Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-02-24, 22:07   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
Hírnév szint: 0
Sabine a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás eToro

Figyelmetekbe szeretnék ajánlani egy nagyon jó Forex oldalt, eTorot! Ha még sosem kereskedtél devizában, akkor is kipróbálhatod, van demo számla is! Egy felhasználóbarát és látványos kereskedési felület segítségével élvezheted a devizapiac adta lehetőségeit!
Nézzétek meg a weboldalt és csatlakozzatok most!
eToro weboldal
Sabine nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 08:15   #2 (permalink)
Adminisztrátor

Összes hozzászólás: 376
Hírnév szint: 10
harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.harzol elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Kedves Sabine telespamelte affiliate linkjével ellátott hozzászólásokkal a fórumot, amit természetesen egytől-egyig töröltem. Ez az egy marad meg, de a linket itt is megszabadítottam az ajánló kódtól.

Az eToro-ról természetesen szabad beszélgetni, de az affiliate linkek moderálva lesznek a jövőben is.
harzol nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-02-25, 08:23   #3 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Hírnév szint: 9
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Köszi Harzol a gyomlálást. Ráadásul mindenhová berakta, csak a bróker cégekhez nem, ahová tartozna…
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 09:38   #4 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

Az e tororól csak rosszat olvastam. De ha valaki próbálkozni akar, hát szíve rajta.
willow nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-02-25, 17:58   #5 (permalink)
Új tag

Padavan logója

Hely: Vidék
Összes hozzászólás: 21
Hírnév szint: 8
Padavan a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás Hmm...

Hát igen, én próbáltam csak a demo számlát természetesen, de csak nem reklám céljából de keressétek meg és töltsétek le az alpari MetaTrader platformját s majd csodálkoztok. eToro jelentése buzi férfiak, szerintem ez nagyából igaz is, persze itt is lehet pénzt keresni na meg bukni is csilli villi felületen de van jobb szerintem. (http://www.alpari.co.uk/)
Én már demo számlán tesztelek robotokat, meg saját magam-at is manuálisan. Még egy fél év és lehet kezdek élesben is kicsiben, de az még messze van, mert még sok-sok kérdésem van, amit próbálok megválaszolni magamnak.

Szép napot!
Régi 2010-03-10, 10:43   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nem olvasgatni kell a véleményeket róla, hanem kipróbálni a rendszert:-) Egyszerűen isteni, csodálatos és fantasztikus!
A fiam 9 éves és remekül elszórakozna rajta. Szép színes és még hangokat is ad. Pont annyi devizapár van rajta, amennyi kell (majd egy tucatnyi), de hogy jobban csillogjon adtak még hozzá aranyat, ezüstöt is. Aztán van ám rajta csárt is, úgy bizony! Meg stop loss.
Nem akarok ötletet adni, reklámozni, de a játékoldalakon jó üzlet lenne.
Az adminisztrátortól kimondottan udvariatlanságnak tekintem, hogy elzárta ezt a kiváló szórakozási lehetőséget. Irgum-burgum:-)))
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-08, 11:44   #7 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
marika0310 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Nagyon jókat hallottam az etoro-ról, tetszenek az újításai, lehetőségei, úgyhogy nyitottam egy számlát.
Pénzt utalni most készülök, de előtte mindenképpen szeretnék megtudni valamit!
Szép bónuszokat ad, én rögtön 60.000Ft-nyit kapnék tőle, de ha igénybe veszem a "Feltételekben" írja, hogy 10 mini tételt, azaz, az én esetemben 1.000.000 valuta egységet kell adnom vagy vennem, mielőtt kifizetést kérhetnék.
Ez az én kényelmes tempómmal hónapokba telne, így inkább lemondanék a bónuszról.
Lehet olyat csinálni, hogy első utaláskor 100$ alatti összeget utalok (ennél az értéknél nincs bónusz) és második utalásban utalom a pénz jelentős részét?

Ha nem lesz bónuszom mikor tudok kifizetést kérni? Van valami előfeltétele?
marika0310 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-08, 19:29   #8 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
marika0310 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Nagyon jókat hallottam az etoro-ról, tetszenek az újításai, lehetőségei, úgyhogy nyitottam egy számlát.
Szép bónuszokat ad, én rögtön 60.000Ft-nyit kapnék tőle, de ha igénybe veszem a "Feltételekben" írja, hogy 10 mini tételt, azaz, az én esetemben 1.000.000 valuta egységet kell adnom vagy vennem, mielőtt kifizetést kérhetnék.
Ez az én kényelmes tempómmal hónapokba telne, így inkább lemondanék a bónuszról.
Lehet olyat csinálni, hogy első utaláskor 100$ alatti összeget utalok (ennél az értéknél nincs bónusz) és második utalásban utalom a pénz jelentős részét?

mielőtt utalsz legalább ezt a pár hsz-t olvasd el, ha már máshol nem nézel utánna
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2013-04-12, 10:40   #9 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 4
dave a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
marika0310 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok!

Elvileg nincs feltétele, ha nem kérsz bónuszt (legalábbis régen nem volt). Az eToro szerintem is zseniális, de nem mindenkinek ajánlott. Magas jutalékkal dolgozik, amit azért tehet meg, mert az openbook felülete nagyon erős.

Egy gyakorlott tradernek nyilván "parasztvakításnak" tűnhet a platform, hiszen komolyabb elemzésekre nem annyira alkalmas, de gyakorlatilag egy 6 éves is elég komoly profitot tud összeszedni mások másolásával, ha ügyesen választja ki az alanyait.
Régi 2014-07-03, 20:05   #10 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.608
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Milliók dühöngnek - Hol a pénzünk?
Régi 2015-07-22, 20:08   #11 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 31
Hírnév szint: 3
puma124 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Mik a tapasztalatok az etoróról? Megbízható? Olvastam olyat hogy napon belüli kereskedésre nem alkalmas ez igaz?
puma124 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-25, 02:24   #12 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

http://www.etoro.com/hu/about-us/fees/

Etoro más cégekhez képest arányos díjat számol fel?
Kicsit meg lep hogy ilyen kevesen írnak itt az etoro ról. Úgy tudom a világ leg nagyobb bróker cége 4millió felhasználóval. Ahoz képest elég nehéz róla leírást találni fórumokon ara számítottam agyon lessz itt elemezgetve. Vannak itt olyanok akik használják vagy használták az etorot? Kezdő vagyok még a tőzsde világában de szeretnék meg ismerkedni vele álítólag az etoro pont kezdőknek való én viszont szeretném alaposabban meg érdeklődni. Olvasom a kereskedési alapokat is még csak tájékozódó jelleggel meg próbálok bróker cégeket is fel kutatni meg ismerni. Saját magam is szeretnék tudni kereskedni de ahogy nézem amit irtok az etoro csak mások másolására alkalmas.
Régi 2015-07-27, 03:44   #13 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Hát nem könnyű tájékozódni vele kapcsolatban. Sztem 4000000 felhasználónak jó ha 1% magyar és még sokat is mondok. Ti hogy vagytok az etoroval? Vannak tapasztalatok?
Régi 2015-07-27, 11:42   #14 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 391
Hírnév szint: 4
falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.falcon már nem kispályás.
Alapbeállítás

Látom rákattantál az eToro-ra. Ha valami komolyabb mozgás van a piacon a platform kezelhetetlen, nem lehet normálisan pozit méretezni, magasak a költségek, kezdetleges chart elemzési lehetőség, tovább nem is folytatom, mert a puding próbája az evés. Próbáld ki, kereskedj, nézegesd a többiek eredményét, másold őket és szerezz tapasztalatot. Rá fogsz jönni hogy nem lehet pénzt keresni vadidegen emberek ismeretlen stratégiáját másolva hosszú távon. Ha már lesz összehasonlítási alapod, akkor érteni fogod hogy ez a platform miért alkalmatlan a hatékony kereskedésre. Ha meguntad itt a kereskedést, keress egy MT4-es brókert és merülj el a technikai elemzés rejtelmeibe, olvass sokat, nézz webináriumokat, oktatást. Minden infóra szükséged lesz hogy aztán el tudd kezdeni a saját stratégiádat építeni. De nem kell siettetni a dolgokat, haladj a saját tempódban. Sok sikert!
falcon nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-07-27, 17:34   #15 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

" Ha valami komolyabb mozgás van a piacon a platform kezelhetetlen, nem lehet normálisan pozit méretezni, magasak a költségek, kezdetleges chart elemzési lehetőség, tovább nem is folytatom, mert a puding próbája az evés. Próbáld ki, kereskedj, nézegesd a többiek eredményét, másold őket és szerezz tapasztalatot."

Mi számít jó költségnek?

"Rá fogsz jönni hogy nem lehet pénzt keresni vadidegen emberek ismeretlen stratégiáját másolva hosszú távon."

Hogy érted ezt? Pont azt szeretném el kerülni hogy meg szívjam vele.

" Ha már lesz összehasonlítási alapod, akkor érteni fogod hogy ez a platform miért alkalmatlan a hatékony kereskedésre. Ha meguntad itt a kereskedést, keress egy MT4-es brókert és merülj el a technikai elemzés rejtelmeibe, olvass sokat, nézz webináriumokat, oktatást. Minden infóra szükséged lesz hogy aztán el tudd kezdeni a saját stratégiádat építeni. De nem kell siettetni a dolgokat, haladj a saját tempódban. Sok sikert! "

Köszönöm a válaszodat.

Nem kattantam rá. Nem ismerem. Érdekel olyan emberek véleménye tapasztalata akik ismerik. Mt4-5el is ismerkedek. Van már demószámlám etoron is. Tudtok más cégeket amik előnyösebbek összehasonlítva? Dijjak megbízhatóság kezelhetőség stb ami még fontos. Az igaz hogy napon belüli kereskedésre nem alkalmas?

Ami miatt elsőre jónak tűnik az a felhasználók száma nagyon sokan vannak rajta. Nekik mért éri meg? Próbálom be mérni mik az erősségei mik a gyengéi ez adna alapot ara hogy más cégekkel össze hasonlítsam. Kissé gyanus persze hogy itt nem lett fel kapva meg van egy egész etoro ellenes fúrum is. Mielőtt az ember át megy az út testen érdemes körül néznie. Vannak itt olyanok akik szerint klassz az etoro?
Régi 2015-07-30, 15:19   #16 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

"Rá fogsz jönni hogy nem lehet pénzt keresni vadidegen emberek ismeretlen stratégiáját másolva hosszú távon"

Am ennek van obilyektív oka? Ebből nem könnyű ki venni mit szerettél vólna közölni.
Nem csak attól függ hogy hosszú távon sikeres legyen akit másolunk? Ere azért vannak megitélési lehetőségek amik növelik a megbízhatóságot.

https://netkereset.com/etoro-profi-kereskedok-masolasa/

Tippek, tanácsok

Minden kereskedőnél megnézheted, hogy alacsony, közepes vagy éppen magas kockázati szintet használ. Érdemes úgy összeválogatni őket, hogy legyen benne mindegyikből.
Mielőtt másolsz valakit, jól vizsgáld meg az eddigi tevékenységét. Lehetőleg olyan kereskedőket másolj, akiknek a grafikonja viszonylag egyenletesen emelkedik kisebb-nagyobb visszaesésekkel. Kerüld az olyanokat, akiknek hirtelen magasba emelkedik a grafikon, aztán zuhan egy nagyot.
NE másolj olyan kereskedőket, akik naponta több tíz pozíciót nyitnak! Az eToro platformja nem alkalmas napon belüli kereskedésre (daytrade), ahhoz profi platform szükséges. Az ilyen kereskedők tiszavirág életűek és ugyan lehet, hogy akár több hétig is emelkedik a grafikonjuk folyamatosan kis nyereségeket realizálva, de ha eljön a bukósorozat, akkor nagyon sokat fognak veszíteni és akár a teljes rájuk tett tőke elveszhet 1 nap alatt.
Minimum 12 hónapra visszamenőleg nézd meg a tevékenységüket. Aki már legalább 1 éve szép egyenletesen profitál, az jó eséllyel nem fog nagy veszteségeket elszenvedni.
NE légy mohó! NE akarj egy hét alatt meggazdagodni. Inkább légy türelmes és csinálj 5-10% profitot havonta. Azok a kereskedők veszélyesek, akik kiugróan magas profitot értek el rövid idő alatt, mert ugyan ilyen rövid idő alatt el is veszíthetik az egészet.
Amikor indítod a másolást NE jelöld be azt a részt, hogy lemásolja a már megnyitott kereskedéseket is. Ugyanis azokat már nem tudja azon a pozíción megnyitni, ahol a kereskedő nyitotta, ezért más eredmény jöhet ki.

A pénz kikérés más cégeknél is hasonló? Mindenhol vonnak le pénzt? Ha igen Mennyit?
Régi 2015-08-03, 18:06   #17 (permalink)
Tag

Alapbeállítás

Etoroóról nem túl szivesen beszéltek. Ténleg szeretném alaposan meg érdeklődni ezt is. Úgy gondolom olyanoktól lehet akik ki próbálták élesben és vannak tapasztalataik. szeretném meg halgatni legalább 3-4 de inkább több ember tapasztalatait. Nem csak véleményt hanem mindent ami fontos egy ilyen cégel kapcsolatban. Persze csak szimplán vélemények is jól jönnének. Számtalan fel tett kérdés van a fejemben ilyen a magas felhasználók száma is hogy lehet hogy ilyen sokan bele vágtak egy cégbe amit szóra se méltattnak itt?
Régi 2016-02-08, 14:40   #18 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 771
Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás eToro

Nos sokan ismeritek az eToro-t. Felhívom a figyelmeteket, hogy Ironfxes Németh Zoltán itt folytatja a pályafutását.

Ezt az információt használja mindenki a saját hasznára.
Adamv nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-08, 21:20   #19 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 37
Hírnév szint: 2
coyote a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sehr geehrter Herr, Vielen Dank für die Informationen .
coyote nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-02-23, 12:53   #20 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 20
Hírnév szint: 6
Krőzus a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

A ciprusi etoro-hoz nehogy depositoljatok!

https://vimeo.com/156281942

Németh Zoltánt keresi a magyar rendőrség, jelenleg bújkál! A saját apja is letagadja a hollétét.

Ilyen alkalmazottakkal igazán sikeres lehet az etoro is
Krőzus nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-04-20, 15:57   #21 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 10
ISandor a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Leírom ide a tapasztalataimat az etoro rendszeréről, zölddel a pozitívumokat pirossal a negatívumokat

- Lassan három éve, 2013 júliusa óta használom aktívan a rendszert éles számlán.

KERESKEDÉSI FELÜLET:
- Nagyon egyszerű kezdők hamar kiigazodnak rajta
- Éppen ezért nincs minden funkció benne ami egy profi platformon megvan. Nincs követő stop, nem lehet a charton megbízást leadni.
- 31 devizapár érhető el plusz a Bitcoin (ez kinek kevés kinek elegendő, nekem több mint elég)
- Arany, ezüst, olaj elérhető + 12 index + most már rengeteg részvény etf-el is kereskedhetünk (ezt nem tudom megszámolni eddig még mindent találtam ami kellett nekem ezek is bőven elegendőek)
- A pozíciók méretezése ideális a kis összegű számlával rendelkezőknek. Korábban egy pozíció legkisebb mérete 1000 USD volt, és 1000 USD-ként ugrott a méret, mára ez teljesen megváltozott. 25 USD a minimum befektetés amit egy pozíció során megnyitsz 1x - 400x tőkeáttét alkalmazásával. Így akár a stratégiád szerint nyithatsz egy 625 USD-s pozit is (25 USD x 25x tőkeáttét)
- stopot mindig használnod KELL (!!!) a rendszer nem enged stop nélküli pozit nyitni (ezért nincs margin call) ennek megfelelően a számlád sem igen tud mínuszba fordulni.

MÁSOK MÁSOLÁSA:
- A statisztikák informatívak, bár van köztük olyan ami inkább semmitmondó. Azért nem árt jól átgondolni, hogy kire bízod a pénzedet, viszont ez nem függ a rendszertől a döntés itt csak a tiéd.
- A másolás mára már inkább stabil.Korábban voltak olyan gondok, hogy a hirtelen megnövekedett volatilitás miatt a rendszer nem volt elérhető vagy csak késve teljesültek a másolt megbízások. Ilyen eset mindig akkor fordult elő velem amikor manuálisan akartam egy ilyen időszakban pozit nyitni vagy zárni. Amióta már csak is kizárólag a stop és takeprofit szint beállításával zárok, illetve buy/sell order megbízással nyitok nem volt ilyen gondom.
- Amikor GAP van a piacon nincs mit tenni, a GAP utáni első lehetséges árfolyamon teljesülnek a megbízások, ez olykor pozitív mikor a Takeprofit szintet ugorja át az ár, de lehet negatív is, amikor a stop szintet ugorja át az ár. Ezt el kell fogadni ez másutt is így van, viszont az elmúlt majd három évben 4-5 ilyen alkalomnál nem tapasztaltam többet.

- Az, hogy kit érdemes másolni illetve, hogyan érdemes a statisztikákat értelmezni más kérdés, nem tartozik szorosan ide, de ha valakit érdekel szívesen segítek, ezen a téren az én történetem is elég kalandos volt. (Elég sokat buktam néhány rossz választás miatt)

SUPPORT:
- korábban volt magyar nyelvű ügyintézőjük, most nincs róla tudomásom. Angolul mindent le lehet velük levelezni nekem eddig még mindig gyorsan válaszoltak. Volt olyan is amikor nem teljesült egy másolt megbízás zárása és az ebből eredő kárt megtérítették.

Összességében a valós hiányosságaival együtt én nagyon szeretem ezt a rendszert. Nem a rendszertől lesz valaki jó vagy rossz kereskedő. Az elmúlt majd három évem sok-sok tapasztalat szerzéssel és tanulással járt de ez látszik is a statisztikai oldalamon:
https://www.etoro.com/people/isandor/stats nincs benne meghívó kód :-)

üdv mindenkinek
ISandor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-27, 14:23   #22 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 18
eToro képviselő a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Sziasztok,

Mostantól Magyar képviselője is van az eToro-nak, bármilyen a céggel kapcsolatos kérdésre szívesen válaszolok nektek.

Érdemes ránézni az eToro platformjára, ugyanis rengeteg fejlesztésen ment keresztül az elmúlt hónapokban.
Sok előnye van a Metatraderrel szemben:

- Egyszerűbb, átlátható
- Minden egyes pozíció alatt szabadon választható a tőkeáttétel
- Kötelező beállítani az SL és TP szinteket
- Allokált tőke -> Minden pozíció gyakorlatilag egy külön kereskedési számlának felel meg, nem veszélyeztetik egymást
- Követőstopp beállítható akkor is, ha a pozíció minuszban van és nem szükséges hozzá futnia a platformnak
- Nincs szükség a pipek számolgatására, stoppokat összeg és célár szerint is be lehet állítani, a rendszer kiszámol mindent
- Közösségi kereskedés: Használható, mint kezelt számla, tapasztalat és információ cserének lehetősége
- Top befektetők, részletes statisztikák, kockázati szint
- Több, mint 900 kereskedhető részvény és ETF

Illetve rengeteg olyan apróság, amely megkönnyíti és segíti a kereskedők életét.

Szép napot mindenkinek!

Norbert - eToro képviselő
eToro képviselő nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-27, 14:47   #23 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 867
suncika a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
eToro képviselő eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Sziasztok,

Mostantól Magyar képviselője is van az eToro-nak, bármilyen a céggel kapcsolatos kérdésre szívesen válaszolok nektek.

Érdemes ránézni az eToro platformjára, ugyanis rengeteg fejlesztésen ment keresztül az elmúlt hónapokban.
Sok előnye van a Metatraderrel szemben:

- Egyszerűbb, átlátható
- Minden egyes pozíció alatt szabadon választható a tőkeáttétel
- Kötelező beállítani az SL és TP szinteket
- Allokált tőke -> Minden pozíció gyakorlatilag egy külön kereskedési számlának felel meg, nem veszélyeztetik egymást
- Követőstopp beállítható akkor is, ha a pozíció minuszban van és nem szükséges hozzá futnia a platformnak
- Nincs szükség a pipek számolgatására, stoppokat összeg és célár szerint is be lehet állítani, a rendszer kiszámol mindent
- Közösségi kereskedés: Használható, mint kezelt számla, tapasztalat és információ cserének lehetősége
- Top befektetők, részletes statisztikák, kockázati szint
- Több, mint 900 kereskedhető részvény és ETF

Illetve rengeteg olyan apróság, amely megkönnyíti és segíti a kereskedők életét.

Szép napot mindenkinek!

Norbert - eToro képviselő
Kedves Norbert, tisztazzunk nehany dolgot az elejen:
A senkihazi NZ a fonokod?, ha igen mit gondolsz megbizunk az etoroban?
Te nem dolgoztal veleletlenul a fostalicska ironnal?
suncika nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-27, 15:10   #24 (permalink)
Szenior tag

Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Adamv már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Norbi, hol van a pénzem és a többi ügyfél pénze? Gondolod lesz olyan barom aki innen befizet? Ennél értelmesebbnek gondoltalak.
Régi 2016-06-27, 15:48   #25 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Én az eTorot képviselem a jelenlegi ügyfelek és a leendő ügyfelek felé.

Nem szeretnék személyeskedésekbe es vitákba belefolyni, valamint nem hiszem, hogy bárkinek is a képviselőbe kellene bizalmat fektetnie.

Az eToro egy 9 éves múlttal rendelkező stabil cég, amely folyamatosan fejlődik és fizetesi problémáktól mentes.

Intézményes befektetőink a Sberbank, Commerzbank és a PingAn akik önmagukban is bizalmat ébresztenek.

De a puding próbája az evés.
Régi 2016-06-27, 16:00   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Suncika,

Én az eTorot képviselem a jelenlegi ügyfelek és a leendő ügyfelek felé.

Nem szeretnék személyeskedésekbe es vitákba belefolyni, valamint nem hiszem, hogy bárkinek is a képviselőbe, kellene bizalmat fektetnie.

Az eToro egy 9 éves múlttal rendelkező stabil cég, amely folyamatosan fejlődik és fizetesi problémáktól mentes.

Intézményes befektetőink a Sberbank, Commerzbank és a PingAn akik önmagukban is bizalmat ébresztenek.

De a puding próbája az evés.
Kedves Norbert ,sajnos ceg a kipviseloi nagyon sokat szamitanak a bizalom szempontjabol. Hagyuk a 9 eves multat es intezmenyes befektetoket, azzal tele volt a padlas a fostalicskanal is.
Szerintem te es NZ eljatszottatok a bizalmat ironos munkatarskent, amikor szemtelenul cinikusan tobb szaz ugyfelnek hazzudtatok, es meg penzt is probaltatok behajtani, es csak a hazugsagokra es mellebeszelesre voltatok kepesek.
Ezek utan nem tudom ki bizik meg bennetek es ciprusi cegbe amit kepviseltek.
Inkabb meseld el miert hagytad ott az iront ,ha te vagy az a Norbert, chaten beszeltunk eleget es etettel a hazugsagokkal.
Latom ti soha nem valtoztok ,es az ugyfelekeket csak kifosztani akarjatok.
Udvozlom a fonokdet a rohadek NZ-t, csak egymasra talatatok, hol itt,hol ott.
Régi 2016-06-27, 16:44   #27 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Nekem ha bróker céget kell választanom akkor a múltját, hátterét és a jövőképét nézem meg, és azt, hogy megfelelő legyen arra, hogy nyereséget érjek el a stratégiámmal. Természetesen az is fontos, hogy hozzá juthassak ehhez a profithoz.

A kapcsolattartók cserélődnek ebben a szakmában elég gyakran, szóval nekem nem igazán fontos ki ez a személy, amig tudok valakivel magyarul beszelni. A cég döntéshozóit egyébként itt találhatjátok meg.

Jómagam ugyanezen szempontok alapjan választottam az eToro-t mint munkáltatót. 9 év és stabilitás a szakmában elég ritka a cégek között, ha már a pénzügyi háttér és az intézményes befektetők egyeseknek nem számítanak.
Régi 2016-06-27, 17:38   #28 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
Nekem ha bróker céget kell választanom akkor a múltját, hátterét és a jövőképét nézem meg, és azt, hogy megfelelő legyen arra, hogy nyereséget érjek el a stratégiámmal. Természetesen az is fontos, hogy hozzá juthassak ehhez a profithoz.

A kapcsolattartók cserélődnek ebben a szakmában elég gyakran, szóval nekem nem igazán fontos ki ez a személy, amig tudok valakivel magyarul beszelni. A cég döntéshozóit egyébként itt találhatjátok meg.

Jómagam ugyanezen szempontok alapjan választottam az eToro-t mint munkáltatót. 9 év és stabilitás a szakmában elég ritka a cégek között, ha már a pénzügyi háttér és az intézményes befektetők egyeseknek nem számítanak.
Kedves Norbert,
Amennyiben az eToro-nál is izzani kezdene a talaj a talpa alatt, ajánlom ezt a céget szíves figyelmébe, tudtommal éppen toboroznak (értsd: boroznak a tónál).
A betöltendő állás: új kapcsolat- és kalaptartó.
IronFx-es múlt kifejezett előny a felvételnél.
  Válaszol idézettel
Régi 2016-06-27, 18:09   #29 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
érdekes, hogy etoro(uk) csak uk. állampolgároknak elérhető, többieknek ott a cysec, ami tudjuk mikor fizet csőd esetén: soha.
mindez németh zoltánnal(nagy mesemondó, ha finom akarok lenni).szóval nem irigyellek.
ha visszanézed az ironfx topik elejét, kb. ugyanez volt a duma, világelső, meg AAAAA+++++bankok. a legjobb: betétbiztosítás 200.000 euróig(anyám borogass, és ezt a kamugép kollégád úgy le merte írni, hogy a vastag bőr a pofáján nem égett le...)

én a broki múltját, hátterét, jövőképét meg pléne lexarom. ami fontos, a felügyelet, betétbiztosítás, elérhető negyedéves jelentések.(ezt attól a nyomorulttól egyszer sem lehetett kikönyörögni, talán nem véletlenül...)
esetleg ha prezentálnál ide egyet.pl. a legutóbbi etoro mérleget, értékelést?
na, menni fog, vagy te is csak egy noname nz2 vagy?
ezek után jöhet a stratégia meg a többi. hiába kereskedhetsz egy stratit a brókernél, ha soha sem fizet ki és a felügyelet is nagy ívben tesz a problémádra...
egyébiránt egyáltalán nem lényegtelen, h nz nálatok "dolgozik".
ahová ilyen háttérrel felvesznek egy ilyen embert, ott el kell gondolkodni a cég "jövőképén".
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-28, 00:11   #30 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.875
Hírnév szint: 4
MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.MyBusiness elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Olybá tűnik, hogy bölcsebb lett volna meg sem nyitni ezt a topikot, persze lehet mazochizmus is a háttérben
MyBusiness nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-28, 07:55   #31 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Stingy,

Negyedéves jelentés nincs, éveset tudok prezentálni.

Ezen az oldalon, a lap legalján találod meg, pillar 3 disclosures.
Régi 2016-06-28, 08:50   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Az előző munkahelyed weblapján is fent van (és azt írják van pénzük) és mégse tudnak fizetni 18 hónapja. Azt látjuk, hogy a cégnek milyen jövőképe van, gátlástalan értékesítőket vesznek fel, tehát iszonyatosan kell a pénz.

Akinek van esze, kerüli az ilyen cégeket és Ciprust is...

Zoli kiadta neked, hogy gyere ide mert ő nem mer? Vagy magadtól volt ennyi eszed?
Régi 2016-06-28, 09:58   #33 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Az eToro-nak nem volt korábban és jelenleg sincsen problémája a kifizetések feldolgozásával. Nyilván ezt csak egy módon lehet leellenőrizni.
Régi 2016-06-28, 10:08   #34 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 374
Hírnév szint: 7
stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.stingy elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Kedves Stingy,

Negyedéves jelentés nincs, éveset tudok prezentálni.

Ezen az oldalon, a lap legalján találod meg, pillar 3 disclosures.
ez nem éves jelentés, hanem bullshit.Nézd csak, ilyet az ironfx is tud:http://www.ironfx.com/sites/default/...2015_final.pdf
és ez 2015.decemberi, és milyen szép és jó benne minden...szóval amit linkeltél, az kb. semmit sem ér.
szóval vmi ilyen kellene, hogy komolyan lehessen téged meg a céged venni:
http://www.citigroup.com/citi/invest...?ieNocache=662

vagy pl ha itt megkeresed a legutóbbit (https://investors.interactivebrokers.com/ir/main.php), akkor még a chf balhé veszteségét is láthatod benne(-111M$)
ez korrekt jelentés - nyilván egy tőzsdei cégnek ilyet kell készíteni, h ne tudja átverni a befektetőit, betéteseit.
A fogadóirodákra meg más szabályok vonatkoznak
stingy nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-28, 10:10   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Az eToro-nak nem volt korábban és jelenleg sincsen problémája a kifizetések feldolgozásával. Nyilván ezt csak egy módon lehet leellenőrizni.
Szerinted az Ironnak sincs.

Zolihoz tudsz adni egy idézési címet?
Régi 2016-06-28, 11:01   #36 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 112
flyati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

http://www.forexpeacearmy.com/public.../www.etoro.com
flyati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2016-06-28, 11:09   #37 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Stingy, azt azért érdemes hozzátenni, hogy az említett két cég (Citi; IB) tőzsdén bejegyzett és részvényeik publikusan kereskedhetőek, igy nyílván más szabályozás és riport készítési előírások vonatkoznak rájuk. Az eToro-nál tervben van, hogy tőzsdére visszük a céget a közeljövőben, addig is a szabályozó szervek követelményeinek kell eleget tennünk.
Régi 2016-06-29, 10:28   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kedves Bak Norbert

ezeket a mondatokat, gondolom még az előző cégednél, az Ironfx-nél kaptad, de látszik, hogy hasonló cégeknél felhasználható.

A cég jövőjéről látható, hogy egy szabályozatlan környezetben működik (ha nem akarna csalni, akkor mi is használhatnánk az angol felügyeletes részt , de nem..), veszi fel a gerincességből már levizsgázott embereket az Irontól, akik gátlástalanul tudnak hazudozni a pénzbehozatal érdekében.

Szeretnéd, hogy beidézzünk tőled pár beszélgetést?

Azt hallottam hogy Németh Zoli rokona vagy, igaz ez? Mármint nem a barátnője, hanem valami egyéb.
Régi 2016-06-29, 11:43   #39 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Kedves Végh Ádám,

Ée kellene cserélned az informátorod, mielőtt bajba kever téged a valótlan információkkal, nem biztos, hogy mindenki olyan elnéző mint én.
Továbbá örülnék, ha nem illetnél jelzőkkel úgy, hogy fogalmad sincs rólam. Ezt előre is köszönöm! A további személyeskedésektől tényleg tartózkodom.

Felajánlottam a segítségem a meglévő és leendő eToro ügyfeleknek, ami továbbra is él, ha valakinek kérdése adódna, vagy segítségre lenne szüksége!
Régi 2016-06-29, 12:43   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Meg tudnád mondani pontosan honnan tudod a teljes nevemet? Csak nem cégtől kilopott információ?

Szeretném ha pontosítanád, hogy amiket itt leírsz azt mint eToro hivatalos képviselője teszed vagy pedig mint Bak Norbert magánszemély.

Mert én sem vagyok elnéző sem veled, sem pedig hazudós Zolival.

Látom a mellébeszélés megy, tehát rokonok vagytok vagy nem? Vagy szégyelled?
Régi 2016-06-29, 13:12   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Kedves B.Norbert ! Elmeselned nekunk, hogy amig az ironnal meloztal, hany magyar ugyfelt vittel be?, ezek utan mennyi jutalekot kaptal?(gondolom ib is voltal) ,es az alattad levo ugyfelek kozul hanynak ragadtt be a penze?
Etoroval kapcsolatban:
konkretan ird le a bonusz-ra vonatkozo kikoteseket ...nem altalanos faszsagokat amik a tc-ben vannak, hanem peldaul mennyi ideig lehet egyiranyu koteseket , hany lottal? es igy tovabb.
Régi 2016-06-29, 13:38   #42 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ádám, minden mellébeszélés nélkül szerintem elég egyértelműen leírtam, hogy távolról sem vagyunk rokonok. A nevedet onnan tudom, hogy nem rég regisztráltál egy számlát az eToronál, ugyanezzel a felhasználónévvel, ahol a teljes nevedet is megadtad, innentől már nem volt nehéz leszűrni, hogy Te vagy az. Nem loptam egyetlen munkáltatómtól sem, és a jövőben sem fogok, de tényleg jó lenne ha nem provokálnál tovább, neked a volt munkáltatómmal van problémád, ahol már fél éve nem dolgozom, nem velem.. nekem pedig egyáltalán nincs problémám veled, amíg nem próbálsz meg valótlan dolgokat állítani. Ez a forum nem hivatalos kommunikációs csatornája az eToro-nak, de az itt általam leírtakat bármikor leírom emailben vagy elmondom telefonon is, annak akit érdekelnek az eToro adta lehetőségek, ami viszont már hivatalos kommunikációs forma.

De továbbra is azért írtam ide, hogy az egyébként sok Magyar ügyféllel rendelkező eToro és az ügyfelei között meglegyen a Magyar nyelvű kapcsolattartás, segítségnyújtás.
Régi 2016-06-29, 13:41   #43 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tehát akkor amit itt leírtál/leírsz azt magánemberként teszed?

Igen vagy Nem
Régi 2016-06-29, 15:11   #44 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Ahogy írtam, nem hivatalos a kommunikációs csatorna, de az eToro-t képviselem, mint ahogy a felhasználónevem is mutatja.
Régi 2016-06-29, 15:46   #45 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Tehát akkor amit itt leírtál/leírsz azt magánemberként teszed?

Igen vagy Nem
Régi 2016-06-29, 15:47   #46 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

VIP ügyfelek külön kérés esetén, a menedzsment engedélyével bekerülhetnek az FCA regulációja alá.

Az eToro credit TC-je itt található.

Ezek a pontok vonatkoznak rá:

1.22.5
1.22.7
1.22.9
Régi 2016-06-29, 16:39   #47 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Látom nagyon kerülöd a kérdést:

Tehát az itteni megnyilvánulásaid:

1: magánemberként, a te véleményedet tükrözik

2: a cég hivatalos képviselőjeként az ő álláspontjukat közvetíted.

Megtennéd, hogy mellébeszélés nélkül tisztázod ezt a kérdést, elég fontos lenne tudni.
Régi 2016-06-29, 16:43   #48 (permalink)
Szenior tag

willow logója

Hely: Ravazd
Összes hozzászólás: 796
willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.willow elindult a hírnévhez vezető úton.
Üzenetküldés Skype™-on keresztül willow részére
Alapbeállítás

VIP ügyfelek külön kérés esetén, a menedzsment engedélyével bekerülhetnek az FCA regulációja alá.
Tehát a VIP ügyfeleknek jobb esetben megmaradhat a pénze. A többiek meg úgysem számitanak. Gondolom én. De lehet, hogy tévedek.
Régi 2016-06-29, 17:01   #49 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

http://www.etoro.com/en/customer-service/fees/

3-4 pipes spreadek ?
külön kérés Vppeknek az FCA ?
Régi 2016-06-29, 17:03   #50 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Hogy tudnak ezek a cégek fennmaradni ?
Válaszol

Címkék
devizapiac, eToro, FOREX

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

A pontos idő 04:12 , a GMT +1 időzóna szerint.