Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2016-06-29, 17:39   #51 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Hírnév szint: 3
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

"Tisztelt Bak Norbert!

Tisztában vagyok a bonusz felhasználási feltételekkel és nem követtem el amivel gyanúsítanak.Az hogy a 3000$ bonuszt vissza vonták rendben de a saját tőkémből nem vehetnek el önkényesen márpedig Önök ezt tették amikor a bonusz összegen túl még 2661,60$-t levettek a számlámról.Legyenek szívesek bizonyítani az igazukat,ellenkező esetben jogorvoslatot kérek továbbá feljelentést teszek az Ironfx ellen a rendőrségnél az MNB-nél és a Cysec-nél.
Legyenek szívesek a JOGTALANUL levont 2661,60$-t vissza rakni a kereskedési számlámra!

Tisztelettel XY Lajos

Kedves Lajos,

Cégünk a felhasznalási feltételek szerint járt el teljesen jogosan.
A döntés végleges és nem tartozunk további magyarázattal.

Panaszát benyújthatja a compliance@ironfx.com -ra angol nyelven, és vagy a felügyeleti szerveknél.

Tisztelettel,

Norbert Bak | Account Manager"

Ironfx topicból..
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-29, 17:58   #52 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 867
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Norbika is tudtta , hogy jogtalanul vettek el a penzt es bizonyitekuk az nulla.De ezek a szarhaziak mindenre kepesek... a jutalekat megkapta es a Markos hatsojat nyalogattak , szegeny Zolika is almodozott mert Markos reszvenyeket igert neki IPO eseten es ,Zolika mar miliomos befektetonek erezte magat.Aztan Markos kibaszott vele ...es a kivallo ertekesito otthagyta a fostalicskat. Gatlastalan gazemberek ezek a volt ironosok egy kis jutalekert barmire kepesek.
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2016-06-29, 20:18   #53 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 4
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Idézet:
flyati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Hogy tudnak ezek a cégek fennmaradni ?
Úgy, hogy az etoro a közösségi kereskedésre van kihegyezve, az egész platform erről szól. Egymást másolják a teljesen amatőr kereskedők, ami a világ legjobb biznisze a brókercégnek. Leginkább persze azokat másolják az okos népek, akiknek nagyon magas a találati aránya (ő a guru), viszont így magas a csődkockázat is - hamar elég a lóvé.
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-30, 09:27   #54 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
Hírnév szint: 2
eToro képviselő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Adamv eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Tehát az itteni megnyilvánulásaid:

1: magánemberként, a te véleményedet tükrözik

2: a cég hivatalos képviselőjeként az ő álláspontjukat közvetíted.

Megtennéd, hogy mellébeszélés nélkül tisztázod ezt a kérdést, elég fontos lenne tudni.
Az eToro képviselőjeként írom a hozzászólásaimat.
eToro képviselő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-30, 10:17   #55 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Várkuti Gézával jóban vagy még? Azok után, hogy bereklámoztattad vele a Mirror számlás átverést?
Régi 2016-07-04, 10:34   #56 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Szeretnék bemutatni egy pár sikeres kereskedőt a sok közül, akiket véletlenszerűen választottam ki az eToro közösségi kereskedési rendszeréből.
A rendszer lehetővé teszi, hogy másoljuk azoknak a kereskedőknek a számláit, akik már évek óta ezzel foglalkoznak, és ebből élnek.

Ezt a lehetőséget mindenkinek ajánlom, kifejezetten azoknak, akiknek kevés az idejük vagy a tapasztalatuk a kereskedéshez.

Dimitrios1 - Alacsony kockázati szint, 10-30% profit.

Berrau - Alacsony kockázati szint, 50-70% profit.

Jarodd76 - Alacsony/Közepes kockázati szint, 50% profit 2016-ban.

Hajra123 - Közepes kockázati szint, 30-50% profit.
Csatolt kicsinyítések
etoro-dimitrios.jpg  
Régi 2016-07-04, 11:14   #57 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
eToro képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szeretnék bemutatni egy pár sikeres kereskedőt a sok közül, akiket véletlenszerűen választottam ki az eToro közösségi kereskedési rendszeréből.
A rendszer lehetővé teszi, hogy másoljuk azoknak a kereskedőknek a számláit, akik már évek óta ezzel foglalkoznak, és ebből élnek.

Ezt a lehetőséget mindenkinek ajánlom, kifejezetten azoknak, akiknek kevés az idejük vagy a tapasztalatuk a kereskedéshez.

Dimitrios1 - Alacsony kockázati szint, 10-30% profit.

Berrau - Alacsony kockázati szint, 50-70% profit.

Jarodd76 - Alacsony/Közepes kockázati szint, 50% profit 2016-ban.

Hajra123 - Közepes kockázati szint, 30-50% profit.
Kedves Norbert figyelmedbe ajanlom a kovetkezo cikket:
http://forexdaytrade.hu/a-veg/
Ha elolvasod lehet atgondolod a dolgokat es nem reklamozod a ciprusi brokereket.
Régi 2016-07-04, 17:32   #58 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.873
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
willow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
VIP ügyfelek külön kérés esetén, a menedzsment engedélyével bekerülhetnek az FCA regulációja alá.
Tehát a VIP ügyfeleknek jobb esetben megmaradhat a pénze. A többiek meg úgysem számitanak. Gondolom én. De lehet, hogy tévedek.
Ezek betegek. Az a VIP-szolgáltatás, hogy valós felügyeletet vehet igénybe az ügyfél!!

Képviselő:
Legalább hallgattatok volna erről a bűnözői magatartásról!
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-05, 06:59   #59 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Az Angliai irodánk csak és kizárólag VIP ügyfeleket fogad Angliából, így nem meglepő, hogy a más országban élő ügyfelekre is ugyanez a kritérium vonatkozik.

Ettől elvonatkoztatva, a forumon sokat a ciprusi licensszel rendelkező brókereket szidják, mégis az itt lévők túlnyomó többsége jelenleg is ciprusi felügyelet alá tartozó brókerrel kereskedik, probléma mentesen.
Régi 2016-07-05, 09:57   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az Angliai irodánk csak és kizárólag VIP ügyfeleket fogad Angliából, így nem meglepő, hogy a más országban élő ügyfelekre is ugyanez a kritérium vonatkozik.

Ettől elvonatkoztatva, a forumon sokat a ciprusi licensszel rendelkező brókereket szidják, mégis az itt lévők túlnyomó többsége jelenleg is ciprusi felügyelet alá tartozó brókerrel kereskedik, probléma mentesen.
Értem én hogy szeretsz hazudozni meg a munkaadódtól adatokat kilopni, de meg tudnád mondani, pontosan milyen adatokra alapozod ezt a marhaságot. Én nem ismerek olyan embert aki Ciprusi cégnél kereskedne, így nehéz elhinnem. Simán csak marketinges hazugságnak tudom értelmezni.

Várkuti Gézával jóban vagy még? Elég kínos lehetett neki az a Mirrorszámlás átverés amit a te "barátságod" miatt rakott ki.
Régi 2016-07-05, 13:05   #61 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Hírnév szint: 0
Jacob Moore a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Értem én hogy szeretsz hazudozni meg a munkaadódtól adatokat kilopni, de meg tudnád mondani, pontosan milyen adatokra alapozod ezt a marhaságot. Én nem ismerek olyan embert aki Ciprusi cégnél kereskedne, így nehéz elhinnem. Simán csak marketinges hazugságnak tudom értelmezni.

Várkuti Gézával jóban vagy még? Elég kínos lehetett neki az a Mirrorszámlás átverés amit a te "barátságod" miatt rakott ki.
Komolyan mondom szánalom ez az "ember" a főnökével együtt... kedves Z. és N. a karma utolér előbb-utóbb mindenkit... hiába próbáljátok másfél év távlatában ferdíteni az igazságot, meg meggyőzni a laikusabbakat, hogy ti még megtettetek mindent az ügyfelekért... biztos forrásból tudom, hogy mindketten az utolsó percekig amíg az Ironnal voltatok fel..optátok Markost és a legkevésbé érdekelt titeket az ügyfelek sorsa. A sablon szöveg be volt készítve minden egyes chat-hez, csak ctrl+c ctrl+v -vel már intéztétek is a dolgot. Hány emailt küldött Z. is a Blackberry-ről a sablon dumával... kivizsgálások... nemsokára rám kerül a sor... arra is lusta volt, hogy megnézze mit küldött már el előtte... elküldte 3X is ugyanazt a kamut. Rég tudta Z. is és N. is, hogy hiányoznak az ügyfélpénzek... nem hogy behúznák fülüket farkukat, még álnévvel promózzák a ciprusi brókereket és védik saját magukat... nem tudom ki az, aki szánalmasabb... a főkolompos Z. vagy a kis félrokon csicskása N. Hogy nincs szar érzésed amikor a rolexedre nézel amit a behozott majd ellopott ügyfélpénzek után kaptál mint a legjobban teljesítő cinkos?!
Jacob Moore nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-05, 14:14   #62 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Norbi azért bebukott keményen. Milyen cég az ahol, ő meg Zoltán dolgozik, és kamu profilokkal próbálják behúzni a népet.

Megint azt kell mondjam szégyen. Az is szégyen amit csinál, és az is szégyen hogy belebukik azonnal.

eToro-t el kell kerülni amíg lehet.
Régi 2016-07-05, 15:05   #63 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

eToro képviselőként regisztráltam ide, a nevemet is adtam hozzá, nincs szükségem álneves regisztrációkra, és tudtommal én vagyok az egyetlen a cégnél aki a céget hivatalosan promotálja, ha ez változna majd szólok.
Régi 2016-07-05, 16:12   #64 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tehát BÉBÉ nem te voltál, csak véletlen pont a te gépedről jött pont most fényezni a Ciprusi cégeket...

ezt bebuktad, de legalább látjuk milyen vagy.
Régi 2016-07-06, 21:56   #65 (permalink)
Szenior tag

MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
eToro képviselőként regisztráltam ide, a nevemet is adtam hozzá, nincs szükségem álneves regisztrációkra, és tudtommal én vagyok az egyetlen a cégnél aki a céget hivatalosan promotálja, ha ez változna majd szólok.
Nem szidjuk a ciprusi cégeket hanem egyenesen "tiltjuk" azokat.
Szidni a rosszalkodó kutyust szokta az ember.
Ne ködösítsetek.
Régi 2016-07-06, 22:21   #66 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Norbi, ezt mivel tudod megmagyarázni?

Tovább is van, mondjam még?
Csatolt kicsinyítések
etoro-bak.jpg  
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-06, 23:15   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A "rengeteg számlanyitás" az ok.
Ilyen pofátlan primitív módon válaszolni az bicskanyitogató.
Régi 2016-07-07, 08:01   #68 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves shortosgyula,

Nem érzem, hogy magyarázatra szorulna a dolog.
Egy másik céget képviseltem, nem a személyes véleményemet látod, hanem a cég álláspontját, amit ha nem én közvetítek tovább, akkor megtette volna más.
Továbbá ennek semmi köze az eToro-hoz.
Régi 2016-07-07, 08:11   #69 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 358
shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.shortosgyula elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Tehát elismered hogy tudtad: szándékosan félrevezeted az ügyfelet?
shortosgyula nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-07, 08:16   #70 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 373
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves shortosgyula,

Egy másik céget képviseltem, nem a személyes véleményemet látod, hanem a cég álláspontját, amit ha nem én közvetítek tovább, akkor megtette volna más.

tudod Auschwitzban sem a személyes véleményüket képviselték az őrök, ha nincsenek, megtette volna más...
később mengele is jóságos doktorbácsi lett dél amerikában, de attól még ugyanaz az ember maradt.(nyilván nem rád értem, csak úgy eszembe jutott egy kis történelemről írni)
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-07, 08:23   #71 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves shortosgyula,

Norbika ha igazan korekt akarsz lenni, akkor leirod mint maganember, hogy mi is tortent az ironnal... mert ugye a jutalekot a sok ugyfel utan bezsebelted.
Ha igazan akarod,hogy hiheto legyel kezdhetd:
hany ugyfelnek ragadtt be penze. szerinted mennyi az iron tartozasa, eleg a pletyka is
Markos es bandaja NZ a gyuleseken milyen hazugsagokra vett ra titeket ,es igy tovabb.
Nem gondolod,hogy ez jot tesz neked es az egesz ciprusi biznisznek?
Vagy ugy gondolod ,hogy a szart takargatni kel?
Ne felejtsd ,hogy te is resze voltal a csalasnak ,es gond nelkul bezsebelted a fizut ,es a jutalekot.
Azt hiszed ,hogy atnyergeltel egy masik ciprusi fostalicskahoz, es a buneid meg vannak bocsajtva? Es az ugyfelek?
Na gyerunk meselj , vagy attol felsz, ha kitalalsz a szarhazi NZ fonokod kirugat az etorotol?
Kersesd meg a gerincedet Norbika ,ha nem hagytad Markos hatsojaba mint a nyelvedet.
Régi 2016-07-07, 08:57   #72 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ez az eToro topic, ahol a céggel kapcsolatos kérdésekre válaszolok nektek.

Magánszemélyként olyan céget választok munkaadómnak, amit őszintén tudok képviselni.

Amikor ez már nem áll fenn, akkor megszüntetem a munkaszerződésem. Jelenleg az eToro-t tartom az egyik legbiztosabb hátterű cégnek Cipruson, csak hogy értsétek nem csupán magánszemélyek a tulajdonosok, hanem a Sberbank, Commerzbank es PingAn is társtulajdonosok, intézményes befektetők. Ez is garantálja a szigorú belső ellenőrzést függetlenül a CySec-től, hiszen nekik is számadassal tartozik a cég.
Régi 2016-07-07, 09:04   #73 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Magánszemélyként olyan céget választok munkaadómnak, amit őszintén tudok képviselni.

Amikor ez már nem áll fenn, akkor megszüntetem a munkaszerződésem. Jelenleg az eToro-t tartom az egyik legbiztosabb hátterű cégnek Cipruson, csak hogy értsétek nem csupán magánszemélyek a tulajdonosok, hanem a Sberbank, Commerzbank es PingAn is társtulajdonosok, intézményes befektetők. Ez is garantálja a szigorú belső ellenőrzést függetlenül a CySec-től, hiszen nekik is számadassal tartozik a cég.
Norbika a kerdesekre tudsz valaszt adni? Latom te is mint egy papagaj szajkozod a tulajdonosokat mint NZ az ironnal a rengeteg felugyeletet es biztonsagot. Hiaba na a regi betanult dolgokat nehez elfelejteni.
Régi 2016-07-07, 09:12   #74 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:

Tehát a Mirrorszámlás csalást is őszintén tudtad képviselni? Hogy tudtál képviselni őszintén egy céget aki 1 éve nem fizetett (akkor amikor még ott dolgoztál) az ügyfeleknek?

Nem lehet, hogy csak azért jöttél el mert már neked sem fizettek? És azért kapálózol itt, hogy legyen valami jutalék?
Régi 2016-07-07, 09:13   #75 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Hírnév szint: 10
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves shortosgyula,

Ezt aztán a magas szintű erkölcsi érzék. Bravó!
Régi 2016-07-07, 09:16   #76 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Tehát a Mirrorszámlás csalást is őszintén tudtad képviselni? Hogy tudtál képviselni őszintén egy céget aki 1 éve nem fizetett (akkor amikor még ott dolgoztál) az ügyfeleknek?

Nem lehet, hogy csak azért jöttél el mert már neked sem fizettek? És azért kapálózol itt, hogy legyen valami jutalék?
Az etoro is csak az ugyfelek penzet akarja. Azert alkalmaztak 2 gazembert ezek gatlastalanul tudnak hazudozni,az ironnal megtanultak rendesen.Az etoronak ajandek 2 betanitott gazember, egy kis jutalekert reggeltol- estig hazudoznak. Ez a biznis mar csak igy mukodik.
Es meg vittek magukkal egy jo kis ugyfelistat...Nem hiszem,hogy NZ ures kezzel kopogtatot az etoronal, volt a batyuba egy kis ajandek, aztan odavitte a megbizhato partneret a csalasban Norbikat. Osszealt a csapat megint gyujtojetik a jutalekot
Régi 2016-07-07, 09:31   #77 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 6
Jacob Moore a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:

Hazudós Zoltán 2... Komolyan mondom elment az esze annak, akik veletek még egyáltalán szóba áll... azt sem hinném el, amit kérdeztek... elvből!!! Aki csak a pénzt látja az emberekben meg a saját jutalékát és ráadásul le is szarja őket annak ellenére, hogy TUDJA, a cége jogtalanul tartja bent az ügyféltőkéket, mi több, ELLOPJA, az nem érdemli meg a bizalmat még egy doboz gyufa esetében sem!! Megint bohócnak nézed az embereket... erről beszélek, semmit nem változtok, minden szavatok hazugság... Akkor szüntetted meg a szerződésedet, amikor Zoltán szólt, hogy megvan a helyed az etoro-nál... Most is lemerem fogadni odafordulgatsz hozzá, hogy mit írjál...
Jacob Moore nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-07, 09:43   #78 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 112
flyati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

http://www.forexfactory.com/showthre...98#post9017498
flyati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-07, 09:56   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"eToro has been fined by CySEC, their regulator, for not properly following the forex laws in Cyprus. Some say the laws in Cyprus are already pretty lax, so to get fined is no small feat."

Nah beszéljünk erről. Tehát már kaptak büntit. És ez Norbi szerinte a legjobb cég... Azt figyeltem, hogy Március óta megnőttek az ügyfélpanaszok pár oldalon, lehet ez már HazudoZoltán hatása?
Régi 2016-07-07, 10:30   #80 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Igen, a CySec birságot szabott ki az eToro-ra 2013 elején, egy 2010-ben felfedezett apró hianyosságért. A hiányosság az volt, hogy a működési engedély kiadása után, az első pár hétben a telefonhívasok még nem voltak rögzítve, mert a szolgáltató lassú volt a rendszer kiépítésében. Pár héttel később természetesen már meg volt oldva a dolog.

Itt a hivatalos közlemény:

The Cyprus Securities and Exchange Commission would like to inform the public that, pursuant to section 37(4) of the Cyprus Securities and Exchange Commission Law, it reached a settlement with Etoro (Europe) Limited , for the amount of €50.000. The settlement reached concerns weaknesses in the application of the Investment Services and Activities and Regulated Markets Law of 2007, as amended (the “Law”). The alleged weaknesses concerned the organisation/operation structure (articles 18 and 36 of the Law) of the Company in their early operation days (2010) and the Company has since then rectified the alleged weaknesses and is now in compliance with the requirements of the Law. The Company has paid the amount of €50.000.

Nicosia, 12 February 2013
Régi 2016-07-07, 10:32   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.forex-broker-rating.com/c...ro?type=broker
na itt is van egypar velemeny a megbizhato brokirol, felejtos az etoro, hiaba a megbizhato tulajdonosok.
Norbika ezeket komentalnad?
Vagy ahogy a mentorod irta valamikor az irontopikban, ezek az oldalak csak azert irnak rosszkat mert nem fizzettek nekik?
Régi 2016-07-07, 10:35   #82 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igen, a CySec birságot szabott ki az eToro-ra 2013 elején, egy 2010-ben felfedezett apró hianyosságért. A hiányosság az volt, hogy a működési engedély kiadása után, az első pár hétben a telefonhívasok még nem voltak rögzítve, mert a szolgáltató lassú volt a rendszer kiépítésében. Pár héttel később természetesen már meg volt oldva a dolog.

Itt a hivatalos közlemény:

The Cyprus Securities and Exchange Commission would like to inform the public that, pursuant to section 37(4) of the Cyprus Securities and Exchange Commission Law, it reached a settlement with Etoro (Europe) Limited , for the amount of €50.000. The settlement reached concerns weaknesses in the application of the Investment Services and Activities and Regulated Markets Law of 2007, as amended (the “Law”). The alleged weaknesses concerned the organisation/operation structure (articles 18 and 36 of the Law) of the Company in their early operation days (2010) and the Company has since then rectified the alleged weaknesses and is now in compliance with the requirements of the Law. The Company has paid the amount of €50.000.

Nicosia, 12 February 2013
Nahat mar azt gondoltam,hogy vizsgalati dij volt mint ahogy az ironbuntit hazudtatok
Régi 2016-07-07, 11:33   #83 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

"They do not allow scalping and the funny thing is that nothing is mentioned about it in their web site nor account opening documents. After they find you profiting they tell you "we do not allow scalping"And they take your profits. Also they delay your withdrawal request saying that their internal control department has to check all your trades."

Hoppsz ez már hasonlít a Németh Zoltán féle elvesszük az ügyfelek pénzét videóra.
Régi 2016-07-07, 12:15   #84 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Cipruson minden cég átveri az ügyfeleket? Hihetetlen, hogy az EU-ban ezt megtehetik.

http://scam.hu/2016/07/07/rengeteg-a-panasz-cipruson/
Régi 2016-07-07, 14:59   #85 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
"They do not allow scalping and the funny thing is that nothing is mentioned about it in their web site nor account opening documents. After they find you profiting they tell you "we do not allow scalping"And they take your profits. Also they delay your withdrawal request saying that their internal control department has to check all your trades."
A skalpolás nem engedélyezett, de ez le is van írva itt.

1.19.3.2 és 7.3-as pont.

Sajnos az ügyfél nem volt elég körültekintő.
Régi 2016-07-07, 15:04   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

én elég körültekintően elolvastam. Pontosan mi is a skalpolás? mert azt nem találom a doksiban. Gondolom a delikvens is ezért nem volt elég "körültekintő", mármint mert hozzátok fizetett be.
Régi 2016-07-07, 15:24   #87 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 511
Hírnév szint: 7
Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.Ginew már nem kispályás.
Alapbeállítás

eToro, sosem hallottam róla, lehet ha broki után néznék belebotlanék és megtetszene, de így, hogy tudom, volt ironos emberkék dolgoznak ott, felejtős. A kérdés, hogy az eToro vezetőségének erről mi a véleménye? Hiszen nem csak én, de szerintem sokszáz ügyfél dönthet még így.. Szerintem egy hivatalos névváltoztatás belefért volna a tervbe, és új emberként belevágni ismét e szakmába.
Mindenesetre tudok még egy jó lehúzós lehetőséget: Írj össze mindent, szépen megfogalmazva, igényesen kialakítva, mindent az ironról, és add el jópénzért annak aki vágyik az infóra. A nevednek már úgyis annyi, akkor már nem mind1 mennyire utálnak?
Ginew nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-07-07, 16:50   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Akkor is látnád a Cysec-felügyeletet, az is legyen elegendő infó mindenki számára!
Régi 2016-08-06, 11:46   #89 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
AvivT79 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

NZnek ugy tunik megszolalt a lelkiismerete, allitolag felmondott az etoronal.
AvivT79 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-08-06, 13:11   #90 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
AvivT79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
NZnek ugy tunik megszolalt a lelkiismerete, allitolag felmondott az etoronal.
Lelkiismerete? Egy fraszt , talan visszahuz az ironhoz ugysincsen magyar suport...
Régi 2016-08-11, 09:22   #91 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Zolika felhagyott a forex bizniszel:
Business Owner/CEO, cybubble-football.com
Régi 2017-05-01, 17:27   #92 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 2
rsoos a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás eToro - részletes teszt

Sziasztok!

Teszteltük az eToro-t éles számlával, visszautalást még nem indítottunk, de minden másban van tapasztalatunk. A részletes áttekintést elolvashatjátok a Brokerchooser angol oldalán, itt: http://brokerchooser.com/broker-reviews/etoro-review

Ha van róla véleményetek, kérdésetek azt szívesen fogadjuk.
rsoos nem elérhető   Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
devizapiac, eToro, FOREX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 13:28 , a GMT +1 időzóna szerint.