Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból
Régi 2010-01-03, 10:10   #1 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás Plus500 vélemények

Nagyon nyomul mostanában a Plus500 nevű cég.
Az interneten lépten-nyomon a hirdetésébe botlani, még itt a Tőzsde Fórumon is.
Már többször került szóba itt a fórumon is, de igazán eddig senki nem tudott első kézből származó tapasztalatokról beszámolni.

Első blikkre komoly szereplőnek tűnik, van demo számlájuk is. Ez mindenképpen pozitívum, de mint tudjuk nem ez a döntő.

Aki esetleg nem ismerné: http://www.plus500.com/hu/

Várjuk a véleményeket, tapasztalatokat és kritikákat!
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-07, 00:55   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Hírnév szint: 9
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Látom nem nagyon érkeznek válaszok. Ahhoz képest elég furcsa, hogy a legváratlanabb helyeken is felbukkannak a hirdetéseik, azt hittem sokkal többen ugranak bele ebbe a lecsóba, de úgy látszik már kialakult egyfajta egészséges védekezési ösztön:-)
Személyesen csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy általában kipróbálok ilyen demoprogikat, csak hogy lássam mit is kell bírálnom:-)
A felület maga végtelen egyszerű,mint a fakocka, ennek ellenére lehet rajta pörögni, jó játék. Aztán feltettem e-mailben egy kérdést éles számlával kapcsolatban, amire másnap meg is érkezett a válasz: ??? Lehet, hogy a finnugor nyelvet beszélik, de a magyart nem, ekkor megnéztem alaposabban, hogy kik is ezek a csávók, miféle cég ez? Egy ciprusi bankszámlaszám és nem több. Akinek elég ennyi, lelke rajta...
De találtam egy tapasztalati úton szerzett véleményt is:
" Sziasztok!

a plus500 - nál van éles számlám, és nyitottam egyet a ismerősömnek is. A z Ő számláján csináltam egy kisebb hasznot, kifizetést kértem 11,24-én és a mai napig nem érkezett meg. VISA kártyáról fizettük be, DE nem bankszámlához tartozó kártya, hanem csak egy hitelkártya. Ti milyen kifizetési módot ajánlotok, ami biztosan teljesül, és van e tippetek, miért nem jött még meg a pénz. Válaszotokat előre is köszi..." Január 4-én írta be az arc.
Nem fűzök hozzá semmit, lehet hogy előbb utóbb a PSZÁF-nál fog kikötni a történet, ezt nem tudhatom egyelőre.
De mondhatni azt is, hogy tipikus a történet. 500 dollárral ugorj neki a devizának, olajnak, aranynak>meggazdagodsz. Persze vannak akik ezt el is hiszik, no nekik találták ki.
Adrenalinnövelőnek azért jobb a bandzsidzsámping, az csak 20 dollárba kerül. Ha többször nekivágsz, talán árengedményt is kapsz...
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-01-07, 01:08   #3 (permalink)
Szenior tag

Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Na meg mit jelent az, hogy "ingyenes" demószámla???
Ha valaki tud nekem mutatni akár egy fizetős FX-es demószámlát, vendégem egy sörre.
Jaj, bocs most megnéztem még az elérhetőségüket is.
Van egy fax számuk is.
Ez fasza. Így már korrekt.
Régi 2010-01-07, 03:59   #4 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Összes hozzászólás: 136
Lackok a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A történet úgy kerek, hogy az általad bevágott idézetre adott válasz is itt legyen:

"én éles lakossági kártyával játszom.38500ft-tól teljesítik a kifizetéseket,de a kártyához kell hogy tartozzon számlaszám,ők is védekeznek a pénzmosás stb. ellen. a kifizetésnek viszont nem szabadna eltűnnie!két nap a kifizetés feldolgozása, s utána 4-5 munkanap,s rajta van a zsé."
Lackok nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-07, 06:04   #5 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igazad van. Akkor kopit ide, ha valakit érdekel:http://stocklandyard.hu/forum/topic/526/Plus500-trader
Régi 2010-01-07, 06:11   #6 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Köszi!

Csak azért mert abban a Fórumban, sokak Moneybookers-el használják élesben a Plus-t és már utaltak vissza sikeresen pénzt.
Egyébként azzal maximálisan egyetértek, hogy túl egyszerű a regisztráció ahhoz hogy jelentős pénzeket hagyjunk első körben a Plus500-ban.
Én is kereskedek éles pénzzel (fagyipénznyi mennyiség..) már benne, de kivétem még nem történt.
Ha a piac is úgy akarja beszámolok majd ha indítok visszafizetési procedúrát..
Régi 2010-01-08, 10:30   #7 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
amatoregy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Én használom. Már többször kértem kivétet és 2-3 nap alatt az MB számlán volt a pénz.

Ami tetszik benne, hogy viszonylag kis összeggel sok mindent lehet kereskedni. (áru, fém, deviza.)

Sőt mosmár nemcsak határidős pozikat lehet kötni, hanem etf (valójában cfd mert nincs lejárata) is. Viszonylag normális spread, a fémeknél és határidőseknél nincs jutalék (gondolom spreadban van beépítve.)

Ami zavar benne a stop kezelése és az irtózatos rollover ktg. Elemezni szintén nem lehet itt, egy kicsit nehézkes, hogy mt4-ben nézem a demot majd itt meg kötök.

Ami furcsa benne (stop kezelésen kívül) a határidők eltérő lejárata...

Kérdés, hogy valaki tud-e olyan más céget ahol szintén van árupiac és viszonylag kis tőkével is lehet játszani. (Fxpro-nál egy 0,1 lot olaj 150 usd, forex-metál-nál 70 Usd, plus500 nál cca 20 usd.)

Utoljára módosítva: amatoregy által : 2010-01-08 10:31 Oka: kimaradt
amatoregy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-19, 18:09   #8 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
roller a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás plus500

Sziasztok!

Engem is megtalált ez a demó! Két hete játszom vele.És most már kezdek óvatos lenni és olvasgatom a tőzsde híreket.Az elején elúszott minden,mert nem állítottam semmit csak vettem eszeveszetten!
Most próbálok annyival gazdálkodni,mintha igaziból csinálnám.DT-ben utazok.Napi kb.15 pozit nyitok.
Most játszok először,de tetszik ez az adok-veszek.
Jó,hogy valós idejű adatok szerepelnek(már ha tényleg azok?)
A spreadek eléggé változóak,de próbálok olyan cikkel kereskedni,aminél a lehető legalacsonyabb ez a szám.
Érdekelne,hogy a valóságban is ilyen egyszerűen lehet ezt csinálni?Tehát,ha valós számlával és pénzel teszem mindezt,akkor is ilyen gyorsan lehet adni venni? Mert a demónál percen belül veszek és adok el.
Üdv!
roller nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-25, 13:40   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
lenon a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Üdv mindenkinek! Álmodozni lehet, de a csodák ritkák. Tekintve a netes reklámkampányra és a bónusz összegekre költött jelentős zsét, brutális anyagi hátér kellene a plus500 mögé, viszont ahogy írtátok semmit sem tudni a cégről.
Igen, egyenlőre működnek a kifizetések, egyenlőre. Két-három év múlva, ha még talpon lessz a cég, lehet véleményt mondani. Addig orosz rulett az egész. Használjátok ki a lehetőséget addig is.
lenon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-05, 12:24   #10 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
zuzu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!
Én egy idő óta használom a Plus500 demó számlát és megpróbáltam tegnap feltölteni pénzt a valódi pénzes számlára bankkártyáról. A feltöltést nem fogadta el, hanem egy E-mail-ben kért tőlem többféle dokumentumot többek közt a bankkártyám minden adatát!
Van valaki aki ezt már csinálta? Nem kockázatos ennyire kiszolgáltatni az adatokat?
zuzu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-05, 12:38   #11 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Miért nem utalsz nekik Moneybookersről? Ha nincs nyiss egyet, és oda utald a pénzt a bankszámládról, majd az ilyen cégeknek onnan utalj át!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-05, 12:43   #12 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Úgy van. Nincs kényelmesebb mint Moneybookers-en keresztül használni. Azt bizton állíthatom, hogy működik én is azon keresztül töltöttem rá pénzt. Ha van a Moneybookers számlán pénz akkor azonnal teljesül a Plus500-ból történő letéti lehívás.
Kifelé még nem vettem, de lassan időszerű lesz az is. Ha megtörtént beszámolok róla.
Régi 2010-02-05, 12:55   #13 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Lackok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Úgy van. Nincs kényelmesebb mint Moneybookers-en keresztül használni. Azt bizton állíthatom, hogy működik én is azon keresztül töltöttem rá pénzt. Ha van a Moneybookers számlán pénz akkor azonnal teljesül a Plus500-ból történő letéti lehívás.
Kifelé még nem vettem, de lassan időszerű lesz az is. Ha megtörtént beszámolok róla.
Én sportfogadásnál kizárólag MB-t használok, és nincs vele semmi gond!
Régi 2010-02-05, 17:18   #14 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

És mire fogadsz? Adj létszi tippet. Én is szeretnék nyerni.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-05, 17:51   #15 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És mire fogadsz? Adj létszi tippet. Én is szeretnék nyerni.
Hokira és focira elsősorban!
Régi 2010-02-05, 18:24   #16 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

És hol lehet ezekre fogadni?
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-05, 19:32   #17 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
És hol lehet ezekre fogadni?
Ne offoljunk! Beszéljünk róla másik topicban.
Régi 2010-02-06, 09:01   #18 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
zuzu a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
zuzu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!
Én egy idő óta használom a Plus500 demó számlát és megpróbáltam tegnap feltölteni pénzt a valódi pénzes számlára bankkártyáról. A feltöltést nem fogadta el, hanem egy E-mail-ben kért tőlem többféle dokumentumot többek közt a bankkártyám minden adatát!
Van valaki aki ezt már csinálta? Nem kockázatos ennyire kiszolgáltatni az adatokat?
Megpróbáltam, nyitottam egy Moneybookers számlát próbaképpen utaltam egy kisebb összeget, ami meg is érkezett, de nem írják jóvá mert a feleségemmel közös számlánk van én ott társtulajdonos vagyok. Csak olyan számláról fogadnak be pénzt, ami csak egy névre szól. Most levelezek velük, bekértek mindenféle dokumentumokat, de a mai napig nem történt előrelépés, ha belépek a Moneybookers felületre egy értelmezhetetlen számlaellenőrzési procedúrára való felhívás fogad. Szóval tele van a tököm velük. Ezért az egy dologért nem akarok egy külön számlát nyitni ami csak az én nevemre szól.
zuzu nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-06, 10:32   #19 (permalink)
Tag

fearline logója

Összes hozzászólás: 98
Hírnév szint: 8
fearline a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

hello

Énis kereskedek már egy ideje a plus 500-al!! Jó kis programnak tartom!
Már utaltam rá pénzt is! Utána pedig vissza is utaltam magamnak mert kiváncsi voltam hogy működik e egyáltalán! Minden rendben ment!

De ennek a fórumnak nem arról kéne szólnia hogy segítsük egymást minél nagyobb nyereséghez juttatni?
fearline nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-06, 10:57   #20 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Az stratégia témakör...szerintem.

Itt a szorosan Plus500-hoz mint szolgáltatóhoz kapcsolódó témáknak kell helyet adni. Egész egyszerűen azért mert ez a topic címe..
Régi 2010-02-06, 11:25   #21 (permalink)
Új tag

balint a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

sziasztok, tegnap regisztráltam, plus500ra majd mondom a véleményt hogy mi lett
balint nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-13, 10:10   #22 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás + 500

Üdvözletem az "érdeklődőknek " !

Engem is CEFETÜL ÉRDEKEL a +500 " platformja " ! már kb egy hónapja " gyakorlok " . DE valós pénzre NEM MEREK váltani ! TÚL SOK a bizonytalansági tényező : többször írtam nekik ......GYANÚSAN !!! egy gépi fordítás " zavarodott" szövegét küldték el !!! - ha már " itt " vannak ?! miért nem tud magyarul válaszolni ? ÉRDEKESSÉG : a levele legutolsó mondata TELJESEN JÓ ! MAGYAR SZÓRENDDEL jöt . - ugye ? ez fölöttébb gyanússá teszi őket .
Kb 4 kérdést tettem föl : pl adózás-kifizetés- " szerződés " ......
3 levélben CSAK ZAVAROS válaszokat ' ... sem KAPTAM !
Értem én a mostani világot ' , de úgy érzem - győzzetek meg HITELESEN az ELLENKEZŐJÉRŐL - " itt " - ott " - NEM ÁLL SENKI HITELES ember a túloldalon .
Mintha agy fásszínbem ' működne a " CÉG " ! sajnos ez a megérzésem.
Pedig a szoftver HASZNÁLHATÓ .
Jelenleg tőzsdei képzéseken veszek részt , egy csomó szakirodalommal a háttérben ...... DEEEE ott vannak EMBEREK ! és hitelesek !

Keresek olyan, KONKRÉTAN +500 KERESKEDŐI tapasztalatokkal bíró embert AKI KÖZZÉ adná KIFIZETETT- HITELES KERESKEDÉSEINEK "részleteit" .

számomra gyanús a + 500 !
FŐKÉNT : a kereskedési föltételek - ismét - idegen nyelven történő közreadása miatt !
Amikor mi megyünk Angliába ......TERMÉSZETESEN MI tanuljunk angolul ..... ha ők jönnek .....akkor is MI tanuljunk !!!???
- természetesen tanulok , de ez nem " fölhasználóbarát " koncepció -

várom konkrét tapasztalataitokat .

üdv
alexander

- velociped56@gmail.com -
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-13, 10:51   #23 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

alleexander!

Miért nem választasz egy régi megbízhatónak számító forex brókert? Le lett már írva itt néhány!
Régi 2010-02-14, 12:27   #24 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
mcs10 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

alleexander!

Én is csak demoval nyomom, de végigolvastam több forumot is Plussal kapcsolatban. A tapasztalatok szerint kifizetik aki kikéri a pénzét! Eddig nem találkoztam olyannal aki nem kapta volna meg, na persze volt olyan hogy nem ment simán, de akkor valamilyen probléma folytán nem jött időbe, de mégis megjött. Én ezek után úgy vagyok vele, hogy kipróbálom.
mcs10 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-14, 12:40   #25 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
mcs10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
alleexander!

Én is csak demoval nyomom, de végigolvastam több forumot is Plussal kapcsolatban. A tapasztalatok szerint kifizetik aki kikéri a pénzét! Eddig nem találkoztam olyannal aki nem kapta volna meg, na persze volt olyan hogy nem ment simán, de akkor valamilyen probléma folytán nem jött időbe, de mégis megjött. Én ezek után úgy vagyok vele, hogy kipróbálom.
Jó "régi" a cég, úgyhogy "megbízható"!
Régi 2010-02-14, 15:02   #26 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Smile

Köszönöm kedvességeteket , úgy gondolom egy kevés " pénzecskével "a hitelesség " igazolásáért megpróbálom a valós kereskedést. Idáig - DT-del sávonbelüli kereskedéssel - elég jó eredményt értem el . kb napi 15-20 % tőke .
Persze ez elég " ottülős " .....mert néha a volatilitás elképesztő ........ - olaj - földgáz -

Mindezek ellenére ZAVAR , hogy nincs a túloldalon legalább egy " EMBER " .

köszönettel

alexander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-16, 08:22   #27 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

veszteségekről egy kicsit!
Tud mínuszba menni?
Azaz ha elfogy a pénz, és marad veszteség, és újra feltöltöm a számlámat, akkor levonják belőle?
Régi 2010-02-16, 15:58   #28 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
veszteségekről egy kicsit!
Tud mínuszba menni?
Azaz ha elfogy a pénz, és marad veszteség, és újra feltöltöm a számlámat, akkor levonják belőle?
Nem mehetsz mínuszba! Az olyan lenne, mintha "hozomra" hiteleznének neked!

Ha nem elég a marginod, felszólítanak, hogy tölts fel a margint, és ha nem teszed likvidálják a pozíciódat és kész! nem hiszem, hogy a Plus500-nál ez nagyon másképpen menne!
Régi 2010-02-17, 18:39   #29 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem mehetsz mínuszba! Az olyan lenne, mintha "hozomra" hiteleznének neked!

Ha nem elég a marginod, felszólítanak, hogy tölts fel a margint, és ha nem teszed likvidálják a pozíciódat és kész! nem hiszem, hogy a Plus500-nál ez nagyon másképpen menne!
okés, köszi!
Régi 2010-02-17, 18:55   #30 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
okés, köszi!
Kereskedői pontok hogy működnek?
Régi 2010-02-17, 19:02   #31 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Kereskedői pontok hogy működnek?
Milyen pontok???
Régi 2010-02-17, 19:03   #32 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Milyen pontok???
bonusznál írja ki , 0/50
Régi 2010-02-18, 07:25   #33 (permalink)
Tag

fearline logója

Összes hozzászólás: 98
fearline a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok! én már lassan 2 hónapja tolom a plus 500-al!
nem sok pénzel! de egyszer kerestem rajta annyit hogy ki tudtam venni!
Azaz 200 dollárt! A kivét meg is jött 5 napon belül ahogy írták! Le is van írva hogy visa kártyával működik a legkönnyebben! Szerintem nagyon jó kis program!
És a felhasználói felülete is nagyon precíz! Az meg hogy miért nem tudtak magyarul azért lehet mert kb 40 nyelvre van lefordítva a program! most ha kapnak 500 levelet minden nap!! abból 25 más nyelvű! akkor nem fognak hívni 25 tolmácsot mindennap!

De nagyon hamar el lehet veszíteni nagyon sok pénzt! óvatosak legyetek!
fearline nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-18, 08:46   #34 (permalink)
Gio
Szenior tag

Gio logója

Hely: Ausztria
Összes hozzászólás: 466
Gio már nem kispályás.Gio már nem kispályás.Gio már nem kispályás.
Alapbeállítás

Sziasztok!
A megbizhatosägärol nem tudok irni, en nem mernek eles szämlät nyitni näluk. Ami mellette szol, hogy sok a bonusz(mezesmadzag) es egyszerü a kezelese. Ezert is vonza a kezdö erdeklödöket, mint a mägnes...na meg az a rengeteg rekläm. En meg egy brokert sem lättam ennyire nyomulni. De ez csak marketing.
A palettäjuk szep tägas, van minden, mi "short-long-nak ingere" de a grafikonjaik nem a legjobbak es teknikai elemzesre majdhogy nem alkalmatlanok.
Na de ez az en szubjektiv velemenyem.
Üdv.:Gio
Gio nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-18, 13:05   #35 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
bonusznál írja ki , 0/50
Jah! Nem ismerem a a bónuszmegoldását, de gondolom, hogy valami olyasmi lehet, mint a fogadóirodák bónuszai, azaz ott meg kell forgatni X alkalommal, hogy kivehető legyen! Gondolom itt is tenni kell azért valamit, hogy tiéd legyen a bónusz! Miért nem kérdezed meg tőlük??
Régi 2010-02-18, 17:04   #36 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Jah! Nem ismerem a a bónuszmegoldását, de gondolom, hogy valami olyasmi lehet, mint a fogadóirodák bónuszai, azaz ott meg kell forgatni X alkalommal, hogy kivehető legyen! Gondolom itt is tenni kell azért valamit, hogy tiéd legyen a bónusz! Miért nem kérdezed meg tőlük??
minden nyitott pozició után ad egy pontot.
Régi 2010-02-23, 16:50   #37 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Jó "régi" a cég, úgyhogy "megbízható"!

A QQQQQQQQQQQQQQQÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ..............any ....
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ !

volt 3,7 M.-óm . vettem 2,4 M .ért . félóra múlva VITTE a ZSETONOMAT !

" letéti hívás " !!! nem értem !
kezdeti letét : 1 % , fenntartási letét 0,5 % , határidő : 2010 03 04 !!!

nem szűnik meg naponta !

kérlek , TE AKI ELŐTT MINDENKI MEGHAJLIK !!!!! monnyáááá mánnn
valami okosat ............

jaaaaaa , és ez már többször ismétlődött ! de lassan elviszi a házam árát .

köszönöm

üdv

alexander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-23, 17:26   #38 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

A kezdeti letét nem az ott lévő tőkédre vonatkozik hanem a nyitott pozícióra!! Ami 1:100-as tőkeáttéttel megy a legtöbb esetben. Vagyis ha 2,4 milláért nyitsz az olyan mintha 240 milláért nyitnál pozit. Ha ebben történik 2% elmozdulás már buktál is 4,8 millát.

Jellemző hiba. Túl nagy pozíciót nyitsz a tőkédhez képest és rossz irányba megy az instrumentum.
Régi 2010-02-23, 18:25   #39 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
A kezdeti letét nem az ott lévő tőkédre vonatkozik hanem a nyitott pozícióra!! Ami 1:100-as tőkeáttéttel megy a legtöbb esetben. Vagyis ha 2,4 milláért nyitsz az olyan mintha 240 milláért nyitnál pozit. Ha ebben történik 2% elmozdulás már buktál is 4,8 millát.

Jellemző hiba. Túl nagy pozíciót nyitsz a tőkédhez képest és rossz irányba megy az instrumentum.

ÍÍÍGEN ! a töke -áttét ' ? kétélű " fegyver " . peeersze . VISSZAFELÉ is IGAZ . akkor prózaian : az 1 % letét a TÚLOLDALRÓL számolandó ....és ha nem tőkeerősssss az ember ...az adott esetben - ROSSZ irányba mozgó volatilitás viszi a tőkét . ???
jól értelmezem ? ha nem teszek stoppot ...... - bááár , ha előre számolok , és csak pici PÉÉÉÉZZZEL játszom , akkor belefér néhány heves gyertya . - a másik irányba -

KÖSZÖNÖM SEGÍTSÉGEDET ! még tanulok , de a házam ára már ugrott .........................

üdv

alexander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-23, 18:43   #40 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Kedves Lackok ! csak szerényen kérdem : Te láttál már valós pénzt ettől a " cégtől " ? amit Te kereskedtél ?
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-23, 19:03   #41 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

akkor , még mielőtt álomra tenném ZSIBBADT fejemet : ha Lackok válaszában írt számokat veszem : - hiába , nehéz fejű vagyok picit -
TEHÁT : 2 Mi.ért nyitok 1:100 as tőkeáttétellel pozíciót , az olyan mintha 200 Mi. pénzem lenne ! ha az ár elmozdul 1 % -ot - akkor az én oldalamon - a RENDELKEZÉSRE ÁLLÓ TŐKE rovatban LEGALÁBB 2 Mi-nak kell lenni . Abban az esetben ha CSAK a FENNTARTÁSHOZ pl 1 % kell . - nem is beszeélve a letéti % -ról !

NO most akkor itt az igazi kérdésem : VALAKI SUNYI MÓDON ÁLLANDÓAN ! másodpercről - másodpercre FIGYELI ezen " mozgásokat " - árfolyam változás és az én felhasználható tőkém " erejét " .
Abban a pillanatban , - maradva az előző számoknál - ha az árfolyam elmozdulás 1,01% már esélyem van az azonnali ELKOBZÁSRA ! vagyis nincs a számlámon LEGALÁBB 2.02 Mil.
/ a letéti , és fenntartási százalékokat biztosan illik összeadnom , ééés természetesen a nem " várt " , bekalkulált " elmozdulásokra is FEDEZETET HAGYNOM /
köszönöm , hogy segítettetek megértetni velem .

üdv

alexander
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-23, 19:19   #42 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Megnyugtatlak. Az árfolyam nem figyeli a te tőkédet! Ez biztos. Bár úgy tűnik de nem..
Az árfolyam amit látsz nagyon sok ember kereskedésének az eredője. Nincs számottevő hatása hatása a tőkédnek rá. Legalábbis ez az összeg is kevés még hozzá. Ahhoz nagyon illikvid időszaknak kéne lennie.

A letéti felhívással történő zárással biztosítja a bróker cég magának, hogy csak a saját pénzed bukhatod el az övét nem. Gondolj bele, ha hagynák a pozit tovább futni, akkor a neked kölcsönadott pénzből is menne el szépen amit tőled később vagy be tudnak hajtani vagy nem. Ez egy biztonsági elem, minden tőkeáttétes cég így működik.
Régi 2010-02-25, 06:01   #43 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

a dolog értelmét már átláttam . csak a számokkal nem vagyok tisztában . 70 évesen picit lassan számolok .
KÉRLEK segítsetek ::::
tehát az egyszerűség kedvéért : nyitok egy pozíciót 1:100 tőkeáttétellel , - szükséges fedezet 1Mi. - ez a kezdeti letét 1 % - ehez kell a számlámon lennie 1Mil. ft-nak . a felhasználható tőke ablakban .
továbbá kér tőlem ismét 1% fenntartási letétet , ehhez TOVÁBBI 1 Mill. ft -nak kell lennie ..... az előbbivel együtt ez 2 Mil.
ha az ár a NEMKÍVÁNT irányba mozdul el - és nincs stoppom ! - erre kell a fedezetként szolgáló 1M ft . ha az ár tovább mozog és meghaladja az előbbi 1 % -os határt - a NEMKÍVÁNT irányba, zárják a pozíciómat ? - akkor ha nincs meg az 1Mi. a számlám felhasználható tőke ablakában ? .
HA MÉGTOVÁBB mozog - pl esik 1,5 % -ot ! - akkor hogy a pozícióm tarthassam 1,5 Mi. fenntartásra biztosított összegemnek kell lennie a " felhasználható összeg " ablakban ???
Az árfolyam változás - ha pl az instrumentum ára 100 $ - 1 %-a adott esetben emelkedés esetén 101 , $ , áresés esetén 99$. Ha nem teszek stoppot akkor 98$ esetén
a kezedeti letét + fenntartási letét összege összesen 3Mi. ft ?

nehéz picit . tudjátok 50-60 évvel ezelőtt ........... mással foglalkoztak az emberek .....

KÖSZÖNÖM SEGÍTSÉGETEKET !
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 06:46   #44 (permalink)
Szenior tag

Lackok logója

Alapbeállítás

Azt az egyet áruld már el, hogy miért nem kisebb pozíciókban gondolkodsz? Nem kötelező 1 milláért nyitni egyből. Ez csak arra jó, hogy a szomszéd ház ára is gyorsan elmenjen.
Régi 2010-02-25, 07:35   #45 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Azt az egyet áruld már el, hogy miért nem kisebb pozíciókban gondolkodsz? Nem kötelező 1 milláért nyitni egyből. Ez csak arra jó, hogy a szomszéd ház ára is gyorsan elmenjen.
ezeket a számokat csak az egyszerűségért írtam . az összefüggést a KÉPLETET keresem .

még senki nem magyarázta el .....az asszony meg ordít ...... hogy elvittem a péééézt....

a " meghajlós EMBER " is csak mondogatja ....menjek Forex ....vagy mihez . NEKEM EZ az 500 TETSZIK MERT én TUDOM KEZELNI !
minden hasznosat látok rajta .
CSAK az ARÁNYOK ...LETÉTEK .....% -ok ......oda-vissza ....NEM MENNEK ...
DE a világháborúkról-oroszokról sokat tudok .....!!!!!!!!!!!

tehát ......a számok ::: ?

KÖSZÖNÖM ! üdv

alexander

ha 10 000 el kezdek - ft ban - akkor ......az előbbi levelem alapján hogyan alakul a tőke áttát ....letét .....fenntartás
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 08:17   #46 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
alleexander eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ezeket a számokat csak az egyszerűségért írtam . az összefüggést a KÉPLETET keresem .

még senki nem magyarázta el .....az asszony meg ordít ...... hogy elvittem a péééézt....

a " meghajlós EMBER " is csak mondogatja ....menjek Forex ....vagy mihez . NEKEM EZ az 500 TETSZIK MERT én TUDOM KEZELNI !
minden hasznosat látok rajta .
CSAK az ARÁNYOK ...LETÉTEK .....% -ok ......oda-vissza ....NEM MENNEK ...
DE a világháborúkról-oroszokról sokat tudok .....!!!!!!!!!!!

tehát ......a számok ::: ?

KÖSZÖNÖM ! üdv

alexander

ha 10 000 el kezdek - ft ban - akkor ......az előbbi levelem alapján hogyan alakul a tőke áttát ....letét .....fenntartás
Ne haragudj, de én fölvállalom a mumus szerepét.
Ha ez komoly amiket írsz, akkor Te semmiről nem tudsz semmit ami ezzel kapcsolatos. Ezzel pikk pakk kivégzed magad anyagilag, interneten ezt senki nem fogja tudni neked elmagyarázni, mert alapvető hiányosságok vannak. (ÉN SEM próbálom meg) Olyan mintha matematikai valószínűségszámítást vagy hasonlókat kérnéd, hogy magyarázzunk és kiderülne, hogy az összeadás kivonás-nál kell kezdeni az oktatást. Bocs, csak a jószándék vezérelt!
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 08:30   #47 (permalink)
Új tag

amatoregy a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha ez komoly amiket írsz, akkor Te semmiről nem tudsz semmit ami ezzel kapcsolatos. Ezzel pikk pakk kivégzed magad anyagilag, interneten ezt senki nem fogja tudni neked elmagyarázni, mert alapvető hiányosságok vannak. (ÉN SEM próbálom meg) Olyan mintha matematikai valószínűségszámítást vagy hasonlókat kérnéd, hogy magyarázzunk és kiderülne, hogy az összeadás kivonás-nál kell kezdeni az oktatást. Bocs, csak a jószándék vezérelt!
De ha mindenáron trédelni akarsz, akkor a rendelkezésre álló tőkéd 2 %-át kösd le.

Vagyis van mondjuk 200.000 Ft-od és ebból veszel egy minimális (2500 eur) eurusd pozit. Annak a letét igénye cca 3600 Ft. Ha nem totál ellentétes irányba állsz be akkor még termelhet is. És ne higitsad!!!!

Viszont ha sokáig ülsz benne a rollover elég sok lehet.

De én a helyedben elkezdenék elősször demozni. Ott adnak 1,8 M Ft-ot és ha nullázódik, akkor újból megkapod...
amatoregy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 10:36   #48 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
...még van 9 hektó jó borom , 43 liter pálinkám ! a malacokat is 4 nap múlva adjuk le ! a sógortól is kértem kölcsön 2 Mill.
MEGTANULOM én az ! az ISTENIT neki !

üdv
  Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 10:48   #49 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
...még van 9 hektó jó borom , 43 liter pálinkám ! a malacokat is 4 nap múlva adjuk le ! a sógortól is kértem kölcsön 2 Mill.

üdv
De ne így, ne fórumokon keresztül próbáld.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 10:58   #50 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 12
belacs a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

üdv

ez biztos csak vicc
jót nevettem
belacs nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
bróker, brókercég, Plus 500, Plus500, Plus500 vélemény

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 21:25 , a GMT +1 időzóna szerint.