...

ezt NEM Aleister Crowley egyetemes szinbólumainak segítségével " néztem " ...

üdv
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
bróker, brókercég, Plus 500, Plus500, Plus500 vélemény

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 4 (0 tag és 4 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:43 , a GMT +1 időzóna szerint.