Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból
Régi 2010-03-18, 18:03   #101 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Hírnév szint: 9
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem lehetne ezt az árutőzsde rovatban megvitatni emberek??? Több hozzászólás óta semmi köze a Plus 500 platformhoz!!
Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-18, 18:49   #102 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

igazad van ...
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-03-18, 18:53   #103 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
proli18 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én is Próbálkozok a Plus500al
Eddig 27000Ft gyűlt össze a 3000 bónuszból
Most szerettem volna MB számlára utalni 15000-et de valamiért nem utalja ki:S
Már 3-szor megpróbáltam és azt írja ki 3nap után hogy "Kivét törölve".
Számlára még nem tudok utalni,mert azt csak 40000Ft-tól engedi.
Ha valakinek van hasonló tapasztalata kérem h válaszoljon!!!!!!!!!
Köszi előre is
proli18 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-18, 20:04   #104 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 31
Hírnév szint: 8
Darázs a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés MSN-en keresztül Darázs részére
Alapbeállítás

Igazad van beszéljünk a plus500ról. Elnézést az olajláz okozásért.
Régi 2010-03-18, 20:30   #105 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Én úgy tudom, hogy ha a Bónusz pénzből csinálsz profitot akkor valamennyi kereskedői pontot is össze kell hoznod. Nézz utána, nem tudom pontosan mennyit.
Régi 2010-03-18, 20:31   #106 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Semmi gond! Csak annak kellemetlen lehet később aki majd a plusz500-ról kutat és az olajban köt ki..
Régi 2010-03-18, 20:48   #107 (permalink)
Tag

Smile

Idézet:
proli18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én is Próbálkozok a Plus500al
Eddig 27000Ft gyűlt össze a 3000 bónuszból
Most szerettem volna MB számlára utalni 15000-et de valamiért nem utalja ki:S
Már 3-szor megpróbáltam és azt írja ki 3nap után hogy "Kivét törölve".
Számlára még nem tudok utalni,mert azt csak 40000Ft-tól engedi.
Ha valakinek van hasonló tapasztalata kérem h válaszoljon!!!!!!!!!
Köszi előre is
Szia Proli,

Ha 50000-et elérsz (sikert hozzá) gondolom megpróbálsz 40-et utalni. Nagyon kíváncsi vagyok hogy sikerül-e. Nem lehet, hogy MB számlára utalásnál is él a 40-es korlát? (nem tudom azért kérdem)

Tanácsoltátok, hogy próbáljak ki más demókat. Megtettem. A SaxoTrader2-t hasonlítottam össze a plus500-al.
(még csak felületesen de
Elsőre bonyolultnak találtam az ST-t. Hát az is. De mindent meg lehet tanulni.
A plus500at kb 2 hónapja használom a ST kb 2 napja tettem fel és 5-6 órát használtam.

plus500 - semmi különös. Nem írtak nem kerestek.
ST - 15.08kor fogadtam egy Dániából érkező hívást. (hívtak pedig nem is kértem). Érdeklődtek, hogy sikerült telepítenem, van esetleg kérdésem (volt), kérdeztem a forexről és az olajról, ill. a számlanyitásról és költségekről. Mindenre kielégítő választ kaptam. Kedves és türelmes volt.
Sajnos 10.000$ kell a számlanyitáshoz de "megsúgta" hogy "a 10000$ nem kell mindig a számlán legyen, nyitás után akár vissza is lehet utalni belőle.
A telefon után 5 perccel kaptam egy emailt további linkkekkel az st-ről.

Számomra ez tanulságos volt.

üdv. Darázs
Régi 2010-03-19, 03:34   #108 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én úgy tudom, hogy ha a Bónusz pénzből csinálsz profitot akkor valamennyi kereskedői pontot is össze kell hoznod. Nézz utána, nem tudom pontosan mennyit.
Ha jól értelmezem akkor igen.

"Bónusz követelmények: 1. Az ingyenes bónusz felvételéhez Önnek 50 TPontra (trader points - kereskedői pont) van szüksége.
2. Egy bónusz háztartásonként/IP-címenként."

forrás: http://www.plus500.com/hu/Promotions/Bonus.aspx

A honlap alján van egy link de nem tudtam megnyitni.

"*Instrumentumtól függően eltérő számú TPont (kereskedői pont) adható a kereskedett mennyiségre – KATTINTSON IDE
az instrumentumok teljes jegyzékéért.".

üdv. Darázs
Régi 2010-03-21, 21:28   #109 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
fefegames7 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Kifizetés

Idézet:
alleexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
íííígen ! persze " ez " nem MŰVÉSZET ....
monta a nagy spekuláns ! SKALPOLNI ? deee teljesen letojom . ha jól megfigyeled a " periodicitást " - 5 perces fölbontásban - kb 50-60 cent között " szabályosan " megfordul - kb 10-15 percenként . jól érzed : ha NEM teszel stopot ! 1:100 tők.áttételnél NEM célszerű 5-10 % fölé menni . NEM fogja bírni a tőkéd . EZ egy " egyszerű " platform ...... elemzések ? ....... inkább csak vakmajom ....! bár nekem rendesen bejön . valós pénzzel kb - 2 nap - 400 % értem el. .
DE ! ez TERMÉSZETESEN NEM " VERSENY " .....bár lehet DARÁLNI ! és a pénzre nem lesz ráírva : daráltam .
jelenleg várom a kifizetést .
üdv
alexander

- azért az Orbis Pro Traderen minden MÁÁÁÁS ! , a Finvízzel válogathatsz kb 3000 részvény közül , a Technikai formátummal: ár-gyertya alakzat...sőt ....még a Cég tulajdonosának haja színét is kérheted -

Megkaptad a pénzed?
Én 5 hónapja, nyomom, most tervezem ez első kvétet.
fefegames7 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-22, 12:26   #110 (permalink)
Új tag

Dale!!! a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! Már regeltem én is erre a +500 ra és felment a bankrollom 10 ezer fölé
érdekelne hogy a moneybookersre mennyi idő alatt teljesítik rá a kivétet

Kösszi Ati
Dale!!! nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-22, 12:47   #111 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Dale!!! eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok! Már regeltem én is erre a +500 ra és felment a bankrollom 10 ezer fölé
érdekelne hogy a moneybookersre mennyi idő alatt teljesítik rá a kivétet

Kösszi Ati
legalább 5 hsz-t kellene visszaolvasnod, hogy lásd erről van szó pont
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-22, 14:06   #112 (permalink)
Új tag

Dale!!! a hírnévhez vezető út elején jár.
Thumbs up

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
legalább 5 hsz-t kellene visszaolvasnod, hogy lásd erről van szó pont

Jajajaaaaa csak abból az öt hsz ből 1 értelmeset nem rtudtam kirakni bár lehet az én érettségim és a festő szakmunkám kevés ehhez, elnézést hogy zavartam.....
Dale!!! nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-22, 14:47   #113 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

kérdés #103-ban: "Most szerettem volna MB számlára utalni 15000-et de valamiért nem utalja ki:S"

válasz #105-ben: "Én úgy tudom, hogy ha a Bónusz pénzből csinálsz profitot akkor valamennyi kereskedői pontot is össze kell hoznod, nézz utánna"

tényleg nehéz lehet
Régi 2010-03-22, 17:45   #114 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Nyugodj meg, hogy erről nem az érettségid és a szakmád tehet...
Régi 2010-03-22, 18:03   #115 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nyugodj meg, hogy erről nem az érettségid és a szakmád tehet...
De nem ám! Érettségi és szakma elég a "tőzsde főiskolához"! Csak el kell végezni! Megsértődni meg főleg semmi értelme, mert elég valószínű, hogy StLui valamire utalni akart, és szintén valószínű, hogy eszébe sem jutott megsérteni Dale!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-23, 14:55   #116 (permalink)
Új tag

Gatto a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Még új vagyok (legalábbis ezen a fórumon) és én is nem rég találkoztam ezzel a plusz 500-zal! Azt szeretném csak megkérdezni, hogy ha az ingyen kapott 3000 ft-ból valaki elér 200 dolcsinak megfelelő összeget (kb 38-40 e ft) akkor azt akkor is ki lehet utaltatni, ha nem fizettem be csak ezt a pénzt használtam? -egyenlőre nem is mernék befizetni, mivel elég új cég. Ja igen nekem erstés bankkártyám van (maestro) az nem tudom megfelel-e a követelményeiknek, mivel pl mastercard kártyára nem utalnak. Elvileg mindenben megfelel a kártyám, de ugye befizetni nem fizettem be egy árva vasat sem. Másrészt pedig ez nem hitelkártya, az nme tudom, hogy akadály lehet-e.

Köszi!
Gatto nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-25, 16:04   #117 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Szia Gatto,

KIUTALÁS, MIKOR:
A bónuszból termelt pénzt is ki lehet utaltatni de a kereskedői pontokat nézik. Ha jól tudom minden sikeres (!) kereskedés után kapsz egy pontot. Ha 50 lesz akkor utalhatsz.

BANKKÁRTYA(SZÁMLA):
"Tőke kezelés -> Kivét -> Különleges megjegyzés:
Ha fedezeti letétjéthitelkártyával fizette, minden esetben meg fogjuk kísérelni visszatéríteni a kártyára az összeget, a következő korlátozásokkal:
* A Visa üzletpolitikájából kifolyólag csak az Európában kibocsátott kártyára tudunk készpénzt visszatéríteni. Figyelem: Ha fedezeti letétjét európai Visa-kártyával fizette, a vvisszatérítést mindig az Ön által legutóbb használt kártyára fogjuk intézni - függetlenül attól, hogy Ön milyen pénzfelvételi módszert választott. Az esetlegesen, bármilyen okból nem visszatéríthető maradványösszeget az Ön által eredetileg választott módszerrel juttatjuk el.
* A MasterCard üzletpolitikájából kifolyólag MasterCard kártyákra nem áll módunkban pénzt visszautalni.
* Hetente csak egy átutalásra van lehetőség.
*Kérjük ne feledje, hogy 2-3 munkanapot is igénybe vehet a készpénzfelvétel (cashout) feldolgozása és jóváhagyása. Az Ön által választott készpénzfelvételi módszertől függően ennél tovább is tarthat, míg a kivét összege megérkezik."

Üdv. Darázs
Régi 2010-03-25, 19:33   #118 (permalink)
GSz
Új tag

Összes hozzászólás: 6
GSz a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Elkezdtem én is a kapott 3.000 -el, beleolvastam pár fórumba, kíváncsi vagyok, hogy így semmi ismerettel mennyire lehet ezt elkezdeni.
GSz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-26, 06:16   #119 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Elsőre tutira menni fog. A majré majd az élesben lesz.
Régi 2010-03-26, 12:50   #120 (permalink)
Új tag

strucc1 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Mint kezdő....

Van pár furcsa dolog ebben az egész Pluszban.
Az egy érdekes dolog számomra ( hozzáteszem pár órája demózok csak ), már egy párszor lenulláztam magam és utána nagyon gyorsan visszajött az elbukott " pénzem ". De amint átment nyereségbe, akkor már csak alig termelődött a dolog.
A másik fura dolog, hogy a postafiókba írnak egy üdvözlő emailt: ebben benne szerepel a felhasználó neved és a JELSZAVAD! Ez kb. olyan mintha megadnád a bankkártyádhoz a PIN kódot.
strucc1 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-27, 08:24   #121 (permalink)
GSz
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Elsőre tutira menni fog. A majré majd az élesben lesz.
Végülis ez a 3.000 éles nekem. Tegnap 4.200 - ig jutottam, persze ez semmit se jelent.

Én úgy látom, hogy ez az egész pont azoknak van kitalálva, akik csak ismerkednek a témával, de igazából nem értenek hozzá. (Ők fognak majd szépen költeni) Valószínűleg azért is nem feltétlen "szakmai" oldalakon hirdetik. (pl. a goldengate -n is fut egy szép nagy banner )

Úgy látom az élesnél van egy olyan különbség a demo -hoz képest, hogy itt ugye fennáll az a veszély (demo -nál ha hagy valaki tartalékot akkor elkerülhető), hogy elfogy a tőke és amiatt nem lehet tartani a pozíciót. Ilyenkor aztán vagy veszteség, vagy be kell csengetni.

Mondjuk ez a zéró jutalék.. azért van pozíció fenntartási díj, aztán eladási/vételi bónusz, ami ahol én néztem eddig mindenhol negatív szám volt...

Illetve az zavar még - de valószínűleg csak én vagyok béna - hogy ezekbe az időzónákba belegabalyodok. Jó lenne, ha mindenhol csak egy időt mutatna, vagy az ittenit, vagy azt ami az adott instrumentumra vonatkozik, én így belekeveredtem, hogy mivel meddig lehet kereskedni...

Tegnap óta ismerkedek csak vele, remélem nem írtam túl nagy ostobaságokat - ha igen írjátok meg, nem sértődök meg, tanulni sose szégyen.
Régi 2010-03-30, 12:38   #122 (permalink)
Új tag

Tribbon a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Magam is kipróbáltam/próbálgatom ezt a Plus500 rendszert. Egy hónap demozgatás után élesben is kipróbáltam magam. Nem kellett volna... még! 8800.-ft-ot sikerült a 3000.-ft-ból összehozni. Földgázra szálltam rá, de sikerült elveszteni...
Azóta demozok ismét és tanulgatom, próbálgatom a rendszert. Sajnos élesben, nagyon felületes voltam.

Új vagyok még ezen a területen, van magyar felülettel rendelkező rendszer, olyasmi mint ez a Plus? Kicsit, azért az nem tetszik, hogy IP-re kötik a 3000-ft-ot. Mert mondjuk nálunk az öcsém és father is kipróbálta volna, de nem lehet!

Belevetem magam most a Fórumba és olvasgatok még többet!
Tribbon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-03-30, 22:01   #123 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
attila91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás attila91@freemail.hu

Sziasztok
Én csak annyit szeretnék kérdezni hogy igaz e a hír hogy a Plus 500 belekerült egy törvény ellenes dologba(Hvg-ben olvastam) és most vizsgálják a céget, mert nem szabályos hogy bónuszokat osztogat.
Én is csak még demon játszok épp már készültem a valódi játékra de épp aznap olvastam el a cikket ami egy kicsit ledöbbentett. És most így félek hogy elveszíthetem a pénzem ha átutalom nekik. Írtam nekik levelet de értelmes választ nem tudtak sajnos adni.
attila91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-09, 18:26   #124 (permalink)
GSz
Új tag

Alapbeállítás

A 4.000 -t természetesen elvesztettem.

Aztán demoztam és elkezdtem olvasgatni mindenféle stratégiákat, ezek alapján csapnivaló pozíciókat nyitottam.

Mostanában viszont csak két devizapárt figyelek, eur/usd, usd/jpy (megn néha az eur/huf) és a saját megfigyeléseimre hagyatkozom, már 2/3 -ban plusszban zárok, de azt hiszem 3-4 hónap demo nélkül nem szabad élesben játszani.

attila91:

én nem olvastam erről, de külföldi oldalaknál mindenütt bevett gyakorlat ez a bónuszozás. Mondjuk erre mit válaszolhatnának értelmeset? Nem állíthatnak mást, mint hogy normálisan fizetnek. Szerintem - én még nem kértem ki pénzt - fizetnek, mert rengeteget költenek reklámra, és elrontaná az egészet akár 3-4 ember, ha akár csak 20.000 forintot is nem kapnának meg...
Régi 2010-04-13, 13:57   #125 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
zuzu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek.
Láttam vannak kérdések a bónusszal és a kereskedői pontokkal kapcsolatban.
Közreadom a tapasztalataimat, mert ezekről nem sokat lehet itt olvasni.
Az első 3000 Ft bónuszt megkapod, ha regisztrálod a telefonszámodat és azonnal kereskedhetsz vele. Ez azonban még nem a tiéd, csak ha elértél 50 kereskedői pontot. Ha egy hónapon belül nem sikerül akkor likvidálják a bónuszodat, kivéve a veszteséget, vagy nyereséget.
Ha befizetsz egy meghatározott összeget Pl 500 $ (kb 100000 HUF) akkor kapsz annak megfelelő bónuszt (ez esetben 30000 HUF) viszont ezzel már csak akkor kereskedhetsz, ha elérted az előírt kereskedői pontot. Ha ez nem lesz meg 30 nap alatt akkor törlik a bónuszodat. Ezeket én nem tudtam, ugrott is a bónuszom. A kereskedői pontok szabályait nem lehet megnézni, mert nem hajlandó megnyitni azt a fület ezért ezt csak tapasztalati úton tudod meg.
Remélem segítettem.
zuzu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-13, 21:30   #126 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
attila91 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszi szépen jóó hogy montad ezt a bónuszos dolgot mert nem is gondoltam volna hogy így megy. Amúgy ti a nagy átlagban mivel kereskedtek és mi alapján?
attila91 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-14, 09:23   #127 (permalink)
Új tag

Orderoffshore.com a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok, én nem nagyon foglalkoztam eddig a plus500-zal, azt hiszem nem is nagyon fogok. Szakmámból adódóan eljutnak hozzám infók. Ami ide tartozik:

A plus500 Ltd. tevékenysége a világ minden pontján engedélyköteles. Belízen is, ahol ez a cég be van jegyezve. Ott nem kapott ilyen engedély. Ez a belízi törvények alapján bűncselekménynek számít.
A Belizi Nemzetközi Pénzügyi Szolgáltatások Bizottsága erre nyíltan fel is hívja a figyelmet.

Természetesen mindenki azt csinál amit jónak lát, de a cég a tevékenységére nem rendelkezik engedéllyel.

Üdv.
Orderoffshore.com nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-14, 15:35   #128 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
zuzu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A Plus500 egyébként nem csak Belizen van betiltva, de az USA állampolgárai sem használhatják. Ott le sem engedi tölteni a szoftvert.
zuzu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-19, 11:26   #129 (permalink)
Tag

Tőzsdeász logója

Összes hozzászólás: 83
Tőzsdeász már nem kispályás.Tőzsdeász már nem kispályás.Tőzsdeász már nem kispályás.Tőzsdeász már nem kispályás.
Alapbeállítás plus500 + etika

Sziasztok!
A Tőzsdeász.hu blogjának írása közben találtam a következőt a Plus500-ról:
http://www.forexpeacearmy.com/forex-...us500-com.html:
A Plus500 a nyerőben záró ügyfelek számláit az első pénzkivétel után zárolta, vagyis nem engedte tovább kereskedni azt aki nyereséget ért el.
Minden jót:
Régi 2010-04-19, 14:28   #130 (permalink)
Új tag

proli18 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Sziasztok!

Nemtom h mért sza.....ozzátok le, én most vettem ki 15000Ft-ot és minden rendben ment! 2 nap alatt az MB számlámon volt a pénz!
Most tovább folytatom a kereskedést. Le lehet tölteni a rendes számlakivonatot is, amin minden részletesen rajta van!
Ez tényleg nem átvágás, csak érteni kell hozzá. Ennyi
proli18 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-25, 10:49   #131 (permalink)
Új tag

Hely: Sopron
Összes hozzászólás: 8
Trialgit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Trialgit már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Az eredeti kérdésre válaszolva: a Plus500, amennyire ki tudtam nyomozni egy angol faxszámon elérhető Belize-ben bejegyzett offshore cég. Ettől még biztos lehet jó, de a befektetés mégiscsak egy bizalmi kérdés. Nálam ez az elmondottak miatt nincs meg.
Trialgit nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-04-28, 11:54   #132 (permalink)
Új tag

b.chrys a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziazstok!
Egy erdekesseg: A Plus500 honlapja Angliabol nem is erheto el. Vajon miert? Talsn mert nem tudj teljesiteni az Angol Tozsdefelugyelet elvarasait? Vagy mert nem akar ezeknek megfelelni? En senkinek nem ajanlanam, nehogy olan bukta legyen belole, mint anno a Bajcsy-s ceg.
Van egy ldal, ahol ajanlanak forex brokereket. Azt hiszem Forexbazis.hu, vagy ilyesmi. Ott nezzetek szet.
Vannak komolyabb cegek is. Persze a nagytobbseg Off-shore helyen van bejegyezve ez nem veletlen.
b.chrys nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-02, 21:03   #133 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A legkevesebb az amit el lehet mondani róla, hogy ködös kissé a cég

http://www.earnforex.com/forex-brokers/Plus500

Pedig végtelen egyszerű a megoldás. Fel kell őket hívni telefonon. Ha lát valaki elérhető magyar ügyfélszolgálatot, amely úgy technikai, céges vagy jogi problémák esetén felvilágosítást tud adni, akkor szóljon, vagy írja ide az elérhetőséget.
Szerintem zseniálisan csinálták ezt az átverést is, nehogy azt higgye bármely honfitársunk, hogy speciálisan csak a magyarok a hülyék. Ez is globális jelenség, ezt ismerték fel a programozók.
Gyanítom, hogy a pénzügyi deregularizáció után most már az egyre fegyelmezettebb jogi és igazságügyi kontroll következik,és végre elkezdik majd megérteni az emberek, hogy nincs ingyen ebéd.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-06, 20:39   #134 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 28
garfi a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

próbálgatom ezt a programot... most demónál az van, h "letéti felhívás"-t kaptam, és lezárt (?) pozíciókat.
Ezket, ha emelkedik az árfolyam, újranyitják, vagy ettől már búcsúzhatok is?

Köszi a választ előre
garfi nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-06, 21:29   #135 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
garfi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

próbálgatom ezt a programot... most demónál az van, h "letéti felhívás"-t kaptam, és lezárt (?) pozíciókat.
Ezket, ha emelkedik az árfolyam, újranyitják, vagy ettől már búcsúzhatok is?

Köszi a választ előre
Letéti felhívás= elfogyott a letéted, ha nem töltesz utána, a pozícióidat likvidálják.
lezárt (?) pozíciók= már nincs dolgod, a pozícióidat likvidálták.

Köszönjük, hogy használta a rendszerünket, örültünk a találkozásnak!
Régi 2010-05-07, 04:42   #136 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

nagyon köszi a választ!
Ez akkor annyit jelent, h ami "letéti felhívás" alatt van, az már elúszott? Vagy ilyen nincs?
Régi 2010-05-07, 07:01   #137 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

azt hiszem rosszul tettem fel a kérdést... szóval letéti felhívás esetén, mivel a tőke lecsökkent, így nincs fenntartási letét, csak és kizárólag akkor tudom újra aktívvá tenni a pozíciómat, ha újabb tőkét helyezek el? Esetleg az erősödés is újra nyithatja a pozíciót?

Köszönöm!
Üdv
Régi 2010-05-07, 12:22   #138 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
garfi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
nagyon köszi a választ!
Ez akkor annyit jelent, h ami "letéti felhívás" alatt van, az már elúszott? Vagy ilyen nincs?
Még egyszer

"Letéti felhívás= elfogyott a letéted, ha nem töltesz utána, a pozícióidat likvidálják."

Még nem úszott el, de majdnem! Nem attól marad életben a pozíció, hogy felmegy az árfolyam, mert egyrészt honnan tudod, hogy mikor megy fel, másrészt itt már nem fognak várakozni sokáig, hogy csinálj valamit, arra meg főleg nem fog a bróker várni, hogy egyszer majd (valamikor...), felmegy.....
Arra vár, hogy töltsd fel a letétedet, de arra sem sokat.
Ha nem teszed akkor egyszerűen likvidálják a pozíciót részben vagy egészben. Hiszen ők hiteleznek neked a tőkeáttéttel. Amikor úgy látják, hogy már nem vagy hitelképes, akkor egy szempillantás alatt lezárnak.
Ha a banknak nem fizetsz ott is várnak egy darabig aztán....... Csak a bróker sokkal kevesebbet vár.
Régi 2010-05-08, 22:21   #139 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 9
typer2000 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok.én is elkezdtem küldeni rendesen a plus500.zat.persze csak demóval.2 nap alakk k.o lett...de láttam h mit szurtam el,és kezdtem ujra.2millával indúlt kb3hete,most 8.7milión állok,főként áruba utazok.kávé,búza,arany,platina,olaj,gáz.az esetek felében a beállitott poziciómentések hozták a hasznot.egyik este a földgáz naon ugrált,gondoltam próbálok 1gyet,5perc alatt 180eft haszon jött.persze megcélzom a nyereséget,és alig várom h gép közelben lehessek h megnézzem hogyan alakúltak a dolgaim.az a fúrcsa nekem,h a beállitott érték után egyből zuhantak a dolgok...vagy ennyire ráéreztem,vagy nemtom,de pár tizeddel a megcélzott nyereség után legtöbbször igy végzödött.arra gondoltam h beetetés,és valaki hagyja h hagy nyerjen csak a ,,bábu",annál hamarabb nyit számlát.van -e erre lehet?egyáltalán valós adatok vannak amik megegyeznek a váltás valódi pénzre üzemmóddal?ma összehasonlitottam más ilyen progi adatait,ahol pl.az EUR/CHF esetében volt századnyi külömbség mind az eldás-vételnél,na most tudjuk h komolyabb összegnél ez a változás már haszonban elég eltérő lehet...nekem tettszik naon az egész,majd talán nyitok kisebb összeggel,addig is próbálok informálódni ,,INNEN-onnan" ....ti mit gondoltok az én eddigi tapasztalataimról?
typer2000 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-09, 11:39   #140 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

"ti mit gondoltok az én eddigi tapasztalataimról?"

Milyen tapasztalataidról????
Régi 2010-05-09, 13:00   #141 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Összes hozzászólás: 333
moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"ti mit gondoltok az én eddigi tapasztalataimról?"

Milyen tapasztalataidról????
-hogy elsőre nem sikerült 2 ugrással átugyrania a szakadékot, majd a következő életében biztos sikerül... -nagyuram.
moszad nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-10, 05:55   #142 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

...no akkor ott járnék,h ugy látom h olvasásértelmezésből elég ,,halovány teccccik vóna lenni"amit ugye általános iskola alsó tagozatában eléggé alapkövetelmény volt/lett volna az ÖN részéről...az én tapasztalatom a plus500-zal kapcsolatban az irásomban volna jelen.gondolom a fórum ezét jött létre,nem pedig a spirituálisan működö következő életekről való ,,viták-gondolatok" kiaknázásá miatt.az hogy 2.demót nyomom abban már igen is lehetnek észrevételek/amiket irtam/,és igen is fogalmazható az eset ,,tapasztalatnak".egy első eset vagy alkalom az életben is lehet tapasztalat,legalább is én már egy alkalomból is tudok tapasztalatot levonni.inkább magamat kell ugy látom védeni,de még mindig jobb:-mintha én védeném önöket az igazi életben ))...egyébként pedig le ,,teccen vóna " maradni ,,ám-de rendesen"...de had ne térjek vissza...nem értem a cinikusság helyét az önök részéről!...okát meg főleg
Régi 2010-05-10, 06:43   #143 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.moszad már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
typer2000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...no akkor ott járnék,h ugy látom h olvasásértelmezésből elég ,,halovány teccccik vóna lenni"amit ugye általános iskola alsó tagozatában eléggé alapkövetelmény volt/lett volna az ÖN részéről...az én tapasztalatom a plus500-zal kapcsolatban az irásomban volna jelen.gondolom a fórum ezét jött létre,nem pedig a spirituálisan működö következő életekről való ,,viták-gondolatok" kiaknázásá miatt.az hogy 2.demót nyomom abban már igen is lehetnek észrevételek/amiket irtam/,és igen is fogalmazható az eset ,,tapasztalatnak".egy első eset vagy alkalom az életben is lehet tapasztalat,legalább is én már egy alkalomból is tudok tapasztalatot levonni.inkább magamat kell ugy látom védeni,de még mindig jobb:-mintha én védeném önöket az igazi életben ))...egyébként pedig le ,,teccen vóna " maradni ,,ám-de rendesen"...de had ne térjek vissza...nem értem a cinikusság helyét az önök részéről!...okát meg főleg
Köszönöm az észrevételt, de sem az ált. iskolában sem a gimiben nem derült ki, hogy baj lenne az olvasásértelmezésemmel.
Az írásában azt látom, már amennyire felfogom ezt a szlenget, hogy 3hete foglalkozik a dologgal. Ez az idő semmire sem elég, ennyi idő alatt nem lehet megtanulni egy szakmát.
Én fél éve tanulom, és most jutottam el arra a szintre, hogy nem fogy a számlám. És a múlt hetet is simán túléltem mindenféle szerencse nélkül.
Szerintem még minimum fél évembe fog kerülni, hogy pénzt is tudjak keresni a dologgal az össz 1 év! Ez még mindíg nagyon rövid idő ezen a téren! Persze lehet,hogy a felfogásommal is gondok vannak....
De nem szeretnék vitatkozni senkivel hiszen én is kezdő vagyok.
-érdekes, hogy értette a cinizmust de a mondanivalót nem.
Régi 2010-05-10, 06:44   #144 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Ne tessék egyből megharagudni, moszad testvér csak viccelt, ami egy kicsit rosszul sült el. Az az igazság, hogy egy lenullázott, és egy nyereséges demószámláról, amely elég rövid idő alatt született, semmilyen következtetést nem lehet levonni. A javaslatom az, hogy tessék 3 hónapig demózni, majd ha mind a három hónap nyereséggel végződik, akkor tessék újra feltenni a kérdéseit. Maradok tisztelettel hű olvasója:willow
Régi 2010-05-10, 08:18   #145 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
typer2000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Látom sikerült megsértődni, mégpedig olyan módon, hogy némi fogalomzavart is sikerült belekeverni a sértődékeny írásba!

Kezdjük talán ott, hogy mi is az a tapasztalat? Az egyik megfogalmazás szerint ez:

"Az embernek a külvilágra való gyakorlati ráhatása alapján felhalmozódott ismeretek összessége"

Én ezzel egyet tudok érteni, sőt mondhatjuk, hogy halmozottan igaz a tőzsdén. Nem kell ezzel egyetértened, de majd rá jössz magadtól is, vagy ha nem, hát nem! Az biztos, hogy ez nem tapasztalat:

"abban már igen is lehetnek észrevételek/amiket irtam/,és igen is fogalmazható az eset ,,tapasztalatnak".egy első eset vagy alkalom az életben is lehet tapasztalat,legalább is én már egy alkalomból is tudok tapasztalatot levonni."

Először is az észrevétel nem tapasztalat, mert a tapasztalat az hosszú folyamatokból rakódik össze az észrevétel pedig ehhez képest mondhatni pillanatnyi hosszúságú! A másik, hogy az elég baj, ha te már az első esetből is tapasztalatot tudsz levonni, ugyanis amiről beszélsz az nem tapasztalat, hanem BENYOMÁS, vagy első benyomás. Az első benyomás akár működhet is, csak éppen a legtöbb esetben és a legtöbb embernél csalni fog, mert közel sem biztos, hogy ennyi idő alatt ki tudnak bontakozni a dolgok.

Ezek alapján ha egy kocsinál első esetben amikor elfordítod a kormányt és elfordul a megfelelő irányba az már szerinted tapasztalat? Miért? Honnan tudod, hogy a következőre is el fog fordulni, ha most életedben először ülsz kocsiban, és mondjuk előtte még soha nem láttál és hallottál róla semmit? Ha akarod ezt forgasd rá a pluss500-ra vagy az egész forexre.

Jól mondta willow! Ha majd több hónapot demoztál, akkor már összegyűlt némi tapasztalat, pár év után összegyűlik egy jelentős tapasztalat, és így tovább.

De így bemutatkozni egy fórumon, hogy:

"sziasztok.én is elkezdtem küldeni rendesen a plus500.zat.persze csak demóval.2 nap alakk k.o lett...de láttam h mit szurtam el,és kezdtem ujra.2millával indúlt kb3hete,most 8.7milión állok,főként áruba utazok."

Ebből a legjobb a 3 hét alatt 2 millából 8.7 milla! Ez micsoda? Erődemonstráció? Milyen ügyes vagyok? Akkor is ilyen lelkesen beírod majd amikor majd a 8,7 milliót (persze demo) eltapsolod? Vagy eltűnsz majd a fórumról? Akkor kiderül majd, hogy mennyire voltál belátó, és hajlandó leszel e újra "bekopogni" a fórumra, hogy "srácok újra itt vagyok és nem jól kezdtem, szóval kezdjük újra a bemutatkozásnál".

Érted miről beszélek?

No nem akarlak tovább lebaltázni, mert lehet, hogy így is kemény voltam egy kicsit, de hidd el a te érdekedben tettem, mert amúgy nekem mindegy lenne.

Egyébként többször leírtam már itt, ha esetleg visszaolvasol, hogy egy olyan cégnél ahol magukról az ég világon semmit le nem írnak,

http://www.plus500.com/hu/Help/AboutUs.aspx

ahol mindössze egy faxszám és egy e-mail cím a kapcsolattartás formája

http://www.plus500.com/hu/Help/ContactUs.aspx

én a helyedben nem egy kisebb összeget, de semmit nem tennék be depositként. Attól aztán nem kell elájulni, hogy van náluk sok csilivili cucc amikkel lehet "kereskedni" és van egy platform ami lehet, hogy jó de ennek a cégnek nem került pénzébe a kifejlesztése. Vannak olyan cégek amelyek nagyságrendekkel megbízhatóbbak, van mögöttük felügyelet, és régi motorosok a területen és áldoznak az ügyfelekkel való kommunikációra. Le lett írva néhány itt a fórumon is, és máshol is! Én a helyedben ezeknél próbálkoznék, annál is inkább, mert nyilván annak a brókernek a demoját érdemes használni, aki szimpi, és majdan őket tudod elképzelni. Persze ha neked megfelel, a plus500, én biztos, hogy nem fogok eléd állni, csak kérlek, hogy gondold meg, hova teszed a pénzed.
Ja és végezetül még valami. Ha módodba áll és meg tudod határozni, hogy mennyi pénzel fogsz számlát nyitni, akkor ha lehet körülbelül annyival kezdj demózni, mert csak így láthatod, hogy mire elég, mennyi hozamot hozhat és a többi...
Kár milliókkal dobálódzni, mert az egy jó nagy pszichocsapda, amibe nem biztos, hogy bele kell esni. Ha van kérdésed továbbra is szívesen várjuk, csak jól kell feltenned!

peace
Régi 2010-05-10, 17:48   #146 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ne tessék egyből megharagudni, moszad testvér csak viccelt, ami egy kicsit rosszul sült el. Az az igazság, hogy egy lenullázott, és egy nyereséges demószámláról, amely elég rövid idő alatt született, semmilyen következtetést nem lehet levonni. A javaslatom az, hogy tessék 3 hónapig demózni, majd ha mind a három hónap nyereséggel végződik, akkor tessék újra feltenni a kérdéseit. Maradok tisztelettel hű olvasója:willow
Szia Willow!

Nem haragudtam meg, de ha valaki ennyire nem bírja a negatív kritikát mit fog csinálni a piacon? Ott a kritika azonnal megjelenik a számlán...

De nem szeretném szétoffolni a fórumot.

peace
Régi 2010-05-10, 17:54   #147 (permalink)
Szenior tag

Wink

Idézet:
moszad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia Willow!

Nem haragudtam meg, de ha valaki ennyire nem bírja a negatív kritikát mit fog csinálni a piacon? Ott a kritika azonnal megjelenik a számlán...

Willow Typer2000-nek írt, nem Neked, egy oldalon álltatok
Régi 2010-05-10, 17:56   #148 (permalink)
Szenior tag

moszad logója

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Willow Typer2000-nek írt, nem Neked, egy oldalon álltatok

Igen látom, tényleg baj van az értelmezésemmel...
Régi 2010-05-10, 20:43   #149 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Elöször is köszönöm a segitséget amit kaptam.nem számitottam azok után semmi jóra amiket reagáltam...csak hát a kakaskodás az kakaskodás,és egyből cinkusságot éreztem.egyébként az első irásom után valami hasonló segitségre számitottam volna,mint amit utolag kaptam.ugye kihámozható volt h mit is szerettem volna már az első hozzászólásomból. talán iráskaratéztunk egy kicsit,,harcolnom kellett érte" mint a ,,sztárvórzba" belekötni pedig bármibe lehet,de ennek szerintem nem itt van a helye.nem erőfitoktatás volt h 2m-ból mennyi lett...tudom h milyen számokkal játszanak a ,,nagyok".ebből kiindúlva pedig nem tudhatom h kik állhatnak xy nevek alatt.ezért ez csak 1 közlés volt tőllem,h mit sikerült eddig a demóval kezdeni.a kudarcokat is megosztom majd természetesen,mi oka lenne titkolni?!máshonnan is javasolták h van más biztosabb program ami jobban lenyomozható.ma segitett egy ismerős aki használt ilyen jellegű progit.ő nem hallott erről pedig jártas a tőzsdében.demozgatok-demozgatok aztán majd lesz valahogy.addig is minden jót
Régi 2010-05-10, 23:18   #150 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Sziasztok!

Kicsit régóta nem írtam (az eddigi gyakorisághoz képest) de azt hiszem van mit írjak.
Mielőtt nagy legendába kezdek egy kéréssel fordúlnék hozzátok. Mondja meg valaki az ápr. 22 ei olaj minimumot pontosan. Ez volt az a drága nap amikor igen szép zuhanásba kezdett az olaj majd hasonló lendülettel nőtt.

Várom a választ és folytatom (főleg ha beigazolódik a gyanúm - ütős lesz).

üdv. Darázs

Címkék
bróker, brókercég, Plus 500, Plus500, Plus500 vélemény

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 23:05 , a GMT +1 időzóna szerint.