Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból
Régi 2017-08-07, 12:38   #51 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 2.332
Hírnév szint: 8
Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.Zalán már nem kispályás.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül Zalán részére
Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez kissé ködös így, kifejtenéd bővebben?

Mit tett kötelezővé a német hatóság?
Mi az, hogy nincs határ konkrétan?
Milyen feltételekkel?(hány lotig, mekkora bukóig, hány alkalommal stb)
Ezt milyen dokumentummal támasztom alá? Mit kapok aláírva stb?
Minden cégnél mint pl a Kawase is, elektronikusan kötsz szerződést. Elektronikusan fogadsz el Felhasználási feltételeket és amit a dokumentumok közt olvasol az érvényes rád is és a cégre is.

BAFIN csak úgy engedélyez brókercéget, hogy nincs határ és megkötés a negatív számlaegyenleg elleni védelemre. Ezt mi betartjuk az Admiralnál.

További kérdést az Admiral Topikba kérlek, mert nem akartam több kommentet ide tenni annál amit megkövetel a téma

Szabad ország és szabad internet csak itt vannak akik ugranak mindenre...
Régi 2017-08-07, 13:24   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Hírnév szint: 2
Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ok, akkor amott válaszold meg ezeket. Én már sok olyanba futottam bele, hogy guaranteed negative balance protection, közben a Terms and Conditions-ban ott volt az ,hogy csak NORMÁL piaci mozgásra vonatkozik... ez már önmagában is vicc, mivel pont a hirtelen, hektikus mozgások ellen védené magát a kereskedő.. Ha gondolod a másik topicban is válaszolhatsz.
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-08-07, 13:38   #53 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.277
Hírnév szint: 5
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
...ez már önmagában is vicc, mivel pont a hirtelen, hektikus mozgások ellen védené magát a kereskedő..
Ezen lehetne vitázni.
Ha én nem tudom, mi az a vállalati kötvény, utána se nézek és veszek fiktív Quaestort, mert magas kamatot ígérnek, akkor sincs probléma, mert majd megyek tüntetni és jól kártalanít az állam mások pénzén.
Ha túlkereskedem magam nagy tőkeáttétellel, akkor sincs baj, mert elvárom, hogy nagy mozgásnál is legyen valaki, aki negatív egyenleg ellen megvéd.
Könyörgöm, hol van itt a felelős befektetői gondolkodás? Nem így kell hektikus mozgás ellen védekezni…
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-07, 15:09   #54 (permalink)
Tag

Kawase representative logója

Összes hozzászólás: 61
Hírnév szint: 1
Kawase representative a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Igen a Bafin is koveti a MiFid eloirasat mely szerint a Brokernek kell fedeznie a negativ szamlaegyenleget.
Mivel teljes jogu regisztracioval rendelkezunk (BaFin № 127439) igy ezt mi is betartjuk.

Azonban szeretnem felhivni a figyelmet hogy a CySec is ugyanaezt irja elo a Ciprusi brokerek szamara 2016 November ota a 3/d/iii/c -pontban az alabbi linken talalhato kozlemenyben:

http://cysec.gov.cy/CMSPages/GetFile...9-dff92c39888f

Ensure that the maximum loss for the clients at any point in time never exceed the clients’ available funds (negative balance protection)

szabad forditasban:

Biztositsa hogy az ugyfelek maximalis vesztesege barmely adott idoben sose haladja meg az ugyfelek szabad tokejet (negativ egyenleg vedelem)

A broker ceg kulon nem fogja ezt irasba adni...
Es ha a broker ceg meg felszolitast is kuldd arrol hogy x osszeggel tartozol akkor sem jelent semmit mert behajtani nem tudja ahogy azt korabban irtam.
Kawase representative nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-07, 16:32   #55 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 466
Hírnév szint: 3
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

A szájszek és a nagy dumái.
Egy csapat impotens majom, nem egyéb.
Gondolom nem kell kifejtenem bővebben, hogy a szájszekes előírásokkal miért törölheted ki a feneked, ugye?
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-07, 16:40   #56 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Nyilvan ezert is irtam le:

Idézet:
Kawase representative eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Igen a Bafin is koveti a MiFid eloirasat mely szerint a Brokernek kell fedeznie a negativ szamlaegyenleget.
Mivel teljes jogu regisztracioval rendelkezunk (BaFin № 127439) igy ezt mi is betartjuk.
mivel sokan ereznek egyutt Erla01 szavaival...
Régi 2017-08-07, 16:44   #57 (permalink)
Szenior tag

Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Etna már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Es ha a broker ceg meg felszolitast is kuldd arrol hogy x osszeggel tartozol akkor sem jelent semmit mert behajtani nem tudja ahogy azt korabban irtam.
Ezek elég súlyos mondatok, azt ugye tudod? A nevedet adod ehhez, amit állítasz? Vagy ha valakire hivatkozni kell, mert jönnek behajtani, akkor mondja a a trader, hogy kevész röprezentétiv mondta, vagy kire hivatkozzon?
Régi 2017-08-07, 16:56   #58 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Nagyon szimpatikus a cég. Olcsó spred, közvetlen a likviditás szolgáltatónál lehetek.
Ha úgysem hajtjátok be akkor miért ne adnátok meg a védelmet? Nagyobb lottal mernének kereskedni, nagyobb forgalom, sok lenne az új ügyfél is.
Ha nem tudjátok behajtani legalább csináljatok marketingelőnyt ebből, írjátok ki hogy nincs nálatok semmilyen esetben negatív egyenleg.
Adhatnátok lehetőséget hogy más mondjuk angliai szabályozás alá menjenek az ügyfelek.
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-07, 17:04   #59 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Koszi szepen a velemenyt.

Persze marketingnek nagyon jo lenne.
De most oszinten melyik az erosebb a ceg altal irasba adott dolog (amit megvaltoztathatnak kesobb) vagy egy direktiva a MiFid altal...

A cegek nem fognak irasba adni ilyet mert azok akiknek nem jutott eszukbe eddig azok is lehet kedvet kapnak ahhoz hogy arbitrazsoljak ezt (ahogy korabban a bonusszal tettek). Nyilvan ezt semelyik ceg nem tamogatja.

Ezt csak en mondom nektek hogy nem tudja behajtani a broker (lattam / hallottam sok esetet mas brokereknel).
Régi 2017-08-07, 19:49   #60 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.331
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Koszi szepen a velemenyt.

Persze marketingnek nagyon jo lenne.
De most oszinten melyik az erosebb a ceg altal irasba adott dolog (amit megvaltoztathatnak kesobb) vagy egy direktiva a MiFid altal...

A cegek nem fognak irasba adni ilyet mert azok akiknek nem jutott eszukbe eddig azok is lehet kedvet kapnak ahhoz hogy arbitrazsoljak ezt (ahogy korabban a bonusszal tettek). Nyilvan ezt semelyik ceg nem tamogatja.

Ezt csak en mondom nektek hogy nem tudja behajtani a broker (lattam / hallottam sok esetet mas brokereknel).
írtam neked üzit, légyszi majd válaszolj rá
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-07, 20:22   #61 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Tegyük fel, hogy jóhiszeműen elfogadjuk, amit a Kawase képviselő a cég értékeiről, megbízhatóságáról mond, és beválasztjuk a bróker-portfólióba…

Nézegettem a cTradert. Nagyon hasonlít az mt4-re, gondolom onnan vettek át a fejlesztők számos ötletet. Én gond nélkül testre szabtam (be tudtam rajta állítani a stratégiám elemeit), de bőven maradt benne még kiaknázatlan lehetőség. Gyorsan, pontosan teljesültek a megbízások. Tényleg jó a cucc, lehet ez a jövő egy meghatározó platformja weben, mobilon, letöltősön…
A https://www.spotware.com/ oldalon le lehet csekkolni, hogy technikailag elég komoly a háttér, több likviditásszolgáltatóval és egyre több brókercéggel is együtt dolgoznak már (pl. start-up brókereknek is újszerű a lehetőség)

A Kawase cTraderen nagyon sok termék van (pl. részvények is fund-tech swingeléshez!), amivel jól lehet diverzifikálni (többféle, mint a legtöbb vezető brókernél).

Nyitottam éles számlát és akkor jött a meglepetés: jó marketing érzékkel azonnal megadták az IB lehetőséget is.
Van weboldalam, akkor ezt miért ne használnám ki?

Egyelőre túl szép. De van bennem még némi bizonytalanság a háttér miatt… Na mindegy. Kíváncsi vagyok, tényleg minden működik-e hosszabb távon.

Felrakok a weboldalamra egy Kawase cTrader reklámot azon kevesek számára, akik élesben/demóban szeretnék tesztelni és a jövőben a weboldalamon lévő bannereken keresztül nyitják meg számlájukat, sőt esetleg demo felületnek tovább is ajánlják.
Számukra a moneymentorálást (pl. nyitott blog, ingyenes konzultáció, stb) fel tudom ajánlani cserébe segítségképpen.
Régi 2017-08-07, 20:23   #62 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 466
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Azért a legtöbb cég védekezik az ellen, hogy nehogy be kelljen tartani ezt a 50.000-es visszatöltést. Természetesen a nagyobb volatilitást eredményező, előre bejelentett események előtt gondosan visszaveszik a tőkeáttételt, nehogy az ügyfél megégesse magát...és nehogy 2 számlát 2 cégnél, szembe tudjon kötni egy péntek este, hogy a vasárnap éjjeli GAP-nél egyiken több jöjjön, mint a másikon elment, mert az lenne a tiszta profit.
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-07, 21:20   #63 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tegyük fel, hogy jóhiszeműen elfogadjuk, amit a Kawase képviselő a cég értékeiről, megbízhatóságáról mond, és beválasztjuk a bróker-portfólióba…

Nézegettem a cTradert. Nagyon hasonlít az mt4-re, gondolom onnan vettek át a fejlesztők számos ötletet. Én gond nélkül testre szabtam (be tudtam rajta állítani a stratégiám elemeit), de bőven maradt benne még kiaknázatlan lehetőség. Gyorsan, pontosan teljesültek a megbízások. Tényleg jó a cucc, lehet ez a jövő egy meghatározó platformja weben, mobilon, letöltősön…
A https://www.spotware.com/ oldalon le lehet csekkolni, hogy technikailag elég komoly a háttér, több likviditásszolgáltatóval és egyre több brókercéggel is együtt dolgoznak már (pl. start-up brókereknek is újszerű a lehetőség)

A Kawase cTraderen nagyon sok termék van (pl. részvények is fund-tech swingeléshez!), amivel jól lehet diverzifikálni (többféle, mint a legtöbb vezető brókernél).

Nyitottam éles számlát és akkor jött a meglepetés: jó marketing érzékkel azonnal megadták az IB lehetőséget is.
Van weboldalam, akkor ezt miért ne használnám ki?

Egyelőre túl szép. De van bennem még némi bizonytalanság a háttér miatt… Na mindegy. Kíváncsi vagyok, tényleg minden működik-e hosszabb távon.

Felrakok a weboldalamra egy Kawase cTrader reklámot azon kevesek számára, akik élesben/demóban szeretnék tesztelni és a jövőben a weboldalamon lévő bannereken keresztül nyitják meg számlájukat, sőt esetleg demo felületnek tovább is ajánlják.
Számukra a moneymentorálást (pl. nyitott blog, ingyenes konzultáció, stb) fel tudom ajánlani cserébe segítségképpen.
Ezt megint buktad... lettél volna ügyesebb, akkor rajtadkeresztülnyitOK... de én az előbb kértem ki 20e erót kifizetésre
Régi 2017-08-08, 08:16   #64 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
írtam neked üzit, légyszi majd válaszolj rá
Valaszoltam
bocs de mar este 9-kor nem voltam benn
Régi 2017-08-08, 08:21   #65 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
erla01 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért a legtöbb cég védekezik az ellen, hogy nehogy be kelljen tartani ezt a 50.000-es visszatöltést. Természetesen a nagyobb volatilitást eredményező, előre bejelentett események előtt gondosan visszaveszik a tőkeáttételt, nehogy az ügyfél megégesse magát...és nehogy 2 számlát 2 cégnél, szembe tudjon kötni egy péntek este, hogy a vasárnap éjjeli GAP-nél egyiken több jöjjön, mint a másikon elment, mert az lenne a tiszta profit.
Igy van a cegek is bevedik magukat persze ezzel az ugyfelet is...
Nalunk sem veletlen 50% a Margin Call es 35% a Stop Out
Régi 2017-08-08, 16:27   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Leht, hogy csak nekem van ma ez a bajom???

Minden beragad a charton, az idő, az üzenetek és hiába akarok megnyitni másik chartot... xarik a fejemre
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-beragad.jpg  
Régi 2017-08-08, 17:06   #67 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Leht, hogy csak nekem van ma ez a bajom???

Minden beragad a charton, az idő, az üzenetek és hiába akarok megnyitni másik chartot... xarik a fejemre
Ugy erted hogy az pozicio nyitas / zarasi uzenetek beragadnak a kepernyon?
Alapbeallitas szerint 5 masodpercig latszik... de ki is lehet ikszelni ha nem akarod latni.

Nem talalkoztam meg ezzel, de ha webes platformot hasznalod akkor az internet kapcsolaton is sok mulik...
Probald meg aletoltheto verziojat a cTrader-nek

https://www.kawase.com/en/platform/downloads
Régi 2017-08-08, 17:59   #68 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

[QUOTE=C@maro;92607. de én az előbb kértem ki 20e erót kifizetésre[/QUOTE]

Ez gyors volt!
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-08, 18:11   #69 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Alapbeállítás

Idézet:
Ezt megint buktad... lettél volna ügyesebb, akkor rajtadkeresztülnyitOK... de én az előbb kértem ki 20e erót kifizetésre
Vagy más megfogalmazásban te buktad a bónusz moneymentor okosságokat…

De komolyra fordítva: kicsit hezitáltam, mert egyrészt nem hiszem, hogy sokan fognak regisztrálni, másrészt lehet, hogy hamarosan be is fejezem a nyilvános mentorkodást, ha összeférhetetlen lesz egyéb tevékenységemmel.
Régi 2017-08-08, 19:53   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
moneymentor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vagy más megfogalmazásban te buktad a bónusz moneymentor okosságokat…
Lehet... akkor nem lettem volna annyira kiváncsiFáncsi, hogy megnyomjak egy ismeretlen gombot... vajon ez mi lehet... nííííída eltünt az összes pozim... pedig éppen indult az akcióóóóó... kezdhettem ujra utánukfutva.

Kawase representative, mi az a fiagram? - azt a mindentzárógombot pedig pirosra festhetnétek
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-fiagram.jpg   kawase-com-zarogomb2.jpg  
Régi 2017-08-08, 20:17   #71 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Ugy erted hogy az pozicio nyitas / zarasi uzenetek beragadnak a kepernyon?
Alapbeallitas szerint 5 masodpercig latszik... de ki is lehet ikszelni ha nem akarod latni.

Nem talalkoztam meg ezzel, de ha webes platformot hasznalod akkor az internet kapcsolaton is sok mulik...
Probald meg aletoltheto verziojat a cTrader-nek

https://www.kawase.com/en/platform/downloads
Újraindítottam az egészet, mivel sikerült kilőnőm az összes pozíciómat... minden OK harcolunk tovább!
De... nincs rezetek!!! pedig azt akartam eladni
u.i ja... a vasvilla meg nem is vasból van... nem vette át a fémfelvásárló
Régi 2017-08-09, 08:20   #72 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

igen C@maro a kepen altalad jelolt gomb az a minden poziciot zaro gombocska...

Nagyon hasznos.

Nem mi szabjuk meg hogy milyen szinu hanem a Spotware fejlesztoi...
Ha raviszed az egeret akkor kiirja hogy (x mennyisegu) pozicio zarasa.
Nem feltetlenul kell piros legyen hiszen lehet epp profitban van mindegyik
de tovabbitom az eszrevetelt...

A platform jobb felso sarkaban talasz egy video ikon-t erre kattintva bejon az osszes oktato video ami a platformmal kapcsolatos es meg feliratok is vannak...
Magyar felirat most keszul...
Régi 2017-08-09, 10:13   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
igen C@maro a kepen altalad jelolt gomb az a minden poziciot zaro gombocska...

Nagyon hasznos.

Nem mi szabjuk meg hogy milyen szinu hanem a Spotware fejlesztoi...
Ha raviszed az egeret akkor kiirja hogy (x mennyisegu) pozicio zarasa.
Nem feltetlenul kell piros legyen hiszen lehet epp profitban van mindegyik
de tovabbitom az eszrevetelt...

A platform jobb felso sarkaban talasz egy video ikon-t erre kattintva bejon az osszes oktato video ami a platformmal kapcsolatos es meg feliratok is vannak...
Magyar felirat most keszul...
Többé nem fordul elő véletlen zárás az tuti, de oda lehetne irva azért, nehogy más is ilyen hibát vétsen. Sajnálom a lezárt pozikat, mert mind tuti nyitáson volt.
Viszont a mai észrevételem: Nem lehet lapozni a chart listán fenn, sem jobra sem balra! Ha nem tudnám kb. ár szerint mi is van nyitva az aktív charton, akkor fogalmam nem volna, minn is térdelek, mert a charton nincs megjelenítve a ''NEVE''! - kép, amit a nyitott poziciókbók hoztam fel.
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-nem-megy-lapozas-listan.jpg  
Régi 2017-08-09, 11:13   #74 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Többé nem fordul elő véletlen zárás az tuti, de oda lehetne irva azért, nehogy más is ilyen hibát vétsen. Sajnálom a lezárt pozikat, mert mind tuti nyitáson volt.
Viszont a mai észrevételem: Nem lehet lapozni a chart listán fenn, sem jobra sem balra! Ha nem tudnám kb. ár szerint mi is van nyitva az aktív charton, akkor fogalmam nem volna, minn is térdelek, mert a charton nincs megjelenítve a ''NEVE''! - kép, amit a nyitott poziciókbók hoztam fel.
ugy van a gomb-hoz irva hogy zaras... ha raviszed a kurzort es egy pop up uzenet jon fel

A chart ful nalam sotetebb amin kereskedem, igy latszik:
Régi 2017-08-09, 11:13   #75 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

lasd csatolva
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-capture1.jpg  
Régi 2017-08-09, 11:19   #76 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
lasd csatolva
uhh.. mondjuk ez tényleg durva a szürke ötven árnyalatából kiválasztani az aktuálist
Régi 2017-08-09, 11:24   #77 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
uhh.. mondjuk ez tényleg durva a szürke ötven árnyalatából kiválasztani az aktuálist
ezt a cTrader fejlesztoinek tovabbitom...
egyebkent lehet 2 szinsema kozul valasztani
Régi 2017-08-09, 11:34   #78 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ugy van a gomb-hoz irva hogy zaras... ha raviszed a kurzort es egy pop up uzenet jon fel

A chart ful nalam sotetebb amin kereskedem, igy latszik:
Nálam teljes sötétségben lehetett, mert nem is volt látható az UK 100-as az előző képen, ezen most látszik. Szerintem semmiből sem tartana megjeleníteni a chart ablakban is. A zárógombon pedig az látszik, ami látszik és ha ráklikkelek, akkor kampec pozik... de nem klikkelek
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-nem-megy-lapozas-listan2.jpg  
Régi 2017-08-09, 11:44   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ezt a cTrader fejlesztoinek tovabbitom...
egyebkent lehet 2 szinsema kozul valasztani
Lenne még pár hasznos észrevételem lifetime guaranteed no negative balance-ért cserébe
Régi 2017-08-09, 11:45   #80 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nálam teljes sötétségben lehetett, mert nem is volt látható az UK 100-as az előző képen, ezen most látszik. Szerintem semmiből sem tartana megjeleníteni a chart ablakban is. A zárógombon pedig az látszik, ami látszik és ha ráklikkelek, akkor kampec pozik... de nem klikkelek
ne klikkelj csak vidd fole az egeret... es feljon egy extra szoveg pl: (7 pozicio zaras)
Régi 2017-08-09, 12:51   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
ne klikkelj csak vidd fole az egeret... es feljon egy extra szoveg pl: (7 pozicio zaras)
Igen, feljön pár1000 hektoliter víz után, amint lefolyik itt a Dunán... én tegnap arra a listázó fülre klikkeltem, hogy megszemlélem... és potty volt
- Miért csak akkor jelenik meg a pozíció nagyságát megválasztható lista az Eladás - Vétel gomb alatt, ha csak ráklikkelek valamelyikre??? Néha hiába mutogatok rá a kurzorral, xarik a fejemre!
- Áruld már el nekem, mivel lehet a trendvonalat másolni? Máshol a Ctrl+Alt + trendvonal megfog simán másol.
Lehet, még sokat foglak itt idegesíteni, mert itt én vagyok a ''hülyegyerek'', aki csak gombokat tud nyomkodni
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-problem1.jpg  
Régi 2017-08-09, 13:08   #82 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igen, feljön pár1000 hektoliter víz után, amint lefolyik itt a Dunán... én tegnap arra a listázó fülre klikkeltem, hogy megszemlélem... és potty volt
- Miért csak akkor jelenik meg a pozíció nagyságát megválasztható lista az Eladás - Vétel gomb alatt, ha csak ráklikkelek valamelyikre??? Néha hiába mutogatok rá a kurzorral, xarik a fejemre!
- Áruld már el nekem, mivel lehet a trendvonalat másolni? Máshol a Ctrl+Alt + trendvonal megfog simán másol.
Lehet, még sokat foglak itt idegesíteni, mert itt én vagyok a ''hülyegyerek'', aki csak gombokat tud nyomkodni
A quick-trade-nel eleg ha csak ra viszed a kurzort, es feljon a mennyiseg amit valtoztatni tudsz. (a Quick trade-et a Preferences / Beallitasok menuben tudod testre szabni vagy kikapcsolni)

Ha ilyen lassu a dolgok betoltese akkor a web platform helyett a letoltheto-t hasznald...

A trendvonal masolas meg nem elerheto a cTrader-ben, de mar a fejlesztok dolgoznak rajta...
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-capture2.jpg  
Régi 2017-08-09, 13:09   #83 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lenne még pár hasznos észrevételem lifetime guaranteed no negative balance-ért cserébe
Nyugodtan kuldd el privatban vagy akar itt is megirhatod.
Nalunk a negativ balance vedelem maximalisan adott...
Régi 2017-08-09, 13:25   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A quick-trade-nel eleg ha csak ra viszed a kurzort, es feljon a mennyiseg amit valtoztatni tudsz. (a Quick trade-et a Preferences / Beallitasok menuben tudod testre szabni vagy kikapcsolni)

Ha ilyen lassu a dolgok betoltese akkor a web platform helyett a letoltheto-t hasznald...

A trendvonal masolas meg nem elerheto a cTrader-ben, de mar a fejlesztok dolgoznak rajta...
Én most ezt tesztelem, ezen kereskedek, tehát erről pofázok és ezzel buzerállak
Régi 2017-08-09, 13:42   #85 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én most ezt tesztelem, ezen kereskedek, tehát erről pofázok és ezzel buzerállak
Persze semmi gond kuldj minden kerdest...
igyekszem valaszolni

Tehat a letoltheto progi van feltelepitve es igy is lassu?
Régi 2017-08-09, 14:13   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Persze semmi gond kuldj minden kerdest...
igyekszem valaszolni

Tehat a letoltheto progi van feltelepitve es igy is lassu?
Nem a letölthető van telepítve.

De ez most mi a fax volt???
Rúgjál már ott seggbe valakit!!! Ne a billentyűzeten kekszeljenek
Csatolt kicsinyítések
kawase-com-ez-mi-fasz-volt.jpg  
Régi 2017-08-09, 14:20   #87 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem a letölthető van telepítve.

De ez most mi a fax volt???
Rúgjál már ott seggbe valakit!!! Ne a billentyűzeten kekszeljenek
Az a baj hogy nem ertem mire celzol...
mi tortent ami nem szimpatikus? a Screenshot-bol nem derul ki a dolog

de ne spammoljunk itt a topic-ban
szedd ossze a kerdeseket / eszreveteleket es nap vegen egy hosszu e-mialt dobjal nekem... oksa?
Régi 2017-08-09, 14:27   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nyugodtan kuldd el privatban vagy akar itt is megirhatod.
Nalunk a negativ balance vedelem maximalisan adott...
Most akkor nem értem, irtad, hogy úgyse hajtják be a negatívot, mert ezt sok helyről hallottad... most meg van maximális védelem, akkor meg eleve tárgytalan a téma, hogy behajtják e vagy sem a semmit nemde? Légyszíves linkeld már be az ide vonatkozó terms and conditions pontokat, feltételeket(negatív egyenleg védelem) Köszi.
Régi 2017-08-09, 14:29   #89 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 365
akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.akárki már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ez valami Kawasaki forex?Miért Cyprus?
akárki nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-09, 14:40   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az a baj hogy nem ertem mire celzol...
mi tortent ami nem szimpatikus? a Screenshot-bol nem derul ki a dolog

de ne spammoljunk itt a topic-ban
szedd ossze a kerdeseket / eszreveteleket es nap vegen egy hosszu e-mialt dobjal nekem... oksa?
Mi nem látszik?? - hát pont az a baj, hogy semmi eltünt az összes nyitott pozícióm és Zárolt a ''MINDENTZÁRÓ'' gomb.
Szerintem meg jó helyen van ez itt is. Nem csak az én gondom lehet ez és gondolom nektek sem érdeketek, hogy ezt ne tudjátok megmagyarázni...
Régi 2017-08-09, 14:48   #91 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mi nem látszik?? - hát pont az a baj, hogy semmi eltünt az összes nyitott pozícióm és Zárolt a ''MINDENTZÁRÓ'' gomb.
Szerintem meg jó helyen van ez itt is. Nem csak az én gondom lehet ez és gondolom nektek sem érdeketek, hogy ezt ne tudjátok megmagyarázni...
1x megnyomtad a gombot, bezart mindent...
masodjara miert nyomtad meg?
hogy lehet ez megmagyarazni? Ne kattints ra ha nem akarsz zarni mindent
Régi 2017-08-09, 14:58   #92 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Most akkor nem értem, irtad, hogy úgyse hajtják be a negatívot, mert ezt sok helyről hallottad... most meg van maximális védelem, akkor meg eleve tárgytalan a téma, hogy behajtják e vagy sem a semmit nemde? Légyszíves linkeld már be az ide vonatkozó terms and conditions pontokat, feltételeket(negatív egyenleg védelem) Köszi.
Miert irtam?

1. Kerdeztetek

2. MiFid megkoveteli a negative egyenleg vedelmet

3. CySec is megkoveteli (meg BaFin is es minden EU-s felugyeleti szerv)
3/d/iii/c -pontban az alabbi linken talalhato kozlemenyben:
http://cysec.gov.cy/CMSPages/GetFile...9-dff92c39888f

4. Errol pecsetes irasos garanciat ker valaki (brokerceg nem fogja irasba adni, eloirasok valtozhatnak idonkent)

5. Valaki felvetette hogy kapott felszolitast a brokertol hogy fizessen be X osszeget... (erre mondtam hogy kuldheti a ceg, semmi gond de nem tudja behajtani, csak remeli hogy befizeti az ugyfel lasd fenti pontok)
Régi 2017-08-09, 15:06   #93 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

TC melyik pontja taglalja ezeket?(negatív egyenleg elleni védelem)
Régi 2017-08-09, 15:28   #94 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 814
moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.moncsicsi78 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Most írta, hogy egyik sem... és nem is fogja.
moncsicsi78 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-09, 15:56   #95 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Összes hozzászólás: 369
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Szia Etna!

Szerintem magánszemélyként teljes körű, jogi garanciákkal alátámasztott, korlátlan negatív egyenleg elleni védelmet nem fogsz kapni sehol. Gondolj bele, hasonló helyzetben valószínűleg Te sem adnál, mert

1, ha MM bróker vagy: amit a B-book ügyfél bukik, az neked nyereség, miért mondanál le róla? (max itt jön be amit Kawase mond, hogy nem éri meg a behajtás, ezért elengedi)

2, ha ECN bróker vagy: a piacra kiközvetített pozícióid nettó egyenlege iránt korlátlan felelősséggel tartozol a likviditás szolgáltatód felé, azaz a bukót behajtják rajtad, így azt nyilván Te is igyekeznél behajtani azon, akinek a pozija miatt ez bekövetkezett.

3, ha bármely típusú bróker vagy és nem akarsz csődbe menni, hisz valóban pillanatok alatt learbitrálnának az ügyfelek.

Javaslatom:

Ha számodra a negatív egyenleg elleni védelem ennyire fontos alapíts egy KFT-t a minimális 3M forintos törzstőkével, vedd fel a Teaor 6499 - Mns egyéb pénzügyi közvetítést a tevékenységi körbe, a cég nevében nyiss számlát a brókernél és a cég nevében kereskedj. Ha egy rendkívüli piaci helyzetben a brókernél elhelyezett tőkéd negatívba fut, akkor ennek megtérítését a bróker csak a törzsbetéted erejéig követelheti. Ha eredendően az induló marginod a törzsbetétedből származott, akkor a Te nézőpontodból gyakorlatilag megvalósult a jogilag garantált negatív egyenleg elleni védelem, hisz a saját vagyonoddal nem felelsz, ha a céged fizetésképtelen.
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-09, 16:11   #96 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Köszi Alpin, hasznos volt! Írod, hogy ha nekem fontos, ebből arra következtetek, hogy nektek nem? Mondjuk attól is függ, ki mekkorával köt rendszeresen, 1 milla tőkével és minilotos pozival engem se nagyon érdekelne, ez igaz.
Régi 2017-08-09, 16:18   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
1x megnyomtad a gombot, bezart mindent...
masodjara miert nyomtad meg?
hogy lehet ez megmagyarazni? Ne kattints ra ha nem akarsz zarni mindent
Nem nyomtam semmit. Nem vesztek el a pozik, látszik a képen is 14 nyitott pozíció! ... csak eltűnt minden és TILTÁS jelent meg a zárógombon. Azóta pedig töbször pirosak a gombok, mint zöldek. Nem enged poziciót duplázni, fordítani. Egy agyrém lett2T
Régi 2017-08-09, 16:41   #98 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
https://www.kawase.com/build/pdf/Kaw...Conditions.pdf

9.2 -pont
Régi 2017-08-09, 16:45   #99 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Összes hozzászólás: 369
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszi Alpin, hasznos volt! Írod, hogy ha nekem fontos, ebből arra következtetek, hogy nektek nem? Mondjuk attól is függ, ki mekkorával köt rendszeresen, 1 milla tőkével és minilotos pozival engem se nagyon érdekelne, ez igaz.
Szia!

Valóban, mivel én viszonylag nagyobb összeget tartok a bróker számlán számomra nem a negatív balance elleni védelem a fő prioritás, hanem az, hogy akár egy bróker csőd esetén is visszakapjam a pénzemet. Ezért olyan brókert választottam, aki ugyan nem tartozik a legolcsóbbak közé, de egy független szervezet 100k euróig garantálja az itt elhelyezett tőke visszafizetését. Lehet, hogy ez is csak egy illúzió, de egyelőre nem ismerek megnyugtatóbb megoldást.

Ha jól emlékszem Te skalper vagy. Érthető, hogy nálad a negatív balance elleni védelem elsődlegességet élvez, hisz 5-10 lotos, pár pippes stoppú kötéseknél egy gappal indult kilövés már pár perc alatt is csúnya dolgokat eredményezhet... Hacsak nem jó irányba történik mindez!
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-08-09, 16:50   #100 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Alpin a legjobb ha tobb cegnel van szamlad 20K euroig... az biztosabb
100K-t lehet garantalni szoban meg papiron is de a valosagban...
Válaszol

Plus 500 regisztráció:
Éles, vagy Demo számla regisztráció - 5 000 Ft jóváírás minden új számlához

Affiliate partner regisztráció - Ajánld a Plus500-at másnak és részesedj a jutalékból

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 01:32 , a GMT +1 időzóna szerint.