Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-01-25, 13:13   #1 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Hírnév szint: 9
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás DAX bróker?

Tudtok olyan bróker céget ajánlani, ahol kedvezően lehet DAX indexszel kereskedni?

Jelenlegi brokimnál (WHS) a DAX cfd-nek 1EUR a spread és 4,5 EUR kötésenként a jutalék pozi mérettől függetlenül. 4,5 vételkor és 4,5 eladáskor.
Ez még jó is lenne, de valahogy a volatilitást lenyelik. Pl: az FxPro demon 3-4 euróval nagyobbak a hullámok. És a megbízás sem mindig teljesül ott ahol szeretném.
Devizára jó, de szeretnék DAX-al is kereskedni, csak nem így.
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-25, 13:18   #2 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mighti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tudtok olyan bróker céget ajánlani, ahol kedvezően lehet DAX indexszel kereskedni?

Jelenlegi brokimnál (WHS) a DAX cfd-nek 1EUR a spread és 4,5 EUR kötésenként a jutalék pozi mérettől függetlenül. 4,5 vételkor és 4,5 eladáskor.
Ez még jó is lenne, de valahogy a volatilitást lenyelik. Pl: az FxPro demon 3-4 euróval nagyobbak a hullámok. És a megbízás sem mindig teljesül ott ahol szeretném.

http://hu.saxobank.com/hu/pages/default.aspx
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-01-25, 13:29   #3 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszönöm Sidius
Gyors vagy mint a villám.
Nem akarok kényeskedni, de nekik meg a spread nyitogatásukat nem szeretem. Vagy cfd-nél nem nyitogatják?
Régi 2010-01-25, 14:54   #4 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Köszönöm Sidius
Gyors vagy mint a villám.
Nem akarok kényeskedni, de nekik meg a spread nyitogatásukat nem szeretem. Vagy cfd-nél nem nyitogatják?
Fogalmam sincs, hogy nyitogatják vagy sem. A sithek mindig gyorsak....
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-01-25, 15:18   #5 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Letöltöttem a demójukat (sokadszorra) 3 EUR a spread. Híreket nem vártam. De azt tudom, hogy devizánál tágítják a spreadet. Viszont + jutalékot nem láttam. (Lehet, rossz helyen kerestem, de lehet, nincs is. Így náluk Pl.: 10 cfd. 30 EUR még az eredetinél csak 10 + 9 a trade költség.
Régi 2010-05-02, 22:28   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

A saxobank és a dealbook(jelen formájában Fxpro, vagy Strategontrader) között van egy éles különbség a DAx, de főként az US 30 trédelésben. A teljesülés és a spread. Nagyságrenddel jobb a dealbook 360 mindkét szempontból.
Amiről Mighti beszél, az a spread betting, a Saxo mögött a Saxo bank áll, a dealbook mögött pedig a Barclays, a klíringelszámolás a lényeg.
A Saxo pl. nem enged kötni mindaddig, míg nem klíringelt, közben az árfolyam már fényévekre van.Trédelni, tickelni lassú.
A többiről meg nem is érdemes beszélni, már csak azért sem mert aki óráson, naposon kereskedik annak ne számítson fél euró. Mert pl. ennyivel olcsóbb a Strategon az Fxpro-nál.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-30, 17:56   #7 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
Hírnév szint: 8
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

sikerült azóta olcsóbb, de mégse ellened kereskedő brókercéget találnod DAX-ra?

Jegenye: Te kit javasolnál? Létezik egyáltalán commission nélküli, nem dealing desk-es brókercég DAX-ra, akinél lehet kötni 0,1 egység DAX-ra is?
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-30, 18:20   #8 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Nem. Maradtam az eredetinél.
Régi 2011-11-02, 18:14   #9 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 77
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Daxra keresek brókert én is! Daytradelem, 5 percesen!
Olyan kellene, amely nem CFD-s, tehát legyen jutalék, akkor legalább tudom, hogy a valós tőzsdére bukom ki a pénzem, és onnan is nyerem el! Szerintem nagyon fontos, hogy ne a brókered ellen kereskedj!
Legyen minilot, ne legyen mindenféle egzotikus szigetre bejegyezve, mert ezekbe nem bizok, és az sem lenne baj, ha lenne nála MT4, bár az nem kizáró ok!

valaki tud ilyet?
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-02, 20:40   #10 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
viskia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Olyan kellene, amely nem CFD-s, tehát legyen jutalék, akkor legalább tudom, hogy a valós tőzsdére bukom ki a pénzem, és onnan is nyerem el! Szerintem nagyon fontos, hogy ne a brókered ellen kereskedj!
Legyen minilot, ne legyen mindenféle egzotikus szigetre bejegyezve, mert ezekbe nem bizok, és az sem lenne baj, ha lenne nála MT4, bár az nem kizáró ok!

valaki tud ilyet?
Micsoda zagyvaságokat írkálsz összevissza?
Szerintem fuss neki mégegyszer hogy mit is szeretnél de inkább demozz még egy keveset mialőtt élesben daxozol, az ingyen van.
  Válaszol idézettel
Régi 2011-11-03, 14:59   #11 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 77
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Shortosgyula eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Micsoda zagyvaságokat írkálsz összevissza?
Szerintem fuss neki mégegyszer hogy mit is szeretnél de inkább demozz még egy keveset mialőtt élesben daxozol, az ingyen van.
légyszíves akkor részletesen írd le, hogy mi a zagyvaság!

kösz!
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-03-31, 14:16   #12 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 226
Hírnév szint: 0
joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.joe134 már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Én a DAX-ot CFD-ként az Atlantic FX Pro (ActTrader) platformon kereskedem. 2.5-3 pötty a spreadje... Immár 2 éve náluk, eddig nem volt vele gond... Stabil a platformjuk és könnyen kezelhető. A Metájukon 1-2 pötty a spread és hozzá jön még a forgalmi jutalék $2/contract jutalék...
joe134 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-09, 12:54   #13 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 8
zorrotrader a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Dax

Idézet:
viskia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

valaki tud ilyet?
Szia

A dax indexre a legjobb kereskedési lehetőség szerintem a dealbook platformon keresztül a gold forex tradinál. Náluk 1 pont a spead és nincs plusz kötési jutalék. 1 pozíciót ha veszel akkor kb. 45 dollár fedezetet kér és 1 pont elmozdulás 1 dollárt jelent. Én nagyon meg vagyok elégedve velük, mert 5 percesen nyomom a dax indexet.

www.goldforex.hu
zorrotrader nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-09, 21:14   #14 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
Torpe Madar a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
zorrotrader eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

A dax indexre a legjobb kereskedési lehetőség szerintem a dealbook platformon keresztül a gold forex tradinál. Náluk 1 pont a spead és nincs plusz kötési jutalék. 1 pozíciót ha veszel akkor kb. 45 dollár fedezetet kér és 1 pont elmozdulás 1 dollárt jelent. Én nagyon meg vagyok elégedve velük, mert 5 percesen nyomom a dax indexet.

www.goldforex.hu
Szia,

indexre kereskedesre keresek egyszeru es jo scalp technikat, US30-ra es DAX-ra gondolok. Orulnek ha valaki megosztana mar kiprobalt es bevalt stratit.
Torpe Madar nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-06-12, 17:53   #15 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 248
Hírnév szint: 8
muzzi03 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

http://www.ampfutures.com/ Futures bróker, viszont csak teljes kontraktokkal lehet kereskedni.
muzzi03 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-06-14, 12:11   #16 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
ulqi88 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Itt van néhány stratégia: http://dealbook.privatbankar.hu/tozsdeistrategiak
Ahol én kereskedem ott a DAX 1spreaddel fut.
ulqi88 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-01-15, 14:50   #17 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Marketprog a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Eléggé utánlövés, de akit érdekel: Nálunk elég szűk a DAX spread, 1 pont azaz 1 Euro. A leggyakrabban kereskedett termékek egyike, természetesen jutalékmentesen lehet tradelni.

Ha valakit érdekel akkor http://marketprog.eu/hu/gft-termekek
Marketprog nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-12-26, 13:56   #18 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 6
gabbee30 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Kicsit én is utólag válaszolok,de talán valakinek még hasznos lehet! Peppernél vagyok, 1 lot
DAX marginigénye kicsivel 30$ alatt,spread 1 pip reggel 9 után,szintén 1$/pont.
Amúgy az alacsony (<100$) számlaméretemre kockázatos,ezért inkább FRA40-nel kereskedek,ennek fedezete 14$ alatt,1$/pip,reggel 8 után 2 pip a spread,reggel 9 után 1.
gabbee30 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-23, 16:09   #19 (permalink)
Tag

SuperTradingOnline logója

Hely: Limassol
Összes hozzászólás: 33
Hírnév szint: 4
SuperTradingOnline a hírnévhez vezető út elején jár.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül SuperTradingOnline részére
Alapbeállítás

STO-nál:

DAX30 spread: 1 pont

Min lot méret: 0.1 (0.1 kontraktus)
Tick méret: 1
Tick érték per 1 kontraktus: 10 EUR

swap: 2.5% (+/- ECB Rate)

ker. idő: 09:00-23:00
Régi 2016-03-07, 13:47   #20 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 44
Hírnév szint: 3
Reménykedő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás DAX 1 pont, de tényleg

ki tud olyan, nem ciprusi brókert, ahol a spread tényleg 1 pont és nem 3-4?

Utoljára módosítva: Reménykedő által : 2016-03-07 13:47 Oka: elírás
Reménykedő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-07, 18:40   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

Admiral markets
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-09, 07:45   #22 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 697
A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.A csodamacska már nem kispályás.
Alapbeállítás

aszittem lesz negatív kritikA
A csodamacska nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-03-09, 19:39   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 465
erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.erla01 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

FXCM - 1 pip sprd
Lmax - 1.3 --1.4 pip (ami sprd + jutalék)
erla01 nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
bróker, DAX, Német tőzsde, Németország

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 18:09 , a GMT +1 időzóna szerint.