Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2017-11-07, 13:28   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
Hírnév szint: 0
Binatex a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Binatex

Célkitűzések:
A bináris opciók legjobb platformjának kidolgozása. Tökéletes termék, amelyet nem a hirdetés miatt választanak, hanem az általa nyújtott lehetőségek, kedvesség és megbízhatóság miatt. A végső cél a piacvezetés elérése.

Ötlet:
Szeretnénk kereskedni mindenkinek.
Minden amire szüksége van az egy platform, demó-fiók opció, kezdőiskola. Ami a profi kereskedőket illeti, semmilyen korlát nélkül szeretnék dolgozni - csak kereskedés és pénzszerzés.

Kínálunk:
- Minimális betét - 10$;
- Minimális tranzakció összeg - 10$;
- Demó-fiók- 1000 $;
- Bónusz 100%-ig a pénzeszközök befizetésére;
- A szintek rendszere: érje el a következő szintet és pénzt keressen;
- Tananyagok.

Ha bármilyen kérdése van, nyugodtan kérdezzen itt, örömmel segítek!

Weboldal - binatex.com
Binatex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-07, 13:32   #2 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.020
Hírnév szint: 6
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Ez tőzsdefórum, ugorj át a tippmix-fórumra. A tőzsde a kereskedés színtere, ha magas volna, eladók+vevők.

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2017-11-07, 15:12   #3 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 587
Hírnév szint: 2
Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
MyBusiness eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez tőzsdefórum, ugorj át a tippmix-fórumra. A tőzsde a kereskedés színtere, ha magas volna, eladók+vevők.
Nem is tudtad, hogy a bináris opció a jövő?

https://www.youtube.com/watch?v=VJ8G5lDZmWU
Megalith nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2017-11-07, 18:00   #4 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.020
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem is tudtad, hogy a bináris opció a jövő?

Ez jobb mint Halász😃

Tapatalkkal küldve az én SM-A520F eszközömről
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-06, 18:12   #5 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Vadi007 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok mindenki!
Sokat gondolkodtam, hogy megírjam e az én esetemet ezzel az oldallal de, hogy mindenki okuljon belőle leírom!
2017 december elején demó számlán kereskedés után úgy döntöttem, hogy nekivágok és megcsinálom a szerencsémet a Binatex oldalán! Feltöltöttem 100 eurot két nap mulva ezt megtripláztam és vissza is utaltam sikeresen a 100 euró befektett összeget amit 2 nap után meg is kaptam....nah modom szupper mehet tovább a kereskedés ez egy megbízható korrekt oldal! December 28 ági összeszedtem 780 eurót és elérkezett a kiutalás hogy a hasznomat kiutaltassam! Elolvastam az üzleti szabályzatot és megcsináltam a regisztrációt a Netellerre mivel csak arra fizeti ki a nyereséget! Ezután jött a feketeleves.....elkezdték visszaküldözni, hoy netellerre nem utalhatok ki csak a feltöltött bankártyára...OKÉ.. akkor utaltam oda eltelt 3 nap és jött a levél, hogy bocsi de nem vettük le az összeget utald ki netellerre...OKÉ kiutaltam Netelllerre... erre két nap mulva az az e-mail fogadott, hogy utaljam ki a bankártyámra... Idekuldtek egy tök más bankártyaszámot, hogy oda utaljak...visszaküldtem a supportnak, ogy bocsi de ez nem az én bankártya számom...erre elkezdték küldözgetni, hogy oké akkor küldjem el ismét a személyit és minden iratot az az újra regisztrálták az accuntomat ami 10 nap volt hogy újra kikérhessem a hasznomat... amint ez megvolt újra jött a végtelen körforgás kiutalam ismét Nettellerre visszaküldték, hogy bankszámlaszámra...kiutaltam bankszámlára elutasították, hogy utaljak Netellerre....egy mocskos rohadt lehuzós banda az egész...most hétfőn arra keltem, hogy a 80%-os oddszomat levették 60%osra mivel nagy a kockázat rajtam!
ÖSSZEFOGLALVA: Csak az alapot fizetik vissza a hasznot nem felvettem 2-3 frissen regisztrált taggal a kapcsolatot és ugyan ebben a cipőben járnak! Sajnos csalódottság és összesen 68 e-mail tanúskodik arról, hogy ez egy inkorrekt tróger cég...pénzt még most sem láttam de nem is fogok!
Vadi007 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-13, 15:16   #6 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 45
Hírnév szint: 8
columbia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez szerintem mindent elárul a bináris opcióról és az azt hirdetőkről és arról is aki belemegy.
http://coub.com/view/13cn02
columbia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-13, 21:16   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 2.010
Hírnév szint: 10
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ezen jót nevettem, szubprímekXD
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-14, 11:07   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 499
Hírnév szint: 3
Etna már nem kispályás.Etna már nem kispályás.Etna már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
columbia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez szerintem mindent elárul a bináris opcióról és az azt hirdetőkről és arról is aki belemegy.
http://coub.com/view/13cn02
Egyáltalán nem akarom védeni őket, de áruld már el forexben például 100 phd diplomás indulóból mennyi fog pénzt kivenni hosszútávon? 1? 2? Egy se?
Etna nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-14, 15:53   #9 (permalink)
Szenior tag

David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szerintem itt inkább azon van a hangsúly, hogy bebutítja a szerencsejátékosokat. Aprópénzért nyilván inkább a szakmunkásoknál fog ez betalálni.
Régi 2018-02-14, 17:33   #10 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Etna eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Egyáltalán nem akarom védeni őket, de áruld már el forexben például 100 phd diplomás indulóból mennyi fog pénzt kivenni hosszútávon? 1? 2? Egy se?
Még mielőtt azt hinnétek, hogy a szakmunkás kifejezés miatt dobtam be leírnám, hogy érettségim van és stop.

Nem a szakmunkás volt a lényeg a videóban, hanem az hogy olyan arcok Istenítenek rövid távú befektetéseket, akik játékként tekintenek tőzsdei kereskedésre és portfóliómenedzsernek, mentornak meg szuper oktatónak gondolják magukat.

PHD vagy érettségi vagy 8 elemi, a fiam 11 évesen leült a chart elé és volt hogy jobban eltalálta az irányt mint én, pedig 6 éve foglalkozom CFD-kkel.

Az állampapír és a nyugdíj vagy egészségügyi pénztár mellett 2017-ben pontosan 95 029 forintot és 13 fillért kerestem online kereskedésből vagy forexen, ahogy a köznyelvben elterjedt.

Nem nagy pénz, de legalább nem mentem el a lehetőség mellett.

Ezzel szemben a bináris opciót humbuknak tartom és óriási lerántásnak és annak jó aki szarik bele tanulni és tőzsdén normálisan kereskedni.

Ha van valamennyi kockázati tőkéd, akkor legalább ne a binárisba told.
Régi 2018-02-14, 22:33   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Még mielőtt azt hinnétek, hogy a szakmunkás kifejezés miatt dobtam be leírnám, hogy érettségim van és stop.

Nem a szakmunkás volt a lényeg a videóban, hanem az hogy olyan arcok Istenítenek rövid távú befektetéseket, akik játékként tekintenek tőzsdei kereskedésre és portfóliómenedzsernek, mentornak meg szuper oktatónak gondolják magukat.

PHD vagy érettségi vagy 8 elemi, a fiam 11 évesen leült a chart elé és volt hogy jobban eltalálta az irányt mint én, pedig 6 éve foglalkozom CFD-kkel.

Az állampapír és a nyugdíj vagy egészségügyi pénztár mellett 2017-ben pontosan 95 029 forintot és 13 fillért kerestem online kereskedésből vagy forexen, ahogy a köznyelvben elterjedt.

Nem nagy pénz, de legalább nem mentem el a lehetőség mellett.

Ezzel szemben a bináris opciót humbuknak tartom és óriási lerántásnak és annak jó aki szarik bele tanulni és tőzsdén normálisan kereskedni.

Ha van valamennyi kockázati tőkéd, akkor legalább ne a binárisba told.
Honnan tudod, hogy a videoban szereplő ember szarik bele tanulni? És egyáltalán hogy áll a kereskedéshez? Mit értesz normális kereskedés alatt?
Régi 2018-02-15, 11:29   #12 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
Honnan tudod, hogy a videoban szereplő ember szarik bele tanulni? És egyáltalán hogy áll a kereskedéshez? Mit értesz normális kereskedés alatt?
Aki azt mondja bele egy kamerába, hogy simán csinálhatsz 80%-ot 1 óra alatt a bináris opcióval az szerinted hogy áll a kereskedéshez? Egyáltalán ha csinál annyit miért kell neki egy ilyen alpári videót feldobni a netre, hogy gyertek hozzám tanulni...

Normális kereskedés? Mondjuk aki eleve úgy áll hozzá a tőzsdéhez, hogy ördögtől való és félek tőle, meg hogy a PHD-s közgazdászok is elbukhatják a pénzüket annak eszébe se jusson mert állandóan remegni fog a keze és a kishitűsége biztos hogy veszteségbe tereli.

Továbbá, nem lesz elég ha húzol két vonalat egy chart-ra meg észreveszel egy fej-váll alakzatot.

Nap mint nap meg kell nézni a fundamentális a politikai oldalt, a monetáris környezetet stb. stb.

Ha veszel egy kocsit, akkor csak a színe miatt választod ki? Mert akkor van egy rossz hírem...
Régi 2018-02-15, 11:54   #13 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 1.036
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Aki azt mondja bele egy kamerába, hogy simán csinálhatsz 80%-ot 1 óra alatt a bináris opcióval az szerinted hogy áll a kereskedéshez? Egyáltalán ha csinál annyit miért kell neki egy ilyen alpári videót feldobni a netre, hogy gyertek hozzám tanulni...
Rosszul értelmezted. Nem 1 óra alatt 80%, hanem ÓRÁNKÉNT 80%.
Bárminek is a 80%-a ...

Ez az egész Andoros cirkusz, arra jó, amikor fáradt vagy, és kell egy kis kikapcsolódás, de a Bödőcs show már minden adását láttad, akkor benyomod ezeket az exhibicionista eszetleneket:

Ez a Stan és Pan jelenet is top 10 esélyes:

https://www.youtube.com/watch?v=aLwE4JNuFgY
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-15, 12:10   #14 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Szerintem hatalmas videók ezekXD Pontosan, ahogy írtátok, ezek így este leépülten rohadt jók tudnak lenni Kár, hogy Halásznak már nincsenek fent a cuccai, így maradt Andor, de ha van még ilyen, szóljatok

Halász vs. Andor stand up show-t gondoltam szervezni egy spinoff Traders' Night keretében egy moziteremben, vagy színházteremben kólával, pattogatott kukoricávalXD
Régi 2018-02-15, 12:40   #15 (permalink)
Szenior tag

Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.Megalith elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

"Halász vs. Andor stand up show-t gondoltam szervezni egy spinoff Traders' Night keretében egy moziteremben, vagy színházteremben kólával, pattogatott kukoricával"

Legalább jókat lehetne rajtuk röhögni, ha már kereskedni nem tudnak.
Régi 2018-02-15, 12:41   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Továbbá, nem lesz elég ha húzol két vonalat egy chart-ra meg észreveszel egy fej-váll alakzatot.
Nap mint nap meg kell nézni a fundamentális a politikai oldalt, a monetáris környezetet stb. stb.
"Nap mint nap meg kell nézni a fundamentális a politikai oldalt, a monetáris környezetet stb. stb."

Dehogy kel nézni. Sose nézek ilyen hülyeségeket.
Régi 2018-02-15, 13:26   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megalith eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
"Halász vs. Andor stand up show-t gondoltam szervezni egy spinoff Traders' Night keretében egy moziteremben, vagy színházteremben kólával, pattogatott kukoricával"

Legalább jókat lehetne rajtuk röhögni, ha már kereskedni nem tudnak.
Azt nem tudhatjuk, hogy tudnak-e kereskedni, mert még sose nyitottak trédetXD
Régi 2018-02-15, 14:07   #18 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azt nem tudhatjuk, hogy tudnak-e kereskedni, mert még sose nyitottak trédetXD
Dehogynem, itt is látszik és "érthetően" el is van magyarázva:
https://youtu.be/SfqymMwuWBQ

"amióta beállítottuk azóta jön a szityuésön" - mint amikor édesanyádat kérdezed arról a finom receptről, mennyi fűszer is megy bele?

- Hát úgy érzéssel...

csak a különbség az hogy édesanyám profi szakács.

"ha az opció nem jön be, más részvényt kell keresni" - ennél jobb tanácsokat az éledben nem kapni, vicc
Régi 2018-02-16, 23:54   #19 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 56
Hírnév szint: 4
Reménykedő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

De azt tudhatjuk, hogy andor egy profi szélhámos
Régi 2018-02-17, 07:50   #20 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.695
Hírnév szint: 11
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Halász vs. Andor stand up show-t gondoltam szervezni
A közös elvek már megvannak: A forex nem tanulható...
Régi 2018-02-17, 15:57   #21 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Normális kereskedés? Mondjuk aki eleve úgy áll hozzá a tőzsdéhez, hogy ördögtől való és félek tőle, meg hogy a PHD-s közgazdászok is elbukhatják a pénzüket annak eszébe se jusson mert állandóan remegni fog a keze és a kishitűsége biztos hogy veszteségbe tereli.

Ha veszel egy kocsit, akkor csak a színe miatt választod ki? Mert akkor van egy rossz hírem...
Na ez az a gondolkodásmód amit messze elkerülök. Ha belegondolsz 100 ex-forexesből 100 azt fogja mondani, hogy a forex egy baromság, átverés, lehúzás, kamu, hogy bárki is kivesz a rendszerből pénzt. Vagyis mindig van olyan terület, amit lesz majd aki lehúz, mert elbukott benne, vagy épp nem ismeri. Nem is értem, hogy lehet valakinek ilyen hozzáállása bármihez, ha nyereséges. Részemről meghallgatok bármilyen területről beszámolót, ötletet, véleményt. Ha nekem nem fekszik a dolog, nem azzal jövök, hogy szar az egész, hanem azzal , hogy én nem vagyok hozzá alkalmas. Azt nem tudom ezek kóklerek e vagy sem, de engem nem is érdekel, az a lényeg, hogy magam bizonyosodjak meg valamiről, az meg hogy ki mit mond , meghallgatom, átgondolom, de különösebben nem befolyásol.
Régi 2018-02-17, 17:55   #22 (permalink)
Szenior tag

AlpinForex logója

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 475
AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.AlpinForex elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Aki azt mondja bele egy kamerába, hogy simán csinálhatsz 80%-ot 1 óra alatt a bináris opcióval az szerinted hogy áll a kereskedéshez?

Sziasztok!

Nagyon-nagyon remélem, hogy nem értetek félre, mert semmi nem áll tőlem távolabb, mint hogy a bináris opciózást vagy ezt az Andor nevű fickót megvédjem, de az objektivitás érdekében fontos leszögeznünk, hogy az opciós világban az ominózus 80% profit nemhogy nem elérhetetlen, hanem tulajdonképpen még rossznak is számít.

Mert mit is jelent ez forexes nyelven? 0,8R. Azaz 1R kockázatra 0,8R kifizetési ígéret. Azaz hosszútávon 55 százalékos találati arány mellett a trader még veszteséges, értelmezhető nyereséghez ennél sokkal sokkal jobb teljesítmény és/vagy brutális kockázatvállalás kell. Képzeljük magunk elé Las Vegas felhőbe nyúló kaszinó palotáit. Ezek „mindössze” 51,35 százalékos előnyre építve jöttek létre (=a rulett „ház” esélyeire leegyszerűsítve a képletet) A bináris brókereknek ezzel szemben minimum 55 százalék az előnyük, hát csoda, hogy még a csapból is erre buzdító hirdetések ömlöttek az elmúlt években?
AlpinForex nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-17, 22:25   #23 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Dukasnak volt egy régebben ígéretesnek induló 90%-os kifizetője, azzal nem tudom, mi lett, de pl 98%-os kifizető mellett már kipróbálnám én is. Remélem, az iparág elmegy ebbe az irányba, bár illúzióim nincsenek.

2008: kezdetei a kriptóknak, és a bináris opcióknak. Kicsit más karriert futottak be
Régi 2018-02-18, 18:48   #24 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Dukasnak volt egy régebben ígéretesnek induló 90%-os kifizetője, azzal nem tudom, mi lett, de pl 98%-os kifizető mellett már kipróbálnám én is. Remélem, az iparág elmegy ebbe az irányba, bár illúzióim nincsenek.

2008: kezdetei a kriptóknak, és a bináris opcióknak. Kicsit más karriert futottak be
Jajj ilyet ne mondj, mert felnégyelnek. 98%-os kifizetés??? Minimum 2R meglegyen , különben bukó a rendszer.
Régi 2018-02-18, 19:20   #25 (permalink)
Szenior tag

Hely: Felvidék
Összes hozzászólás: 1.911
C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Jajj ilyet ne mondj, mert felnégyelnek. 98%-os kifizetés??? Minimum 2R meglegyen , különben bukó a rendszer.
Nem 98, de joo az a 90%is
Csatolt kicsinyítések
binatex-btcusd_binatex_1.gif  
C@maro nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-18, 19:24   #26 (permalink)
Szenior tag

C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.C@maro már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
C@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem 98, de joo az a 90%is
hm... és ki fog fizetni
Csatolt kicsinyítések
binatex-btcusd_binatex_2.gif  
Régi 2018-02-18, 19:33   #27 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
hm... és ki fog fizetni
Máris elértem, hogy csak 30% lett az esetleges profit... ja és min. 5 percet kell körmötrágni

Hár ez baromi jóóóó

ennyit erről... most azzal kínoz, hogy fizessek gyorsan ''regisztráció nélkül'' 50 dolcsit, hogy oda tudja adni a 100 bónuszt... ja meg a telefonszám az kell a kifizetéshez
Csatolt kicsinyítések
binatex-btcusd_binatex_3.gif  
Régi 2018-02-18, 19:37   #28 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bináristól mindenki parázikXD

Mondjuk nem mindegy, hogy tőzsdén opcióval, bináris opción, forexen, vagy kriptón bukik valaki?

Dukasnak még pörög a binárisa, ott lehet tolni, ugyan engem nem bináris opciókon, de forexen kifizettek.
Régi 2018-02-18, 19:41   #29 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Te, Camaro, neked Kamurora kéne a nevedet változtatni ezzel a sok kamu céggel a hátad mögöttXD azért peace

De azért respect, ha ezekből megélsz, én inkább maradok a félkamuknálXD
Régi 2018-02-18, 19:49   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Te, Camaro, neked Kamurora kéne a nevedet változtatni ezzel a sok kamu céggel a hátad mögöttXD azért peace

De azért respect, ha ezekből megélsz, én inkább maradok a félkamuknálXD
Megint kaptam 100 bonuszt megy ez mint az ágybanszarás

Hát ezt csak ugy kiváncsiságból nyitottam meg, ha már ennyi mindent írtok erre a kamu oldalra)
Csatolt kicsinyítések
binatex-btcusd_binatex_bon2.gif   binatex-btcusd_binatex_4.gif  
Régi 2018-02-18, 19:53   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Megint kaptam 100 bonuszt megy ez mint az ágybanszarás

Hát ezt csak ugy kiváncsiságból nyitottam meg, ha már ennyi mindent írtok erre a kamu oldalra)
Na, majd kipróbálom én is, csak 5 perces van? Én türelmetlen vagyokXD Kamuscopy
Régi 2018-02-18, 20:05   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Demon 1 perces is van 90%-os nyerővel élesben már 30% min 5 perc, mert sokat nyertem
Régi 2018-02-18, 20:05   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
c@maro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
demon 1 perces is van 90%-os nyerővel élesben már 30% min 5 perc, mert sokat nyertem:d:d
30%?????xd

looooooooool
Régi 2018-02-18, 20:15   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
30%?????xd

looooooooool
a binaryoptions-ból meg kitiltottak, mert 24e-t nyertem egy hétvégén
Régi 2018-02-18, 20:23   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
30%?????xd

looooooooool
Élesen ezt kínálja 1000 dollár tétre: 5 perc és 1300 nyeremény vagy bukta
Csatolt kicsinyítések
binatex-btcusd_binatex_xd2.gif  
Régi 2018-02-18, 21:51   #36 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Igen, kitiltás ismerős, Binarydas bannolt ki anno

Még nem tiltottak ki?
Régi 2018-02-19, 10:18   #37 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ezek nagyon kamu oldalak, ez éles játék? Eléggé olyannak tűnik, hogy "neten próbáld ki milyen a kereskedés játék pénzzel, még regisztrálni sem kell. "
Régi 2018-02-19, 10:25   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bináristól mindenki parázikXD

Mondjuk nem mindegy, hogy tőzsdén opcióval, bináris opción, forexen, vagy kriptón bukik valaki?

Dukasnak még pörög a binárisa, ott lehet tolni, ugyan engem nem bináris opciókon, de forexen kifizettek.
Hát ez az , én egyiket sem akarom pártolni, de forexen is mindenki nyomja a több R trédeket, mégis számla nullázás vagy jelentős mínuszban csőd és feladás a vége a többségnél. Amúgy nem értelek téged sem, 90 vagy 98% már nem full mindegy? De most komolyan. Itt inkább tényleg az a vicc, ha leviszik a kifizetést 40-50-re... Vagy ki sem fizet. De az meg bárhol lehet.
Régi 2018-02-19, 12:46   #39 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hát ez az , én egyiket sem akarom pártolni, de forexen is mindenki nyomja a több R trédeket, mégis számla nullázás vagy jelentős mínuszban csőd és feladás a vége a többségnél. Amúgy nem értelek téged sem, 90 vagy 98% már nem full mindegy? De most komolyan. Itt inkább tényleg az a vicc, ha leviszik a kifizetést 40-50-re... Vagy ki sem fizet. De az meg bárhol lehet.
Én szeretem a számokat, szóval nekem semmi sem mindegyXD

Szerintem a bukták legnagyobb oka a nem megfelelő kockázatkezelés.
Régi 2018-02-19, 12:48   #40 (permalink)
Szenior tag

Hely: The market
Összes hozzászólás: 1.036
Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.Tback elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kiváló üzletnek tűnik, főleg a hülyék számára.

Pörög a rulett, ha vesztesz, akkor buktál 1 egységet, ha nyersz, nyertél 1/3-ad egységet, ráadásul időkorlát közé szorítva.
Ha vesztesz, garantáltan otthagyod náluk, ha nyersz 50%-esélyed van hogy kifizetnek.
Ha nagyobb pénzel játszol, akkor a kifizetési esélyed meg lemehet 5%-ra is, ez meg szinte borítékolható!

k...va jó business!!!
Csodálom hogy nincs még az összes ilyen cég betiltva az egész világon....

És az ilyen Andor féle agyatlanok bemondják a youtube-on, hogy óránként 80%-ot nyerhetsz!
Fasza!
És van az a csoport, aki elmegy és ezt meg akarja tanulni.
%-ban számol, mint egy nyugdíjas... Gyönyörű.
Tback nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-19, 13:26   #41 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 452
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Az igazi a 2 tickes lenne, hamár bináris letickkel buktad a tétet. feltickkel tiéd 50% .

Mindezt persze valós tőzsdei adatokkal hogy meggyőzőbb legyen.
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2018-02-19, 15:00   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Az igazi a 2 tickes lenne, hamár bináris letickkel buktad a tétet. feltickkel tiéd 50% .

Mindezt persze valós tőzsdei adatokkal hogy meggyőzőbb legyen.
Az úgy nagyon nem lenne jó, mert beleszámolja a spreadet is sok helyen.
Régi 2018-02-19, 15:10   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az már durva, annál már a tippmix is jobban fizet.
Régi 2018-02-19, 16:43   #44 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az már durva, annál már a tippmix is jobban fizet.
Erre gondolsz
50 cent-ért 103e-t nyerni
vagy 1Eurós alapon kombit eltalálni és 730e-t nyerni
... de ehhez ''szakértelem'' kell... fel vagyok világosítva
de itt legalább kifizetnek, azonnal a számládon van pííííz és már költheted is a binárison
Csatolt kicsinyítések
binatex-tipos_2.jpg   binatex-tipos_1.gif  
Régi 2018-02-19, 16:47   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tback eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Kiváló üzletnek tűnik, főleg a hülyék számára.

Pörög a rulett, ha vesztesz, akkor buktál 1 egységet, ha nyersz, nyertél 1/3-ad egységet, ráadásul időkorlát közé szorítva.
Ha vesztesz, garantáltan otthagyod náluk, ha nyersz 50%-esélyed van hogy kifizetnek.
Ha nagyobb pénzel játszol, akkor a kifizetési esélyed meg lemehet 5%-ra is, ez meg szinte borítékolható!

k...va jó business!!!
Csodálom hogy nincs még az összes ilyen cég betiltva az egész világon....

És az ilyen Andor féle agyatlanok bemondják a youtube-on, hogy óránként 80%-ot nyerhetsz!
Fasza!
És van az a csoport, aki elmegy és ezt meg akarja tanulni.
%-ban számol, mint egy nyugdíjas... Gyönyörű.
Nem az a gond, hogy nincs betiltva, hanem az, hogy átböszNAK
Régi 2018-02-19, 17:42   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Binatex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Célkitűzések:
A bináris opciók legjobb platformjának kidolgozása. Tökéletes termék, amelyet nem a hirdetés miatt választanak, hanem az általa nyújtott lehetőségek, kedvesség és megbízhatóság miatt. A végső cél a piacvezetés elérése.

Ötlet:
Szeretnénk kereskedni mindenkinek.
Minden amire szüksége van az egy platform, demó-fiók opció, kezdőiskola. Ami a profi kereskedőket illeti, semmilyen korlát nélkül szeretnék dolgozni - csak kereskedés és pénzszerzés.

Kínálunk:
- Minimális betét - 10$;
- Minimális tranzakció összeg - 10$;
- Demó-fiók- 1000 $;
- Bónusz 100%-ig a pénzeszközök befizetésére;
- Tananyagok.

Ha bármilyen kérdése van, nyugodtan kérdezzen itt, örömmel segítek!

Weboldal - binatex.com
Ez a lényeg: a szinte-K
Hát erről lemaradtam ... lehet a következő szinte már 1000 re 1001 vagy netán nekem kell fizetni a gombnyomásért
Válaszol

Címkék
binatex, brókerdíj

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 17:55 , a GMT +1 időzóna szerint.