Tőzsde Fórum  

Vissza   Tőzsde Fórum > Tőzsdéről általában > Brókercégek

Válaszol

LinkBack Téma eszközök Megjelenítési módok
Régi 2010-05-02, 15:45   #1 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
Hírnév szint: 0
toti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás WHSelfinvest -ről vélemények

Sziasztok

Most készülök élőszámlát nyitni a WHSelfinvest -nél,a BPForexen keresztül.
Ezzel kapcsolatban kérném ki azok véleményét akik ismerik az anyacéget a
WHSelfinvest-et ,mert ha jól tudom a BPFOREX csak az itteni közvetítőjük.

Az érdekelne,hogy mennyire megbízható és korrekt partner a WHSelfinvest.

A demojukat ,a ProTradert letöltöttem,de az nem nagyon tetszik a Saxos platform után,ezért inkább a Saxost használnám ellemzésre a WHSelfinvest-et pedig kereskedésre.

Annak is inkább csak a Webes felületét.

Ha valaki kereskedett vagy kereskedik a WHSelfinvest webes felületén keresztül akkor érdekelne,hogy mennyire megbízható az a rendszer,mennyire gyorsan teljesülnek a megbízások.

Elsősorban azért a WHSelfinvest-et használnám kereskedésre,mert ott a Saxóval ellentétben van lehetőség mini lotos kötésekre is. Na meg a magyar kontakt lehetőség a BPForexen keresztül is fontos,ha korrektül működik.

De azért jó lenne,ha kapnék megerősítést arra vonatkozóan,hogy megbízható ,korrekt a cég,a kifizetésekkel nincs gond, és a webes felületen keresztül is gyors megbízható módon lehet kereskedni.
toti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-02, 17:27   #2 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Hely: Pillanatnyilag Magyarország.
Összes hozzászólás: 1.530
Hírnév szint: 11
sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás WHSelfinvest

Megnyugodhatsz, a cég rendben van! Én ugyan nem kereskedek náluk, de több ismerősöm igen, és semmi bajuk a WHS-el. Egyébként nem szükséges a ProTradert használnod, mert tudtommal adnak Metatraderre is adatokat. De azért kérdezz rá a BPforexnél!
sidius nem elérhető   Válaszol idézettel
Hirdetések
Régi 2010-05-02, 20:00   #3 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Összes hozzászólás: 221
Hírnév szint: 9
Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

2008 óta semmi gondom velük. Utalnak vissza, stb. Pár jelentéktelen apróság, amit már itt kitárgyaltunk. Melyik brókercéget érdemes választani?
De ezt a metatrader dolgot kérdeztem tőlük, kb. 1 hónapja. És nem volt a válasz. (bár a ritka kérdéseket célszerű több munkatársnak is feltenni. Jártam már úgy, hogy kértem valamit mailben. Elküldtem 2 munkatársnak. Az egyik megcsinálta pik-pakk. Majd később kaptam a másiktól a választ, hogy csak személyesen lehet. )
Mighti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-04, 13:43   #4 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 3
toti a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Köszönöm a válaszokat.

Azt jó hallani,hogy megbízható a cég,remélhetőleg a megbízások teljesülésének gyorsaságával,sem lesz gondom .Szeretném skalpolásra is használni a rendszert.
toti nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-28, 13:52   #5 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 229
Hírnév szint: 8
attiati a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

bpforex-nél miért 1500€ a számlanyitási minimum, ha WHS 2500€ minimum depositot ír elő?

hisz elvileg bpforex egy az egyben WHS szolgáltatását közvetíti.
attiati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-28, 13:56   #6 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 1.334
Hírnév szint: 10
StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
attiati eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
bpforex-nél miért 1500€ a számlanyitási minimum, ha WHS 2500€ minimum depositot ír elő?
gondolom Magyarországra "optimalizálták" a minimumot, pl talán itteni kérések miatt lett fx-en microlot is, próbálnak ezt azt a fiúk kiharcolni a amygarországi ügyfeleknek.
StLui nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-05-28, 14:04   #7 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
StLui eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
gondolom Magyarországra "optimalizálták" a minimumot, pl talán itteni kérések miatt lett fx-en microlot is, próbálnak ezt azt a fiúk kiharcolni a amygarországi ügyfeleknek.

lehet

WHS-nél azt mondták, CFD-re nem lehet minilotot kötni, csak standard lotot. (csak forex-nél van náluk minilot)
Míg bpforex-nél azt mondták, minilottal is lehet mindenre kötni (CFD, forex)

Bár bpforex drágább az indexek esetén: 4,5€ jutalék / kötés
WHS: 3€ jutalék / kötés

De gyakorlatilag bpforex-nél nincs is értelme index CFD-re minilottal kötni, mert megesz a 2*4,5$ jutalék. Ha jól számoltam, akkor minilotnál 90 pip elmozdulás kéne az indexben, hogy csak a jutalékot kitermeljem.
Régi 2010-05-28, 16:20   #8 (permalink)
Szenior tag

StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.StLui elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Nem pont így van, de én most le nem írok mindent, már a lot-ok sem stimmelnek
Régi 2010-05-29, 15:01   #9 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Nem pont így van, de én most le nem írok mindent, már a lot-ok sem stimmelnek
Ügyfélszolgálatok mondták.
Plíz javíts ki, ha rosszul informáltak, vagy rosszul számoltam a pip-eket. Életbevágóan fontos lenne
Régi 2010-05-29, 16:59   #10 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

(Ma délelőtt kész lettem az adóbevallásokkal szóval most van egy kis szusszanás )
Hogy WHS-nél közvetlenül mi van azt nem tudom, engem nem is érdekel.
BpForexen keresztül kötött WhS -ről tudok mondani valamit.
Tehát minilotot cfd fx-re és spot fx-re is lehet kötni, microlot-ot lehet csak a spot forex-re kötni. Mini=10000 Micro=1000 ezt csak azért írom le, mert a programban kereskedéskor az alapbeállítás az mutatja 1Lot=10000!!! és a 10000-et írhatod át, de a gép LOT-nak hívja.

"Nem Forex cfd-k" tehát index, anyag azok valóban 4,5eur/kötés.
Ez olajnál pl 1pip vagy micsoda, 1usd tehát ha elmegy 9centet az olaj ára akkor vagy nullában, persze plussz spread. Indexeknélha jól emléxem 1teljes pont 1usd de pl S&P-ből 5-nél kevesebb egységet így nem is veszek, de DAX-ból egyet is vehetsz mert ott kb 5pont elmozdulás annyi százalékosan mint S&P-ben 1pont, na most akkor ha veszel 5egység S&P-t akkor 2pont elmozdulás jó irányba és nullán vagy, ennyi elmozdulásra dax kb 10pontot változik, tehát ott 1egységet véve 10pont elmozdulásnál vagy kb nullában, DJIA-ból pedig egy felet kéne venni ha ugyanazt az arányt szeretnéd tartani.
Na ha valami nem világos akkor kérdezz nyugodtan
Régi 2010-05-29, 18:20   #11 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
(Ma délelőtt kész lettem az adóbevallásokkal szóval most van egy kis szusszanás )
azt el is felejtettem, hogy a fűnyírás is kész lett, igaz az utolsó 15perc esőben
Régi 2010-05-29, 18:32   #12 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.sidius elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
azt el is felejtettem, hogy a fűnyírás is kész lett, igaz az utolsó 15perc esőben
Én is szemerkélő esőben traktoroztam le!
Régi 2010-05-29, 20:41   #13 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
sidius eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
traktoroztam
Figyelünk a részletekre
Régi 2010-05-29, 20:46   #14 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás

Idézet:
Figyelünk a részletekre
Tényleg! Olyan kis fűnyírótraktor.......MTD
Régi 2010-05-30, 12:33   #15 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Hogy WHS-nél közvetlenül mi van azt nem tudom, engem nem is érdekel.
BpForexen keresztül kötött WhS -ről tudok mondani valamit.
Tehát minilotot cfd fx-re és spot fx-re is lehet kötni, microlot-ot lehet csak a spot forex-re kötni. Mini=10000 Micro=1000 ezt csak azért írom le, mert a programban kereskedéskor az alapbeállítás az mutatja 1Lot=10000!!! és a 10000-et írhatod át, de a gép LOT-nak hívja.

"Nem Forex cfd-k" tehát index, anyag azok valóban 4,5eur/kötés.
Ez olajnál pl 1pip vagy micsoda, 1usd tehát ha elmegy 9centet az olaj ára akkor vagy nullában, persze plussz spread. Indexeknélha jól emléxem 1teljes pont 1usd de pl S&P-ből 5-nél kevesebb egységet így nem is veszek, de DAX-ból egyet is vehetsz mert ott kb 5pont elmozdulás annyi százalékosan mint S&P-ben 1pont, na most akkor ha veszel 5egység S&P-t akkor 2pont elmozdulás jó irányba és nullán vagy, ennyi elmozdulásra dax kb 10pontot változik, tehát ott 1egységet véve 10pont elmozdulásnál vagy kb nullában, DJIA-ból pedig egy felet kéne venni ha ugyanazt az arányt szeretnéd tartani.
Na ha valami nem világos akkor kérdezz nyugodtan
szerintem egyről beszélünk, de javíts ki, ha nem

Dax 6000 ponton megbízást adok 1 (standard) lot-ra (long).
6001 ponton zárom, az 1 € nyereség.
Nyitás-zárásnál is felszámolják a 4,5€ commission-t.
Vagyis a DAX-nak 6009 pontra fel kell menni, hogy 0-ban zárjam a pozit (szándékosan nem pip-et írok, mert nem tudom, hogy DAX-ban 1 pip elmozdulás az mit jelent. Pl 1 pip elmozdulást jelent a 6000,2-ről 6000,3-ra, vagy pedig csak a 6000,2-ről 6001,2-re?) A lényeg, hogy 6009-nek kell neki lenni. (+ ugye még a spread költsége)

De ha csak minilotot kötök, vagyis 600€-s pozit veszek fel DAX-ra, akkor szerintem 6090-ig kell neki elmenni az indexnek (90pip?), hogy a 9€ költséget kitermeljem.
Szóval baromi felejtős náluk minilottal az index CFD.
Régi 2010-05-30, 16:55   #16 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

indexbe nincs szerintem "mini" és ott nem is Lot az egység. Alényeg, hogy a legkisebb egységet ha veszed akkor valóvban 1teljes pont minden indexen 1usd-t ér. Ezért arányaiban kb így van értelme nyitni:

S&P 10egység, Dax 6egység DOW 1egység, így jön ki ugyanakkora százalékos elmozdulásra ugyanakkora értékű nyereség vagy veszteség. Próbálj miniDow nyitni máshol 1pont valami 50usd ha jó tudom, legalábbis nagyon nagy érték, na ahoz kell számlaméret, hogy tudjál kockázatot kezelni. Egyébként Bux határidőt ha nyitsz 1egységet az is kb akkora mint 5egység S&P, de azért ezt ki kéne számolni.
Régi 2010-05-30, 17:47   #17 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

hm rossz olvasni 1 egység DAX is 6000€-os pozi (~1,6M ft). Nemhogy 6 egység

Ezek szerint ugrott, hogy kezdésnek indexekre kössek pár száz dolláros pozikat normális brókercégnél. Marad valami dealing deskes zsákbamacskabróker
Régi 2010-08-09, 21:53   #18 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.Mighti elindult a hírnévhez vezető úton.
Thumbs down "Ügyfélközpontúság"

A WHS-nél (BPForex) amit nagyon szerettem, ma véget ért...
Azon ritka brókerek közé tartozott, akiknél PIP-ben voltak a grafikonok, és megbízások. Viszont reggel óta itt is megjelent a plusz számjegy a tizedes vessző után. Nos, stopot számolni, megbízást adni, stb. így kicsit körülményesebb, de főleg zavaró.
Én azt a választ kaptam, hogy ha másoknak sem tetszik, akkor visszacsinálják. Majd következő körben a tized spreadek lehetőségével érveltek. (k.b. 2 hét rutin után mindenki rájön, hogy nem azon múlik, 1,8 vagy kettő a spread. Csak a kezdőknek szempont. Bár ők hagyják ott a pénzüket...) És még egy kis cinizmussal fűszerezve megnyugtattak, hogy néhány nap alatt meglehet szokni.
A nap folyamán egy barátomnak is feltűnt. Ő már azt a választ kapta, hogy "felhasználói kérésre történt". (Pont ennyi volt a válasz, amit kapott. Ezért is telefonált nekem hirtelen felindulásból. Persze neki is én ajánlottam a céget.)
Bár vannak felhasználók, akiket ez pont zavar.
De a BPForexesek nem nagyon kendőzték, hogy szarnak az egészre... Szóval az ügyfélközpontúság egy kicsit csökkent.
De a Tadawulfx-nél még PIP-ben van a chart.
Régi 2010-08-10, 08:56   #19 (permalink)
Szenior tag

ALTERMAN logója

Összes hozzászólás: 471
ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.ALTERMAN elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Mighti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
A WHS-nél (BPForex) amit nagyon szerettem, ma véget ért...
Azon ritka brókerek közé tartozott, akiknél PIP-ben voltak a grafikonok, és megbízások. Viszont reggel óta itt is megjelent a plusz számjegy a tizedes vessző után. Nos, stopot számolni, megbízást adni, stb. így kicsit körülményesebb, de főleg zavaró.
Én azt a választ kaptam, hogy ha másoknak sem tetszik, akkor visszacsinálják. Majd következő körben a tized spreadek lehetőségével érveltek. (k.b. 2 hét rutin után mindenki rájön, hogy nem azon múlik, 1,8 vagy kettő a spread. Csak a kezdőknek szempont. Bár ők hagyják ott a pénzüket...) És még egy kis cinizmussal fűszerezve megnyugtattak, hogy néhány nap alatt meglehet szokni.
A nap folyamán egy barátomnak is feltűnt. Ő már azt a választ kapta, hogy "felhasználói kérésre történt". (Pont ennyi volt a válasz, amit kapott. Ezért is telefonált nekem hirtelen felindulásból. Persze neki is én ajánlottam a céget.)
Bár vannak felhasználók, akiket ez pont zavar.
De a BPForexesek nem nagyon kendőzték, hogy szarnak az egészre... Szóval az ügyfélközpontúság egy kicsit csökkent.
De a Tadawulfx-nél még PIP-ben van a chart.
Üdv kolléga!
Pár éven belül minden bróker az 5 digits-re szándékozik átállni,mivel jobban kenhetőek az árak,és ez jelentős versenyhátrányt jelent azoknak,akik nem használják.Ezért jobb megszokni!
Az MT5 is már csak 5 számjegyű lehet majd.
Amúgy hogy megy a scalping?Sehogy?
Régi 2010-08-10, 10:07   #20 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Szia, Alterman
Szomorú vagyok az 5 digit miatt...
Demo scalpingot próbálgattam. De még nem sok sikerrel.
Régi 2010-08-13, 17:03   #21 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 105
Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Jegenye már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Ritkán tévedek már errefelé, de azért meghökkentő amit Mighti kollega idevázol. Idegesítő az 5 digit? Nem ügyfélbarát?
Most arról ne essék szó, hogy a BP Forex nem brókercég, ez elhanyagolható, a státusza ismert.
Skalpernek leányálom.
Még egy daytradrenek is jól jöhet.
Megjegyzem itt és többé sohasem, hogy a skalpolással egy huncut vasat nem lehet keresni, viszont annál inkább gyorsan kistoppolva a kereskedési tőkét leamortizálni. Ami ugyebár magasabb kockázatvállaláshoz vezet és akkor marad az all in. Vagy bejön, vagy nem. A vége persze úgyis a leruppótlanodás, de ez csak idő dolga mikor következik be.
De nem szeretnék vészmadárkodni, a lényeg nem az 5 digites trédben van. Aki itt keres hibát, az rossz nyomon jár.
Jegenye nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-13, 17:21   #22 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 14
janifake a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Idézet:
Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Ritkán tévedek már errefelé, de azért meghökkentő amit Mighti kollega idevázol. Idegesítő az 5 digit? Nem ügyfélbarát?
Most arról ne essék szó, hogy a BP Forex nem brókercég, ez elhanyagolható, a státusza ismert.
Skalpernek leányálom.
Megjegyzem itt és többé sohasem, hogy a skalpolással egy huncut vasat nem lehet keresni, viszont annál inkább gyorsan kistoppolva a kereskedési tőkét leamortizálni. Ami ugyebár magasabb kockázatvállaláshoz vezet és akkor marad az all in. Vagy bejön, vagy nem. A vége persze úgyis a leruppótlanodás, de ez csak idő dolga mikor következik be.
De nem szeretnék vészmadárkodni, a lényeg nem az 5 digites trédben van. Aki itt keres hibát, az rossz nyomon jár.
szerintem Mighti nem arra gondolt hogy ez most őt anyagilag rosszul fogja érinteni, hanem arra hogy ha csak szimplán ránéz az árra, zavarban lesz pár másodpercig mert nem tudja mennyi is az annyi
janifake nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2010-08-16, 19:54   #23 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Idézet:
Jegenye eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Skalpernek leányálom.
Elbeszélünk egymás mellett.
Engem csak szimplán idegesít az 5 digit. És számomra megéri a +0,1 pip-et, ha csak 4 digit. Amúgy a gyakorlatban ugyan úgy 2 pip a spread az idő nagy részében. És ahogy én kereskedem, így is úgyis ezzel kell számolnom a stopnál. Nem tesz boldoggá, hogy néha pár percre kevesebb lesz a spread. Nekem semmit nem számít. Viszont az 5 digit-töl jojózik a szemem.
Teljesen más szálon beszélgettünk Alterral a skalpolásról. Mondott valamit én pedig demóban kipróbáltam. És ő itt kérdezte, (TELJESEN MELLESLEG) hogy "hogy megy?".
Bár én meg azt nem értem, hogy mi döbbent meg?
Az 5 digit és néha pár percre összeszűkülő spread szerintem a kezdők körében érdekes (csalogató). És eddig én pont ezért tartottam "komolynak" a céget, hogy ilyen hülyeségeket nem csinál.

"Most arról ne essék szó, hogy a BP Forex nem brókercég, ez elhanyagolható, a státusza ismert."
Ezért is kezdtem így: "A WHS-nél (BPForex) amit nagyon szerettem, ma véget ért..."
Régi 2010-08-16, 20:00   #24 (permalink)
Szenior tag

Mighti logója

Alapbeállítás

Idézet:
janifake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
szerintem Mighti nem arra gondolt hogy ez most őt anyagilag rosszul fogja érinteni, hanem arra hogy ha csak szimplán ránéz az árra, zavarban lesz pár másodpercig mert nem tudja mennyi is az annyi
Igen....
Régi 2010-09-15, 21:36   #25 (permalink)
Új tag

Összes hozzászólás: 1
piphmaster a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

Erre csak annyit tudok mondani, nehéz mindenkinek megfelelni. Több cégnél is kereskedem, de ami tény az tény. Kevés olyan korrekt cég van mint a Bpforex, és ha bármi gondom-kérdésem van, mihamarabb igyekeznek reagálni akár emailben, akár telefonon. De az szinte egyedülálló, hogy milyen barátságosna kezelik az ügyfeleket. Száz szónak is egy a vége....LIKE
piphmaster nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-04-19, 19:59   #26 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

iPhone-ra is, ez királyság, tetszik. like
Régi 2011-10-15, 12:50   #27 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 582
Hírnév szint: 7
Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Üdvözletem,

Van valakinek felhasználói tapasztalata(éles vagy demo egyaránt) BPForexes MT4 felülethez?
Gondolok itt olyan dolgokra, hogy milyen gyorsan teljesülnek a kötések, elérhető piacok, kapcsolat stabilitása és mi1más.
Előre is köszönöm az észrevételeket.

http://www.bpforex.hu/hu/platformok/metatrader
Sawyer nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-10-18, 20:12   #28 (permalink)
Szenior tag

Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Sawyer már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Üdvözletem,

Van valakinek felhasználói tapasztalata(éles vagy demo egyaránt) BPForexes MT4 felülethez?
Gondolok itt olyan dolgokra, hogy milyen gyorsan teljesülnek a kötések, elérhető piacok, kapcsolat stabilitása és mi1más.
Előre is köszönöm az észrevételeket.

http://www.bpforex.hu/hu/platformok/metatrader
Egyelőre a spot fx párok érhetőek el WH SelfInvestől MT4 alól, Cfd-k, indexek, ect. nem.
Régi 2011-11-03, 16:30   #29 (permalink)
Tag

Hely: kom-egom
Összes hozzászólás: 77
viskia a hírnévhez vezető út elején jár.
Alapbeállítás

ha ez titeket megnyugtat, akkor Birger S. kezdőknek a WHs -t ajánlja!
viskia nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2011-11-03, 21:10   #30 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Azoknak akiket érint, van újabb elérhető Protrader verzió a BPForex oldalán.

Némi ráncfelvarrás, néhány új ikon és ablak stílus, nekem fényévekkel gyorsabbnak tűnik az előző verziónál. Az induláskor jelentkező ˝fagyhalál˝ teljesen megszűnt.

Jelek szerint a trendvonal kisebb idősíkon se mozdul el. Egy-két újítás, ami eddig feltűnt, de nem vagyok teljesen meggyőződve, hogy a korábbi verzióban ne lett volna benne és csak most vettem észre

Telepítésnél érdemes figyelembe venni, hogy a korábbi verzió nem elérhető az oldalon, egy másolat a régebbi telepítésről nem árt arra az esetre, ha vissza akarod állítani az előző verziót!

Világbéke!
Régi 2011-11-04, 20:12   #31 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Sawyer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Azoknak akiket érint, van újabb elérhető Protrader verzió a BPForex oldalán.
Világbéke!
Köszönöm!
Régi 2011-11-10, 09:24   #32 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Első ránézésre nagyon gyors lett a betöltés, persze metásoknak ez nem újdonság, de hasonló szintre került, jónak tűnik a "összes bezárása" lehetőség is , ahol pipálással lehet ténylegesen kiválasztani az azonnal zárni kívánt nyitott pozikat, és úgy néz ki a charton a vonalakal jelölt nyitott pozihoz kapcsolódó cimkék sem szakadnak el a vonaltól
Régi 2011-11-11, 15:20   #33 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Még egy komoly javítás, működk a stophúzás a grafikonon, nem ugrik vissza húzás közben ha tick van
Régi 2011-11-11, 15:39   #34 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
Még egy komoly javítás, működk a stophúzás a grafikonon, nem ugrik vissza húzás közben ha tick van
Szia Lui,
Bemásolom ide az új Protrader verzió változásait érintő e-mailt, ha esetleg nem kaptad volna meg, lehet mást is érdekel....

Változások, javítások:

1. Az új verzió betöltési ideje kb. 5-10 másodpercre rövidült!
2. Internet kimaradás esetén az új verzió újraindítás nélkül, újra belépéssel is csatlakozik megfelelően az árszerverhez!
3. Elmászó trendvonalak idősík váltásnál? Soha többé!
4. Grafikonon való módosításnál visszaugráló stop-limit szintek? Soha többé!
5. Az ötödik tizedesjegy a grafikonon jelzett árban más színnel elkülöníthető, így nem zavarja a stop beállítását!
6. Szebb, modernebb, átláthatóbb felület.

Mi az, ami megmaradt?

Minden menüpont ugyanaz maradt, mint korábban, hogy ne kelljen újra megtanulni az eddig is jól kezelhető platformot.
Továbbra is korrekt árjegyzés és megbízásteljesítés.
Régi 2011-11-11, 20:54   #35 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

+1 info

WHSelfinvestől néhány napja regisztrálás után elérhető a Metatrader 4 platform demo változata is 120+ spot fx párral .
(CFD-hez továbbra is a Protrader használható)

Kellemes hétvégét Mindenkinek!!!
Régi 2011-11-18, 11:14   #36 (permalink)
Szenior tag

sidius logója

Alapbeállítás WHSelfinvest & BPForex /MT4

Akiket érint. Most kaptam e-mailben:

"
A népszerű Metatrader platform megérkezett a BPForex-hez is!

De mi ebben a különleges?

A különlegesség az, hogy

1. a BPForex-nél eddig is megszokott szűk spreadekkel és kiváló megbízásteljesítéssel kereskedhetnek az ügyfelek

2. az MT4-es számlákra is vonatkoznak a banktitok szabályai és a 100+100ezer EUR-s biztosítás

3. az Expertek futtathatók, a stop bárhová helyezhető (akár 1 pontra is), skalpolni lehetséges!

Így mostmár a ProTrader és a NanoTrader mellett az MT4 platform is elérhető a BPForex ügyfelei számára a szokásos magas színvonalon!"
Régi 2011-11-18, 11:28   #37 (permalink)
Szenior tag

Összes hozzászólás: 449
fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.fxtrader55 elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Úgy tudom, hogy a BPforex-nél nyitott számlák egy része a Dexia Banknál van/volt.
Kellett itt érvényesíteni a 100.000 EUR-os biztosítást?

Egyébként egy ilyen szituáció hogy történik a gyakorlatban? A BpForex, esetleg a WHselfinvest intézi a teendőket az ügyfél helyett vagy az ügyfélnek kell utána járni és benyújtani a kárigényt?

Ha a BpForex csapattól kapnék választ, azt külön megköszönném, de mások véleménye is érdekel.
fxtrader55 nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2012-04-22, 23:14   #38 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Nem igazán világos, hogy anyagi, fedezettségi, stb.. szempontból mi a különbség, ha spot fx-et kötök náluk vagy ha cfd forexet.

A különbség, amiről tudok:
1. spot fx-nél éjszaka lezárják, újranyitják a pozit, és naponta terhelik/jóváírják az veszteséget/nyereséget. Az éjszakai zárás/újranyitás árfolyam különbözete éppen a napi kamat (plusz vagy mínusz, devizapártól és iránytól függően), amit szintén naponta elszámolnak. És lehet kötni microlotot is.
2. cfd-nél nincs napi zárás/újranyitás, cipelem az eredeti bekerülési áron a pozíciót és floating veszteség/nyereségként lesz kimutatva a különbözet, nem történik pénzügyi elszámolás naponta az árfolyam különbözetből adódóan. Csak minilotot, vagy nagyobbat lehet kötni. És naponta jóváírják/terhelik a kamatot.

Eddig világos. De ezeknek milyen szempontból van jelentősége?
Illetve cfd-nél nem birtoklom a mögöttes terméket.
Spot fx-nél igen?
Régi 2014-08-25, 11:31   #39 (permalink)
Szenior tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 219
Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.Lizardman már tett lépéseket hírnevének öregbítése felé.
Alapbeállítás

Sziasztok!

Van, aki még kereskedik ennél a brókernél? Szeretnék rá áttérni, mert a Prostation felület nagyon tetszik, viszont lenne 'egy-két' kérdésem, amit a gyakorlottabbak rögtön tudják szerintem.
Lizardman nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-08-25, 11:31   #40 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Én igen, 2008 óta
Régi 2014-08-27, 18:44   #41 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

elmentetek magánlevelezésbe?
érdekeltek volna a kérdések
Régi 2014-08-27, 18:50   #42 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
viskia eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
ha ez titeket megnyugtat, akkor Birger S. kezdőknek a WHs -t ajánlja!
Csak most látom ezt a gyöngyszemet.
Azóta már az ájron-t javasolja
Vicces volt, hogy saját ájronos előadása előtt magyarázták neki, hogy mi hogy működik MT4-ben, mert valószínűleg még életében nem látott olyat. (nem a semmiért.... dukas is csak bridgelt megoldást ad MT4-re. Valami nagy sumákolás lehet metás brókerenél)
Régi 2014-08-27, 19:34   #43 (permalink)
Szenior tag

orkati logója

Hely: Várpalota
Összes hozzászólás: 878
Hírnév szint: 6
orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.orkati elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
Azóta már az ájron-t javasolja
Vicces volt, hogy saját ájronos előadása előtt magyarázták neki, hogy mi hogy működik MT4-ben, mert valószínűleg még életében nem látott olyat. (nem a semmiért.... dukas is csak bridgelt megoldást ad MT4-re. Valami nagy sumákolás lehet metás brókerenél)
Mennyivel jobb egy olyan platform, amit a bróker saját maga fejlesztett? Ha saját csapata készítette, akkor pontosan azt tesz meg a platformmal, amit csak akar.
orkati nem elérhető   Válaszol idézettel
Régi 2014-08-27, 20:57   #44 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

Idézet:
elmentetek magánlevelezésbe?
érdekeltek volna a kérdések
Semmi extra kérdés, pláne válasz

Nem BpForexen keresztül kereste az infokat, így már minden tiszta neki azt hiszem.
Régi 2014-09-06, 17:46   #45 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Összes hozzászólás: n/a
Alapbeállítás

Nem jön be a webes platform oldala, tudja valaki hogy miért, vagy egy működő linket?
  Válaszol idézettel
Régi 2014-09-06, 17:48   #46 (permalink)
Szenior tag

Alapbeállítás

megnéztem, nekem sem, de ez előfordul az asztali platformmal is néha hétvégén, szerintem ilyenkor hegesztik
Régi 2014-09-06, 18:16   #47 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Lehet kedvezőbb spread pl piaci + jutalékos rendszer ha elég nagy a forgalmam? Részletek is érdekelnének.

Nem tudod melyik pár vagy index mozog legtöbbet a spreadhez képest napon belül?
A hírek bejelentési ideje is kéne fx re, mert félek nagy tőkeáttétet használni úgy viszont kevés a profit.
  Válaszol idézettel
Régi 2014-09-06, 18:33   #48 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Idézet:
megnéztem, nekem sem, de ez előfordul az asztali platformmal is néha hétvégén, szerintem ilyenkor hegesztik
Köszönöm!
  Válaszol idézettel
Régi 2014-09-06, 18:50   #49 (permalink)
Szenior tag

Forex Klub logója

Összes hozzászólás: 2.618
Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.Forex Klub elindult a hírnévhez vezető úton.
Alapbeállítás

Idézet:
szallac eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
Nem tudod melyik pár vagy index mozog legtöbbet a spreadhez képest napon belül?
Esélyes a DAX erre a címre. Legalábbis MT4 alatt a napi átlagos mozgás, és átlagos spread aránya kb 100*-os.
Csatolt kicsinyítések
whselfinvest-rol-velemenyek-atrspread.png  
Régi 2014-09-06, 19:19   #50 (permalink)
Törölt felhasználó
Vendég

Alapbeállítás

Köszi majd megvizsgálom.
  Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
BPforex, brókercég, ProTrader, WHSelfinvest

Jelenlévő aktív tagok böngészik ezt a témát: 1 (0 tag és 1 látogató)

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai
nem indíthatsz új témát
nem válaszolhatsz
nem csatolhatsz
nem javíthatsz hozzászólást

BB code is bekapcsolva
Pofik bekapcsolva
Az [IMG] kód bekapcsolva
A HTML kód kikapcsolva
Trackbacks are bekapcsolva
Pingbacks are bekapcsolva
Refbacks are bekapcsolva

Hasonló témák
Téma Téma szerzője Fórum Válaszok Utolsó hozzászólás
Plus500 vélemények harzol Brókercégek 1474 2017-12-09 22:11

A pontos idő 09:25 , a GMT +1 időzóna szerint.