Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2014-09-06, 19:50   #51 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem igazán világos, hogy anyagi, fedezettségi, stb.. szempontból mi a különbség, ha spot fx-et kötök náluk vagy ha cfd forexet.
Hedgeléshez van deviza cfd és fx is a wh nál.

Ha nyitsz egy longot aztán egy shortot akkor a pozid zár.
Nem lehet némely platformmal egyszerre ellentétes ugyanarra az instrumentumra pl long eurusd fx és short eurusd fx.

De lehet hedgelni long eurusd FX és short eurusd CFD t.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-09-10, 19:23   #52 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Azon gondolkodtam hogy a wh nak sehol nem láttam reklámját, megnyugtató hogy ezek szerint nem abból él hogy új emberekre vadászik akik lenullázzák magukat.

Valószínű nincs szüksége hirdetni magát meg bónuszokat... adnia mert sok a régi ügyfele és közülük is elegen profitosak(ha nem lennének azok akkor előbb utóbb feladják és folyton új kuncsaftok kellenének a cégnek, emiatt kéne az agresszív marketing) és stabilan él belőlük, tehát nála lehet nyerni és nem fogad az ügyféllel szemben.

Bár ez csak az én logikám de nekem nem tetszik ha túl sok a mézesmadzag (100% bónusz meg ilyesmi) meg a hirdetés.
  Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2014-09-11, 06:52   #53 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 165
Hírnév szint: 5
x5z4 a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Ez vmi új brókercég? Elég korrekt, vkinek van tapasztalata?
x5z4 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-09-11, 09:03   #54 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
Hírnév szint: 8
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azon gondolkodtam hogy a wh nak sehol nem láttam reklámját, megnyugtató hogy ezek szerint nem abból él hogy új emberekre vadászik akik lenullázzák magukat.

Valószínű nincs szüksége hirdetni magát meg bónuszokat... adnia mert sok a régi ügyfele és közülük is elegen profitosak(ha nem lennének azok akkor előbb utóbb feladják és folyton új kuncsaftok kellenének a cégnek, emiatt kéne az agresszív marketing) és stabilan él belőlük, tehát nála lehet nyerni és nem fogad az ügyféllel szemben.

Bár ez csak az én logikám de nekem nem tetszik ha túl sok a mézesmadzag (100% bónusz meg ilyesmi) meg a hirdetés.
wh-t azert nem latsz, mert bpforex a hazai viszontelado.
nekik regebben voltak probalkozasaik a gerillamarketing iranyaba, de szerencsere lealltak vele es jobban elmentek a szakmai iranyba.

tomegtozsde.blog.hu vagy valami hasonlo a blog cime

egyebkent az elozo hszed egy evekkel ezelotti hszemre jott
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-09-11, 14:21   #55 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
x5z4 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ez vmi új brókercég? Elég korrekt, vkinek van tapasztalata?
A bpforex képviseli őket Magyarországon, Pesten van irodájuk bár nem kell bemenni, távolról is lehet számlát nyitni levéllel.
Az egyik legkorrektebb hírében áll, azért nyitottam náluk az első számlámat nemrég.

http://www.bpforex.hu/

Nekem tetszik hogy napközben Daxon 1 a spread 9:05-22:00 óráig
(cash-nél 1 pip, futuresnek 4 pip) + fix 3 eur jutalék megbízásonként méretfüggetlenül.
http://www.whselfinvest.com/include/...hu.php?sheet=2

Valamelyik fórumon azt írják hogy magyar cég a wh, de nem az, csak a bpforex cég magyar ami itt képviseli őket partnerként.
Meg azt írja valaki hogy Dexia nem jó letétkezelőnek, de választhatsz hogy Belgium vagy Luxemburg legyen a letétkezelőd, én Belgiumot akartam.

Ha határidős számlát nyitsz akkor igazi határidős dolgok vannak nem cfd, bár az nem tudom mivel jobb.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-09-11, 14:26   #56 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

egyebkent az elozo hszed egy evekkel ezelotti hszemre jott
Akik idetévednek olvasók azoknak se árt tudni ezért írtam le.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-15, 17:20   #57 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

EZT HAGYD ABBA (sorry a Caps Lock miatt!)

NE kérdezd minden bróker topicjában ugyan azt, semmi értelme!
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-16, 18:53   #58 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Neked itt is van mínuszba ment számlád? Nekem van náluk számlám működik, minden ok. De nem ment minuszba.
szerk: Ja látom már. Gondolom likvidált számlánál nyitni kell újat, De miért nem kérdezted meg a BpForexet?
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-16, 19:01   #59 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Szerintem a mínuszba ment számlával nem lesz gondod, törlik és kész, ezek szerint törölték is, én erre tippelek. Más cégeknél is úgy tudom ez a gyakorlat, de tényleg csak hallomásból tudom ezeket, pl oktatáson is ezt mondták.
Gondolom más miatt nem aggódsz, hanem ez a fő kérdésed?
Régi 2015-01-16, 19:21   #60 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha a CHF erősödés elvitte a számlád, akkor már gondolom mindegy, hogy lehetett-e kereskedni, hír alatt sajna van olyan hogy nincs likviditás, én 1-2 éve pont itt éltem ezt meg pozitív előjellel, hétvége után átugrotta a céláramat és jóval magasabban zárt 2-3 perc múlva. Ezt annak idején meg is írtam valakinek, valamelyik topicba, de lehet skype csoportba talán.
Amikor én ránéztem a számlára pont a protraderen ment minden normálisan, és az Ironon volt 1000pipes spread, de mire beírtam Iron topicba ott is helyreállt.
Régi 2015-01-16, 19:44   #61 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Most megnéztem a gyertyákat protraderen CHFHUF-ot, M1-en nincs gyertya, nincs adat. M5-ön van 9:30-kor egy normál gyertya még, majd a következő gyertya 10:50-kor egy 212,50-es árfolyamon lévő gyertya, majd 10:55-kor egy 310 fölötti normálisnak kinéző gyertya.
EURCHF-en 9:30 még 1,2000 környéki gyertya 10:25 a következő már 1:0400 körül

Ezek a gyertyákon megjelnő, saját időpontjaik, nem magyar idők.
Régi 2015-01-17, 08:32   #62 (permalink)
Szenior tag

Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Nekem amúgy nagyon nagy szerencsém volt, robotot futtatok wh-n, és 9:30-kor (bróker idő szerint) benyitott 3 pozíciót, de mindegyiket le is tudta zárni még 9:31 előtt. Szerintem ez volt a szerencsém...
Régi 2015-01-19, 19:23   #63 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

HA egy baráti tanácsot adhatok, mint WHSelfinvest ügyfél, aki a BPForexen keresztül kötötte a szerződést, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG magával a WH-val kezdd el rendezni a dolgokat, és hagyd a BP-t. Tehetetlenek, lassúak és inkompetensek. Mondom ezt úgy, hogy nagyon szerettem volna régebben a WH-nál kereskedni, és direkt meg is örültem, hogy van magyar képviseletük. De, mire a számlanyítás végéhez értem, majdnem elment az egész cégtől a kedvem...
Régi 2015-01-19, 22:20   #64 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Lizardman

Mért ment el a kedved? Én simán megnyitottam náluk, a sok magán kérdésre pl mennyi a jövedelmed nem kell őszintén válaszolni. Ezeket a szabályozó szerveik írják nekik elő, más cégnek talán lazább a szabályozója de az nem jó.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-19, 23:49   #65 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 127
Hírnév szint: 4
MónikA a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nekem amúgy nagyon nagy szerencsém volt, robotot futtatok wh-n, és 9:30-kor (bróker idő szerint) benyitott 3 pozíciót, de mindegyiket le is tudta zárni még 9:31 előtt. Szerintem ez volt a szerencsém...
Vagy csak nem kaptál meg egy emailt,hogy azok mégsem ott teljesültek......
MónikA nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-20, 07:53   #66 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Lizardman

Mért ment el a kedved? Én simán megnyitottam náluk, a sok magán kérdésre pl mennyi a jövedelmed nem kell őszintén válaszolni. Ezeket a szabályozó szerveik írják nekik elő, más cégnek talán lazább a szabályozója de az nem jó.
Nem azoktól ment el a kedvem, hogy miket kérdeznek a regisztrációs lapon. Hanem mondtam, konkrétan a BPForex hozzá nem értésétől. 3X mentem vissza a regisztrációs űrlap miatt, és elhiheted, nem a saját hibámból eredően (ez nem jó, azt nem jól X-eltem be, stb...)
Továbbá pedig az elején megpróbáltam velük tartani a kapcsolatot gond/kérdés esetén, de rájöttem, hogy tök felesleges, ugyanis ők fél-1 nap elteltével válaszoltak (koránt sem kimerítően meg kell jegyeznem) a kérdéseimre, míg a külföldi kollégáik 1-2 óra alatt MAX.

Tehát szumma szummárum, van minőségbeli különbség szerintem. Inkább megírom a kérdésem 15 perc alatt az 5 helyett, de akkor tudom, hogy kielégítő és gyors választ fogok kapni.

Idézet:
MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Vagy csak nem kaptál meg egy emailt,hogy azok mégsem ott teljesültek......
Azóta minden nap nézem, és nem nyúltak hozzá, szóval ha ennyi nap után képesek lennének ilyet benyögni, nah akkor lenne tillárom, haj!
Régi 2015-01-20, 11:36   #67 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Bocsánat, amiért 'más' témában írok ide, mint ami jelenleg a fontosabb (negatív számlaegyenleg), de ez a következő példa is nagyban mutatja a külföldi-magyar ügyfélszolgálat minőségbeli különbségét.

Tegnap d.e. (01.19) mind a magyar, mind a külföldi ügyfélszolgálatra írtam email-t, hogy szeretnék visszautalást kezdeményezni. A külföldi kollégák rögtön 1-2 órára rá küldték is a kitöltendő nyomtatványt, magyarázattal, stb... (magyar válasz nincs). Rögtön (amint tudtam persze) a kitöltött nyomtatványt visszaküldtem nekik tegnap d.u. (magyar válasz még mindig nincs). Tegnapi nap folyamán már leemelésre is került az összeg, és ma d.e. (01.20) 11 órakor már a számlámon is volt az összeg! (gondolom kitaláltátok, hogy magyar oldalról még egy lepkefingnyi reagálást sem kaptam...)

Gondoltam megosztom veletek, úgy látszik engem nem szeretnek az itteni ügyintézők...
Régi 2015-01-20, 11:47   #68 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem értem mért a wh topicba írod ezt, a bpforex honlapjáról le kell tölteni a kifizetési kérelmet, kinyomtatni, póstán elküldeni a wh nak vagy a bpforexnek.
Pénz kifizetéshez nincs szükség magyar ügyfélszolgálatra se, csak egy levelet küldesz és kész.
Nem szokott gond lenni ezzel a brókerrel tudomásom szerint, a magyar ügyfélszolgálatra (bpforex) ritkán van szükség.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-20, 13:23   #69 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Mivel a BPForex és a WH szinte egy kalap alá vehető, azért írtam ezt ide be. Továbbá pedig ahogy írtam, DIREKT elküldtem mind a két helyre (magyar-angol) a kérelmem. Az angolról jöttek visszaigazolások, magyar részről semmi.

Egyébiránt meg kitöltették velem (BP) a számlanyításnál egy olyan dokut, amivel ők is tudnak intézkedni mindent a számlámmal kapcsolatban. Ergo, az ilyen helyzeteket is beleértve. Kérdem én, minek, amikor úgy sem fognak?
Régi 2015-01-20, 13:45   #70 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bocsánat, amiért 'más' témában írok ide, mint ami jelenleg a fontosabb (negatív számlaegyenleg), de ez a következő példa is nagyban mutatja a külföldi-magyar ügyfélszolgálat minőségbeli különbségét.

Tegnap d.e. (01.19) mind a magyar, mind a külföldi ügyfélszolgálatra írtam email-t, hogy szeretnék visszautalást kezdeményezni. A külföldi kollégák rögtön 1-2 órára rá küldték is a kitöltendő nyomtatványt, magyarázattal, stb... (magyar válasz nincs).........
Én december elején megnéztem BpForex honlapját, ott volt a papír, kitöltöttem, felhívtam őket, mondták, hogy elég emailben küldeni, beküldtem a magyar irodába, 4 nap múlva a pénz is a számlámon volt.

Ettől függetlenül engem is meglepett ez a negatív számlaegyenleges téma, még ha nem is érintett. Nagyon új megvilágításba helyezi a brókereket és a kereskedést. Viszont pl, hogy Iron is csak szóban igéri meg, hogy nem fogja kérni a negatív egyenleg befizetését ez sem egy világgarancia.
Szóval nagyon át kell gondolni a kereskedési rendszereinket, kockázatainkat, ez tisztán látszik.
Régi 2015-01-20, 20:11   #71 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 127
Hírnév szint: 4
MónikA a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Én december elején megnéztem BpForex honlapját, ott volt a papír, kitöltöttem, felhívtam őket, mondták, hogy elég emailben küldeni, beküldtem a magyar irodába, 4 nap múlva a pénz is a számlámon volt.

Ettől függetlenül engem is meglepett ez a negatív számlaegyenleges téma, még ha nem is érintett. Nagyon új megvilágításba helyezi a brókereket és a kereskedést. Viszont pl, hogy Iron is csak szóban igéri meg, hogy nem fogja kérni a negatív egyenleg befizetését ez sem egy világgarancia.
Szóval nagyon át kell gondolni a kereskedési rendszereinket, kockázatainkat, ez tisztán látszik.
Ezen nincs mit átgondolni,most teljesen bebizonyosodott,hogy akkor veszik el az emberek pénzét amikor csak akarják.Az enyémet így nem fogják az tuti,inkább elköltöm akármire,de be nem teszek egy kanyit sem.
Érdemes átnézni az ironos topikba,hogy mennyire nézik az embert hülyének.
Szóban azt mondják,hogy soha nem fogják kérni a negatív számlákat,de írásban megtartják maguknak a jogot.Na vajon miért?Mert ha a legközelebbi ilyen helyzetben nem nyereséget érnek el mint most akkor zokszó nélkül ők is követelni fogják ez 99.99999%.
De ezeket a kitételeket bármikor megváltoztathatják, erre is fent tartja mindegyik bróker magának a jogot,még figyelmeztetnie sem kell! Valaki pukizik egyet azt átírják és kész.
Vagyis akkor és ott veszik el a pénzt amikor ők úgy gondolják.
Jó kereskedést mindenkinek és sok pénzt annak a 2 esetleg 3 %nak...Akik az snb nagymesterek mellett állnak és első kézből kapják az ilyen infókat.
MónikA nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-20, 22:14   #72 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
Egyébiránt meg kitöltették velem (BP) a számlanyításnál egy olyan dokut, amivel ők is tudnak intézkedni mindent a számlámmal kapcsolatban. Ergo, az ilyen helyzeteket is beleértve. Kérdem én, minek, amikor úgy sem fognak?
Én sz nyitásnál nem töltöttem ki a meghatalmazási nyomtatványt, az én számlámba nem tudnak belenyúlni. Nem kötelező kitölteni, aláírni.

Idézet:
MónikA eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ezen nincs mit átgondolni,most teljesen bebizonyosodott,hogy akkor veszik el az emberek pénzét amikor csak akarják.Az enyémet így nem fogják az tuti,inkább elköltöm akármire,de be nem teszek egy kanyit sem.
Nem vehetik el a pénzed, remélem nem tudom rosszul, de a wh t az eu szabályozza és szigorúbban mint a svájci szabályozók.
Csak a te neveden lévő bankszámlára tud kiadni pénzt a wh a törvény szerint.
A bpforex csak szólni tud a wh nak, hogy kéred a pénzed, nekik küldi a szükséges dokumentumot.
Egyébként bpforex nemcsak magyar kapcsolattartója a wh nak, hanem egy külön cég is pszáf engedéllyel.

Azért náluk nyitottam számlát, mert a világ egyik legjobb, komolyabb brókere, és nem az utóbbi egy két évben alakult.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-20, 23:49   #73 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Megbízás végrehajtás, árak, megbízhatóság, platform, erre értettem.
A negatív dolgot remélem majd úgy döntenek hogy nem hajtják be.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-21, 05:45   #74 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Azért náluk nyitottam számlát, mert a világ egyik legjobb, komolyabb brókere, és nem az utóbbi egy két évben alakult.
Túlzás.
2008 óta elég sok „tanulópénzt” fizettem a Bpforexnél, úgyhogy tegyük ezt helyre: a Bpforex a Whs white label partnere, a Whs pedig white labelként többek közt a gft dealbook360-t kínálja. (Gondolom más platformnál is hasonló a helyzet).

Soha nem éreztem nagy támogatottságot a Whs részéről és a vagyonkezelése se volt mindig igazán eredményes.

A Bpforexnél az ügyfélszolgálattal, segítőkészséggel nem volt gondom, mostanában az ügyféltámogatásban is fejlődtek.

De az ilyen „világ legjobbja” kifejezésekkel óvatosabban bánnék.
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-01-21, 08:01   #75 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Ha az iront merik annak nevezni akkor a wh bőven ferebb és olcsóbb, meg nem csalogatja bónusz.. mézesmadzagokkal az ügyfeleket.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-21, 11:28   #76 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Nem enged be a webtrader, ilyenkor ha nagy pozija van valakinek azzal mi van?
Email szerint 2% lett a margin fx, index..
Lehet hogy csak aki újonnan akar belépni azt nem engedi be, aki meg kilép nem mehet vissza, talán most állítják a marginokat.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-01-21, 12:28   #77 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Plusz azt is hozzátenném, hogy a max leverage/tőkeáttét 1:50-re csökkentették CFD és Forex esetében is.
Régi 2015-01-21, 14:17   #78 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azért olvassátok el azt a levelet még egyszer: az a lett inkább lesz, 25-től!
Régi 2015-01-21, 15:06   #79 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azért olvassátok el azt a levelet még egyszer: az a lett inkább lesz, 25-től!
Én meg azt javaslom, hogy TE olvasd el még egyszer, és NE a magyar részt...

"
CFD-Forex: starting 21.01.2015 (19:30 CET) the margin required for forex, indices and commodities will be set to minimum 2%, implying a maximum leverage of 1:50.

CFD-Forex: met ingang van 21.01.2015 (19:30 CET) wordt de vereiste marge voor forex, indexen en commodities 2%; dit betekent een maximale effectieve hefboom van 1:50.

CFD-Forex : à partir du 21.01.2015 (19:30 CET) la marge requise pour le forex, les indices et les matières premières sera fixée à 2% minimum, ce qui signifie un effet de levier maximum de 1:50.

CFD-Forex: ab 21.01.2015 (19:30 CET) wird die benötigte Margin für Forex, Indizes und Rohstoffe auf ein Minimum von 2% gesetzt, was einem Hebel von 1:50 entspricht.

CFD-Forex: a partire dal 21.01.2015 (19:30 CET) il margine richiesto per forex, indici e materie prime sarà portato al 2% implicando una leva massima di 1:50.

CFD-Forex: od dnia 21.01.2015 (19:30 CET), wymagana marża dla walut Forex, indeksów oraz surowców zostanie ustawiona na minimum 2%, wprowadzaj±c maksymalny poziom marży na 1:50.

CFD-Forex: 2015.01.25. 19:30-tól kezdődően a forex, indexek és nyersanyagok letéti igényeit 2%-ra állítjuk, így a maximális tőkeáttét 1:50-re csökken.
"

Amúgy meg tényleg azon a pár napon vitatkozol?
Régi 2015-01-21, 15:30   #80 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Én meg azt javaslom, hogy TE olvasd el még egyszer, és NE a magyar részt...

"
CFD-Forex: starting 21.01.2015 (19:30 CET) the margin required for forex, indices and commodities will be set to minimum 2%, implying a maximum leverage of 1:50.

CFD-Forex: met ingang van 21.01.2015 (19:30 CET) wordt de vereiste marge voor forex, indexen en commodities 2%; dit betekent een maximale effectieve hefboom van 1:50.

CFD-Forex : à partir du 21.01.2015 (19:30 CET) la marge requise pour le forex, les indices et les matières premières sera fixée à 2% minimum, ce qui signifie un effet de levier maximum de 1:50.

CFD-Forex: ab 21.01.2015 (19:30 CET) wird die benötigte Margin für Forex, Indizes und Rohstoffe auf ein Minimum von 2% gesetzt, was einem Hebel von 1:50 entspricht.

CFD-Forex: a partire dal 21.01.2015 (19:30 CET) il margine richiesto per forex, indici e materie prime sarà portato al 2% implicando una leva massima di 1:50.

CFD-Forex: od dnia 21.01.2015 (19:30 CET), wymagana marża dla walut Forex, indeksów oraz surowców zostanie ustawiona na minimum 2%, wprowadzaj±c maksymalny poziom marży na 1:50.

CFD-Forex: 2015.01.25. 19:30-tól kezdődően a forex, indexek és nyersanyagok letéti igényeit 2%-ra állítjuk, így a maximális tőkeáttét 1:50-re csökken.
"

Amúgy meg tényleg azon a pár napon vitatkozol?
Én a magyar részt olvastam, mert az szól nekem. Amúgy meg nem vitatkozom, és nem pár napról van szó, hanem hogy előre szólnak, vagy csak bejelentik, hogy mostantól?
Régi 2015-01-21, 16:14   #81 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Ha úgy vesszük, akkor fél nappal szóltak előre. Nem sok, de ez van...
Régi 2015-03-09, 14:35   #82 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Sajna nem nagyon van aktív fóruma, de ez azt jelenti hogy nem is volt sok gond vele amiről kéne beszélni, pedig vagy 10 éves. Talán külföldi fórumon próbáld.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-03-09, 16:28   #83 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 416
Hírnév szint: 7
StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Szia.

Én úgy tudom, hogy a BPForex/WHSelfinvest nem követeli a negatív egyenleggel rendelkező ügyfelektől a pénzt. Nem szerződés szerint, hanem ebben az esetben méltányoságból. Mármint ha emiatt aggódsz.
StuG nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-09, 16:44   #84 (permalink)
Szenior tag

StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.StuG már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
StuG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Szia.

Én úgy tudom, hogy a BPForex/WHSelfinvest nem követeli a negatív egyenleggel rendelkező ügyfelektől a pénzt. Nem szerződés szerint, hanem ebben az esetben méltányoságból. Mármint ha emiatt aggódsz.
Elnézést, most olvasom visszafelé, hogy a hivatalos álláspontjuk szerint mégiscsak vissza kell fizetni.
Meg mernék rá esküdni, hogy az eset után azt olvastam a honlapjukon, hogy nem kell.... Bocs, hogy hitegettelek az előző posttal...!
Régi 2015-03-09, 18:08   #85 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

A BPforex oldalán rémlik, hogy olvastam, de őszintén szólva most meginogtam...
Arra mindenképpen emlékszem, hogy volt valamilyen közlemény a főoldalukon ezzel kapcsolatban. Viszont lehet, hogy a negatív egyenleggel kapcsolatos kérdést keverem a Dukascopy-val.
Régi 2015-03-09, 18:21   #86 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Egyébként szerintem nem kéne aggódnod emiatt, bár valószínűleg én is paráznék, ha ekkora negatív számlám keletkezett volna. Beszéltél már hozzáértő ügyvéddel? forexklub.hu-n van info jogi segítségnyújtásról.

Az én személyes véleményem az, hogy ez egy olyan rendkívüli helyzet volt, ami kivül esik a bróker szerződésében megjelölt negatív számla felelősségének köréből, ami egy kisebb mínuszba csúszásra vonatkozik. Gondolom volt stoppod, ami nem teljesült. Olyan meg a világon nincsen, hogy 2000 euróból -6200 euród legyen. Még a tőkeáttétellel sem. Meg kell nézni az erre vonatkozó jogszabályokat.

A másik, hogy szerintem simán megállna egy per az SNB ellen, mivel 2 nappal előtte még megerősítették az árfolyamgát fenntartását. Rosszhiszeműség, szándékos félrevezetés, stb stb, biztos megvan rá a megfelelő jogi formula, egy szakember meg fogja találni. Én biztos, hogy ebbe az irányba mennék a helyedben, és semmiképpen nem fizetném ki azt az összeget. De ez az én véleményem, és természetesen másnak biztos van ellentétes véleménye.
Régi 2015-03-09, 21:06   #87 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 103
Hírnév szint: 3
Pityke a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Olyan meg a világon nincsen, hogy 2000 euróból -6200 euród legyen.

A másik, hogy szerintem simán megállna egy per az SNB ellen, mivel 2 nappal előtte még megerősítették az árfolyamgát fenntartását.
Már miért is ne lehetne 2000 euróból -6200 euró?
Te még úgy látom a forex mesevilágban élsz még mindig.
Benn van a stopod? Na és? Jön egy hétvégi gap. Átugorják a stopod. Shortolsz valamit, ami elszáll a végtelenbe. Akkor a te egyenleged -végtelen.
Ez a tőkeáttételes piac, amit aláírásoddal vállaltál, amikor számlát nyitottál.

Pereld be az SNB! LOL
Mondjuk Oszaba Bin Ladent nem akartad volna perelni 2001.szept.11 miatt?
Pityke nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 10:30   #88 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Már miért is ne lehetne 2000 euróból -6200 euró?
Te még úgy látom a forex mesevilágban élsz még mindig.
Benn van a stopod? Na és? Jön egy hétvégi gap. Átugorják a stopod. Shortolsz valamit, ami elszáll a végtelenbe. Akkor a te egyenleged -végtelen.
Ez a tőkeáttételes piac, amit aláírásoddal vállaltál, amikor számlát nyitottál.

Pereld be az SNB! LOL
Mondjuk Oszaba Bin Ladent nem akartad volna perelni 2001.szept.11 miatt?
A hétvégi gap előre látható, valószínűsíthető. Úgy látom te meg a jog világával nem vagy tisztában. Csak attól, mert aláírtál valamit, még nem leszel kötelezett. Sok egyéb kritériumnak meg kell felelnie + a bíró egyéni állásfoglalásának. Egy szakember biztosan alá tudja támasztani, hogy az árfolyamgát eset előtt két nappal történt megerősítésének lehetnek jogi következményei az SNB felé.

Osamat perelni butaság lett volna, mert nem sok köze volt 9/11-hez. Látom nem én élek a mesék világában.
Régi 2015-03-10, 11:25   #89 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
A hétvégi gap előre látható, valószínűsíthető.

Osamat perelni butaság lett volna, mert nem sok köze volt 9/11-hez. Látom nem én élek a mesék világában.
Ha annyira előre látható, akkor légyszíves mond már meg nekem mikor lesz a következő pl. az EURUSD-n 100 pipnél nagyobb gap.
Ha előre látható lenne, akkor akik előre látják már multimilliárdosok lennének, akkor gondolom Te is az vagy.

Másrészt ez nem változtat azon a tényen, hogy a hétvége gap átugorja a stopjaidat és fizikailag lehetetlen a stopokat aktiválási áron teljesíteni.

Ilyen esetben bizony az ügyfél a hibás, miért is hagyta nyitva a poziját hétvégén, mikor lehetősége lenne lezárni.

Oszama. No more comment.
Ilyen alapon egyébként beperelhetnéd az összes politikust, hogy nem tartotta be a választási ígéreteit!
Régi 2015-03-10, 11:28   #90 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 26
stopvadász a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Nem érdemes a WHselfinvest-Bpforex számlát nyitni. A szolgltatója a Gain Capital zsivány cég! Lenyúlós
stopvadász nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 11:51   #91 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.384
David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.David Chateau már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
stopvadász eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem érdemes a WHselfinvest-Bpforex számlát nyitni. A szolgltatója a Gain Capital zsivány cég! Lenyúlós
A whs-nek a gain a szolgáltatója? Az komoly
David Chateau nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 11:54   #92 (permalink)
Tag

Összes hozzászólás: 35
g_fx a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Miért? Van náluk számlám, eddig nem volt gondom.
Szeretném tudni, mire készüljek
g_fx nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 14:13   #93 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
David Chateau eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A whs-nek a gain a szolgáltatója? Az komoly
Igen. A protrader platformnál!
Régi 2015-03-10, 14:15   #94 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Igen. A protrader platformnál!
Vagyis MT4 platformra nagyobb biztonsággal lehet akkor számlát nyitni?
Régi 2015-03-10, 14:17   #95 (permalink)
Új tag

Alapbeállítás

Idézet:
Vagyis MT4 platformra nagyobb biztonsággal lehet akkor számlát nyitni?

Bocsi az is oda tartozik!

Protrader és MT4 platform! Ami régen a GFT repertoárjában volt!
Régi 2015-03-10, 14:22   #96 (permalink)
Szenior tag

moneymentor logója

Összes hozzászólás: 1.249
moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.moneymentor elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
GFT is now part of FOREX.com.
Forex.com’s parent company, GAIN Capital Holdings, Inc.(NYSE: GCAP) is listed on the New York Stock Exchange.

Na, tehát ennek white label brokere a WHS, ill. a bpforex (de erről írtam már).

Ettől még a platform nem rossz.

Egyébként szerintetek pl. az IronFX MULTI-ASSET TRADER-e micsoda?
moneymentor nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 14:24   #97 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Pityke eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ha annyira előre látható, akkor légyszíves mond már meg nekem mikor lesz a következő pl. az EURUSD-n 100 pipnél nagyobb gap.
Ha előre látható lenne, akkor akik előre látják már multimilliárdosok lennének, akkor gondolom Te is az vagy.

Másrészt ez nem változtat azon a tényen, hogy a hétvége gap átugorja a stopjaidat és fizikailag lehetetlen a stopokat aktiválási áron teljesíteni.

Ilyen esetben bizony az ügyfél a hibás, miért is hagyta nyitva a poziját hétvégén, mikor lehetősége lenne lezárni.

Oszama. No more comment.
Ilyen alapon egyébként beperelhetnéd az összes politikust, hogy nem tartotta be a választási ígéreteit!
A legtöbb hétvégét gap követi. Nem a mértéke, hanem a ténye előre várható. Ennek függvényében számításba vehető, hogy ha bennhagyok egy trédet stoppal, nem biztos, hogy (ott) fog teljesülni.
Teljesen más eset, hogy egy bank fals információt közöl, ami sokakat rendkívüli mértékben megkárosít úgy, hogy ezt ők előre tudták. Szándékos félrevezetés.

Mint mondtam, sok mindentől függ, hogy lehetne e pert nyerni ellenük. Én azt mondtam, hogy véleményem szerint megállná a helyét a kereset. A kimenetele attól is függ, hogy egy ember, vagy tízezer nyújt be ellenük keresetet. Azt el lehet felejteni, hogy a jogszabályok betű szerinti követése bármilyen következetességet eredményez. Mindent húszféleképpen lehet értelmezni. Egész tudományág épül a jogértelmezésre...

Elég nagy szégyen, hogy senki nem vonja a politikusokat felelősségre. Szvsz Magyarország a következmények nélküli ország.

Oszamát meg te hoztad fel, ez pedig az én véleményem az esetről. Elég sok bizonyíték szól a mainstream sztori ellen... Valaki megeszi a mesét, valaki meg nem.
Régi 2015-03-10, 14:26   #98 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Bocsi az is oda tartozik!

Protrader és MT4 platform! Ami régen a GFT repertoárjában volt!
Mit takar egyébként, hogy "zsivány" cég? Nekem a lényeg, hogy kifizessenek, hogy biztosítva legyen a pénzem, és hogy ne legyenek orbitális stopvadászatok... Bár legtöbbször manuális stoppal zárok, de minimum hangjelzés, ha itthon vagyok, de nem a gépnél.
Régi 2015-03-10, 15:21   #99 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
A wh ról rosszat még semelyik fórumon nem olvastam, azt írják 18 bank a likv juk.
Van igazi határidős számlájuk is, az ellenőrzött piac.
  Válaszol idézettel
Régi 2015-03-10, 15:37   #100 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Mit takar egyébként, hogy "zsivány" cég? Nekem a lényeg, hogy kifizessenek, hogy biztosítva legyen a pénzem, és hogy ne legyenek orbitális stopvadászatok... Bár legtöbbször manuális stoppal zárok, de minimum hangjelzés, ha itthon vagyok, de nem a gépnél.
Azt jelenti, hogy az amcsi felügyelet megbírságolta őket.
slippage, stophunting stb. miatt
Válaszol

Címkék
BPforex, brókercég, ProTrader, WHSelfinvest

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Plus500 vélemények harzol Brókercégek 1449 2017-01-18 21:35

A pontos idő 03:16 , a GMT +1 időzóna szerint.