Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból
Régi 2017-11-01, 09:49   #1451 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
Mandinka a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

500+ on megtudom változtatni a tőkeáttételt, vagy azt csak ők változtathatják meg?
Éles számláról van szó.

Köszi.
Mandinka nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-01, 11:43   #1452 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.182
Hírnév szint: 3
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Mandinka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

500+ on megtudom változtatni a tőkeáttételt, vagy azt csak ők változtathatják meg?
Éles számláról van szó.

Köszi.
Nem tudod megváltoztatni.
Éles számla és a szerződést azt nem kéne elolvasni, mielőtt teleklikkelgeted a négyzeteket /ELFOGADOD, főleg a mellékleteket/?
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-11-01, 20:31   #1453 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudod megváltoztatni.
Éles számla és a szerződést azt nem kéne elolvasni, mielőtt teleklikkelgeted a négyzeteket /ELFOGADOD, főleg a mellékleteket/?
Köszönöm a választ.
Bár azt nem tudom miből gondolod hogy nem olvastam el a szerződéseket. Azért mert nem emlékeztem rá?
Régi 2017-11-02, 21:01   #1454 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
A zöldfül a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Miért szórakoztok ezzel a komolytalan, bizonytalan céggel?
Miért nem mentek át egy MT4-es platformú komoly brókerhez?
A zöldfül nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-03, 10:35   #1455 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
zzzzzzzzzz a hírnévhez vezető út elején jár.
Exclamation Plusz500 tapasztalat

Kb. 3 éve próbálkozom a Plus500-al.
Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

ez a tanulás időszaka volt.

Ami viszont most történt két alkalommal is az kiábrándító!

Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

alapján látottakkal.
Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

miközben a veszteség még tovább növekedett! 2413 Ft veszteséggel zártam.

Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

A supportnak ezt is elküldtem képet is mellékelve, de megint én lettem a hülye.

Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!

üdv.
zzzzzzzzzz nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-03, 10:59   #1456 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 411
Hírnév szint: 2
Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
zzzzzzzzzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tanulságként csak azt tudom mondani, mindenki jól gondolja meg, hogy pénzt infesztáljon-e a plusz500-ba!
Fx brókerek alapból nem túl jók, de hogy valakit mi vesz rá arra, hogy ilyen brókert válasszon ezt nem értem. Tanulás,tapasztalat nélkül neki állni kereskedni éles számlán butaság. Aki ezt megteszi az megérdemli, hogy elveszítse a számláját.
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-06, 13:26   #1457 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Tudnátok mondani olyan tőzsdei oldalakat, melyek szerintetek megbízhatóak?
Nem mintha gondom lenne az 500+ oldallal.

Egyenlőre pluszban vagyok, bár kifizetést még nem próbáltam.

Köszi.
Régi 2017-11-06, 15:14   #1458 (permalink)
Szenior tag

Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.Megalith már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:

Köszi.
Vicces kategóriában ez a hónap hozzászólása.
Régi 2017-11-06, 15:41   #1459 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 683
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:

Köszi.
Én egyet mindenképpen tudok mondani.
Szerintem megbízható is.

https://hu.wikipedia.org/wiki/T%C5%91zsde
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-06, 17:14   #1460 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 153
Hírnév szint: 1
independence a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Nem mintha komoly szolgáltatónak tartanám, de mivel nem túl jól látok, az egyszerű átlátható kezelő felület

miatt választottam. Ez idő alatt sok 20000Ft-omat bebuktam és csak egyszer vettem ki nyereséget, de sebaj,

Svájc20 tőzsdeindex SHORT pozíciót nyitottam. Először a grafikon emelkedést mutatott, tehát veszteség

irányába került a pozícióm. Ezen a szinten egy időre beállt az árfolyam és csak kisebb rezgést végzett. Ami

már itt gyanússá vált, hogy a Forint érték változása kaotikussá vált, gyakran ellentétes volt a grafikon

alapján látottakkal.
Az igazi meglepetés ezután jött! A grafikonon láthatóan az árfolyam a nyitási árfolyam alá csökkent,

Mindjárt írtam is a support-nak és küldtem képet is a jelenségről.Válaszul nagyon kedvesen elmagyarázták,

hogy mi a különbség az eladás és a vétel között. Nyilvánvaló, hogy én vagyok a hülye.

Tegnap mégegyszer belefutottam a Svájc20 indexbe SHORT-olással! Ugyan az lejátszódott mint előző napon is.

Annyi volt a különbség, hogy miután ismét gyanús lett, hogy beállt az össze-visszaság, beállítottam egy

követőstoppot a biztonság kedvéért. Annak ellenére, hogy az árfolyam a grafikonon láthatóan folyamatosan

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt. Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

üdv.

Javaslom, hogy ciprusi székhelyű céggel ne kezdj. Bizonytalan a szabályozás és a tőkéd nincs biztonságban, megbízhatatlan teljesülések stb.
Ha gond van a látásoddal, akkor is keress olyan céget, amelynél nagyobb a tőkebiztonság, mert ott legalább van esélyed a pénzed kivételére, elfogadható megbízási teljesülésekre stb. Biztos van még olyan felület, amit tudsz használni és jól látod. Javaslom pl. a londoni cégeket, FCA szabályozás stb.

Hacsak nem magyar index-vel vagy értékpapírral tradelsz, akkor ne HUF-ban vezesd a számládat, hanem az adott devizában. Bár nem tudom, milyen termékkel kereskedsz, de javaslom az USD vagy EUR számlákat.
A magyar piacot én kerülném is.

U.i.: azok után,amit írtál, nem is értem, hogy mire vársz még. Pénz kivesz (amíg lehet), új bróker keres.
independence nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-06, 19:35   #1461 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.891
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Bróker Marcsi "áldozatainak" névsorát kettő órán keresztül olvasta fel a bíró😃

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-07, 18:28   #1462 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:

alapján látottakkal.

is járt a grafikon!

üdv.
Svájc20 tőzsdeindex SHORT : 10 pip SL mikor az alap spread 3-6 pip, merész vállalkozás. Már belépésnél is -1000 -1200 Ft, ha nem is mozdul az ár, az adott időben percesen 4-8 pipes ugrások voltak, nem csak a P500-on. Inkább annak örülj, hogy nem a hátad mögött landolt 14 pippel. A vételi ár veszi ki a short sl-t, és az tényleg nem látszik a charton, azt ki kell számolni!
Régi 2017-11-12, 15:17   #1463 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hát ezkéremszépen...bosszantó... most sikasztják a BTC-t
Csatolt kicsinyítések
plus500-velemenyek-afaszombaja.gif   plus500-velemenyek-hmm-gaz.gif  
Régi 2017-11-13, 18:31   #1464 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.891
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Törölték a "parasztozást"? Helyes😊

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-13, 21:01   #1465 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Törölték a "parasztozást"? Helyes😊
Jeleztem az adminnak a illetlen hozzászólásokat.
Régi Tegnap, 11:04   #1466 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

csökkent, -2537 Ft veszteségen követőstoppos zárás történt.
Mindez olyan szintre naplózva, ahol még csak nem

is járt a grafikon!

üdv.
Erre a követőstoppos verziódra nagyon kíváncsi vagyok!!!
- Hol volt a célárad, ahol aktiválódott a követőstop?
- milyen értékkel állítottad be a követőstoppot?
- Esetleg, ha mellékelnél grafikát, vagy a nyitási és zárási adatokat!
Válaszol

Címkék
bróker, brókercég, Plus 500, Plus500, Plus500 vélemény

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból

« Xtb | - »

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 2 (0 tag és 2 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 02:58 , a GMT +1 időzóna szerint.